Select Page
portadas-wp2
portadas-wp3
portadas-wp4
portadas-wp5
portadas-wp6
portadas-wp7
previous arrow
next arrow

Millors Marcas del Periode 2016-20

DataLlocTipusAtletaSexeCategoriaProvaMarcaVentCompeticioM/E%Licencia
2017/06/10Castellar del V.A.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-141.000 m.ll.3'29:48Jornada Final Campionat Catalunya InfantilECL74529
2017/04/01ManresaA.LL.Paula Vall-Llovera AltesFSUB-201.000 m.ll.3'09"67Campionat de Catalunya UniversitariECT26253
2019/01/19SabadellP.C.Jana Hurtado CampsFSUB-161.000 m.ll.3'28"579è Trofeu Sabadell - Jornada 3ECT28627
2021/06/12Castellar del VallésA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-141.000 m.ll.3'27"41Jorn. Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14ECL80231
2018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-141.000 m.ll.3'25"15Jornada Final Campionat Catalunya Sub14ECL88041
2021/05/01El Prat de LlobregatA.LL.Jana Ferre AlcaideFSUB-141.000 m.ll.3'52"65XXXIX TROFEU PRATENCECL466
2018/04/28Mar BellaA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-101.000 m.ll.4'13"96ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL83992
2017/06/25Sta. Coloma G.A.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-161.000 m.ll.2'42"32Jornada Final Campionat de Catalunya CadetECT25925
2018/02/03Castellar del V.A.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-101.000 m.ll.5'12"3Control Pista Sub10-12-14MCL88021
2017/04/08El PratA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-141.000 m.ll.4'02"46ª Jormada de PromocióMCL84019
2020/10/04LleidaA.LL.Jacopo Trabaldo TognaMSUB-161.000 m.ll.2'53"05Campionat de Catalunya Sub16ECL96872
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Ventura Rubio PegueroMSUB-141.000 m.ll.3'31"16Control InternECL2677
2021/03/28Vilanova i la GeltrúA.LL.Pep Castello RedondoMSUB-101.000 m.ll.4'47"63Control de Pista adaptat a proves d´Aire LliureECL92320
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-141.000 m.ll.3'38"98Control InternECL84039
2019/05/18El PratA.LL.Pol Asensio MartiMSUB-141.000 m.ll.3'45"36Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL92307
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-141.000 m.ll.3'28"06a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL88698
2019/05/01El PratA.LL.Pol Farre EsteveMSUB-161.000 m.ll.3'46"5138è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL94358
2017/05/01El PratA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-141.000 m.ll.4'00"92Trofeu Pratenc PromocióECL84008
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Pol Serrapiñana RamonMSUB-101.000 m.ll.4'34"2VII Lligueta AtlèticaMCL89862
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-161.000 m.ll.3'20"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCT27252
2021/01/23SabadellA.LL.Nabil Mehenni AlvarezMSUB-161.000 m.ll.3'09"49Control RFEA Sub16ECL93550
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-121.000 m.ll.4'22"2Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL90788
2021/02/28Sant JordiP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-451.000 m.ll.3'12"16Cnat, de Catalunya de Proves Comb. Màster en P. CobertaE77.32CT22243
2019/05/19El PratA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-161.000 m.ll.4'44"37Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL81392
2021/05/23El Prat de LlobregatA.LL.Alisa DyominaFSUB-101.000 m.ll.3'35"19Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL298
2018/04/28Mar BellaA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-101.000 m.ll.4'25"96ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL89372
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Laia Castello RedondoFSUB-101.000 m.ll.4'33"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92319
2021/05/01El Prat de LlobregatA.LL.Laia Capdepon SerrapiñanaFSUB-141.000 m.ll.3'51"79XXXIX TROFEU PRATENCECL92314
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-141.000 m.ll.3'43"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL85257
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-161.000 m.ll.3'58"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL80241
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-141.000 m.ll.4'08"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL92321
2017/06/10Castellar del V.A.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-101.000 m.ll.3'35"10Jornada Final Campionat Catalunya BenjamíECL84016
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Alice Corvillo LandbergFSUB-101.000 m.ll.4'27"24Control InternECL2483
2019/02/23SabadellP.C.Victor Barrado OmenatMSUB-141.000 m.ll.3'18"46J. Prèvia Cnat. Catalunya Sub14 en Pista CobertaECL77138
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Joan Bamlak Nieto PonsMSUB-101.000 m.ll.4'20"89Control InternECL1620
2019/12/27PalafrugellA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-181.000 m.ll.2'52"85Jornada de Proves combimades d´hivern i controlECT28428
2017/11/11L'HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-141.000 m.ll.3'55"61ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88711
2017/11/11L'HospitaletA.LL.Ana Jerez SanjurjoFSUB-161.000 m.ll.4'08"51ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL83359
2017/12/16SabadellP.C.Anais Molina CastilloFSUB-161.000 m.ll.3'58"172ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL89375
2017/04/01ManresaA.LL.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR1.000 m.ll.2'42"64Campionat de Catalunya UniversitariECT24237
2017/05/01El PratA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-161.000 m.ll.2'56"45Trofeu Pratenc PromocióECT25736
2019/05/01El PratA.LL.Joanna Farre EsteveFSUB-101.000 m.ll.4'53"9438è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL94356
2019/11/16ManresaA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-161.000 m.ll.2'52"19Campionat Catalunya de Tardor FINALMCL91170
2019/02/16SabadellP.C.Anna Quer SalvadorFSUB-121.000 m.ll.3'27"589è Trofeu Sabadell - FinalECL88044
2019/05/01El PratA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-161.000 m.ll.3'00"9938è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL92336
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Ignasi Queralt AlarconMSUB-141.000 m.ll.3'43"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92341
2019/05/19El PratA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-101.000 m.ll.3'55"93Cnat. Catalunya Clubs Sub10ECL82523
2017/04/01ManresaA.LL.Claudia Gallego SoteloFSUB-231.000 m.ll.3'01"79Campionat de Catalunya UniversitariECT21349
2021/02/14Sant JordiP.C.Teo Magri BayenMSUB-161.000 m.ll.3'11"29Control P. Coberta Sub16ECL94793
2017/11/11L'HospitaletA.LL.Sofia Cendoya ManenFSUB-161.000 m.ll.5'00"71ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90147
2018/06/02Sant CeloniA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-161.000 m.ll.3'16"2III Memorial Josep Novell i OlivéMCT28425
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-101.000 m.ll.4'40"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)MCL80215
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Claudia Nielfa RocaFSUB-101.000 m.ll.4'23"7VII Lligueta AtlèticaMCL96865
2017/04/08El PratA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-141.000 m.ll.3'39"06ª Jormada de PromocióMCL77936
2021/05/01El Prat de LlobregatA.LL.Sebastian DeldicqueMSUB-161.000 m.ll.3'22"88XXXIX TROFEU PRATENCECL96857
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-141.000 m.ll.3'41"36a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL87410
2018/02/17HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-101.000 m.ll.4'41"94ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88035
2018/01/28SabadellP.C.Daniel Ibañez MuñozMSUB-141.000 m.ll.4'09"21Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL88032
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Clara Bages SanzFSUB-161.000 m.ll.4'08"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL85254
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-101.000 m.ll.4'33"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL90098
2018/05/13El PratA.LL.Christian Prado CollMSUB-101.000 m.ll.3'41"0Campionat Catalunya Clubs Sub10MCL88042
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Christian Garcia ReyesMSUB-141.000 m.ll.3'52"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL80230
2017/12/03GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-181.000 m.ll.3'14"13Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL26247
2020/02/22L'HospitaletA.LL.Chloe Bartoli MaciaFSUB-101.000 m.ll.4'21"0Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL93547
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-101.000 m.ll.4'45"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)MCL80247
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-141.000 m.ll.4'30"86a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL88025
2017/12/03GavàA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-451.000 m.ll.3'26"82Control de Proves Combinades per Pista CobertaE71.85CT17223
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-161.000 m.ll.3'34"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCT25924
2018/05/12El PratA.LL.Elena Salinas DiazFSUB-141.000 m.ll.3'33"43Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL84037
2016/12/17GavàA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-181.000 m.ll.3'31"90Control de combinades per pista cobertaECL26037
2021/05/01El Prat de LlobregatA.LL.Roger Pous DolzMSUB-141.000 m.ll.3'05"78XXXIX TROFEU PRATENCECL3452
2018/04/28Mar BellaA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-101.000 m.ll.4'35"06ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88040
2017/05/01El PratA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-141.000 m.ll.3'31"63Trofeu Pratenc PromocióECL80216
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Guiomar Gasto VidalFSUB-101.000 m.ll.4'08"8VII Lligueta AtlèticaMCL92328
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-141.000 m.ll.3'55"08Control InternECL79865
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Guifre Bota GualloMSUB-101.000 m.ll.4'10"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL93548
2021/06/06SerrahimaA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-141.000 m.ll.3'24"09Control JunyECL90148
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-141.000 m.ll.3'19"19Control InternECL79866
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Berta Gonzalez BeneytoFSUB-141.000 m.ll.4'15"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL88030
2017/05/01El PratA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-101.000 m.ll.4'28"07Trofeu Pratenc PromocióECL84011
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-121.000 m.ll.7'08"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84024
2019/02/17SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-401.000 m.ll.3'29"28Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.E65.99CT25684
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Fatima Subias TenlladoFSUB-141.000 m.ll.4'06"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL79557
2020/02/22L'HospitaletA.LL.Sara Amo DiazFSUB-101.000 m.ll.3'58"3Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL96855
2019/02/17SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-601.000 m.ll.4'41"38Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.E59.38CT18134
2020/01/18MataróA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-101.000 m.ll.4'08"0Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL91676
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-101.000 m.ll.4'10"1VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL92349
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Eric Lopez XandriMSUB-141.000 m.ll.3'19"36Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL87689
2019/12/15SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-141.000 m.ll.3'15"83Control de Proves Combinades en Pista CobertaECL83995
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Eric Capdepon SerrapiñanaMSUB-141.000 m.ll.3'30"55Control InternECL80221
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-141.000 m.ll.4'34"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL85256
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Laura Garrido GarciaFSUB-101.000 m.ll.4'08"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL83062
2021/05/15Castellar del VallésA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-141.000 m.ll.3'41"85Control Sub 10-12-14ECL77140
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-161.000 m.ll.3'21"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCT27251
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-101.000 m.ll.4'34"8IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)MCL86863
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-141.000 m.ll.4'02"82Control InternECL85260
2017/11/11L'HospitaletA.LL.Lucia Simo SoloresFSUB-161.000 m.ll.3'59"71ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90096
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Luis Baciero AlonsoMSUB-141.000 m.ll.3'35"66a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL83997
2019/01/19SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-161.000 m.ll.3'22"999è Trofeu Sabadell - Jornada 3ECL80225
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Olivia Mangas BoteyFSUB-101.000 m.ll.4'25"96Control InternECL95084
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Nina Bigorda SorianoMSUB-141.000 m.ll.4'36"56a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL92308
2021/05/15Castellar del VallésA.LL.Max Villanueva OliverMSUB-101.000 m.ll.4'23"69Control Sub 10-12-14ECL90099
2019/01/12SabadellP.C.Nil Salomo VendrellMSUB-161.000 m.ll.3'09"85Control Sub-16 en Pista Coberta (3a jornada)ECL90153
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-141.000 m.ll.4'12"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL84006
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Violeta Gonzalez OspitalFSUB-161.000 m.ll.3'58"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)MCL87351
2021/05/01El Prat de LlobregatA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-141.000 m.ll.3'17"73XXXIX TROFEU PRATENCECL77939
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Maiara Curiel DiogenesFSUB-101.000 m.ll.4'57"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92323
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-141.000 m.ll.3'36"51Control InternECL77938
2019/05/01El PratA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-141.000 m.ll.3'23"2438è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL77139
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-141.000 m.ll.3'44"87Control InternECL84038
2019/05/01El PratA.LL.Martina Farre EsteveFSUB-101.000 m.ll.5'07"9338è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL94357
2019/02/10SabadellP.C.Marti Vilanova FarreMSUB-121.000 m.ll.3'53"509è Trofeu Sabadell - Jornada 6ECL88052
2017/12/16SabadellP.C.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-161.000 m.ll.3'22"512ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL88049
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-141.000 m.ll.3'51"96a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71878
2018/05/05SerrahimaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-161.000 m.ll.3'35"05Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL71877
2017/11/11L'HospitaletA.LL.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-161.000 m.ll.4'11"01ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88023
2019/06/08Castellar del VallésA.LL.Mario Alonso GarciaMSUB-101.000 m.ll.3'38"15Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub10ECL88013
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Mariona Artis JunyentFSUB-161.000 m.ll.3'58"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL81961
2021/03/28Vilanova i la GeltrúA.LL.Mariona Montala PozoFSUB-101.000 m.ll.4'13"74Control de Pista adaptat a proves d´Aire LliureECL4073
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-161.000 m.ll.3'25"1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL80222
2019/06/08Castellar del VallésA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-101.000 m.ll.4'06"88Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub10ECL84018
2018/06/10LleidaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-161.000 m.ll.2'38"95Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16ECT27258
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Meyer Exline-mansonMSUB-101.000 m.ll.5'37"00Proves de controlECL4777
2019/02/10SabadellP.C.Mauro Saiz AsensioMSUB-101.000 m.ll.5'18"139è Trofeu Sabadell - Jornada 6ECL92344
2017/01/28SabadellP.C.Lluis Ferret BlancoMSUB-161.000 m.ll.3'19"084rt. Control Cadet en Pista CobertaECL71900
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-141.000 m.ll.4'41"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL77169
2017/12/09Can DragóA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-141.000 m.ll.3'33"43ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71873
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-141.000 m.ll.4'02"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL71920
2017/12/03GavàA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-201.000 m.ll.3'17"81Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL27046
2017/05/27PalafrugellA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-161.000 m.m.2'49"31Miting Internacional d'Atletisme de PalafrugellECT27258
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-101.000 m.m.06'20"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL91676
2021/06/06SerrahimaA.LL.Pep Castello RedondoMSUB-101.000 m.m.06'43"45Control JunyECL92320
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-101.000 m.m.08'46"26a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL92344
2019/05/19El PratA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-101.000 m.m.06'36"39Cnat. Catalunya Clubs Sub10ECL81394
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Claudia Nielfa RocaFSUB-101.000 m.m.08'19"1VII Lligueta AtlèticaMCL96865
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-101.000 m.m.07'40"25ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90098
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Roger Pedraz AlegriaMSUB-101.000 m.m.08'53"3Control InternMCL2544
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Max Villanueva OliverMSUB-101.000 m.m.06'54"7Control InternMCL90099
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Guifre Bota GualloMSUB-101.000 m.m.08'01"16a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL93548
2018/05/19AscóA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-101.000 m.m.07'40"52Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub10ECL82523
2017/05/27PalafrugellA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-161.000 m.m.2'54"31Miting Internacional d'Atletisme de PalafrugellECT25736
2021/05/23El Prat de LlobregatA.LL.Olivia Mangas BoteyFSUB-101.000 m.m.07'20"06Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL95084
2018/05/13El PratA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-101.000 m.m.07'04"6Campionat Catalunya Clubs Sub10MCL77140
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-101.000 m.m.09'13"05ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88035
2019/05/18El PratA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-141.000 m. Obs.3'31"16Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL77139
2021/06/12Castellar del VallésA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-141.000 m. Obs.3'45"26Jorn. Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14ECL77140
2018/04/28Mar BellaA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-141.000 m. Obs.3'40"56ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71917
2021/05/22El Prat de LlobregatA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-141.000 m. Obs.3'26"83Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL88052
2021/06/12Castellar del VallésA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-141.000 m. Obs.3'23"64Jorn. Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14ECL90148
2018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-141.000 m. Obs.3'19"27Jornada Final Campionat Catalunya Sub14ECL80225
2018/04/28Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-141.000 m. Obs.3'50"36ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71873
2021/04/16GavàA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-141.000 m. Obs.3'33"361r Control Intern CA Gava 2021ECL77939
2017/05/13El PratA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-141.000 m. Obs.4'20"77Campionat Catalunya Clubs InfantilECL81392
2018/05/19AscóA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-141.000 m. Obs.3'18"69Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14ECL88698
2021/07/03ZaragozaA.LL.Tomas Palleja EchevarrietaMVET M-601.500 m.ll.5'05"86III Cto. de España de Clubes Master 2ª DivisióE86.54CT21375
2020/01/19SabadellP.C.Tomas Revilla SanguesaMSUB-231.500 m.ll.3'58"37Control Absolut en Pista Coberta (6a. Jornada)ECT24016
2021/05/21Mollet del VallèsA.LL.Pelayo Garcia GiMSUB-201.500 m.ll.4'02"06IV Mitin Ciutat de MolletEO8441
2021/06/06IgualadaA.LL.Paula Vall-Llovera AltesFSENIOR1.500 m.ll.4'48"35Cnat. de Catalunya AbsolutsECT26253
2017/12/17SabadellP.C.Marc Perello CampañaMSENIOR1.500 m.ll.4'41"542ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL28187
2017/06/21SerrahimaA.LL.Ernest Cotonat DonatMSUB-181.500 m.ll.4'17"554ª Jornada Criterium Josep CampmanyECT24734
2020/02/01SabadellP.C.Olivier DeldicqueMSUB-181.500 m.ll.4'52"66Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 4a. jornadaECL29890
2021/07/03Lloret de MarA.LL.Julia Diez SayolFSENIOR1.500 m.ll.5'45"05Meeting de Lloret de MarECL2491
2021/06/29CastellónA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-201.500 m.ll.3'47"05VIII Gran Premio Dip. y memorial J. A. CansinoECT27258
2019/06/05SerrahimaA.LL.Luca ChiodoMVET M-451.500 m.ll.4'23"09Critèrium Campmany (1a Jornada)E89.93CT29514
2021/05/21Mollet del VallèsA.LL.Oriol Rutllan DominguezMSUB-201.500 m.ll.4'22"32IV Mitin Ciutat de MolletECT29336
2021/06/19L'HospitaletA.LL.Mathias DeldicqueMSUB-181.500 m.ll.4'19"01Control AbsolutsECT221
2019/03/30PalafrugellA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-201.500 m.ll.5'32"22Jornada de Proves combinades i ControlECL27046
2019/06/19SerrahimaA.LL.Irene Betriu RoselloFSENIOR1.500 m.ll.4'54"61Criterium Josep Campmany (3a. jornada)ECT22433
2017/09/17PalafrugellA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-451.500 m.ll.5'29"92Cnat de Catalunya de Pentatló i Pentatló de Llançaments de VeteransE71.71CT17223
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-181.500 m.ll.6'15"99Jornada de Proves Combinades i ControlECL26037
2017/12/17SabadellP.C.Ines Alonso BadalFSUB-201.500 m.ll.5'30"362ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL25194
2021/05/29GranollersA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-181.500 m.ll.4'20"65Control AbsolutsECT306
2018/05/23Mollet del VallèsA.LL.Albert Lopez VidalMSUB-181.500 m.ll.4'46"77II Miting Ciutat de MolletECL26033
2020/02/23SabadellP.C.Manuel Salvador TarrasonMVET M-601.500 m.ll.4'50"9525è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE90.97CT87
2017/07/12SerrahimaA.LL.Xavier Gomez PallaresMSUB-231.500 m.ll.4'54"626ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL22363
2020/12/27SabadellA.LL.Miquel Sanchez PedretMSUB-231.500 m.ll.4'24"58Control Absolut d'hivern - Jornada 2ECT23536
2021/05/29GranollersA.LL.Paula Blasi CairolFSUB-201.500 m.ll.4'37"78Control AbsolutsECT28518
2021/01/17Sant JordiP.C.Elias Abad RocamoraMSUB-231.500 m.ll.4'18"41Control P. Coberta Absoluts (2a Jorn.)ECT28752
2021/02/21Sant JordiP.C.Pau Salomo VendrellMSUB-201.500 m.ll.4'09"5329è Cnat. de Catalunya Sub20 en P. CobertaECT28114
2021/07/03Lloret de MarA.LL.Joan Bru GomezMSUB-231.500 m.ll.3'56"82Meeting de Lloret de MarECT25737
2021/07/11GranollersA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-181.500 m.ll.4'17"24Campionat de Catalunya Sub18ECL91170
2021/07/03Lloret de MarA.LL.Xavier Espino ComasMSENIOR1.500 m.ll.4'20"59Meeting de Lloret de MarECT25534
2017/02/25SabadellP.C.Claudia Gonzalez HermosoFSUB-181.500 m.ll.5'18"47Campionat de Catalunya Juvenil en Pista CobertaECT26007
2021/07/03Lloret de MarA.LL.Joan Sole MoralesMSUB-231.500 m.ll.4'00"14Meeting de Lloret de MarECT26246
2019/07/03SerrahimaA.LL.Javier Ricardo Subias ArillaMVET M-501.500 m.ll.4'32"55Critèrium Josep Campmany (5a Jornada)E89.19CT25471
2016/12/18SabadellP.C.Joan Wager PonsMSUB-201.500 m.ll.4'14"14Control Absolut en Pista Coberta (2a.Jornada)ECT26252
2021/02/28Sant JordiP.C.Joaquim Bigorda BoschMVET M-551.500 m.ll.5'12"36Cnat. de Catalunya Màster en P. CobertaE80.61CT25420
2018/04/15El PratA.LL.Claudia Gallego SoteloFSUB-231.500 m.ll.4'57"651a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DECT21349
2019/06/19SerrahimaA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-181.500 m.ll.4'25"66Criterium Josep Campmany (3a. jornada)ECT28428
2019/12/22SabadellP.C.Jordi Alegre LopezMSUB-181.500 m.ll.4'08"21Controls Absolut en Pista Coberta (2a. jornada)ECT25736
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR1.500 m.ll.4'24"772ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsECT24237
2021/06/19L'HospitaletA.LL.Jose Antonio Tamayo GutierrezMVET M-451.500 m.ll.4'47"85Control AbsolutsE80.71CL25246
2016/12/17SabadellP.C.Nuria Ibañez ColominaFSUB-201.500 m.ll.5'35"722a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECT22624
2019/05/19MadridA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-451.500 m.ll.5'26"75Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y CombinadasE71.10CT22243
2018/05/06MataróA.LL.Juan Gasch MalaretMVET M-451.500 m.ll.4'14"00Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E92.30CT12404
2017/07/08CastellonA.LL.Miquel Robert FerrerMVET M-601.500 m.ll.7'52"57XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.E56.46CT17075
2019/01/18SabadellP.C.Jaime Ricart De La TorreMSUB-181.500 m.ll.5'16"46Control Absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)ECL28389
2017/06/07SerrahimaA.LL.David Biarge MoncunillMSUB-181.500 m.ll.4'19"372ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL25199
2019/04/28SerrahimaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-161.500 m.ll.5'43"50Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL80225
2018/12/22SabadellP.C.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-181.500 m.ll.5'07"59Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (2a Jornada)ECT28425
2018/05/30SerrahimaA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR1.500 m.ll.4'57"051a Jornada Critèrium CampmanyECT27758
2017/12/17SabadellP.C.Violeta Gonzalez OspitalFSUB-181.500 m.ll.5'47"442ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL27757
2017/05/14El PratA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-161.500 m. Obs.6'16"38Campionat Catalunya Clubs CadetECL80222
2017/05/14El PratA.LL.Arnau Pradas JoverMSUB-161.500 m. Obs.5'20"90Campionat Catalunya Clubs CadetECL87788
2019/05/19El PratA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-161.500 m. Obs.4'58"48Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL92336
2018/05/13El PratA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-161.500 m. Obs.6'19"48Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL88016
2018/05/27SerrahimaA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-161.500 m. Obs.5'21"954ª jornada Control Sub16-18-20ECT28428
2018/05/27SerrahimaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-161.500 m. Obs.6'03"424ª jornada Control Sub16-18-20ECL71877
2017/02/12BarcelonaRUTAJose Antonio Tamayo GutierrezMVET M-401/2 Marató1:18'10"Mitja Marató de BarcelonaE80.19CL25246
2017/02/12BarcelonaRUTAEloisa Martinez TorregrosaFVET F-501/2 Marató1:33'15"27a Edreams Mitja Marató de BarcelonaE86.60CT13185
2018/11/18RipollRUTAManuel Salvador TarrasonMVET M-551/2 Marató1:26'32Campionat de Catalunya Mitja MaratóE83.82CT87
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Christian Prado CollMSUB-122.000 m.ll.08'01"66a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88042
2017/02/04SabadellP.C.Matafe Gasset VilardagaFSUB-142.000 m.ll.07'54"77VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL74529
2018/02/17HospitaletA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-122.000 m.ll.08'41"74ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88051
2021/02/27Sant JordiP.C.Gerard Contreras PujolMSUB-142.000 m.ll.07'34"11Jorn. Prèvia Cnat. Catalunya Sub14 en P. CobertaECL90148
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Claudia Farre EsteveFSUB-142.000 m.ll.08'55"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88022
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-122.000 m.ll.09'44"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL93546
2018/02/17HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-122.000 m.ll.09'04"84ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71920
2021/03/06Sant JordiP.C.Carlota Bartoli MaciaFSUB-142.000 m.ll.07'57"27Jorn. Final Cnat. de Catalunya Sub14 en P. CobertaECL77140
2018/02/17HospitaletA.LL.Eric Capdepon SerrapiñanaMSUB-122.000 m.ll.09'01"04ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80221
2020/02/29SabadellP.C.Sebastian DeldicqueMSUB-142.000 m.ll.07'12"04Jornada Prèvia Campionat Catalunya Sub14 en Pista CobertaECL96857
2018/02/17HospitaletA.LL.Berta Gonzalez BeneytoFSUB-122.000 m.ll.09'54"64ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88030
2018/02/17HospitaletA.LL.Daniela Teixido RoviraFSUB-122.000 m.ll.08'47"74ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88050
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-122.000 m.ll.08'12"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL88052
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-122.000 m.ll.08'12"9VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL77938
2018/02/17HospitaletA.LL.Miguel Miralles BarbaMSUB-122.000 m.ll.08'43"64ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84026
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Nabil Mehenni AlvarezMSUB-142.000 m.ll.07'46"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL93550
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-122.000 m.ll.08'23"7VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL84038
2021/03/06Sant JordiP.C.Maia Salomon PagespetitFSUB-142.000 m.ll.07'03"89Jorn. Final Cnat. de Catalunya Sub14 en P. CobertaECL77939
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Juli Vidal AlemanyMSUB-122.000 m.ll.08'33"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL92347
2019/05/18El PratA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-122.000 m.ll.08'04"48Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL84039
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Pol Asensio MartiMSUB-142.000 m.ll.08'48"76a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL92307
2018/02/17HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-122.000 m.ll.09'54"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90788
2018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-122.000 m.ll.07'34"34Jornada Final Campionat Catalunya Sub12ECL88044
2018/02/17SabadellP.C.Joan Salomon PagespetitMSUB-142.000 m.ll.07'10"06Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL91170
2018/05/19AscóA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-122.000 m.ll.07'04"41Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub12ECL77139
2018/02/17HospitaletA.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-122.000 m.ll.07'46"44ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84016
2017/02/04SabadellP.C.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-142.000 m.ll.07'56"61VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL71873
2018/02/17HospitaletA.LL.Raquel Casatejada FloresFSUB-122.000 m.ll.09'15"84ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88700
2018/02/17HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-122.000 m.ll.07'38"44ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL77138
2018/04/28Mar BellaA.LL.Alex Giralt SalarichMSUB-122.000 m.ll.07'58"56ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL91612
2018/02/17HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-122.000 m.ll.07'44"54ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL85257
2021/06/12Castellar del VallésA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-122.000 m.ll.08'13"15Jorn. Prèvia Cnat. de Catalunya Sub12ECL82523
2020/01/18MataróA.LL.Mario Alonso GarciaMSUB-122.000 m.ll.07'58"9Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL88013
2018/02/17HospitaletA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-122.000 m.ll.09'02"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL89861
2018/11/10L'HospitaletA.LL.German Gonzalez BeneytoMSUB-122.000 m.ll.08'32"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL88031
2017/02/04SabadellP.C.Jaime Lobera EliesMSUB-142.000 m.ll.08'56"92VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL84019
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Jade Margoth Fernandez RocabadoFSUB-122.000 m.m.15'53"7Control InternMCL3929
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-122.000 m.m.14'35"3Control InternMCL90098
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-122.000 m.m.15'28"05ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90788
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-122.000 m.m.15'28"45ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80215
2019/05/18El PratA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-122.000 m.m.14'23"64Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL80231
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-122.000 m.m.11'32"2Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL90148
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-122.000 m.m.14'55"3Control InternMCL82523
2021/05/22El Prat de LlobregatA.LL.Bruna Sole PalauFSUB-122.000 m.m.14'01"05Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL2668
2019/06/16Castellar del VallésA.LL.Manuel Salvador TarrasonMVET M-602.000 m.Obs.07'34"29Campionat Catalunya Clubs Masculins MàsterE85.89CT87
2021/05/15Castellar del VallésA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-182.000 m. Obs.06'44"75Control Sub 16-18-20ECT306
2019/04/27SerrahimaA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-163.000 m.ll.13'05"98Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL84008
2017/07/02Can DragóA.LL.Adolfo Dieste MallenMVET M-603.000 m.ll.12'01"26Cnat. de Catalunya de Clubs Veterans A.L.E75.85CT592
2021/05/01LleidaA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-183.000 m.ll.09'49"29Cnat. de Catalunya UniversitariECL91170
2020/01/26SabadellP.C.Joan Sole MoralesMSUB-203.000 m.ll.08'47"28Campionat de Catalunya Sub23 en Pista Coberta (+3.000 m.ll. Absolut)ECT26246
2016/12/10SabadellP.C.Joan Wager PonsMSUB-203.000 m.ll.09'30"551a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECT26252
2017/02/26SabadellP.C.Joaquim Bigorda BoschMVET M-503.000 m.ll.11'29"62Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.E73.54CT25420
2021/02/12Sant JordiP.C.Xavier Espino ComasMSENIOR3.000 m.ll.09'36"25Control P. Coberta AbsolutsECT25534
2021/04/24SabadellA.LL.Sebastian DeldicqueMSUB-163.000 m.ll.11'23"95Control Sub 16-18-20ECL96857
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-143.000 m.ll.12'52"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL71873
2021/02/20Sant JordiP.C.Jose Antonio Tamayo GutierrezMVET M-453.000 m.ll.09'36"75Control Màster en P. CobertaE84.50CL25246
2018/01/14SabadellA.LL.Pau Salomo VendrellMSUB-183.000 m.ll.09'24"004ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECT28114
2021/02/21Sant JordiP.C.Josep Salomon PagespetitMSUB-203.000 m.ll.09'52"6429è Cnat. de Catalunya Sub20 en P. CobertaECT28428
2017/05/14El PratA.LL.Valentina Pons MojerFSUB-163.000 m.ll.14'57"67Campionat Catalunya Clubs CadetECL86860
2019/06/08Castellar del VallésA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-143.000 m.ll.10'57"29Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub14ECL77139
2020/02/02SabadellP.C.Pol Quingles DaviMSUB-203.000 m.ll.10'31"84Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECL499
2019/02/17SabadellP.C.Juan Gasch MalaretMVET M-453.000 m.ll.09'08"10Cnat de Catalunya Master Individual i Relleus P.C.E89.62CT12404
2018/07/15ElxA.LL.Federico Blanco CardonaMVET M-503.000 m.ll.12'35"64Campeonato de España de Clubes Máster 2ª DivisiónE67.66CT290
2021/01/23Sant JordiP.C.Ines Alonso BadalFSUB-233.000 m.ll.12'23"36Cnat. de Catalunya de Clubs “B” en P. Coberta [RFEA]ECL25194
2019/06/16Castellar del VallésA.LL.Luca ChiodoMVET M-453.000 m.ll.09'47"99Campionat Catalunya Clubs Masculins MàsterE84.19CT29514
2019/05/18El PratA.LL.Nabil Mehenni AlvarezMSUB-143.000 m.ll.11'35"30Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL93550
2017/02/04SabadellP.C.Lluis Ferret BlancoMSUB-163.000 m.ll.11'32"44VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL71900
2021/01/16Sant JordiP.C.Victor Blasi CairolMSUB-203.000 m.ll.08'33"47Control P. Coberta Absoluts (1a Jorn.)ECT27258
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Pol Farre EsteveMSUB-163.000 m.ll.13'10"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL94358
2018/06/17Castellar del VallèsA.LL.Javier Ricardo Subias ArillaMVET M-503.000 m.ll.09'57"89Campionat de Catalunya de Clubs MàsterE84.13CT25471
2021/05/22El Prat de LlobregatA.LL.Ventura Rubio PegueroMSUB-143.000 m.ll.11'42"38Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL2677
2019/12/14SabadellP.C.Jacopo Trabaldo TognaMSUB-143.000 m.ll.11'09"10Controls Pista Coberta Sub16 - 1a. jornadaECL96872
2017/05/13El PratA.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-143.000 m.ll.13'04"60Campionat Catalunya Clubs InfantilECL74529
2021/01/23Sant JordiP.C.Elias Abad RocamoraMSUB-233.000 m.ll.09'29"69Cnat. de Catalunya de Clubs “B” en P. Coberta [RFEA]ECT28752
2019/05/25Mollet del VallèsA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-163.000 m.ll.11'24"56Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16ECL80225
2018/01/27SabadellP.C.Manuel Salvador TarrasonMVET M-553.000 m.ll.10'23"39Cnat de Catalunya de Clubs Màster en Pista CobertaE87.00CT87
2021/01/30Sant JordiP.C.Mathias DeldicqueMSUB-183.000 m.ll.09'43"85Control P. Coberta Sub20 - Sub18 (3a. Jorn.)ECT221
2016/12/10SabadellP.C.David Biarge MoncunillMSUB-183.000 m.ll.09'57"281a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL25199
2017/02/19SabadellP.C.Ernest Cotonat DonatMSUB-183.000 m.ll.09'30"43Campionat de Catalunya Juvenil de 3000 m.ll.ECT24734
2021/06/26IgualadaA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-143.000 m.ll.10'55"72Jorn. Final Cnat. Catalunya Sub14ECL77939
2017/05/13El PratA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-143.000 m.ll.14'23"96Campionat Catalunya Clubs InfantilECL84025
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-143.000 m.ll.12'17"2Control InternMCL90148
2018/01/20SabadellA.LL.Daniel Vazquez MunarMSUB-183.000 m.ll.10'16"21Control Sub20-18 en Pista CobertaECL27631
2018/05/12El PratA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-143.000 m.ll.13'14"69Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL88041
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-143.000 m.ll.12'59"3Control InternMCL80231
2016/12/10SabadellP.C.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-163.000 m.ll.12'00"901a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL71872
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-143.000 m.ll.11'23"95ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88698
2017/11/18Mar BellaA.LL.Nil Salomo VendrellMSUB-163.000 m.ll.11'37"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90153
2021/02/20Sant JordiP.C.Antonio Perez CarnicerMVET M-353.000 m.ll.15'49"88Control Màster en P. CobertaE48.29CT26112
2021/01/16Sant JordiP.C.Paula Vall-Llovera AltesFSENIOR3.000 m.ll.10'49"47Control P. Coberta Absoluts (1a Jorn.)ECT26253
2021/05/22El Prat de LlobregatA.LL.Elsa Carnero GarciaFSUB-143.000 m.ll.11'21"61Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL3544
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-143.000 m.m.20'15"10Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL71873
2017/01/21SabadellP.C.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-163.000 m.m.18'36"45Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista CobertaECL71872
2018/05/12El PratA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-143.000 m.m.20'27"84Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL83995
2019/05/19El PratA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-163.000 m.m.20'26"88Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL88705
2019/06/09TarragonaA.LL.David Biarge MoncunillMSUB-203.000 m. Obs.11'01"62Campionat de Catalunya Sub20ECT25199
2021/04/11Santa Coloma de GramenetA.LL.Ines Alonso BadalFSUB-233.000 m. Obs.13'00"64Cnat. de Catalunya de Clubs Grup"B" - 1a Jorn.ECL25194
2021/06/09SerrahimaA.LL.Elias Abad RocamoraMSUB-233.000 m. Obs.10'03"40Cnat. de Catalunya de Relleus AbsolutsECT28752
2021/04/11Santa Coloma de GramenetA.LL.Ernest Cotonat DonatMSUB-233.000 m. Obs.10'58"96Cnat. de Catalunya de Clubs Grup"B" - 1a Jorn.ECT24734
2021/06/09SerrahimaA.LL.Joan Bru GomezMSUB-233.000 m. Obs.09'31"93Cnat. de Catalunya de Relleus AbsolutsECT25737
2021/07/03ZaragozaA.LL.Luca ChiodoMVET M-503.000 m. Obs.10'48"59III Cto. de España de Clubes Master 2ª DivisióE87.26CT29514
2020/12/26MasnouRUTAPaula Vall-Llovera AltesFSUB-235 km18'49"0041a Cursa Sant Silvestre del Masnou 5K 2020ECT26253
2020/12/26MasnouRUTANuria Ibañez ColominaFSUB-235 km21'15"0041a Cursa Sant Silvestre del Masnou 5K 2020ECT22624
2021/06/20El MasnouRUTAVictor Bassas BacchettaMVET M-555 Km. Ruta21'56Cnat. de Catalunya Sub20E70.67CT25419
2017/11/19ManresaM-RUTAMario Andreu Bassas GarrityMSUB-185 Km marxa ruta24'20Gran Premi de Marxa Ciutat de ManresaMCT24491
2019/05/05SerrahimaA.LL.Paula Vall-Llovera AltesFSUB-235.000 m.ll.21'55"26Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"ECT26253
2018/06/10Mollet del VallèsA.LL.Joaquim Bigorda BoschMVET M-505.000 m.ll.20'08"45Campionat de Catalunya Màster Individual i RelleusE72.79CT25420
2021/04/18TarragonaA.LL.Julia Diez SayolFSENIOR5.000 m.ll.22'13"26Cnat. de Catalunya de Clubs Grup"B" - 2a Jorn.ECL2491
2019/06/02Barberà del VallèsA.LL.Luca ChiodoMVET M-455.000 m.ll.17'09"92Campionat Catalunya Màster Individual i RelleusE82.70CT29514
2019/07/10SerrahimaA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-185.000 m.ll.17'05"70Critèrium Josep Campmany (6a Jornada)ECT28428
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Manuel Salvador TarrasonMVET M-555.000 m.ll.18'24"82Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE83.72CT87
2021/04/10TorreviejaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-205.000 m.ll.15'06"95Cto. de España de Fondo en PistaECT27258
2021/05/21Mollet del VallèsA.LL.Joan Sole MoralesMSUB-235.000 m.ll.14'55"92IV Mitin Ciutat de MolletECT26246
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Eloisa Martinez TorregrosaFVET F-505.000 m.ll.20'01"48Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE87.96CT13185
2021/04/04Santa Coloma de GramenetA.LL.Mathias DeldicqueMSUB-185.000 m.ll.16'44"83Cnt Catalunya de 10.000 Absoluts, Sub23 i Master i de 5.000 Sub20 i Sub18ECT221
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR5.000 m.ll.20'44"222a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DECT27758
2021/05/08CornellàA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-185.000 m.ll.17'01"73Control AbsolutsECL91170
2017/07/05SerrahimaA.LL.Ernest Cotonat DonatMSUB-185.000 m.ll.16'30"855ª Jornada Criterium Josep CampmanyECT24734
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Jose Antonio Tamayo GutierrezMVET M-405.000 m.ll.17'13"371ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE78.68CL25246
2021/04/18TarragonaA.LL.Mikel Ocerin VazquezMSENIOR5.000 m.ll.16'17"84Cnat. de Catalunya de Clubs Grup"B" - 2a Jorn.ECT144
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Claudia Gonzalez HermosoFSUB-185.000 m.ll.20'08"65Final Campionat de Catalunya de ClubsECT26007
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Juan Gasch MalaretMVET M-455.000 m.ll.15'58"652a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE88.15CT12404
2019/03/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-185.000 m.ll.16'58"23Reunió Catalana de FonsECT25736
2021/05/08CornellàA.LL.Xavier Espino ComasMSENIOR5.000 m.ll.16'31"50Control AbsolutsECT25534
2021/04/18TarragonaA.LL.Ines Alonso BadalFSUB-235.000 m.ll.20'35"38Cnat. de Catalunya de Clubs Grup"B" - 2a Jorn.ECL25194
2021/05/21Mollet del VallèsA.LL.Elias Abad RocamoraMSUB-235.000 m.ll.16'24"16IV Mitin Ciutat de MolletECT28752
2016/12/17SerrahimaA.LL.Mario Andreu Bassas GarrityMSUB-185.000 m.m.24'35"93GRAN PREMI ROSSEND CALSECT24491
2021/04/11Santa Coloma de GramenetA.LL.Federico Blanco CardonaMVET M-555.000 m.m.26'22"16Cnat. de Catalunya de Clubs Grup"B" - 1a Jorn.E81.18CT290
2017/07/02Can DragóA.LL.Luis Sanz MarcoMVET M-605.000 m.m.32'43"36Cnat. de Catalunya de Clubs Veterans A.L.E68.55CT19516
2021/04/11Santa Coloma de GramenetA.LL.Ernest Cotonat DonatMSUB-235.000 m.m.25'46"27Cnat. de Catalunya de Clubs Grup"B" - 1a Jorn.ECT24734
2019/05/01SerrahimaA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-165.000 m.m.34'62"11Campionat Catalunya de Clubs Sub-20ECL88705
2017/05/14El PratA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-165.000 m.m.32'01"38Campionat Catalunya Clubs CadetECL71872
2017/09/16NoruegaRUTAJoan Sole MoralesMSUB-1810 Km. Ruta0:36'0310 for GreteMCL26246
2018/01/21BarcelonaRUTAEloisa Martinez TorregrosaFVET F-5510 Km. Ruta0:41'07Campionat de Catalunya de 10 KmM89.06CT13185
2017/12/31Sant CugatRUTAErnest Cotonat DonatMSUB-1810 Km. Ruta0:36'09Cursa dels Nassos (10 Km)ECT24734
2018/01/21BarcelonaRUTAXavier Espino ComasMSENIOR10 Km. Ruta0:35'4240a Cursa Moritz Sant AntoniMCL25534
2018/01/21BarcelonaRUTAManuel Salvador TarrasonMVET M-5510 Km. Ruta0:37'59Campionat de Catalunya de 10 KmM87.14CT87
2017/12/31BarcelonaRUTACarlos Teruel OrtizMVET M-4510 Km. Ruta0:49'40Cursa dels Nassos (10 Km)E60.84CT17223
2017/01/22BarcelonaRUTAJose Antonio Tamayo GutierrezMVET M-4010 Km. Ruta0:35'20CURSA SANT ANTONIE80.99CL25246
2017/12/31BarcelonaRUTADaniel Vazquez MunarMSUB-1810 Km. Ruta0:53'58Cursa dels Nassos (10 Km)ECL27631
2017/12/31BarcelonaRUTAVictor Bassas BacchettaMVET M-5010 Km. Ruta0:41'09Cursa dels Nassos (10 Km)E76.43CT25419
2018/01/21BarcelonaRUTADavid Biarge MoncunillMSUB-2010 Km. Ruta0:37'4040a Cursa Moritz Sant AntoniMCT25199
2020/01/26El VendrellMarxaMario Andreu Bassas GarrityMSUB-2010 Km marxa ruta0:48'41"0Campionat de Catalunya Absolut-Sub20-18 (10 Km)MCT24491
2019/03/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Ernest Cotonat DonatMSUB-2010.000 m.ll.0:33'43"16Cnt Catalunya de 10.000 m.ll. Absolut Màster i Sub23 M i F i Sub20 MECT24734
2021/04/10TorreviejaA.LL.Joan Sole MoralesMSUB-2310.000 m.ll.31'35"22Cto. de España de Fondo en PistaECT26246
2019/03/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Manuel Salvador TarrasonMVET M-6010.000 m.ll.0:38'26"84Cnt Catalunya de 10.000 m.ll. Absolut Màster i Sub23 M i F i Sub20 ME85.16CT87
2021/04/04Santa Coloma de GramenetA.LL.Jose Antonio Tamayo GutierrezMVET M-4510.000 m.ll.35'29"32Cnt Catalunya de 10.000 Absoluts, Sub23 i Master i de 5.000 Sub20 i Sub18E82.19CL25246
2018/06/24GijónA.LL.Mario Andreu Bassas GarrityMSUB-1810.000 m.m.0:49'51"33Campionat d’Espanya Sub18ECT24491
2021/01/31Comarruga i Sant SalvadorRUTAMario Andreu Bassas GarrityMSUB-2320 km marxa ruta1'47"57Cnat. de Catalunya de Marxa (G. Premi de Marxa del Vendrell)ECT24491
2017/06/17GavàA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1050 m.ll.09"511a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECL77939
2018/06/16GavàA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-1050 m.ll.08"682a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL88052
2019/06/15GavàA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-1050 m.ll.09"293a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL92344
2018/06/16GavàA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-1050 m.ll.08"752a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL90148
2018/06/16GavàA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1250 m.ll.08"132a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL77138
2018/06/16GavàA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-1050 m.ll.09"822a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL88040
2017/12/16SabadellP.C.Maria Molas GaravitoFSUB-1860 m.ll.12"522ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL27369
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-1660 m.ll.09"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88023
2018/12/16SabadellP.C.Roser Farriol FiguerasFSUB-2360 m.ll.08"48Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECL27205
2018/12/15SabadellP.C.Fiona Lane LatorreFSUB-1660 m.ll.09"24Control Sub-16 en pista cobertaECL88705
2017/11/18Mar BellaA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-1260 m.ll.10"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84011
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-1660 m.ll.09"52.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL87413
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Roger Bru GomezMSUB-1060 m.ll.11"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84002
2021/02/27SerrahimaA.LL.Arnau Esquius GuardiaMSUB-1260 m.ll.10"66-0.6Control Nacional Preparació Temporada Indoor 2021ECL96859
2017/01/13SabadellP.C.Francesc Bonfill BeneitMVET M-3560 m.ll.07"52Control Absolut en Pista Coberta (3a. Jornada)E87.23CT8717
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Nicolas Perez SerraMSUB-1260 m.ll.10"05Proves de controlECL3449
2019/05/01El PratA.LL.Jacobo Capilla PrincipalMSUB-1260 m.ll.11"0738è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL92315
2018/01/21SabadellP.C.Maria Poch EsteveFSUB-1860 m.ll.08"666ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL26047
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Blanca Rognoni BondiaFSUB-1060 m.ll.13"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84034
2017/11/18Mar BellaA.LL.Jack Rubiralta KunzeMSUB-1260 m.ll.09"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88046
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-1460 m.ll.09"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71878
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Boris LimborskyMSUB-1260 m.ll.11"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)MCL87411
2017/11/18Mar BellaA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-1660 m.ll.07"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCT26918
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Marianna Exline-mansonFSUB-1260 m.ll.11"34Proves de controlECL4776
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Florensa CidFSUB-1660 m.ll.09"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL87352
2017/02/12SabadellP.C.Jordi Llansana ArnalotMVET M-4060 m.ll.07"697è. Control Absolut en Pista CobertaE87.26CT4850
2021/01/31Sant JordiP.C.Marina Zafrilla LópezFSUB-2360 m.ll.08"43Cnat. de Catalunya Absoluts i Sub23 en P. Coberta [RFEA]ECT23789
2018/01/13SabadellP.C.Albert Nuñez EscribanoMSUB-1660 m.ll.07"952ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL83361
2016/11/19Mar BellaA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-1660 m.ll.08"72.0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL80222
2019/12/14SabadellP.C.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-1460 m.ll.09"22Controls Pista Coberta Sub16 - 1a. jornadaECL90789
2019/05/18El PratA.LL.Eric Capdepon SerrapiñanaMSUB-1260 m.ll.10"01Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL80221
2020/10/03LleidaA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1260 m.ll.08"62Campionat de Catalunya Sub12ECL83992
2017/11/18Mar BellaA.LL.Laura Hua Saez MendozaFSUB-1660 m.ll.09"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88047
2018/12/08CambrilsA.LL.Jan Martinez PoloMSUB-1860 m.ll.07"950.9Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernECL29174
2019/11/09La Mar BellaA.LL.BRUNO ARGUÉSMSUB-1460 m.ll.07"7VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM011
2021/05/01SerrahimaA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-1260 m.ll.08"98Cnat. de Catalunya Absoluts de Proves Comb.ECL92349
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Bruna Sole PalauFSUB-1260 m.ll.10"97Control InternECL2668
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Bruc Maestro BurrelMSUB-1060 m.ll.11"3VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM006
2016/12/17SabadellP.C.Marta Arranz SabadellFSUB-1660 m.ll.09"732a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL83996
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Mariona Piera PajeFSUB-1260 m.ll.10"11Proves de controlECL3450
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-1260 m.ll.09"9VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL93546
2021/06/12Castellar del VallésA.LL.Mariona Montala PozoFSUB-1060 m.ll.10"57Jorn. Prèvia Cnat. de Catalunya Sub10ECL4073
2018/01/28SabadellP.C.Ariadna Montserrat RodriguezFSUB-1460 m.ll.09"44Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL71925
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-1060 m.ll.12"56a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL88021
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-1460 m.ll.09"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88041
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-1260 m.ll.09"79Proves de controlECL82523
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1460 m.ll.09"46a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL84001
2021/06/06SerrahimaA.LL.Mariona Crehuet RateraFSUB-1260 m.ll.09"29Control JunyECL2484
2017/12/16SabadellP.C.Exequiel NeuwirtMSUB-1660 m.ll.07"992ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL90562
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Sara Amo DiazFSUB-1060 m.ll.10"3VII Lligueta AtlèticaMCL96855
2016/11/19Mar BellaA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-1660 m.ll.07"51.2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCT27251
2018/12/22SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-1860 m.ll.07"55Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (2a Jornada)ECT28367
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Jade Margoth Fernandez RocabadoFSUB-1260 m.ll.12"36Control InternECL3929
2017/02/04SabadellP.C.Ferran Larriba PerezMSUB-1860 m.ll.08"18Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)ECL26042
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Mario Alonso GarciaMSUB-1260 m.ll.09"45Proves de controlECL88013
2018/02/03SabadellP.C.Ferran Llagostera EstruchMSUB-1860 m.ll.07"62Control Sub20-18 en Pista CobertaECL26044
2017/02/04SabadellP.C.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-1860 m.ll.09"13Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)ECL26035
2018/05/12El PratA.LL.Ione Salsas GurruchagaFSUB-1260 m.ll.10"04Campionat Catalunya Clubs Sub12MCL88048
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Penka Gajans CasellesFSUB-1460 m.ll.09"6VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM009
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Helena Perez BatistaFSUB-1060 m.ll.10"5VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM001
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-1460 m.ll.10"0Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL89861
2017/12/16SabadellP.C.Helene Ballart TerralFSUB-2060 m.ll.09"302ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL27357
2018/12/15SabadellP.C.Isabella Galarraga MaestrcciFSUB-1660 m.ll.09"23Control Sub-16 en pista cobertaECL92327
2018/01/14SabadellA.LL.Helena Vela GarciaFSUB-2360 m.ll.08"704ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL24236
2016/11/19Mar BellaA.LL.Adriana Molina RiusFSUB-1260 m.ll.09"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL85261
2019/12/07CambrilsA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1460 m.ll.08"13Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernECT29794
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-1260 m.ll.10"41Control InternECL88040
2019/01/26SabadellP.C.Oliver Johnson MartiMSUB-1660 m.ll.08"88Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)ECL94792
2018/01/28SabadellP.C.Luis Baciero AlonsoMSUB-1460 m.ll.09"94Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL83997
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Nicole Cruces RosalesFSUB-1260 m.ll.10"01Control InternECL4072
2018/02/03SabadellP.C.Rafael Pous AndresMSUB-1860 m.ll.07"78Control Sub20-18 en Pista CobertaECT27250
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Bernat Bru Carrillo FreixaMSUB-1260 m.ll.12"51Control InternECL4074
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Guiomar Gasto VidalFSUB-1060 m.ll.10"76a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL92328
2019/12/21SabadellP.C.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-1860 m.ll.07"63Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 2a. jornadaECT28427
2019/12/21SabadellP.C.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-1860 m.ll.07"71Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 2a. jornadaECL29050
2017/11/18Mar BellaA.LL.Hope Sofia Rose Dru DruryFSUB-1260 m.ll.10"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88020
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Hugo Terradillos PericasMSUB-1260 m.ll.10"16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL77165
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Marc Malo GonzalezMSUB-1460 m.ll.09"8VII Lligueta AtlèticaMCL92334
2017/02/12SabadellP.C.Nuria Pons DalmauFSUB-1860 m.ll.09"228è. Control Absolut en Pista CobertaECL26030
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-1660 m.ll.09"31.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL81392
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Alba Malo GonzalezFSUB-1260 m.ll.11"1VII Lligueta AtlèticaMCL92333
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Nil Roca RamirezMSUB-1460 m.ll.10"3VII Lligueta AtlèticaMCL96870
2018/05/12El PratA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-1260 m.ll.10"0Campionat Catalunya Clubs Sub12MCL84006
2021/02/13Sant JordiP.C.Ignasi Queralt AlarconMSUB-1660 m.ll.07"98Control P. Coberta Sub16ECL92341
2019/02/10SabadellP.C.Alba Ferret BlancoFSUB-2060 m.ll.08"72Campionat de Catalunya Sub20 en pista cobertaECL26029
2017/12/16SabadellP.C.Ignacio Llado CortesMSUB-1860 m.ll.07"702ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL26037
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Ricard Casanova GarciaMSUB-1260 m.ll.10"1VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL95124
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Robert Perez BatistaMSUB-1260 m.ll.10"8VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM013
2019/02/03SabadellP.C.Madelin Velazquez MaciasFSUB-2060 m.ll.10"32Control Sub20 - Sub18 en pista coberta (4a. Jornada)ECL27206
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1260 m.ll.09"6VII Lligueta AtlèticaMCL77939
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-1660 m.ll.08"11.46a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL92336
2020/02/02SabadellP.C.Iberic Alberola GrauMSUB-1860 m.ll.08"72Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECL177
2019/01/26SabadellP.C.Aitana Rico HerasFSUB-1060 m.ll.12"5VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL92343
2019/02/03SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-4060 m.ll.07"96Control Absolut en Pista Coberta (7a. Jornada)E84.30CT25684
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Guillem Talavera MunmanyMSUB-860 m.ll.11"35ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90097
2020/01/12SabadellP.C.Lucas Sarro TaureMSUB-2060 m.ll.07"38Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECL26032
2021/05/23El Prat de LlobregatA.LL.Pep Castello RedondoMSUB-1060 m.ll.10"60Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL92320
2016/11/19Mar BellaA.LL.Gala Martin CastellaFSUB-1460 m.ll.09"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL85259
2021/02/07ReusA.LL.Bernat Sole PalauMSUB-1460 m.ll.10"27-0.6Control Febrer 1ECL2669
2018/12/16SabadellP.C.Georgios SkordisMSUB-2060 m.ll.07"36Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECT29049
2021/02/07ReusA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-1460 m.ll.09"430.0Control Febrer 1ECL80231
2020/02/02SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-2360 m.ll.08"79Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECL26244
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Gemma Khan GimenezFSUB-1460 m.ll.09"9VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM010
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-1660 m.ll.07"91.76a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL80216
2017/01/14Can DragóA.LL.Lola Daga CruañasFSUB-1260 m.ll.10"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)MCL84005
2016/11/19Mar BellaA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-1660 m.ll.08"62.0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL82521
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-1660 m.ll.08"11.46a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88704
2019/01/20SabadellP.C.Pia Fontsere GelpiFSUB-1860 m.ll.08"77Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)ECL27363
2017/12/16SabadellP.C.Lluis Ferret BlancoMSUB-1660 m.ll.08"142ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL71900
2017/11/18Mar BellaA.LL.Maria Del Mar Garcia RossFSUB-1460 m.ll.09"02ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88028
2018/12/08CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-2060 m.ll.08"031.7Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernECL27046
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-1260 m.ll.10"4VII Lligueta AtlèticaMCL84039
2021/03/06Sant JordiP.C.Gabriel Martin SalarichMSUB-1460 m.ll.08"55Jorn. Final Cnat. de Catalunya Sub14 en P. CobertaECL79866
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Olivia Mangas BoteyFSUB-1060 m.ll.11"79Proves de controlECL95084
2020/01/26SabadellP.C.Maria Cercos BallesterFSUB-2360 m.ll.08"52Campionat de Catalunya Sub23 en Pista Coberta (+3.000 m.ll. Absolut)ECL28753
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Pol Serrapiñana RamonMSUB-1060 m.ll.11"04Control InternECL89862
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-1260 m.ll.10"3VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL84038
2021/02/20Castellar del VallésA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-1460 m.ll.09"48-0.3Control P. Coberta a l´Aire LliureECL79865
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-1060 m.ll.10"6VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL81394
2018/02/18SabadellP.C.Bernat Guerri SanchezMVET M-6560 m.ll.10"57Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE76.06CT25877
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Guifre Bota GualloMSUB-1060 m.ll.10"66a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL93548
2017/12/09Can DragóA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-1060 m.ll.09"83ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL85260
2021/06/06SerrahimaA.LL.Bernat Kone Royo AlvarezMSUB-1260 m.ll.10"24Control JunyECL3585
2017/11/18Mar BellaA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-1460 m.ll.10"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84008
2019/12/21SabadellP.C.Tomas Cañellas ClapersMSUB-1860 m.ll.07"36Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 2a. jornadaECT27252
2018/11/10L'HospitaletA.LL.German Gonzalez BeneytoMSUB-1260 m.ll.10"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL88031
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-1660 m.ll.07"4VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL71873
2020/02/19SabadellP.C.Albert Balada ElizondoMSENIOR60 m.ll.07"10Míting Internacional de Catalunya en pista cobertaECT21655
2019/01/26SabadellP.C.Pol Farre EsteveMSUB-1660 m.ll.09"67Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)ECL94358
2016/12/17SabadellP.C.Marc Viciano MataMSUB-2060 m.ll.07"852a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL23919
2020/01/18MataróA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-1260 m.ll.09"1Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL90148
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-1260 m.ll.09"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL77139
2021/01/23Sant JordiP.C.Neus Camins VilaFSENIOR60 m.ll.08"80Cnat. de Catalunya de Clubs “B” en P. Coberta [RFEA]ECL19687
2017/12/10SabadellP.C.Laura De Las Heras GarciaFSUB-2360 m.ll.09"311ª Jornada Control AbsolutECL27627
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Sebastian DeldicqueMSUB-1460 m.ll.08"6VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM012
2018/02/03SabadellP.C.Sergi Crespi SallasMSUB-1860 m.ll.08"14Control Sub20-18 en Pista CobertaECL27361
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Damia Vilanova FarreMSUB-1060 m.ll.11"11Control InternECL92348
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Christian Prado CollMSUB-1260 m.ll.09"0VII Lligueta AtlèticaMCL88042
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-1260 m.ll.09"4VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL88029
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-1460 m.ll.09"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL92321
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-1260 m.ll.08"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88044
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-1060 m.ll.09"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL86863
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-1460 m.ll.09"2VII Lligueta AtlèticaMCL71920
2017/12/16SabadellP.C.Carla Gomez IzquierdoFSUB-1860 m.ll.08"962ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL27366
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-1260 m.ll.09"42Proves de controlECL90098
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Martina Muñoz PeralesFSUB-1260 m.ll.10"2Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL88038
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Joan Bamlak Nieto PonsMSUB-1060 m.ll.11"09Control InternECL1620
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-1460 m.ll.10"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL77169
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Bruno Rengel MorachoMSUB-860 m.ll.12"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL95083
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Mateu Fuentes FernandezMSUB-1060 m.ll.11"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL87732
2016/11/19Mar BellaA.LL.Martina Lafuente FauconFSUB-1260 m.ll.11"3IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL84014
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-1460 m.ll.10"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL88032
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Chloe Bartoli MaciaFSUB-1060 m.ll.11"27Control InternECL93547
2016/12/17SabadellP.C.Sara Mañoso OcaFSUB-2060 m.ll.08"982a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL24762
2018/02/11SabadellP.C.Claris Odena TeixidorFSUB-2360 m.ll.08"718ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECT22619
2018/12/08CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-4560 m.ll.07"820.6Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernE89.77CT22243
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-1660 m.ll.08"81.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL80225
2018/04/28Mar BellaA.LL.Alex Fabregat KirchinMSUB-1260 m.ll.09"56ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL91402
2016/11/19Mar BellaA.LL.Clara Purlund TorrasFSUB-1260 m.ll.10"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL84030
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-1060 m.ll.10"56a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL88035
2019/06/01Sant CeloniA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-1260 m.ll.09"13a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàMCL77938
2016/11/19Mar BellaA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-1660 m.ll.09"21.0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL80241
2019/02/08SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR60 m.ll.07"84Control Absolut en Pista Coberta (8a. Jornada)ECL19973
2018/12/22SabadellP.C.Mateu Castellet TevaMSUB-2060 m.ll.07"90Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (2a Jornada)ECL28751
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Emma Darriba BacaFSUB-1060 m.ll.10'8VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL92324
2018/12/22SabadellP.C.Bruno Miralles BarbaMSUB-1660 m.ll.10"10Control Pista Coberta Sub16 (2a Jornada)ECL84025
2021/01/23Sant JordiP.C.Alex Recoder MuntadaMSUB-1660 m.ll.08"50Control P. Coberta Sub16 (2a. Jorn.)ECL95457
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Miguel Miralles BarbaMSUB-1260 m.ll.10"45ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84026
2018/02/17HospitaletA.LL.Claudia Jimenez RamonFSUB-860 m.ll.13"14ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84012
2021/02/20Sant JordiP.C.Mercedes Delgado GonzalezFVET F-6560 m.ll.10"63Control Màster en P. CobertaE87.77CT111
2017/02/12SabadellP.C.Xavier Domenech GarciaMSUB-2360 m.ll.08"047è. Control Absolut en Pista CobertaECL25196
2017/03/10MadridP.C.Sergio Martin AcostaMVET M-3560 m.ll.07"78XXIII Cnat d'Espanya Veterans Pista CobertaE83.03CT17369
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-1660 m.ll.08"91.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL77936
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Max Villanueva OliverMSUB-1060 m.ll.10"54Proves de controlECL90099
2017/12/16SabadellP.C.Anna Ferrer ArnaldoFSUB-1860 m.ll.09"262ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL27173
2016/12/18SabadellP.C.Max Perez OmedesMSUB-2360 m.ll.07"73Control Absolut en Pista Coberta (2a.Jornada)ECL20263
2016/12/17SabadellP.C.Clara Bages SanzFSUB-1660 m.ll.09"382a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL85254
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-1660 m.ll.08"51.46a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL87410
2020/02/23SabadellP.C.Miquel Angel Revilla GarciaMVET M-5560 m.ll.08"9225è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE84.98CT148
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Claudia Nielfa RocaFSUB-1060 m.ll.10"6VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL96865
2021/05/22El Prat de LlobregatA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-1260 m.ll.10"16Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL92344
2020/02/22SabadellP.C.Cristina Lorente TresserresFSUB-1860 m.ll.09"44Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECL29335
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-1260 m.ll.09"1VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL80215
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Alisa DyominaFSUB-1060 m.ll.10"21Proves de controlECL298
2017/11/18Mar BellaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-1660 m.ll.08"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCT25924
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-1060 m.ll.10"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84016
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Coque Maestro BurrelMSUB-860 m.ll.12"42Control InternECL2541
2018/02/03SabadellP.C.Anna Llovera GuillenFSUB-1860 m.ll.09"30Control Sub20-18 en Pista CobertaECL27368
2020/01/18MataróA.LL.Cristina Campins OteroFSUB-1260 m.ll.10"0Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL206
2017/12/10SabadellP.C.Miquel Dalmau ValcarcelMSUB-2360 m.ll.07"961ª Jornada Control AbsolutECL22626
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Sergi Escriche CabellosMSUB-1060 m.ll.11"5VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM005
2019/02/17SabadellP.C.Juan Manuel Sanchez LealMVET M-4060 m.ll.08"20Cnat de Catalunya Master Individual i Relleus P.C.E84.39CT26999
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Juli Vidal AlemanyMSUB-1260 m.ll.09"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92347
2020/02/23SabadellP.C.Juan Corominas CarreteroMVET M-6560 m.ll.10"0625è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE80.42CT110
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Mathias DeldicqueMSUB-1660 m.ll.08"6VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM014
2018/01/19SabadellA.LL.Jun Komura TrullenqueMSUB-1860 m.ll.08"335ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL27367
2019/05/01El PratA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-1260 m.ll.09"2238è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL80247
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Alice Corvillo LandbergFSUB-1060 m.ll.11"78Control InternECL2483
2018/01/27SabadellP.C.Carlos Valls ArenasMSUB-1660 m.ll.08"144ª Jornada Control Sub16 en Pista CobertaECL80249
2021/02/05Sant JordiP.C.Marti Blanco JuanMSUB-1860 m.ll.07"69Control Absoluts en P. CobertaECL71877
2018/01/13MataróA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1460 m.ll.08"13ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71917
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Oriol Casanova GarciaMSUB-1660 m.ll.08"4VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL95123
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-1260 m.ll.09"8VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL77140
2017/02/26SabadellP.C.Alejandro Omedas GasionMVET M-3560 m.ll.07"51Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.E86.68CT25469
2021/06/06SerrahimaA.LL.Laia Castello RedondoFSUB-1260 m.ll.09"63Control JunyECL92319
2016/11/19Mar BellaA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-1660 m.ll.08"802.0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL71904
2017/12/09SabadellP.C.Anais Molina CastilloFSUB-1660 m.ll.09"621ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL89375
2016/12/17SabadellP.C.Xavier Teixido MasagueMSUB-1860 m.ll.07"912a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL26034
2017/12/16SabadellP.C.Elisa Roig AlosFSUB-1860 m.ll.09"432ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL28154
2019/11/23GavàA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1460 m.ll.08"09-0.1Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL83995
2016/11/19Mar BellaA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-1460 m.ll.10"1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL85256
2021/01/31ReusA.LL.Antonio Perez CarnicerMVET M-3560 m.ll.10"070.7Control GenerE65.64CT26112
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Nathan Marchan VilaMSUB-860 m.ll.13"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)MCL84023
2018/02/25SabadellP.C.Natalia Grau PozoFSUB-2060 m.ll.08"84Campionat de Catalunya de Pista Coberta Sub20ECL28013
2019/12/22SabadellP.C.Yennifer Mireya Rodriguez MincholaFSUB-2060 m.ll.09"60Controls Absolut en Pista Coberta (2a. jornada)ECL27985
2017/12/16SabadellP.C.Elisenda Loppacher SaballsFSUB-1860 m.ll.09"092ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL26043
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Eloi Escriche CabellosMSUB-1060 m.ll.12"90Control InternECL96858
2018/02/25SabadellP.C.Nerea Grau PozoFSUB-2060 m.ll.09"07Campionat de Catalunya de Pista Coberta Sub20ECL28012
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Marta Osorio PeñaFSUB-1060 m.ll.11"87Proves de controlECL96866
2016/12/17SabadellP.C.Jordi Alegre LopezMSUB-1660 m.ll.08"092a Jornada Control Cadet en pista cobertaECT25736
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-1260 m.ll.10"34Control InternECL84018
2018/12/16SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-4560 m.ll.08"13Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E88.19CT17223
2017/12/16SabadellP.C.Marta Iniesta JovaniFSUB-1860 m.ll.09"362ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL28014
2017/01/28SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-1660 m.ll.09"884rt. Control Cadet en Pista CobertaECL71889
2018/04/28Mar BellaA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-1060 m.ll.11"06ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL89372
2021/02/27SerrahimaA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-1260 m.ll.10"620.4Control Nacional Preparació Temporada Indoor 2021ECL91676
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Bruno Framis SanchisMSUB-1260 m.ll.10"11Control InternECL3682
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1460 m.ll.08"7VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL85257
2016/12/17SabadellP.C.Daniel Vidal MartinezMSUB-2060 m.ll.07"832a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL23966
2020/02/22SabadellP.C.Alessio CesaranoMSENIOR60 m.ll.07"60Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECT146
2016/11/19Mar BellaA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-1460 m.ll.10"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL71910
2017/11/18Mar BellaA.LL.Daniela Teixido RoviraFSUB-1260 m.ll.10"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88050
2017/12/02GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-1860 m.ll.08"25-0.6Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL26247
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Martina Farre EsteveFSUB-1260 m.ll.13"48Control InternECL94357
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Daniil RasnitsynMSUB-1260 m.ll.10"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)MCL84031
2017/12/16SabadellP.C.Carlota Marginet AssensFSUB-2060 m.ll.09"292ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL27180
2020/03/07L'HospitaletA.LL.David Alegre AiguabellaMSUB-1260 m.ll.10"5VII Lligueta AtlèticaMCL92305
2017/11/18Mar BellaA.LL.Oscar Elizondo CerezaMSUB-1660 m.ll.07"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90094
2019/01/20SabadellP.C.Joan Vilalta BofillMSUB-2360 m.ll.07"44Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)ECL22623
2016/11/19Mar BellaA.LL.Martina Buera GonzalezFSUB-1660 m.ll.09"01.1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL84003
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Teo Piera PajeMSUB-1260 m.ll.10"85Control InternECL3451
2016/11/19Mar BellaA.LL.Anna Canals ProusFSUB-1660 m.ll.08"31.2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL80220
2021/02/13Sant JordiP.C.Oriol Sanchez CortesMSUB-1660 m.ll.07"67Control P. Coberta Sub16ECL2671
2018/02/03SabadellP.C.Oriol Mondejar PaniaguaMSUB-1860 m.ll.08"31Control Sub20-18 en Pista CobertaECL28285
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-1660 m.ll.08"51.76a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88711
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Jaume Darriba BacaMSUB-860 m.ll.12"6VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL92325
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-1260 m.ll.10"75ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90788
2017/12/16SabadellP.C.Mireia Xicoy CortadaFSUB-2060 m.ll.09"702ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL27174
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Miquel Darriba BacaMSUB-860 m.ll.12"9VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL92326
2018/12/22SabadellP.C.Dorian Christian MarinMSUB-2060 m.ll.07"78Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (2a Jornada)ECT29175
2017/11/18Mar BellaA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-1460 m.ll.10"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88025
2018/02/25SabadellP.C.Sara Iniesta JovaniFSUB-2060 m.ll.08"41Campionat de Catalunya de Pista Coberta Sub20ECL25394
2019/01/20SabadellP.C.Alvaro Mañoso OcaMSUB-2060 m.ll.07"47Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)ECL24761
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Josep Balsells DionisMSUB-1060 m.ll.10"36a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL87409
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-1260 m.ll.09"1VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL88052
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Carlota Capilla PrincipalFSUB-1060 m.ll.10"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL92316
2021/02/13SabadellA.LL.Jose Gabriel Martin VidalMVET M-4060 m.ll.08"34-1.1Control per a P. CobertaE81.65CT24557
2021/02/07ReusA.LL.Ventura Rubio PegueroMSUB-1460 m.ll.10"37-0.5Control Febrer 1ECL2677
2018/04/28Mar BellaA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-1260 m.ll.09"86ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88051
2018/02/17HospitaletA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-1060 m.t. (0,5)16"34ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL89372
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Nicole Cruces RosalesFSUB-1260 m.t. (0,5)11"9Control InternMCL4072
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-1260 m.t. (0,5)13"89ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilMCL77169
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-1260 m.t. (0,5)13"0Control InternMCL88040
2018/01/13MataróA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-1260 m.t. (0,5)12"43ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL89861
2018/01/28SabadellP.C.Christian Prado CollMSUB-1060 m.t. (0,5)12"23Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL88042
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-1260 m.t. (0,5)13"3Control InternMCL90098
2019/12/14SabadellP.C.Mireia Llorca SimoFSUB-1460 m.t. (0,5)12"26Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL71920
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-1260 m.t. (0,5)11"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL80247
2020/01/18GavàA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1260 m.t. (0,5)11"7Control de Promoció Baix LlobregatMCL77939
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-1260 m.t. (0,5)12"1Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL77140
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-1260 m.t. (0,5)14"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84006
2019/12/14SabadellP.C.Nil Roca RamirezMSUB-1460 m.t. (0,5)14"77Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL96870
2019/05/18El PratA.LL.Chiara Cascio BartheFSUB-1260 m.t. (0,5)12"57Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL92318
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-1260 m.t. (0,5)11"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL88029
2018/02/17HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-1060 m.t. (0,5)14"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88035
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1260 m.t. (0,5)10"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL85257
2021/05/22El Prat de LlobregatA.LL.Bruno Framis SanchisMSUB-1260 m.t. (0,5)11"26Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL3682
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-1260 m.t. (0,5)13"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84024
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Jade Margoth Fernandez RocabadoFSUB-1260 m.t. (0,5)15"4Control InternMCL3929
2019/12/14SabadellP.C.Marti Vilanova FarreMSUB-1260 m.t. (0,5)11"29Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL88052
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1260 m.t. (0,5)10"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84001
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-1260 m.t. (0,5)11"1Control InternMCL82523
2017/11/18Mar BellaA.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-1060 m.t. (0,5)17"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88021
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Mariona Crehuet RateraFSUB-1260 m.t. (0,5)11"3Control InternMCL2484
2017/11/18Mar BellaA.LL.Jaime Quiles Merelo De BarberaMSUB-1060 m.t. (0,5)14"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90151
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Ariadna Montserrat RodriguezFSUB-1260 m.t. (0,5)12"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL71925
2020/02/22L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-1260 m.t. (0,5)12"7Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL93546
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Mariona Piera PajeFSUB-1260 m.t. (0,5)12"0Control InternMCL3450
2017/05/13El PratA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1260 m.t. (0,5)11"17Campionat Catalunya Clubs Aleví MasculíECL83995
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Laia Castello RedondoFSUB-1260 m.t. (0,5)11"5Control InternMCL92319
2021/06/12Castellar del VallésA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-1260 m.t. (0,5)11"58Jorn. Prèvia Cnat. de Catalunya Sub12ECL91676
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Bruna Sole PalauFSUB-1260 m.t. (0,5)13"1Control InternMCL2668
2020/02/22L'HospitaletA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-1260 m.t. (0,5)12"1Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL92349
2018/02/17HospitaletA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-1060 m.t. (0,5)12"44ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80231
2020/02/22L'HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1260 m.t. (0,5)10"5Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL83992
2019/02/10SabadellP.C.Mario Alonso GarciaMSUB-1060 m.t. (0,5)12"649è Trofeu Sabadell - Jornada 6ECL88013
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Daniil RasnitsynMSUB-1260 m.t. (0,5)12"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84031
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Ariadna Rognoni BondiaFSUB-1260 m.t. (0,5)14"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84033
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,5)12"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL79866
2017/02/04SabadellP.C.Lucas Martin SalarichMSUB-1060 m.t. (0,5)13"63VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL85260
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,5)12"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL79865
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Bernat Kone Royo AlvarezMSUB-1260 m.t. (0,5)12"8Control InternMCL3585
2019/12/14SabadellP.C.Gerard Contreras PujolMSUB-1260 m.t. (0,5)11"35Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL90148
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-1260 m.t. (0,5)12"3Control InternMCL92344
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-1060 m.t. (0,5)12"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)MCL80215
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Lola Daga CruañasFSUB-1260 m.t. (0,5)15"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84005
2020/01/25SabadellP.C.Cristina Campins OteroFSUB-1260 m.t. (0,5)12"4010è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieECL206
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Juli Vidal AlemanyMSUB-1260 m.t. (0,5)12"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL92347
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-1260 m.t. (0,5)11"0Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL88044
2019/05/18El PratA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-1260 m.t. (0,5)12"44Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL84011
2017/11/18Mar BellaA.LL.Martina Muñoz PeralesFSUB-1060 m.t. (0,5)13"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88038
2017/02/04SabadellP.C.Roger Bru GomezMSUB-1060 m.t. (0,5)13"20VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL84002
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Martina Lafuente FauconFSUB-1260 m.t. (0,5)14"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84014
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Nicolas Perez SerraMSUB-1260 m.t. (0,5)10"9Control InternMCL3449
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Marianna Exline-MansonFSUB-1260 m.t. (0,5)14"3Control InternMTemp02
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-1260 m.t. (0,5)12"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL71878
2019/11/16ManresaA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-1260 m.t. (0,5)10"97Campionat Catalunya de Tardor FINALMCL77938
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1260 m.t. (0,5)10"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL77138
2021/02/07ReusA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-1460 m.t. (0,84)15"701.9Control Febrer 1ECL85260
2021/01/17Sant JordiP.C.Josep Salomon PagespetitMSUB-2060 m.t. (0,84)10'00"77Control P. Coberta Sub20 - Sub18 (1a Jorn.)ECT28428
2020/03/07SabadellP.C.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1460 m.t. (0,84)10"58Final Campionat de Catalunya Sub14 en Pista CobertaECL85257
2017/02/04SabadellP.C.Nuria Pons DalmauFSUB-1860 m.t. (0,84)12"04Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)ECL26030
2019/01/27SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-2360 m.t. (0,84)10"42Campionat de Catalunya Absolut en Pista CobertaECL26244
2017/01/21SabadellP.C.Claris Odena TeixidorFSUB-2060 m.t. (0,84)10"593a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECT22619
2021/02/07ReusA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-1460 m.t. (0,84)13"211.9Control Febrer 1ECL88052
2021/01/30Sant JordiP.C.Maria Cercos BallesterFSUB-2360 m.t. (0,84)10"58Cnat. Catalunya Proves Comb. Absoluts en P. CobertaECL28753
2018/11/25GavàA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-2360 m.t. (0,84)13"020.0Control de Proves Combinades per a pista cobertaECL27174
2021/02/07ReusA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-1460 m.t. (0,84)12"65-0.1Control Febrer 1ECL79866
2019/02/10SabadellP.C.Roc Palomar BocosMSUB-1460 m.t. (0,84)13"869è Trofeu Sabadell - Jornada 6ECL89861
2018/02/18SabadellP.C.Bernat Guerri SanchezMVET M-6560 m.t. (0,84)13"21Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE74.11CT25877
2021/01/30Sant JordiP.C.Sara Iniesta JovaniFSUB-2360 m.t. (0,84)10"51Cnat. Catalunya Proves Comb. Absoluts en P. CobertaECL25394
2019/02/10SabadellP.C.Maria Poch EsteveFSUB-2060 m.t. (0,84)09"63Campionat de Catalunya Sub20 en pista cobertaECT26047
2017/12/09SabadellP.C.Helene Ballart TerralFSUB-2060 m.t. (0,84)11"871ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaECL27357
2019/02/10SabadellP.C.Alba Ferret BlancoFSUB-2060 m.t. (0,84)10"64Campionat de Catalunya Sub20 en pista cobertaECL26029
2018/01/27SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-6060 m.t. (0,84)10"87Cnat de Catalunya de Clubs Màster en Pista CobertaE81.42CT18134
2017/02/04SabadellP.C.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-1860 m.t. (0,84)11"38Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)ECL26035
2019/11/24GavàA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1460 m.t. (0,84)11"58-0.1Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL83995
2019/12/27PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1660 m.t. (0,762)10"630.3Jornada de Proves combimades d´hivern i controlECT28627
2018/03/17SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-1660 m.t. (0,762)09"11Campionat Catalunya Sub16 en pista cobertaECT25924
2019/12/21SabadellP.C.Shelly BruchsteinFSUB-1660 m.t. (0,762)10"73Controls Pista Coberta Sub16 - 2a. jornadaECL87410
2017/12/02GavàA.LL.Anna Llovera GuillenFSUB-1860 m.t. (0,762)13"51-0.3Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL27368
2021/02/07ReusA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-1460 m.t. (0,762)14"23-1.1Control Febrer 1ECL93546
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-1460 m.t. (0,762)12"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92321
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,762)13"26a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL79866
2016/12/17SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-1660 m.t. (0,762)12"232a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL71889
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Elia Querol SamperFSUB-1460 m.t. (0,762)13"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92342
2021/02/27Sant JordiP.C.Martina Hurtado CampsFSUB-1460 m.t. (0,762)11"73Jorn. Prèvia Cnat. Catalunya Sub14 en P. CobertaECL77938
2018/11/24L'HospitaletA.LL.David Alegre AiguabellaMSUB-1260 m.t. (0,762)15"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL92305
2018/11/25GavàA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-1860 m.t. (0,762)11"970.0Control de Proves Combinades per a pista cobertaECL27374
2018/03/04SabadellP.C.Maria Poch EsteveFSUB-1860 m.t. (0,762)09"72Campionat de Catalunya de Pista Coberta Sub18ECT26047
2021/02/07ReusA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1460 m.t. (0,762)12"20-1.1Control Febrer 1ECL83992
2016/12/17SabadellP.C.Marta Arranz SabadellFSUB-1660 m.t. (0,762)12"352a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL83996
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,762)13"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL79865
2017/12/16SabadellP.C.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-1660 m.t. (0,762)12"592ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL81392
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Hugo Terradillos PericasMSUB-1260 m.t. (0,762)12"76a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL77165
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,762)13"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL85260
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Clara Bages SanzFSUB-1660 m.t. (0,762)10"80.7III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL85254
2017/12/02GavàA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-1860 m.t. (0,762)13"79-5.3Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL27364
2021/02/21Sant JordiP.C.Carlota Bartoli MaciaFSUB-1460 m.t. (0,762)12"61Cnat. de Catalunya de Clubs Sub14 en P. Coberta Fem.ECL77140
2017/12/02GavàA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-1860 m.t. (0,762)12"17-0.3Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL26030
2018/02/03SabadellP.C.Alba Ferret BlancoFSUB-1860 m.t. (0,762)10"70Control Sub20-18 en Pista CobertaECL26029
2021/02/13Sant JordiP.C.Mireia Llorca SimoFSUB-1660 m.t. (0,762)11"95Control P. Coberta Sub16ECL71920
2017/12/16SabadellP.C.Lino Lecuona MusolasMSUB-1860 m.t. (0,914)09"732ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECT27251
2018/02/03SabadellP.C.Ignacio Llado CortesMSUB-1860 m.t. (0,914)09"57Control Sub20-18 en Pista CobertaECL26037
2017/12/03GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-1860 m.t. (0,914)11"941.3Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL26247
2021/03/06Sant JordiP.C.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1660 m.t. (0,914)10"71Cnat. Catalunya Sub16 en P. Coberta (-3000)ECL85257
2017/02/04SabadellP.C.Llorenç Gracia PuigMSUB-1860 m.t. (0,914)12"00Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)ECL27046
2020/02/08SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-5060 m.t. (0,914)11"40Control Màster en pista cobertaE73.95CT17223
2018/03/17SabadellP.C.Albert Nuñez EscribanoMSUB-1660 m.t. (0,914)09"65Campionat Catalunya Sub16 en pista cobertaECL83361
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-1660 m.t. (0,914)21"20.2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)MCL82521
2018/12/09CambrilsA.LL.Jan Martinez PoloMSUB-1860 m.t. (0,914)10"124.0Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernECL29174
2019/02/17SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-4060 m.t. (0,991)11"85Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.E66.16CT25684
2019/02/24SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-4560 m.t. (0,991)11"11Control Master en Pista CobertaE75.79CT17223
2021/02/28Sant JordiP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-4560 m.t. (0,991)09"52Cnat, de Catalunya de Proves Comb. Màster en P. CobertaE87.82CT22243
2019/02/17SabadellP.C.Juan Manuel Sanchez LealMVET M-4060 m.t. (0,991)10"07Cnat de Catalunya Master Individual i Relleus P.C.E80.44CT26999
2019/02/17SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-6060 m.t. (0,991)11"58Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.E78.07CT18134
2020/01/04SabadellP.C.Lino Lecuona MusolasMSUB-2060 m.t. (1,00)10"20Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCECT27251
2019/01/05SabadellP.C.Llorenç Gracia PuigMSUB-2060 m.t. (1,00)10"70Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCECL27046
2018/01/21SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR60 m.t. (1,067)10"556ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL19973
2018/02/11SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR60 m.t. (1,067)09"997ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECT17308
2021/01/23Sant JordiP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-4560 m.t. (1,067)10"21Cnat. de Catalunya de Clubs “B” en P. Coberta [RFEA]E81.88CT22243
2017/12/03GavàA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-4560 m.t. (1,067)13"01-0.8Control de Proves Combinades per Pista CobertaE64.26CT17223
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-1480 m.ll.13"9III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL85256
2017/05/13El PratA.LL.Enric Clemente MarsalMSUB-1480 m.ll.18"61-0.1Campionat Catalunya Clubs InfantilECL77141
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Jana Ferre AlcaideFSUB-1480 m.ll.11"90Proves de controlECL466
2021/06/06SerrahimaA.LL.Oriol Cuenca ManriqueMSUB-1480 m.ll.11"720.8Control JunyECL4917
2021/05/01El Prat de LlobregatA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1480 m.ll.11"50-0.9XXXIX TROFEU PRATENCECL83992
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Elena Salinas DiazFSUB-1480 m.ll.12"6III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL84037
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1480 m.ll.10"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL83995
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-1480 m.ll.13"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL81392
2017/04/08El PratA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-1480 m.ll.11"86ª Jormada de PromocióMCL71877
2018/05/26CalellaA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1480 m.ll.10"79a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCT28627
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Joel Castarlenas MengualMSUB-1480 m.ll.11"29ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilMCL87355
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1480 m.ll.11"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL85257
2017/04/08El PratA.LL.Eric Lopez XandriMSUB-1480 m.ll.12"26ª Jormada de PromocióMCL87689
2017/04/08El PratA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-1480 m.ll.11"16ª Jormada de PromocióMCL77936
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Violeta Gonzalez OspitalFSUB-1680 m.ll.12"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL87351
2019/05/01El PratA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-1480 m.ll.14"42-1.938è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL77169
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Cristina Campins OteroFSUB-1480 m.ll.12"31Proves de controlECL206
2017/04/08El PratA.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-1480 m.ll.12"76ª Jormada de PromocióMCL74529
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Christian Prado CollMSUB-1480 m.ll.11"99-1.2Control InternECL88042
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Dani Faus MiquelMSUB-1480 m.ll.11"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL93722
2018/05/26CalellaA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-1480 m.ll.11"09a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL87410
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Teo Magri BayenMSUB-1480 m.ll.13"1Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL94793
2021/05/15Castellar del VallésA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-1480 m.ll.11"39-2.4Control Sub 10-12-14ECL77938
2017/04/08El PratA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-1480 m.ll.11"16ª Jormada de PromocióMCL80225
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-1480 m.ll.12"21Proves de controlECL77140
2019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-1480 m.ll.13"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)MCL88032
2019/05/18El PratA.LL.Alvaro Oller CarrionMSUB-1480 m.ll.12"39-1.1Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL92337
2018/05/12El PratA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-1480 m.ll.12"85Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL71910
2018/04/28Mar BellaA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-1480 m.ll.11"80.16ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88711
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-1480 m.ll.12"140.9Control InternECL88052
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Janna Recoder MuntadaFSUB-1480 m.ll.12"09-0.8Control InternECL95458
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Mykhaylo OskomaMSUB-1280 m.ll.14"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL87690
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-1280 m.ll.13"1Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL90788
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-1480 m.ll.12"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL92321
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-1480 m.ll.11"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL90789
2018/04/29CornellàA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-1480 m.ll.10"93.37a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL91170
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-1480 m.ll.12"570.0Control InternECL90148
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-1480 m.ll.11"96a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71878
2021/05/01El Prat de LlobregatA.LL.Roger Pous DolzMSUB-1480 m.ll.11"70XXXIX TROFEU PRATENCECL3452
2018/04/28Mar BellaA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-1480 m.ll.12"30.46ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL87413
2017/04/08El PratA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-1480 m.ll.10"96ª Jormada de PromocióMCL80216
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Bernat Sole PalauMSUB-1480 m.ll.13"48-1.2Control InternECL2669
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Maria Mateu MacarullaFSUB-1480 m.ll.12"40Proves de controlECL95082
2021/06/06SerrahimaA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-1480 m.ll.12"740.8Control JunyECL84039
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-1480 m.ll.12"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL77139
2018/05/05L'HospitaletA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-1480 m.ll.12"13.78a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL88698
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Gerard Rius MusqueraMSUB-1480 m.ll.11"990.0Control InternECL2678
2018/04/28Mar BellaA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-1480 m.ll.12"40.16ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88705
2021/06/06SerrahimaA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-1480 m.ll.12"790.8Control JunyECL84038
2018/06/16GavàA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-1480 m.ll.10"846.02a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL71873
2021/03/28Vilanova i la GeltrúA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-1480 m.ll.11"840.0Control de Pista adaptat a proves d´Aire LliureECL79865
2021/03/28Vilanova i la GeltrúA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-1480 m.ll.12"690.0Control de Pista adaptat a proves d´Aire LliureECL85260
2018/05/12El PratA.LL.Luis Baciero AlonsoMSUB-1480 m.ll.12"760.0Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL83997
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1480 m.ll.09"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL77138
2017/03/11L'HospitaletA.LL.Aiman Fina RubioMSUB-1480 m.ll.12"6Control Benjamí, Aleví i InfantilMCL86862
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1480 m.ll.12"79-2.4Control InternECL77939
2021/05/22El Prat de LlobregatA.LL.Robert Perez BatistaMSUB-1480 m.ll.13"71-1.2Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL96869
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Jacobo Capilla PrincipalMSUB-1480 m.ll.13"440.0Control InternECL92315
2021/06/06SerrahimaA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-1480 m.ll.10"710.0Control JunyECL79866
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Valentina SanteseFSUB-1480 m.ll.14"27-0.8Control InternECL4091
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1480 m.ll.12"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL84001
2017/04/08El PratA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-1480 m.ll.12"86ª Jormada de PromocióMCL84019
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-1480 m.ll.12"25-1.5Control InternECL80231
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-1480 m.ll.11"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL88041
2021/05/01El Prat de LlobregatA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-1480 m.ll.13"07-1.0XXXIX TROFEU PRATENCECL93546
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Eric Mendez ZabaloMSUB-1480 m.ll.12"20Proves de controlECL3446
2020/10/03LleidaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1480 m.t. (0,84)14"28Campionat de Catalunya Sub14ECL85257
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-1480 m.t. (0,84)17"4Control InternMCL90148
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Eric Capdepon SerrapiñanaMSUB-1480 m.t. (0,84)16"2Control InternMCL80221
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-1480 m.t. (0,84)15"6Control InternMCL79866
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-1480 m.t. (0,84)16"4Control InternMCL88052
2019/05/11RubíA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1480 m.t. (0,84)14"5-0.1Control Sub10, Sub12, Sub14 (7a jornada)MCL77138
2019/06/08Castellar del VallésA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1480 m.t. (0,84)16"99Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub14ECL84001
2021/06/12Castellar del VallésA.LL.Eric Mendez ZabaloMSUB-1480 m.t. (0,84)17"13-1.2Jorn. Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14ECL3446
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-1480 m.t. (0,84)15"6Control InternMCL79865
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-1480 m.t. (0,762)17"6Control InternMCL88029
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-1480 m.t. (0,762)18"5Control InternMCL93546
2018/05/12El PratA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1480 m.t. (0,762)15"00Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL71917
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Jana Ferre AlcaideFSUB-1480 m.t. (0,762)17"5Control InternMCL466
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Candela Baronet CorujoFSUB-1480 m.t. (0,762)16"7Control InternMCL451
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-1480 m.t. (0,762)16"5Control InternMCL77140
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Cristina Campins OteroFSUB-1480 m.t. (0,762)21"0Control InternMCL206
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Valentina SanteseFSUB-1480 m.t. (0,762)17"5Control InternMCL4091
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Laia Capdepon SerrapiñanaFSUB-1480 m.t. (0,762)18"5Control InternMCL92314
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Janna Recoder MuntadaFSUB-1480 m.t. (0,762)15"8Control InternMCL95458
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Maria Mateu MacarullaFSUB-1480 m.t. (0,762)17"5Control InternMCL95082
2018/04/28CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20100 m.ll.12"86-0.9Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterECL27046
2018/04/28SerrahimaA.LL.Alejandro Espinosa PoloMSUB-18100 m.ll.12"442.0Control Sub16-18-20ECL28544
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-16100 m.ll.14"342.9Proves de controlECL71920
2021/04/18TarragonaA.LL.Lucas Sarro TaureMSUB-23100 m.ll.11"452.3Cnat. de Catalunya de Clubs Grup"B" - 2a Jorn.ECL26032
2019/05/11Sta. Coloma GramanetA.LL.Alvaro Mañoso OcaMSUB-20100 m.ll.11"573.2Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL24761
2018/05/30SerrahimaA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20100 m.ll.15"432.81a Jornada Critèrium CampmanyECL27174
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Albert Balada ElizondoMSUB-23100 m.ll.11"24-0.2Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaECT21655
2018/05/30SerrahimaA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16100 m.ll.12"111.31a Jornada Critèrium CampmanyECT28367
2021/06/05SerrahimaA.LL.Jose Gabriel Martin VidalMVET M-40100 m.ll.12"812.3Cnat. de Catalunya Màster Individual i RelleusE81.73CT24557
2019/06/15GavàA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-18100 m.ll.11"902.23a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECT28427
2021/04/18TarragonaA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-20100 m.ll.13"991.7Cnat. de Catalunya de Clubs Grup"B" - 2a Jorn.ECL27364
2018/04/28SerrahimaA.LL.Marta Iniesta JovaniFSUB-18100 m.ll.14"713.6Control Sub16-18-20ECL28014
2018/05/30SerrahimaA.LL.Adriana Alvaro MartinezFSUB-20100 m.ll.14"982.81a Jornada Critèrium CampmanyECL28600
2017/05/06CornelláA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-16100 m.ll.14"411.33a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorECL80222
2019/05/05SerrahimaA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-16100 m.ll.14"17-3.0Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"ECL88704
2017/05/01El PratA.LL.Monica Ripoll VadriFSUB-16100 m.ll.19"820.1Trofeu Pratenc PromocióECL85262
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Oliver Johnson MartiMSUB-16100 m.ll.13"20-1.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL94792
2019/05/01El PratA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-16100 m.ll.16"12-0.738è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL87413
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-16100 m.ll.14"512.71a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20ECL88711
2018/04/28SerrahimaA.LL.Madelin Velazquez MaciasFSUB-18100 m.ll.16"233.6Control Sub16-18-20ECL27206
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Laura Hua Saez MendozaFSUB-16100 m.ll.15"200.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL88047
2018/05/13El PratA.LL.Ana Jerez SanjurjoFSUB-16100 m.ll.14"80-1.0Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL83359
2018/05/05SerrahimaA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16100 m.ll.15"18-0.3Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL89375
2017/06/07SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18100 m.ll.13"961.92ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL26047
2021/06/06SerrahimaA.LL.Oriol Sanchez CortesMSUB-16100 m.ll.11"520.5Control JunyECL2671
2021/05/15GavàA.LL.Juan Corominas CarreteroMVET M-65100 m.ll.16"080.57è Meeting Màster Ciutat de GavàE76.37CT110
2021/04/24SabadellA.LL.Alex Recoder MuntadaMSUB-16100 m.ll.12"87-0.6Control Sub 16-18-20ECL95457
2019/03/23PalafrugellA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-18100 m.ll.12"37-1.4Jornades de control Sub16 i més gransECL29052
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Alejandro Omedas GasionMVET M-35100 m.ll.11"822.0Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE84.35CT25469
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Albert Moyano TarrasonMSUB-20100 m.ll.12"201.6Final Campionat de Catalunya de ClubsECT22620
2019/04/27SerrahimaA.LL.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-18100 m.ll.12"482.6Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL29050
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Jordi Llansana ArnalotMVET M-40100 m.ll.11"931.2Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE86.59CT4850
2021/06/16GavàA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23100 m.ll.13"83-1.4Cnat. Gironi Absoluts per ClubsECL26244
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Albert Campins OteroMSUB-16100 m.ll.12"201.3Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL92312
2021/05/08SabadellA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-18100 m.ll.12"03-1.7Control Intern Sub 20 - 18 - 16ECL71877
2017/05/06CornelláA.LL.Albert Nuñez EscribanoMSUB-16100 m.ll.12"950.33a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorECL83361
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Oriol Casanova GarciaMSUB-16100 m.ll.13"80-1.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL95123
2021/05/19SerrahimaA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23100 m.ll.13"491.0Control AbsolutsECL28753
2019/06/19SerrahimaA.LL.Abebe Campos DiazMSUB-18100 m.ll.12"810.1Criterium Josep Campmany (3a. jornada)ECL29337
2020/08/19Sta Coloma de G.A.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16100 m.ll.12"342.6Proves de ControlECL71873
2019/04/27SerrahimaA.LL.Nerea Grau PozoFSUB-20100 m.ll.14"651.1Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL28012
2021/04/18TarragonaA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-20100 m.ll.14"700.7Cnat. de Catalunya de Clubs Grup"B" - 2a Jorn.ECL27372
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Maria Carretero PonsFSUB-23100 m.ll.14"22-1.22ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsEIB16170
2021/06/06SerrahimaA.LL.Kenza Esmeralda Gueraini LarbiFSUB-16100 m.ll.14"890.6Control JunyECL2536
2018/07/07CambrilsA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-40100 m.ll.12"872.6Campionat Catalunya Decatló i Heptatló MàstersE79.10CT24095
2021/07/03ZaragozaA.LL.Xavier Serrano PuntasMVET M-45100 m.ll.11"950.3III Cto. de España de Clubes Master 2ª DivisióE89.46CT21082
2021/06/05SerrahimaA.LL.Miquel Angel Revilla GarciaMVET M-55100 m.ll.14"142.5Cnat. de Catalunya Màster Individual i RelleusE81.68CT148
2018/05/13El PratA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18100 m.ll.12"191.9Control Sub16, Sub18 i Sub20ECT27251
2018/05/13El PratA.LL.Yennifer Mireya Rodriguez MincholaFSUB-18100 m.ll.16"021.4Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL27985
2017/05/06CornelláA.LL.Martina Buera GonzalezFSUB-16100 m.ll.15"40-0.53a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorECL84003
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16100 m.ll.14"66-0.91a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20ECL80225
2018/06/16GavàA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18100 m.ll.13"912.72a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL26029
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Roc Stasny BocosMSUB-16100 m.ll.14"090.0Control InternECL89861
2019/07/20CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45100 m.ll.12"210.6Campionat de Catalunya Màster de Decatló i HeptatlóE87.55CT22243
2018/04/28SerrahimaA.LL.Anna Llovera GuillenFSUB-18100 m.ll.15"063.3Control Sub16-18-20ECL27368
2021/06/06SerrahimaA.LL.Cloe Roa RaffettoFSUB-16100 m.ll.14"102.9Control JunyECL29891
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-16100 m.ll.13"670.1Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL91170
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-16100 m.ll.13"271.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL88016
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Cristina Serra EscorneFSUB-16100 m.ll.14"631.7Control InternECL1623
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Guillem Sole GiraltMSUB-20100 m.ll.12"051.3Control de VelocitatECL2670
2019/07/03SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-18100 m.ll.13"551.8Critèrium Josep Campmany (5a Jornada)ECT25924
2019/06/15GavàA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-18100 m.ll.11"85-0.13a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECT25925
2017/06/21SerrahimaA.LL.Daniel Sanz LopezMSUB-23100 m.ll.12"430.84ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL19973
2017/05/01El PratA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-16100 m.ll.13"741.7Trofeu Pratenc PromocióECL82521
2021/05/08SabadellA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-20100 m.ll.13"56-1.3Control Intern Sub 20 - 18 - 16ECL27363
2018/05/23Mollet del VallèsA.LL.Sara Mañoso OcaFSUB-23100 m.ll.14"371.4II Miting Ciutat de MolletECL24762
2019/07/03SerrahimaA.LL.Dorian Christian MarinMSUB-20100 m.ll.12"102.1Critèrium Josep Campmany (5a Jornada)ECT29175
2020/10/03SabadellA.LL.Antonio Perez CarnicerMVET M-35100 m.ll.16"13-0.968è Campionats de SabadellE62.68CT26112
2018/05/30SerrahimaA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20100 m.ll.14"352.81a Jornada Critèrium CampmanyECL27357
2021/05/19SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-23100 m.ll.13"201.0Control AbsolutsECL25394
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Emma Cotonat DonatFSUB-16100 m.ll.15"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL71889
2021/05/21Mollet del VallèsA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-20100 m.ll.11"061.3IV Mitin Ciutat de MolletECT26918
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-16100 m.ll.12"481.3Proves de controlECL83995
2018/05/27Mar BellaA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-40100 m.ll.12"1113è Meeting Català de Veteranes i VeteransE84.06CT25684
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Eugeniy Ventura FernandezMSUB-16100 m.ll.14"190.0Control InternECL511
2018/05/13El PratA.LL.Exequiel NeuwirtMSUB-16100 m.ll.12"540.8Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL90562
2019/05/19El PratA.LL.Isabella Galarraga MaestrcciFSUB-16100 m.ll.14"83-0.5Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL92327
2019/06/01Sant CeloniA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16100 m.ll.13"20.53a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàMCT28627
2018/05/30SerrahimaA.LL.Francesc Bonfill BeneitMVET M-35100 m.ll.11"541.91a Jornada Critèrium CampmanyE88.21CT8717
2021/05/15Castellar del VallésA.LL.Valeriy Ventura FernandezFSUB-18100 m.ll.13"390.0Control Sub 16-18-20ECL512
2019/06/05SerrahimaA.LL.Armand Rouge CreusMSUB-23100 m.ll.12"46-1.4Critèrium Campmany (1a Jornada)ECL29422
2018/06/16GavàA.LL.Ferran Llagostera EstruchMSUB-18100 m.ll.11"763.22a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL26044
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Helena Vela GarciaFSUB-20100 m.ll.13"850.72ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsECL24236
2017/06/21SerrahimaA.LL.Gilbert Lurduy SabogalMSUB-20100 m.ll.12"340.84ª Jornada Criterium Josep CampmanyECT26251
2021/05/22PalafrugellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-23100 m.ll.12"022.7Control de Proves Comb.ECL26037
2018/05/30SerrahimaA.LL.Carlota Marginet AssensFSUB-20100 m.ll.14"792.81a Jornada Critèrium CampmanyECL27180
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Ignasi Queralt AlarconMSUB-16100 m.ll.12"820.1Control InternECL92341
2018/05/30SerrahimaA.LL.Rafael Pous AndresMSUB-18100 m.ll.12"310.91a Jornada Critèrium CampmanyECT27250
2017/06/17GavàA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-16100 m.ll.12"263.21a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECT25736
2018/05/30SerrahimaA.LL.Ines Kallenbach GuibelaldeFSUB-18100 m.ll.14"491.91a Jornada Critèrium CampmanyECL28153
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35100 m.ll.12"352.0Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE80.16CT17369
2019/06/15GavàA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16100 m.ll.12"452.53a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL92336
2018/07/07CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45100 m.ll.12"603.0Campionat Catalunya Decatló i Heptatló MàstersE86.51CT17223
2017/06/17GavàA.LL.Joan Vilalta BofillMSUB-20100 m.ll.11"501.71a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECL22623
2019/04/27SerrahimaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18100 m.ll.11"572.1Control Sub16, Sub18 i Sub20ECT27252
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-16100 m.ll.14"29-0.2Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL87410
2018/05/13El PratA.LL.Jordi Clavero GarciaMSUB-18100 m.ll.12"361.7Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL28625
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Sergi Crespi SallasMSUB-16100 m.ll.13"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL84004
2018/05/05SerrahimaA.LL.Anna Canals ProusFSUB-16100 m.ll.13"58-0.5Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL80220
2018/04/28SerrahimaA.LL.Anna Ferrer ArnaldoFSUB-18100 m.ll.14"873.5Control Sub16-18-20ECL27173
2021/06/16GavàA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23100 m.t. (0,84)16"710.8Cnat. Gironi Absoluts per ClubsECL26244
2021/04/18TarragonaA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23100 m.t. (0,84)17"03.7Cnat. de Catalunya de Clubs Grup"B" - 2a Jorn.ECL28753
2018/05/12PalafrugellA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20100 m.t. (0,84)17"24-0.8Jornada de Proves Combinades i ControlECL25394
2018/04/28CambrilsA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20100 m.t. (0,84)22"10-1.9Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterECL27174
2019/04/27SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20100 m.t. (0,84)16"431.2Campionat Catalunya Absolut Proves CombinadesECT26047
2019/05/01SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20100 m.t. (0,84)17"121.8Campionat Catalunya de Clubs Sub-20ECL26029
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Eusebi Manen ComasMVET M-60100 m.t. (0,84)18"391.5Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE77.87CT18134
2019/03/30PalafrugellA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23100 m.t. (0,84)19"910.0Jornada de Proves combinades i ControlECL27357
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Patricia Estañol CayuelaFSUB-20100 m.t. (0,84)20"04-1.42ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsECL23933
2019/03/30PalafrugellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20100 m.t. (0,84)18"980.0Jornada de Proves combinades i ControlECL26035
2018/05/26SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18100 m.t. (0,762)15"970.2Camp. Catalunya Proves Combinades SUB18ECT26047
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-16100 m.t. (0,762)20"591.6Proves de controlECL71920
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18100 m.t. (0,762)17"810.1Jornada de Proves Combinades i ControlECL25394
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18100 m.t. (0,762)19"821.4Jornada de Proves Combinades i ControlECL26030
2019/03/23PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16100 m.t. (0,762)18"801.0Jornades de control Sub16 i més gransECT28627
2017/05/06CornelláA.LL.Anna Simon SerraFSUB-18100 m.t. (0,762)24"48-3.63a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorECL26442
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18100 m.t. (0,762)18"801.4Jornada de Proves Combinades i ControlECL26035
2018/06/30CastellónA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16100 m.t. (0,762)15"111.6XVII Campeonato de España Sub16ECT25924
2021/06/19AscóA.LL.Kenza Esmeralda Gueraini LarbiFSUB-16100 m.t. (0,762)18"470.0Jorn. Prèvia Cnat. de Catalunya Sub16ECL2536
2018/05/30SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18100 m.t. (0,762)17"241.11a Jornada Critèrium CampmanyECL26029
2018/05/13El PratA.LL.Albert Nuñez EscribanoMSUB-16100 m.t. (0,914)16"102.1Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL83361
2019/07/10MálagaA.LL.Federico Blanco CardonaMVET M-50100 m.t. (0,914)25"030.0Campeonato de España de Clubes Master 1ª DivisiónE55.17CT290
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Roc Stasny BocosMSUB-16100 m.t. (0,914)21"131.1Proves de controlECL89861
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Rafael Pous AndresMSUB-16100 m.t. (0,914)19"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)MCL87412
2019/05/19MadridA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50100 m.t. (0,914)18"910.9Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y CombinadasE70.07CT17223
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Sergi Crespi SallasMSUB-16100 m.t. (0,914)21"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)MCL84004
2018/06/12El PratA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18110 m.t. (0,914)19"543a Jornada Critèrium CampmanyECT27251
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18110 m.t. (0,914)18"842.8Jornada de Proves Combinades i ControlECL26037
2021/06/18MálagaA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45110 m.t. (0,991)16"840.1LVI (XXXXII) Cto. de España Master A. L.E85.63CT22243
2018/07/07CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45110 m.t. (0,991)21"26-2.1Campionat Catalunya Decatló i Heptatló MàstersE68.39CT17223
2018/10/20SerrahimaA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20110 m.t. (1,00)18"980.7Campionat Catalunya de Clubs Sub-20MCL27046
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20110 m.t. (1,067)19"60-0.4Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaECL27046
2021/04/18TarragonaA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45110 m.t. (1,067)18"362.0Cnat. de Catalunya de Clubs Grup"B" - 2a Jorn.ECT22243
2018/04/15El PratA.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR110 m.t. (1,067)18"201.41a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DECT17308
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Georgios SkordisMSUB-20110 m.t. (1,067)17"460.0Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaECT29049
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Daniel Sanz LopezMSUB-23110 m.t. (1,067)19"780.12ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsECL19973
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14150 m.ll.24"15ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88705
2017/01/14Can DragóA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-14150 m.ll.26"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCL84019
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-16150 m.ll.24"02.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL87413
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-14150 m.ll.22"88Control InternECL77939
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-16150 m.ll.20"63.56a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88016
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16150 m.ll.20"12.76a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL71873
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-14150 m.ll.24"56a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL71878
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-16150 m.ll.22"93.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88704
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16150 m.ll.22"93.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL81392
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Roger Pous DolzMSUB-14150 m.ll.21"58Control InternECL3452
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Pol Asensio MartiMSUB-14150 m.ll.26"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL92307
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Marianna MarinakiFSUB-14150 m.ll.23"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL89860
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-16150 m.ll.19"93.56a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL80216
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-14150 m.ll.24"06Control InternECL84038
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-14150 m.ll.22"68Control InternECL79865
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-14150 m.ll.24"59Control InternECL85260
2016/12/17El PratA.LL.Bianca AndreoliFSUB-14150 m.ll.24"62n. Control Benjamí Aleví i InfantilMCL83993
2021/05/22El Prat de LlobregatA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-14150 m.ll.20"48Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL79866
2019/05/18El PratA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-14150 m.ll.24"60Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL84006
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Nil Roca RamirezMSUB-14150 m.ll.26"8Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL96870
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Maria Mateu MacarullaFSUB-14150 m.ll.24"47Control InternECL95082
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Roc Palomar BocosMSUB-14150 m.ll.23"9Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL89861
2017/05/13El PratA.LL.Gala Martin CastellaFSUB-14150 m.ll.22"51Campionat Catalunya Clubs InfantilECL85259
2017/01/14Can DragóA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14150 m.ll.23"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCL71917
2018/05/12El PratA.LL.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-14150 m.ll.22"13Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL90789
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-14150 m.ll.23"6Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL92321
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-14150 m.ll.22"48Control InternECL88052
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Ventura Rubio PegueroMSUB-14150 m.ll.24"09Control InternECL2677
2016/12/17El PratA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-14150 m.ll.25"72n. Control Benjamí Aleví i InfantilMCL71910
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-14150 m.ll.21"58Control InternECL77938
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-14150 m.ll.26"55ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88032
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-14150 m.ll.24"5Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL88029
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16150 m.ll.21"32.46a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL80225
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Cristina Campins OteroFSUB-14150 m.ll.23"38Control InternECL206
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16150 m.ll.19"22.86a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL71877
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-16150 m.ll.21"62.26a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL87410
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-14150 m.ll.26"46a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88051
2019/06/08Castellar del VallésA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14150 m.ll.19"16Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub14ECT29794
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-14150 m.ll.26"45ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL77169
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-14150 m.ll.23"2Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL71920
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-14150 m.ll.23"15Control InternECL77140
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-16150 m.ll.22"42.86a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88711
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-14150 m.ll.24"5Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL90788
2019/01/26SabadellP.C.Teo Magri BayenMSUB-14150 m.ll.25"8VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL94793
2019/01/26SabadellP.C.Paula Perez SoterasFSUB-14150 m.ll.23"0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL88041
2021/06/12Castellar del VallésA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-14150 m.ll.21"34Jorn. Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14ECL83992
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-14150 m.ll.21"26a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL83995
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-14150 m.ll.24"88Control InternECL93546
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-14150 m.ll.22"40Control InternECL80231
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14150 m.ll.21"9Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL85257
2018/05/26SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18200 m.ll.27"681.2Camp. Catalunya Proves Combinades SUB18ECT26047
2016/12/10SabadellP.C.Xavier Teixido MasagueMSUB-18200 m.ll.25"711a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL26034
2017/12/10SabadellP.C.Miquel Dalmau ValcarcelMSUB-23200 m.ll.25"681ª Jornada Control AbsolutECL22626
2021/07/03ZaragozaA.LL.Xavier Serrano PuntasMVET M-45200 m.ll.24"750.6III Cto. de España de Clubes Master 2ª DivisióE88.00CT21082
2017/07/05SerrahimaA.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35200 m.ll.25"492.15ª Jornada Criterium Josep CampmanyE78.62CT17369
2020/02/23SabadellP.C.Miquel Angel Revilla GarciaMVET M-55200 m.ll.30"2225è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE77.83CT148
2018/01/19SabadellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18200 m.ll.24"415ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL26037
2020/02/02SabadellP.C.Iberic Alberola GrauMSUB-18200 m.ll.29"01Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECL177
2019/12/15SabadellP.C.Abebe Campos DiazMSUB-18200 m.ll.25"73Controls Absoluts en Pista Coberta (1a. Jornada)ECL29337
2019/03/30PalafrugellA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23200 m.ll.30"81-0.8Jornada de Proves combinades i ControlECL27357
2019/06/15GavàA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20200 m.ll.29"060.63a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL26029
2018/12/15SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-18200 m.ll.24"53Control Pista Coberta Sub20 - Sub18ECT28367
2018/02/11SabadellP.C.Claris Odena TeixidorFSUB-23200 m.ll.27"018ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECT22619
2018/06/20SerrahimaA.LL.Madelin Velazquez MaciasFSUB-18200 m.ll.35"081.74a Jornada Critèrium CampmanyECL27206
2019/12/15SabadellP.C.Claudia Montbrio VilaFSUB-16200 m.ll.30"45Controls Absoluts en Pista Coberta (1a. Jornada)ECL77936
2018/01/20SabadellA.LL.Natalia Grau PozoFSUB-20200 m.ll.31"20Control Sub20-18 en Pista CobertaECL28013
2018/07/04SerrahimaA.LL.Yennifer Mireya Rodriguez MincholaFSUB-18200 m.ll.33"531.66a Jornada Critèrium CampmanyECL27985
2017/12/09SabadellP.C.Nastia Puerto AgudoFSUB-18200 m.ll.35'631ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaECL27632
2018/04/28CambrilsA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20200 m.ll.33"30-1.4Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterECL27174
2018/06/20SerrahimaA.LL.Sergi Crespi SallasMSUB-18200 m.ll.25"670.84a Jornada Critèrium CampmanyECL27361
2017/06/14SerrahimaA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-20200 m.ll.28"951.33ª Jornada Criterium Josep CampmanyECT22624
2019/06/12SerrahimaA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-18200 m.ll.29"52-0.3Criterium Josep Campmany (2a. Jornada)ECL27364
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18200 m.ll.31"49-0.8Jornada de Proves Combinades i ControlECL26030
2018/01/20SabadellA.LL.Ferran Llagostera EstruchMSUB-18200 m.ll.24"62Control Sub20-18 en Pista CobertaECL26044
2018/12/16SabadellP.C.Mariona Garcia PastorFSUB-20200 m.ll.30"05Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECL29478
2018/12/16SabadellP.C.Max Perez OmedesMSENIOR200 m.ll.25"83Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECL20263
2021/05/15GavàA.LL.Mercedes Delgado GonzalezFVET F-65200 m.ll.34"783.27è Meeting Màster Ciutat de GavàE86.26CT111
2018/12/15SabadellP.C.Maria Camilas Ocampo SalazarFSUB-18200 m.ll.31"88Control Pista Coberta Sub20 - Sub18ECL29438
2021/03/13Sant JordiA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-18200 m.ll.24"490.8II Control Nacional 2021ECL71877
2018/01/20SabadellA.LL.Nerea Grau PozoFSUB-20200 m.ll.31"84Control Sub20-18 en Pista CobertaECL28012
2021/06/12MadridA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-20200 m.ll.21"950.3Liga Joma de Clubes D. de Honor Hombres - Final Perm.ECT26918
2018/02/11SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR200 m.ll.24"788ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECT17308
2021/05/19SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-23200 m.ll.27"141.4Control AbsolutsECL25394
2019/06/12SerrahimaA.LL.Dorian Christian MarinMSUB-20200 m.ll.24"160.2Criterium Josep Campmany (2a. Jornada)ECT29175
2021/05/01SerrahimaA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23200 m.ll.28"182.3Cnat. de Catalunya Absoluts de Proves Comb.ECL26244
2018/05/23Mollet del VallèsA.LL.Sara Mañoso OcaFSUB-23200 m.ll.30"230.2II Miting Ciutat de MolletECL24762
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-18200 m.ll.25"232.8Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL29050
2021/05/19SerrahimaA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23200 m.ll.27"151.4Control AbsolutsECL28753
2018/02/18SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-40200 m.ll.24"95Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE82.20CT25684
2018/01/14SabadellA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIOR200 m.ll.24"684ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL19973
2017/06/17GavàA.LL.Maria Bort PorrasFSUB-18200 m.ll.28"510.81a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECL27161
2017/07/05SerrahimaA.LL.Helena Vela GarciaFSUB-20200 m.ll.28"481.05ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL24236
2016/12/10SabadellP.C.Marc Viciano MataMSUB-20200 m.ll.24"951a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL23919
2017/05/13El PratA.LL.Marisa Anguera PougetFSUB-18200 m.ll.33"000.94a. Jornada Control Cadet, Juvenil, JuniorECL26041
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18200 m.ll.29"18-0.8Jornada de Proves Combinades i ControlECL26035
2018/05/06MataróA.LL.Roser Farriol FiguerasFSUB-23200 m.ll.27"660.7Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"ECL27205
2018/07/04SerrahimaA.LL.Francesc Bonfill BeneitMVET M-35200 m.ll.22"971.96a Jornada Critèrium CampmanyE89.99CT8717
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-18200 m.ll.23"462.2Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECT28427
2018/12/15SabadellP.C.Mateu Castellet TevaMSUB-20200 m.ll.25"47Control Pista Coberta Sub20 - Sub18ECL28751
2019/06/12SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-18200 m.ll.27"480.6Criterium Josep Campmany (2a. Jornada)ECT25924
2018/06/06SerrahimaA.LL.Jordi Clavero GarciaMSUB-18200 m.ll.25"462.32a Jornada Critèrium CampmanyECL28625
2019/12/14SabadellP.C.Cristina Lorente TresserresFSUB-18200 m.ll.32"95Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 1a. jornadaECL29335
2018/06/06SerrahimaA.LL.Nicolas Cata HernandoMSUB-18200 m.ll.26"190.12a Jornada Critèrium CampmanyECL27359
2019/01/20SabadellP.C.Aaron Leal MedinaMSUB-20200 m.ll.25"43Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)ECL27237
2016/12/10SabadellP.C.Felix Lazaro FerrerMSUB-18200 m.ll.24"781a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECT25738
2019/01/20SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-45200 m.ll.26"61Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)E83.62CT17223
2021/06/20SerrahimaA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-20200 m.ll.27"211.9Cnat. de Catalunya Sub20ECL27363
2018/02/18SabadellP.C.Joaquim Bigorda BoschMVET M-50200 m.ll.29"29Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE77.06CT25420
2017/12/09SabadellP.C.Lucas Sarro TaureMSUB-18200 m.ll.25'391ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaECL26032
2019/12/14SabadellP.C.Albert Campins OteroMSUB-16200 m.ll.24"21Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 1a. jornadaECT29850
2019/06/15GavàA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18200 m.ll.23"370.13a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECT27252
2017/01/21SabadellP.C.Lauriane Elisa Gonzalez RamosFSUB-18200 m.ll.31"353a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL26038
2019/12/15SabadellP.C.Lino Lecuona MusolasMSUB-18200 m.ll.24"54Controls Absoluts en Pista Coberta (1a. Jornada)ECT27251
2019/04/28SerrahimaA.LL.Paula Blasi CairolFSUB-18200 m.ll.27"041.4Control Sub16, Sub18 i Sub20ECT28518
2017/12/09SabadellP.C.Jun Komura TrullenqueMSUB-18200 m.ll.28'581ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaECL27367
2018/12/16SabadellP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-45200 m.ll.25"28Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E86.16CT22243
2018/06/20SerrahimaA.LL.Anna Mallol PonsetiFSUB-18200 m.ll.31"711.74a Jornada Critèrium CampmanyECL28113
2017/01/21SabadellP.C.Albert Moyano TarrasonMSUB-20200 m.ll.24"473a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECT22620
2019/05/30Mollet del VallèsA.LL.Alvaro Mañoso OcaMSUB-20200 m.ll.23"870.3III Míting Ciutat de Mollet del VallèsECL24761
2017/12/09SabadellP.C.Anna Riera GazquezFSUB-18200 m.ll.29'451ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaECL27374
2018/06/02SerrahimaA.LL.Pablo Calsina CarrascoMSUB-20200 m.ll.23"421.1Campionat Catalunya Sub20ECL27179
2017/06/17GavàA.LL.Joan Vilalta BofillMSUB-20200 m.ll.23"441.31a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECL22623
2021/02/28Sant JordiP.C.Juan Corominas CarreteroMVET M-65200 m.ll.33"80Cnat. de Catalunya Màster en P. CobertaE75.12CT110
2018/07/04SerrahimaA.LL.Anna Ferrer ArnaldoFSUB-18200 m.ll.31"121.66a Jornada Critèrium CampmanyECL27173
2017/05/13El PratA.LL.Joan Prous CondeMSUB-18200 m.ll.33"811.24a. Jornada Control Cadet, Juvenil, JuniorECL26046
2018/06/20SerrahimaA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-18200 m.ll.31"631.74a Jornada Critèrium CampmanyECL27372
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-18200 m.ll.24"072.2Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL29052
2018/06/06SerrahimaA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20200 m.ll.26"370.12a Jornada Critèrium CampmanyECL27046
2017/07/05SerrahimaA.LL.Jordi Llansana ArnalotMVET M-40200 m.ll.24"282.15ª Jornada Criterium Josep CampmanyE86.45CT4850
2017/07/05SerrahimaA.LL.Alejandro Omedas GasionMVET M-35200 m.ll.24"622.25ª Jornada Criterium Josep CampmanyE82.01CT25469
2018/06/20SerrahimaA.LL.Alejandro Valles MontagutMSUB-23200 m.ll.21"990.94a Jornada Critèrium CampmanyECT22987
2017/12/10SabadellP.C.Laura De Las Heras GarciaFSUB-23200 m.ll.31"561ª Jornada Control AbsolutECL27627
2018/06/02SerrahimaA.LL.Albert Balada ElizondoMSUB-23200 m.ll.22"261.6Campionat Catalunya Sub23ECT21655
2020/08/19Sta Coloma de G.A.LL.Antonio Perez CarnicerMVET M-35200 m.ll.32"691.4Proves de ControlE62.74CT26112
2018/06/20SerrahimaA.LL.Rafael Pous AndresMSUB-18200 m.ll.24"930.84a Jornada Critèrium CampmanyECT27250
2020/02/02SabadellP.C.Tomas Castells VanaclochaMSUB-18200 m.ll.26"77Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECL88016
2018/12/15SabadellP.C.Jan Tarrats CastilloMSUB-18200 m.ll.24"27Control Pista Coberta Sub20 - Sub18ECT25925
2018/06/06SerrahimaA.LL.Alejandro Cata HernandoMSUB-18200 m.ll.26"450.12a Jornada Critèrium CampmanyECL26028
2019/01/20SabadellP.C.Amdewerk Oliver MartinezMSUB-20200 m.ll.26"43Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)ECL26045
2018/12/15SabadellP.C.Anais Molina CastilloFSUB-18200 m.ll.31"86Control Pista Coberta Sub20 - Sub18ECL29056
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-14220 m.t. (0,762)0'40"8VII Lligueta AtlèticaMCL88029
2018/05/19AscóA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14220 m.t. (0,762)0'34"86Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14ECT28627
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14220 m.t. (0,762)0'37"35Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL80225
2020/10/03LleidaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14220 m.t. (0,762)0'35"16Campionat de Catalunya Sub14ECL85257
2018/05/05L'HospitaletA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-14220 m.t. (0,762)0'43"28a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71910
2018/05/12El PratA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-14220 m.t. (0,762)0'39"37Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL88711
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-14220 m.t. (0,762)0'39"7VII Lligueta AtlèticaMCL89861
2018/05/05L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14220 m.t. (0,762)0'38"28a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71873
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-14220 m.t. (0,762)0'39"7VII Lligueta AtlèticaMCL79866
2021/06/06SerrahimaA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-14220 m.t. (0,762)0'37"31Control JunyECL88052
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-14220 m.t. (0,762)0'42"75ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84025
2019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-14220 m.t. (0,762)0'34"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)MCL83995
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-14220 m.t. (0,762)0'37"00Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL80216
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14220 m.t. (0,762)0'44"15ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88705
2021/06/12Castellar del VallésA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-14220 m.t. (0,762)0'38"46Jorn. Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14ECL79865
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-14220 m.t. (0,762)0'41"0VII Lligueta AtlèticaMCL71920
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Nil Roca RamirezMSUB-14220 m.t. (0,762)0'44"8VII Lligueta AtlèticaMCL96870
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-14220 m.t. (0,762)0'41"46a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL84001
2021/06/26IgualadaA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-14220 m.t. (0,762)0'34"13Jorn. Final Cnat. Catalunya Sub14ECL77938
2021/06/06SerrahimaA.LL.Eric Capdepon SerrapiñanaMSUB-14220 m.t. (0,762)0'38"34Control JunyECL80221
2017/04/29Sant CeloniA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16300 m.ll.0'46"851ª Jornada Control Cadet-Juvenil-Junior (mati)ECT25924
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Maria Garcia ParadellFSUB-16300 m.ll.0'54"7VII Lligueta AtlèticaMCL477
2021/06/06SerrahimaA.LL.Cloe Roa RaffettoFSUB-16300 m.ll.0'46"94Control JunyECL29891
2018/05/23Mollet del VallèsA.LL.Alejandro Valles MontagutMSUB-23300 m.ll.0'35"16II Miting Ciutat de MolletECT22987
2018/12/16SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23300 m.ll.0'47"07Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECL26244
2018/01/27SabadellP.C.Gala Martin CastellaFSUB-16300 m.ll.0'48"794ª Jornada Control Sub16 en Pista CobertaECL85259
2018/12/16SabadellP.C.Georgios SkordisMSUB-20300 m.ll.0'37"11Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECT29049
2018/12/15SabadellP.C.Isabella Galarraga MaestrcciFSUB-16300 m.ll.0'53"80Control Sub-16 en pista cobertaECL92327
2016/12/17SabadellP.C.Marta Arranz SabadellFSUB-16300 m.ll.0'51"272a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL83996
2018/12/15SabadellP.C.Fiona Lane LatorreFSUB-16300 m.ll.0'58"23Control Sub-16 en pista cobertaECL88705
2017/12/16SabadellP.C.Exequiel NeuwirtMSUB-16300 m.ll.0'40"982ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL90562
2018/02/24SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-16300 m.ll.0'40"256ª Jornada Control de Pista Coberta Sub16-18ECT28367
2017/01/14Can DragóA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-16300 m.ll.0'56"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCL80241
2018/01/13SabadellP.C.Laura Hua Saez MendozaFSUB-16300 m.ll.1'03"162ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL88047
2018/06/30CastellónA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-16300 m.ll.0'37"46XVII Campeonato de España Sub16ECT25925
2017/04/01ManresaA.LL.Felix Lazaro FerrerMSUB-18300 m.ll.0'38"60Campionat de Catalunya UniversitariECT25738
2019/12/14SabadellP.C.Paula Perez SoterasFSUB-14300 m.ll.0'51"97Controls Pista Coberta Sub16 - 1a. jornadaECL88041
2018/12/22SabadellP.C.Bruno Miralles BarbaMSUB-16300 m.ll.0'56"02Control Pista Coberta Sub16 (2a Jornada)ECL84025
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Ona Rosas AresFSUB-16300 m.ll.0'55"0VII Lligueta AtlèticaMCL1722
2018/12/15SabadellP.C.Laura Sampedro RestrepoFSUB-16300 m.ll.0'54"18Control Sub-16 en pista cobertaECL87413
2018/12/15SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16300 m.ll.0'47"52Control Sub-16 en pista cobertaECL80225
2018/12/16SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR300 m.ll.0'39"94Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECL19973
2016/12/10SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-35300 m.ll.0'41"57Control Absolut en Pista Coberta (1a. Jornada)E76.33CT25684
2017/01/14Can DragóA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-16300 m.ll.0'41"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCT27251
2018/12/15SabadellP.C.Abril Gonzalez CostaFSUB-16300 m.ll.0'45"67Control Sub-16 en pista cobertaECL88704
2019/12/14SabadellP.C.Daniel Ibañez MuñozMSUB-14300 m.ll.0'56"92Controls Pista Coberta Sub16 - 1a. jornadaECL88032
2017/01/14Can DragóA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-16300 m.ll.0'47"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCL82521
2017/04/01ManresaA.LL.David Rovira MateuMSUB-23300 m.ll.0'41"25Campionat de Catalunya UniversitariECL25878
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Sara Molina SanchezFSUB-16300 m.ll.0'52"2VII Lligueta AtlèticaMZ-2
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Bianca Iemi YllaFSUB-16300 m.ll.0'50"3VII Lligueta AtlèticaMCL469
2018/05/27SerrahimaA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-16300 m.ll.0'43"864ª jornada Control Sub16-18-20ECT28425
2018/06/16AvilésA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-16300 m.ll.0'35"38Cto de España por Sel. Aut. Sub16ECT26918
2019/07/06GijónA.LL.Albert Campins OteroMSUB-16300 m.ll.0'37"78XVIII Campeonato de España Sub16ECT29850
2021/06/06SerrahimaA.LL.Alex Recoder MuntadaMSUB-16300 m.ll.0'40"19Control JunyECL95457
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Nil Salomo VendrellMSUB-16300 m.ll.0'44"19Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL90153
2017/12/16SabadellP.C.Oscar Elizondo CerezaMSUB-16300 m.ll.0'48"402ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL90094
2021/02/21GranollersA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-16300 m.ll.0'40"85Control en Pista Aire LliureECL83995
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-16300 m.ll.0'48"4Control InternMCL71920
2017/01/07SabadellP.C.Tomas Cañellas ClapersMSUB-16300 m.ll.0'40"843a Jornada Control Cadet en pista cobertaECT27252
2018/05/27SerrahimaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-16300 m.ll.0'38"424ª jornada Control Sub16-18-20ECT27258
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Ignasi Queralt AlarconMSUB-16300 m.ll.0'40"5Control InternMCL92341
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16300 m.ll.0'39"58Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL92336
2018/12/16SabadellP.C.Albert Balada ElizondoMSUB-23300 m.ll.0'35"89Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECT21655
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16300 m.ll.0'53"0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL81392
2018/05/27SerrahimaA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16300 m.ll.0'49"684ª jornada Control Sub16-18-20ECL89375
2021/07/17LleidaA.LL.Oriol Sanchez CortesMSUB-16300 m.ll.0'36"09XX Campeonato de España Sub16ECL2671
2020/01/26SabadellP.C.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-16300 m.ll.0'49"39Control Pista Coberta Sub16 - 4a. jornadaECL90789
2018/04/14Sant CeloniA.LL.Anna Canals ProusFSUB-16300 m.ll.0'45"15Control Sub16-18-20 (1a Jornada)ECL80220
2018/03/17SabadellP.C.Paula Blasi CairolFSUB-16300 m.ll.0'42"83Campionat Catalunya Sub16 en pista cobertaECL87786
2017/04/01ManresaA.LL.Amdewerk Oliver MartinezMSUB-18300 m.ll.0'42"67Campionat de Catalunya UniversitariECL26045
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-16300 m.ll.0'53"2VII Lligueta AtlèticaMCL88025
2020/08/12SabadellA.LL.Antonio Perez CarnicerMVET M-35300 m.ll.0'50"62Proves de ControlECT26112
2017/03/05SabadellP.C.Jordi Alegre LopezMSUB-16300 m.ll.0'39"89Campionat de Catalunya Cadet P.C.ECT25736
2017/01/14Can DragóA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-16300 m.ll.0'54"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCL71904
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Ines Reyes AlarcónFSUB-16300 m.ll.0'55"7VII Lligueta AtlèticaMZ-1
2019/01/26SabadellP.C.Marti Blanco JuanMSUB-16300 m.ll.0'42"39Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)ECL71877
2019/01/12SabadellP.C.Pau Vera GarciaMSUB-16300 m.ll.0'49"86Control Sub-16 en Pista Coberta (3a jornada)ECL88711
2019/04/28SerrahimaA.LL.Oliver Johnson MartiMSUB-16300 m.ll.0'42"03Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL94792
2018/06/10LleidaA.LL.Carlos Valls ArenasMSUB-16300 m.ll.0'40"51Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16ECL80249
2017/05/14El PratA.LL.Carla Gomez IzquierdoFSUB-16300 m.ll.0'48"54Campionat Catalunya Clubs CadetECL79276
2019/06/15GavàA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16300 m.ll.0'42"793a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECT28627
2020/03/08SabadellP.C.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16300 m.ll.0'38"79Campionat de Catalunya Sub16 en Pista CobertaECL71873
2016/12/17SabadellP.C.Clara Bages SanzFSUB-16300 m.ll.0'53"742a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL85254
2018/01/27SabadellP.C.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-16300 m.ll.0'36"134ª Jornada Control Sub16 en Pista CobertaECL89373
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Sara Piedra AriasFSUB-16300 m.ll.1'23"6VII Lligueta AtlèticaMZ-3
2019/06/15GavàA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-16300 m.ll.0'41"953a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL88016
2021/02/21GranollersA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-16300 m.ll.0'45"60Control en Pista Aire LliureECL85257
2018/12/16SabadellP.C.Joan Vilalta BofillMSUB-23300 m.ll.0'38"70Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECL22623
2018/04/14Sant CeloniA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-16300 m.ll.0'39"96Control Sub16-18-20 (1a Jornada)ECL71900
2019/04/28SerrahimaA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-16300 m.ll.0'42"65Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL91170
2019/01/26SabadellP.C.Pol Farre EsteveMSUB-16300 m.ll.0'51"85Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)ECL94358
2019/01/12SabadellP.C.Roger Barrachina ReixachMSUB-16300 m.ll.0'43"82Control Sub-16 en Pista Coberta (3a jornada)ECL80216
2019/05/19El PratA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-16300 m.ll.0'48"94Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL77936
2016/12/17SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-16300 m.ll.0'51"982a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL71889
2017/04/01ManresaA.LL.Xavi Juanes GinerMSENIOR300 m.ll.0'37"61Campionat de Catalunya UniversitariECL25470
2018/12/15SabadellP.C.Shelly BruchsteinFSUB-16300 m.ll.0'48"24Control Sub-16 en pista cobertaECL87410
2018/05/13El PratA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-16300 m.t. (0,84)0'46"90Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL71900
2019/05/19El PratA.LL.Nil Salomo VendrellMSUB-16300 m.t. (0,84)0'50"58Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL90153
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-16300 m.t. (0,84)1'00"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL84007
2017/06/11El PratA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-16300 m.t. (0,84)0'44"36Jornada Prèvia Campionat de Catalunya CadetECT27251
2021/05/01El Prat de LlobregatA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-16300 m.t. (0,84)0'45"59XXXIX TROFEU PRATENCECL83995
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Emma Cotonat DonatFSUB-16300 m.t. (0,84)1'00"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL71889
2021/05/01El Prat de LlobregatA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-16300 m.t. (0,84)0'49"59XXXIX TROFEU PRATENCECL85257
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16300 m.t. (0,84)0'44"70Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL92336
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16300 m.t. (0,84)0'51"421a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20ECL71873
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Bernat Guerri SanchezMVET M-65300 m.t. (0,762)0'59"47Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE78.07CT25877
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16300 m.t. (0,762)0'54"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL80225
2017/07/02Can DragóA.LL.Eusebi Manen ComasMVET M-60300 m.t. (0,762)0'54"31Cnat. de Catalunya de Clubs Veterans A.L.E77.90CT18134
2017/05/14El PratA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-16300 m.t. (0,762)0'58"91Campionat Catalunya Clubs CadetECL84007
2021/06/06SerrahimaA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-16300 m.t. (0,762)0'56"44Control JunyECL71920
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-16300 m.t. (0,762)0'51"89Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL87410
2019/07/06GijónA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16300 m.t. (0,762)0'46"63XVIII Campeonato de España Sub16ECT28627
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Luis Sanz MarcoMVET M-60300 m.t. (0,762)0'57"35Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE73.78CT19516
2018/05/13El PratA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16300 m.t. (0,762)0'59"44Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL81392
2020/08/12SabadellA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45300 m.t. (0,914)0'47"72Proves de ControlECT22243
2021/03/28Vilanova i la GeltrúA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-23300 m.t. (0,914)0'49"75Control de Pista adaptat a proves d´Aire LliureECL27046
2018/07/07CambrilsA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-40400 m.ll.1'00"51Campionat Catalunya Decatló i Heptatló MàstersE75.76CT24095
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Dorian Christian MarinMSUB-20400 m.ll.0'54"391a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20ECT29175
2018/02/03SabadellP.C.Sara Iniesta JovaniFSUB-20400 m.ll.1'04"77Control Sub20-18 en Pista CobertaECL25394
2018/05/05SerrahimaA.LL.Violeta Gonzalez OspitalFSUB-18400 m.ll.1'09"64Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL27757
2018/01/21SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.ll.0'54"236ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECT17308
2018/05/30SerrahimaA.LL.Anna Ferrer ArnaldoFSUB-18400 m.ll.1'08"181a Jornada Critèrium CampmanyECL27173
2017/05/27PalafrugellA.LL.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR400 m.ll.0'54"78Miting Internacional d'Atletisme de PalafrugellECT24237
2018/02/24SabadellP.C.Sergi Crespi SallasMSUB-18400 m.ll.0'58"626ª Jornada Control de Pista Coberta Sub16-18ECL27361
2017/12/16SabadellP.C.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20400 m.ll.1'16"592ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL27174
2021/05/21Mollet del VallèsA.LL.Vicente Del Campo MarcoMVET M-40400 m.ll.1'01"13IV Mitin Ciutat de MolletE77.72CT18335
2017/12/16SabadellP.C.Carlota Marginet AssensFSUB-20400 m.ll.1'11"062ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaECL27180
2018/06/16GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-18400 m.ll.0'58"032a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL26247
2019/12/22SabadellP.C.Yennifer Mireya Rodriguez MincholaFSUB-20400 m.ll.1'16"86Controls Absolut en Pista Coberta (2a. jornada)ECL27985
2018/02/18SabadellP.C.Joaquim Bigorda BoschMVET M-50400 m.ll.1'04"88Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE76.85CT25420
2021/06/16GavàA.LL.Miquel Sanchez PedretMSUB-23400 m.ll.0'50"45Cnat. Gironi Absoluts per ClubsECT23536
2017/06/03Lloret De MarA.LL.Claris Odena TeixidorFSUB-20400 m.ll.1'00"50-2.9Campionat de Catalunya Jv-Jr-PrECT22619
2016/12/17SabadellP.C.Joan Vilalta BofillMSUB-20400 m.ll.0'53"342a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL22623
2018/04/28SabadellA.LL.Claudia Gallego SoteloFSUB-23400 m.ll.0'58"77Liga Iberdrola 1D Mujeres 1ªECT21349
2018/06/27SerrahimaA.LL.Juan Gasch MalaretMVET M-45400 m.ll.0'53"935a Jornada Critèrium CampmanyE89.95CT12404
2018/01/12SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR400 m.ll.0'54"763ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL19973
2017/12/17SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-45400 m.ll.1'01"632ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE79.26CT17223
2020/02/22SabadellP.C.Pablo Morales FernandezMSUB-18400 m.ll.0'58"61Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECL95150
2021/06/05SerrahimaA.LL.Mercedes Delgado GonzalezFVET F-65400 m.ll.1'21"05Cnat. de Catalunya Màster Individual i RelleusE83.45CT111
2017/06/17GavàA.LL.Xavi Juanes GinerMSENIOR400 m.ll.0'51"831a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECL25470
2016/12/18SabadellP.C.Max Perez OmedesMSUB-23400 m.ll.0'57"25Control Absolut en Pista Coberta (2a.Jornada)ECL20263
2019/12/14SabadellP.C.Claudia Nielfa RocaFSUB-10400 m.ll.1'29"83Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL96865
2018/05/05SerrahimaA.LL.Pablo Calsina CarrascoMSUB-20400 m.ll.0'53"05Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL27179
2019/12/14SabadellP.C.Damia Vilanova FarreMSUB-8400 m.ll.1'37"52Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL92348
2019/07/03SerrahimaA.LL.Joan Bru GomezMSUB-20400 m.ll.0'51"94Critèrium Josep Campmany (5a Jornada)ECT25737
2017/06/07SerrahimaA.LL.Alex Giralt SalarichMSUB-10400 m.ll.0'54"172ª Jornada Criterium Josep CampmanyE-
2019/02/10AntequeraP.C.Jesus Fernando Montoliu AlconMVET M-45400 m.ll.0'55"35Cnat. d’Espanya de Clubs Màster en pista cobertaE39.91CT16331
2019/06/02Barberà del VallèsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45400 m.ll.0'55"98Campionat Catalunya Màster Individual i RelleusE86.07CT22243
2019/06/08GetafeA.LL.Paula Blasi CairolFSUB-18400 m.ll.0'59"01V Ctº de España Federaciones Autonomicas Sub18ECT28518
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Jordi Clavero GarciaMSUB-23400 m.ll.0'54"99Control de VelocitatECL28625
2018/02/25SabadellP.C.Maia Salomon PagespetitFSUB-10400 m.ll.1'18"18Trofeu Sabadell de Promoció en Pista Coberta - FinalECL77939
2021/06/19L'HospitaletA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-18400 m.ll.0'55"70Control AbsolutsECL71877
2020/02/22SabadellP.C.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-18400 m.ll.0'57"98Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECL29050
2021/06/16GavàA.LL.Paula Vall-Llovera AltesFSENIOR400 m.ll.1'01"14Cnat. Gironi Absoluts per ClubsECT26253
2016/12/17SabadellP.C.Marc Viciano MataMSUB-20400 m.ll.0'56"032a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL23919
2018/06/29VitoriaA.LL.Francesc Bonfill BeneitMVET M-35400 m.ll.0'51"69LIII Campeonato de España MásterE88.68CT8717
2017/06/07SerrahimaA.LL.Maria Bort PorrasFSUB-18400 m.ll.1'05"922ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL27161
2020/01/19SabadellP.C.Albert Campins OteroMSUB-18400 m.ll.0'53"60Control Absolut en Pista Coberta (6a. Jornada)ECT29850
2018/06/16GavàA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-23400 m.ll.1'03"792a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECT22624
2021/06/16GavàA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23400 m.ll.1'02"00Cnat. Gironi Absoluts per ClubsECL28753
2021/07/04MonzónA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-20400 m.ll.0'48"38LXVIII Cto. de España Sub20ECT26918
2019/03/23PalafrugellA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-18400 m.ll.0'55"56Jornades de control Sub16 i més gransECL29052
2019/06/05SerrahimaA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18400 m.ll.0'55"12Critèrium Campmany (1a Jornada)ECT27251
2021/05/22PalafrugellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-23400 m.ll.0'57"42Control de Proves Comb.ECL26037
2018/04/28CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20400 m.ll.0'59"08-0.9Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterECL27046
2018/02/24SabadellP.C.Maria Poch EsteveFSUB-18400 m.ll.1'03"446ª Jornada Control de Pista Coberta Sub16-18ECT26047
2019/01/18SabadellP.C.Georgios SkordisMSUB-20400 m.ll.0'52"22Control Absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)ECT29049
2021/06/16GavàA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23400 m.ll.1'03"30Cnat. Gironi Absoluts per ClubsECL26244
2017/06/17GavàA.LL.Tomas Revilla SanguesaMSUB-18400 m.ll.0'50"771a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECT24016
2017/02/26SabadellP.C.Tomas Palleja EchevarrietaMVET M-55400 m.ll.1'02"75Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.E82.65CT21375
2018/06/16GavàA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR400 m.ll.1'04"142a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECT27758
2020/02/22SabadellP.C.Tomas Castells VanaclochaMSUB-18400 m.ll.0'58"68Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECL88016
2017/02/12SabadellP.C.Gilbert Lurduy SabogalMSUB-20400 m.ll.0'59"317è. Control Absolut en Pista CobertaECT26251
2020/02/22SabadellP.C.Abebe Campos DiazMSUB-18400 m.ll.0'56"36Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECL29337
2021/02/28Sant JordiP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-40400 m.ll.0'59"20Cnat. de Catalunya Màster en P. CobertaE79.12CT25684
2020/02/22SabadellP.C.Oliver Johnson MartiMSUB-18400 m.ll.0'59"33Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECL94792
2021/03/14Lloret de MarA.LL.Antonio Perez CarnicerMVET M-35400 m.ll.1'14"58Cnt.Catalunya d'Atletisme AdaptatE61.01CT26112
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18400 m.ll.0'50"931a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20ECT27252
2021/04/18TarragonaA.LL.Neus Camins VilaFSENIOR400 m.ll.1'06"37Cnat. de Catalunya de Clubs Grup"B" - 2a Jorn.ECL19687
2019/12/14SabadellP.C.Marta Llorca SimoFSUB-10400 m.ll.1'33"05Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL84018
2019/12/14SabadellP.C.Olivia Mangas BoteyFSUB-8400 m.ll.1'40"89Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL95084
2018/06/27SerrahimaA.LL.Rafael Pous AndresMSUB-18400 m.ll.0'55"755a Jornada Critèrium CampmanyECT27250
2019/12/14SabadellP.C.Sara Contreras PujolFSUB-10400 m.ll.1'30"76Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL91676
2018/02/03SabadellP.C.Aaron Leal MedinaMSUB-20400 m.ll.0'56"01Control Sub20-18 en Pista CobertaECL27237
2018/06/16GavàA.LL.Irene Mas LloberaFSUB-23400 m.ll.1'04"702a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL24239
2018/06/16ElxA.LL.Alejandro Valles MontagutMSUB-23400 m.ll.0'48"39Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (3a Jornada)ECT22987
2019/06/15GavàA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-18400 m.ll.0'51"853a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECT28427
2021/05/12SerrahimaA.LL.Albert Balada ElizondoMSENIOR400 m.ll.0'50"46Control AbsolutsECT21655
2020/02/16SabadellP.C.Sara Amo DiazFSUB-10400 m.ll.1'23"0210è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieECL96855
2021/06/20SerrahimaA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-20400 m.ll.1'02"99Cnat. de Catalunya Sub20ECL27363
2019/02/03SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-18400 m.ll.0'55"36Control Absolut en Pista Coberta (7a. Jornada)ECT28367
2019/05/01SerrahimaA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-18400 m.ll.0'53"04Campionat Catalunya de Clubs Sub-20ECT25925
2019/05/18PalafrugellA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18400 m.t. (0,84)1'01"34Campionat de Catalunya Sub18ECT27251
2019/06/12SerrahimaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18400 m.t. (0,84)0'56"91Criterium Josep Campmany (2a. Jornada)ECT27252
2018/06/02SerrahimaA.LL.Joan Bru GomezMSUB-18400 m.t. (0,84)0'58"98Campionat Catalunya Sub18ECT25737
2017/06/28SerrahimaA.LL.Claris Odena TeixidorFSUB-20400 m.t. (0,762)1'07"1897è. CAMPIONAT DE CATALUNYA ABSOLUTECT22619
2019/06/26SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-18400 m.t. (0,762)1'10"76Criterium Josep Campmany (4a. jornada)ECT25924
2021/06/19L'HospitaletA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23400 m.t. (0,762)1'08"78Control AbsolutsECL26244
2021/04/11Santa Coloma de GramenetA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23400 m.t. (0,762)1'10"33Cnat. de Catalunya de Clubs Grup"B" - 1a Jorn.ECL28753
2021/05/30TarragonaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-23400 m.t. (0,762)1'08"70Cnat. Catalunya Sub23ECT26047
2018/05/19SerrahimaA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18400 m.t. (0,762)1'05"89Control Sub16, Sub18 i Sub20ECT27251
2017/07/05SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18400 m.t. (0,762)1'11"695ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL25394
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Joan Bru GomezMSUB-18400 m.t. (0,914)1'03"122a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DECT25737
2021/06/13PalafrugellA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45400 m.t. (0,914)1'00"44Cnat. Gironi Absoluts per ClubsE91.30CT22243
2019/06/26SerrahimaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18400 m.t. (0,914)0'58"51Criterium Josep Campmany (4a. jornada)ECT27252
2019/05/05SerrahimaA.LL.Georgios SkordisMSUB-20400 m.t. (0,914)0'57"31Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"ECT29049
2021/06/05SerrahimaA.LL.Vicente Del Campo MarcoMVET M-45400 m.t. (0,914)1'06"96Cnat. de Catalunya Màster Individual i RelleusE80.09CT18335
2019/07/10MálagaA.LL.Josep Maria Mateo SanzMVET M-50400 m.t. (0,914)1'14"32Campeonato de España de Clubes Master 1ª DivisiónE78.92CT19378
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Albert Balada ElizondoMSUB-23400 m.t. (0,914)0'57"161ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsECT21655
2019/04/14El PratA.LL.Alvaro Mañoso OcaMSUB-20400 m.t. (0,914)1'07"43Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaECL24761
2018/07/04SerrahimaA.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.t. (0,914)1'00"786a Jornada Critèrium CampmanyECT17308
2018/12/23SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR500 m.ll.1'13"00Control Absolut en pista coberta (2a Jornada)ECL17308
2018/06/16GavàA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14500 m.ll.1'23"742a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECT28627
2018/06/16GavàA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10500 m.ll.2'01"482a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL88040
2018/06/16GavàA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-10500 m.ll.1'45"502a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL88052
2017/12/17SabadellP.C.Claudia Gallego SoteloFSUB-23500 m.ll.1'18"632ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECT21349
2019/12/22SabadellP.C.Claris Odena TeixidorFSUB-23500 m.ll.1'22"09Controls Absolut en Pista Coberta (2a. jornada)ECT22619
2018/12/23SabadellP.C.Nuria Ibañez ColominaFSUB-23500 m.ll.1'23"34Control Absolut en pista coberta (2a Jornada)ECT22624
2019/12/22SabadellP.C.Paula Vall-Llovera AltesFSUB-23500 m.ll.1'21"82Controls Absolut en Pista Coberta (2a. jornada)ECT26253
2019/06/15GavàA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12500 m.ll.1'36"303a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL77938
2017/04/01ManresaA.LL.Irene Mas LloberaFSUB-23500 m.ll.1'26"58Campionat de Catalunya UniversitariECL24239
2018/06/16GavàA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-10500 m.ll.1'45"582a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL90148
2018/06/16GavàA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12500 m.ll.1'22"212a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL77138
2018/06/16GavàA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14500 m.ll.1'32"152a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL87410
2020/12/27SabadellA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-18500 m.ll.1'05"36Control Absolut d'hivern - Jornada 2ECT26918
2019/06/15GavàA.LL.Christian Prado CollMSUB-12500 m.ll.1'48"703a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL88042
2016/12/18SabadellP.C.Tomas Revilla SanguesaMSUB-18500 m.ll.1'06"94Control Absolut en Pista Coberta (2a.Jornada)ECT24016
2019/12/22SabadellP.C.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16500 m.ll.1'11"45Controls Absolut en Pista Coberta (2a. jornada)ECL92336
2018/06/16GavàA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14500 m.ll.1'27"382a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL71873
2017/06/17GavàA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10500 m.ll.1'49"541a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECL77939
2017/04/01ManresaA.LL.Joan Bru GomezMSUB-18500 m.ll.1'10"52Campionat de Catalunya UniversitariECT25737
2017/04/01ManresaA.LL.Paula Moreno JuradoFSUB-23500 m.ll.1'46"66Campionat de Catalunya UniversitariECL 23224
2016/12/17GavàA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18600 m.ll.3'30"59Control de combinades per pista cobertaECL26030
2021/01/30GranollersA.LL.Nabil Mehenni AlvarezMSUB-16600 m.ll.1'41"63Control per a P. Coberta [RFEA]ECL93550
2018/02/17HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-14600 m.ll.2'04"94ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88711
2017/11/18Mar BellaA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-14600 m.ll.2'08"52ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84008
2017/11/18Mar BellaA.LL.Raquel Iniesta JovaniFSUB-12600 m.ll.2'32"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90149
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Rafael Pous AndresMSUB-16600 m.ll.1'41"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)MCL87412
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Nil Roca RamirezMSUB-14600 m.ll.2'15"6Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL96870
2017/11/18Mar BellaA.LL.Pol Herrero SanchisMSUB-14600 m.ll.1'57"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL87356
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Robert Perez BatistaMSUB-12600 m.ll.2'20"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM013
2019/02/23SabadellP.C.Nora Bonafonte PardasFSUB-16600 m.ll.1'49"99Control Sub16, Sub18 en Pista CobertaECL92309
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Nina Bigorda SorianoMSUB-14600 m.ll.2'31"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL92308
2019/01/26SabadellP.C.Nil Salomo VendrellMSUB-16600 m.ll.1'41"39Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)ECL90153
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Pol Serrapiñana RamonMSUB-8600 m.ll.2'31"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL89862
2018/05/19AscóA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12600 m.ll.1'44"05Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub12ECL77138
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14600 m.ll.1'50"9Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL85257
2016/11/19Mar BellaA.LL.Sergi Crespi SallasMSUB-16600 m.ll.1'50"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL84004
2017/01/14Can DragóA.LL.Roger Bru GomezMSUB-10600 m.ll.2'51"1IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)MCL84002
2017/11/18Mar BellaA.LL.Oriol Martinez SunyerMSUB-14600 m.ll.2'06"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88699
2018/04/28SerrahimaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-16600 m.ll.1'28"83Control Sub16-18-20ECT27258
2021/02/27SerrahimaA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-12600 m.ll.2'22"22Control Nacional Preparació Temporada Indoor 2021ECL91676
2017/11/18Mar BellaA.LL.Oscar Elizondo CerezaMSUB-16600 m.ll.1'56"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90094
2021/06/06SerrahimaA.LL.Oriol Cuenca ManriqueMSUB-14600 m.ll.1'58"27Control JunyECL4917
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-12600 m.ll.2'07"09ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilMCL84024
2017/11/18Mar BellaA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-14600 m.ll.1'56"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88041
2018/03/03SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14600 m.ll.1'50"30Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub14ECL80225
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Valentina SanteseFSUB-14600 m.ll.2'33"48Control InternECL4091
2018/06/30CastellónA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-16600 m.ll.1'22"71XVII Campeonato de España Sub16ECT26918
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Teo Magri BayenMSUB-16600 m.ll.1'41"35Control InternECL94793
2018/01/13SabadellP.C.Sofia Cendoya ManenFSUB-16600 m.ll.2'34"582ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL90147
2019/05/25Mollet del VallèsA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-16600 m.ll.1'36"73Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16ECL88016
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Sebastian DeldicqueMSUB-16600 m.ll.1'49"65Control InternECL96857
2021/05/22El Prat de LlobregatA.LL.Nicolas Perez SerraMSUB-12600 m.ll.2'06"99Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL3449
2018/03/03SabadellP.C.Roger Barrachina ReixachMSUB-14600 m.ll.1'45"38Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub14ECL80216
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12600 m.ll.2'16"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88029
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-12600 m.ll.2'06"5VII Lligueta AtlèticaMCL84039
2018/02/17HospitaletA.LL.Pablo Lavandera MuletMSUB-8600 m.ll.2'30"44ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88706
2018/02/17HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14600 m.ll.1'57"64ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL87410
2018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16600 m.ll.1'48"40Camp. Catalunya Proves Combinades SUB16ECT25924
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Olivia Mangas BoteyFSUB-8600 m.ll.2'45"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL95084
2018/02/03SabadellP.C.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-16600 m.ll.1'43"39Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL88049
2018/04/28Mar BellaA.LL.Nathan Marchan VilaMSUB-8600 m.ll.2'32"06ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84023
2016/11/19Mar BellaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-16600 m.ll.1'38"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCT27252
2018/02/17HospitaletA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-14600 m.ll.1'56"14ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88698
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Nicole Cruces RosalesFSUB-12600 m.ll.2'33"87Control InternECL4072
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Sara Amo DiazFSUB-10600 m.ll.2'36"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL96855
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Roger Pous DolzMSUB-14600 m.ll.1'49"88Control InternECL3452
2017/11/18Mar BellaA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-12600 m.ll.2'32"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80215
2021/02/27SerrahimaA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-12600 m.ll.2'23"73Control Nacional Preparació Temporada Indoor 2021ECL88040
2020/09/20Vilanova i La GeltrúA.LL.Jacopo Trabaldo TognaMSUB-16600 m.ll.1'34"18Control Sub16 (Jornada de matí)ECL96872
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Jacobo Capilla PrincipalMSUB-14600 m.ll.2'06"09Control InternECL92315
2017/11/18Mar BellaA.LL.Jack Rubiralta KunzeMSUB-12600 m.ll.2'15"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88046
2019/11/09La Mar BellaA.LL.BRUNO ARGUÉSMSUB-14600 m.ll.1'49"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM011
2019/05/11Sta. Coloma GramanetA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16600 m.ll.2'04"38Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL81392
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Hugo Terradillos PericasMSUB-12600 m.ll.2'21"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL77165
2017/11/18Mar BellaA.LL.Hope Sofia Rose Dru DruryFSUB-12600 m.ll.2'20"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88020
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Guiomar Gasto VidalFSUB-10600 m.ll.2'16"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL92328
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-14600 m.ll.2'16"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)MCL84019
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Guillem Talavera MunmanyMSUB-8600 m.ll.2'38"35ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90097
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-14600 m.ll.2'04"34Control InternECL79865
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-14600 m.ll.1'55"24Control InternECL90148
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Gala Martin CastellaFSUB-14600 m.ll.1'54"63Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL85259
2021/06/26IgualadaA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-14600 m.ll.1'41"67Jorn. Final Cnat. Catalunya Sub14ECL79866
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-14600 m.ll.2'02"64Control InternECL84011
2018/02/17HospitaletA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14600 m.ll.2'12"04ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88705
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Jade Margoth Fernandez RocabadoFSUB-12600 m.ll.3'06"59Control InternECL3929
2017/11/18Mar BellaA.LL.Jaime Quiles Merelo De BarberaMSUB-10600 m.ll.2'51"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90151
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-10600 m.ll.2'34"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL81394
2017/01/14Can DragóA.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-10600 m.ll.2'18"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)MCL84016
2018/05/19SerrahimaA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-16600 m.ll.1'33"21Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL71900
2016/11/19Mar BellaA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-16600 m.ll.1'40"7III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCT27251
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-12600 m.ll.2'03"63Control InternECL82523
2021/03/28Vilanova i la GeltrúA.LL.Laia Castello RedondoFSUB-12600 m.ll.2'11"21Control de Pista adaptat a proves d´Aire LliureECL92319
2021/06/06SerrahimaA.LL.Laia Capdepon SerrapiñanaFSUB-14600 m.ll.2'03"66Control JunyECL92314
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-14600 m.ll.2'13"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL92321
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Juli Vidal AlemanyMSUB-12600 m.ll.2'02"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL92347
2018/04/28SerrahimaA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-16600 m.ll.1'39"29Control Sub16-18-20ECT28428
2016/11/19Mar BellaA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-16600 m.ll.1'39"7III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCT25925
2019/05/18El PratA.LL.Jorge Ricart De La TorreMSUB-12600 m.ll.1'53"97Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL93551
2017/06/11El PratA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-16600 m.ll.1'29"89Jornada Prèvia Campionat de Catalunya CadetECT25736
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Joanna Farre EsteveFSUB-12600 m.ll.2'43"90Control InternECL94356
2020/02/22SabadellP.C.Joan Salomon PagespetitMSUB-16600 m.ll.1'33"71Control Sub 16 i Sub18ECL91170
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-12600 m.ll.2'26"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL90788
2019/06/01Sant CeloniA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16600 m.ll.1'45"43a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàMCT28627
2021/06/12Castellar del VallésA.LL.Jana Ferre AlcaideFSUB-14600 m.ll.1'53"84Jorn. Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14ECL466
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-12600 m.ll.2'18"46a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL83992
2019/05/25Mollet del VallèsA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-16600 m.ll.1'42"76Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16ECL88704
2016/11/19Mar BellaA.LL.Adriana Molina RiusFSUB-12600 m.ll.2'54"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL85261
2019/06/01TarragonaA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-12600 m.ll.2'16"23Campionat Territorial Sub10, Sub12, Sub14 i Sub16 4a. jornadaECL85260
2019/01/26SabadellP.C.Clara Llobell AntonijuanFSUB-10600 m.ll.2'28"8VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL88035
2019/05/18El PratA.LL.Dani Faus MiquelMSUB-14600 m.ll.1'55"49Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL93722
2018/01/13SabadellP.C.Cristina Perez ManenFSUB-16600 m.ll.2'09"692ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL90150
2021/06/06SerrahimaA.LL.Cristina Campins OteroFSUB-14600 m.ll.2'00"96Control JunyECL206
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Claudia Nielfa RocaFSUB-10600 m.ll.2'41"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL96865
2017/12/09SabadellP.C.Claudia Montbrio VilaFSUB-16600 m.ll.1'54"951ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL77936
2018/02/17HospitaletA.LL.Claudia Jimenez RamonFSUB-8600 m.ll.2'56"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84012
2016/11/19Mar BellaA.LL.Clara Purlund TorrasFSUB-12600 m.ll.2'13"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL84030
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Christian Prado CollMSUB-14600 m.ll.1'58"28Control InternECL88042
2020/01/12SabadellP.C.Daniel Ibañez MuñozMSUB-16600 m.ll.2'14"34Controls Pista Coberta Sub16 - 3a. jornadaECL88032
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Chloe Bartoli MaciaFSUB-8600 m.ll.2'31"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL93547
2018/12/15SabadellP.C.Carlota Gallardo PingelFSUB-16600 m.ll.2'12"59Control Sub-16 en pista cobertaECL88025
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-14600 m.ll.2'02"81Control InternECL77140
2021/05/15Castellar del VallésA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-12600 m.ll.2'30"41Control Sub 10-12-14ECL90098
2019/06/22LleidaA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16600 m.ll.1'28"81Jornada Final Campionat Catalunya Sub16ECL92336
2016/12/17GavàA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18600 m.ll.3'06"66Control de combinades per pista cobertaECL26035
2021/02/27SerrahimaA.LL.Bruno Framis SanchisMSUB-12600 m.ll.2'20"24Control Nacional Preparació Temporada Indoor 2021ECL3682
2018/02/03SabadellP.C.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-16600 m.ll.1'47"33Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL71872
2017/11/18Mar BellaA.LL.Daniela Teixido RoviraFSUB-12600 m.ll.2'12"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88050
2016/12/17GavàA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18600 m.ll.3'26"28Control de combinades per pista cobertaECL26029
2019/12/22SabadellP.C.Antoni Verger LariosMSUB-14600 m.ll.2'10"8910è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielECL96873
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Alba Malo GonzalezFSUB-12600 m.ll.2'39"3VII Lligueta AtlèticaMCL92333
2019/12/21SerrahimaA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-14600 m.ll.1'46"14Meeting de PromocióECL77139
2018/05/12El PratA.LL.Alex Giralt SalarichMSUB-12600 m.ll.2'03"9Campionat Catalunya Clubs Sub12MCL91612
2021/05/22El Prat de LlobregatA.LL.Alex Soler ColladoMSUB-14600 m.ll.1'59"77Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL509
2017/11/18Mar BellaA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16600 m.ll.2'08"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL89375
2019/05/18El PratA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-12600 m.ll.1'50"66Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL88044
2018/05/19AscóA.LL.Fatima Subias TenlladoFSUB-14600 m.ll.1'57"09Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14ECL79557
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12600 m.ll.2'24"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL93546
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Arnau Esquius GuardiaMSUB-12600 m.ll.2'18"65Control InternECL96859
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-12600 m.ll.1'59"92Control InternECL92349
2021/06/06SerrahimaA.LL.Eric Capdepon SerrapiñanaMSUB-14600 m.ll.1'59"94Control JunyECL80221
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Emma Darriba BacaFSUB-10600 m.ll.2'37"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL92324
2016/12/10SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-16600 m.ll.2'06"031a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL71889
2016/11/19Mar BellaA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-14600 m.ll.2'28"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL85256
2017/11/18Mar BellaA.LL.Elena Salinas DiazFSUB-14600 m.ll.2'03"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84037
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-14600 m.ll.2'00"03Control InternECL80231
2017/11/18Mar BellaA.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-10600 m.ll.3'11"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88021
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16600 m.ll.1'46"9VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL71873
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-14600 m.ll.1'41"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL83995
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Mathias DeldicqueMSUB-16600 m.ll.1'43"1VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM014
2017/11/18Mar BellaA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-12600 m.ll.2'18"02ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88051
2017/11/18Mar BellaA.LL.Martina Muñoz PeralesFSUB-10600 m.ll.2'38"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88038
2016/12/17GavàA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20600 m.ll.2'54"60Control de combinades per pista cobertaECL26244
2021/05/01El Prat de LlobregatA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-16600 m.ll.1'53"05XXXIX TROFEU PRATENCECL71920
2017/11/18Mar BellaA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-14600 m.ll.2'10"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL77169
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-12600 m.ll.2'23"06a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL86863
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Miquel Darriba BacaMSUB-8600 m.ll.2'50"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL92326
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Maria Mateu MacarullaFSUB-14600 m.ll.2'15"95Control InternECL95082
2017/11/18Mar BellaA.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-16600 m.ll.1'57"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL74529
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Mariona Crehuet RateraFSUB-12600 m.ll.1'55"30Proves de controlECL2484
2018/05/26CalellaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-14600 m.ll.1'59"99a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71878
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Florensa CidFSUB-16600 m.ll.2'01"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL87352
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16600 m.ll.1'40"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)MCL80224
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Max Villanueva OliverMSUB-8600 m.ll.3'06"35ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90099
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-16600 m.ll.2'08"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88023
2016/11/19Mar BellaA.LL.Martina Lafuente FauconFSUB-12600 m.ll.2'39"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL84014
2017/05/14El PratA.LL.Mariona Artis JunyentFSUB-16600 m.ll.1'58"23Campionat Catalunya Clubs CadetECL81961
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-12600 m.ll.2'02"6VII Lligueta AtlèticaMCL84038
2021/06/06SerrahimaA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-14600 m.ll.1'49"86Control JunyECL77939
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-16600 m.ll.1'56"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80222
2021/02/27SerrahimaA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-12600 m.ll.2'20"05Control Nacional Preparació Temporada Indoor 2021ECL84018
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Marta Osorio PeñaFSUB-8600 m.ll.3'12"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM015
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16600 m.ll.1'45"16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL71877
2021/02/20Castellar del VallésA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-14600 m.ll.1'52"68Control P. Coberta a l´Aire LliureECL88052
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-14600 m.ll.2'16"1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)MCL71910
2018/04/28SerrahimaA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-16600 m.ll.1'30"00Control Sub16-18-20ECT28427
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-14600 m.ll.1'56"52Control InternECL77938
2020/10/12IgualadaA.LL.Joan Bru GomezMSUB-20800 m.ll.1'55"72100 Campionat de Catalunya AbsolutECT25737
2021/06/16GavàA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-18800 m.ll.2'04"31Cnat. Gironi Absoluts per ClubsECL91170
2019/05/19GavàA.LL.Javier Ricardo Subias ArillaMVET M-50800 m.ll.2'14"276è Meeting Màster «Ciutat de Gavà»E87.34CT25471
2020/10/03PamplonaA.LL.Paula Blasi CairolFSUB-18800 m.ll.2'11"53VI Ctº de España Federaciones Autonomicas Sub18ECT28518
2021/02/20Sant JordiP.C.Antonio Perez CarnicerMVET M-35800 m.ll.3'19"23Control Màster en P. CobertaE52.37CT26112
2021/06/16GavàA.LL.Xavier Espino ComasMSENIOR800 m.ll.2'03"46Cnat. Gironi Absoluts per ClubsECT25534
2019/06/26SerrahimaA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-23800 m.ll.2'27"35Criterium Josep Campmany (4a. jornada)ECT22624
2021/02/12Sant JordiP.C.Ines Alonso BadalFSUB-23800 m.ll.2'36"52Control P. Coberta AbsolutsECL25194
2018/05/26SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18800 m.ll.2'34"93Camp. Catalunya Proves Combinades SUB18ECT26047
2018/11/25GavàA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-18800 m.ll.2'56"05Control de Proves Combinades per a pista cobertaECL27374
2017/01/21SabadellP.C.Victor Malet ViladomiuMSUB-18800 m.ll.2'09"063a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL25185
2017/06/14SerrahimaA.LL.Xavi Juanes GinerMSENIOR800 m.ll.2'02"953ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL25470
2018/10/20SerrahimaA.LL.Violeta Gonzalez OspitalFSUB-18800 m.ll.2'49"45Campionat Catalunya de Clubs Sub-20MCL27757
2018/01/28SabadellP.C.Irene Mas LloberaFSUB-23800 m.ll.2'37"55Cnat de Catalunya Sub23 en Pista CobertaECL24239
2019/06/12SerrahimaA.LL.Irene Betriu RoselloFSENIOR800 m.ll.2'22"94Criterium Josep Campmany (2a. Jornada)ECT22433
2018/04/28CambrilsA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20800 m.ll.3'02"84Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterECL27357
2018/07/04SerrahimaA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR800 m.ll.2'22"006a Jornada Critèrium CampmanyECT27758
2019/07/10MálagaA.LL.Manuel Salvador TarrasonMVET M-60800 m.ll.2'29"53Campeonato de España de Clubes Master 1ª DivisiónE84.44CT87
2017/06/14SerrahimaA.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR800 m.ll.2'10"193ª Jornada Criterium Josep CampmanyECT17308
2020/09/13ReusA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-18800 m.ll.1'57"04Control Setembre-1ECT26918
2018/07/04SerrahimaA.LL.Jaime Ricart De La TorreMSUB-18800 m.ll.2'24"646a Jornada Critèrium CampmanyECL28389
2021/06/20SerrahimaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-20800 m.ll.1'53"37Cnat. de Catalunya Sub20ECT27258
2018/05/19SerrahimaA.LL.Aaron Leal MedinaMSUB-20800 m.ll.2'08"65Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL27237
2019/06/26SerrahimaA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-18800 m.ll.2'06"65Criterium Josep Campmany (4a. jornada)ECT28427
2021/05/19SerrahimaA.LL.Pelayo Garcia GiMSUB-20800 m.ll.1'58"59Control AbsolutsEO8441
2021/01/30Sant JordiP.C.Maria Cercos BallesterFSUB-23800 m.ll.2'44"05Cnat. Catalunya Proves Comb. Absoluts en P. CobertaECL28753
2021/05/21Mollet del VallèsA.LL.Paula Vall-Llovera AltesFSENIOR800 m.ll.2'17"97IV Mitin Ciutat de MolletECT26253
2018/12/08CambrilsA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20800 m.ll.3'00"85Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernECL26029
2021/05/01SerrahimaA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23800 m.ll.2'39"18Cnat. de Catalunya Absoluts de Proves Comb.ECL26244
2019/04/27SerrahimaA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-18800 m.ll.1'59"81Control Sub16, Sub18 i Sub20ECT25736
2021/02/20Sant JordiP.C.Joaquim Bigorda BoschMVET M-55800 m.ll.2'33"80Control Màster en P. CobertaE78.86CT25420
2016/12/10SabadellP.C.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR800 m.ll.2'00"00Control Absolut en Pista Coberta (1a. Jornada)ECT24237
2021/06/16GavàA.LL.Mathias DeldicqueMSUB-18800 m.ll.2'08"37Cnat. Gironi Absoluts per ClubsECT221
2021/06/16GavàA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-18800 m.ll.1'58"79Cnat. Gironi Absoluts per ClubsECT306
2017/07/08CastellonA.LL.Tomas Palleja EchevarrietaMVET M-55800 m.ll.2'20"77XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.E87.54CT21375
2019/06/26SerrahimaA.LL.Luca ChiodoMVET M-45800 m.ll.2'05"94Criterium Josep Campmany (4a. jornada)E90.73CT29514
2019/06/09TarragonaA.LL.Tomas Revilla SanguesaMSUB-20800 m.ll.1'52"17Campionat de Catalunya Sub20ECT24016
2019/03/30PalafrugellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20800 m.ll.3'06"57Jornada de Proves combinades i ControlECL26035
2018/04/28CambrilsA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20800 m.ll.3'05"65Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterECL27174
2021/02/12Sant JordiP.C.Miquel Sanchez PedretMSUB-23800 m.ll.1'56"06Control P. Coberta AbsolutsECT23536
2021/06/20SerrahimaA.LL.Oriol Rutllan DominguezMSUB-20800 m.ll.2'00"67Cnat. de Catalunya Sub20ECT29336
2021/07/01SerrahimaA.LL.Claudia Gallego SoteloFSENIOR800 m.ll.2'13"53Míting Internacional d'Atletisme Ciutat de BarcelonaECT21349
2017/01/21SabadellP.C.Claudia Gonzalez HermosoFSUB-18800 m.ll.2'36"403a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECT26007
2020/02/09SabadellA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-18800 m.ll.2'38"11Campionat de Catalunya Sub18 de Proves Combinades en P. C.ECT25924
2019/01/27SabadellP.C.Claris Odena TeixidorFSUB-23800 m.ll.2'23"26Campionat de Catalunya Absolut en Pista CobertaECT22619
2021/05/21Mollet del VallèsA.LL.Pau Salomo VendrellMSUB-20800 m.ll.2'01"13IV Mitin Ciutat de MolletECT28114
2021/06/16GavàA.LL.Elias Abad RocamoraMSUB-23800 m.ll.2'04"44Cnat. Gironi Absoluts per ClubsECT28752
2019/03/24L'HospitaletA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-18800 m.ll.2'12"94I Trofeu d´Atletisme de Sant Just DesvernECT28428
2019/04/27SerrahimaA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-18800 m.ll.2'25"07Control Sub16, Sub18 i Sub20ECT28425
2017/01/21SabadellP.C.David Biarge MoncunillMSUB-18800 m.ll.2'07"983a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaECL25199
2017/05/28SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18800 m.ll.2'40"00Campionat de Catalunya de Combinades JuvenilECL25394
2019/12/14SabadellP.C.Marti Blanco JuanMSUB-16800 m.ll.2'26"16Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 1a. jornadaECL71877
2018/07/04SerrahimaA.LL.Juan Gasch MalaretMVET M-45800 m.ll.2'00"596a Jornada Critèrium CampmanyE93.94CT12404
2019/05/01SerrahimaA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-18800 m.ll.2'39"17Campionat Catalunya de Clubs Sub-20ECL29060
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-10Alçada0.86 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)CL80247
2017/05/13El PratA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-14Alçada1.20 m.Campionat Catalunya Clubs InfantilCL77936
2017/12/02GavàA.LL.Claris Odena TeixidorFSUB-23Alçada1.36 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCT22619
2018/07/07CambrilsA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-35Alçada1.64 m.Campionat Catalunya Decatló i Heptatló MàstersCT24095
2021/06/06SerrahimaA.LL.Valentina SanteseFSUB-14Alçada1.20 m.Control JunyCL4091
2021/05/23El Prat de LlobregatA.LL.Chloe Bartoli MaciaFSUB-10Alçada0.93 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub10CL93547
2018/10/20SerrahimaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18Alçada1.70 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CT27252
2021/06/27MataróA.LL.Eusebi Manen ComasMVET M-60Alçada1.30 m.Cnat. Catalunya Clubs Màster Masculí76.47CT18134
2016/12/17GavàA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18Alçada1.30 m.Control de combinades per pista cobertaCL26030
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-14Alçada1.07 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84025
2018/05/12El PratA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-12Alçada1.05 m.Campionat Catalunya Clubs Sub12CL84024
2018/04/28Mar BellaA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-10Alçada0.86 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL77140
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-12Alçada0.92 m.VII Lligueta AtlèticaCL88040
2018/05/26SerrahimaA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Alçada1.35 m.Camp. Catalunya Proves Combinades SUB12CL77138
2018/04/28CambrilsA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20Alçada1.34 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL27357
2020/10/04LleidaA.LL.Sara Amo DiazFSUB-10Alçada1.07 m.Campionat de Catalunya Sub10CL96855
2021/05/01SerrahimaA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23Alçada1.37 m.Cnat. de Catalunya Absolut de Proves Comb.CL26244
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Nil Roca RamirezMSUB-14Alçada1.17 m.VII Lligueta AtlèticaCL96870
2021/03/28Vilanova i la GeltrúA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-14Alçada1.15 m.Control de Pista adaptat a proves d´Aire LliureCL85260
2017/07/02Can DragóA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-35Alçada1.68 m.Cnat. de Catalunya de Clubs Veterans A.L.75.00CT25684
2017/12/03GavàA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Alçada1.27 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL71873
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12Alçada1.15 m.Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14 (6a. jornada)CL85257
2019/12/14SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-18Alçada1.44 m.Control de Proves Combinades en Pista CobertaCT25924
2017/01/21SabadellP.C.Pau Pons EsteveMSUB-16Alçada1.46 m.Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista CobertaCL71931
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-12Alçada1.00 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL90148
2018/05/12El PratA.LL.Fatima Subias TenlladoFSUB-14Alçada1.20 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14CL79557
2018/04/28Mar BellaA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-10Alçada0.81 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL89372
2017/12/09SabadellP.C.Exequiel NeuwirtMSUB-16Alçada1.45 m.1ª Jornada Sub 16 Pista CobertaCL90562
2020/01/04SabadellP.C.Lino Lecuona MusolasMSUB-20Alçada1.55 m.Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCCT27251
2018/12/08CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Alçada1.43 m.Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernCL27046
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Pol Serrapiñana RamonMSUB-10Alçada0.82 m.Control InternCL89862
2019/12/27PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16Alçada1.19 m.Jornada de Proves combimades d´hivern i controlCT28627
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-14Alçada1.20 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)CL80216
2021/06/06SerrahimaA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-12Alçada1.15 m.Control JunyCL91676
2017/01/14Can DragóA.LL.Lola Daga CruañasFSUB-12Alçada1.10 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)CL84005
2019/05/18El PratA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-12Alçada1.09 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL84011
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Pep Castello RedondoMSUB-10Alçada0.77 m.Control InternCL92320
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-14Alçada1.20 m.Control InternCL79865
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Laia Capdepon SerrapiñanaFSUB-14Alçada1.20 m.Control InternCL92314
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Sebastian DeldicqueMSUB-14Alçada1.20 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)CL96857
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35Alçada1.50 m.1ª Jornada Campionat de Catalunya de Clubs64.66CT17369
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-12Alçada1.33 m.VII Lligueta AtlèticaCL83992
2021/04/17TarragonaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-23Alçada1.40 m.Cnt.Territorial Proves Comb.CL25394
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-14Alçada1.15 m.Control InternCL79866
2017/03/10MadridP.C.Lucio Jose Martinez GonzalezMVET M-55Alçada1.52 m.XXIII Cnat d'Espanya Veterans Pista Coberta83.06CT101
2017/11/18Mar BellaA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-12Alçada1.01 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL71920
2021/04/17TarragonaA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Alçada1.64 m.Cnt.Territorial Proves Comb.80.39CT22243
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-18Alçada1.40 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaCL27374
2019/05/18El PratA.LL.Marc Malo GonzalezMSUB-14Alçada1.10 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL92334
2019/03/30PalafrugellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20Alçada1.30 m.Jornada de Proves combinades i ControlCL26029
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Eric Capdepon SerrapiñanaMSUB-14Alçada1.10 m.Control InternCL80221
2017/11/18Mar BellaA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-12Alçada0.96 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL80215
2018/04/28CambrilsA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20Alçada1.22 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL27174
2021/01/30Sant JordiP.C.Maria Poch EsteveFSUB-23Alçada1.65 m.Cnat. Catalunya Proves Comb. Absolut en P. CobertaCT26047
2019/01/05SabadellP.C.Jan Martinez PoloMSUB-18Alçada1.70 m.Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCCL29174
2019/12/15SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-14Alçada1.33 m.Control de Proves Combinades en Pista CobertaCL83995
2017/12/02GavàA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-18Alçada1.15 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL27364
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Elia Querol SamperFSUB-14Alçada1.05 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)CL92342
2021/05/22PalafrugellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-23Alçada1.63 m.Control de Proves Comb.CL26037
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Damia Vilanova FarreMSUB-10Alçada0.92 m.Control InternCL92348
2017/11/18Mar BellaA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-12Alçada1.01 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88051
2021/04/11Santa Coloma de GramenetA.LL.Elisa Marghuerita SalaFSUB-16Alçada1.30 m.Cnat. de Catalunya de Clubs Grup"B" - 1a Jorn.CL92345
2017/07/08CastellonA.LL.Miquel Robert FerrerMVET M-60Alçada1.29 m.XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.74.14CT17075
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-14Alçada1.15 m.Control InternCL77938
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Alex Fabregat KirchinMSUB-12Alçada1.00 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL91402
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Cristina Campins OteroFSUB-14Alçada1.10 m.Control InternCL206
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-14Alçada1.20 m.Control InternCL88052
2017/05/13El PratA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-14Alçada1.05 m.Campionat Catalunya Clubs InfantilCL84019
2021/06/06SerrahimaA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-12Alçada1.15 m.Control JunyCL90098
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Arnau Esquius GuardiaMSUB-12Alçada1.00 m.Control InternCL96859
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-14Alçada1.15 m.Control InternCL77939
2017/05/06CornelláA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16Alçada1.64 m.3a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorCL80224
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-14Alçada1.05 m.Control InternCL84038
2020/02/22L'HospitaletA.LL.Bruc Maestro BurrelMSUB-10Alçada0.85 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)CL96864
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Josep Balsells DionisMSUB-10Alçada0.82 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL87409
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Nicolas Perez SerraMSUB-12Alçada1.05 m.Control InternCL3449
2018/05/13El PratA.LL.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-16Alçada1.25 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL88023
2018/04/28CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Alçada1.52 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster75.25CT17223
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12Alçada1.06 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)CL88029
2021/01/30Sant JordiP.C.Maria Cercos BallesterFSUB-23Alçada1.44 m.Cnat. Catalunya Proves Comb. Absolut en P. CobertaCL28753
2021/06/26IgualadaA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-12Alçada1.33 m.Jorn. Final Cnat. Catalunya Sub12CL92349
2019/05/01SerrahimaA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20Alçada1.40 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CL26035
2017/12/02GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-18Alçada1.39 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL26247
2019/07/10MálagaA.LL.Josep Maria Mateo SanzMVET M-50Alçada1.47 m.Critèrium Josep Campmany (6a Jornada)76.96CT19378
2021/02/27Sant JordiP.C.Estela Alcantara MartinezFSUB-14Alçada1.19 m.Jorn. Prèvia Cnat. Catalunya Sub14 en P. CobertaCL93546
2017/12/02GavàA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIORAlçada1.45 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL19973
2021/05/22SabadellA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Decatló M455.854 puntsCto. España Master Comb., Ptlon.. Lanz., Milla y 10.000 m66.31CT22243
2018/07/07CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Decatló M455.625 puntsCampionat Catalunya Decatló i Heptatló Màsters0.00CT17223
2019/05/19MadridA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50Decatló M505.746 puntsCto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y Combinadas65.36CT17223
2018/04/28CambrilsA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Decatló SUB182.114 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL26037
2019/03/30PalafrugellA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Decatló SUB203.126 puntsJornada de Proves combinades i ControlCL27046
2019/05/19MadridA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50Disc 1,5Kg31.78 m.Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y Combinadas42.90CT17223
2021/06/05SerrahimaA.LL.Jaime Busto AbadiaMVET M-50Disc 1,5Kg30.25 m.Cnat. de Catalunya Màster Individual i Relleus41.58CT13465
2018/04/28CambrilsA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Disc 1,5Kg25.00 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL26037
2018/06/10Mollet del VallèsA.LL.Joan Coll VintroMVET M-55Disc 1,5Kg28.46 m.Campionat de Catalunya Màster Individual i Relleus46.78CT2368
2017/07/08CastellonA.LL.Domingo Sanchez SalicioMVET M-55Disc 1,5Kg41.75 m.XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.66.81CT1584
2018/10/20SerrahimaA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Disc 1,750Kg23.09 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CL26037
2019/03/30PalafrugellA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Disc 1,750Kg19.39 m.Jornada de Proves combinades i ControlCL27046
2021/02/07SabadellA.LLMercedes Delgado GonzalezFVET F-65Disc 1Kg12.55 m.4t Cnat. de Catalunya de Llançaments d´Hivern - MÀSTER29.95CT111
2019/07/10MálagaA.LL.Domingo Sanchez SalicioMVET M-60Disc 1Kg45.45 m.Campeonato de España de Clubes Master 1ª División68.92CT1584
2017/05/14El PratA.LL.Arnau Casals CorralMSUB-16Disc 1Kg15.93 m.Campionat Catalunya Clubs CadetCL71886
2018/10/20SerrahimaA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18Disc 1Kg21.17 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CL26035
2019/05/19El PratA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-16Disc 1Kg15.57 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL84025
2019/04/14El PratA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23Disc 1Kg16.76 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaCL27357
2019/05/05SerrahimaA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-23Disc 1Kg16.96 m.Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"CT22624
2018/05/13El PratA.LL.Carlos Valls ArenasMSUB-16Disc 1Kg14.18 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL80249
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18Disc 1Kg13.21 m.2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DCL26030
2021/06/05SerrahimaA.LL.Juan Corominas CarreteroMVET M-65Disc 1Kg23.22 m.Cnat. de Catalunya Màster Individual i Relleus42.10CT110
2019/06/16Castellar del VallésA.LL.Joan Coll VintroMVET M-60Disc 1Kg29.23 m.Campionat Catalunya Clubs Masculins Màster44.32CT2368
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-16Disc 1Kg22.37 m.VII Lligueta AtlèticaCL83995
2018/09/22CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Disc 2Kg29.58 m.Campionat de Catalunya de Pentatló Master45.34CT17223
2021/05/15GavàA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Disc 2Kg25.30 m.7è Meeting Màster Ciutat de Gavà38.01CT22243
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-20Disc 2Kg17.98 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaCL26037
2019/05/05SerrahimaA.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35Disc 2Kg19.90 m.Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"26.86CT17369
2020/08/16GavàA.LL.Antonio Perez CarnicerMVET M-35Disc 2Kg19.39 m.6è Criterium de Llançaments "Ciutat de Gavà"26.17CT26112
2017/06/07SerrahimaA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-35Disc 2Kg42.01 m.2ª Jornada Criterium Josep Campmany56.71CT24095
2021/04/18TarragonaA.LL.Tomas Revilla SanguesaMSUB-23Disc 2Kg22.65 m.Cnat. de Catalunya de Clubs Grup"B" - 2a Jorn.CT24016
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Cristina Campins OteroFSUB-12Disc 600g06.93 m.VII Lligueta AtlèticaCL206
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Bruno Framis SanchisMSUB-12Disc 600g13.90 m.Control InternCL3682
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Disc 600g25.09 m.Jornada Prèvia Campionat de Catalunya AlevíCL77138
2019/01/26SabadellP.C.Gerard Contreras PujolMSUB-12Disc 600g11.06 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaCL90148
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-12Disc 600g17.72 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)CL79866
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-12Disc 600g13.82 m.VII Lligueta AtlèticaCL84039
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-12Disc 600g10.78 m.Control InternCL91676
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-12Disc 600g08.48 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL77939
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-12Disc 600g07.85 m.VII Lligueta AtlèticaCL84038
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Hugo Terradillos PericasMSUB-12Disc 600g08.16 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL77165
2019/01/26SabadellP.C.Martina Hurtado CampsFSUB-12Disc 600g10.26 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaCL77938
2019/01/26SabadellP.C.Jana Amat FerrerFSUB-12Disc 600g09.50 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaCL83992
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-12Disc 600g12.16 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL85260
2020/03/07L'HospitaletA.LL.David Alegre AiguabellaMSUB-12Disc 600g10.29 m.VII Lligueta AtlèticaCL92305
2019/01/26SabadellP.C.Guillem Martin SalarichMSUB-12Disc 600g14.53 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaCL79865
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12Disc 600g05.94 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL88029
2018/05/12El PratA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-14Disc 800g16.04 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14CL84025
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Ines Reyes AlarcónFSUB-16Disc 800g13.10 m.VII Lligueta AtlèticaZ-1
2021/05/22El Prat de LlobregatA.LL.Bernat Sole PalauMSUB-14Disc 800g16.12 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub14CL2669
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Bianca Iemi YllaFSUB-16Disc 800g09.93 m.VII Lligueta AtlèticaCL469
2018/02/17HospitaletA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14Disc 800g12.02 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88705
2018/07/01SerrahimaA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-35Disc 800g40.14 m.Campionat de Catalunya Absolut54.18CT24095
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Jacobo Capilla PrincipalMSUB-12Disc 800g14.10 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)CL92315
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-14Disc 800g17.00 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaCL83995
2018/02/17HospitaletA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-14Disc 800g09.80 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88032
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Sara Molina SanchezFSUB-16Disc 800g09.99 m.VII Lligueta AtlèticaZ-2
2018/02/17HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14Disc 800g14.39 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL71917
2017/03/11L'HospitaletA.LL.Joel Castarlenas MengualMSUB-14Disc 800g25.77 m.Control Benjamí, Aleví i InfantilCL87355
2020/02/22L'HospitaletA.LL.Ricard Casanova GarciaMSUB-14Disc 800g13.63 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)CL95124
2018/02/17HospitaletA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-14Disc 800g11.38 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84008
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-12Disc 800g20.05 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)CL90148
2019/05/18El PratA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-14Disc 800g11.56 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL88051
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Ona Rosas AresFSUB-16Disc 800g13.04 m.VII Lligueta AtlèticaCL1722
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Sara Piedra AriasFSUB-16Disc 800g11.50 m.VII Lligueta AtlèticaZ-3
2018/02/17HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Disc 800g15.38 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL71873
2018/02/17HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14Disc 800g12.73 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL87410
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Ventura Rubio PegueroMSUB-14Disc 800g15.25 m.Control InternCL2677
2021/06/06SerrahimaA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-14Disc 800g15.23 m.Control JunyCL84039
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Agnes Mele CasanovasFSUB-14Disc 800g12.84 m.Control InternCL485
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-16Disc 800g16.18 m.VII Lligueta AtlèticaCL88025
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-14Disc 800g10.60 m.Control InternCL93546
2019/06/13CARA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Disc 800g33.14 m.Control de Llançament de DiscCT29794
2018/05/12El PratA.LL.Marina Diaz-benito LopezFSUB-14Disc 800g12.02 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14CL88019
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Heptatló ABS2.696 puntsJornada de Proves Combinades i ControlCL26244
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18Heptatló Juvenil3.142 puntsJornada de Proves Combinades i ControlCL25394
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Heptatló Juvenil2.074 puntsJornada de Proves Combinades i ControlCL26029
2019/11/23GavàA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50Heptatló M553.562 puntsControl de Proves Combinades per Pista CobertaCT17223
2018/04/28CambrilsA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Heptatló SUB182.452 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL26029
2018/05/26SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18Heptatló SUB184.023 puntsCamp. Catalunya Proves Combinades SUB18CT26047
2017/05/28SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18Heptatló SUB183.264 puntsCampionat de Catalunya de Combinades JuvenilCL25394
2018/04/28CambrilsA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20Heptatló SUB201.624 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL27174
2018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20Heptatló SUB203.386 puntsCamp. Catalunya Proves Combinades SUB20CL25394
2018/04/28CambrilsA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20Heptatló SUB202.260 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL27357
2019/04/27SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20Heptatló SUB203.797 puntsCampionat Catalunya Absolut Proves CombinadesCT26047
2018/04/28CambrilsA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Heptatló SUB202.635 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL26244
2019/03/30PalafrugellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20Heptatló SUB232.653 puntsJornada de Proves combinades i ControlCL26029
2019/03/30PalafrugellA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23Heptatló SUB232.378 puntsJornada de Proves combinades i ControlCL27357
2020/10/12IgualadaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-23Heptatló SUB233.194 puntsCampionat de Catalunya Sub-23 de Proves CombinadesCL25394
2019/03/30PalafrugellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20Heptatló SUB232.470 puntsJornada de Proves combinades i ControlCL26035
2021/05/01SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-23Heptatló SUB233.725 puntsCnat. de Catalunya Absolut de Proves Comb.CT26047
2021/04/17TarragonaA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23Heptatló SUB233.133 puntsCnt.Territorial Proves Comb.CL26244
2021/05/01SerrahimaA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23Heptatló SUB233.281 puntsCnat. de Catalunya Absolut de Proves Comb.CL28753
2018/04/28CambrilsA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Hexatló SUB162.953 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCT25924
2019/12/14SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-14Hexatló SUB162.301 puntsControl de Proves Combinades en Pista CobertaCL83995
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-14Javelina 400g13.40 m.Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilCL74529
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Jana Ferre AlcaideFSUB-14Javelina 400g06.95 m.Control InternCL466
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-14Javelina 400g16.73 m.Control InternCL77938
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-14Javelina 400g13.34 m.Control InternCL83992
2021/06/06SerrahimaA.LL.Valentina SanteseFSUB-14Javelina 400g18.68 m.Control JunyCL4091
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Gemma Khan GimenezFSUB-14Javelina 400g10.35 m.VII Lligueta AtlèticaCL96863
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Candela Baronet CorujoFSUB-14Javelina 400g11.62 m.Control InternCL451
2016/11/19Mar BellaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Javelina 400g15.20 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)CT25924
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-14Javelina 400g09.49 m.Control InternCL77140
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-14Javelina 400g18.29 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL71878
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Laia Capdepon SerrapiñanaFSUB-14Javelina 400g11.10 m.Control InternCL92314
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Agnes Mele CasanovasFSUB-14Javelina 400g08.30 m.Control InternCL485
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-14Javelina 400g08.78 m.Control InternCL88029
2018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Javelina 500g17.16 m.Camp. Catalunya Proves Combinades SUB16CT25924
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Cristina Serra EscorneFSUB-16Javelina 500g17.97 m.Control InternCL1623
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18Javelina 500g23.23 m.2ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsCL25394
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Javelina 500g20.43 m.2ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsCL26029
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Eric Capdepon SerrapiñanaMSUB-14Javelina 500g07.60 m.Control InternCL80221
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Kenza Esmeralda Gueraini LarbiFSUB-16Javelina 500g10.33 m.Control InternCL2536
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Joel Castarlenas MengualMSUB-14Javelina 500g12.38 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)CL87355
2019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-14Javelina 500g18.62 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)CL77139
2018/05/13El PratA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16Javelina 500g16.76 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL89375
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Javelina 500g33.32 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL77138
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Cloe Roa RaffettoFSUB-16Javelina 500g12.20 m.Control InternCL29891
2020/01/18MataróA.LL.Antoni Verger LariosMSUB-14Javelina 500g11.20 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)CL96873
2021/05/08L'HospitaletA.LL.Bernat Sole PalauMSUB-14Javelina 500g09.98 m.Control InternCL2669
2019/05/18El PratA.LL.Teo Magri BayenMSUB-14Javelina 500g14.58 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL94793
2019/05/19El PratA.LL.Julia Bres PerezFSUB-16Javelina 500g07.46 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL92311
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Nil Roca RamirezMSUB-14Javelina 500g09.43 m.VII Lligueta AtlèticaCL96870
2018/05/26SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18Javelina 500g21.05 m.Camp. Catalunya Proves Combinades SUB18CT26047
2021/06/26IgualadaA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-14Javelina 500g23.48 m.Jorn. Final Cnat. Catalunya Sub14CL79865
2021/05/15GavàA.LL.Mercedes Delgado GonzalezFVET F-65Javelina 500g12.61 m.7è Meeting Màster Ciutat de Gavà34.61CT111
2017/05/06CornelláA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18Javelina 500g17.31 m.3a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorCL26030
2020/01/18MataróA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-14Javelina 500g13.04 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)CL79866
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-14Javelina 500g07.02 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)CL84006
2021/05/15GavàA.LL.Juan Corominas CarreteroMVET M-65Javelina 600g19.20 m.7è Meeting Màster Ciutat de Gavà34.53CT110
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23Javelina 600g19.11 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaCL27357
2021/05/01SerrahimaA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23Javelina 600g18.96 m.Cnat. de Catalunya Absolut de Proves Comb.CL28753
2018/06/23Barberà del V.A.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-16Javelina 600g44.58 m.Campionat de Catalunya Sub16CT25925
2019/05/01SerrahimaA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-18Javelina 600g15.74 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CL27374
2019/05/19GavàA.LL.Joan Coll VintroMVET M-60Javelina 600g22.76 m.6è Meeting Màster «Ciutat de Gavà»34.22CT2368
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Maria Carretero PonsFSUB-23Javelina 600g14.04 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaCL29172
2019/06/02Barberà del VallèsA.LL.Eusebi Manen ComasMVET M-60Javelina 600g20.64 m.Campionat Catalunya Màster Individual i Relleus32.36CT18134
2020/10/12IgualadaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-23Javelina 600g29.93 m.Campionat de Catalunya Sub-23 de Proves CombinadesCL25394
2019/06/09TarragonaA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23Javelina 600g22.07 m.Campionat de Catalunya Sub23CL26244
2019/05/19El PratA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16Javelina 600g24.13 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL71877
2018/04/15El PratA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20Javelina 600g15.78 m.1a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DCL27174
2019/06/02Barberà del VallèsA.LL.Bernat Guerri SanchezMVET M-65Javelina 600g26.43 m.Campionat Catalunya Màster Individual i Relleus48.73CT25877
2018/10/20SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Javelina 600g20.76 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CL26029
2019/03/30PalafrugellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20Javelina 600g12.68 m.Jornada de Proves combinades i ControlCL26035
2019/03/23PalafrugellA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20Javelina 600g18.33 m.Jornades de control Sub16 i més gransCT26047
2019/05/19MadridA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50Javelina 700g33.14 m.Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y Combinadas43.04CT17223
2021/07/03ZaragozaA.LL.Jaime Busto AbadiaMVET M-50Javelina 700g34.06 m.III Cto. de España de Clubes Master 2ª Divisió45.05CT13465
2021/06/05SerrahimaA.LL.Miquel Angel Revilla GarciaMVET M-55Javelina 700g24.21 m.Cnat. de Catalunya Màster Individual i Relleus36.75CT148
2018/10/20SerrahimaA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-18Javelina 700g27.62 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CL26247
2018/04/28CambrilsA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Javelina 700g31.99 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterCL26037
2018/04/28CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Javelina 800g35.32 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster47.42CT17223
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Joan Vilalta BofillMSUB-20Javelina 800g27.73 m.Final Campionat de Catalunya de ClubsCL22623
2021/04/11Santa Coloma de GramenetA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-23Javelina 800g27.14 m.Cnat. de Catalunya de Clubs Grup"B" - 1a Jorn.CL27046
2021/05/22SabadellA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Javelina 800g39.34 m.Cto. España Master Comb., Ptlon.. Lanz., Milla y 10.000 m51.82CT22243
2017/09/17PalafrugellA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-35Javelina 800g34.04 m.Cnat de Catalunya de Pentatló i Pentatló de Llançaments de Veterans37.77CT24095
2021/05/30TarragonaA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-23Javelina 800g34.33 m.Cnat. Catalunya Sub23CL26037
2019/05/01SerrahimaA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-18Javelina 800g38.68 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CT25925
2021/04/11Santa Coloma de GramenetA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-18Javelina 800g26.52 m.Cnat. de Catalunya de Clubs Grup"B" - 1a Jorn.CL71877
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Jaime Busto AbadiaMVET M-45Javelina 800g36.22 m.2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D47.71CT13465
2018/05/19SerrahimaA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-16Llargada5.09 m.-1.4Control Sub16, Sub18 i Sub20CT28427
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Max Villanueva OliverMSUB-10Llargada2.90 m.Control InternCL90099
2018/05/19SerrahimaA.LL.Albert Nuñez EscribanoMSUB-16Llargada5.35 m.1.6Control Sub16, Sub18 i Sub20CL83361
2021/05/22PalafrugellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-23Llargada5.08 m.2.6Control de Proves Comb.CL26037
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Emma Darriba BacaFSUB-10Llargada2.63 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL92324
2017/05/28RubiA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-16Llargada5.16 m.1.3Control de LlançamentsCT25736
2017/01/21SabadellP.C.Elvis Torrellas ChopardMSUB-16Llargada3.99 m.Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista CobertaCL84043
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Daniil RasnitsynMSUB-12Llargada2.72 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)CL84031
2019/06/15GavàA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIORLlargada6.04 m.2.03a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàCL19973
2021/05/29Santa Coloma de GramenetA.LL.Meyer Exline-mansonMSUB-10Llargada2.11 m.Proves de controlCL4777
2021/05/22El Prat de LlobregatA.LL.Bernat Kone Royo AlvarezMSUB-12Llargada2.82 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL3585
2017/05/20SerrahimaA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-16Llargada4.09 m.-0.36a jornada Control Cadet-Juveni-JúniorCL82521
2020/03/07L'HospitaletA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-12Llargada3.14 m.VII Lligueta AtlèticaCL84038
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Maria Arguimbau AngladaFSUB-23Llargada3.85 m.-0.7Final Campionat de Catalunya de ClubsIB16290
2018/04/28Mar BellaA.LL.Alex Fabregat KirchinMSUB-12Llargada3.09 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL91402
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Ariadna Rognoni BondiaFSUB-12Llargada1.98 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL84033
2021/01/16Sant JordiP.C.Alex Recoder MuntadaMSUB-16Llargada5.06 m.Control P. Coberta Sub16 (1a Jorn.)CL95457
2018/05/05L'HospitaletA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16Llargada3.71 m.0.48a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14CL89375
2018/05/13El PratA.LL.Matias Nerin FerreiroMSUB-10Llargada2.28 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL80237
2018/02/03Castellar del V.A.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-12Llargada3.01 m.Control Pista Sub10-12-14CL88044
2018/05/13El PratA.LL.Anna Canals ProusFSUB-16Llargada4.75 m.2.7Campionat Catalunya Clubs Sub10CL80220
2018/02/03SabadellP.C.Andrea Costa FerreFSUB-16Llargada3.26 m.Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaCL88018
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Elia Querol SamperFSUB-14Llargada3.11 m.0.7Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL92342
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Bernat Sole PalauMSUB-14Llargada3,79 m.1.1Control InternCL2669
2018/05/12El PratA.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-12Llargada3.08 m.Campionat Catalunya Clubs Sub12CL86863
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-10Llargada2.74 m.0.0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaCL92344
2018/04/15El PratA.LL.Elisa Roig AlosFSUB-18Llargada3.96 m.1.91a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DCL28154
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Alice Corvillo LandbergFSUB-10Llargada2.12 m.Control InternCL2483
2018/11/25GavàA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-18Llargada4.30 m.0.2Control de Proves Combinades per a pista cobertaCL27374
2019/06/22LleidaA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-12Llargada4.10 m.Jornada Final Campionat Catalunya Sub12CL77939
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-12Llargada2.75 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL80231
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Josep Balsells DionisMSUB-10Llargada2.72 m.9ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilCL87409
2017/11/18Mar BellaA.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-10Llargada1.62 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88021
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Eloi Escriche CabellosMSUB-10Llargada1.30 m.Control InternCL96858
2020/03/07L'HospitaletA.LL.David Alegre AiguabellaMSUB-12Llargada2.70 m.VII Lligueta AtlèticaCL92305
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-12Llargada2.67 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL84024
2021/03/20L'HospitaletA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-14Llargada3.98 m.0.9Control InternCL88052
2018/12/22SabadellP.C.Maria Camilas Ocampo SalazarFSUB-18Llargada3.48 mControl Pista Coberta Sub20 - Sub18CL29438
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-14Llargada2.39 m.Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14 (6a. jornada)CL88025
2021/04/25L'HospitaletA.LL.Coque Maestro BurrelMSUB-8Llargada2.30 m.Control InternCL2541
2017/12/02GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-18Llargada5.11 m.0.2Control de Proves Combinades per Pista Coberta