previous arrow
next arrow
Slider

Millors Marcas del Periode 2016-18

DataLlocTipusAtletaSexeCategoriaProvaMarcaVentCompeticioM/E%Licencia
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Ignasi Queralt AlarconMSUB-141.000 m.ll.3'43"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92341
2016/12/17GavàA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-181.000 m.ll.3'31"90Control de combinades per pista cobertaECL26037
2019/05/19El PratA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-161.000 m.ll.4'44"37Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL81392
2017/04/08El PratA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-141.000 m.ll.4'02"46ª Jormada de PromocióMCL84019
2017/06/25Sta. Coloma G.A.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-161.000 m.ll.2'42"32Jornada Final Campionat de Catalunya CadetECT25925
2018/04/28Mar BellaA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-101.000 m.ll.4'35"06ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88040
2017/02/04SabadellP.C.Guillem Martin SalarichMSUB-101.000 m.ll.4'41"24VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL79865
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Fatima Subias TenlladoFSUB-141.000 m.ll.4'06"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL79557
2017/05/01El PratA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-101.000 m.ll.4'28"07Trofeu Pratenc PromocióECL84011
2017/02/04SabadellP.C.Gabriel Martin SalarichMSUB-101.000 m.ll.4'43"80VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL79866
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Guifre Bota GualloMSUB-101.000 m.ll.4'10"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL93548
2018/04/28Mar BellaA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-101.000 m.ll.4'13"96ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL83992
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-121.000 m.ll.4'22"2Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL90788
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-141.000 m.ll.4'08"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL92321
2017/06/10Castellar del V.A.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-101.000 m.ll.3'35"10Jornada Final Campionat Catalunya BenjamíECL84016
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-161.000 m.ll.3'58"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL80241
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Laia Castello RedondoFSUB-101.000 m.ll.4'33"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92319
2018/04/28Mar BellaA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-101.000 m.ll.4'25"96ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL89372
2017/04/01ManresaA.LL.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR1.000 m.ll.2'42"64Campionat de Catalunya UniversitariECT24237
2017/05/01El PratA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-161.000 m.ll.2'56"45Trofeu Pratenc PromocióECT25736
2019/02/17SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-601.000 m.ll.4'41"38Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.E59.38CT18134
2019/02/17SabadellP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-451.000 m.ll.3'12"22Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.E75.94CT22243
2019/03/24L'HospitaletA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-161.000 m.ll.2'54"40I Trofeu d´Atletisme de Sant Just DesvernECL91170
2019/05/01El PratA.LL.Joanna Farre EsteveFSUB-101.000 m.ll.4'53"9438è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL94356
2019/01/19SabadellP.C.Jana Hurtado CampsFSUB-161.000 m.ll.3'28"579è Trofeu Sabadell - Jornada 3ECT28627
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-101.000 m.ll.4'10"1VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL92349
2017/12/03GavàA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-451.000 m.ll.3'26"82Control de Proves Combinades per Pista CobertaE71.85CT17223
2017/12/03GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-181.000 m.ll.3'14"13Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL26247
2018/05/19AscóA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-101.000 m.ll.4'04"10Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub10ECL77140
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-141.000 m.ll.4'30"86a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL88025
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-101.000 m.ll.4'45"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)MCL80247
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-101.000 m.ll.4'33"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL90098
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-141.000 m.ll.3'40"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL83995
2018/05/19AscóA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-101.000 m.ll.4'01"94Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub10ECL80231
2018/02/03Castellar del V.A.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-101.000 m.ll.5'12"3Control Pista Sub10-12-14MCL88021
2019/05/01El PratA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-161.000 m.ll.3'00"9938è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL92336
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Berta Gonzalez BeneytoFSUB-141.000 m.ll.4'15"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL88030
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Christian Garcia ReyesMSUB-141.000 m.ll.3'52"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL80230
2018/05/13El PratA.LL.Christian Prado CollMSUB-101.000 m.ll.3'41"0Campionat Catalunya Clubs Sub10MCL88042
2018/01/28SabadellP.C.Daniel Ibañez MuñozMSUB-141.000 m.ll.4'09"21Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL88032
2018/05/12El PratA.LL.Elena Salinas DiazFSUB-141.000 m.ll.3'33"43Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL84037
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-141.000 m.ll.4'34"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL85256
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Eric Lopez XandriMSUB-141.000 m.ll.3'19"36Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL87689
2018/06/02Sant CeloniA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-161.000 m.ll.3'16"2III Memorial Josep Novell i OlivéMCT28425
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-101.000 m.ll.4'40"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)MCL80215
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Clara Bages SanzFSUB-161.000 m.ll.4'08"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL85254
2018/02/17HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-101.000 m.ll.4'41"94ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88035
2017/04/01ManresaA.LL.Claudia Gallego SoteloFSUB-231.000 m.ll.3'01"79Campionat de Catalunya UniversitariECT21349
2017/04/08El PratA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-141.000 m.ll.3'39"06ª Jormada de PromocióMCL77936
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Laura Garrido GarciaFSUB-101.000 m.ll.4'08"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL83062
2019/05/19El PratA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-101.000 m.ll.3'55"93Cnat. Catalunya Clubs Sub10ECL82523
2017/04/01ManresaA.LL.Paula Vall-Llovera AltesFSUB-201.000 m.ll.3'09"67Campionat de Catalunya UniversitariECT26253
2018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-141.000 m.ll.3'25"15Jornada Final Campionat Catalunya Sub14ECL88041
2019/05/18El PratA.LL.Pol Asensio MartiMSUB-141.000 m.ll.3'45"36Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL92307
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-141.000 m.ll.3'28"06a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL88698
2019/05/01El PratA.LL.Pol Farre EsteveMSUB-161.000 m.ll.3'46"5138è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL94358
2017/11/11L'HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-141.000 m.ll.3'55"61ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88711
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-141.000 m.ll.3'43"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL85257
2017/12/16SabadellP.C.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-161.000 m.ll.3'22"512ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL88049
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-141.000 m.ll.4'12"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL84006
2019/01/12SabadellP.C.Nil Salomo VendrellMSUB-161.000 m.ll.3'09"85Control Sub-16 en Pista Coberta (3a jornada)ECL90153
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Nina Bigorda SorianoMSUB-141.000 m.ll.4'36"56a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL92308
2017/05/01El PratA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-141.000 m.ll.4'00"92Trofeu Pratenc PromocióECL84008
2017/05/01El PratA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-141.000 m.ll.3'31"63Trofeu Pratenc PromocióECL80216
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-161.000 m.ll.3'20"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCT27252
2019/02/23SabadellP.C.Victor Barrado OmenatMSUB-141.000 m.ll.3'18"46J. Prèvia Cnat. Catalunya Sub14 en Pista CobertaECL77138
2018/06/10LleidaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-161.000 m.ll.2'38"95Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16ECT27258
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Violeta Gonzalez OspitalFSUB-161.000 m.ll.3'58"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)MCL87351
2019/02/17SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-401.000 m.ll.3'29"28Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.E65.99CT25684
2017/11/11L'HospitaletA.LL.Sofia Cendoya ManenFSUB-161.000 m.ll.5'00"71ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90147
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-121.000 m.ll.7'08"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84024
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-101.000 m.ll.4'38"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL91676
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-161.000 m.ll.3'34"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCT25924
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-141.000 m.ll.3'41"36a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL87410
2019/01/19SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-161.000 m.ll.3'22"999è Trofeu Sabadell - Jornada 3ECL80225
2019/05/01El PratA.LL.Nabil Mehenni AlvarezMSUB-141.000 m.ll.3'22"2538è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL93550
2019/02/16SabadellP.C.Maia Salomon PagespetitFSUB-121.000 m.ll.3'36"609è Trofeu Sabadell - FinalECL77939
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Luis Baciero AlonsoMSUB-141.000 m.ll.3'35"66a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL83997
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Maiara Curiel DiogenesFSUB-101.000 m.ll.4'57"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92323
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-141.000 m.ll.3'51"96a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71878
2017/11/11L'HospitaletA.LL.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-161.000 m.ll.4'11"01ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88023
2017/11/11L'HospitaletA.LL.Lucia Simo SoloresFSUB-161.000 m.ll.3'59"71ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90096
2017/02/04SabadellP.C.Lucas Martin SalarichMSUB-101.000 m.ll.4'34"57VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL85260
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-161.000 m.ll.3'21"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCT27251
2017/12/03GavàA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-201.000 m.ll.3'17"81Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL27046
2017/01/28SabadellP.C.Lluis Ferret BlancoMSUB-161.000 m.ll.3'19"084rt. Control Cadet en Pista CobertaECL71900
2017/12/09Can DragóA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-141.000 m.ll.3'33"43ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71873
2019/05/19El PratA.LL.Mario Alonso GarciaMSUB-101.000 m.ll.3'45"98Cnat. Catalunya Clubs Sub10ECL88013
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Mariona Artis JunyentFSUB-161.000 m.ll.3'58"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL81961
2017/06/10Castellar del V.A.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-141.000 m.ll.3'29:48Jornada Final Campionat Catalunya InfantilECL74529
2019/02/10SabadellP.C.Mauro Saiz AsensioMSUB-101.000 m.ll.5'18"139è Trofeu Sabadell - Jornada 6ECL92344
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-141.000 m.ll.4'41"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL77169
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-141.000 m.ll.4'02"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL71920
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-101.000 m.ll.4'34"8IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)MCL86863
2019/01/19SabadellP.C.Martina Hurtado CampsFSUB-121.000 m.ll.3'54"729è Trofeu Sabadell - Jornada 3ECL77938
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-161.000 m.ll.3'25"1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL80222
2019/05/01El PratA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-101.000 m.ll.4'12"7238è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL84018
2019/02/10SabadellP.C.Marti Vilanova FarreMSUB-121.000 m.ll.3'53"509è Trofeu Sabadell - Jornada 6ECL88052
2019/05/01El PratA.LL.Martina Farre EsteveFSUB-101.000 m.ll.5'07"9338è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL94357
2019/02/16SabadellP.C.Anna Quer SalvadorFSUB-121.000 m.ll.3'27"589è Trofeu Sabadell - FinalECL88044
2018/05/05SerrahimaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-161.000 m.ll.3'35"05Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL71877
2019/05/01El PratA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-141.000 m.ll.3'23"2438è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL77139
2017/12/16SabadellP.C.Anais Molina CastilloFSUB-161.000 m.ll.3'58"172ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL89375
2017/11/11L'HospitaletA.LL.Ana Jerez SanjurjoFSUB-161.000 m.ll.4'08"51ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL83359
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-101.000 m.m.6'20"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL91676
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-101.000 m.m.08'46"26a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL92344
2018/05/19AscóA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-101.000 m.m.07'40"52Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub10ECL82523
2017/05/27PalafrugellA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-161.000 m.m.2'54"31Miting Internacional d'Atletisme de PalafrugellECT25736
2018/05/13El PratA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-101.000 m.m.07'04"6Campionat Catalunya Clubs Sub10MCL77140
2017/05/27PalafrugellA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-161.000 m.m.2'49"31Miting Internacional d'Atletisme de PalafrugellECT27258
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-101.000 m.m.07'40"25ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90098
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-101.000 m.m.09'13"05ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88035
2019/05/19El PratA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-101.000 m.m.6'36"39Cnat. Catalunya Clubs Sub10ECL81394
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Guifre Bota GualloMSUB-101.000 m.m.08'01"16a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL93548
2018/04/28Mar BellaA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-141.000 m. Obs.3'40"56ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71917
2018/05/19AscóA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-141.000 m. Obs.3'18"69Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14ECL88698
2019/05/18El PratA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-141.000 m. Obs.3'31"16Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL77139
2017/05/13El PratA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-141.000 m. Obs.4'20"77Campionat Catalunya Clubs InfantilECL81392
2018/04/28Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-141.000 m. Obs.3'50"36ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71873
2018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-141.000 m. Obs.3'19"27Jornada Final Campionat Catalunya Sub14ECL80225
2017/12/17SabadellP.C.Marc Perello CampañaMSENIOR1.500 m.ll.4'41"542ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL28187
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR1.500 m.ll.4'24"772ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsECT24237
2019/02/09SabadellP.C.Jordi Alegre LopezMSUB-181.500 m.ll.4'08"80Control Sub16 i Sub18 en Pista CobertaECT25736
2016/12/18SabadellP.C.Joan Wager PonsMSUB-201.500 m.ll.4'14"14Control Absolut en Pista Coberta (2a.Jornada)ECT26252
2018/05/30SerrahimaA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR1.500 m.ll.4'57"051a Jornada Critèrium CampmanyECT27758
2016/12/17SabadellP.C.Nuria Ibañez ColominaFSUB-201.500 m.ll.5'35"722a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECT22624
2017/01/29SabadellP.C.Manuel Salvador TarrasonMVET M-551.500 m.ll.4'53"67CAMPIONAT CATALUNYA CLUBS VETERANS - P.C.E87.92CT87
2018/04/15El PratA.LL.Claudia Gallego SoteloFSUB-231.500 m.ll.4'57"651a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DECT21349
2018/12/22SabadellP.C.Oriol Rutllan DominguezMSUB-181.500 m.ll.4'29"78Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (2a Jornada)ECT29336
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Paula Vall-Llovera AltesFSUB-201.500 m.ll.5'07"372ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsECT26253
2019/03/30PalafrugellA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-201.500 m.ll.5'32"22Jornada de Proves combinades i ControlECL27046
2017/02/25SabadellP.C.Claudia Gonzalez HermosoFSUB-181.500 m.ll.5'18"47Campionat de Catalunya Juvenil en Pista CobertaECT26007
2018/12/22SabadellP.C.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-181.500 m.ll.5'07"59Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (2a Jornada)ECT28425
2018/05/06MataróA.LL.Juan Gasch MalaretMVET M-451.500 m.ll.4'14"00Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E92.30CT12404
2019/04/28SerrahimaA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-181.500 m.ll.4'34"80Control Sub16, Sub18 i Sub20ECT28428
2019/05/19MadridA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-451.500 m.ll.5'26"75Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y CombinadasE71.10CT22243
2019/04/28SerrahimaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-161.500 m.ll.5'43"50Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL80225
2019/05/05SerrahimaA.LL.Irene Betriu RoselloFSENIOR1.500 m.ll.4'55"42Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"ECT22433
2019/01/18SabadellP.C.Jaime Ricart De La TorreMSUB-181.500 m.ll.5'16"46Control Absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)ECL28389
2018/05/23Mollet del VallèsA.LL.Albert Lopez VidalMSUB-181.500 m.ll.4'46"77II Miting Ciutat de MolletECL26033
2019/02/09SabadellP.C.Victor Blasi CairolMSUB-181.500 m.ll.4'08"26Control Sub16 i Sub18 en Pista CobertaECT27258
2017/12/17SabadellP.C.Ines Alonso BadalFSUB-201.500 m.ll.5'30"362ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL25194
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-181.500 m.ll.6'15"99Jornada de Proves Combinades i ControlECL26037
2017/06/21SerrahimaA.LL.Xavier Espino ComasMSUB-231.500 m.ll.4'28"974ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL25534
2017/12/17SabadellP.C.Violeta Gonzalez OspitalFSUB-181.500 m.ll.5'47"442ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL27757
2017/06/21SerrahimaA.LL.Ernest Cotonat DonatMSUB-181.500 m.ll.4'17"554ª Jornada Criterium Josep CampmanyECT24734
2018/06/10Mollet del VallèsA.LL.Tomas Palleja EchevarrietaMVET M-551.500 m.ll.5'06"66Campionat de Catalunya Màster Individual i RelleusE84.19CT21375
2017/06/07SerrahimaA.LL.David Biarge MoncunillMSUB-181.500 m.ll.4'19"372ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL25199
2017/02/26SabadellP.C.Javier Ricardo Subias ArillaMVET M-451.500 m.ll.4'36"30Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.E86.42CT25471
2019/05/18PalafrugellA.LL.Pau Salomo VendrellMSUB-181.500 m.ll.4'12"46Campionat de Catalunya Sub18ECT28114
2017/07/12SerrahimaA.LL.Xavier Gomez PallaresMSUB-231.500 m.ll.4'54"626ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL22363
2019/02/10SabadellP.C.Joan Sole MoralesMSUB-201.500 m.ll.4'13"35Campionat de Catalunya Sub20 en pista cobertaECT26246
2019/01/18SabadellP.C.Elias Abad RocamoraMSUB-201.500 m.ll.4'28"02Control Absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)ECT28752
2017/09/17PalafrugellA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-451.500 m.ll.5'29"92Cnat de Catalunya de Pentatló i Pentatló de Llançaments de VeteransE71.71CT17223
2017/07/08CastellonA.LL.Miquel Robert FerrerMVET M-601.500 m.ll.7'52"57XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.E56.46CT17075
2017/05/14El PratA.LL.Arnau Pradas JoverMSUB-161.500 m. Obs.5'20"90Campionat Catalunya Clubs CadetECL87788
2019/05/19El PratA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-161.500 m. Obs.4'58"48Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL92336
2017/05/14El PratA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-161.500 m. Obs.6'16"38Campionat Catalunya Clubs CadetECL80222
2018/05/27SerrahimaA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-161.500 m. Obs.5'21"954ª jornada Control Sub16-18-20ECT28428
2018/05/27SerrahimaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-161.500 m. Obs.6'03"424ª jornada Control Sub16-18-20ECL71877
2018/05/13El PratA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-161.500 m. Obs.6'19"48Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL88016
2018/11/18RipollRUTAManuel Salvador TarrasonMVET M-551/2 Marató1:26'32Campionat de Catalunya Mitja MaratóE83.82CT87
2017/02/12BarcelonaRUTAJose Antonio Tamayo GutierrezMVET M-401/2 Marató1:18'10"Mitja Marató de BarcelonaE80.19CL25246
2017/02/12BarcelonaRUTAEloisa Martinez TorregrosaFVET F-501/2 Marató1:33'15"27a Edreams Mitja Marató de BarcelonaE86.60CT13185
2018/02/17HospitaletA.LL.Eric Capdepon SerrapiñanaMSUB-122.000 m.ll.09'01"04ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80221
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-122.000 m.ll.08'12"9VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL77938
2018/05/19AscóA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-122.000 m.ll.07'04"41Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub12ECL77139
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-122.000 m.ll.08'12"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL88052
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-122.000 m.ll.09'44"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL93546
2017/02/04SabadellP.C.Matafe Gasset VilardagaFSUB-142.000 m.ll.7'54"77VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL74529
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-122.000 m.ll.08'02"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL90148
2018/02/17HospitaletA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-122.000 m.ll.08'41"74ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88051
2018/02/17HospitaletA.LL.Miguel Miralles BarbaMSUB-122.000 m.ll.08'43"64ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84026
2018/11/10L'HospitaletA.LL.German Gonzalez BeneytoMSUB-122.000 m.ll.08'32"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL88031
2017/02/04SabadellP.C.Jaime Lobera EliesMSUB-142.000 m.ll.8'56"92VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL84019
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Juli Vidal AlemanyMSUB-122.000 m.ll.08'33"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL92347
2018/04/28Mar BellaA.LL.Alex Giralt SalarichMSUB-122.000 m.ll.07'58"56ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL91612
2019/05/18El PratA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-122.000 m.ll.07'35"14Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL77939
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Claudia Farre EsteveFSUB-142.000 m.ll.08'55"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88022
2018/02/17HospitaletA.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-122.000 m.ll.07'46"44ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84016
2018/02/17HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-122.000 m.ll.09'04"84ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71920
2018/02/17HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-122.000 m.ll.09'54"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90788
2018/02/17SabadellP.C.Joan Salomon PagespetitMSUB-142.000 m.ll.07'10"06Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL91170
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-122.000 m.ll.08'23"7VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL84038
2018/02/17HospitaletA.LL.Daniela Teixido RoviraFSUB-122.000 m.ll.08'47"74ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88050
2017/02/04SabadellP.C.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-142.000 m.ll.7'56"61VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL71873
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Christian Prado CollMSUB-122.000 m.ll.08'01"66a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88042
2018/02/17HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-122.000 m.ll.07'44"54ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL85257
2018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-122.000 m.ll.07'34"34Jornada Final Campionat Catalunya Sub12ECL88044
2018/02/17HospitaletA.LL.Berta Gonzalez BeneytoFSUB-122.000 m.ll.09'54"64ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88030
2018/02/17HospitaletA.LL.Raquel Casatejada FloresFSUB-122.000 m.ll.09'15"84ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88700
2018/02/17HospitaletA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-122.000 m.ll.09'02"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL89861
2018/02/17HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-122.000 m.ll.07'38"44ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL77138
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Nabil Mehenni AlvarezMSUB-142.000 m.ll.07'46"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL93550
2019/05/18El PratA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-122.000 m.ll.08'04"48Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL84039
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Pol Asensio MartiMSUB-142.000 m.ll.08'48"76a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL92307
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-122.000 m.m.15'28"05ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90788
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-122.000 m.m.11'32"2Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL90148
2019/05/18El PratA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-122.000 m.m.14'23"64Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL80231
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-122.000 m.m.15'28"45ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80215
2017/12/10SabadellP.C.Ines Alonso BadalFSUB-203.000 m.ll.12'38"151ª Jornada Control AbsolutECL25194
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-183.000 m.ll.09'36"60Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECT27258
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-143.000 m.ll.11'23"95ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88698
2019/04/27SerrahimaA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-163.000 m.ll.13'05"98Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL84008
2019/05/01SerrahimaA.LL.Joan Sole MoralesMSUB-203.000 m.ll.09'03"02Campionat Catalunya de Clubs Sub-20ECT26246
2017/02/19SabadellP.C.Ernest Cotonat DonatMSUB-183.000 m.ll.09'30"43Campionat de Catalunya Juvenil de 3000 m.ll.ECT24734
2018/01/27SabadellP.C.Manuel Salvador TarrasonMVET M-553.000 m.ll.10'23"39Cnat de Catalunya de Clubs Màster en Pista CobertaE87.00CT87
2018/06/17Castellar del VallèsA.LL.Javier Ricardo Subias ArillaMVET M-503.000 m.ll.09'57"89Campionat de Catalunya de Clubs MàsterE84.13CT25471
2017/11/18Mar BellaA.LL.Nil Salomo VendrellMSUB-163.000 m.ll.11'37"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90153
2017/07/02Can DragóA.LL.Adolfo Dieste MallenMVET M-603.000 m.ll.12'01"26Cnat. de Catalunya de Clubs Veterans A.L.E75.85CT592
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-143.000 m.ll.12'52"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL71873
2018/05/12El PratA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-143.000 m.ll.13'14"69Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL88041
2019/05/19El PratA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-163.000 m.ll.10'06"08Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL91170
2016/12/10SabadellP.C.David Biarge MoncunillMSUB-183.000 m.ll.09'57"281a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL25199
2017/05/14El PratA.LL.Valentina Pons MojerFSUB-163.000 m.ll.14'57"67Campionat Catalunya Clubs CadetECL86860
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Pol Farre EsteveMSUB-163.000 m.ll.13'10"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL94358
2018/01/14SabadellA.LL.Pau Salomo VendrellMSUB-183.000 m.ll.09'24"004ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECT28114
2016/12/10SabadellP.C.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-163.000 m.ll.12'00"901a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL71872
2017/02/04SabadellP.C.Lluis Ferret BlancoMSUB-163.000 m.ll.11'32"44VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL71900
2019/02/17SabadellP.C.Juan Gasch MalaretMVET M-453.000 m.ll.09'08"10Cnat de Catalunya Master Individual i Relleus P.C.E89.62CT12404
2016/12/10SabadellP.C.Joan Wager PonsMSUB-203.000 m.ll.09'30"551a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECT26252
2017/05/13El PratA.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-143.000 m.ll.13'04"60Campionat Catalunya Clubs InfantilECL74529
2018/07/15ElxA.LL.Federico Blanco CardonaMVET M-503.000 m.ll.12'35"64Campeonato de España de Clubes Máster 2ª DivisiónE67.66CT290
2017/05/13El PratA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-143.000 m.ll.14'23"96Campionat Catalunya Clubs InfantilECL84025
2019/05/18El PratA.LL.Nabil Mehenni AlvarezMSUB-143.000 m.ll.11'35"30Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL93550
2018/01/20SabadellA.LL.Daniel Vazquez MunarMSUB-183.000 m.ll.10'16"21Control Sub20-18 en Pista CobertaECL27631
2017/02/26SabadellP.C.Joaquim Bigorda BoschMVET M-503.000 m.ll.11'29"62Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.E73.54CT25420
2019/05/01SerrahimaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-163.000 m.ll.11'48"56Campionat Catalunya de Clubs Sub-20ECL80225
2017/04/01ManresaA.LL.Xavier Espino ComasMSUB-233.000 m.ll.09'46"42Campionat de Catalunya UniversitariECL25534
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-183.000 m.ll.09'53"251a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20ECT28428
2018/05/12El PratA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-143.000 m.m.20'27"84Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL83995
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-143.000 m.m.20'15"10Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL71873
2017/01/21SabadellP.C.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-163.000 m.m.18'36"45Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista CobertaECL71872
2019/05/19El PratA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-163.000 m.m.20'26"88Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL88705
2019/05/01SerrahimaA.LL.Ines Alonso BadalFSUB-203.000 m. Obs.13'20"25Campionat Catalunya de Clubs Sub-20ECL25194
2018/05/06MataróA.LL.David Biarge MoncunillMSUB-203.000 m. Obs.11'08"28Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"ECT25199
2019/05/05SerrahimaA.LL.Elias Abad RocamoraMSUB-203.000 m. Obs.10'47"88Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"ECT28752
2017/11/19ManresaM-RUTAMario Andreu Bassas GarrityMSUB-185 Km marxa ruta24'20Gran Premi de Marxa Ciutat de ManresaMCT24491
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR5.000 m.ll.20'44"222a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DECT27758
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Eloisa Martinez TorregrosaFVET F-505.000 m.ll.20'01"48Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE87.96CT13185
2019/04/14El PratA.LL.Xavier Espino ComasMSENIOR5.000 m.ll.16"58"09Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaECT25534
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Manuel Salvador TarrasonMVET M-555.000 m.ll.18'24"82Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE83.72CT87
2018/06/10Mollet del VallèsA.LL.Joaquim Bigorda BoschMVET M-505.000 m.ll.20'08"45Campionat de Catalunya Màster Individual i RelleusE72.79CT25420
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Claudia Gonzalez HermosoFSUB-185.000 m.ll.20'08"65Final Campionat de Catalunya de ClubsECT26007
2019/03/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-185.000 m.ll.16'58"23Reunió Catalana de FonsECT25736
2019/05/05SerrahimaA.LL.Paula Vall-Llovera AltesFSUB-235.000 m.ll.21'55"26Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"ECT26253
2019/03/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-185.000 m.ll.16'48"14Reunió Catalana de FonsECT27258
2019/05/05SerrahimaA.LL.Joan Sole MoralesMSUB-205.000 m.ll.15"58"76Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"ECT26246
2017/07/05SerrahimaA.LL.Ernest Cotonat DonatMSUB-185.000 m.ll.16'30"855ª Jornada Criterium Josep CampmanyECT24734
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Juan Gasch MalaretMVET M-455.000 m.ll.15'58"652a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE88.15CT12404
2019/05/11Sta. Coloma GramanetA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-185.000 m.ll.17'29"61Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECT28428
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Jose Antonio Tamayo GutierrezMVET M-405.000 m.ll.17'13"371ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE78.68CL25246
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Ines Alonso BadalFSUB-185.000 m.ll.22'41"491ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsECL25194
2017/05/14El PratA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-165.000 m.m.32'01"38Campionat Catalunya Clubs CadetECL71872
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Federico Blanco CardonaMVET M-505.000 m.m.27'44"001ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE74.56CT290
2019/05/01SerrahimaA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-165.000 m.m.34'62"11Campionat Catalunya de Clubs Sub-20ECL88705
2017/07/02Can DragóA.LL.Luis Sanz MarcoMVET M-605.000 m.m.32'43"36Cnat. de Catalunya de Clubs Veterans A.L.E68.55CT19516
2016/12/17SerrahimaA.LL.Mario Andreu Bassas GarrityMSUB-185.000 m.m.24'35"93GRAN PREMI ROSSEND CALSECT24491
2018/01/21BarcelonaRUTAXavier Espino ComasMSENIOR10 Km. Ruta0:35'4240a Cursa Moritz Sant AntoniMCL25534
2017/12/31BarcelonaRUTACarlos Teruel OrtizMVET M-4510 Km. Ruta0:49'40Cursa dels Nassos (10 Km)E60.84CT17223
2018/01/21BarcelonaRUTADavid Biarge MoncunillMSUB-2010 Km. Ruta0:37'4040a Cursa Moritz Sant AntoniMCT25199
2017/12/31BarcelonaRUTAVictor Bassas BacchettaMVET M-5010 Km. Ruta0:41'09Cursa dels Nassos (10 Km)E76.43CT25419
2017/01/22BarcelonaRUTAJose Antonio Tamayo GutierrezMVET M-4010 Km. Ruta0:35'20CURSA SANT ANTONIE80.99CL25246
2017/09/16NoruegaRUTAJoan Sole MoralesMSUB-1810 Km. Ruta0:36'0310 for GreteMCL26246
2017/12/31BarcelonaRUTADaniel Vazquez MunarMSUB-1810 Km. Ruta0:53'58Cursa dels Nassos (10 Km)ECL27631
2017/05/07BarcelonaRUTAEloisa Martinez TorregrosaFVET F-5010 Km. Ruta0:39'18Cursa Bombers BarcelonaE91.98CT13185
2018/12/31Sant CugatRUTAErnest Cotonat DonatMSUB-2010 Km. Ruta0:34'3920 edició Sant Silvestre BarcelonesaECT24734
2017/05/07BarcelonaRUTAManuel Salvador TarrasonMVET M-5510 Km. Ruta0:37'45Cursa Bombers BarcelonaE86.89CT87
2019/02/10El VendrellRUTAMario Andreu Bassas GarrityMSUB-2010 Km marxa ruta0:48'53Cnat d'Espanya de Marxa per federacions SUB20 i SUB16ECT24491
2019/03/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Ernest Cotonat DonatMSUB-2010.000 m.ll.33'43"16Cnt Catalunya de 10.000 m.ll. Absolut Màster i Sub23 M i F i Sub20 MECT24734
2019/03/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Manuel Salvador TarrasonMVET M-6010.000 m.ll.38'26"84Cnt Catalunya de 10.000 m.ll. Absolut Màster i Sub23 M i F i Sub20 ME85.16CT87
2018/06/24GijónA.LL.Mario Andreu Bassas GarrityMSUB-1810.000 m.m.0:49'51"33Campionat d’Espanya Sub18ECT24491
2017/06/17GavàA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1050 m.ll.09"511a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECL77939
2018/06/16GavàA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1250 m.ll.08"132a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL77138
2018/06/16GavàA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-1050 m.ll.09"822a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL88040
2018/06/16GavàA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-1050 m.ll.08"682a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL88052
2018/06/16GavàA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-1050 m.ll.08"752a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL90148
2017/11/18Mar BellaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-1660 m.ll.08"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCT25924
2018/12/08CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-4560 m.ll.07"820.6Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernE89.77CT22243
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-1060 m.ll.10"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL91676
2019/01/20SabadellP.C.Joan Vilalta BofillMSUB-2360 m.ll.07"44Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)ECL22623
2018/12/16SabadellP.C.Roser Farriol FiguerasFSUB-2360 m.ll.08"48Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECL27205
2018/02/25SabadellP.C.Sara Iniesta JovaniFSUB-2060 m.ll.08"41Campionat de Catalunya de Pista Coberta Sub20ECL25394
2017/11/18Mar BellaA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-1660 m.ll.07"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCT26918
2016/12/17SabadellP.C.Sara Mañoso OcaFSUB-2060 m.ll.08"982a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL24762
2019/05/01El PratA.LL.Jacobo Capilla PrincipalMSUB-1260 m.ll.11"0738è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL92315
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Guiomar Gasto VidalFSUB-1060 m.ll.10"76a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL92328
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Guillem Talavera MunmanyMSUB-860 m.ll.11"35ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90097
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-1260 m.ll.10"26a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL79865
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-1060 m.ll.11"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88040
2018/01/14SabadellA.LL.Helena Vela GarciaFSUB-2360 m.ll.08"704ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL24236
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Hugo Terradillos PericasMSUB-1260 m.ll.10"16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL77165
2017/11/18Mar BellaA.LL.Hope Sofia Rose Dru DruryFSUB-1260 m.ll.10"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88020
2017/12/16SabadellP.C.Helene Ballart TerralFSUB-2060 m.ll.09"302ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL27357
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Guifre Bota GualloMSUB-1060 m.ll.10"66a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL93548
2018/11/10L'HospitaletA.LL.German Gonzalez BeneytoMSUB-1260 m.ll.10"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL88031
2016/11/19Mar BellaA.LL.Gala Martin CastellaFSUB-1460 m.ll.09"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL85259
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-1260 m.ll.10"26a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL79866
2017/11/18Mar BellaA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-1260 m.ll.10"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84011
2018/12/16SabadellP.C.Georgios SkordisMSUB-2060 m.ll.07"36Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECT29049
2019/02/03SabadellP.C.Yennifer Mireya Rodriguez MincholaFSUB-2060 m.ll.09"89Control Sub20 - Sub18 en pista coberta (4a. Jornada)ECL27985
2016/12/17SabadellP.C.Xavier Teixido MasagueMSUB-1860 m.ll.07"912a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL26034
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-1260 m.ll.09"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL90148
2017/12/16SabadellP.C.Ignacio Llado CortesMSUB-1860 m.ll.07"702ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL26037
2017/02/12SabadellP.C.Xavier Domenech GarciaMSUB-2360 m.ll.08"047è. Control Absolut en Pista CobertaECL25196
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-1660 m.ll.08"51.46a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL87410
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1260 m.ll.09"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL83992
2019/02/03SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-4060 m.ll.07"96Control Absolut en Pista Coberta (7a. Jornada)E84.30CT25684
2019/01/04SabadellP.C.Albert Balada ElizondoMSUB-2360 m.ll.07"15Control Absolut en pista coberta (3a JornadaECT21655
2018/01/13MataróA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1460 m.ll.08"13ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71917
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-1260 m.ll.10"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL90788
2017/03/10MadridP.C.Sergio Martin AcostaMVET M-3560 m.ll.07"78XXIII Cnat d'Espanya Veterans Pista CobertaE83.03CT17369
2018/12/22SabadellP.C.Tomas Cañellas ClapersMSUB-1860 m.ll.07"59Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (2a Jornada)ECT27252
2018/12/08CambrilsA.LL.Jan Martinez PoloMSUB-1860 m.ll.07"950.9Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernECL29174
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-1660 m.ll.09"31.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL81392
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-1260 m.ll.09"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL77139
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-1260 m.ll.09"66a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88029
2018/05/12El PratA.LL.Ione Salsas GurruchagaFSUB-1260 m.ll.10"04Campionat Catalunya Clubs Sub12MCL88048
2018/12/15SabadellP.C.Isabella Galarraga MaestrcciFSUB-1660 m.ll.09"23Control Sub-16 en pista cobertaECL92327
2018/05/26SerrahimaA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1260 m.ll.08"18Camp. Catalunya Proves Combinades SUB12ECL77138
2017/11/18Mar BellaA.LL.Jack Rubiralta KunzeMSUB-1260 m.ll.09"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88046
2018/02/03SabadellP.C.Sergi Crespi SallasMSUB-1860 m.ll.08"14Control Sub20-18 en Pista CobertaECL27361
2019/02/17SabadellP.C.Juan Manuel Sanchez LealMVET M-4060 m.ll.08"20Cnat de Catalunya Master Individual i Relleus P.C.E84.39CT26999
2019/01/18SabadellP.C.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-1860 m.ll.08"01Control Absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)ECL29050
2016/12/17SabadellP.C.Marta Arranz SabadellFSUB-1660 m.ll.09"732a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL83996
2018/05/12El PratA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-1260 m.ll.10"0Campionat Catalunya Clubs Sub12MCL84006
2018/12/22SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-1860 m.ll.07"55Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (2a Jornada)ECT28367
2016/11/19Mar BellaA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-1660 m.ll.08"72.0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL80222
2017/12/16SabadellP.C.Marta Iniesta JovaniFSUB-1860 m.ll.09"362ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL28014
2018/12/22SabadellP.C.Marti Blanco JuanMSUB-1660 m.ll.08"08Control Pista Coberta Sub16 (2a Jornada)ECL71877
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1460 m.ll.09"46a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL84001
2019/05/19El PratA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-1060 m.ll.10"91Cnat. Catalunya Clubs Sub10ECL84018
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Mario Alonso GarciaMSUB-1060 m.ll.10"6VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL88013
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-1660 m.ll.09"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88023
2017/11/18Mar BellaA.LL.Maria Del Mar Garcia RossFSUB-1460 m.ll.09"02ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88028
2019/01/20SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-2360 m.ll.08"89Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)ECL26244
2018/12/16SabadellP.C.Maria Cercos BallesterFSUB-2360 m.ll.08"79Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECL28753
2016/12/17SabadellP.C.Marc Viciano MataMSUB-2060 m.ll.07"852a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL23919
2017/12/16SabadellP.C.Maria Molas GaravitoFSUB-1860 m.ll.12"522ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL27369
2018/01/21SabadellP.C.Maria Poch EsteveFSUB-1860 m.ll.08"666ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL26047
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-1660 m.ll.08"11.46a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88704
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Florensa CidFSUB-1660 m.ll.09"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL87352
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-1460 m.ll.09"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71878
2018/02/25SabadellP.C.Nerea Grau PozoFSUB-2060 m.ll.09"07Campionat de Catalunya de Pista Coberta Sub20ECL28012
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-1660 m.ll.08"81.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL80225
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Miguel Miralles BarbaMSUB-1260 m.ll.10"45ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84026
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Max Villanueva OliverMSUB-860 m.ll.12"25ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90099
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-1060 m.ll.11"2VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL92344
2018/02/25SabadellP.C.Natalia Grau PozoFSUB-2060 m.ll.08"84Campionat de Catalunya de Pista Coberta Sub20ECL28013
2018/04/28Mar BellaA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-1260 m.ll.09"86ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88051
2017/12/10SabadellP.C.Miquel Dalmau ValcarcelMSUB-2360 m.ll.07"961ª Jornada Control AbsolutECL22626
2017/11/18Mar BellaA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-1260 m.ll.10"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71920
2016/11/19Mar BellaA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-1660 m.ll.08"802.0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL71904
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-1460 m.ll.10"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL77169
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Mateu Fuentes FernandezMSUB-1060 m.ll.11"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL87732
2018/12/22SabadellP.C.Mateu Castellet TevaMSUB-2060 m.ll.07"90Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (2a Jornada)ECL28751
2016/11/19Mar BellaA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-1460 m.ll.10"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL71910
2016/11/19Mar BellaA.LL.Martina Buera GonzalezFSUB-1660 m.ll.09"01.1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL84003
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-1260 m.ll.10"0Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL88052
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-1260 m.ll.09"26a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL77938
2016/11/19Mar BellaA.LL.Martina Lafuente FauconFSUB-1260 m.ll.11"3IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL84014
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Nathan Marchan VilaMSUB-860 m.ll.13"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)MCL84023
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-1060 m.ll.09"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL86863
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Martina Muñoz PeralesFSUB-1260 m.ll.10"2Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL88038
2017/02/12SabadellP.C.Nuria Pons DalmauFSUB-1860 m.ll.09"228è. Control Absolut en Pista CobertaECL26030
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-1660 m.ll.07"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL89373
2018/01/19SabadellA.LL.Jun Komura TrullenqueMSUB-1860 m.ll.08"335ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL27367
2016/11/19Mar BellaA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-1660 m.ll.09"21.0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL80241
2019/02/10SabadellP.C.Alba Ferret BlancoFSUB-2060 m.ll.08"72Campionat de Catalunya Sub20 en pista cobertaECL26029
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-1460 m.ll.09"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL92321
2018/04/28Mar BellaA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-1060 m.ll.11"06ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL89372
2017/12/10SabadellP.C.Laura De Las Heras GarciaFSUB-2360 m.ll.09"311ª Jornada Control AbsolutECL27627
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-1660 m.ll.09"52.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL87413
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-1060 m.ll.10"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL82523
2017/11/18Mar BellaA.LL.Laura Hua Saez MendozaFSUB-1660 m.ll.09"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88047
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Juli Vidal AlemanyMSUB-1260 m.ll.09"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92347
2017/12/16SabadellP.C.Mireia Xicoy CortadaFSUB-2060 m.ll.09"702ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL27174
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-1460 m.ll.10"0Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL89861
2017/02/12SabadellP.C.Jordi Llansana ArnalotMVET M-4060 m.ll.07"697è. Control Absolut en Pista CobertaE87.26CT4850
2016/12/17SabadellP.C.Jordi Alegre LopezMSUB-1660 m.ll.08"092a Jornada Control Cadet en pista cobertaECT25736
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-1660 m.ll.07"91.76a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL80216
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Josep Balsells DionisMSUB-1060 m.ll.10"36a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL87409
2018/02/03SabadellP.C.Rafael Pous AndresMSUB-1860 m.ll.07"78Control Sub20-18 en Pista CobertaECT27250
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-1060 m.ll.10"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84016
2019/01/26SabadellP.C.Pol Farre EsteveMSUB-1660 m.ll.09"67Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)ECL94358
2017/11/18Mar BellaA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-1460 m.ll.10"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84008
2019/01/26SabadellP.C.Aitana Rico HerasFSUB-1060 m.ll.12"5VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL92343
2016/11/19Mar BellaA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-1660 m.ll.07"51.2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCT27251
2017/11/18Mar BellaA.LL.Oscar Elizondo CerezaMSUB-1660 m.ll.07"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90094
2019/02/03SabadellP.C.Madelin Velazquez MaciasFSUB-2060 m.ll.10"32Control Sub20 - Sub18 en pista coberta (4a. Jornada)ECL27206
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-1660 m.ll.08"51.76a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88711
2018/01/28SabadellP.C.Luis Baciero AlonsoMSUB-1460 m.ll.09"94Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL83997
2018/02/03SabadellP.C.Oriol Mondejar PaniaguaMSUB-1860 m.ll.08"31Control Sub20-18 en Pista CobertaECL28285
2017/01/13SabadellP.C.Francesc Bonfill BeneitMVET M-3560 m.ll.07"52Control Absolut en Pista Coberta (3a. Jornada)E87.23CT8717
2019/01/26SabadellP.C.Oliver Johnson MartiMSUB-1660 m.ll.08"88Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)ECL94792
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1260 m.ll.10"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL77939
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1260 m.ll.09"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL85257
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-1060 m.ll.10"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL81394
2019/01/05SabadellP.C.Lucas Sarro TaureMSUB-2060 m.ll.07"46Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCECL26032
2017/12/16SabadellP.C.Lluis Ferret BlancoMSUB-1660 m.ll.08"142ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL71900
2018/12/08CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-2060 m.ll.08"031.7Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernECL27046
2019/01/20SabadellP.C.Pia Fontsere GelpiFSUB-1860 m.ll.08"77Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)ECL27363
2017/01/14Can DragóA.LL.Lola Daga CruañasFSUB-1260 m.ll.10"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)MCL84005
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-1460 m.ll.09"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88041
2017/12/09Can DragóA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-1060 m.ll.09"83ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL85260
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-1660 m.ll.07"93.36a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL71873
2016/11/19Mar BellaA.LL.Adriana Molina RiusFSUB-1260 m.ll.09"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL85261
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Roger Bru GomezMSUB-1060 m.ll.11"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84002
2016/12/18SabadellP.C.Max Perez OmedesMSUB-2360 m.ll.07"73Control Absolut en Pista Coberta (2a.Jornada)ECL20263
2018/02/03SabadellP.C.Anna Llovera GuillenFSUB-1860 m.ll.09"30Control Sub20-18 en Pista CobertaECL27368
2018/02/17HospitaletA.LL.Claudia Jimenez RamonFSUB-860 m.ll.13"14ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84012
2017/12/16SabadellP.C.Elisenda Loppacher SaballsFSUB-1860 m.ll.09"092ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL26043
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Boris LimborskyMSUB-1260 m.ll.11"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)MCL87411
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-1660 m.ll.08"91.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL77936
2016/11/19Mar BellaA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-1460 m.ll.10"1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL85256
2016/12/17SabadellP.C.Daniel Vidal MartinezMSUB-2060 m.ll.07"832a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL23966
2017/02/04SabadellP.C.Ferran Larriba PerezMSUB-1860 m.ll.08"18Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)ECL26042
2017/12/16SabadellP.C.Anna Ferrer ArnaldoFSUB-1860 m.ll.09"262ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL27173
2017/12/16SabadellP.C.Carla Gomez IzquierdoFSUB-1860 m.ll.08"962ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL27366
2018/02/03SabadellP.C.Ferran Llagostera EstruchMSUB-1860 m.ll.07"62Control Sub20-18 en Pista CobertaECL26044
2018/11/10L'HospitaletA.LL.David Alegre AiguabellaMSUB-1260 m.ll.11"0Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92305
2017/11/18Mar BellaA.LL.Daniela Teixido RoviraFSUB-1260 m.ll.10"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88050
2017/12/16SabadellP.C.Elisa Roig AlosFSUB-1860 m.ll.09"432ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL28154
2018/12/22SabadellP.C.Bruno Miralles BarbaMSUB-1660 m.ll.10"10Control Pista Coberta Sub16 (2a Jornada)ECL84025
2018/12/22SabadellP.C.Dorian Christian MarinMSUB-2060 m.ll.07"78Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (2a Jornada)ECT29175
2018/02/18SabadellP.C.Bernat Guerri SanchezMVET M-6560 m.ll.10"57Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE76.06CT25877
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1460 m.ll.08"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL83995
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Damia Vilanova FarreMSUB-860 m.ll.11"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL92348
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-1460 m.ll.10"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL88032
2017/02/04SabadellP.C.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-1860 m.ll.09"13Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)ECL26035
2017/12/16SabadellP.C.Exequiel NeuwirtMSUB-1660 m.ll.07"992ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL90562
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-1260 m.ll.09"56a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL80215
2019/02/08SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR60 m.ll.07"84Control Absolut en Pista Coberta (8a. Jornada)ECL19973
2018/01/13SabadellP.C.Albert Nuñez EscribanoMSUB-1660 m.ll.07"952ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL83361
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-1260 m.ll.08"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88044
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-1660 m.ll.08"11.46a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL92336
2017/02/26SabadellP.C.Alejandro Omedas GasionMVET M-3560 m.ll.07"51Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.E86.68CT25469
2019/01/20SabadellP.C.Alvaro Mañoso OcaMSUB-2060 m.ll.07"47Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)ECL24761
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-1060 m.ll.10"76a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL90098
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-1260 m.ll.10"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL93546
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Carlota Capilla PrincipalFSUB-1060 m.ll.10"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL92316
2017/12/09SabadellP.C.Anais Molina CastilloFSUB-1660 m.ll.09"621ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL89375
2018/04/28Mar BellaA.LL.Alex Fabregat KirchinMSUB-1260 m.ll.09"56ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL91402
2016/11/19Mar BellaA.LL.Anna Canals ProusFSUB-1660 m.ll.08"31.2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL80220
2016/12/17SabadellP.C.Clara Bages SanzFSUB-1660 m.ll.09"382a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL85254
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Christian Prado CollMSUB-1260 m.ll.10"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88042
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-1060 m.ll.09"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL92349
2019/05/01El PratA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-1260 m.ll.09"2238è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL80247
2017/12/16SabadellP.C.Carlota Marginet AssensFSUB-2060 m.ll.09"292ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL27180
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-1260 m.ll.09"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL80231
2019/05/18El PratA.LL.Eric Capdepon SerrapiñanaMSUB-1260 m.ll.10"01Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL80221
2018/12/15SabadellP.C.Fiona Lane LatorreFSUB-1660 m.ll.09"24Control Sub-16 en pista cobertaECL88705
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-1660 m.ll.10"21.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88025
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-1260 m.ll.10"16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL77140
2018/02/11SabadellP.C.Claris Odena TeixidorFSUB-2360 m.ll.08"718ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECT22619
2016/11/19Mar BellaA.LL.Clara Purlund TorrasFSUB-1260 m.ll.10"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL84030
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Daniil RasnitsynMSUB-1260 m.ll.10"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)MCL84031
2017/12/02GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-1860 m.ll.08"25-0.6Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL26247
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Blanca Rognoni BondiaFSUB-1060 m.ll.13"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84034
2018/01/28SabadellP.C.Ariadna Montserrat RodriguezFSUB-1460 m.ll.09"44Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL71925
2016/11/19Mar BellaA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-1660 m.ll.08"62.0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL82521
2017/01/28SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-1660 m.ll.09"884rt. Control Cadet en Pista CobertaECL71889
2018/01/27SabadellP.C.Carlos Valls ArenasMSUB-1660 m.ll.08"144ª Jornada Control Sub16 en Pista CobertaECL80249
2018/12/16SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-4560 m.ll.08"13Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E88.19CT17223
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-1060 m.ll.12"56a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL88021
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-1060 m.ll.10"56a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL88035
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1260 m.t. (0,5)10"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL85257
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Ariadna Rognoni BondiaFSUB-1260 m.t. (0,5)14"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84033
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Ariadna Montserrat RodriguezFSUB-1260 m.t. (0,5)12"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL71925
2017/11/18Mar BellaA.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-1060 m.t. (0,5)17"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88021
2018/02/17HospitaletA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-1060 m.t. (0,5)12"44ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80231
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-1260 m.t. (0,5)13"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84024
2017/02/04SabadellP.C.Roger Bru GomezMSUB-1060 m.t. (0,5)13"20VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL84002
2017/11/18Mar BellaA.LL.Jaime Quiles Merelo De BarberaMSUB-1060 m.t. (0,5)14"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90151
2018/01/13MataróA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-1260 m.t. (0,5)12"43ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL89861
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1260 m.t. (0,5)11"1Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL83992
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-1260 m.t. (0,5)13"89ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilMCL77169
2018/02/17HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-1060 m.t. (0,5)14"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88035
2019/02/10SabadellP.C.Mario Alonso GarciaMSUB-1060 m.t. (0,5)12"649è Trofeu Sabadell - Jornada 6ECL88013
2017/02/04SabadellP.C.Lucas Martin SalarichMSUB-1060 m.t. (0,5)13"63VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL85260
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Lola Daga CruañasFSUB-1260 m.t. (0,5)15"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84005
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-1060 m.t. (0,5)13"66a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL90098
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-1260 m.t. (0,5)12"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL71878
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-1260 m.t. (0,5)12"1Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL77140
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-1260 m.t. (0,5)11"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL80247
2019/05/18El PratA.LL.Chiara Cascio BartheFSUB-1260 m.t. (0,5)12"57Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL92318
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1260 m.t. (0,5)12"0Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL77939
2018/01/28SabadellP.C.Christian Prado CollMSUB-1060 m.t. (0,5)12"23Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL88042
2018/01/28SabadellP.C.Marti Vilanova FarreMSUB-1060 m.t. (0,5)12"36Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL88052
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-1260 m.t. (0,5)11"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL77938
2017/05/13El PratA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1260 m.t. (0,5)11"17Campionat Catalunya Clubs Aleví MasculíECL83995
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-1060 m.t. (0,5)12"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)MCL80215
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Juli Vidal AlemanyMSUB-1260 m.t. (0,5)12"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL92347
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1260 m.t. (0,5)10"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84001
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-1260 m.t. (0,5)12"8IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL71920
2018/02/17HospitaletA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-1060 m.t. (0,5)16"34ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL89372
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Martina Lafuente FauconFSUB-1260 m.t. (0,5)14"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84014
2017/11/18Mar BellaA.LL.Martina Muñoz PeralesFSUB-1060 m.t. (0,5)13"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88038
2019/02/10SabadellP.C.Laura Rubio MirallesFSUB-1060 m.t. (0,5)13"609è Trofeu Sabadell - Jornada 6ECL82523
2019/02/10SabadellP.C.Mauro Saiz AsensioMSUB-1060 m.t. (0,5)14"959è Trofeu Sabadell - Jornada 6ECL92344
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-1260 m.t. (0,5)14"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84006
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Daniil RasnitsynMSUB-1260 m.t. (0,5)12"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84031
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-1260 m.t. (0,5)11"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL88029
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,5)12"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL79866
2019/05/18El PratA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-1260 m.t. (0,5)12"44Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL84011
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-1060 m.t. (0,5)13"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88040
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-1260 m.t. (0,5)13"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL93546
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-1260 m.t. (0,5)11"0Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL88044
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,5)12"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL79865
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1260 m.t. (0,5)10"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL77138
2018/02/18SabadellP.C.Bernat Guerri SanchezMVET M-6560 m.t. (0,84)13"21Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE74.11CT25877
2019/01/27SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-2360 m.t. (0,84)10"42Campionat de Catalunya Absolut en Pista CobertaECL26244
2017/12/09SabadellP.C.Sara Iniesta JovaniFSUB-2060 m.t. (0,84)10"961ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaECL25394
2018/01/27SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-6060 m.t. (0,84)10"87Cnat de Catalunya de Clubs Màster en Pista CobertaE81.42CT18134
2019/02/10SabadellP.C.Maria Poch EsteveFSUB-2060 m.t. (0,84)09"63Campionat de Catalunya Sub20 en pista cobertaECT26047
2017/12/09SabadellP.C.Helene Ballart TerralFSUB-2060 m.t. (0,84)11"871ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaECL27357
2019/02/10SabadellP.C.Alba Ferret BlancoFSUB-2060 m.t. (0,84)10"64Campionat de Catalunya Sub20 en pista cobertaECL26029
2017/02/04SabadellP.C.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-1860 m.t. (0,84)11"38Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)ECL26035
2018/11/25GavàA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-2360 m.t. (0,84)13"020.0Control de Proves Combinades per a pista cobertaECL27174
2019/02/10SabadellP.C.Roc Palomar BocosMSUB-1460 m.t. (0,84)13"869è Trofeu Sabadell - Jornada 6ECL89861
2017/02/04SabadellP.C.Nuria Pons DalmauFSUB-1860 m.t. (0,84)12"04Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)ECL26030
2017/01/21SabadellP.C.Claris Odena TeixidorFSUB-2060 m.t. (0,84)10"593a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECT22619
2019/02/03SabadellP.C.Maria Cercos BallesterFSUB-2360 m.t. (0,84)11"54Control Absolut en Pista Coberta (7a. Jornada)ECL28753
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,762)13"26a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL79866
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Clara Bages SanzFSUB-1660 m.t. (0,762)10"80.7III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL85254
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,762)13"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL85260
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Hugo Terradillos PericasMSUB-1260 m.t. (0,762)12"76a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL77165
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-1460 m.t. (0,762)12"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92321
2018/12/27PalafrugellP.C.Jana Hurtado CampsFSUB-1660 m.t. (0,762)10"92Jornada de Proves combinades d ?hivern i controlECT28627
2016/12/17SabadellP.C.Marta Arranz SabadellFSUB-1660 m.t. (0,762)12"352a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL83996
2017/12/02GavàA.LL.Anna Llovera GuillenFSUB-1860 m.t. (0,762)13"51-0.3Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL27368
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Elia Querol SamperFSUB-1460 m.t. (0,762)13"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92342
2018/11/25GavàA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-1860 m.t. (0,762)11"970.0Control de Proves Combinades per a pista cobertaECL27374
2016/12/17SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-1660 m.t. (0,762)12"232a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL71889
2018/02/03SabadellP.C.Alba Ferret BlancoFSUB-1860 m.t. (0,762)10"70Control Sub20-18 en Pista CobertaECL26029
2017/12/02GavàA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-1860 m.t. (0,762)12"17-0.3Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL26030
2018/11/24L'HospitaletA.LL.David Alegre AiguabellaMSUB-1260 m.t. (0,762)15"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL92305
2017/12/16SabadellP.C.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-1660 m.t. (0,762)12"592ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL81392
2018/03/04SabadellP.C.Maria Poch EsteveFSUB-1860 m.t. (0,762)09"72Campionat de Catalunya de Pista Coberta Sub18ECT26047
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,762)13"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL79865
2017/12/02GavàA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-1860 m.t. (0,762)13"79-5.3Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL27364
2018/03/17SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-1660 m.t. (0,762)09"11Campionat Catalunya Sub16 en pista cobertaECT25924
2018/12/09CambrilsA.LL.Jan Martinez PoloMSUB-1860 m.t. (0,914)10"124.0Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernECL29174
2017/12/03GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-1860 m.t. (0,914)11"941.3Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL26247
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-1660 m.t. (0,914)21"20.2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)MCL82521
2017/02/04SabadellP.C.Llorenç Gracia PuigMSUB-1860 m.t. (0,914)12"00Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)ECL27046
2017/12/16SabadellP.C.Lino Lecuona MusolasMSUB-1860 m.t. (0,914)09"732ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECT27251
2018/02/03SabadellP.C.Ignacio Llado CortesMSUB-1860 m.t. (0,914)09"57Control Sub20-18 en Pista CobertaECL26037
2018/03/17SabadellP.C.Albert Nuñez EscribanoMSUB-1660 m.t. (0,914)09"65Campionat Catalunya Sub16 en pista cobertaECL83361
2019/02/17SabadellP.C.Juan Manuel Sanchez LealMVET M-4060 m.t. (0,991)10"07Cnat de Catalunya Master Individual i Relleus P.C.E80.44CT26999
2019/02/24SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-4560 m.t. (0,991)11"11Control Master en Pista CobertaE75.79CT17223
2019/02/17SabadellP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-4560 m.t. (0,991)09"71Cnat de Catalunya Master Individual i Relleus P.C.E84.76CT22243
2019/02/17SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-6060 m.t. (0,991)11"58Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.E78.07CT18134
2019/02/17SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-4060 m.t. (0,991)11"85Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.E66.16CT25684
2019/01/05SabadellP.C.Llorenç Gracia PuigMSUB-2060 m.t. (1,00)10"70Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCECL27046
2018/02/11SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR60 m.t. (1,067)09"997ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECT17308
2018/01/21SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR60 m.t. (1,067)10"556ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL19973
2017/12/03GavàA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-4560 m.t. (1,067)13"01-0.8Control de Proves Combinades per Pista CobertaE64.26CT17223
2018/04/28Mar BellaA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-1480 m.ll.12"30.46ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL87413
2017/04/08El PratA.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-1480 m.ll.12"76ª Jormada de PromocióMCL74529
2018/04/28Mar BellaA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-1480 m.ll.11"80.16ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88711
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1480 m.ll.09"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL77138
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1480 m.ll.11"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL85257
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Joel Castarlenas MengualMSUB-1480 m.ll.11"29ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilMCL87355
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-1280 m.ll.13"1Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL90788
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-1480 m.ll.12"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL92321
2017/04/08El PratA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-1480 m.ll.11"16ª Jormada de PromocióMCL77936
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-1480 m.ll.13"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL81392
2017/04/08El PratA.LL.Eric Lopez XandriMSUB-1480 m.ll.12"26ª Jormada de PromocióMCL87689
2019/05/18El PratA.LL.Alvaro Oller CarrionMSUB-1480 m.ll.12"39-1.1Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL92337
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Mykhaylo OskomaMSUB-1280 m.ll.14"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL87690
2019/05/01El PratA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-1480 m.ll.14"42-1.938è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL77169
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1480 m.ll.10"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL83995
2018/05/26CalellaA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1480 m.ll.10"79a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCT28627
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Elena Salinas DiazFSUB-1480 m.ll.12"6III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL84037
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-1480 m.ll.11"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL88041
2017/04/08El PratA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-1480 m.ll.10"96ª Jormada de PromocióMCL80216
2018/05/12El PratA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-1480 m.ll.12"85Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL71910
2018/06/16GavàA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-1480 m.ll.10"846.02a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL71873
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1480 m.ll.12"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL84001
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-1480 m.ll.12"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL77139
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Teo Magri BayenMSUB-1480 m.ll.13"1Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL94793
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Violeta Gonzalez OspitalFSUB-1680 m.ll.12"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL87351
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-1480 m.ll.11"96a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71878
2019/05/01El PratA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-1480 m.ll.13"97-1.938è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL88032
2018/05/12El PratA.LL.Luis Baciero AlonsoMSUB-1480 m.ll.12"760.0Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL83997
2017/04/08El PratA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-1480 m.ll.11"16ª Jormada de PromocióMCL80225
2018/04/29CornellàA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-1480 m.ll.10"93.37a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL91170
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-1480 m.ll.11"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL90789
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-1480 m.ll.13"9III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL85256
2018/04/28Mar BellaA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-1480 m.ll.12"40.16ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88705
2017/04/08El PratA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-1480 m.ll.12"86ª Jormada de PromocióMCL84019
2017/03/11L'HospitaletA.LL.Aiman Fina RubioMSUB-1480 m.ll.12"6Control Benjamí, Aleví i InfantilMCL86862
2018/05/26CalellaA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-1480 m.ll.11"09a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL87410
2017/04/08El PratA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-1480 m.ll.11"86ª Jormada de PromocióMCL71877
2018/05/05L'HospitaletA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-1480 m.ll.12"13.78a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL88698
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Dani Faus MiquelMSUB-1480 m.ll.11"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL93722
2017/05/13El PratA.LL.Enric Clemente MarsalMSUB-1480 m.ll.18"61-0.1Campionat Catalunya Clubs InfantilECL77141
2019/05/11RubíA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1480 m.t. (0,84)14"5-0.1Control Sub10, Sub12, Sub14 (7a jornada)MCL77138
2019/05/11RubíA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1480 m.t. (0,84)17"10.5Control Sub10, Sub12, Sub14 (7a jornada)MCL84001
2018/05/12El PratA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1480 m.t. (0,762)15"00Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL71917
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Jordi Llansana ArnalotMVET M-40100 m.ll.11"931.2Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE86.59CT4850
2017/06/21SerrahimaA.LL.Daniel Sanz LopezMSUB-23100 m.ll.12"430.84ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL19973
2018/05/13El PratA.LL.Jordi Clavero GarciaMSUB-18100 m.ll.12"361.7Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL28625
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Albert Campins OteroMSUB-16100 m.ll.12"201.3Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL92312
2019/04/27SerrahimaA.LL.Nerea Grau PozoFSUB-20100 m.ll.14"651.1Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL28012
2017/06/17GavàA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-16100 m.ll.12"263.21a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECT25736
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Alejandro Omedas GasionMVET M-35100 m.ll.11"822.0Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE84.35CT25469
2019/04/27SerrahimaA.LL.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-18100 m.ll.12"482.6Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL29050
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-16100 m.ll.13"271.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL88016
2017/05/01El PratA.LL.Monica Ripoll VadriFSUB-16100 m.ll.19"820.1Trofeu Pratenc PromocióECL85262
2018/06/16GavàA.LL.Ferran Llagostera EstruchMSUB-18100 m.ll.11"763.22a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL26044
2019/05/11Sta. Coloma GramanetA.LL.Alvaro Mañoso OcaMSUB-20100 m.ll.11"573.2Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL24761
2017/06/07SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18100 m.ll.13"961.92ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL26047
2018/04/28SerrahimaA.LL.Anna Ferrer ArnaldoFSUB-18100 m.ll.14"873.5Control Sub16-18-20ECL27173
2018/05/30SerrahimaA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16100 m.ll.12"111.31a Jornada Critèrium CampmanyECT28367
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Albert Moyano TarrasonMSUB-20100 m.ll.12"201.6Final Campionat de Catalunya de ClubsECT22620
2018/05/30SerrahimaA.LL.Adriana Alvaro MartinezFSUB-20100 m.ll.14"982.81a Jornada Critèrium CampmanyECL28600
2018/05/13El PratA.LL.Lucas Sarro TaureMSUB-18100 m.ll.11"582.8Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL26032
2018/07/07CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45100 m.ll.12"603.0Campionat Catalunya Decatló i Heptatló MàstersE86.51CT17223
2018/05/30SerrahimaA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20100 m.ll.13"941.91a Jornada Critèrium CampmanyECL26244
2018/04/28SerrahimaA.LL.Madelin Velazquez MaciasFSUB-18100 m.ll.16"233.6Control Sub16-18-20ECL27206
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Maria Carretero PonsFSUB-23100 m.ll.14"22-1.22ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsEIB16170
2018/05/30SerrahimaA.LL.Carlota Marginet AssensFSUB-20100 m.ll.14"792.81a Jornada Critèrium CampmanyECL27180
2018/06/10LleidaA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-16100 m.ll.12"030.0Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16ECT28427
2018/05/30SerrahimaA.LL.Francesc Bonfill BeneitMVET M-35100 m.ll.11"541.91a Jornada Critèrium CampmanyE88.21CT8717
2019/03/23PalafrugellA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23100 m.ll.13"82-1.2Jornades de control Sub16 i més gransECL28753
2018/05/05SerrahimaA.LL.Anna Canals ProusFSUB-16100 m.ll.13"58-0.5Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL80220
2018/05/13El PratA.LL.Yennifer Mireya Rodriguez MincholaFSUB-18100 m.ll.16"021.4Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL27985
2019/05/05SerrahimaA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-16100 m.ll.14"17-3.0Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"ECL88704
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16100 m.ll.12"740.5Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL71873
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Laura Hua Saez MendozaFSUB-16100 m.ll.15"200.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL88047
2017/06/21SerrahimaA.LL.Gilbert Lurduy SabogalMSUB-20100 m.ll.12"340.84ª Jornada Criterium Josep CampmanyECT26251
2018/06/16GavàA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18100 m.ll.13"912.72a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL26029
2017/05/06CornelláA.LL.Albert Nuñez EscribanoMSUB-16100 m.ll.12"950.33a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorECL83361
2018/05/05SerrahimaA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16100 m.ll.15"18-0.3Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL89375
2018/07/07CambrilsA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-40100 m.ll.12"872.6Campionat Catalunya Decatló i Heptatló MàstersE79.10CT24095
2018/05/13El PratA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-18100 m.ll.14"221.2Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL27364
2018/05/30SerrahimaA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20100 m.ll.15"432.81a Jornada Critèrium CampmanyECL27174
2019/05/01El PratA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-16100 m.ll.16"12-0.738è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL87413
2018/04/28SerrahimaA.LL.Anna Llovera GuillenFSUB-18100 m.ll.15"063.3Control Sub16-18-20ECL27368
2019/03/23PalafrugellA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-18100 m.ll.12"37-1.4Jornades de control Sub16 i més gransECL29052
2018/04/28SerrahimaA.LL.Marta Iniesta JovaniFSUB-18100 m.ll.14"713.6Control Sub16-18-20ECL28014
2017/05/06CornelláA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-16100 m.ll.14"411.33a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorECL80222
2018/04/28CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20100 m.ll.12"86-0.9Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterECL27046
2017/05/06CornelláA.LL.Martina Buera GonzalezFSUB-16100 m.ll.15"40-0.53a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorECL84003
2018/05/13El PratA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18100 m.ll.12"191.9Control Sub16, Sub18 i Sub20ECT27251
2018/05/13El PratA.LL.Exequiel NeuwirtMSUB-16100 m.ll.12"540.8Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL90562
2018/05/13El PratA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-18100 m.ll.14"851.3Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL27372
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16100 m.ll.14"66-0.91a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20ECL80225
2019/05/18PalafrugellA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-18100 m.ll.11"250.9Campionat de Catalunya Sub18ECT26918
2019/03/24L'HospitaletA.LL.Dorian Christian MarinMSUB-20100 m.ll.12"15-1.0I Trofeu d´Atletisme de Sant Just DesvernECT29175
2018/05/30SerrahimaA.LL.Rafael Pous AndresMSUB-18100 m.ll.12"310.91a Jornada Critèrium CampmanyECT27250
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Oriol Casanova GarciaMSUB-16100 m.ll.13"80-1.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL95123
2018/06/27SerrahimaA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18100 m.ll.12"180.55a Jornada Critèrium CampmanyECL26037
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-16100 m.ll.13"670.1Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL91170
2018/05/27Mar BellaA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-40100 m.ll.12"1113è Meeting Català de Veteranes i VeteransE84.06CT25684
2018/05/23Mollet del VallèsA.LL.Sara Mañoso OcaFSUB-23100 m.ll.14"371.4II Miting Ciutat de MolletECL24762
2018/06/02SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20100 m.ll.13"402.6Campionat Catalunya Sub20ECL25394
2018/07/07CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45100 m.ll.12"283.0Campionat Catalunya Decatló i Heptatló MàstersE86.48CT22243
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-18100 m.ll.13"850.4Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaECL27363
2019/04/27SerrahimaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18100 m.ll.11"572.1Control Sub16, Sub18 i Sub20ECT27252
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-16100 m.ll.14"512.71a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20ECL88711
2019/05/01SerrahimaA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16100 m.ll.13"630.2Campionat Catalunya de Clubs Sub-20ECT28627
2018/06/16GavàA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-16100 m.ll.11"920.02a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECT25925
2018/05/13El PratA.LL.Ana Jerez SanjurjoFSUB-16100 m.ll.14"80-1.0Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL83359
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Emma Cotonat DonatFSUB-16100 m.ll.15"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL71889
2017/05/01El PratA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-16100 m.ll.13"741.7Trofeu Pratenc PromocióECL82521
2018/04/28SerrahimaA.LL.Alejandro Espinosa PoloMSUB-18100 m.ll.12"442.0Control Sub16-18-20ECL28544
2018/05/05SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16100 m.ll.13"670.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECT25924
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Oliver Johnson MartiMSUB-16100 m.ll.13"20-1.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL94792
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35100 m.ll.12"352.0Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE80.16CT17369
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-16100 m.ll.14"29-0.2Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL87410
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Sergi Crespi SallasMSUB-16100 m.ll.13"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL84004
2018/05/30SerrahimaA.LL.Ines Kallenbach GuibelaldeFSUB-18100 m.ll.14"491.91a Jornada Critèrium CampmanyECL28153
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Albert Balada ElizondoMSUB-23100 m.ll.11"24-0.2Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaECT21655
2019/05/19El PratA.LL.Isabella Galarraga MaestrcciFSUB-16100 m.ll.14"83-0.5Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL92327
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Helena Vela GarciaFSUB-20100 m.ll.13"850.72ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsECL24236
2018/05/30SerrahimaA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20100 m.ll.14"352.81a Jornada Critèrium CampmanyECL27357
2017/06/17GavàA.LL.Joan Vilalta BofillMSUB-20100 m.ll.11"501.71a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECL22623
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Eusebi Manen ComasMVET M-60100 m.t. (0,84)18"391.5Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE77.87CT18134
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23100 m.t. (0,84)17"510.9Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaECL26244
2019/03/30PalafrugellA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23100 m.t. (0,84)19"910.0Jornada de Proves combinades i ControlECL27357
2019/03/30PalafrugellA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23100 m.t. (0,84)19"210.0Jornada de Proves combinades i ControlECL28753
2019/04/27SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20100 m.t. (0,84)16"431.2Campionat Catalunya Absolut Proves CombinadesECT26047
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Patricia Estañol CayuelaFSUB-20100 m.t. (0,84)20"04-1.42ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsECL23933
2019/05/01SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20100 m.t. (0,84)17"121.8Campionat Catalunya de Clubs Sub-20ECL26029
2018/04/28CambrilsA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20100 m.t. (0,84)22"10-1.9Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterECL27174
2018/05/12PalafrugellA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20100 m.t. (0,84)17"24-0.8Jornada de Proves Combinades i ControlECL25394
2019/03/30PalafrugellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20100 m.t. (0,84)18"980.0Jornada de Proves combinades i ControlECL26035
2017/05/06CornelláA.LL.Anna Simon SerraFSUB-18100 m.t. (0,762)24"48-3.63a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorECL26442
2018/05/30SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18100 m.t. (0,762)17"241.11a Jornada Critèrium CampmanyECL26029
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18100 m.t. (0,762)17"810.1Jornada de Proves Combinades i ControlECL25394
2019/03/23PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16100 m.t. (0,762)18"801.0Jornades de control Sub16 i més gransECT28627
2018/05/26SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18100 m.t. (0,762)15"970.2Camp. Catalunya Proves Combinades SUB18ECT26047
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18100 m.t. (0,762)19"821.4Jornada de Proves Combinades i ControlECL26030
2018/06/30CastellónA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16100 m.t. (0,762)15"111.6XVII Campeonato de España Sub16ECT25924
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18100 m.t. (0,762)18"801.4Jornada de Proves Combinades i ControlECL26035
2018/05/13El PratA.LL.Albert Nuñez EscribanoMSUB-16100 m.t. (0,914)16"102.1Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL83361
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Sergi Crespi SallasMSUB-16100 m.t. (0,914)21"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)MCL84004
2019/05/19MadridA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50100 m.t. (0,914)18"910.9Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y CombinadasE70.07CT17223
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Rafael Pous AndresMSUB-16100 m.t. (0,914)19"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)MCL87412
2018/06/12El PratA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18110 m.t. (0,914)19"543a Jornada Critèrium CampmanyECT27251
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18110 m.t. (0,914)18"842.8Jornada de Proves Combinades i ControlECL26037
2018/06/29VitoriaA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45110 m.t. (0,991)18"120.6LIII Campeonato de España MásterE77.70CT22243
2018/07/07CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45110 m.t. (0,991)21"26-2.1Campionat Catalunya Decatló i Heptatló MàstersE68.39CT17223
2018/10/20SerrahimaA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20110 m.t. (1,00)18"980.7Campionat Catalunya de Clubs Sub-20MCL27046
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20110 m.t. (1,067)19"60-0.4Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaECL27046
2018/04/15El PratA.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR110 m.t. (1,067)18"201.41a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DECT17308
2019/05/05SerrahimaA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45110 m.t. (1,067)19"49-0.2Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"ECT22243
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Daniel Sanz LopezMSUB-23110 m.t. (1,067)19"780.12ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsECL19973
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Georgios SkordisMSUB-20110 m.t. (1,067)17"460.0Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaECT29049
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-16150 m.ll.19"93.56a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL80216
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-16150 m.ll.24"02.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL87413
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16150 m.ll.22"93.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL81392
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-16150 m.ll.22"93.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88704
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Marianna MarinakiFSUB-14150 m.ll.23"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL89860
2017/01/14Can DragóA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14150 m.ll.23"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCL71917
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-14150 m.ll.24"56a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL71878
2019/01/26SabadellP.C.Teo Magri BayenMSUB-14150 m.ll.25"8VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL94793
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-14150 m.ll.26"3-3.6VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL89861
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-16150 m.ll.21"62.26a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL87410
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16150 m.ll.19"22.86a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL71877
2018/05/12El PratA.LL.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-14150 m.ll.22"13Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL90789
2017/01/14Can DragóA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-14150 m.ll.26"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCL84019
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Pol Asensio MartiMSUB-14150 m.ll.26"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL92307
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14150 m.ll.24"15ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88705
2017/05/13El PratA.LL.Gala Martin CastellaFSUB-14150 m.ll.22"51Campionat Catalunya Clubs InfantilECL85259
2019/01/26SabadellP.C.Paula Perez SoterasFSUB-14150 m.ll.23"0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL88041
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16150 m.ll.20"12.76a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL71873
2016/12/17El PratA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-14150 m.ll.25"72n. Control Benjamí Aleví i InfantilMCL71910
2019/05/18El PratA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-14150 m.ll.24"60Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL84006
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16150 m.ll.21"32.46a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL80225
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-14150 m.ll.26"45ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL77169
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-14150 m.ll.26"55ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88032
2019/01/26SabadellP.C.Mireia Llorca SimoFSUB-14150 m.ll.25"2VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL71920
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-16150 m.ll.20"63.56a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88016
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-14150 m.ll.26"46a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88051
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14150 m.ll.22"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL85257
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-14150 m.ll.21"26a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL83995
2016/12/17El PratA.LL.Bianca AndreoliFSUB-14150 m.ll.24"62n. Control Benjamí Aleví i InfantilMCL83993
2019/01/26SabadellP.C.Jana Llobell AntonijuanFSUB-12150 m.ll.26"7VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL90788
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-14150 m.ll.24"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL92321
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-16150 m.ll.22"42.86a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88711
2019/01/26SabadellP.C.Victor Barrado OmenatMSUB-14150 m.ll.19"7VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL77138
2018/02/18SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-40200 m.ll.24"95Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE82.20CT25684
2017/12/09SabadellP.C.Lucas Sarro TaureMSUB-18200 m.ll.25'391ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaECL26032
2017/07/05SerrahimaA.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35200 m.ll.25"492.15ª Jornada Criterium Josep CampmanyE78.62CT17369
2018/12/15SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-18200 m.ll.24"53Control Pista Coberta Sub20 - Sub18ECT28367
2018/06/02SerrahimaA.LL.Albert Balada ElizondoMSUB-23200 m.ll.22"261.6Campionat Catalunya Sub23ECT21655
2019/02/23PalafrugellA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23200 m.ll.27"910.91era. Jornada de control Sub16 i més gransECL28753
2017/05/13El PratA.LL.Marisa Anguera PougetFSUB-18200 m.ll.33"000.94a. Jornada Control Cadet, Juvenil, JuniorECL26041
2018/12/15SabadellP.C.Alvaro Mañoso OcaMSUB-20200 m.ll.24"23Control Pista Coberta Sub20 - Sub18ECL24761
2017/12/09SabadellP.C.Nastia Puerto AgudoFSUB-18200 m.ll.35'631ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaECL27632
2018/02/11SabadellP.C.Claris Odena TeixidorFSUB-23200 m.ll.27"018ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECT22619
2018/01/14SabadellA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIOR200 m.ll.24"684ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL19973
2018/07/04SerrahimaA.LL.Yennifer Mireya Rodriguez MincholaFSUB-18200 m.ll.33"531.66a Jornada Critèrium CampmanyECL27985
2018/01/19SabadellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18200 m.ll.24"415ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL26037
2017/05/13El PratA.LL.Joan Prous CondeMSUB-18200 m.ll.33"811.24a. Jornada Control Cadet, Juvenil, JuniorECL26046
2019/03/03SabadellP.C.Roger Pons OlivanMSUB-18200 m.ll.22"42Cnat de Catalunya Sub18 P.C. (-3.000)ECT26918
2018/01/20SabadellA.LL.Natalia Grau PozoFSUB-20200 m.ll.31"20Control Sub20-18 en Pista CobertaECL28013
2018/12/16SabadellP.C.Mariona Garcia PastorFSUB-20200 m.ll.30"05Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECL29478
2018/05/06MataróA.LL.Roser Farriol FiguerasFSUB-23200 m.ll.27"660.7Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"ECL27205
2018/07/04SerrahimaA.LL.Anna Ferrer ArnaldoFSUB-18200 m.ll.31"121.66a Jornada Critèrium CampmanyECL27173
2018/06/20SerrahimaA.LL.Madelin Velazquez MaciasFSUB-18200 m.ll.35"081.74a Jornada Critèrium CampmanyECL27206
2018/01/20SabadellA.LL.Nerea Grau PozoFSUB-20200 m.ll.31"84Control Sub20-18 en Pista CobertaECL28012
2017/07/05SerrahimaA.LL.Helena Vela GarciaFSUB-20200 m.ll.28"481.05ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL24236
2018/05/26SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18200 m.ll.27"681.2Camp. Catalunya Proves Combinades SUB18ECT26047
2019/03/30PalafrugellA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-18200 m.ll.27"970.0Jornada de Proves combinades i ControlECT25924
2018/06/20SerrahimaA.LL.Sergi Crespi SallasMSUB-18200 m.ll.25"670.84a Jornada Critèrium CampmanyECL27361
2017/06/17GavàA.LL.Joan Vilalta BofillMSUB-20200 m.ll.23"441.31a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECL22623
2018/06/06SerrahimaA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20200 m.ll.28"982.02a Jornada Critèrium CampmanyECL26244
2017/07/05SerrahimaA.LL.Jordi Llansana ArnalotMVET M-40200 m.ll.24"282.15ª Jornada Criterium Josep CampmanyE86.45CT4850
2019/01/20SabadellP.C.Amdewerk Oliver MartinezMSUB-20200 m.ll.26"43Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)ECL26045
2018/05/23Mollet del VallèsA.LL.Sara Mañoso OcaFSUB-23200 m.ll.0'30"230.2II Miting Ciutat de MolletECL24762
2016/12/10SabadellP.C.Xavier Teixido MasagueMSUB-18200 m.ll.25"711a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL26034
2017/07/05SerrahimaA.LL.Alejandro Omedas GasionMVET M-35200 m.ll.24"622.25ª Jornada Criterium Josep CampmanyE82.01CT25469
2018/12/15SabadellP.C.Anais Molina CastilloFSUB-18200 m.ll.31"86Control Pista Coberta Sub20 - Sub18ECL29056
2019/01/20SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-45200 m.ll.26"61Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)E83.62CT17223
2018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20200 m.ll.27"33-0.2Camp. Catalunya Proves Combinades SUB20ECL25394
2018/06/06SerrahimaA.LL.Jordi Clavero GarciaMSUB-18200 m.ll.25"462.32a Jornada Critèrium CampmanyECL28625
2017/06/14SerrahimaA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-20200 m.ll.28"951.33ª Jornada Criterium Josep CampmanyECT22624
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18200 m.ll.29"18-0.8Jornada de Proves Combinades i ControlECL26035
2017/01/21SabadellP.C.Albert Moyano TarrasonMSUB-20200 m.ll.24"473a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECT22620
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18200 m.ll.31"49-0.8Jornada de Proves Combinades i ControlECL26030
2018/06/20SerrahimaA.LL.Rafael Pous AndresMSUB-18200 m.ll.24"930.84a Jornada Critèrium CampmanyECT27250
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-18200 m.ll.23"462.2Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECT28427
2018/12/15SabadellP.C.Jan Tarrats CastilloMSUB-18200 m.ll.24"27Control Pista Coberta Sub20 - Sub18ECT25925
2016/12/10SabadellP.C.Marc Viciano MataMSUB-20200 m.ll.24"951a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL23919
2017/01/21SabadellP.C.Lauriane Elisa Gonzalez RamosFSUB-18200 m.ll.31"353a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL26038
2018/05/27SerrahimaA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18200 m.ll.24"550.04ª jornada Control Sub16-18-20ECT27251
2018/06/02SerrahimaA.LL.Pablo Calsina CarrascoMSUB-20200 m.ll.23"421.1Campionat Catalunya Sub20ECL27179
2018/04/28CambrilsA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20200 m.ll.33"30-1.4Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterECL27174
2018/12/15SabadellP.C.Maria Camilas Ocampo SalazarFSUB-18200 m.ll.31"88Control Pista Coberta Sub20 - Sub18ECL29438
2017/06/17GavàA.LL.Maria Bort PorrasFSUB-18200 m.ll.28"510.81a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECL27161
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-18200 m.ll.25"232.8Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL29050
2019/04/28SerrahimaA.LL.Paula Blasi CairolFSUB-18200 m.ll.27"041.4Control Sub16, Sub18 i Sub20ECT28518
2016/12/10SabadellP.C.Felix Lazaro FerrerMSUB-18200 m.ll.24"781a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECT25738
2018/06/06SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18200 m.ll.29"251.02a Jornada Critèrium CampmanyECL26029
2018/12/16SabadellP.C.Max Perez OmedesMSENIOR200 m.ll.25"83Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECL20263
2018/06/20SerrahimaA.LL.Anna Mallol PonsetiFSUB-18200 m.ll.31"711.74a Jornada Critèrium CampmanyECL28113
2017/12/10SabadellP.C.Laura De Las Heras GarciaFSUB-23200 m.ll.31"561ª Jornada Control AbsolutECL27627
2018/12/15SabadellP.C.Mateu Castellet TevaMSUB-20200 m.ll.25"47Control Pista Coberta Sub20 - Sub18ECL28751
2018/06/20SerrahimaA.LL.Alejandro Valles MontagutMSUB-23200 m.ll.21"990.94a Jornada Critèrium CampmanyECT22987
2018/06/06SerrahimaA.LL.Alejandro Cata HernandoMSUB-18200 m.ll.26"450.12a Jornada Critèrium CampmanyECL26028
2019/01/20SabadellP.C.Aaron Leal MedinaMSUB-20200 m.ll.25"43Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)ECL27237
2017/12/10SabadellP.C.Miquel Dalmau ValcarcelMSUB-23200 m.ll.25"681ª Jornada Control AbsolutECL22626
2019/04/28SerrahimaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18200 m.ll.23"451.3Control Sub16, Sub18 i Sub20ECT27252
2018/01/20SabadellA.LL.Ferran Llagostera EstruchMSUB-18200 m.ll.24"62Control Sub20-18 en Pista CobertaECL26044
2019/04/14El PratA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-18200 m.ll.28"110.3Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaECL27363
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Dorian Christian MarinMSUB-20200 m.ll.24"182.3Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECT29175
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-18200 m.ll.24"072.2Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL29052
2018/06/06SerrahimaA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-18200 m.ll.30"741.02a Jornada Critèrium CampmanyECL27364
2018/06/06SerrahimaA.LL.Nicolas Cata HernandoMSUB-18200 m.ll.26"190.12a Jornada Critèrium CampmanyECL27359
2018/06/20SerrahimaA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-18200 m.ll.31"631.74a Jornada Critèrium CampmanyECL27372
2017/12/09SabadellP.C.Anna Riera GazquezFSUB-18200 m.ll.29'451ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaECL27374
2018/07/04SerrahimaA.LL.Francesc Bonfill BeneitMVET M-35200 m.ll.22"971.96a Jornada Critèrium CampmanyE89.99CT8717
2018/12/16SabadellP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-45200 m.ll.25"28Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E86.16CT22243
2019/04/28SerrahimaA.LL.Abebe Campos DiazMSUB-18200 m.ll.27"400.3Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL29337
2017/12/09SabadellP.C.Jun Komura TrullenqueMSUB-18200 m.ll.28'581ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaECL27367
2018/02/18SabadellP.C.Joaquim Bigorda BoschMVET M-50200 m.ll.29"29Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE77.06CT25420
2018/02/11SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR200 m.ll.24"788ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECT17308
2018/06/06SerrahimaA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20200 m.ll.26"370.12a Jornada Critèrium CampmanyECL27046
2019/03/30PalafrugellA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23200 m.ll.30"81-0.8Jornada de Proves combinades i ControlECL27357
2018/05/12El PratA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-14220 m.t. (0,762)0'39"37Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL88711
2018/05/05L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14220 m.t. (0,762)0'38"28a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71873
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14220 m.t. (0,762)0'44"15ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88705
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-14220 m.t. (0,762)0'41"46a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL84001
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14220 m.t. (0,762)0'37"35Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL80225
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-14220 m.t. (0,762)0'42"75ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84025
2018/05/05L'HospitaletA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-14220 m.t. (0,762)0'43"28a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71910
2018/05/19AscóA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14220 m.t. (0,762)0'34"86Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14ECT28627
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-14220 m.t. (0,762)0'37"00Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL80216
2017/01/07SabadellP.C.Tomas Cañellas ClapersMSUB-16300 m.ll.0'40"843a Jornada Control Cadet en pista cobertaECT27252
2018/04/14Sant CeloniA.LL.Anna Canals ProusFSUB-16300 m.ll.0'45"15Control Sub16-18-20 (1a Jornada)ECL80220
2019/04/28SerrahimaA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-16300 m.ll.0'55"25Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL88025
2018/12/15SabadellP.C.Shelly BruchsteinFSUB-16300 m.ll.0'48"24Control Sub-16 en pista cobertaECL87410
2018/05/27SerrahimaA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16300 m.ll.0'49"684ª jornada Control Sub16-18-20ECL89375
2019/01/12SabadellP.C.Roger Barrachina ReixachMSUB-16300 m.ll.0'43"82Control Sub-16 en Pista Coberta (3a jornada)ECL80216
2017/01/14Can DragóA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-16300 m.ll.0'54"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCL71904
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16300 m.ll.0'39"58Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL92336
2017/01/14Can DragóA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-16300 m.ll.0'47"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCL82521
2019/01/26SabadellP.C.Marti Blanco JuanMSUB-16300 m.ll.0'42"39Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)ECL71877
2019/01/26SabadellP.C.Pol Farre EsteveMSUB-16300 m.ll.0'51"85Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)ECL94358
2017/12/16SabadellP.C.Oscar Elizondo CerezaMSUB-16300 m.ll.0'48"402ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL90094
2018/03/17SabadellP.C.Paula Blasi CairolFSUB-16300 m.ll.0'42"83Campionat Catalunya Sub16 en pista cobertaECL87786
2019/01/12SabadellP.C.Pau Vera GarciaMSUB-16300 m.ll.0'49"86Control Sub-16 en Pista Coberta (3a jornada)ECL88711
2018/05/27SerrahimaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-16300 m.ll.0'38"424ª jornada Control Sub16-18-20ECT27258
2018/12/22SabadellP.C.Bruno Miralles BarbaMSUB-16300 m.ll.0'56"02Control Pista Coberta Sub16 (2a Jornada)ECL84025
2017/05/14El PratA.LL.Carla Gomez IzquierdoFSUB-16300 m.ll.0'48"54Campionat Catalunya Clubs CadetECL79276
2019/04/28SerrahimaA.LL.Oliver Johnson MartiMSUB-16300 m.ll.0'42"03Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL94792
2016/12/10SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-35300 m.ll.0'41"57Control Absolut en Pista Coberta (1a. Jornada)E76,33CT25684
2018/12/15SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16300 m.ll.0'47"52Control Sub-16 en pista cobertaECL80225
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Nil Salomo VendrellMSUB-16300 m.ll.0'44"19Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL90153
2017/04/01ManresaA.LL.Xavi Juanes GinerMSENIOR300 m.ll.0'37"61Campionat de Catalunya UniversitariECL25470
2017/04/29Sant CeloniA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16300 m.ll.0'46"851ª Jornada Control Cadet-Juvenil-Junior (mati)ECT25924
2018/06/10LleidaA.LL.Carlos Valls ArenasMSUB-16300 m.ll.0'40"51Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16ECL80249
2018/12/15SabadellP.C.Abril Gonzalez CostaFSUB-16300 m.ll.0'45"67Control Sub-16 en pista cobertaECL88704
2016/12/17SabadellP.C.Marta Arranz SabadellFSUB-16300 m.ll.0'51"272a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL83996
2018/06/16AvilésA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-16300 m.ll.0'35"38Cto de España por Sel. Aut. Sub16ECT26918
2018/02/24SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-16300 m.ll.0'40"256ª Jornada Control de Pista Coberta Sub16-18ECT28367
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-16300 m.ll.0'42"57Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL88016
2018/12/16SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23300 m.ll.0'47"07Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECL26244
2017/04/01ManresaA.LL.Amdewerk Oliver MartinezMSUB-18300 m.ll.0'42"67Campionat de Catalunya UniversitariECL26045
2018/12/16SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR300 m.ll.0'39"94Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECL19973
2017/01/14Can DragóA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-16300 m.ll.0'41"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCT27251
2017/01/14Can DragóA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-16300 m.ll.0'56"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCL80241
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16300 m.ll.0'53"0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL81392
2018/05/27SerrahimaA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-16300 m.ll.0'43"864ª jornada Control Sub16-18-20ECT28425
2018/12/16SabadellP.C.Albert Balada ElizondoMSUB-23300 m.ll.0'35"89Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECT21655
2018/12/16SabadellP.C.Georgios SkordisMSUB-20300 m.ll.0'37"11Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECT29049
2018/12/15SabadellP.C.Laura Sampedro RestrepoFSUB-16300 m.ll.0'54"18Control Sub-16 en pista cobertaECL87413
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Albert Campins OteroMSUB-16300 m.ll.0'38"22Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL92312
2017/03/05SabadellP.C.Jordi Alegre LopezMSUB-16300 m.ll.0'39"89Campionat de Catalunya Cadet P.C.ECT25736
2018/12/16SabadellP.C.Joan Vilalta BofillMSUB-23300 m.ll.0'38"70Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECL22623
2019/04/28SerrahimaA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-16300 m.ll.0'42"65Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL91170
2019/04/28SerrahimaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16300 m.ll.0'41"50Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL71873
2018/04/14Sant CeloniA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-16300 m.ll.0'39"96Control Sub16-18-20 (1a Jornada)ECL71900
2018/12/15SabadellP.C.Isabella Galarraga MaestrcciFSUB-16300 m.ll.0'53"80Control Sub-16 en pista cobertaECL92327
2017/12/16SabadellP.C.Exequiel NeuwirtMSUB-16300 m.ll.0'40"982ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL90562
2017/04/01ManresaA.LL.David Rovira MateuMSUB-23300 m.ll.0'41"25Campionat de Catalunya UniversitariECL25878
2018/05/23Mollet del VallèsA.LL.Alejandro Valles MontagutMSUB-23300 m.ll.0'35"16II Miting Ciutat de MolletECT22987
2018/01/27SabadellP.C.Gala Martin CastellaFSUB-16300 m.ll.0'48"794ª Jornada Control Sub16 en Pista CobertaECL85259
2017/04/01ManresaA.LL.Felix Lazaro FerrerMSUB-18300 m.ll.0'38"60Campionat de Catalunya UniversitariECT25738
2018/01/13SabadellP.C.Laura Hua Saez MendozaFSUB-16300 m.ll.1'03"162ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL88047
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16300 m.ll.0'43"57Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECT28627
2016/12/17SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-16300 m.ll.0'51"982a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL71889
2019/05/19El PratA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-16300 m.ll.0'48"94Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL77936
2018/01/27SabadellP.C.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-16300 m.ll.0'36"134ª Jornada Control Sub16 en Pista CobertaECL89373
2018/12/15SabadellP.C.Fiona Lane LatorreFSUB-16300 m.ll.0'58"23Control Sub-16 en pista cobertaECL88705
2018/06/30CastellónA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-16300 m.ll.0'37"46XVII Campeonato de España Sub16ECT25925
2016/12/17SabadellP.C.Clara Bages SanzFSUB-16300 m.ll.0'53"742a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL85254
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16300 m.t. (0,84)0'44"70Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL92336
2017/06/11El PratA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-16300 m.t. (0,84)0'44"36Jornada Prèvia Campionat de Catalunya CadetECT27251
2018/05/13El PratA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-16300 m.t. (0,84)0'46"90Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL71900
2019/05/19El PratA.LL.Nil Salomo VendrellMSUB-16300 m.t. (0,84)0'50"58Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL90153
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16300 m.t. (0,84)0'51"421a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20ECL71873
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-16300 m.t. (0,84)1'00"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL84007
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Emma Cotonat DonatFSUB-16300 m.t. (0,84)1'00"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL71889
2017/05/14El PratA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-16300 m.t. (0,762)0'58"91Campionat Catalunya Clubs CadetECL84007
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Bernat Guerri SanchezMVET M-65300 m.t. (0,762)0'59"47Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE78.07CT25877
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16300 m.t. (0,762)0'54"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL80225
2018/05/13El PratA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16300 m.t. (0,762)0'59"44Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL81392
2017/07/02Can DragóA.LL.Eusebi Manen ComasMVET M-60300 m.t. (0,762)0'54"31Cnat. de Catalunya de Clubs Veterans A.L.E77.90CT18134
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-16300 m.t. (0,762)0'51"89Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL87410
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16300 m.t. (0,762)0'49"12Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECT28627
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Luis Sanz MarcoMVET M-60300 m.t. (0,762)0'57"35Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE73.78CT19516
2019/03/23PalafrugellA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-18400 m.ll.0'55"56Jornades de control Sub16 i més gransECL29052
2018/05/05SerrahimaA.LL.Pablo Calsina CarrascoMSUB-20400 m.ll.0'53"05Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL27179
2018/06/16GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-18400 m.ll.0'58"032a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL26247
2019/05/01SerrahimaA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-18400 m.ll.0'53"04Campionat Catalunya de Clubs Sub-20ECT25925
2019/02/03SabadellP.C.Abebe Campos DiazMSUB-18400 m.ll.0'59"02Control Sub20 - Sub18 en pista coberta (4a. Jornada)ECL29337
2017/05/27PalafrugellA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-20400 m.ll.01'04"12Miting Internacional d'Atletisme de PalafrugellECT22624
2017/05/27PalafrugellA.LL.Irene Mas LloberaFSUB-23400 m.ll.01'06"89Miting Internacional d'Atletisme de PalafrugellECL24239
2018/02/03SabadellP.C.Sara Iniesta JovaniFSUB-20400 m.ll.1'04"77Control Sub20-18 en Pista CobertaECL25394
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Dorian Christian MarinMSUB-20400 m.ll.0'54"391a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20ECT29175
2019/02/10AntequeraP.C.Jesus Fernando Montoliu AlconMVET M-45400 m.ll.0'55"35Cnat. d’Espanya de Clubs Màster en pista cobertaE39.91CT16331
2019/01/05SabadellP.C.Joan Bru GomezMSUB-20400 m.ll.0'52"91Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCECT25737
2018/06/27SerrahimaA.LL.Rafael Pous AndresMSUB-18400 m.ll.0'55"755a Jornada Critèrium CampmanyECT27250
2019/05/11Mar BellaA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45400 m.ll.0'56"60XIV Meeting Català de Veteranes i Veterans - II Memorial Valentí HuchE85.12CT22243
2019/02/03SabadellP.C.Pia Fontsere GelpiFSUB-18400 m.ll.1'08"48Control Absolut en Pista Coberta (7a. Jornada)ECL27363
2017/12/16SabadellP.C.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20400 m.ll.1'16"592ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL27174
2017/05/27PalafrugellA.LL.Paula Vall-Llovera AltesFSUB-20400 m.ll.01'02"67Miting Internacional d'Atletisme de PalafrugellECT26253
2019/03/10ValenciaP.C.Roger Pons OlivanMSUB-18400 m.ll.0'48"99XLI Campeonato de España Sub18 en Pista CubiertaECT26918
2019/02/03SabadellP.C.Lino Lecuona MusolasMSUB-18400 m.ll.0'55"86Control Absolut en Pista Coberta (7a. Jornada)ECT27251
2018/02/24SabadellP.C.Sergi Crespi SallasMSUB-18400 m.ll.0'58"626ª Jornada Control de Pista Coberta Sub16-18ECL27361
2018/04/28CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20400 m.ll.0'59"08-0.9Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterECL27046
2019/05/18PalafrugellA.LL.Paula Blasi CairolFSUB-18400 m.ll.0'59"64Campionat de Catalunya Sub18ECT28518
2018/02/03SabadellP.C.Aaron Leal MedinaMSUB-20400 m.ll.0'56"01Control Sub20-18 en Pista CobertaECL27237
2018/07/07CambrilsA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-40400 m.ll.1'00"51Campionat Catalunya Decatló i Heptatló MàstersE75.76CT24095
2016/12/18SabadellP.C.Max Perez OmedesMSUB-23400 m.ll.0'57"25Control Absolut en Pista Coberta (2a.Jornada)ECL20263
2018/04/28SabadellA.LL.Claudia Gallego SoteloFSUB-23400 m.ll.0'58"77Liga Iberdrola 1D Mujeres 1ªECT21349
2017/06/03Lloret De MarA.LL.Claris Odena TeixidorFSUB-20400 m.ll.1'00"50-2.9Campionat de Catalunya Jv-Jr-PrECT22619
2017/06/17GavàA.LL.Tomas Revilla SanguesaMSUB-18400 m.ll.0'50"771a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECT24016
2018/02/25SabadellP.C.Maia Salomon PagespetitFSUB-10400 m.ll.1'18"18Trofeu Sabadell de Promoció en Pista Coberta - FinalECL77939
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-18400 m.ll.0'59"871a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20ECL29050
2019/02/03SabadellP.C.Maria Cercos BallesterFSUB-23400 m.ll.1'11"20Control Absolut en Pista Coberta (7a. Jornada)ECL28753
2017/06/07SerrahimaA.LL.Alex Giralt SalarichMSUB-10400 m.ll.0'54"172ª Jornada Criterium Josep CampmanyE-
2017/12/16SabadellP.C.Carlota Marginet AssensFSUB-20400 m.ll.1'11"062ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL27180
2018/02/18SabadellP.C.Joaquim Bigorda BoschMVET M-50400 m.ll.1'04"88Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE76.85CT25420
2018/01/12SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR400 m.ll.0'54"763ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL19973
2018/05/30SerrahimaA.LL.Anna Ferrer ArnaldoFSUB-18400 m.ll.1'08"181a Jornada Critèrium CampmanyECL27173
2018/05/30SerrahimaA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20400 m.ll.1'06"061a Jornada Critèrium CampmanyECL26244
2019/01/18SabadellP.C.Georgios SkordisMSUB-20400 m.ll.0'52"22Control Absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)ECT29049
2018/01/21SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.ll.0'54"236ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECT17308
2018/02/24SabadellP.C.Maria Poch EsteveFSUB-18400 m.ll.1'03"446ª Jornada Control de Pista Coberta Sub16-18ECT26047
2018/06/16GavàA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR400 m.ll.1'04"142a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECT27758
2018/06/27SerrahimaA.LL.Juan Gasch MalaretMVET M-45400 m.ll.0'53"935a Jornada Critèrium CampmanyE89.95CT12404
2017/02/12SabadellP.C.Gilbert Lurduy SabogalMSUB-20400 m.ll.0'59"317è. Control Absolut en Pista CobertaECT26251
2017/06/07SerrahimaA.LL.Maria Bort PorrasFSUB-18400 m.ll.1'05"922ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL27161
2017/02/26SabadellP.C.Tomas Palleja EchevarrietaMVET M-55400 m.ll.1'02"75Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.E82.65CT21375
2016/12/17SabadellP.C.Marc Viciano MataMSUB-20400 m.ll.0'56"032a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL23919
2019/02/03SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-18400 m.ll.0'55"36Control Absolut en Pista Coberta (7a. Jornada)ECT28367
2019/03/30CambrilsA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-40400 m.ll.1'00"54Campionat Territorial de Proves Combinades i Control MàsterE76.28CT25684
2017/06/17GavàA.LL.Xavi Juanes GinerMSENIOR400 m.ll.0'51"831a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECL25470
2019/05/18PalafrugellA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-18400 m.ll.0'52"10Campionat de Catalunya Sub18ECT28427
2018/06/29VitoriaA.LL.Francesc Bonfill BeneitMVET M-35400 m.ll.0'51"69LIII Campeonato de España MásterE88.68CT8717
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18400 m.ll.1'01"41Jornada de Proves Combinades i ControlECL26037
2017/05/27PalafrugellA.LL.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR400 m.ll.0'54"78Miting Internacional d'Atletisme de PalafrugellECT24237
2018/06/16ElxA.LL.Alejandro Valles MontagutMSUB-23400 m.ll.0'48"39Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (3a Jornada)ECT22987
2018/05/05SerrahimaA.LL.Violeta Gonzalez OspitalFSUB-18400 m.ll.1'09"64Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL27757
2017/12/17SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-45400 m.ll.1'01"632ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE79.26CT17223
2016/12/17SabadellP.C.Joan Vilalta BofillMSUB-20400 m.ll.0'53"342a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL22623
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18400 m.ll.0'50"931a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20ECT27252
2019/05/18PalafrugellA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18400 m.t. (0,84)0'57"35Campionat de Catalunya Sub18ECT27252
2019/05/18PalafrugellA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18400 m.t. (0,84)1'01"34Campionat de Catalunya Sub18ECT27251
2018/06/02SerrahimaA.LL.Joan Bru GomezMSUB-18400 m.t. (0,84)0'58"98Campionat Catalunya Sub18ECT25737
2019/05/05SerrahimaA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23400 m.t. (0,762)1'11"88Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"ECL26244
2018/06/06SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18400 m.t. (0,762)1'10"122a Jornada Critèrium CampmanyECT26047
2017/06/28SerrahimaA.LL.Claris Odena TeixidorFSUB-20400 m.t. (0,762)1'07"1897è. CAMPIONAT DE CATALUNYA ABSOLUTECT22619
2018/05/19SerrahimaA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18400 m.t. (0,762)1'05"89Control Sub16, Sub18 i Sub20ECT27251
2017/07/05SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18400 m.t. (0,762)1'11"695ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL25394
2019/04/14El PratA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23400 m.t. (0,762)1'15"43Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaECL28753
2018/06/29VitoriaA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45400 m.t. (0,914)1'03"29LIII Campeonato de España MásterE84.74CT22243
2019/05/05SerrahimaA.LL.Georgios SkordisMSUB-20400 m.t. (0,914)0'57"31Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"ECT29049
2019/04/14El PratA.LL.Alvaro Mañoso OcaMSUB-20400 m.t. (0,914)1'07"43Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaECL24761
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Joan Bru GomezMSUB-18400 m.t. (0,914)1'03"122a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DECT25737
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Albert Balada ElizondoMSUB-23400 m.t. (0,914)0'57"161ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsECT21655
2018/07/04SerrahimaA.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.t. (0,914)1'00"786a Jornada Critèrium CampmanyECT17308
2018/10/20SerrahimaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18400 m.t. (0,914)1'04"52Campionat Catalunya de Clubs Sub-20MCT27252
2018/06/16GavàA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14500 m.ll.1'23"742a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECT28627
2018/12/23SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR500 m.ll.1'13"00Control Absolut en pista coberta (2a Jornada)ECL17308
2017/04/01ManresaA.LL.Paula Moreno JuradoFSUB-23500 m.ll.1'46"66Campionat de Catalunya UniversitariECL 23224
2017/06/17GavàA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10500 m.ll.1'49"541a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECL77939
2018/06/16GavàA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12500 m.ll.1'44"682a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL77938
2018/06/16GavàA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-10500 m.ll.1'45"582a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL90148
2018/12/23SabadellP.C.Claris Odena TeixidorFSUB-23500 m.ll.1'22"12Control Absolut en pista coberta (2a Jornada)ECT22619
2018/12/23SabadellP.C.Nuria Ibañez ColominaFSUB-23500 m.ll.1'23"34Control Absolut en pista coberta (2a Jornada)ECT22624
2018/06/16GavàA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14500 m.ll.1'32"152a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL87410
2017/04/01ManresaA.LL.Irene Mas LloberaFSUB-23500 m.ll.1'26"58Campionat de Catalunya UniversitariECL24239
2018/06/16GavàA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10500 m.ll.2'01"482a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL88040
2017/12/17SabadellP.C.Claudia Gallego SoteloFSUB-23500 m.ll.1'18"632ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECT21349
2018/06/16GavàA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-10500 m.ll.1'45"502a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL88052
2018/06/16GavàA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12500 m.ll.1'22"212a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL77138
2016/12/18SabadellP.C.Tomas Revilla SanguesaMSUB-18500 m.ll.1'06"94Control Absolut en Pista Coberta (2a.Jornada)ECT24016
2018/06/16GavàA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14500 m.ll.1'27"382a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL71873
2017/04/01ManresaA.LL.Joan Bru GomezMSUB-18500 m.ll.1'10"52Campionat de Catalunya UniversitariECT25737
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Nina Bigorda SorianoMSUB-14600 m.ll.2'31"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL92308
2019/01/26SabadellP.C.Nil Salomo VendrellMSUB-16600 m.ll.1'41"39Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)ECL90153
2019/05/11Sta. Coloma GramanetA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-16600 m.ll.1'35"32Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL91170
2017/11/18Mar BellaA.LL.Oscar Elizondo CerezaMSUB-16600 m.ll.1'56"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90094
2017/11/18Mar BellaA.LL.Elena Salinas DiazFSUB-14600 m.ll.2'03"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84037
2019/04/27SerrahimaA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16600 m.ll.1'45"69Control Sub16, Sub18 i Sub20ECT28627
2018/02/17HospitaletA.LL.Pablo Lavandera MuletMSUB-8600 m.ll.2'30"44ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88706
2016/12/17GavàA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18600 m.ll.3'26"28Control de combinades per pista cobertaECL26029
2019/02/23SabadellP.C.Nora Bonafonte PardasFSUB-16600 m.ll.1'49"99Control Sub16, Sub18 en Pista CobertaECL92309
2016/12/17GavàA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18600 m.ll.3'30"59Control de combinades per pista cobertaECL26030
2017/06/11El PratA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-16600 m.ll.1'29"89Jornada Prèvia Campionat de Catalunya CadetECT25736
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12600 m.ll.1'59"26a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL85257
2018/02/03SabadellP.C.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-16600 m.ll.1'43"39Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL88049
2017/11/18Mar BellaA.LL.Oriol Martinez SunyerMSUB-14600 m.ll.2'06"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88699
2019/05/18El PratA.LL.Jorge Ricart De La TorreMSUB-12600 m.ll.1'53"97Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL93551
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-12600 m.ll.2'26"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL90788
2017/11/18Mar BellaA.LL.Daniela Teixido RoviraFSUB-12600 m.ll.2'12"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88050
2018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16600 m.ll.1'48"40Camp. Catalunya Proves Combinades SUB16ECT25924
2017/11/18Mar BellaA.LL.Hope Sofia Rose Dru DruryFSUB-12600 m.ll.2'20"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88020
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Hugo Terradillos PericasMSUB-12600 m.ll.2'30"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL77165
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10600 m.ll.2'39"16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88040
2016/11/19Mar BellaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-16600 m.ll.1'38"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCT27252
2019/05/19El PratA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-16600 m.ll.1'37"95Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL88016
2019/01/26SabadellP.C.Estela Alcantara MartinezFSUB-12600 m.ll.2'31"2VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL93546
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-14600 m.ll.1'48"1Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL77139
2016/12/10SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-16600 m.ll.2'06"031a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL71889
2019/05/11Sta. Coloma GramanetA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16600 m.ll.2'04"38Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL81392
2018/02/17HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14600 m.ll.1'57"64ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL87410
2018/01/13SabadellP.C.Sofia Cendoya ManenFSUB-16600 m.ll.2'34"582ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL90147
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Guiomar Gasto VidalFSUB-10600 m.ll.2'29"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL92328
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Guillem Talavera MunmanyMSUB-8600 m.ll.2'38"35ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90097
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Gala Martin CastellaFSUB-14600 m.ll.1'54"63Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL85259
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12600 m.ll.2'16"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88029
2018/04/28SerrahimaA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-16600 m.ll.1'30"00Control Sub16-18-20ECT28427
2017/11/18Mar BellaA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16600 m.ll.2'08"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL89375
2018/04/28SerrahimaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-16600 m.ll.1'28"83Control Sub16-18-20ECT27258
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-12600 m.ll.2'09"2Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL90148
2019/05/18El PratA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-12600 m.ll.1'50"66Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL88044
2019/01/26SabadellP.C.Guillem Martin SalarichMSUB-12600 m.ll.2'30"3VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL79865
2018/05/19AscóA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12600 m.ll.1'44"05Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub12ECL77138
2018/05/19AscóA.LL.Fatima Subias TenlladoFSUB-14600 m.ll.1'57"09Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14ECL79557
2016/11/19Mar BellaA.LL.Sergi Crespi SallasMSUB-16600 m.ll.1'50"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL84004
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-12600 m.ll.2'12"46a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL80231
2017/11/18Mar BellaA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-14600 m.ll.1'56"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88041
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-14600 m.ll.2'16"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)MCL84019
2017/11/18Mar BellaA.LL.Jack Rubiralta KunzeMSUB-12600 m.ll.2'15"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88046
2019/05/01El PratA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-12600 m.ll.2'06"6238è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL84039
2018/02/17HospitaletA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14600 m.ll.2'12"04ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88705
2017/11/18Mar BellaA.LL.Jaime Quiles Merelo De BarberaMSUB-10600 m.ll.2'51"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90151
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-12600 m.ll.2'18"46a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL83992
2016/11/19Mar BellaA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-16600 m.ll.1'39"7III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCT25925
2018/02/17HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-14600 m.ll.2'04"94ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88711
2016/11/19Mar BellaA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-14600 m.ll.2'28"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL85256
2018/02/17HospitaletA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-14600 m.ll.1'56"14ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88698
2017/11/18Mar BellaA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-14600 m.ll.2'08"52ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84008
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-12600 m.ll.2'07"09ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilMCL84024
2019/01/26SabadellP.C.Sara Contreras PujolFSUB-10600 m.ll.2'30"7VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL91676
2017/11/18Mar BellaA.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-10600 m.ll.3'11"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88021
2018/05/12El PratA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-14600 m.ll.2'18"35Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL88032
2018/06/30CastellónA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-16600 m.ll.1'22"71XVII Campeonato de España Sub16ECT26918
2017/01/14Can DragóA.LL.Roger Bru GomezMSUB-10600 m.ll.2'51"1IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)MCL84002
2017/11/18Mar BellaA.LL.Pol Herrero SanchisMSUB-14600 m.ll.1'57"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL87356
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Rafael Pous AndresMSUB-16600 m.ll.1'41"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)MCL87412
2017/11/18Mar BellaA.LL.Raquel Iniesta JovaniFSUB-12600 m.ll.2'32"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90149
2018/03/03SabadellP.C.Roger Barrachina ReixachMSUB-14600 m.ll.1'45"38Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub14ECL80216
2019/05/11Sta. Coloma GramanetA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16600 m.ll.1'30"93Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL92336
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-12600 m.ll.2'17"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL84011
2017/11/18Mar BellaA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-14600 m.ll.2'10"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL77169
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-10600 m.ll.2'39"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL90098
2019/01/26SabadellP.C.Marta Llorca SimoFSUB-10600 m.ll.2'28"4VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL84018
2016/11/19Mar BellaA.LL.Adriana Molina RiusFSUB-12600 m.ll.2'54"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL85261
2016/11/19Mar BellaA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-16600 m.ll.1'40"7III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCT27251
2017/11/18Mar BellaA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-12600 m.ll.2'18"02ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88051
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-10600 m.ll.2'33"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88052
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-16600 m.ll.1'56"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80222
2018/05/19SerrahimaA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-16600 m.ll.1'33"21Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL71900
2018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-14600 m.ll.1'43"22Jornada Final Campionat Catalunya Sub14ECL88704
2018/05/26CalellaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-14600 m.ll.1'59"99a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71878
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-14600 m.ll.2'13"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL92321
2017/11/18Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14600 m.ll.2'00"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71873
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-14600 m.ll.1'41"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL83995
2016/11/19Mar BellaA.LL.Clara Purlund TorrasFSUB-12600 m.ll.2'13"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL84030
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-12600 m.ll.2'13"06a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71920
2016/12/17GavàA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20600 m.ll.2'54"60Control de combinades per pista cobertaECL26244
2019/05/01El PratA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-12600 m.ll.2'17"8738è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL77140
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16600 m.ll.1'40"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)MCL80224
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-12600 m.ll.2'23"06a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL86863
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-14600 m.ll.2'16"1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)MCL71910
2016/11/19Mar BellaA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-8600 m.ll.2'42"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL82523
2017/11/18Mar BellaA.LL.Martina Muñoz PeralesFSUB-10600 m.ll.2'38"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88038
2016/11/19Mar BellaA.LL.Martina Lafuente FauconFSUB-12600 m.ll.2'39"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL84014
2019/01/26SabadellP.C.Martina Hurtado CampsFSUB-12600 m.ll.2'01"9VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL77938
2018/12/15SabadellP.C.Carlota Gallardo PingelFSUB-16600 m.ll.2'12"59Control Sub-16 en pista cobertaECL88025
2019/05/01El PratA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-12600 m.ll.2'11"6938è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL84038
2017/12/09SabadellP.C.Claudia Montbrio VilaFSUB-16600 m.ll.1'54"951ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL77936
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Max Villanueva OliverMSUB-8600 m.ll.3'06"35ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90099
2019/03/24L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-12600 m.ll.2'02"07I Trofeu d´Atletisme de Sant Just DesvernECL77939
2018/05/12El PratA.LL.Alex Giralt SalarichMSUB-12600 m.ll.2'03"9Campionat Catalunya Clubs Sub12MCL91612
2017/11/18Mar BellaA.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-16600 m.ll.1'57"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL74529
2018/02/17HospitaletA.LL.Claudia Jimenez RamonFSUB-8600 m.ll.2'56"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84012
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Juli Vidal AlemanyMSUB-12600 m.ll.2'02"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL92347
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16600 m.ll.1'45"16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL71877
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-10600 m.ll.2'48"26a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL81394
2019/01/26SabadellP.C.Clara Llobell AntonijuanFSUB-10600 m.ll.2'28"8VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL88035
2017/01/14Can DragóA.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-10600 m.ll.2'18"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)MCL84016
2018/01/13SabadellP.C.Cristina Perez ManenFSUB-16600 m.ll.2'09"692ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL90150
2017/11/18Mar BellaA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-12600 m.ll.2'32"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80215
2018/04/28Mar BellaA.LL.Nathan Marchan VilaMSUB-8600 m.ll.2'32"06ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84023
2017/05/14El PratA.LL.Mariona Artis JunyentFSUB-16600 m.ll.1'58"23Campionat Catalunya Clubs CadetECL81961
2018/02/03SabadellP.C.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-16600 m.ll.1'47"33Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL71872
2018/03/03SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14600 m.ll.1'50"30Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub14ECL80225
2018/04/28SerrahimaA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-16600 m.ll.1'39"29Control Sub16-18-20ECT28428
2017/11/18Mar BellaA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-10600 m.ll.2'22"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL85260
2019/05/18El PratA.LL.Dani Faus MiquelMSUB-14600 m.ll.1'55"49Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL93722
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-16600 m.ll.2'08"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88023
2016/12/17GavàA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18600 m.ll.3'06"66Control de combinades per pista cobertaECL26035
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Florensa CidFSUB-16600 m.ll.2'01"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL87352
2017/06/14SerrahimaA.LL.Xavi Juanes GinerMSENIOR800 m.ll.2'02"953ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL25470
2017/01/21SabadellP.C.David Biarge MoncunillMSUB-18800 m.ll.2'07"983a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL25199
2018/05/26SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18800 m.ll.2'34"93Camp. Catalunya Proves Combinades SUB18ECT26047
2017/01/21SabadellP.C.Claudia Gonzalez HermosoFSUB-18800 m.ll.2'36"403a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECT26007
2019/01/20SabadellP.C.Joan Bru GomezMSUB-20800 m.ll.2'00"35Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)ECT25737
2019/05/19GavàA.LL.Javier Ricardo Subias ArillaMVET M-50800 m.ll.2'14"276è Meeting Màster «Ciutat de Gavà»E87.34CT25471
2017/06/03Lloret De MarA.LL.Paula Vall-Llovera AltesFSUB-20800 m.ll.2'21"63Campionat de Catalunya Jv-Jr-PrECT26253
2018/01/28SabadellP.C.Irene Mas LloberaFSUB-23800 m.ll.2'37"55Cnat de Catalunya Sub23 en Pista CobertaECL24239
2017/07/08CastellonA.LL.Tomas Palleja EchevarrietaMVET M-55800 m.ll.2'20"77XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.E87.54CT21375
2018/07/04SerrahimaA.LL.Juan Gasch MalaretMVET M-45800 m.ll.2'00"596a Jornada Critèrium CampmanyE93.94CT12404
2019/04/14El PratA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-18800 m.ll.2'00"06Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaECT27258
2018/07/04SerrahimaA.LL.Jaime Ricart De La TorreMSUB-18800 m.ll.2'24"646a Jornada Critèrium CampmanyECL28389
2018/07/04SerrahimaA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR800 m.ll.2'22"006a Jornada Critèrium CampmanyECT27758
2018/11/25GavàA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-18800 m.ll.2'56"05Control de Proves Combinades per a pista cobertaECL27374
2018/06/20SerrahimaA.LL.Claudia Gallego SoteloFSUB-23800 m.ll.2'13"934a Jornada Critèrium CampmanyECT21349
2018/06/20SerrahimaA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-23800 m.ll.2'28"544a Jornada Critèrium CampmanyECT22624
2019/03/30PalafrugellA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23800 m.ll.3'03"96Jornada de Proves combinades i ControlECL28753
2017/06/14SerrahimaA.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR800 m.ll.2'10"193ª Jornada Criterium Josep CampmanyECT17308
2019/02/23SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-18800 m.ll.2'41"84Cnat. de Catalunya Sub18 de Proves Combinades P.C.ECT25924
2019/03/30PalafrugellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20800 m.ll.3'06"57Jornada de Proves combinades i ControlECL26035
2017/07/05SerrahimaA.LL.Xavier Espino ComasMSUB-23800 m.ll.2'07"395ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL25534
2018/04/28CambrilsA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20800 m.ll.3'02"84Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterECL27357
2018/12/08CambrilsA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20800 m.ll.3'00"85Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernECL26029
2019/03/02MadridP.C.Tomas Revilla SanguesaMSUB-20800 m.ll.1'54"24Cnat d'Espanya Sub20 P.CECT24016
2019/05/01SerrahimaA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-18800 m.ll.2'39"17Campionat Catalunya de Clubs Sub-20ECL29060
2018/10/20SerrahimaA.LL.Violeta Gonzalez OspitalFSUB-18800 m.ll.2'49"45Campionat Catalunya de Clubs Sub-20MCL27757
2019/01/19SabadellP.C.Oriol Rutllan DominguezMSUB-18800 m.ll.2'10"15Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (3a. jornada)ECT29336
2019/03/24L'HospitaletA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-18800 m.ll.2'12"94I Trofeu d´Atletisme de Sant Just DesvernECT28428
2018/05/19SerrahimaA.LL.Aaron Leal MedinaMSUB-20800 m.ll.2'08"65Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL27237
2016/12/10SabadellP.C.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR800 m.ll.2'00"00Control Absolut en Pista Coberta (1a. Jornada)ECT24237
2019/01/27SabadellP.C.Claris Odena TeixidorFSUB-23800 m.ll.2'23"26Campionat de Catalunya Absolut en Pista CobertaECT22619
2017/05/28SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18800 m.ll.2'40"00Campionat de Catalunya de Combinades JuvenilECL25394
2017/01/21SabadellP.C.Victor Malet ViladomiuMSUB-18800 m.ll.2'09"063a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL25185
2019/04/27SerrahimaA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-18800 m.ll.1'59"81Control Sub16, Sub18 i Sub20ECT25736
2019/03/30PalafrugellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23800 m.ll.2'45"40Jornada de Proves combinades i ControlECL26244
2018/04/28CambrilsA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20800 m.ll.3'05"65Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterECL27174
2018/12/15SabadellP.C.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-18800 m.ll.2'11"30Control Pista Coberta Sub20 - Sub18ECT28427
2019/04/27SerrahimaA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-18800 m.ll.2'25"07Control Sub16, Sub18 i Sub20ECT28425
2019/04/14El PratA.LL.Irene Betriu RoselloFSENIOR800 m.ll.2'25"41Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaECT22433
2019/01/20SabadellP.C.Roger Pons OlivanMSUB-18800 m.ll.2'00"08Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)ECT26918
2017/12/03GavàA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14Alçada1.15 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL71917
2019/05/19El PratA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-10Alçada0.90 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub10CL90098
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-18Alçada1.40 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaCL27374
2019/05/01SerrahimaA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20Alçada1.40 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CL26035
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-14Alçada1.07 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84025
2019/02/17SabadellP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-45Alçada1.61 m.Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.77.03CT22243
2017/12/02GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-18Alçada1.39 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL26247
2017/05/13El PratA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-14Alçada1.05 m.Campionat Catalunya Clubs InfantilCL84019
2019/02/02SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-60Alçada1.28 m.Cnat. Catalunya Clubs Màster Masculins Pista Coberta73.56CT18134
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12Alçada0.95 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)CL93546
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Elia Querol SamperFSUB-14Alçada1.05 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)CL92342
2018/04/28CambrilsA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Alçada1.55 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL26037
2018/04/28CambrilsA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20Alçada1.34 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL27357
2017/12/09SabadellP.C.Exequiel NeuwirtMSUB-16Alçada1.45 m.1ª Jornada Sub 16 Pista CobertaCL90562
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-12Alçada1.00 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL90148
2019/05/18El PratA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-12Alçada1.09 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL84011
2018/05/12El PratA.LL.Fatima Subias TenlladoFSUB-14Alçada1.20 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14CL79557
2017/12/02GavàA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIORAlçada1.45 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL19973
2017/11/18Mar BellaA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-12Alçada0.96 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL80215
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Alex Fabregat KirchinMSUB-12Alçada1.00 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL91402
2019/01/05SabadellP.C.Jan Martinez PoloMSUB-18Alçada1.70 m.Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCCL29174
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-12Alçada1.25 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)CL83992
2018/04/28Mar BellaA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-10Alçada0.86 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL77140
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-10Alçada0.86 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)CL80247
2017/05/13El PratA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-14Alçada1.20 m.Campionat Catalunya Clubs InfantilCL77936
2017/12/02GavàA.LL.Claris Odena TeixidorFSUB-23Alçada1.36 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCT22619
2018/05/12PalafrugellA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Alçada1.42 m.Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"CT25924
2018/04/28CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Alçada1.52 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster75.25CT17223
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12Alçada1.06 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)CL88029
2017/11/18Mar BellaA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-12Alçada1.01 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88051
2017/07/08CastellonA.LL.Miquel Robert FerrerMVET M-60Alçada1.29 m.XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.74.14CT17075
2017/11/18Mar BellaA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-12Alçada1.01 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL71920
2018/10/20SerrahimaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18Alçada1.70 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CT27252
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Alçada1.06 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)CL77938
2017/05/06CornelláA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16Alçada1.64 m.3a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorCL80224
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-12Alçada1.10 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)CL88052
2018/04/28CambrilsA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20Alçada1.22 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL27174
2019/01/26SabadellP.C.Sara Contreras PujolFSUB-10Alçada0.84 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaCL91676
2017/01/21SabadellP.C.Pau Pons EsteveMSUB-16Alçada1.46 m.Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista CobertaCL71931
2018/05/12El PratA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-12Alçada1.05 m.Campionat Catalunya Clubs Sub12CL84024
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-14Alçada1.20 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)CL80216
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12Alçada1.15 m.Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14 (6a. jornada)CL85257
2017/07/02Can DragóA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-35Alçada1.68 m.Cnat. de Catalunya de Clubs Veterans A.L.75.00CT25684
2017/12/02GavàA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-18Alçada1.15 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL27364
2016/12/17GavàA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18Alçada1.30 m.Control de combinades per pista cobertaCL26030
2018/05/13El PratA.LL.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-16Alçada1.25 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL88023
2018/05/26SerrahimaA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Alçada1.35 m.Camp. Catalunya Proves Combinades SUB12CL77138
2017/01/14Can DragóA.LL.Lola Daga CruañasFSUB-12Alçada1.10 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)CL84005
2017/12/03GavàA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Alçada1.27 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL71873
2017/03/10MadridP.C.Lucio Jose Martinez GonzalezMVET M-55Alçada1.52 m.XXIII Cnat d'Espanya Veterans Pista Coberta83.06CT101
2018/12/08CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Alçada1.43 m.Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernCL27046
2018/04/28Mar BellaA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-10Alçada0.81 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL89372
2019/03/30PalafrugellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20Alçada1.30 m.Jornada de Proves combinades i ControlCL26029
2018/07/07CambrilsA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-35Alçada1.64 m.Campionat Catalunya Decatló i Heptatló MàstersCT24095
2018/04/28Mar BellaA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10Alçada0.86 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL77939
2019/05/18El PratA.LL.Marc Malo GonzalezMSUB-14Alçada1.10 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL92334
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35Alçada1.50 m.1ª Jornada Campionat de Catalunya de Clubs64.66CT17369
2018/01/14SabadellA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20Alçada1.39 m.Cnt. Catalunya Proves Combinades Absolut-Sub23-Sub20CL25394
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20Alçada1.65 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaCT26047
2018/04/28CambrilsA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Alçada1.28 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL26244
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Josep Balsells DionisMSUB-10Alçada0.82 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL87409
2018/11/25GavàA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23Alçada1.30 m.Control de Proves Combinades per a pista cobertaCL28753
2018/07/07CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Decatló M-455.625 puntsCampionat Catalunya Decatló i Heptatló Màsters0.00CT17223
2018/07/07CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Decatló M-455.343 puntsCampionat Catalunya Decatló i Heptatló Màsters0.00CT22243
2019/05/19MadridA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Decatló M455.492 puntsCto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y Combinadas62.76CT22243
2019/05/19MadridA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50Decatló M505.746 puntsCto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y Combinadas65.36CT17223
2018/04/28CambrilsA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Decatló SUB182.114 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL26037
2019/03/30PalafrugellA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Decatló SUB203.126 puntsJornada de Proves combinades i ControlCL27046
2018/04/28CambrilsA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Disc 1,5Kg25.00 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL26037
2019/05/19MadridA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50Disc 1,5Kg31.78 m.Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y Combinadas42.90CT17223
2017/07/08CastellonA.LL.Domingo Sanchez SalicioMVET M-55Disc 1,5Kg41.75 m.XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.66.81CT1584
2018/06/10Mollet del VallèsA.LL.Joan Coll VintroMVET M-55Disc 1,5Kg28.46 m.Campionat de Catalunya Màster Individual i Relleus46.78CT2368
2018/10/20SerrahimaA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Disc 1,750Kg23.09 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CL26037
2019/03/30PalafrugellA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Disc 1,750Kg19.39 m.Jornada de Proves combinades i ControlCL27046
2019/05/19El PratA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-16Disc 1Kg15.57 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL84025
2018/05/13El PratA.LL.Carlos Valls ArenasMSUB-16Disc 1Kg14.18 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL80249
2019/05/05SerrahimaA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-23Disc 1Kg16.96 m.Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"CT22624
2019/05/19GavàA.LL.Joan Coll VintroMVET M-60Disc 1Kg27.77 m.6è Meeting Màster «Ciutat de Gavà»42.11CT2368
2018/10/20SerrahimaA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18Disc 1Kg21.17 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CL26035
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18Disc 1Kg13.21 m.2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DCL26030
2019/04/14El PratA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23Disc 1Kg16.76 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaCL27357
2017/05/14El PratA.LL.Arnau Casals CorralMSUB-16Disc 1Kg15.93 m.Campionat Catalunya Clubs CadetCL71886
2019/05/05SerrahimaA.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35Disc 2Kg19.90 m.Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"26.86CT17369
2017/06/07SerrahimaA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-35Disc 2Kg42.01 m.2ª Jornada Criterium Josep Campmany56.71CT24095
2018/09/22CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Disc 2Kg20.99 m.Campionat de Catalunya de Pentatló Master29.75CT22243
2018/09/22CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Disc 2Kg29.58 m.Campionat de Catalunya de Pentatló Master45.34CT17223
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-20Disc 2Kg17.98 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaCL26037
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-12Disc 600g12.16 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL85260
2019/01/26SabadellP.C.Guillem Martin SalarichMSUB-12Disc 600g14.53 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaCL79865
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Hugo Terradillos PericasMSUB-12Disc 600g08.16 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL77165
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12Disc 600g05.94 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL88029
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-12Disc 600g17.72 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)CL79866
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-12Disc 600g08.48 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL77939
2019/01/26SabadellP.C.Jana Amat FerrerFSUB-12Disc 600g09.50 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaCL83992
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Disc 600g25.09 m.Jornada Prèvia Campionat de Catalunya AlevíCL77138
2019/01/26SabadellP.C.Gerard Contreras PujolMSUB-12Disc 600g11.06 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaCL90148
2019/01/26SabadellP.C.Martina Hurtado CampsFSUB-12Disc 600g10.26 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaCL77938
2019/05/18El PratA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-14Disc 800g11.56 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL88051
2018/05/12El PratA.LL.Marina Diaz-benito LopezFSUB-14Disc 800g12.02 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14CL88019
2018/02/17HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Disc 800g15.38 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL71873
2017/03/11L'HospitaletA.LL.Joel Castarlenas MengualMSUB-14Disc 800g25.77 m.Control Benjamí, Aleví i InfantilCL87355
2018/02/17HospitaletA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-14Disc 800g11.38 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84008
2018/07/01SerrahimaA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-35Disc 800g40.14 m.Campionat de Catalunya Absolut54.18CT24095
2018/02/17HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14Disc 800g12.73 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL87410
2018/05/12El PratA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-14Disc 800g16.04 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14CL84025
2018/02/17HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14Disc 800g14.39 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL71917
2018/02/17HospitaletA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-14Disc 800g09.80 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88032
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-14Disc 800g17.00 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaCL83995
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-12Disc 800g20.05 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)CL90148
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Jacobo Capilla PrincipalMSUB-12Disc 800g14.10 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)CL92315
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Disc 800g31.73 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)CL77138
2018/02/17HospitaletA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14Disc 800g12.02 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88705
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Heptatló Absolut2.696 puntsJornada de Proves Combinades i ControlCL26244
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Heptatló Juvenil2.074 puntsJornada de Proves Combinades i ControlCL26029
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18Heptatló Juvenil3.142 puntsJornada de Proves Combinades i ControlCL25394
2017/05/28SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18Heptatló SUB183.264 puntsCampionat de Catalunya de Combinades JuvenilCL25394
2018/05/26SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18Heptatló SUB184.023 puntsCamp. Catalunya Proves Combinades SUB18CT26047
2018/04/28CambrilsA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Heptatló SUB182.452 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL26029
2018/04/28CambrilsA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Heptatló SUB202.635 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL26244
2019/04/27SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20Heptatló SUB203.797 puntsCampionat Catalunya Absolut Proves CombinadesCT26047
2018/04/28CambrilsA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20Heptatló SUB202.260 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL27357
2018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20Heptatló SUB203.386 puntsCamp. Catalunya Proves Combinades SUB20CL25394
2018/04/28CambrilsA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20Heptatló SUB201.624 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL27174
2019/03/30PalafrugellA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23Heptatló SUB232.378 puntsJornada de Proves combinades i ControlCL27357
2019/03/30PalafrugellA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23Heptatló SUB232.568 puntsJornada de Proves combinades i ControlCL28753
2019/03/30PalafrugellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20Heptatló SUB232.653 puntsJornada de Proves combinades i ControlCL26029
2019/03/30PalafrugellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23Heptatló SUB232.862 puntsJornada de Proves combinades i ControlCL26244
2019/03/30PalafrugellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20Heptatló SUB232.470 puntsJornada de Proves combinades i ControlCL26035
2018/04/28CambrilsA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Hexatló SUB162.953 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCT25924
2016/11/19Mar BellaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Javelina 400g15.20 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)CT25924
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-14Javelina 400g18.29 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL71878
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-14Javelina 400g13.40 m.Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilCL74529
2018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Javelina 500g17.16 m.Camp. Catalunya Proves Combinades SUB16CT25924
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18Javelina 500g23.23 m.2ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsCL25394
2017/05/06CornelláA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18Javelina 500g17.31 m.3a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorCL26030
2019/05/18El PratA.LL.Teo Magri BayenMSUB-14Javelina 500g14.58 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL94793
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Javelina 500g33.32 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL77138
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-14Javelina 500g07.02 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)CL84006
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Joel Castarlenas MengualMSUB-14Javelina 500g12.38 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)CL87355
2019/05/19El PratA.LL.Julia Bres PerezFSUB-16Javelina 500g07.46 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL92311
2018/05/13El PratA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16Javelina 500g16.76 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL89375
2018/05/26SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18Javelina 500g21.05 m.Camp. Catalunya Proves Combinades SUB18CT26047
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Javelina 500g20.43 m.2ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsCL26029
2019/05/01SerrahimaA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-18Javelina 600g15.74 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CL27374
2019/05/19El PratA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16Javelina 600g24.13 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL71877
2019/03/30PalafrugellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20Javelina 600g12.68 m.Jornada de Proves combinades i ControlCL26035
2018/06/23Barberà del V.A.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-16Javelina 600g44.58 m.Campionat de Catalunya Sub16CT25925
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23Javelina 600g19.11 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaCL27357
2019/03/23PalafrugellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23Javelina 600g21.52 m.Jornades de control Sub16 i més gransCL26244
2019/05/19GavàA.LL.Joan Coll VintroMVET M-60Javelina 600g22.76 m.6è Meeting Màster «Ciutat de Gavà»34.22CT2368
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Maria Carretero PonsFSUB-23Javelina 600g14.04 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaCL29172
2019/03/30PalafrugellA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23Javelina 600g11.06 m.Jornada de Proves combinades i ControlCL28753
2018/10/20SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Javelina 600g20.76 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CL26029
2019/03/23PalafrugellA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20Javelina 600g18.33 m.Jornades de control Sub16 i més gransCT26047
2018/04/15El PratA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20Javelina 600g15.78 m.1a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DCL27174
2018/04/28CambrilsA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20Javelina 600g25.08 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL25394
2018/10/20SerrahimaA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-18Javelina 700g27.62 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CL26247
2018/04/28CambrilsA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Javelina 700g31.99 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL26037
2019/05/19MadridA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50Javelina 700g33.14 m.Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y Combinadas43.04CT17223
2019/05/01SerrahimaA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-18Javelina 800g38.68 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CT25925
2019/05/19MadridA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Javelina 800g35.00 m.Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y Combinadas44.44CT22243
2018/04/28CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Javelina 800g35.32 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster47.42CT17223
2019/05/05SerrahimaA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-20Javelina 800g32.16 m.Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"CL26037
2017/09/17PalafrugellA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-35Javelina 800g34.04 m.Cnat de Catalunya de Pentatló i Pentatló de Llançaments de Veterans37.77CT24095
2019/03/30PalafrugellA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Javelina 800g18.10 m.Jornada de Proves combinades i ControlCL27046
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Jaime Busto AbadiaMVET M-45Javelina 800g36.22 m.2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D47.71CT13465
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Joan Vilalta BofillMSUB-20Javelina 800g27.73 m.Final Campionat de Catalunya de ClubsCL22623
2017/02/12SabadellP.C.Gilbert Lurduy SabogalMSUB-20Llargada5.64 m.7è. Control Absolut en Pista CobertaCT26251
2019/05/19El PratA.LL.Guifre Bota GualloMSUB-10Llargada2.76 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub10CL93548
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Guillem Talavera MunmanyMSUB-8Llargada2.86 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL90097
2018/05/26CalellaA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-10Llargada2.81 m.9a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14CL90148
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-12Llargada2.68 m.0.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)CL79865
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-10Llargada2.86 m.9ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilCL84011
2017/01/14Can DragóA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-16Llargada3.27 m.-0.4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)CL80241
2018/06/17Castellar del VallèsA.LL.Eusebi Manen ComasMVET M-60Llargada4.70 m.-2.6Campionat de Catalunya de Clubs Màster76.80CT18134
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14Llargada3.97 m.Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14 (6a. jornada)CL88705
2019/05/19El PratA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10Llargada2.91 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub10CL88040
2017/05/14El PratA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-10Llargada2.90 m.Campionat Catalunya Clubs BenjamíCL79866
2019/02/02SabadellP.C.Juan Manuel Sanchez LealMVET M-40Llargada5.53 m.Cnat. Catalunya Clubs Màster Masculins Pista Coberta71.91CT26999
2017/05/28RubiA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-16Llargada5.16 m.1.3Control de LlançamentsCT25736
2018/02/17HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-10Llargada3.07 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL83992
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16Llargada4.77 m.-0.1Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaCT28627
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-12Llargada2.79 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL90788
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Josep Balsells DionisMSUB-10Llargada2.72 m.9ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilCL87409
2017/11/18Mar BellaA.LL.Jaime Quiles Merelo De BarberaMSUB-10Llargada2.80 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL90151
2018/07/07CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Llargada5.81 m.3.1Campionat Catalunya Decatló i Heptatló Màsters76.55CT22243
2017/12/02GavàA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Llargada5.04 m.0.0Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL26037
2017/12/02GavàA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16Llargada3.63 m.2.2Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL81392
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12Llargada2.68 m.0.0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaCL93546
2018/11/25GavàA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23Llargada4.07 m.0.1Control de Proves Combinades per a pista cobertaCL27357
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Eric Lopez XandriMSUB-14Llargada4.12 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)CL87689
2018/02/17HospitaletA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-14Llargada3.62 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84025
2017/05/13El PratA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-12Llargada3.57 m.Campionat Catalunya Clubs Aleví MasculíCL83995
2017/12/16SabadellP.C.Carla Gomez IzquierdoFSUB-18Llargada4.03 m.2ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaCL27366
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-10Llargada2.61 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)CL90098
2018/07/07CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Llargada5.44 m.0.8Campionat Catalunya Decatló i Heptatló Màsters75.35CT17223
2017/12/02GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-18Llargada5.11 m.0.2Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL26247
2019/03/30PalafrugellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20Llargada4.42 m.1.1Jornada de Proves combinades i ControlCL26035
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Boris LimborskyMSUB-12Llargada2.64 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)CL87411
2017/11/18Mar BellaA.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-10Llargada1.62 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88021
2018/02/17HospitaletA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-10Llargada2.70 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL80231
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Ariadna Rognoni BondiaFSUB-12Llargada1.98 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL84033
2017/05/20SerrahimaA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-16Llargada4.09 m.-0.36a jornada Control Cadet-Juveni-JúniorCL82521
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Blanca Rognoni BondiaFSUB-10Llargada1.76 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL84034
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-12Llargada2.79 m.0.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)CL77140
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-14Llargada2.39 m.Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14 (6a. jornada)CL88025
2017/12/02GavàA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIORLlargada5.96 m.0.0Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL19973
2018/02/03Castellar del V.A.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-12Llargada3.45 m.Control Pista Sub10-12-14CL80215
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Daniil RasnitsynMSUB-12Llargada2.72 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)CL84031
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Elia Querol SamperFSUB-14Llargada3.11 m.0.7Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL92342
2017/01/21SabadellP.C.Elvis Torrellas ChopardMSUB-16Llargada3.99 m.Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista CobertaCL84043
2018/04/15El PratA.LL.Elisa Roig AlosFSUB-18Llargada3.96 m.1.91a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DCL28154
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-14Llargada3.28 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)CL77936
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Claudia Jimenez RamonFSUB-8Llargada1.05 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL84012
2018/02/17HospitaletA.LL.Christian Prado CollMSUB-10Llargada2.85 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88042
2019/05/18El PratA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-12Llargada3.59 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL80247
2018/02/17HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-10Llargada2.13 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88035
2017/12/02GavàA.LL.Claris Odena TeixidorFSUB-23Llargada4.54 m.1.3Control de Proves Combinades per Pista CobertaCT22619
2017/11/18Mar BellaA.LL.Claudia Farre EsteveFSUB-14Llargada2.84 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88022
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-10Llargada2.77 m.0.0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaCL92349
2018/09/22CambrilsA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-35Llargada6.12 m.3.7Campionat de Catalunya de Pentatló Master75.09CT24095
2018/06/06SerrahimaA.LL.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-16Llargada4.82 m.0.62a Jornada Critèrium CampmanyCL88049
2016/12/17El PratA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-12Llargada4.46 m.2n. Control Benjamí, Alevi i InfantilCL84001
2017/02/04SerrahimaP.C.Nuria Pons DalmauFSUB-18Llargada3.55 m.Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)CL26030
2018/05/12El PratA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12Llargada4.04 m.Campionat Catalunya Clubs Sub12CL85257
2019/05/11Sta. Coloma GramanetA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-16Llargada4.30 m.1.5Controls Sub16, Sub18 i Sub20CL88711
2018/01/13SabadellP.C.Oscar Elizondo CerezaMSUB-16Llargada4.92 m.2ª Jornada Sub 16 Pista CobertaCL90094
2018/12/15SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16Llargada3.79 m.0.0Control Sub-16 en pista cobertaCL80225
2018/04/28Mar BellaA.LL.Nathan Marchan VilaMSUB-8Llargada1.53 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84023
2017/12/09Can DragóA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-14Llargada2.93 m.3ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL77169
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Miguel Miralles BarbaMSUB-12Llargada3.02 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84026
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-12Llargada3.31 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL71920
2017/12/02GavàA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20Llargada3.40 m.1.6Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL27174
2017/12/02GavàA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-18Llargada3.84 m.0.2Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL27364
2017/06/14SerrahimaA.LL.Pere Ricart VallesMSUB-23Llargada5.54 m.-0.13ª Jornada Criterium Josep CampmanyCL21658
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-12Llargada2.75 m.0.0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaCL84039
2018/05/05L'HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14Llargada4.29 m.0.08a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14CL87410
2017/07/01Sant CeloniA.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35Llargada5.28 m.4t. Critèrium de Veterans61.97CT17369
2018/05/27Mar BellaA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-35Llargada5.82 m.1.213è Meeting Català de Veteranes i Veterans71.41CT25684
2018/06/20SerrahimaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18Llargada6.21 m.0.74a Jornada Critèrium CampmanyCT27252
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12Llargada2.62 m.0.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)CL88029
2018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Llargada4.48 m.Jornada Final Campionat Catalunya Sub12CL77138
2019/03/03SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-18Llargada5.11 m.Cnat de Catalunya Sub18 P.C. (-3.000)CT25924
2018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20Llargada4.84 m.-0.9Camp. Catalunya Proves Combinades SUB20CL25394
2018/05/12El PratA.LL.Pol Herrero SanchisMSUB-14Llargada3.96 m.-3.8Campionat Catalunya Clubs Sub14CL87356
2018/02/17HospitaletA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-14Llargada3.44 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88698
2017/04/08El PratA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-14Llargada3.93 m.6ª Jormada de PromocióCL80216
2016/12/17El PratA.LL.Roger Bru GomezMSUB-10Llargada2.18 m.2n. Control Benjamí, Alevi i InfantilCL84002
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-12Llargada2.67 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL84024
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Max Villanueva OliverMSUB-8Llargada1.74 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL90099
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-10Llargada2.74 m.0.0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaCL92344
2018/01/14SabadellA.LL.Lucas Sarro TaureMSUB-18Llargada5.14 m.Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 en Pista CobertaCL26032
2019/05/18El PratA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-12Llargada3.16 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL85260
2018/02/17HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10Llargada2.92 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL77939
2018/05/19SerrahimaA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-16Llargada5.09 m.-1.4Control Sub16, Sub18 i Sub20CT28427
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Maria Arguimbau AngladaFSUB-23Llargada3.85 m.-0.7Final Campionat de Catalunya de ClubsIB16290
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-12Llargada2.71 m.0.0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaCL84038
2018/02/17HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Llargada4.15 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL71873
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Lola Daga CruañasFSUB-12Llargada3.00 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)CL84005
2019/05/01El PratA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-10Llargada2.98 m.38è Trofeu Pratenc AA de PromocióCL82523
2018/02/17HospitaletA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-10Llargada2.35 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL89372
2018/02/17HospitaletA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-14Llargada3.66 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL87413
2017/01/14Can DragóA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-16Llargada5.10 m.2.1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)CT27251
2019/02/23PalafrugellA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Llargada5.04 m.2.71era. Jornada de control Sub16 i més gransCL27046
2018/12/22SabadellP.C.Maria Camilas Ocampo SalazarFSUB-18Llargada3.48 mControl Pista Coberta Sub20 - Sub18CL29438
2019/02/23PalafrugellA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23Llargada4.96 m.2.51era. Jornada de control Sub16 i més gransCL28753
2019/05/01El PratA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Llargada4.22 m.38è Trofeu Pratenc AA de PromocióCL77938
2018/02/17HospitaletA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-10Llargada2.72 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88052
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Martina Lafuente FauconFSUB-12Llargada2.24 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL84014
2018/02/17HospitaletA.LL.Martina Muñoz PeralesFSUB-10Llargada2.19 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88038
2018/05/13El PratA.LL.Matias Nerin FerreiroMSUB-10Llargada2.28 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL80237
2018/05/12El PratA.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-12Llargada3.08 m.Campionat Catalunya Clubs Sub12CL86863
2017/05/13El PratA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-14Llargada3.89 m.2.0Campionat Catalunya Clubs InfantilCL71877
2018/02/17HospitaletA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-8Llargada2.06 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84018
2018/12/27PalafrugellA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20Llargada5.17 m.-0.2Jornada de Proves combinades d ?hivern i controlCT26047
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Llargada4.35 m.1.6Jornada de Proves Combinades i ControlCL26244
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-12Llargada2.62 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL71878
2018/02/03SabadellP.C.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-16Llargada3.86 m.Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaCL88023
2019/01/05SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-18Llargada5.33 m.Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCCT28367
2018/11/25GavàA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-18Llargada4.30 m.0.2Control de Proves Combinades per a pista cobertaCL27374
2019/02/03SabadellP.C.Jan Martinez PoloMSUB-18Llargada5.35 m.Control Absolut en Pista Coberta (7a. Jornada)CL29174
2018/02/17HospitaletA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-14Llargada4.05 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88704
2018/05/05L'HospitaletA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16Llargada3.71 m.0.48a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14CL89375
2018/02/03Castellar del V.A.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-12Llargada3.01 m.Control Pista Sub10-12-14CL88044
2018/02/03SabadellP.C.Andrea Costa FerreFSUB-16Llargada3.26 m.Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaCL88018
2018/05/13El PratA.LL.Anna Canals ProusFSUB-16Llargada4.75 m.2.7Campionat Catalunya Clubs Sub10CL80220
2018/04/28Mar BellaA.LL.Alex Fabregat KirchinMSUB-12Llargada3.09 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL91402
2018/05/19SerrahimaA.LL.Albert Nuñez EscribanoMSUB-16Llargada5.35 m.1.6Control Sub16, Sub18 i Sub20CL83361
2018/06/06SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Llargada4.37 m.0.92a Jornada Critèrium CampmanyCL26029
2017/03/12BarcelonaRUTAJose Antonio Tamayo GutierrezMVET M-40Marató3:16'37Marató de BarcelonaE66.19CL25246
2017/03/12ParisRUTAManuel Salvador TarrasonMVET M-55Marató3:19'19Marato de ParisE75.37CT87
2019/05/01El PratA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-14Martell 2Kg11.45 m.38è Trofeu Pratenc AA de PromocióCL71920
2018/05/12El PratA.LL.Claudia Farre EsteveFSUB-14Martell 2Kg11.92 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14CL88022
2018/05/13El PratA.LL.Laura Hua Saez MendozaFSUB-16Martell 3Kg19.82 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL88047
2017/04/29Sant CeloniA.LL.Lia Alsina VirgiliFSUB-18Martell 3Kg40.01 m.2ª Jornada Control Cadet-Juvenil-Junior (tarda)CT24700
2019/05/18El PratA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-14Martell 3Kg11.58 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL89861
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18Martell 3Kg18.44 m.1ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsCL25394
2018/05/12El PratA.LL.Oriol Martinez SunyerMSUB-14Martell 3Kg13.90 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14CL88699
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Martell 3Kg18.27 m.Final Campionat de Catalunya de ClubsCL26029
2019/05/01SerrahimaA.LL.Ines Alonso BadalFSUB-20Martell 4Kg15.20 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CL25194
2017/05/14El PratA.LL.Arnau Pradas JoverMSUB-16Martell 4Kg20.10 m.Campionat Catalunya Clubs CadetCL87788
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Madelin Velazquez MaciasFSUB-18Martell 4Kg11.54 m.2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DCL27206
2019/05/19El PratA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-16Martell 4Kg17.56 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL91170
2018/05/27SerrahimaA.LL.Lia Alsina VirgiliFSUB-20Martell 4Kg34.83 m.4ª jornada Control Sub16-18-20CT24700
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Joan Coll VintroMVET M-55Martell 6Kg28.68 m.Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure Veterans46.13CT2368
2019/05/01SerrahimaA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-20Martell 6Kg19.24 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CL26037
2019/05/05SerrahimaA.LL.Jaime Busto AbadiaMVET M-45Martell 7,260Kg29.50 m.Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"43.68CT13465
2018/06/10Mollet del VallèsA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-35Martell 7,260Kg31.27 m.Campionat de Catalunya Màster Individual i Relleus38.32CT24095
2019/05/11Mar BellaA.LL.Joan Coll VintroMVET M-60Martell Pesat 9,08Kg11.01 m.XIV Meeting Català de Veteranes i Veterans - II Memorial Valentí Huch48.50CT2368
2017/09/17PalafrugellA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-35Martell Pesat 15,88Kg10.40 m.Cnat de Catalunya de Pentatló i Pentatló de Llançaments de Veterans42.85CT24095
2017/09/17PalafrugellA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-35Pentatló M352.321 puntsCnat de Catalunya de Pentatló i Pentatló de Llançaments de Veterans0.00CT24095
2019/02/17SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-40Pentatló M402.388 puntsCnat de Catalunya Master Combinades P.C.CT25684
2018/12/09CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Pentatló M454.073 puntsCampionat Territorial de proves Combinades d´hivernCT22243
2018/12/09CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Pentatló M453.733 puntsCampionat Territorial de proves Combinades d´hivernCT17223
2019/02/17SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-60Pentatló M602.499 puntsCnat de Catalunya Master Combinades P.C.CT18134
2018/02/24SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-16Pentatló SUB162.845 puntsCnat de Catalunya de Combinades de P. Coberta SUB16CT25924
2018/12/27PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16Pentatló SUB162.237 puntsJornada de Proves combinades d ?hivern i controlCT28627
2018/11/25GavàA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-18Pentatló SUB181.928 puntsControl de Proves Combinades per a pista cobertaCL27374
2016/12/17GavàA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18Pentatló SUB181.404 puntsControl de combinades per pista cobertaCL26030
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Pentatló SUB183.398 puntsJornada de Proves Combinades i ControlCL26037
2019/02/23SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-18Pentatló SUB182.872 puntsCnat. de Catalunya Sub18 de Proves Combinades P.C.CT25924
2016/12/17GavàA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Pentatló SUB181.028 puntsControl de combinades per pista cobertaCL26029
2016/12/17GavàA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18Pentatló SUB181.760 puntsControl de combinades per pista cobertaCL26035
2018/12/08CambrilsA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20Pentatló SUB201.904 puntsCampionat Territorial de proves Combinades d´hivernCL26029
2018/12/27PalafrugellA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20Pentatló SUB203.005 puntsJornada de Proves combinades d ?hivern i controlCT26047
2018/01/14SabadellA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20Pentatló SUB202.311 puntsCnt. Catalunya Proves Combinades Absolut-Sub23-Sub20CL25394
2016/12/17GavàA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Pentatló SUB201.722 puntsControl de combinades per pista cobertaCL26244
2018/11/25GavàA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23Pentatló SUB231.712 puntsControl de Proves Combinades per a pista cobertaCL27357
2018/11/25GavàA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23Pentatló SUB231.511 puntsControl de Proves Combinades per a pista cobertaCL28753
2018/12/08CambrilsA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23Pentatló SUB231.988 puntsCampionat Territorial de proves Combinades d´hivernCL26244
2018/11/25GavàA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-23Pentatló SUB230.877 puntsControl de Proves Combinades per a pista cobertaCL27174
2017/12/03GavàA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIORPerxa2.00 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL19973
2018/05/12El PratA.LL.Pablo Andrade BarbaMSUB-14Perxa1.80 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14CL91400
2019/05/19El PratA.LL.Nil Salomo VendrellMSUB-16Perxa2.10 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL90153
2019/05/19MadridA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Perxa2.60 m.Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y Combinadas50.58CT22243
2019/03/30PalafrugellA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Perxa2.10 m.Jornada de Proves combinades i ControlCL27046
2018/05/13El PratA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16Perxa1.80 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL71877
2019/05/18El PratA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12Perxa1.60 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL93546
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-23Perxa1.70 m.2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DCT22624
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-12Perxa1.40 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)CL79865
2018/05/06MataróA.LL.Anna Ferrer ArnaldoFSUB-18Perxa1.40 m.Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"CL27173
2019/05/01SerrahimaA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-20Perxa2.40 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CL26247
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Perxa2.20 m.Jornada de Proves Combinades i ControlCL26037
2018/03/19MadridP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Perxa4.00 m.Campionat d'Europa Master en pista coberta81.14CT17223
2019/04/14El PratA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23Perxa2.00 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaCL26244
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Daniil RasnitsynMSUB-12Pes 2Kg03.94 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL84031
2018/04/28Mar BellaA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14Pes 2Kg06.98 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88705
2019/01/26SabadellP.C.Mireia Llorca SimoFSUB-14Pes 2Kg05.35 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaCL71920
2018/05/12El PratA.LL.Delia San Julian OlmedoFSUB-12Pes 2Kg04.74 m.Campionat Catalunya Clubs Sub12CL88708
2018/02/17HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12Pes 2Kg05.53 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL85257
2018/05/26SerrahimaA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Pes 2Kg11.61 m.Camp. Catalunya Proves Combinades SUB12CL77138
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Elia Querol SamperFSUB-14Pes 2Kg06.68 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)CL92342
2017/05/13El PratA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-14Pes 2Kg03.97 m.Campionat Catalunya Clubs InfantilCL85256
2016/11/19Mar BellaA.LL.Adriana Molina RiusFSUB-12Pes 2Kg02.99 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)CL85261
2018/02/17HospitaletA.LL.Daniela Teixido RoviraFSUB-12Pes 2Kg03.70 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88050
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-12Pes 2Kg04.80 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)CL83992
2016/11/19Mar BellaA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-12Pes 2Kg03.30 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)CL77169
2017/05/13El PratA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-12Pes 2Kg05.59 m.Campionat Catalunya Clubs Aleví MasculíCL84001
2018/02/17HospitaletA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-12Pes 2Kg05.49 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL77139
2018/02/17HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-12Pes 2Kg03.68 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL90788
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-12Pes 2Kg05.32 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL83995
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-12Pes 2Kg03.87 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL84006
2019/05/18El PratA.LL.Laia Capdepon SerrapiñanaFSUB-12Pes 2Kg04.41 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL92314
2019/05/18El PratA.LL.Ricard Casanova GarciaMSUB-12Pes 2Kg06.32 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL95124
2018/12/15PalafrugellA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Pes 2Kg04.23 m.Jornada de proves combinades d´hivern de PromocióCL77938
2017/12/23PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14Pes 2Kg07.39 m.Jornada de Proves Combinades d’Hivern de PromocióCL71917
2018/01/13MataróA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-12Pes 2Kg05.40 m.3ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14CL89861
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-12Pes 2Kg03.58 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)CL77939
2018/02/03Castellar del V.A.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14Pes 2Kg06.30 m.Control Pista Sub10-12-14CL87410
2018/05/12El PratA.LL.Clara Purlund TorrasFSUB-14Pes 2Kg05.53 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14CL84030
2018/02/17HospitaletA.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-12Pes 2Kg04.87 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84016
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Ariadna Montserrat RodriguezFSUB-12Pes 2Kg05.29 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL71925
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-12Pes 2Kg05.45 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)CL88044
2018/11/25GavàA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-18Pes 3Kg06.27 m.Control de Proves Combinades per a pista cobertaCL27374
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-14Pes 3Kg06.12 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84025
2017/12/09SabadellP.C.Madelin Velazquez MaciasFSUB-18Pes 3Kg05.49 m.1ª Jornada Sub 16 Pista CobertaCL27206
2017/12/27PalafrugellA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Pes 3Kg09.55 m.Jornada de Proves Combinades d’Hivern i ControlCT25924
2017/05/27SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18Pes 3Kg08.77 m.Campionat de Catalunya de Combinades JuvenilCL25394
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Joel Castarlenas MengualMSUB-14Pes 3Kg11.96 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)CL87355
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18Pes 3Kg07.01 m.Jornada de Proves Combinades i ControlCL26035
2017/12/02GavàA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-18Pes 3Kg05.38 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL27364
2017/01/21SabadellP.C.Nuria Pons DalmauFSUB-18Pes 3Kg08.10 m.3a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaCL26030
2017/05/14El PratA.LL.Carla Gomez IzquierdoFSUB-16Pes 3Kg06.00 m.1.2Campionat Catalunya Clubs CadetCL79276
2019/05/19El PratA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16Pes 3Kg05.58 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL81392
2018/04/28Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Pes 3Kg06.47 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL71873
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Ignasi Queralt AlarconMSUB-14Pes 3Kg05.12 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL92341
2019/05/18El PratA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Pes 3Kg10.65 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CT29794
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-14Pes 3Kg03.38 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL77169
2018/05/26SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18Pes 3Kg08.29 m.Camp. Catalunya Proves Combinades SUB18CT26047
2018/05/19SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Pes 3Kg08.18 m.Control Sub16, Sub18 i Sub20CL26029
2019/05/19El PratA.LL.Marina Jarque FernandezFSUB-16Pes 3Kg12.85 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL92331
2018/12/27PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16Pes 3Kg06.89 m.Jornada de Proves combinades d ?hivern i controlCT28627
2019/03/09SabadellP.C.Albert Bartoli MaciaMSUB-14Pes 3Kg10.93 m.Final Campionat de Catalunya Sub14 en Pista CobertaCL77139
2017/06/18La Mar BellaA.LL.Enrique Aguinaga AyalaMVET M-80Pes 3Kg08.08 m.XII Meeting català d'atletes veteranes i veterans64.64CT6206
2019/01/26SabadellP.C.Teo Magri BayenMSUB-14Pes 3Kg05.54 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaCL94793
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-14Pes 3Kg05.52 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88711
2019/01/19SabadellP.C.Alba Ferret BlancoFSUB-20Pes 4Kg07.40 m.Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (3a. jornada)CL26029
2018/04/28CambrilsA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20Pes 4Kg05,31 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL27174
2019/04/27SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20Pes 4Kg08.40 m.Campionat Catalunya Absolut Proves CombinadesCT26047
2018/01/13SabadellP.C.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-16Pes 4Kg08.89 m.2ª Jornada Sub 16 Pista CobertaCL89373
2017/05/14El PratA.LL.Sergi Crespi SallasMSUB-16Pes 4Kg08.42 m.Campionat Catalunya Clubs CadetCL84004
2019/05/19El PratA.LL.Oriol Casanova GarciaMSUB-16Pes 4Kg06.94 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL95123
2018/04/15El PratA.LL.Claris Odena TeixidorFSUB-23Pes 4Kg07.18 m.1a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DCT22619
2019/03/30PalafrugellA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23Pes 4Kg06.91 m.Jornada de Proves combinades i ControlCL27357
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-20Pes 4Kg04.55 m.2ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsCT22624
2019/02/23PalafrugellA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23Pes 4Kg06.36 m.1era. Jornada de control Sub16 i més gransCL28753
2019/03/30PalafrugellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20Pes 4Kg07.38 m.Jornada de Proves combinades i ControlCL26035
2019/02/23PalafrugellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23Pes 4Kg07.49 m.1era. Jornada de control Sub16 i més gransCL26244
2018/05/13El PratA.LL.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-16Pes 4Kg09.22 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL88049
2018/04/15El PratA.LL.Anna Ferrer ArnaldoFSUB-18Pes 4Kg05.05 m.1a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DCL27173
2019/05/05SerrahimaA.LL.Nerea Grau PozoFSUB-20Pes 4Kg07.80 m.Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"CL28012
2018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20Pes 4Kg09.07 m.Camp. Catalunya Proves Combinades SUB20CL25394
2017/12/02GavàA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Pes 5Kg09.38 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL26037
2018/12/08CambrilsA.LL.Jan Martinez PoloMSUB-18Pes 5Kg07.94 m.Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernCL29174
2019/02/10AntequeraP.C.Joan Coll VintroMVET M-60Pes 5Kg10.05 m.Cnat. d’Espanya de Clubs Màster en pista coberta55.22CT2368
2019/02/17SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-60Pes 5Kg08.44 m.Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.49.07CT18134
2018/02/03SabadellP.C.Oriol Mondejar PaniaguaMSUB-18Pes 5Kg09.66 m.Control Sub20-18 en Pista CobertaCL28285
2017/07/08CastellonA.LL.Domingo Sanchez SalicioMVET M-55Pes 6Kg11.20 m.XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.66.08CT1584
2019/01/05SabadellP.C.Ignacio Llado CortesMSUB-20Pes 6Kg08.27 m.Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCCL26037
2018/01/14SabadellA.LL.Oriol Mondejar PaniaguaMSUB-18Pes 6Kg08.51 m.Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 en Pista CobertaCL28285
2019/05/18MadridA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50Pes 6Kg10.45 m.Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y Combinadas51.84CT17223
2018/02/11SabadellP.C.Joan Coll VintroMVET M-55Pes 6Kg11.92 m.Campionat de Catalunya Màster en pista coberta72.02CT2368
2019/05/01SerrahimaA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Pes 6Kg07.33 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CL27046
2019/02/17SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-40Pes 7,260Kg07.20 m.Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.31.99CT25684
2017/06/14SerrahimaA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Pes 7,260Kg10.38 m.3ª Jornada Criterium Josep Campmany53.18CT17223
2018/02/11SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIORPes 7,260Kg07.42 m.7ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaCL19973
2019/02/17SabadellP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-45Pes 7,260Kg08.10 m.Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.39.80CT22243
2019/02/17SabadellP.C.Joan Coll VintroMVET M-60Pes 7,260Kg09.90 m.Cnat de Catalunya Master Individual i Relleus P.C.54.40CT2368
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Xavi Juanes GinerMSENIORPes 7,260Kg08.49 m.Final Campionat de Catalunya de ClubsCL25470
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-35Pes 7,260Kg11.79 m.2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D52.10CT24095
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-10Pilota 250g06.57 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88035
2017/05/14El PratA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-10Pilota 250g8.59 m.Campionat Catalunya Clubs BenjamíCL83992
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Damia Vilanova FarreMSUB-8Pilota 250g06.14 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)CL92348
2018/02/03Castellar del V.A.LL.Christian Prado CollMSUB-10Pilota 250g22.86 m.Control Pista Sub10-12-14CL88042
2018/02/17HospitaletA.LL.Claudia Jimenez RamonFSUB-8Pilota 250g04.64 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84012
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Guiomar Gasto VidalFSUB-10Pilota 250g06.17 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL92328
2018/02/17HospitaletA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-8Pilota 250g06.18 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84018
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Mateu Fuentes FernandezMSUB-10Pilota 250g11.28 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)CL87732
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Josep Balsells DionisMSUB-10Pilota 250g08.85 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)CL87409
2018/02/03Castellar del V.A.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-10Pilota 250g08.19 m.Control Pista Sub10-12-14CL88021
2017/05/14El PratA.LL.Xavi Molins GonzalezMSUB-10Pilota 250g16.00 m.Campionat Catalunya Clubs BenjamíCL84028
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-10Pilota 250g13.20 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL92344
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-10Pilota 250g13.06 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)CL77938
2019/05/19El PratA.LL.Carlota Capilla PrincipalFSUB-10Pilota 250g07.16 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub10CL92316
2016/11/19Mar BellaA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-8Pilota 250g11.43 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)CL82523
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-10Pilota 250g06.19 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL90098
2018/02/17HospitaletA.LL.Max Villanueva OliverMSUB-8Pilota 250g04.22 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL90099
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-10Pilota 250g10.38 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)CL80247
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-10Pilota 250g13.55 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL91676
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10Pilota 250g15.48 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL77939
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-10Pilota 250g19.51 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL81394
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Maiara Curiel DiogenesFSUB-10Pilota 250g08.73 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL92323
2019/05/19El PratA.LL.Lucas Galceran BadiaMSUB-10Pilota 250g08.22 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub10CL93549
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Aitana Rico HerasFSUB-10Pilota 250g09.21 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL92343
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Guifre Bota GualloMSUB-10Pilota 250g14.86 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL93548
2018/05/13El PratA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10Pilota 250g17.30 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL88040
2016/12/17El PratA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-12Pilota 400g20.23 m.2n. Control Benjamí, Alevi i InfantilCL84001
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-12Pilota 400g18.22 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)CL79866
2018/05/12El PratA.LL.Carla Gonzalez CaballeroFSUB-12Pilota 400g10.00 m.Campionat Catalunya Clubs Sub12CL80234
2019/05/18El PratA.LL.Christian Prado CollMSUB-12Pilota 400g22.46 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL88042
2019/05/18El PratA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-12Pilota 400g13.50 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL77140
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Pilota 400g30.73 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL77138
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-12Pilota 400g18.35 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)CL83992
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-12Pilota 400g15.09 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)CL85260
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-12Pilota 400g21.56 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)CL79865
2018/05/05L'HospitaletA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-12Pilota 400g17.01 m.8a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14CL88044
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12Pilota 400g12.16 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)CL93546
2019/03/30AscóA.LL.G. Contreras - C. Prado - J. RicartMSUB-12Relleus 3x600 m.6'34"35Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2018/04/07VicA.LL.M. Hurtado - M. Llorca - A. QuerFSUB-12Relleus 3x600 m.6'51"88Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
2017/04/22MataróA.LL.V. Barrado - O. Feliubadalo - A. BartoliMSUB-12Relleus 3x600 m.5'58"58Final Campionat de Catalunya de RelleusE-
2018/04/07VicA.LL.V. Barrado - A. Bartoli - O. FeliubadaloMSUB-12Relleus 3x600 m.5'51"33Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
2019/04/06El PratA.LL.M. Hurtado - A. Quer - M. SalomonMSUB-12Relleus 3x600 m.6'00"36Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2017/05/13El PratA.LL.B. Arques - V. Barrado - O. FeliubadaloMSUB-12Relleus 3x600 m.6'13"25Campionat Catalunya Clubs Aleví MasculíE-
2017/03/26GranollersA.LL.V. Barrado - B. Arques - A. BartoliMSUB-12Relleus 3x600 m.6'16"4Control de Relleus de PromocióM-
2017/01/14Can DragóA.LL.V. Barrado - O. Feliubadalo - N. BorrellMSUB-12Relleus 3x600 m.6'41"1IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M-
2019/03/09Mar BellaA.LL.G. Contreras - C. Prado - M. VilanovaMSUB-12Relleus 3x600 m.6'26"6VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
2018/04/07VicA.LL.G. Gonzalez - J. Lavandera - M. TorresMSUB-12Relleus 3x600 m.6'46"38Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
2019/03/30AscóA.LL.P. Serrapiñana - M. Serrapiñana - M. VilanovaMSUB-12Relleus 3x600 m.6'38"85Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/05/18El PratA.LL.j. Ricart - M. Serrapiñana - J. VidalMSUB-12Relleus 3x600 m.3'14"13Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
2017/04/01VicA.LL.M. Blanco - M. Llorca - A. MontserratFSUB-12Relleus 3x600 m.7'07"3Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
2019/03/09Mar BellaA.LL.G. Ibañez - H. Terradillos - R. RicardMSUB-12Relleus 3x600 m.7'22"3VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
2019/03/30AscóA.LL.J. Amat - C. Cascio - E. AlcantaraFSUB-12Relleus 3x600 m.7'28"95Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2018/05/12El PratA.LL.M. Hurtado - S. Mari - M. YanezFSUB-12Relleus 3x600 m.6'50"7Campionat Catalunya Clubs Sub12M-
2019/03/09Mar BellaA.LL.M. Hurtado- M. Salomon- A. QuerFSUB-12Relleus 3x600 m.6'17"6VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
2018/04/07VicA.LL.M. Llorca - I. Salsas - D. San Julian - C. Sanchez-rieraFSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"99Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
2018/02/17HospitaletA.LL.C. Balleste - M. Hurtado - A. Quer -D. TeixidoFSUB-12Relleus 4x60 m.0'40"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
2018/05/12El PratA.LL.N. Borrell - A. Fabregat - G. Martin - G. MartinMSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"1Campionat Catalunya Clubs Sub12MCL84001
2019/05/18El PratA.LL.M. Salomon - J. Amat - C. Balleste - C. Sanchez-RieraFSUB-12Relleus 4x60 m.0'36"21Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
2018/04/07VicA.LL.C. Balleste - M. Hurtado - A. Quer - C. Sanchez-rieraFSUB-12Relleus 4x60 m.0'37"94Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
2018/02/17HospitaletA.LL.B. Gonzalez - J. Llobell - R. Casatejada M. LlorcaFSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"04ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.A. Escrigas - M. Muñoz - H. Osorio - L. RubioFSUB-12Relleus 4x60 m.0'49"66a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M-
2019/03/30AscóA.LL.C. Balleste - C Cascio - A. Garuz - M. SalomonFSUB-12Relleus 4x60 m.0'40"12Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/05/19El PratA.LL.M. Alonso - g. Bota - M. Saiz - A. TerradillosMSUB-10Relleus 4x60 m.0'41"79Cnat. Catalunya Clubs Sub10ECL81394
2019/03/09Mar BellaA.LL.M. Saiz- A. Terradillos - D. Vilanova- B. RengelMSUB-10Relleus 4x60 m.0'47"1VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
2019/03/02Mar BellaA.LL.C. Balleste - C. Cascio - M. Salomon - M. HurtadoFSUB-12Relleus 4x60 m.0'39"6VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2017/05/14El PratA.LL.J. Balsell- J. Lavandera - L. Martin- H. TerradillosMSUB-10Relleus 4x60 m.0'43"8Campionat Catalunya Clubs BenjamíM-
2017/05/13El PratA.LL.A. Bartoli - N. Borrell - N. Escue H. VillalbaMSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"98Campionat Catalunya Clubs Aleví MasculíE-
2016/11/05L'HospitaletA.LL.L. Rubio - M. Llorca R. Miralles - C. JimenezFSUB-8Relleus 4x60 m.0'58"3IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M-
2018/05/12El PratA.LL.C. Balleste - V. Gasto - A. Quer - D. San JulianFSUB-12Relleus 4x60 m.0'39"1Campionat Catalunya Clubs Sub12M-
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.M. Alonso - J. Balsells - M. Nerin - M. VilanovaFSUB-12Relleus 4x60 m.0'43"36a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M-
2017/04/08El PratA.LL.C. Bartoli-A. Garuz-M. Salomon-M. YanezFSUB-10Relleus 4x60 m.0'43"5Fase Prèvia Campionat de Catalunya Relleus BenjaminsM-
2017/01/14Can DragóA.LL.C. Balleste - M. Yanez - M. Salomon - J. AmatFSUB-10Relleus 4x60 m.0'44"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M-
2017/04/22MataróA.LL.J. Amat - C. Balleste - M. Hurtado - C. Sanchez-RieraFSUB-10Relleus 4x60 m.0'40"41Final Campionat de Catalunya de RelleusE-
2018/04/21TarragonaA.LL.M. Alonso - J. Balsells - M. Vilanova - G. ContrerasMSUB-10Relleus 4x60 m.0'40"72Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E-
2018/04/21TarragonaA.LL.J. Amat - C. Bartoli - A. Garuz - M SalomonFSUB-10Relleus 4x60 m.0'39"38Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E-
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.J. Amat - C. Bartoli - A. Garuz - M. SalomonFSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"76a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M-
2018/02/17HospitaletA.LL.L. Coral - H. Osorio - M. Muñoz - C. VillanuevaFSUB-10Relleus 4x60 m.0'47"64ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
2019/03/30AscóA.LL.G. Contreras - C. Prado - J. Ricart - H. TerradillosMSUB-12Relleus 4x60 m.0'38"74Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/03/02Mar BellaA.LL.J. Amat - A. Quer - C. Sanchez-riera Fontcuberta - M HurtadoFSUB-12Relleus 4x60 m.0'36"5VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2019/03/02Mar BellaA.LL.S. Contreras - M. Llorca - M. Saiz - B. RengelFSUB-10Relleus 4x60 m.0'46"6VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2019/03/02Mar BellaA.LL.H. Terradillos - G. Ibañez- G. Contreras - M. VilanovaMSUB-12Relleus 4x60 m.0'39"8VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2019/03/02Mar BellaA.LL.j. Ricart - A. Giralt - D. Alegre - G. ContrerasMSUB-12Relleus 4x60 m.0'40"2VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2019/03/09Mar BellaA.LL.S. Contreras - M. Farre - J. Farre - H. OsorioFSUB-10Relleus 4x60 m.0'51"5VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
2018/02/17HospitaletA.LL.G. Gonzalez - M. Miralles - R. Palomar - M. TorresFSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"74ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
2018/02/17HospitaletA.LL.A. Bartoli - O. Feliubadalo - V. Barrado - J. LavanderaFSUB-12Relleus 4x60 m.0'36"74ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
2017/01/14Can DragóA.LL.J. Jaramillo - N. Ramírez - R. Bru - J LavanderaMSUB-10Relleus 4x60 m.0'47"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M-
2018/04/21TarragonaA.LL.V. Barrado - A. Bartoli - O. Feliubadalo - J. LavanderaMSUB-12Relleus 4x60 m.0'35"19Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E-
2017/04/08El PratA.LL.J. Amat-M. Hurtado-C. Sanchez-Riera -C. BallesteFSUB-10Relleus 4x60 m.0'41"4Fase Prèvia Campionat de Catalunya Relleus BenjaminsM-
2019/05/18El PratA.LL.G. Contreras - C. Prado - H. Terradillos - M. VilanovaMSUB-12Relleus 4x60 m.0'39"29Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
2018/05/13El PratA.LL.J. Amat- C. Bartoli - A. Garuz - M. SalomonFSUB-10Relleus 4x60 m.0'40"5Campionat Catalunya Clubs Sub10M-
2017/04/01VicA.LL.M. Blanco - M. Lafuente - C. Purlind - M. LlorcaFSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"0Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
2019/05/19El PratA.LL.L. Castello - G. Gasto - M. Llorca - l. RubioFSUB-10Relleus 4x60 m.0'45"18Cnat. Catalunya Clubs Sub10E
2017/01/14Can DragóA.LL.M. Arenas - E. Rodríguez - L. Garcia - M. HurtadoFSUB-10Relleus 4x60 m.0'43"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M-
2017/05/14El PratA.LL.J. Amat- C. Balleste M. Hurtado - C. Sanchez-rieraFSUB-10Relleus 4x60 m.0'40"0Campionat Catalunya Clubs BenjamíM-
2019/03/30AscóA.LL.J. Amat - M. Hurtado - A. Quer - C. Sanchez-rieraFSUB-12Relleus 4x60 m.0'35"81Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2017/03/26GranollersA.LL.M.Yanez - M. Hurtado - C. Balleste - M. SalomonFSUB-10Relleus 4x60 m.0'42"7Control de Relleus de PromocióM-
2017/04/01VicA.LL.B. Arques - V. Barrado - N. Borrell - O. FeliubadaloMSUB-12Relleus 4x60 m.0'36"7Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
2019/04/06El PratA.LL.J. Amat F - M. Hurtado - A. Quer - C. Sanchez-rieraMSUB-12Relleus 4x60 m.0'34"50Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/03/02Mar BellaA.LL.H. Osorio- D. Vilanova- M. Llorca - A. TerradillosFSUB-10Relleus 4x60 m.0'45"3VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2019/03/23L'HospitaletA.LL.g. Bota - M. Saiz - A. Terradillos- E. VosselerMSUB-10Relleus 4x60 m.0'42"8Jornada Prèvia Campionat de Catalunya de Relleus Sub10M
2018/05/13El PratA.LL.G Contreras- M. Nerin - M. Vilanova - C. PradoMSUB-10Relleus 4x60 m.0'41"4Campionat Catalunya Clubs Sub10M-
2019/05/18El PratA.LL.D. Ibañez - R. Palomar - M. Torres - N. EscueMSUB-14Relleus 4x80 m.0'50"75Cnat. Catalunya Clubs Sub14E
2019/04/06El PratA.LL.V. Barrado - O. Feliuba - I. Queralt - B. ArquesMSUB-14Relleus 4x80 m.0'42"36Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2018/04/07VicA.LL.S. Bruchstein - N. Dimitrov - A. Gonzalez - J. HurtadoFSUB-14Relleus 4x80 m.0'43"94Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
2018/04/07VicA.LL.B. Arques - L. Baciero - P. Herrero - J. SalomonMSUB-14Relleus 4x80 m.0'50"06Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
2018/05/12El PratA.LL.L. Baciero - L. Bassas- P. Herrero - J. LazaroMSUB-14Relleus 4x80 m.0'49"09Campionat Catalunya Clubs Sub14E-
2018/04/21TarragonaA.LL.S. Bruchstein - N. Dimitrov - B. Gonzalez - J. HurtadoMSUB-14Relleus 4x80 m.0'42"46Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E-
2017/03/26GranollersA.LL.J. Hurtado - N. Dimitrov - C. Montbrio - E. SalinasFSUB-14Relleus 4x80 m.0'45"5Control de Relleus de PromocióM-
2019/03/30AscóA.LL.J. Catala - B. Gonzalez - J. Llobell - M. LlorcaFSUB-14Relleus 4x80 m.0'48"31Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2017/05/13El PratA.LL.A. Fina - C. Garcia - P. Giralt - J. LoberaMSUB-14Relleus 4x80 m.0'53"40Campionat Catalunya Clubs InfantilE-
2018/04/21TarragonaA.LL.P. Badosa - R. Barrachina - L. Bassas - P. VeraMSUB-14Relleus 4x80 m.0'44"32Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E-
2017/04/01VicA.LL.N. Dimitrov - J. Hurtado - C. Montbrio - I. Pouplana MiraFSUB-14Relleus 4x80 m.0'45"4Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
2017/05/13El PratA.LL.G. Martin - N. Puiggros - E. Salinas - E. FeliubadaloFSUB-14Relleus 4x80 m.0'52"89Campionat Catalunya Clubs InfantilE-
2017/04/01VicA.LL.R. Barrachina - L. Bassas - A. Bustos - J. CastarlenasMSUB-14Relleus 4x80 m.0'45"2Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
2016/11/05L'HospitaletA.LL.N. Dimitrov - I. De Pouplana - C. Montbrio - J. HurtadoFSUB-14Relleus 4x80 m.0'48"6III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M-
2017/04/01VicA.LL.M. Blanco - J. Lobera - E. Lopez - E. ClementeMSUB-14Relleus 4x80 m.0'49"7Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
2018/04/07VicA.LL.B. Gonzalez - P. Perez - E. Salinas - L. SampedroFSUB-14Relleus 4x80 m.0'47"63Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
2018/05/12El PratA.LL.A.Gonzalez - A. Murtra - C. Purlund - L. SampedroFSUB-14Relleus 4x80 m.0'49"09Campionat Catalunya Clubs Sub14E-
2019/03/30AscóA.LL.B. Arques - V. Barrado - O. Feliubadalo - I. QueraltMSUB-14Relleus 4x80 m.0'42"69Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.L. R. Bassas - C. Garcia- E. Mumbardo - M. BlancoFSUB-14Relleus 4x80 m.0'48"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M-
2017/11/11L'HospitaletA.LL.S. Perez - E. Feliubadalo - C. Montbrio - M. CarolFSUB-16Relleus 4x100 m.0'58"61ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
2019/04/06El PratA.LL.L. Bassas - M. Blanco - A. Campins - B. MorcegoMSUB-16Relleus 4x100 m.0'49"19Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2018/04/07VicA.LL.V. Blasi - M. Diez - M. Gonzalez - R. PonsMSUB-16Relleus 4x100 m.0'46"39Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
2017/03/26GranollersA.LL.S. Perez - C. Gomez - M. Molas - A. CanalsFSUB-16Relleus 4x100 m.0'55"1Control de Relleus de PromocióM-
2017/04/22L'HospitaletA.LL.A. Omedas - F. Bonfill - D. Sanz - I. LladoMABSOLUTRelleus 4x100 m.0'46"142ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE-
2019/05/19El PratA.LL.I. Galarraga - C. Montbrio - J. Bres - M. JarqueFSUB-16Relleus 4x100 m.0'59"47Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
2018/10/20SerrahimaA.LL.L. Sarro - A. Mañoso - F. Llagostera - L. LecuonaMSUB-20Relleus 4x100 m.0'47"64Campionat Catalunya de Clubs Sub-20M
2018/05/13El PratA.LL.A. Canals - A. Jerez - G. Martin - I. PouplanaFSUB-16Relleus 4x100 m.0'56"57Campionat Catalunya Clubs Sub16E-
2019/04/06L'HospitaletA.LL.S. Perez - M. Del - A. Ferret - M. CercosFSENIORRelleus 4x100 m.0'53"53Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaE
2019/04/06El PratA.LL.S. Bruchstein - N. Dimitrov - A. Gonzalez - J. HurtadoFSUB-16Relleus 4x100 m.0'53"53Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/05/01SerrahimaA.LL.A. Ferret - P. Blasi - M. Gabarro - A. GonzalezFSUB-20Relleus 4x100 m.0'53"05Campionat Catalunya de Clubs Sub-20E
2019/05/04L'HospitaletA.LL.A. Ferret - N. Grau - M. Poch - B. Tchoumo-nounjioFSUB-20Relleus 4x100 m.0'54"33Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2019/05/04L'HospitaletA.LL.C. Odena - N. Ibañez - C. Marginet - M. CercosFSUB-23Relleus 4x100 m.0'54"51Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2018/04/21TarragonaA.LL.M. Diez - M. Gonzalez - R. Pons - J. TarratsMSUB-16Relleus 4x100 m.0'45"78Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E-
2019/03/30AscóA.LL.T. Castells - O. Johnson - P. Morales - J. SalomonFSUB-16Relleus 4x100 m.0'52"46Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/05/19El PratA.LL.O. Johnson - P. Vera - P. Farre - T. CastellsMSUB-16Relleus 4x100 m.0'54"53Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
2018/07/15ElxA.LL.C. Teruel - T. Blanco - A. Omedas - J. SegoviaMVET-M-50Relleus 4x100 m.0'47"48Campeonato de España de Clubes Máster 2ª DivisiónE88.21-
2019/03/02Mar BellaA.LL.P. Vera - J. Marti - T. Castells - P. GiraltFSUB-16Relleus 4x100 m.0'56"8VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2019/05/05SerrahimaA.LL.M. Cercos - A. Ferret - J. Hurtado - P. BlasiFSENIORRelleus 4x100 m.0'52"53Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2017/03/26GranollersA.LL.M. Diez - A. Nuñez - S. Crespi - R. PousMSUB-16Relleus 4x100 m.0'49"7Control de Relleus de PromocióM-
2016/11/05L'HospitaletA.LL.S. Perez - A. Canals - M. Buera - M. ArtisFSUB-16Relleus 4x100 m.0'58"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M-
2019/03/30AscóA.LL.L. Bassas - M. Blanco - A. Campins - B. MorcegoMSUB-16Relleus 4x100 m.0'49"45Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.S. Iniesta - M. Poch - B. Tchoumo-nounjio - A. FerretFABSOLUTRelleus 4x100 m.0'55"16Final Campionat de Catalunya de ClubsE-
2018/04/07VicA.LL.E. Neuwirt - J. Tarrats - C. Valls - N. SanmillanMSUB-16Relleus 4x100 m.0'49"82Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
2018/06/29VitoriaA.LL.A. Omedas - J. Segovia - J. Llansana - S. MartinMVET M-35Relleus 4x100 m.0'47"76LIII Campeonato de España MásterE-
2019/03/02Mar BellaA.LL.F. Lane- I. Pouplana - C. Gallardo - N. BonafonteFSUB-16Relleus 4x100 m.0'59"2VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2018/05/06MataróA.LL.R. Pons - J. Vilalta - A. Mañoso - F. BonfillMABSOLUTRelleus 4x100 m.0'44"92Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E-
2018/04/15El PratA.LL.R. Farriol - S. Perez - M. Poch -S. IniestaFSENIORRelleus 4x100 m.0'51"971a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE-
2019/05/05SerrahimaA.LL.A. Balada - R. Pons - G. Skordis - J. VilaltaMSENIORRelleus 4x100 m.0'43"98Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2017/05/14El PratA.LL.M. Molas - M. Tintore - M. Buera - A. LloveraFSUB-16Relleus 4x100 m.0'58"98Campionat Catalunya Clubs CadetE-
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Luis Ferret - D. E. Bassas - J. Alegre - V. BlasiMSUB-16Relleus 4x100 m.1'00"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M-
2019/03/30AscóA.LL.C. Montbrio - L. Hua - L. Sampedro - I. PouplanaFSUB-16Relleus 4x100 m.0'58"14Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2017/07/08CastellonA.LL.J. Segovia - J. Llansana - A. Omedas - S. MartinMVET M-40Relleus 4x100 m.0'47"89XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.E85.03-
2018/06/30CastellónA.LL.R. Pons - M. Gonzalez - M. Diez - J. TarratsMSUB-16Relleus 4x100 m.0'44"96XVII Campeonato de España Sub16E-
2018/05/06MataróA.LL.R. Farriol - A. Ferret - S. Iniesta - S. MañosoFABSOLUTRelleus 4x100 m.0'53"40Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E-
2018/04/07VicA.LL.P. Blasi - A. Jerez - G. Martin - S. PerezFSUB-16Relleus 4x100 m.0'57"14Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
2019/05/04L'HospitaletA.LL.T. Cañellas - J. Tarrats - M. Gonzalez - R. PonsMSUB-18Relleus 4x100 m.0'44"38Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2017/04/22MataróA.LL.J. Alegre - T. Cañellas - L. Lecuona - R. PonsMSUB-16Relleus 4x100 m.0'46"84Final Campionat de Catalunya de RelleusE-
2017/07/08CastellonA.LL.A. Dieste - T. Palleja - C. Teruel - F. BonfillMVET M-51Relleus 4x100 m.1'05"03XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.E76.60-
2019/03/02Mar BellaA.LL.A. Campins- B. Morcego - N. Salomo - L. BassasFSUB-16Relleus 4x100 m.0'49"3VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2018/04/15El PratA.LL.A. Balada - F. Bonfill - .Valles - J. VilaltaMSENIORRelleus 4x100 m.0'43"311a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE-
2018/04/07VicA.LL.Q.Catalan - M. Florensa - L. Hua - I. PouplanaFSUB-16Relleus 4x100 m.0'58"42Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
2017/07/01MurciaA.LL.J. Alegre- R. Pons - L. Lecuona - T. CañellasMSUB-16Relleus 4x100 m.0'46"69Campionat d'Espanya Aire Lliure CadetE-
2017/04/22MataróA.LL.A. Jerez - M. Ripoll - M. Tintore - M. GabarroFSUB-16Relleus 4x100 m.1'02"09Final Campionat de Catalunya de RelleusE-
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.A. Ferret - S. Iniesta - N. Pons - B. Tchoumo-NounjioFSUB-18Relleus 4x100 m.0'55"45III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)M-
2016/11/05L'HospitaletA.LL.J. Tarrats - M. Diez - L. Lecuona - T. CañellasMSUB-16Relleus 4x100 m.0'50"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M-
2019/05/04L'HospitaletA.LL.M. Gabarro - S. Perez - P. Blasi - P. FontsereFSUB-18Relleus 4x100 m.0'52"37Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2017/06/11Mollet del V.A.LL.J. Llansana - S. Martin - A. Omedas - T. BlancoMVET M-35Relleus 4x100 m.0'46"59Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE85.02-
2018/06/17Castellar del VallèsA.LL.T. Blanco - J. Llansana - A. Omedas - J. R. SubiasMVET M-40Relleus 4x100 m.0'46"96Campionat de Catalunya de Clubs MàsterE0.00-
2019/05/04L'HospitaletA.LL.J. Clavero - L. Gracia - L. Sarro - A. MañosoMSUB-20Relleus 4x100 m.0'46"89Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2019/05/01SerrahimaA.LL.L. Sarro - A. Mañoso - L. Lecuona - L. FerretMSUB-20Relleus 4x100 m.0'56"71Campionat Catalunya de Clubs Sub-20E
2018/10/20SerrahimaA.LL.H Ballart - A. Ferret M. Gabarro - C. MarginetFSUB-20Relleus 4x100 m.0'56"69Campionat Catalunya de Clubs Sub-20M
2019/03/02Mar BellaA.LL.C. Montbrio- S. Bruchstein- N. Dimitrov - J. HurtadoFSUB-16Relleus 4x100 m.0'54"4VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2019/04/06L'HospitaletA.LL.A. Balada - G. Skordis - J. Vilalta - R. PonsSENIORRelleus 4x100 m.0'43"53Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaE
2018/05/05SerrahimaA.LL.A. Balada - A. Valles - J. Vilalta - M. PerezFSUB-23Relleus 4x100 m.0'44"47Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E-
2018/05/05SerrahimaA.LL.M. Ferret - S. Iniesta - C. Marginet - M. XicoyFSUB-20Relleus 4x100 m.0'55"66Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E-
2017/03/26GranollersA.LL.M. Buera - M. Carol - A. Jerez - M. TintoreFSUB-16Relleus 4x100 m.0'58"2Control de Relleus de PromocióM-
2017/04/22MataróA.LL.A. Canals - C. Gomez - M. Molas - S. PerezFSUB-16Relleus 4x100 m.0'55"41Final Campionat de Catalunya de RelleusE-
2018/05/13El PratA.LL.L. Ferret- E. Neuwirt - J. Tarrats - C. VallsMSUB-16Relleus 4x100 m.0'50"71Campionat Catalunya Clubs Sub16E-
2018/05/05SerrahimaA.LL.De Las Heras - R. Farriol - H. Vela - S. MañosoFSUB-23Relleus 4x100 m.0'55"64Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E-
2017/12/09Can DragóA.LL.UniversitariMSUB-12Relleus 4x200 m.2'06"73ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
2016/11/19Mar BellaA.LL.E. Salinas - E. Feliubadalo - G. Martín - I. De PouplanaFSUB-14Relleus 4x200 m.2'25"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M-
2018/05/12El PratA.LL.P. Badosa - R. Barrachina - C. Guinda - P. VeraMSUB-14Relleus 4x200 m.2'00"29Campionat Catalunya Clubs Sub14E-
2017/11/18Mar BellaA.LL.M. Blanco - C. Gallardo - A. Murtra - P. PerezFSUB-14Relleus 4x200 m.2'17"02ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
2017/02/26SabadellP.C.T. Blanco - J. Llansana - S. Martín - A. OmedasMVET M-35Relleus 4x200 m.1'40"50Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.E79.77-
2019/02/09SabadellP.C.B. Arques - V. Barrado - N. Escue - O. FeliubadaloMSUB-14Relleus 4x200 m.1'59"11Cnat de Catalunya de 4×200 Sub14 en pista coberta (elim)E
2017/03/26GranollersA.LL.J. Hurtado - N. Dimitrov - C. Montbrio - E. SalinasFSUB-14Relleus 4x200 m.2'03"3Control de Relleus de PromocióM-
2017/11/18Mar BellaA.LL.B. Arques - P. Badosa - O. MartinezFSUB-14Relleus 4x200 m.2'13"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
2017/02/11SabadellP.C.j. Hurtado - G. Martin - C. Montbrio - M. GassetFSUB-14Relleus 4x200 m.2'06"76Jornada Prèvia Relleus 4x200 Infantil en pista cobertaE-
2019/03/09Mar BellaA.LL.B. Arques - C. Farre - O. Feliubadalo- N. EscueMSUB-14Relleus 4x200 m.2'10"2VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.J. Hurtado - N. Dimitrov - M. Gasset - C. MontbrioFSUB-14Relleus 4x200 m.2'09"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M-
2019/02/02SabadellP.C.J. Llansana- A. Omedas - C. Teruel J.M. SanchezMVET M-45Relleus 4x200 m.1'43"46Cnat. Catalunya Clubs Màster Masculins Pista CobertaE82.35CT12404
2018/04/07VicA.LL.B. Arques - R. Barrachina - L. Bassas - P. VeraMSUB-14Relleus 4x200 m.1'57"47Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
2017/04/01VicA.LL.N. Dimitrov - M. Gasset - J. Hurtado - C. MontbrioFSUB-14Relleus 4x200 m.2'05"0Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
2019/02/10AntequeraP.C.J. Segovia - J.F. Monolio - C. Teruel - T. PallejàMVET M-50Relleus 4x200 m.1'47"59Cnat. d’Espanya de Clubs Màster en pista cobertaE83.34
2017/04/01VicA.LL.A. Ortiz - C. Garcia - P. Herrero - E . LopezMSUB-14Relleus 4x200 m.2'13"6Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
2017/02/11SabadellP.C.Alex Giralt SalarichMSUB-10Relleus 4x200 m.2'01"17Jornada Prèvia Relleus 4x200 Cadet en pista cobertaE-
2018/02/10SabadellP.C.B. Arques - R. Barrachina - L. Bassas -P. VeraMSUB-14Relleus 4x200 m.1'58"60Eliminatòries Campionat de Catalunya de Relleus Sub14E-
2019/05/18El PratA.LL.B. Arques - A. Oller - D. FausMSUB-14Relleus 4x200 m.1'57"22Cnat. Catalunya Clubs Sub14E
2019/03/30AscóA.LL.J. Catala - B. Gonzalez - J. Llobell - M. LlorcaFSUB-14Relleus 4x200 m.2'12"87Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2018/03/10SabadellP.C.s. Bruchstein - N. Dimitrov- A. Gonzalez - J. HurtadoFSUB-14Relleus 4x200 m.1'52"59Campionat de Catalunya Sub14 + RelleusE-
2018/04/21TarragonaA.LL.S. Bruchstein - N. Dimitrov - J. Hurtado - A. GonzalezMSUB-14Relleus 4x200 m.1'53"48Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E-
2018/02/10SabadellP.C.S. Bruchstein- N. Dimitrov - A. Gonzalez - J HurtadoFSUB-14Relleus 4x200 m.1'55"61Eliminatòries Campionat de Catalunya de Relleus Sub14E-
2018/02/18SabadellP.C.J. Bigorda - C. Teruel - T. Palleja - J. GaschMVET M-45Relleus 4x200 m.1'51"34Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE0.00-
2018/03/02SalamancaP.C.S. Martin - J. Segovia- J. Llansana - A. OmedasMVET M-35Relleus 4x200 m.1'42"30Campionat d'Espanya Màster en pista cobertaE-
2018/04/07VicA.LL.S. Bruchstein - N. Dimitrov - B. Gonzalez - J. HurtadoFSUB-14Relleus 4x200 m.1'55"42Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
2018/02/17HospitaletA.LL.s. Bruchstein - N. Dimitrov - A. Gonzalez- J. HurtadoFSUB-14Relleus 4x200 m.2'02"54ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
2019/02/09SabadellP.C.J. Catala - B. Gonzalez - J, Llobell - P. PerezFSUB-14Relleus 4x200 m.2'07"80Cnat de Catalunya de 4×200 Sub14 en pista coberta (elim)E
2019/04/06El PratA.LL.B. Arques - V. Barrado - O. Feliuba - I. QueraltMSUB-14Relleus 4x200 m.1'54"05Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2017/04/01VicA.LL.s . Bruchstein - E. Feliubadalo - G. Martin - L. SampedroFSUB-14Relleus 4x200 m.2'13"0Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
2017/11/18Mar BellaA.LL.S. Bruchstein - J. Hurtado - E. Salinas - L. SampedroFSUB-14Relleus 4x200 m.2'05"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
2017/03/05SabadellP.C.J. Alegre - T. Cañellas - L. Lecuona - R. PonsMSUB-16Relleus 4x200 m.1'38"30Campionat de Catalunya Cadet P.C.E-
2017/04/01VicA.LL.R. Barrachina - L. Bassas - M. Blanco - J. CastarlenasMSUB-14Relleus 4x200 m.2'04"9Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
2018/05/12El PratA.LL.L. Sampedro - E. Salinas - B. Gonzalez - C. PurlundFSUB-14Relleus 4x200 m.1'55"79Campionat Catalunya Clubs Sub14E-
2017/02/26SabadellP.C.T. Palleja - J. Segovia - C. Teruel - J. BigordaMVET M-40Relleus 4x200 m.1'52"17Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.E74.30-
2018/02/17HospitaletA.LL.L. Bassas - B. Arques- P. Badosa - P. VeraFSUB-14Relleus 4x200 m.2'06"84ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
2017/01/29SabadellP.C.F. Lazaro - I. Llado - A. Mañoso - T. RevillaMSUB-18Relleus 4x200 m.1'39"89CAMPIONAT CATALUNYA RELLEUS 4X200 JUVENIL P.C.E-
2017/01/29SabadellP.C.T. Blanco - F. Bonfill - S. Martín - J. SegoviaMVET M-40Relleus 4x200 m.1'39"53CAMPIONAT CATALUNYA CLUBS VETERANS - P.C.E85.98-
2017/01/29SabadellP.C.A.Ferret - L. Gonzalez - C. Gonzalez - N. PonsFSUB-18Relleus 4x200 m.2'03"09CAMPIONAT CATALUNYA RELLEUS 4X200 JUVENIL P.C.E-
2018/04/07VicA.LL.L. Baciero - P. Badosa - P. Herrero - J. SalomonMSUB-14Relleus 4x200 m.2'04"48Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
2017/02/18L'HospitaletA.LL.J.Hurtado-N.Dimitrov-G.Montbrió-G.MartínFSUB-14Relleus 4x200 m.2'06"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)M-
2019/02/02SabadellP.C.A. Quer - J. Amat - M. Hurtado - M SalomonFSUB-12Relleus 4x200 m.2'12"309è Trofeu Sabadell - Jornada 5E
2018/01/27SabadellP.C.T. Blanco - F. Bonfill - J. Llansana - J. SegoviaMVET M-40Relleus 4x200 m.1'41"15Cnat de Catalunya de Clubs Màster en Pista CobertaE-
2019/03/30AscóA.LL.B. Arques - V. Barrado - O. Feliubadalo - I. QueraltMSUB-14Relleus 4x200 m.1'53"18Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2017/01/21SabadellP.C.J.Alegre - T. Cañellas - M. Diez - Roger PonsMSUB-16Relleus 4x200 m.1'41"31Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista CobertaE-
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.L. Sampedro - E. Salinas - C. Montbrio - J. HurtadoFSUB-14Relleus 4x200 m.2'07"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)M-
2018/04/07VicA.LL.B. Gonzalez - P. Perez - E. Salinas - L. SampedroFSUB-14Relleus 4x200 m.2'10"20Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
2019/02/16SabadellP.C.A. Quer - J. Amat - M. Hurtado- M. SalomonFSUB-12Relleus 4x200 m.2'09"099è Trofeu Sabadell - FinalE
2018/06/16AvilésA.LL.P. Mora- J.Gonzalez- P. Ferrer - Roger Pons OlivanMSUB-16Relleus 4x300 m.2'26"03Cto de España por Sel. Aut. Sub16E-
2019/04/06El PratA.LL.S. Bruchstein - N. Dimitrov - A. Gonzalez - J. HurtadoFSUB-16Relleus 4x300 m.2'50"91Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/05/19El PratA.LL.M. Blanco - A. Campins - L. Bassas - O. CasanovaMSUB-16Relleus 4x300 m.2'51"91Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
2019/03/30AscóA.LL.T. Castells - O. Johnson - P. Morales - J. SalomonMSUB-16Relleus 4x300 m.2'51"84Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2018/04/21TarragonaA.LL.V. Blasi - M. Diez - M. Gonzalez - R. PonsMSUB-16Relleus 4x300 m.2'31"57Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E-
2017/04/22MataróA.LL.S. Crespi - M. Diez - J. Tarrats - L. Lecuona MusolasMSUB-16Relleus 4x300 m.2'49"08Final Campionat de Catalunya de RelleusE-
2017/05/14El PratA.LL.S. Crespi - M. Diez - A. Nuñez - R PousMSUB-16Relleus 4x300 m.2'48"63Campionat Catalunya Clubs CadetE-
2019/03/09Mar BellaA.LL.S. Bruchstein - T. Claudia - L. Hua Saez - I. PouplanaFSUB-16Relleus 4x300 m.3'14"9VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.L. Lecuona - J. Tarrats - B. Miquel - L. FerretMSUB-16Relleus 4x300 m.2'58"6III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M-
2018/04/07VicA.LL.O. Elizondo - E. Neuwirt - J. Tarrats - C. VallsMSUB-16Relleus 4x300 m.2'48"76Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
2016/11/19Mar BellaA.LL.R. Pons - M. Diez - T. Cañellas - J. AlegreMSUB-16Relleus 4x300 m.2'48"9III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M-
2018/02/10SabadellP.C.P. Blasi - A. Jerez -G. Martin - S. PerezFSUB-16Relleus 4x300 m.3'11"58Eliminatòries Campionat de Catalunya de Relleus Sub16E-
2019/03/09Mar BellaA.LL.P. Vera- P. Morales - P. Farre - O. JohnsonMSUB-16Relleus 4x300 m.3'05"0VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
2019/03/09Mar BellaA.LL.L. Bassas - T. Castells - B. Morcego- M. BlancoMSUB-16Relleus 4x300 m.2'49"3VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
2017/04/22MataróA.LL.J. Alegre - T. Cañellas - R. Pons - R. PousMSUB-16Relleus 4x300 m.2'39"42Final Campionat de Catalunya de RelleusE-
2017/04/22MataróA.LL.A. Canals - C. Gomez - M. Molas - S. PerezFSUB-16Relleus 4x300 m.3'14"13Final Campionat de Catalunya de RelleusE-
2019/05/19El PratA.LL.N. Bonafonte - s. Bruchstein - L. Hua - l. SampedroFSUB-16Relleus 4x300 m.3'17"88Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
2018/04/07VicA.LL.P. Blasi - M. Carol - C. Montbrio -A. MolinaFSUB-16Relleus 4x300 m.3'20"03Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
2019/03/30AscóA.LL.L. Bassas - M. Blanco - A. Campins - B. MorcegoMSUB-16Relleus 4x300 m.2'44"25Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2016/11/19Mar BellaA.LL.M. Gabarro - S. Perez - A. Canals - J. PongiluppiFSUB-16Relleus 4x300 m.3'22"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M-
2017/05/14El PratA.LL.P. Blasi - P. Fontsere - C. Bages - M. GabarroFSUB-16Relleus 4x300 m.3'24"23Campionat Catalunya Clubs CadetE-
2018/05/13El PratA.LL.P. Blasi - M. Carol - M. Gasset - C. MontbrioFSUB-16Relleus 4x300 m.3'21"68Campionat Catalunya Clubs Sub16E-
2019/02/09SabadellP.C.L. Bassas - M. Blanco A. Campins - B. MorcegoMSUB-16Relleus 4x300 m.2"48"59Cnat de Catalunya de 4×200 Sub16 en pista coberta (elim)E
2017/11/18Mar BellaA.LL.D. Bassas - O. Elizondo - M. Gonzalez - R. PonsFSUB-16Relleus 4x300 m.2'54"52ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
2018/10/20SerrahimaA.LL.T. Revilla - J. Bru - R. Pous - J. ClaveroMSUB-20Relleus 4x400 m.3'40"04Campionat Catalunya de Clubs Sub-20M
2019/05/01SerrahimaA.LL.T. Revilla - J. Alegre - R. Pons - M. GonzalezMSUB-20Relleus 4x400 m.3'26"19Campionat Catalunya de Clubs Sub-20E
2017/07/02Can DragóA.LL.A. Dieste - T. Palleja - M. Salvador - T. FunesMVET M-53Relleus 4x400 m.4'25"41Cnat. de Catalunya de Clubs Veterans A.L.E76.14-
2018/05/05SerrahimaA.LL.J. Alegre - J. Bru - L. Lecuona - R. PousFSUB-18Relleus 4x400 m.3'37"92Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E-
2019/05/05SerrahimaA.LL.J. Alegre - T. Cañellas - F. Bonfill - M. GonzalezMSENIORRelleus 4x400 m.3'36"97Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2018/05/06MataróA.LL.C. Gallego - N. Ibañez - M. Poch - M. UrdampilletaFABSOLUTRelleus 4x400 m.4'14"88Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E-
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.A. Balada - X. Juanes - T. Revilla - A. VallesMABSOLUTRelleus 4x400 m.3'26"74Final Campionat de Catalunya de ClubsE-
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.C. Gallego - N. Ibañez - I. Mas - P. Vall-lloveraFABSOLUTRelleus 4x400 m.4'20"85Final Campionat de Catalunya de ClubsE-
2019/05/04L'HospitaletA.LL.B. Tchoumo-nounjio - M. Poch - N. Grau - A. FerretFSUB-20Relleus 4x400 m.4'41"06Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2017/07/05SerrahimaA.LL.C. Gallego - N. Ibañez - C. Odena - P. Vall-lloveraFABSOLUTRelleus 4x400 m.4'05"24Campionat de Catalunya de Relleus AbsolutE-
2017/04/08L'HospitaletA.LL.C. Gallego - N. Ibañez - C.Odena - P. Vall-lloveraFSENIORRelleus 4x400 m.4'09"511ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE-
2017/04/08L'HospitaletA.LL.X. Juanes - A. Valles- T. Revilla - A. BaladaMSENIORRelleus 4x400 m.3'26"631ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE-
2017/07/05SerrahimaA.LL.A. Balada - T. Revilla - A. Valles - J.A. HerreraMABSOLUTRelleus 4x400 m.3'24"03Campionat de Catalunya de Relleus AbsolutE-
2018/07/04SerrahimaA.LL.J. Bru - J. A. Herrera- T. Revilla - F. BonfillMABSOLUTRelleus 4x400 m.3'27"96Campionat de catalunya de Relleus AbsolutE-
2019/04/14El PratA.LL.C. Odena - N. Ibañez - C. Gallego - P. BlasiFSENIORRelleus 4x400 m.4'04"83Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaE
2019/05/04L'HospitaletA.LL.J. Bru - D. Biarge - T. Revilla - G. SkordisMSUB-20Relleus 4x400 m.3'30"70Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2018/05/05SerrahimaA.LL.S. Iniesta - C. Marginet - M. Xicoy - M. FerretFSUB-20Relleus 4x400 m.4'47"16Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E-
2019/01/05SabadellP.C.J. Bru - R. Pons - T. Revilla - G. SkordisMSUB-20Relleus 4x400 m.3'26"50Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCE
2019/05/04L'HospitaletA.LL.R. Pons - T. Cañellas - M. Gonzalez - J. TarratsMSUB-18Relleus 4x400 m.3'25"50Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2019/04/14El PratA.LL.J. Bru - T. Cañellas - M. Gonzalez - A. BaladaMSENIORRelleus 4x400 m.3'29"44Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaE
2018/04/21L'HospitaletA.LL.C. Gallego - M. Urdampilleta - P. Vall-llovera - N. IbañezFSENIORRelleus 4x400 m.4'16"992a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE-
2018/04/21L'HospitaletA.LL.A. Balada - A. Valles - F. Bonfill - J. A. HerreraMSENIORRelleus 4x400 m.3'27"422a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE-
2018/01/14SabadellP.C.L. Lecuona - I. Llado- R. Pous - A. LealMSUB-18Relleus 4x400 m.3'46"30Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 en Pista CobertaE-
2018/06/17Castellar del VallèsA.LL.F. Bonfill - J. Gasch - T. Palleja - J. SegoviaMVET M-40Relleus 4x400 m.3'48"74Campionat de Catalunya de Clubs MàsterE0.00-
2018/05/05SerrahimaA.LL.A. Ferrer - A. Riera - M. Garcia - P. FontsereFSUB-18Relleus 4x400 m.4'35"33Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E-
2018/05/06MataróA.LL.A. Balada - J. Alberto - A. Valles - T. RevillaMABSOLUTRelleus 4x400 m.3'29"59Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E-
2018/01/28SabadellP.C.A. Ferret - C. Gonzalez - M. Poch - A. RieraMSUB-18Relleus 4x400 m.4'33"84Cnat de Catalunya de Relleus Sub18 4x400 en Pista CobertaE-
2019/02/09SabadellP.C.T. Cañellas - M. Gonzalez - R. Pons - J. TarratsFSUB-18Relleus 4x400 m.3'28"88Cnat de Catalunya de 4×200 Sub18 en pista coberta (elim)E
2019/05/04L'HospitaletA.LL.P. Blasi - P. Fontsere - S. Perez - A. RieraFSUB-18Relleus 4x400 m.4'15"19Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2018/04/21TarragonaA.LL.V. Barrado - A. Bartoli - O. FeliubadaloMSUB-12Relleus 4x600 m.5'35"52Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E-
2019/05/18El PratA.LL.C. Bartoli - M. Hurtado - A. QuerFSUB-12Relleus 4x600 m.6'11"13Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
2018/12/15PalafrugellA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Tetratló SUB121.162 puntsJornada de proves combinades d´hivern de PromocióCL77938
2018/05/26SerrahimaA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Tetratló SUB121.653 puntsCamp. Catalunya Proves Combinades SUB12CL77138
2018/02/24SabadellP.C.Jana Hurtado CampsFSUB-14Tetratló SUB141.465 puntsCnat de Catalunya de Combinades de P. Coberta SUB14CL71917
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-16Triple08.12 m.-2.2Final Campionat de Catalunya de ClubsCL71904
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIORTriple12.35 m.0.1Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaCL19973
2017/01/28SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-16Triple08.86 m.4rt. Control Cadet en Pista CobertaCL71889
2017/05/13El PratA.LL.Eric Lopez XandriMSUB-14Triple08.46 m.Campionat Catalunya Clubs InfantilCL87689
2019/02/02SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-60Triple09.07 m.Cnat. Catalunya Clubs Màster Masculins Pista Coberta71.70CT18134
2018/05/06MataróA.LL.Lucas Sarro TaureMSUB-18Triple10.55 m.1.0Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"CL26032
2018/06/27SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Triple09.26 m.-0.45a Jornada Critèrium CampmanyCL26029
2018/04/28Mar BellaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14Triple08.67 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL80225
2017/06/21SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18Triple09.95 m.0.44ª Jornada Criterium Josep CampmanyCL25394
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14Triple09.58 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)CL85257
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-14Triple08.03 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)CL90789
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Nina Bigorda SorianoMSUB-14Triple06.95 m.0.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL92308
2018/06/29VitoriaA.LL.Lucio Jose Martinez GonzalezMVET M-60Triple10.34 m.LIII Campeonato de España Máster79.23CT101
2019/05/18El PratA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-14Triple09.77 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL83995
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18Triple13.14 m.-0.2Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaCT27252
2017/06/21SerrahimaA.LL.Gilbert Lurduy SabogalMSUB-20Triple10.86 m.-0.24ª Jornada Criterium Josep CampmanyCT26251
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Pere Ricart VallesMSUB-23Triple11.06 m.0.02ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsCL21658
2018/05/26CalellaA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14Triple09.05 m.9a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14CT28627
2019/05/11Sta. Coloma GramanetA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-16Triple10.02 m.0.3Controls Sub16, Sub18 i Sub20CL87410
2018/10/20SerrahimaA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16Triple10.90 m.0.5Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CT28367
2018/01/27SabadellP.C.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-16Triple07.52 m.4ª Jornada Control Sub16 en Pista CobertaCL88023
2016/11/19Mar BellaA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-16Triple07.69 m.0.1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)CL80241
2019/05/01El PratA.LL.Teo Magri BayenMSUB-14Triple07.15 m.0.038è Trofeu Pratenc AA de PromocióCL94793
2018/01/14SabadellA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18Triple10.13 m.Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 en Pista CobertaCT27251
2018/04/15El PratA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-35Triple11.39 m.1a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D65.99CT25684
2018/06/27SerrahimaA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20Triple09.45 m.-1.95a Jornada Critèrium CampmanyCL27357
2019/05/19El PratA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16Triple10.23 m.-2.5Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL71873
2018/06/30CastellónA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Triple11.35 m.0.4XVII Campeonato de España Sub16CT25924
2019/03/23PalafrugellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23Triple08.81 m.-1.8Jornades de control Sub16 i més gransCL26244
2017/06/24ElxA.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35Triple11.40 m.2.3LII Campeonato de España de Veteranos63.12CT17369