previous arrow
next arrow
Slider

Millors Marques Temporada 2016/17

DataLlocTipusAtletaSexeCategoriaProvaMarcaVentCompeticioM/E%
2017/04/08El PratA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-141.000 m.ll.4'02"46ª Jormada de PromocióM
2016/12/17GavàA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-181.000 m.ll.3'31"90Control de combinades per pista cobertaE
2017/02/04SabadellP.C.Guillem Martin SalarichMSUB-101.000 m.ll.4'41"24VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielE
2017/02/04SabadellP.C.Gabriel Martin SalarichMSUB-101.000 m.ll.4'43"80VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielE
2017/06/25Sta. Coloma G.A.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-161.000 m.ll.2'42"32Jornada Final Campionat de Catalunya CadetE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-101.000 m.ll.9'21"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2017/06/10Castellar del V.A.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-101.000 m.ll.3'35"10Jornada Final Campionat Catalunya BenjamíE
2017/04/01ManresaA.LL.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR1.000 m.ll.2'42''64Campionat de Catalunya UniversitariE
2017/05/01El PratA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-161.000 m.ll.2'56"45Trofeu Pratenc PromocióE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-141.000 m.ll.3'47"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M
2017/05/01El PratA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-101.000 m.ll.4'28"07Trofeu Pratenc PromocióE
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Eric Lopez XandriMSUB-141.000 m.ll.3'19"36Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Clara Bages SanzFSUB-161.000 m.ll.4'08"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Christian Garcia ReyesMSUB-141.000 m.ll.3'52"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-101.000 m.ll.4'45"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)M
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-101.000 m.ll.4'19"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)M
2017/04/01ManresaA.LL.Claudia Gallego SoteloFSUB-231.000 m.ll.3'01"79Campionat de Catalunya UniversitariE
2017/04/08El PratA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-141.000 m.ll.3'39"06ª Jormada de PromocióM
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-141.000 m.ll.4'34"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Elena Salinas DiazFSUB-141.000 m.ll.4'17"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M
2017/05/01El PratA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-161.000 m.ll.3'28"45Trofeu Pratenc PromocióE
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-101.000 m.ll.4'40"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)M
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-161.000 m.ll.3'58"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Laura Garrido GarciaFSUB-101.000 m.ll.4'08"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)M
2017/05/01El PratA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-141.000 m.ll.3'31"63Trofeu Pratenc PromocióE
2017/05/01El PratA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-141.000 m.ll.4'00"92Trofeu Pratenc PromocióE
2017/04/01ManresaA.LL.Paula Vall-Llovera AltesFSUB-201.000 m.ll.3'09"67Campionat de Catalunya UniversitariE
2017/04/08El PratA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-141.000 m.ll.3'25"26ª Jormada de PromocióM
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-121.000 m.ll.7'08"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-161.000 m.ll.3'34"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Violeta Gonzalez OspitalFSUB-161.000 m.ll.3'58"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)M
2017/06/25Sta. Coloma G.A.LL.Victor Blasi CairolMSUB-161.000 m.ll.2'43"67Jornada Final Campionat de Catalunya CadetE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-161.000 m.ll.3'20"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M
2017/04/08El PratA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-141.000 m.ll.3'43"66ª Jormada de PromocióM
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-121.000 m.ll.7'13"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2017/06/10Castellar del V.A.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-141.000 m.ll.3'29:48Jornada Final Campionat Catalunya InfantilE
2017/02/04SabadellP.C.Lucas Martin SalarichMSUB-101.000 m.ll.4'34"57VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-141.000 m.ll.3'40"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M
2017/01/28SabadellP.C.Lluis Ferret BlancoMSUB-161.000 m.ll.3'19"084rt. Control Cadet en Pista CobertaE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-161.000 m.ll.3'21"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-101.000 m.ll.3'59"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)M
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-121.000 m.ll.7'51"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-101.000 m.ll.4'34"8IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)M
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-101.000 m.ll.4'01"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)M
2017/05/13El PratA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-141.000 m.ll.3'40"95Campionat Catalunya Clubs InfantilE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-161.000 m.ll.3'25"1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M
2017/02/04SabadellP.C.Arhane Garuz MarinFSUB-101.000 m.ll.4'15"09VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Mariona Artis JunyentFSUB-161.000 m.ll.3'58"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M
2017/05/27PalafrugellA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-161.000 m.m.2'54"31Miting Internacional d'Atletisme de PalafrugellE
2017/05/14El PratA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-101.000 m.m.8'17"5Campionat Catalunya Clubs BenjamíM
2017/05/27PalafrugellA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-161.000 m.m.2'49"31Miting Internacional d'Atletisme de PalafrugellE
2017/05/13El PratA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-141.000 m. Obs.4'20"77Campionat Catalunya Clubs InfantilE
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-141.000 m. Obs.3'41"69Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilE
2017/07/08CastellonA.LL.Miquel Robert FerrerMVET M-601.500 m.ll.7'52"57XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.E56.46
2017/01/29SabadellP.C.Manuel Salvador TarrasonMVET M-551.500 m.ll.4'53"67CAMPIONAT CATALUNYA CLUBS VETERANS - P.C.E87.92
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-181.500 m.ll.6'15"99Jornada de Proves Combinades i ControlE
2017/07/12SerrahimaA.LL.Xavier Gomez PallaresMSUB-231.500 m.ll.4'54"626ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/02/25SabadellP.C.Claudia Gonzalez HermosoFSUB-181.500 m.ll.5'18"47Campionat de Catalunya Juvenil en Pista CobertaE
2017/06/07SerrahimaA.LL.David Biarge MoncunillMSUB-181.500 m.ll.4'19"372ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/06/21SerrahimaA.LL.Xavier Espino ComasMSUB-231.500 m.ll.4'28"974ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/06/21SerrahimaA.LL.Ernest Cotonat DonatMSUB-181.500 m.ll.4'17"554ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2016/12/17SabadellP.C.Nuria Ibañez ColominaFSUB-201.500 m.ll.5'35"722a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Paula Vall-Llovera AltesFSUB-201.500 m.ll.5'07"372ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/02/04SabadellP.C.Joan Sole MoralesMSUB-181.500 m.ll.4'27"47Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)E
2017/02/26SabadellP.C.Javier Ricardo Subias ArillaMVET M-451.500 m.ll.4'36"30Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.E86.42
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR1.500 m.ll.4'24"772ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE
2016/12/18SabadellP.C.Joan Wager PonsMSUB-201.500 m.ll.4'14"14Control Absolut en Pista Coberta (2a.Jornada)E
2017/05/14El PratA.LL.Arnau Pradas JoverMSUB-161.500 m. Obs.5'20"90Campionat Catalunya Clubs CadetE
2017/05/14El PratA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-161.500 m. Obs.6'16"38Campionat Catalunya Clubs CadetE
2017/02/12BarcelonaRUTAManuel Salvador TarrasonMVET M-551/2 Marató1:26'34"27a Edreams Mitja Marató de BarcelonaE83.00
2017/02/12BarcelonaRUTAEloisa Martinez TorregrosaFVET F-501/2 Marató1:33'15"27a Edreams Mitja Marató de BarcelonaE86.60
2017/02/12BarcelonaRUTAJose Antonio Tamayo GutierrezMVET M-401/2 Marató1:18'10"Mitja Marató de BarcelonaE80.19
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-122.000 m.ll.8'18"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)M
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-122.000 m.ll.9'33"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)M
2017/02/04SabadellP.C.Matafe Gasset VilardagaFSUB-142.000 m.ll.7'54"77VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielE
2017/02/04SabadellP.C.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-142.000 m.ll.7'56"61VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielE
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-122.000 m.ll.7'30"41Jornada Prèvia Campionat de Catalunya AlevíE
2017/02/04SabadellP.C.Jaime Lobera EliesMSUB-142.000 m.ll.8'56"92VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielE
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-122.000 m.ll.7'53"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)M
2016/12/10SabadellP.C.Joan Wager PonsMSUB-203.000 m.ll.09'30"551a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/07/02Can DragóA.LL.Adolfo Dieste MallenMVET M-603.000 m.ll.12'01"26Cnat. de Catalunya de Clubs Veterans A.L.E75.85
2017/05/13El PratA.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-143.000 m.ll.13'04"60Campionat Catalunya Clubs InfantilE
2016/12/10SabadellP.C.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-163.000 m.ll.12'00"901a Jornada Control Cadet en pista cobertaE
2017/02/26SabadellP.C.Joaquim Bigorda BoschMVET M-503.000 m.ll.11'29"62Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.E73.54
2017/02/04SabadellP.C.Lluis Ferret BlancoMSUB-163.000 m.ll.11'32"44VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielE
2017/04/01ManresaA.LL.Joan Sole MoralesMSUB-183.000 m.ll.09'50''50Campionat de Catalunya UniversitariE
2017/05/14El PratA.LL.Valentina Pons MojerFSUB-163.000 m.ll.14'57"67Campionat Catalunya Clubs CadetE
2016/12/10SabadellP.C.David Biarge MoncunillMSUB-183.000 m.ll.09'57"281a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/01/29SabadellP.C.Javier Ricardo Subias ArillaMVET M-453.000 m.ll.10'01"26CAMPIONAT CATALUNYA CLUBS VETERANS - P.C.E83.00
2017/01/21SabadellP.C.Victor Blasi CairolMSUB-163.000 m.ll.10'10"06Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista CobertaE
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-143.000 m.ll.12'52"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)M
2017/02/19SabadellP.C.Ernest Cotonat DonatMSUB-183.000 m.ll.09'30"43Campionat de Catalunya Juvenil de 3000 m.ll.E
2017/05/13El PratA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-143.000 m.ll.14'23"96Campionat Catalunya Clubs InfantilE
2017/04/01ManresaA.LL.Xavier Espino ComasMSUB-233.000 m.ll.09'46"42Campionat de Catalunya UniversitariE
2017/01/21SabadellP.C.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-163.000 m.m.18'36"45Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista CobertaE
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-143.000 m.m.20'15"10Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilE
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Ines Alonso BadalFSUB-183.000 m. Obs.13'53"73Final Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.David Biarge MoncunillMSUB-183.000 m. Obs.11'18"11Final Campionat de Catalunya de ClubsE
2016/11/27ManresaM-RUTAMario Andreu Bassas GarrityMSUB-185 Km marxa ruta25'43''GRAN PREMI DE MARXA CIUTAT DE MANRESAM
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Manuel Salvador TarrasonMVET M-555.000 m.ll.18'24"82Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE83.72
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Ines Alonso BadalFSUB-185.000 m.ll.22'41"491ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Claudia Gonzalez HermosoFSUB-185.000 m.ll.20'08"65Final Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/06/03Lloret De MarA.LL.Xavier Espino ComasMSUB-235.000 m.ll.17'07"56Campionat de Catalunya Jv-Jr-PrE
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Eloisa Martinez TorregrosaFVET W-505.000 m.ll.20'01"48Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE87.96
2017/07/05SerrahimaA.LL.Ernest Cotonat DonatMSUB-185.000 m.ll.16'30"855ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Jose Antonio Tamayo GutierrezMVET M-405.000 m.ll.17'13"371ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE78.68
2016/12/17SerrahimaA.LL.Mario Andreu Bassas GarrityMSUB-185.000 m.m.24'35''93GRAN PREMI ROSSEND CALSE
2017/05/14El PratA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-165.000 m.m.32'01"38Campionat Catalunya Clubs CadetE
2017/07/02Can DragóA.LL.Luis Sanz MarcoMVET M-605.000 m.m.32'43"36Cnat. de Catalunya de Clubs Veterans A.L.E68.55
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Federico Blanco CardonaMVET M-505.000 m.m.27'44"001ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE74.56
2017/05/07BarcelonaRUTAEloisa Martinez TorregrosaFVET F-5010 Km. Ruta0:39'18Cursa Bombers BarcelonaE91.98
2017/01/22BarcelonaRUTAJose Antonio Tamayo GutierrezMVET M-4010 Km. Ruta0:35'20CURSA SANT ANTONIE80.99
2017/05/07BarcelonaRUTAManuel Salvador TarrasonMVET M-5510 Km. Ruta0:37'45Cursa Bombers BarcelonaE86.89
2017/01/22BarcelonaRUTAXavier Espino ComasMSUB-2310 Km. Ruta0:36'30''CURSA SANT ANTONIE
2017/02/12MataróM-RUTAMario Andreu Bassas GarrityMSUB-1810 Km marxa ruta0:51'19"Campionat de Catalunya de MarxaM
2017/05/27PalafrugellA.LL.Mario Andreu Bassas GarrityMSUB-1810.000 m.m.0:51'15"58Campionat de Catalunya de Marxa en PistaE
2017/06/17GavàA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1050 m.ll.09"511a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"E
2016/12/17GavàA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-1860 m.ll.07"82-0.1Control de combinades per pista cobertaE
2016/11/19Mar BellaA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-1660 m.ll.08"802.0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-1460 m.ll.10"1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/04/08El PratA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1060 m.ll.10"76ª Jormada de PromocióM
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Anna Llovera GuillenFSUB-1660 m.ll.11"3IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)M
2017/05/01El PratA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-1260 m.ll.10"61Trofeu Pratenc PromocióE
2016/12/17SabadellP.C.Clara Bages SanzFSUB-1660 m.ll.09"382a Jornada Control Cadet en pista cobertaE
2016/11/19Mar BellaA.LL.Gala Martin CastellaFSUB-1460 m.ll.09"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-1060 m.ll.10"8IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2016/12/17SabadellP.C.Albert Nuñez EscribanoMSUB-1660 m.ll.08"262a Jornada Control Cadet en pista cobertaE
2017/01/13SabadellP.C.Francesc Bonfill BeneitMVET M-3560 m.ll.07"52Control Absolut en Pista Coberta (3a. Jornada)E87.23
2016/12/17SabadellP.C.Marc Viciano MataMSUB-2060 m.ll.07"852a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/04/08El PratA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-1060 m.ll.11"16ª Jormada de PromocióM
2016/12/17SabadellP.C.Jordi Alegre LopezMSUB-1660 m.ll.08"092a Jornada Control Cadet en pista cobertaE
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Boris LimborskyMSUB-1260 m.ll.11"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)M
2017/04/08El PratA.LL.Hugo Terradillos PericasMSUB-1060 m.ll.10"56ª Jormada de PromocióM
2016/11/19Mar BellaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-1660 m.ll.07"601.3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Blanca Rognoni BondiaFSUB-1060 m.ll.13"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2017/04/08El PratA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-1060 m.ll.11"56ª Jormada de PromocióM
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-860 m.ll.11"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1460 m.ll.09"1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Roger Bru GomezMSUB-1060 m.ll.11"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2017/01/14Can DragóA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1260 m.ll.10"1IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-1660 m.ll.07"51.2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/04/08El PratA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1060 m.ll.09"46ª Jormada de PromocióM
2016/11/19Mar BellaA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-1660 m.ll.07"61.7III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2016/12/17SabadellP.C.Xavier Teixido MasagueMSUB-1860 m.ll.07"912a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Josep Balsells DionisMSUB-1060 m.ll.10"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)M
2017/04/08El PratA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-1060 m.ll.10"36ª Jormada de PromocióM
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-1060 m.ll.10"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2017/02/26SabadellP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-4060 m.ll.08"06Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.E85.86
2016/11/19Mar BellaA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-1660 m.ll.09"21.0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-1260 m.ll.09"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)M
2016/12/17SabadellP.C.Joan Vilalta BofillMSUB-2060 m.ll.07"462a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2016/11/19Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-1460 m.ll.08"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Nathan Marchan VilaMSUB-860 m.ll.13"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)M
2017/01/22SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-3560 m.ll.08"026a. Jornada Control Absolut Pista CobertaE82.42
2017/02/12SabadellP.C.Jordi Llansana ArnalotMVET M-4060 m.ll.07"697è. Control Absolut en Pista CobertaE87.26
2016/11/19Mar BellaA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-1460 m.ll.10"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/03/10MadridP.C.Sergio Martin AcostaMVET M-3560 m.ll.07"78XXIII Cnat d'Espanya Veterans Pista CobertaE83.03
2016/11/19Mar BellaA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-1660 m.ll.08"62.0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/02/04SabadellP.C.Llorenç Gracia PuigMSUB-1860 m.ll.08"47Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)E
2016/12/17SabadellP.C.Sara Mañoso OcaFSUB-2060 m.ll.08"982a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2016/11/19Mar BellaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-1660 m.ll.08"50.7III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-1660 m.ll.08"81.2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/01/14Can DragóA.LL.Lola Daga CruañasFSUB-1260 m.ll.10"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-1460 m.ll.10"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2016/12/17SabadellP.C.Maria Poch EsteveFSUB-1860 m.ll.08"752a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2016/11/19Mar BellaA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-1460 m.ll.10"1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-860 m.ll.14"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)M
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-1060 m.ll.09"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)M
2017/04/08El PratA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-1060 m.ll.09"56ª Jormada de PromocióM
2017/01/14Can DragóA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1260 m.ll.08"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M
2017/04/08El PratA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-1060 m.ll.09"76ª Jormada de PromocióM
2016/11/19Mar BellaA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-1660 m.ll.08"72.0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/02/04SabadellP.C.Ferran Larriba PerezMSUB-1860 m.ll.08"18Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)E
2016/12/17SabadellP.C.Elisenda Loppacher SaballsFSUB-1860 m.ll.09"132a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/02/26SabadellP.C.Alejandro Omedas GasionMVET M-3560 m.ll.07"51Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.E86.68
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-860 m.ll.13"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Daniil RasnitsynMSUB-1260 m.ll.10"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.Martina Buera GonzalezFSUB-1660 m.ll.09"01.1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2016/12/17SabadellP.C.Daniel Vidal MartinezMSUB-2060 m.ll.07"832a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2016/11/19Mar BellaA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-1460 m.ll.10"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/01/14Can DragóA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-1260 m.ll.11"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-1060 m.ll.10"1IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)M
2017/02/12SabadellP.C.Nuria Pons DalmauFSUB-1860 m.ll.09"228è. Control Absolut en Pista CobertaE
2017/02/12SabadellP.C.Xavier Domenech GarciaMSUB-2360 m.ll.08"047è. Control Absolut en Pista CobertaE
2017/01/28SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-1660 m.ll.09"884rt. Control Cadet en Pista CobertaE
2016/11/19Mar BellaA.LL.Anna Canals ProusFSUB-1660 m.ll.08"31.2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-1060 m.ll.09"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)M
2016/12/18SabadellP.C.Max Perez OmedesMSUB-2360 m.ll.07"73Control Absolut en Pista Coberta (2a.Jornada)E
2016/11/19Mar BellaA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1260 m.ll.10"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)M
2016/12/17SabadellP.C.Marta Arranz SabadellFSUB-1660 m.ll.09"732a Jornada Control Cadet en pista cobertaE
2016/11/19Mar BellaA.LL.Martina Lafuente FauconFSUB-1260 m.ll.11"3IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)M
2017/05/01El PratA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-1260 m.ll.10"77Trofeu Pratenc PromocióE
2016/11/19Mar BellaA.LL.Clara Purlund TorrasFSUB-1260 m.ll.10"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.Adriana Molina RiusFSUB-1260 m.ll.09"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)M
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Claudia Jimenez RamonFSUB-860 m.ll.15"1IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-1660 m.ll.07"90.9III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1260 m.ll.09"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)M
2017/02/04SabadellP.C.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-1860 m.ll.09"13Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)E
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Mateu Fuentes FernandezMSUB-1060 m.ll.11"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)M
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1260 m.t. (0,5)10"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2017/02/04SabadellP.C.Arhane Garuz MarinFSUB-1060 m.t. (0,5)12"60VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-1260 m.t. (0,5)14"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-1260 m.t. (0,5)13"89ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilM
2017/02/04SabadellP.C.Martina Hurtado CampsFSUB-1060 m.t. (0,5)11"73VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-1260 m.t. (0,5)13"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2017/02/04SabadellP.C.Roger Bru GomezMSUB-1060 m.t. (0,5)13"20VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Martina Lafuente FauconFSUB-1260 m.t. (0,5)14"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-1060 m.t. (0,5)12"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)M
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Ariadna Rognoni BondiaFSUB-1260 m.t. (0,5)14"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2017/02/04SabadellP.C.Jana Amat FerrerFSUB-1060 m.t. (0,5)12"72VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielE
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-1060 m.t. (0,5)13"3IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)M
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Ariadna Montserrat RodriguezFSUB-1260 m.t. (0,5)12"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Lola Daga CruañasFSUB-1260 m.t. (0,5)15"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2017/02/04SabadellP.C.Lucas Martin SalarichMSUB-1060 m.t. (0,5)13"63VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielE
2017/02/04SabadellP.C.Gabriel Martin SalarichMSUB-1060 m.t. (0,5)13"51VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1260 m.t. (0,5)10"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-1260 m.t. (0,5)12"8IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2017/02/04SabadellP.C.Guillem Martin SalarichMSUB-1060 m.t. (0,5)13"80VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielE
2017/05/13El PratA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1260 m.t. (0,5)11"17Campionat Catalunya Clubs Aleví MasculíE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-1260 m.t. (0,5)12"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Daniil RasnitsynMSUB-1260 m.t. (0,5)12"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2017/02/04SabadellP.C.Maia Salomon PagespetitFSUB-1060 m.t. (0,5)12"95VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1260 m.t. (0,5)10"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-1060 m.t. (0,5)14"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)M
2017/02/04SabadellP.C.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-1860 m.t. (0,84)11"38Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)E
2016/12/17GavàA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-1860 m.t. (0,84)12"18-0.8Control de combinades per pista cobertaE
2017/02/18SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-6060 m.t. (0,84)10"94Control 60 tanques-perxa-triple Veterans en pista cobertaE79.16
2017/02/26SabadellP.C.Bernat Guerri SanchezMVET M-6560 m.t. (0,84)17"76Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.E55.12
2017/02/04SabadellP.C.Nuria Pons DalmauFSUB-1860 m.t. (0,84)12"04Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)E
2017/01/21SabadellP.C.Claris Odena TeixidorFSUB-2060 m.t. (0,84)10"593a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/01/21SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-2060 m.t. (0,84)11"123a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2016/12/17SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-1660 m.t. (0,762)12"232a Jornada Control Cadet en pista cobertaE
2016/12/17SabadellP.C.Marta Arranz SabadellFSUB-1660 m.t. (0,762)12"352a Jornada Control Cadet en pista cobertaE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Clara Bages SanzFSUB-1660 m.t. (0,762)10"80.7III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M
2017/02/04SabadellP.C.Jana Hurtado CampsFSUB-1460 m.t. (0,762)13"06VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielE
2017/02/18SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-1660 m.t. (0,762)09"61Campionat de Catalunya Cadet de Proves Combinades en Pista CobertaE
2017/02/04SabadellP.C.Llorenç Gracia PuigMSUB-1860 m.t. (0,914)12"00Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)E
2017/02/04SabadellP.C.Ignacio Llado CortesMSUB-1860 m.t. (0,914)10"50Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)E
2017/02/18SabadellP.C.Lino Lecuona MusolasMSUB-1660 m.t. (0,914)10"10Control Cadet-Juvenil i 60 tanques Júnior M en pista cobertaE
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-1660 m.t. (0,914)21"20.2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)M
2017/04/08El PratA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-1480 m.ll.11"36ª Jormada de PromocióM
2017/04/08El PratA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-1480 m.ll.10"96ª Jormada de PromocióM
2017/04/08El PratA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-1480 m.ll.13"06ª Jormada de PromocióM
2017/04/08El PratA.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-1480 m.ll.12"76ª Jormada de PromocióM
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Joel Castarlenas MengualMSUB-1480 m.ll.11"29ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilM
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Mykhaylo OskomaMSUB-1280 m.ll.14"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)M
2017/04/08El PratA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-1480 m.ll.11"56ª Jormada de PromocióM
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Violeta Gonzalez OspitalFSUB-1680 m.ll.12"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)M
2017/04/08El PratA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-1480 m.ll.12"86ª Jormada de PromocióM
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-1480 m.ll.13"9III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)M
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1480 m.ll.11"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)M
2017/03/11L'HospitaletA.LL.Aiman Fina RubioMSUB-1480 m.ll.12"6Control Benjamí, Aleví i InfantilM
2017/04/08El PratA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-1480 m.ll.11"86ª Jormada de PromocióM
2017/04/08El PratA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-1480 m.ll.11"16ª Jormada de PromocióM
2017/04/08El PratA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-1480 m.ll.12"66ª Jormada de PromocióM
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Elena Salinas DiazFSUB-1480 m.ll.12"6III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)M
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-1480 m.ll.13"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)M
2017/04/08El PratA.LL.Eric Lopez XandriMSUB-1480 m.ll.12"26ª Jormada de PromocióM
2017/05/13El PratA.LL.Enric Clemente MarsalMSUB-1480 m.ll.18"61-0.1Campionat Catalunya Clubs InfantilE
2017/04/08El PratA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-1480 m.ll.11"16ª Jormada de PromocióM
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1480 m.t. (0,762)16"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)M
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Maria Carretero PonsFSUB-23100 m.ll.14"22-1.22ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/05/01El PratA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-16100 m.ll.11"960.0Trofeu Pratenc PromocióE
2017/05/01El PratA.LL.Monica Ripoll VadriFSUB-16100 m.ll.19"820.1Trofeu Pratenc PromocióE
2017/06/17GavàA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-16100 m.ll.12"031.81a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"E
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16100 m.ll.13"892.2Final Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/05/06CornelláA.LL.Albert Nuñez EscribanoMSUB-16100 m.ll.12"950.33a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorE
2017/06/21SerrahimaA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-18100 m.ll.13"110.14ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/06/07SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18100 m.ll.13"961.92ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/06/21SerrahimaA.LL.Gilbert Lurduy SabogalMSUB-20100 m.ll.12"340.84ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Helena Vela GarciaFSUB-20100 m.ll.13"850.72ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/06/17GavàA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-16100 m.ll.12"273.21a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"E
2017/06/07SerrahimaA.LL.Rafael Pous AndresMSUB-16100 m.ll.12"510.42ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/05/14El PratA.LL.Ana Jerez SanjurjoFSUB-16100 m.ll.14"850.0Campionat Catalunya Clubs CadetE
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-16100 m.ll.15"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)M
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-16100 m.ll.15"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)M
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Albert Moyano TarrasonMSUB-20100 m.ll.12"201.6Final Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18100 m.ll.12"231.0Jornada de Proves Combinades i ControlE
2017/05/01El PratA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-16100 m.ll.13"741.7Trofeu Pratenc PromocióE
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Albert Balada ElizondoMSUB-23100 m.ll.11"500.62ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Jordi Llansana ArnalotMVET M-40100 m.ll.11"931.2Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE86.59
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Emma Cotonat DonatFSUB-16100 m.ll.15"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)M
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Sergi Crespi SallasMSUB-16100 m.ll.13"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)M
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35100 m.ll.12"352.0Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE80.16
2017/06/21SerrahimaA.LL.Daniel Sanz LopezMSUB-23100 m.ll.12"430.84ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/06/17GavàA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-16100 m.ll.12"263.21a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"E
2017/05/06CornelláA.LL.Martina Buera GonzalezFSUB-16100 m.ll.15"40-0.53a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorE
2017/05/06CornelláA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-16100 m.ll.14"411.33a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorE
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Alejandro Omedas GasionMVET M-35100 m.ll.11"822.0Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE84.35
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16100 m.ll.12"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)M
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Francesc Bonfill BeneitMVET M-35100 m.ll.11"991.52ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE84.32
2017/06/07SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18100 m.ll.14"741.92ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/05/21SerrahimaA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-35100 m.ll.12"362.05è. Meeting Veterans "Ciutat de Gavà"E81.80
2017/06/17GavàA.LL.Joan Vilalta BofillMSUB-20100 m.ll.11"501.71a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"E
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Anna Canals ProusFSUB-16100 m.ll.13"6III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)M
2017/06/07SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18100 m.ll.13"621.92ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/06/21SerrahimaA.LL.Lucas Sarro TaureMSUB-18100 m.ll.12"280.14ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Patricia Estañol CayuelaFSUB-20100 m.t. (0,84)20"04-1.42ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Eusebi Manen ComasMVET M-60100 m.t. (0,84)18"391.5Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE77.87
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20100 m.t. (0,84)17"890.1Jornada de Proves Combinades i ControlE
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18100 m.t. (0,762)18"801.4Jornada de Proves Combinades i ControlE
2017/05/06CornelláA.LL.Anna Simon SerraFSUB-18100 m.t. (0,762)24"48-3.63a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorE
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18100 m.t. (0,762)17"810.1Jornada de Proves Combinades i ControlE
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18100 m.t. (0,762)19"821.4Jornada de Proves Combinades i ControlE
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18100 m.t. (0,762)19"701.2Jornada de Proves Combinades i ControlE
2017/06/07SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18100 m.t. (0,762)16"971.32ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/06/25Sta. Coloma G.A.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16100 m.t. (0,762)15"621.4Jornada Final Campionat de Catalunya CadetE
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Rafael Pous AndresMSUB-16100 m.t. (0,914)19"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)M
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Sergi Crespi SallasMSUB-16100 m.t. (0,914)21"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)M
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18110 m.t. (0,914)18"842.8Jornada de Proves Combinades i ControlE
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-40110 m.t. (0,991)18"842.0Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE74.10
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR110 m.t. (1,067)18"31-0.52ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Daniel Sanz LopezMSUB-23110 m.t. (1,067)19"780.12ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/05/13El PratA.LL.Gala Martin CastellaFSUB-14150 m.ll.22"51Campionat Catalunya Clubs InfantilE
2016/12/17El PratA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14150 m.ll.23"02n. Control Benjamí Aleví i InfantilM
2016/12/17El PratA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-14150 m.ll.25"72n. Control Benjamí Aleví i InfantilM
2017/01/14Can DragóA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-14150 m.ll.26"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)M
2017/01/14Can DragóA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-14150 m.ll.22"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)M
2016/12/17El PratA.LL.Bianca AndreoliFSUB-14150 m.ll.24"62n. Control Benjamí Aleví i InfantilM
2017/01/14Can DragóA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14150 m.ll.23"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)M
2017/05/13El PratA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14150 m.ll.21"90Campionat Catalunya Clubs InfantilE
2017/06/14SerrahimaA.LL.Daniel Sanz LopezMSUB-23200 m.ll.24"710.93ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/06/14SerrahimaA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-20200 m.ll.28"951.33ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20200 m.ll.30"50-1.6Jornada de Proves Combinades i ControlE
2017/07/05SerrahimaA.LL.Jordi Llansana ArnalotMVET M-40200 m.ll.24"282.15ª Jornada Criterium Josep CampmanyE86.45
2017/01/21SabadellP.C.Claris Odena TeixidorFSUB-20200 m.ll.27"623a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/06/17GavàA.LL.Maria Bort PorrasFSUB-18200 m.ll.28"510.81a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"E
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Alejandro Valles MontagutMSUB-23200 m.ll.22"930.01ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/05/13El PratA.LL.Marisa Anguera PougetFSUB-18200 m.ll.33"000.94a. Jornada Control Cadet, Juvenil, JuniorE
2017/07/05SerrahimaA.LL.Alejandro Omedas GasionMVET M-35200 m.ll.24"622.25ª Jornada Criterium Josep CampmanyE82.01
2017/05/13El PratA.LL.Joan Prous CondeMSUB-18200 m.ll.33"811.24a. Jornada Control Cadet, Juvenil, JuniorE
2017/06/17GavàA.LL.Joan Vilalta BofillMSUB-20200 m.ll.23"441.31a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"E
2017/06/14SerrahimaA.LL.Albert Balada ElizondoMSUB-23200 m.ll.22"341.43ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2016/12/10SabadellP.C.Felix Lazaro FerrerMSUB-18200 m.ll.24"781a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18200 m.ll.28"05-0.8Jornada de Proves Combinades i ControlE
2017/02/26SabadellP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-40200 m.ll.26"18Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.E81.97
2017/01/21SabadellP.C.Albert Moyano TarrasonMSUB-20200 m.ll.24"473a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/06/17GavàA.LL.Francesc Bonfill BeneitMVET M-35200 m.ll.23"401.31a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"E87.65
2016/12/10SabadellP.C.Xavier Teixido MasagueMSUB-18200 m.ll.25"711a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18200 m.ll.29"000.01ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE
2016/12/10SabadellP.C.Marc Viciano MataMSUB-20200 m.ll.24"951a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2016/12/10SabadellP.C.Sara Mañoso OcaFSUB-20200 m.ll.30"511a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/05/13El PratA.LL.Amdewerk Oliver MartinezMSUB-18200 m.ll.26"510.14a. Jornada Control Cadet, Juvenil, JuniorE
2017/06/14SerrahimaA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-35200 m.ll.25"130.93ª Jornada Criterium Josep CampmanyE81.62
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18200 m.ll.31"59-1.9Jornada de Proves Combinades i ControlE
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18200 m.ll.29"18-0.8Jornada de Proves Combinades i ControlE
2017/07/05SerrahimaA.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35200 m.ll.25"492.15ª Jornada Criterium Josep CampmanyE78.62
2017/01/21SabadellP.C.Alvaro Mañoso OcaMSUB-18200 m.ll.25"583a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18200 m.ll.31"49-0.8Jornada de Proves Combinades i ControlE
2017/01/21SabadellP.C.Ignacio Llado CortesMSUB-18200 m.ll.25"713a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/07/05SerrahimaA.LL.Helena Vela GarciaFSUB-20200 m.ll.28"481.05ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/01/21SabadellP.C.Lauriane Elisa Gonzalez RamosFSUB-18200 m.ll.31"353a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-14220 m.t. (0,762)0'37"00Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilE
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14220 m.t. (0,762)0'40"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)M
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14220 m.t. (0,762)0'37"35Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilE
2017/04/29Sant CeloniA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16300 m.ll.0'46"851ª Jornada Control Cadet-Juvenil-Junior (mati)E
2017/04/01ManresaA.LL.Felix Lazaro FerrerMSUB-18300 m.ll.0'38''60Campionat de Catalunya UniversitariE
2017/01/07SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-16300 m.ll.0'44"023a Jornada Control Cadet en pista cobertaE
2017/01/07SabadellP.C.Tomas Cañellas ClapersMSUB-16300 m.ll.0'40"843a Jornada Control Cadet en pista cobertaE
2016/12/17SabadellP.C.Marta Arranz SabadellFSUB-16300 m.ll.0'51"272a Jornada Control Cadet en pista cobertaE
2016/12/17SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-16300 m.ll.0'51"982a Jornada Control Cadet en pista cobertaE
2017/01/14Can DragóA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-16300 m.ll.0'54"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)M
2017/04/01ManresaA.LL.Xavi Juanes GinerMSENIOR300 m.ll.0'37"61Campionat de Catalunya UniversitariE
2017/04/01ManresaA.LL.Albert Balada ElizondoMSUB-23300 m.ll.0'36"46Campionat de Catalunya UniversitariE
2016/12/10SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-35300 m.ll.0'41"57Control Absolut en Pista Coberta (1a. Jornada)E76,33
2017/05/14El PratA.LL.Carla Gomez IzquierdoFSUB-16300 m.ll.0'48"54Campionat Catalunya Clubs CadetE
2017/04/01ManresaA.LL.Amdewerk Oliver MartinezMSUB-18300 m.ll.0'42''67Campionat de Catalunya UniversitariE
2017/01/14Can DragóA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-16300 m.ll.0'56"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)M
2016/12/17SabadellP.C.Clara Bages SanzFSUB-16300 m.ll.0'53"742a Jornada Control Cadet en pista cobertaE
2017/03/05SabadellP.C.Jordi Alegre LopezMSUB-16300 m.ll.0'39"89Campionat de Catalunya Cadet P.C.E
2017/01/14Can DragóA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-16300 m.ll.0'41"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)M
2017/01/14Can DragóA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-16300 m.ll.0'47"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)M
2017/06/11El PratA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-16300 m.ll.0'36"84Jornada Prèvia Campionat de Catalunya CadetE
2017/04/01ManresaA.LL.David Rovira MateuMSUB-23300 m.ll.0'41''25Campionat de Catalunya UniversitariE
2017/06/11El PratA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-16300 m.t. (0,84)0'44"36Jornada Prèvia Campionat de Catalunya CadetE
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Emma Cotonat DonatFSUB-16300 m.t. (0,84)1'00"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)M
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-16300 m.t. (0,84)1'00"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)M
2017/05/14El PratA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-16300 m.t. (0,762)0'58"91Campionat Catalunya Clubs CadetE
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Luis Sanz MarcoMVET M-60300 m.t. (0,762)0'57"35Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE73.78
2017/07/02Can DragóA.LL.Eusebi Manen ComasMVET M-60300 m.t. (0,762)0'54"31Cnat. de Catalunya de Clubs Veterans A.L.E77.90
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Bernat Guerri SanchezMVET M-65300 m.t. (0,762)0'59"47Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE78.07
2017/06/03Lloret De MarA.LL.Claris Odena TeixidorFSUB-20400 m.ll.1'00"50-2.9Campionat de Catalunya Jv-Jr-PrE
2017/06/03Lloret De MarA.LL.Claudia Gallego SoteloFSUB-23400 m.ll.0'59"39Campionat de Catalunya Jv-Jr-PrE
2017/06/17GavàA.LL.Xavi Juanes GinerMSENIOR400 m.ll.0'51"831a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"E
2016/12/18SabadellP.C.Max Perez OmedesMSUB-23400 m.ll.0'57"25Control Absolut en Pista Coberta (2a.Jornada)E
2017/05/27PalafrugellA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-20400 m.ll.01'04"12Miting Internacional d'Atletisme de PalafrugellE
2017/06/07SerrahimaA.LL.Aaron Leal MedinaMSUB-18400 m.ll.0'56"092ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/06/07SerrahimaA.LL.Alex Giralt SalarichMSUB-10400 m.ll.0'54"172ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/06/21SerrahimaA.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.ll.0'55"074ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Alejandro Valles MontagutMSUB-23400 m.ll.0'50"002ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE
2016/12/17SabadellP.C.Marc Viciano MataMSUB-20400 m.ll.0'56"032a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/05/27PalafrugellA.LL.Irene Mas LloberaFSUB-23400 m.ll.01'06"89Miting Internacional d'Atletisme de PalafrugellE
2017/06/21SerrahimaA.LL.Daniel Sanz LopezMSUB-23400 m.ll.0'55"134ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/05/27PalafrugellA.LL.Paula Vall-Llovera AltesFSUB-20400 m.ll.01'02"67Miting Internacional d'Atletisme de PalafrugellE
2017/02/12SabadellP.C.Gilbert Lurduy SabogalMSUB-20400 m.ll.0'59"317è. Control Absolut en Pista CobertaE
2017/06/07SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18400 m.ll.1'08"572ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/06/03Lloret De MarA.LL.Joan Bru GomezMSUB-18400 m.ll.0'53"78Campionat de Catalunya Jv-Jr-PrE
2017/06/18La Mar BellaA.LL.Joaquim Bigorda BoschMVET M-50400 m.ll.1'06"43XII Meeting català d'atletes veteranes i veteransE75.06
2016/12/17SabadellP.C.Joan Vilalta BofillMSUB-20400 m.ll.0'53"342a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/05/27PalafrugellA.LL.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR400 m.ll.0'54"78Miting Internacional d'Atletisme de PalafrugellE
2017/06/07SerrahimaA.LL.Maria Bort PorrasFSUB-18400 m.ll.1'05"922ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18400 m.ll.1'01"41Jornada de Proves Combinades i ControlE
2017/06/21SerrahimaA.LL.Francesc Bonfill BeneitMVET M-35400 m.ll.0'52"894ª Jornada Criterium Josep CampmanyE86,03
2017/02/26SabadellP.C.Tomas Palleja EchevarrietaMVET M-55400 m.ll.1'02"75Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.E82.65
2017/06/17GavàA.LL.Tomas Revilla SanguesaMSUB-18400 m.ll.0'50"771a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"E
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20400 m.t. (0,762)1'13"05Final Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/07/05SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18400 m.t. (0,762)1'11"695ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/06/28SerrahimaA.LL.Claris Odena TeixidorFSUB-20400 m.t. (0,762)1'07"1897è. CAMPIONAT DE CATALUNYA ABSOLUTE
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Albert Balada ElizondoMSUB-23400 m.t. (0,914)0'57"161ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.t. (0,914)1'01"08Final Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/04/01ManresaA.LL.Irene Mas LloberaFSUB-23500 m.ll.1'26''58Campionat de Catalunya UniversitariE
2017/04/01ManresaA.LL.Paula Moreno JuradoFSUB-23500 m.ll.1'46''66Campionat de Catalunya UniversitariE
2016/12/18SabadellP.C.Tomas Revilla SanguesaMSUB-18500 m.ll.1'06"94Control Absolut en Pista Coberta (2a.Jornada)E
2017/04/01ManresaA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-20500 m.ll.1'27"05Campionat de Catalunya UniversitariE
2017/04/01ManresaA.LL.Joan Bru GomezMSUB-18500 m.ll.1'10''52Campionat de Catalunya UniversitariE
2017/06/17GavàA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10500 m.ll.1'49"541a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"E
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12600 m.ll.1'47"29ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilM
2016/12/17GavàA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18600 m.ll.3'30"59Control de combinades per pista cobertaE
2016/11/19Mar BellaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-16600 m.ll.1'38"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/05/20SerrahimaA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-16600 m.ll.1'28"556a jornada Control Cadet-Juveni-JúniorE
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14600 m.ll.1'52"15Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilE
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-12600 m.ll.2'07"09ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilM
2016/11/19Mar BellaA.LL.Sergi Crespi SallasMSUB-16600 m.ll.1'50"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-14600 m.ll.2'12"6III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12600 m.ll.2'05"3IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-16600 m.ll.1'38"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/05/13El PratA.LL.Pol Herrero SanchisMSUB-14600 m.ll.2'01"76Campionat Catalunya Clubs InfantilE
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Rafael Pous AndresMSUB-16600 m.ll.1'41"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)M
2017/05/28SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16600 m.ll.1'52"54Campionat de Catalunya de Combinades JuvenilE
2017/03/11L'HospitaletA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-14600 m.ll.2'09"5Control Benjamí, Aleví i InfantilM
2017/01/14Can DragóA.LL.Roger Bru GomezMSUB-10600 m.ll.2'51"1IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M
2017/01/14Can DragóA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-10600 m.ll.2'25"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-16600 m.ll.1'54"9III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)M
2017/01/14Can DragóA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-10600 m.ll.2'39"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.Clara Purlund TorrasFSUB-12600 m.ll.2'13"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)M
2017/03/11L'HospitaletA.LL.Elena Salinas DiazFSUB-14600 m.ll.2'05"2Control Benjamí, Aleví i InfantilM
2017/01/14Can DragóA.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-10600 m.ll.2'18"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-14600 m.ll.2'06"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-8600 m.ll.2'42"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)M
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-14600 m.ll.1'55"56Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilE
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14600 m.ll.2'02"09ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilM
2016/11/19Mar BellaA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-16600 m.ll.1'50"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-16600 m.ll.1'40"7III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-14600 m.ll.2'28"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/06/11El PratA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-16600 m.ll.1'29"89Jornada Prèvia Campionat de Catalunya CadetE
2016/12/17GavàA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18600 m.ll.3'06"66Control de combinades per pista cobertaE
2016/12/17El PratA.LL.Fatima Subias TenlladoFSUB-12600 m.ll.2'07"72n. Control Benjamí Aleví i InfantilM
2017/04/08El PratA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-12600 m.ll.2'03"46ª Jormada de PromocióM
2016/11/19Mar BellaA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-10600 m.ll.2'20"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)M
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Gala Martin CastellaFSUB-14600 m.ll.1'54"63Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilE
2017/04/08El PratA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-12600 m.ll.1'59"26ª Jormada de PromocióM
2016/12/10SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-16600 m.ll.2'06"031a Jornada Control Cadet en pista cobertaE
2017/03/11L'HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14600 m.ll.2'00"8Control Benjamí, Aleví i InfantilM
2016/11/19Mar BellaA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-10600 m.ll.2'49"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-16600 m.ll.1'39"7III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-14600 m.ll.2'16"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)M
2017/01/14Can DragóA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10600 m.ll.2'21"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M
2016/12/17GavàA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18600 m.ll.3'26"28Control de combinades per pista cobertaE
2017/05/14El PratA.LL.Mariona Artis JunyentFSUB-16600 m.ll.1'58"23Campionat Catalunya Clubs CadetE
2017/01/28SabadellP.C.Marta Carol EscolaFSUB-16600 m.ll.1'59"214rt. Control Cadet en Pista CobertaE
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16600 m.ll.1'40"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)M
2017/04/08El PratA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-12600 m.ll.2'03"96ª Jormada de PromocióM
2016/11/19Mar BellaA.LL.Adriana Molina RiusFSUB-12600 m.ll.2'54"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)M
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-14600 m.ll.2'16"1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)M
2016/11/19Mar BellaA.LL.Martina Lafuente FauconFSUB-12600 m.ll.2'39"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)M
2016/12/17El PratA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-12600 m.ll.2'25"82n. Control Benjamí Aleví i InfantilM
2017/01/14Can DragóA.LL.Nathan Marchan VilaMSUB-8600 m.ll.2'54"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M
2017/05/13El PratA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-12600 m.ll.2'34"58Campionat Catalunya Clubs Aleví MasculíE
2016/11/19Mar BellaA.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-14600 m.ll.2'06"6III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/01/14Can DragóA.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-10600 m.ll.2'30"1IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M
2016/12/17GavàA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20600 m.ll.2'54"60Control de combinades per pista cobertaE
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Marti Blanco JuanMSUB-14600 m.ll.1'55"72Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilE
2017/02/11SabadellP.C.Nuria Ibañez ColominaFSUB-20800 m.ll.2'33"11Campionat Catalunya Junior P.C. (-3.000 m.ll)E
2017/01/21SabadellP.C.Claudia Gonzalez HermosoFSUB-18800 m.ll.2'36"403a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/06/14SerrahimaA.LL.Joan Bru GomezMSUB-18800 m.ll.2'05"773ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2016/12/10SabadellP.C.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR800 m.ll.2'00"00Control Absolut en Pista Coberta (1a. Jornada)E
2017/07/05SerrahimaA.LL.Claudia Gallego SoteloFSUB-23800 m.ll.2'15"475ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/07/01AvilaA.LL.Tomas Revilla SanguesaMSUB-18800 m.ll.1'54"48Copa Ibèrica Juvenil España-PortugalE
2017/06/14SerrahimaA.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR800 m.ll.2'10"193ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/06/03Lloret De MarA.LL.Paula Vall-Llovera AltesFSUB-20800 m.ll.2'21"63Campionat de Catalunya Jv-Jr-PrE
2017/07/08CastellonA.LL.Tomas Palleja EchevarrietaMVET M-55800 m.ll.2'20"77XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.E87.54
2017/06/14SerrahimaA.LL.Xavi Juanes GinerMSENIOR800 m.ll.2'02"953ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/07/05SerrahimaA.LL.Xavier Espino ComasMSUB-23800 m.ll.2'07"395ª Jornada Criterium Josep CampmanyE
2017/01/21SabadellP.C.David Biarge MoncunillMSUB-18800 m.ll.2'07"983a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/05/28SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18800 m.ll.2'40"00Campionat de Catalunya de Combinades JuvenilE
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20800 m.ll.2'48"47Jornada de Proves Combinades i ControlE
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18800 m.ll.3'23"50Jornada de Proves Combinades i ControlE
2017/01/21SabadellP.C.Victor Malet ViladomiuMSUB-18800 m.ll.2'09"063a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista cobertaE
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-14Alçada1.20 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18Alçada1.48 m.Final Campionat de Catalunya de Clubs
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Alçada1.25 m.Jornada de Proves Combinades i Control
2017/05/14El PratA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-16Alçada1.25 m.Campionat Catalunya Clubs Cadet
2017/05/06CornelláA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16Alçada1.64 m.3a. Jornada Control Cadet-Juvenil-Junior
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Alçada1.25 m.Jornada de Proves Combinades i Control
2017/03/10MadridP.C.Lucio Jose Martinez GonzalezMVET M-55Alçada1.52 m.XXIII Cnat d'Espanya Veterans Pista Coberta83.06
2016/11/19Mar BellaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12Alçada1.00 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)
2017/05/14El PratA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-10Alçada0.95 m.Campionat Catalunya Clubs Benjamí
2017/01/14Can DragóA.LL.Lola Daga CruañasFSUB-12Alçada1.10 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Alçada1.15 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)
2017/07/02Can DragóA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-35Alçada1.68 m.Cnat. de Catalunya de Clubs Veterans A.L.75.00
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35Alçada1.50 m.1ª Jornada Campionat de Catalunya de Clubs64.66
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Alçada1.34 m.Jornada de Proves Combinades i Control
2017/05/13El PratA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-14Alçada1.05 m.Campionat Catalunya Clubs Infantil
2017/07/08CastellonA.LL.Miquel Robert FerrerMVET M-60Alçada1.29 m.XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.74.14
2017/05/27SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18Alçada1.33 m.Campionat de Catalunya de Combinades Juvenil
2016/12/17GavàA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18Alçada1.30 m.Control de combinades per pista coberta
2016/12/27PalafrugellA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Alçada1.40 m.Jornada Proves Combinades d´Hivern
2017/05/13El PratA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-14Alçada1.20 m.Campionat Catalunya Clubs Infantil
2017/01/21SabadellP.C.Pau Pons EsteveMSUB-16Alçada1.46 m.Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista Coberta
2016/12/17GavàA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18Alçada1.36 m.Control de combinades per pista coberta
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-10Alçada0.86 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)
2017/07/08CastellonA.LL.Domingo Sanchez SalicioMVET M-55Disc 1,5Kg41.75 m.XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.66.81
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Disc 1,5Kg22.23 m.Jornada de Proves Combinades i Control
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Joan Coll VintroMVET M-55Disc 1,5Kg27.17 m.Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure Veterans43.48
2017/05/14El PratA.LL.Arnau Casals CorralMSUB-16Disc 1Kg15.93 m.Campionat Catalunya Clubs Cadet
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18Disc 1Kg12.26 m.1ª Jornada Campionat de Catalunya de Clubs
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18Disc 1Kg19.60 m.Final Campionat de Catalunya de Clubs
2017/06/07SerrahimaA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-35Disc 2Kg42.01 m.2ª Jornada Criterium Josep Campmany56.71
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35Disc 2Kg18.91 m.2ª Jornada Campionat de Catalunya de Clubs25.53
2017/05/21SerrahimaA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Disc 2Kg28.73 m.5è. Meeting Veterans "Ciutat de Gavà"43.16
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Disc 600g25.09 m.Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Aleví
2017/03/11L'HospitaletA.LL.Joel Castarlenas MengualMSUB-14Disc 800g25.77 m.Control Benjamí, Aleví i Infantil
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Heptatló Absolut2.696 puntsJornada de Proves Combinades i Control
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Heptatló Juvenil2.074 puntsJornada de Proves Combinades i Control
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18Heptatló Juvenil3.142 puntsJornada de Proves Combinades i Control
2017/05/28SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18Heptatló SUB183.264 puntsCampionat de Catalunya de Combinades Juvenil
2017/05/28SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Hexatló SUB162.835 puntsCampionat de Catalunya de Combinades Juvenil
2017/05/20Castellar del V.A.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-14Javelina 400g13.40 m.Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Infantil
2016/11/19Mar BellaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Javelina 400g15.20 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Javelina 500g20.43 m.2ª Jornada Campionat de Catalunya de Clubs
2017/05/06CornelláA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18Javelina 500g17.31 m.3a. Jornada Control Cadet-Juvenil-Junior
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18Javelina 500g23.23 m.2ª Jornada Campionat de Catalunya de Clubs
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Joel Castarlenas MengualMSUB-14Javelina 500g12.38 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Javelina 600g16.46 m.Jornada de Proves Combinades i Control
2017/06/25Sta. Coloma G.A.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-16Javelina 600g41.41 m.Jornada Final Campionat de Catalunya Cadet
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Javelina 700g25.14 m.Jornada de Proves Combinades i Control
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Jaime Busto AbadiaMVET M-45Javelina 800g32.62 m.Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure Veterans42.18
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Joan Vilalta BofillMSUB-20Javelina 800g27.73 m.Final Campionat de Catalunya de Clubs
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Javelina 800g32.53 m.1ª Jornada Campionat de Catalunya de Clubs42.85
2017/02/12SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSUB-23Llargada5.51 m.7è. Control Absolut en Pista Coberta
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-10Llargada3.37 m.9ªJornada Control Benjamí-Aleví-Infantil
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-14Llargada3.28 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Claudia Jimenez RamonFSUB-8Llargada1.05 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Eric Lopez XandriMSUB-14Llargada4.12 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)
2017/02/12SabadellP.C.Gilbert Lurduy SabogalMSUB-20Llargada5.64 m.7è. Control Absolut en Pista Coberta
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Llargada4.77 m.-1.0Jornada de Proves Combinades i Control
2017/05/13El PratA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-14Llargada3.35 m.-0.7Campionat Catalunya Clubs Infantil
2017/05/14El PratA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-10Llargada2.90 m.Campionat Catalunya Clubs Benjamí
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-10Llargada2.86 m.9ªJornada Control Benjamí-Aleví-Infantil
2017/01/21SabadellP.C.Elvis Torrellas ChopardMSUB-16Llargada3.99 m.Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista Coberta
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-10Llargada2.87 m.9ªJornada Control Benjamí-Aleví-Infantil
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Daniil RasnitsynMSUB-12Llargada2.72 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Llargada4.35 m.1.6Jornada de Proves Combinades i Control
2016/12/17El PratA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-12Llargada4.46 m.2n. Control Benjamí, Alevi i Infantil
2017/02/04SerrahimaP.C.Nuria Pons DalmauFSUB-18Llargada3.55 m.Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12Llargada3.23 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14Llargada3.68 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Nathan Marchan VilaMSUB-8Llargada1.44 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)
2017/05/01El PratA.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-10Llargada2.42 m.Trofeu Pratenc Promoció
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-12Llargada3.31 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)
2017/01/14Can DragóA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-16Llargada3.23 m.0.2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)
2017/06/14SerrahimaA.LL.Pere Ricart VallesMSUB-23Llargada5.54 m.-0.13ª Jornada Criterium Josep Campmany
2017/04/08El PratA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-14Llargada3.93 m.6ª Jormada de Promoció
2017/07/01Sant CeloniA.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35Llargada5.28 m.4t. Critèrium de Veterans61.97
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-35Llargada5.54 m.0.7Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure Veterans67.23
2017/06/25Sta. Coloma G.A.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-16Llargada6.01 m.1.5Jornada Final Campionat de Catalunya Cadet
2017/05/06CornelláA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Llargada4.81 m.1.63a. Jornada Control Cadet-Juvenil-Junior
2017/06/14SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18Llargada4.72 m.0.63ª Jornada Criterium Josep Campmany
2016/12/17El PratA.LL.Roger Bru GomezMSUB-10Llargada2.18 m.2n. Control Benjamí, Alevi i Infantil
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-12Llargada2.67 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Martina Lafuente FauconFSUB-12Llargada2.24 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-10Llargada3.58 m.9ªJornada Control Benjamí-Aleví-Infantil
2017/05/28RubiA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-35Llargada5.90 m.0.8Control de Llançaments71.60
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-8Llargada2.02 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)
2017/04/08El PratA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-14Llargada3.03 m.6ª Jormada de Promoció
2017/01/14Can DragóA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-16Llargada3.27 m.-0.4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Josep Balsells DionisMSUB-10Llargada2.72 m.9ªJornada Control Benjamí-Aleví-Infantil
2017/01/22SabadellP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-40Llargada5.49 m.6a. Jornada Control Absolut Pista Coberta71.39
2017/05/28RubiA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-16Llargada5.16 m.1.3Control de Llançaments
2017/01/14Can DragóA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-16Llargada5.10 m.2.1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Lola Daga CruañasFSUB-12Llargada3.00 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-12Llargada2.62 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-8Llargada1.29 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)
2017/05/13El PratA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-14Llargada3.89 m.2.0Campionat Catalunya Clubs Infantil
2017/05/13El PratA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-12Llargada3.57 m.Campionat Catalunya Clubs Aleví Masculí
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Maria Arguimbau AngladaFSUB-23Llargada3.85 m.-0.7Final Campionat de Catalunya de Clubs
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Llargada3.76 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)
2017/05/27L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10Llargada2.84 m.9ªJornada Control Benjamí-Aleví-Infantil
2017/02/18L'HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14Llargada4.04 m.0.0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)
2017/02/04SerrahimaP.C.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18Llargada4.21 m.Control Juvenil Junior en Pista Coberta (4a. Jornada)
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Blanca Rognoni BondiaFSUB-10Llargada1.76 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Boris LimborskyMSUB-12Llargada2.64 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)
2017/05/20SerrahimaA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-16Llargada4.09 m.-0.36a jornada Control Cadet-Juveni-Júnior
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Ariadna Rognoni BondiaFSUB-12Llargada1.98 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)
2017/05/01El PratA.LL.Albert Nuñez EscribanoMSUB-16Llargada4.82 m.3.4Trofeu Pratenc Promoció
2017/01/07SabadellP.C.Anna Canals ProusFSUB-16Llargada4.70 m.3a Jornada Control Cadet en pista coberta
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Llargada3.76 m.2.2Jornada de Proves Combinades i Control
2017/03/12ParisRUTAManuel Salvador TarrasonMVET M-55Marató3:19'19Marato de ParisE75.37
2017/03/12BarcelonaRUTAJose Antonio Tamayo GutierrezMVET M-40Marató3:16'37Marató de BarcelonaE66.19
2017/04/08L'HospitaletA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18Martell 3Kg18.44 m.1ª Jornada Campionat de Catalunya de Clubs
2017/04/29Sant CeloniA.LL.Lia Alsina VirgiliFSUB-18Martell 3Kg40.01 m.2ª Jornada Control Cadet-Juvenil-Junior (tarda)
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Martell 3Kg18.27 m.Final Campionat de Catalunya de Clubs
2017/05/14El PratA.LL.Arnau Pradas JoverMSUB-16Martell 4Kg20.10 m.Campionat Catalunya Clubs Cadet
2017/06/11Mollet del V.A.LL.Joan Coll VintroMVET M-55Martell 6Kg28.68 m.Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure Veterans46.13
2017/07/08CastellonA.LL.Jaime Busto AbadiaMVET M-45Martell 7,260Kg29.01 m.XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.41.22
2017/01/29SerrahimaA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-35Martell 7,260Kg24.64 m.Critèrium de Llançaments d'Hivern (3a. Jornada)29.73
2017/04/02SabadellA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-35Martell Pesat 15,88Kg10.20 m.Control de Llançaments de Veterans42.03
2017/02/18SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-16Pentatló SUB162.735 puntsCampionat de Catalunya Cadet de Proves Combinades en Pista Coberta
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Pentatló SUB183.398 puntsJornada de Proves Combinades i Control
2016/12/17GavàA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18Pentatló SUB181.404 puntsControl de combinades per pista coberta
2016/12/17GavàA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18Pentatló SUB181.760 puntsControl de combinades per pista coberta
2016/12/17GavàA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Pentatló SUB181.028 puntsControl de combinades per pista coberta
2016/12/17GavàA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Pentatló SUB201.722 puntsControl de combinades per pista coberta
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Perxa2.20 m.Jornada de Proves Combinades i Control
2017/06/18La Mar BellaA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Perxa3.85 m.XII Meeting català d'atletes veteranes i veterans77.00
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-18Perxa1.80 m.2ª Jornada Campionat de Catalunya de Clubs
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Ariadna Montserrat RodriguezFSUB-12Pes 2Kg05.29 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-12Pes 2Kg05.32 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)
2016/11/19Mar BellaA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-12Pes 2Kg03.30 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Daniil RasnitsynMSUB-12Pes 2Kg03.94 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-12Pes 2Kg03.87 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)
2017/05/13El PratA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-12Pes 2Kg05.59 m.Campionat Catalunya Clubs Aleví Masculí
2017/05/13El PratA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-14Pes 2Kg03.97 m.Campionat Catalunya Clubs Infantil
2016/11/19Mar BellaA.LL.Adriana Molina RiusFSUB-12Pes 2Kg02.99 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)
2017/06/10Castellar del V.A.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Pes 2Kg11.32 m.Jornada Final Campionat Catalunya Aleví
2017/02/11SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-16Pes 3Kg09.00 m.Control Cadet-Juvenil en pista coberta
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Pes 3Kg07.20 m.Jornada de Proves Combinades i Control
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Joel Castarlenas MengualMSUB-14Pes 3Kg11.96 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)
2017/05/14El PratA.LL.Carla Gomez IzquierdoFSUB-16Pes 3Kg06.00 m.1.2Campionat Catalunya Clubs Cadet
2017/06/18La Mar BellaA.LL.Enrique Aguinaga AyalaMVET M-80Pes 3Kg08.08 m.XII Meeting català d'atletes veteranes i veterans64.64
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18Pes 3Kg07.01 m.Jornada de Proves Combinades i Control
2017/05/27SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18Pes 3Kg08.77 m.Campionat de Catalunya de Combinades Juvenil
2017/01/21SabadellP.C.Nuria Pons DalmauFSUB-18Pes 3Kg08.10 m.3a Jornada Control Juvenil-Júnior en pista coberta
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Pes 4Kg06.51 m.Jornada de Proves Combinades i Control
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-20Pes 4Kg04.55 m.2ª Jornada Campionat de Catalunya de Clubs
2017/05/14El PratA.LL.Sergi Crespi SallasMSUB-16Pes 4Kg08.42 m.Campionat Catalunya Clubs Cadet
2017/05/13PalafrugrellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Pes 5Kg09.19 m.Jornada de Proves Combinades i Control
2017/07/08CastellonA.LL.Domingo Sanchez SalicioMVET M-55Pes 6Kg11.20 m.XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.66.08
2017/01/29SabadellP.C.Joan Coll VintroMVET M-55Pes 6Kg09.79 m.CAMPIONAT CATALUNYA CLUBS VETERANS - P.C.57.76
2017/02/26SabadellP.C.Kirian Perez DiazMVET M-35Pes 7,260Kg11.63 m.Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.51.12
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Xavi Juanes GinerMSENIORPes 7,260Kg08.49 m.Final Campionat de Catalunya de Clubs
2017/06/14SerrahimaA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Pes 7,260Kg10.38 m.3ª Jornada Criterium Josep Campmany53.18
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Josep Balsells DionisMSUB-10Pilota 250g08.85 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)
2017/05/14El PratA.LL.Xavi Molins GonzalezMSUB-10Pilota 250g16.00 m.Campionat Catalunya Clubs Benjamí
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Mateu Fuentes FernandezMSUB-10Pilota 250g11.28 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)
2017/05/14El PratA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-10Pilota 250g8.59 m.Campionat Catalunya Clubs Benjamí
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-10Pilota 250g13.06 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10Pilota 250g08.52 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)
2017/03/04L'HospitaletA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-10Pilota 250g10.38 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)
2016/11/19Mar BellaA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-8Pilota 250g11.43 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Pilota 400g30.73 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)
2016/12/17El PratA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-12Pilota 400g20.23 m.2n. Control Benjamí, Alevi i Infantil
2017/04/22MataróA.LL.V. Barrado - O. Feliubadalo - A. BartoliMSUB-12Relleus 3x600 m.5'58"58Final Campionat de Catalunya de RelleusE
2017/04/01VicA.LL.M. Blanco - M. Llorca - A. MontserratFSUB-12Relleus 3x600 m.7'07"3Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM
2017/01/14Can DragóA.LL.V. Barrado - O. Feliubadalo - N. BorrellMSUB-12Relleus 3x600 m.6'41"1IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M
2017/05/13El PratA.LL.B. Arques - V. Barrado - O. FeliubadaloMSUB-12Relleus 3x600 m.6'13"25Campionat Catalunya Clubs Aleví MasculíE
2017/03/26GranollersA.LL.V. Barrado - B. Arques - A. BartoliMSUB-12Relleus 3x600 m.6'16"4Control de Relleus de PromocióM
2017/04/08El PratA.LL.J. Amat-M. Hurtado-C. Sanchez-Riera -C. BallesteFSUB-10Relleus 4x60 m.0'41"4Fase Prèvia Campionat de Catalunya Relleus BenjaminsM
2017/01/14Can DragóA.LL.M. Arenas - E. Rodríguez - L. Garcia - M. HurtadoFSUB-10Relleus 4x60 m.0'43"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M
2017/04/01VicA.LL.M. Blanco - M. Lafuente - C. Purlind - M. LlorcaFSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"0Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM
2017/05/14El PratA.LL.J. Amat- C. Balleste M. Hurtado - C. Sanchez-rieraFSUB-10Relleus 4x60 m.0'40"0Campionat Catalunya Clubs BenjamíM
2017/03/26GranollersA.LL.M.Yanez - M. Hurtado - C. Balleste - M. SalomonFSUB-10Relleus 4x60 m.0'42"7Control de Relleus de PromocióM
2017/01/14Can DragóA.LL.J. Jaramillo - N. Ramírez - R. Bru - J LavanderaMSUB-10Relleus 4x60 m.0'47"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M
2016/11/05L'HospitaletA.LL.L. Rubio - M. Llorca R. Miralles - C. JimenezFSUB-8Relleus 4x60 m.0'58"3IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M
2017/04/22MataróA.LL.J. Amat - C. Balleste - M. Hurtado - C. Sanchez-RieraFSUB-10Relleus 4x60 m.0'40"41Final Campionat de Catalunya de RelleusE
2017/01/14Can DragóA.LL.C. Balleste - M. Yanez - M. Salomon - J. AmatFSUB-10Relleus 4x60 m.0'44"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M
2017/05/13El PratA.LL.A. Bartoli - N. Borrell - N. Escue H. VillalbaMSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"98Campionat Catalunya Clubs Aleví MasculíE
2017/05/14El PratA.LL.J. Balsell- J. Lavandera - L. Martin- H. TerradillosMSUB-10Relleus 4x60 m.0'43"8Campionat Catalunya Clubs BenjamíM
2017/04/01VicA.LL.B. Arques - V. Barrado - N. Borrell - O. FeliubadaloMSUB-12Relleus 4x60 m.0'36"7Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM
2017/04/08El PratA.LL.C. Bartoli-A. Garuz-M. Salomon-M. YanezFSUB-10Relleus 4x60 m.0'43"5Fase Prèvia Campionat de Catalunya Relleus BenjaminsM
2017/05/13El PratA.LL.A. Fina - C. Garcia - P. Giralt - J. LoberaMSUB-14Relleus 4x80 m.0'53"40Campionat Catalunya Clubs InfantilE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.L. R. Bassas - C. Garcia- E. Mumbardo - M. BlancoFSUB-14Relleus 4x80 m.0'48"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M
2017/04/01VicA.LL.R. Barrachina - L. Bassas - A. Bustos - J. CastarlenasMSUB-14Relleus 4x80 m.0'45"2Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM
2017/05/13El PratA.LL.G. Martin - N. Puiggros - E. Salinas - E. FeliubadaloFSUB-14Relleus 4x80 m.0'52"89Campionat Catalunya Clubs InfantilE
2017/04/01VicA.LL.N. Dimitrov - J. Hurtado - C. Montbrio - I. Pouplana MiraFSUB-14Relleus 4x80 m.0'45"4Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM
2016/11/05L'HospitaletA.LL.N. Dimitrov - I. De Pouplana - C. Montbrio - J. HurtadoFSUB-14Relleus 4x80 m.0'48"6III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M
2017/03/26GranollersA.LL.J. Hurtado - N. Dimitrov - C. Montbrio - E. SalinasFSUB-14Relleus 4x80 m.0'45"5Control de Relleus de PromocióM
2017/04/01VicA.LL.M. Blanco - J. Lobera - E. Lopez - E. ClementeMSUB-14Relleus 4x80 m.0'49"7Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM
2016/11/05L'HospitaletA.LL.S. Perez - A. Canals - M. Buera - M. ArtisFSUB-16Relleus 4x100 m.0'58"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M
2017/04/22L'HospitaletA.LL.A. Omedas - F. Bonfill - D. Sanz - I. LladoMABSOLUTRelleus 4x100 m.0'46"142ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/04/22MataróA.LL.A. Jerez - M. Ripoll - M. Tintore - M. GabarroFSUB-16Relleus 4x100 m.1'02"09Final Campionat de Catalunya de RelleusE
2017/05/14El PratA.LL.M. Molas - M. Tintore - M. Buera - A. LloveraFSUB-16Relleus 4x100 m.0'58"98Campionat Catalunya Clubs CadetE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.Luis Ferret - D. E. Bassas - J. Alegre - V. BlasiMSUB-16Relleus 4x100 m.1'00"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.A. Ferret - S. Iniesta - N. Pons - B. Tchoumo-NounjioFSUB-18Relleus 4x100 m.0'55"45III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)M
2017/03/26GranollersA.LL.M. Diez - A. Nuñez - S. Crespi - R. PousMSUB-16Relleus 4x100 m.0'49"7Control de Relleus de PromocióM
2017/03/26GranollersA.LL.S. Perez - C. Gomez - M. Molas - A. CanalsFSUB-16Relleus 4x100 m.0'55"1Control de Relleus de PromocióM
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.S. Iniesta - M. Poch - B. Tchoumo-nounjio - A. FerretFABSOLUTRelleus 4x100 m.0'55"16Final Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/06/11Mollet del V.A.LL.J. Llansana - S. Martin - A. Omedas - T. BlancoMVET M-35Relleus 4x100 m.0'46"59Cnat. Catalunya Individual Aire Lliure VeteransE85.02
2017/03/26GranollersA.LL.M. Buera - M. Carol - A. Jerez - M. TintoreFSUB-16Relleus 4x100 m.0'58"2Control de Relleus de PromocióM
2017/07/01MurciaA.LL.J. Alegre- R. Pons - L. Lecuona - T. CañellasMSUB-16Relleus 4x100 m.0'46"69Campionat d'Espanya Aire Lliure CadetE
2016/11/05L'HospitaletA.LL.J. Tarrats - M. Diez - L. Lecuona - T. CañellasMSUB-16Relleus 4x100 m.0'50"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M
2017/07/08CastellonA.LL.J. Segovia - J. Llansana - A. Omedas - S. MartinMVET M-40Relleus 4x100 m.0'47"89XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.E85.03
2017/04/22MataróA.LL.A. Canals - C. Gomez - M. Molas - S. PerezFSUB-16Relleus 4x100 m.0'55"41Final Campionat de Catalunya de RelleusE
2017/04/22MataróA.LL.J. Alegre - T. Cañellas - L. Lecuona - R. PonsMSUB-16Relleus 4x100 m.0'46"84Final Campionat de Catalunya de RelleusE
2017/03/05SabadellP.C.J. Alegre - T. Cañellas - L. Lecuona - R. PonsMSUB-16Relleus 4x200 m.1'38"30Campionat de Catalunya Cadet P.C.E
2017/02/11SabadellP.C.j. Hurtado - G. Martin - C. Montbrio - M. GassetFSUB-14Relleus 4x200 m.2'06"76Jornada Prèvia Relleus 4x200 Infantil en pista cobertaE
2017/03/26GranollersA.LL.J. Hurtado - N. Dimitrov - C. Montbrio - E. SalinasFSUB-14Relleus 4x200 m.2'03"3Control de Relleus de PromocióM
2016/11/19Mar BellaA.LL.J. Hurtado - N. Dimitrov - M. Gasset - C. MontbrioFSUB-14Relleus 4x200 m.2'09"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/02/26SabadellP.C.T. Palleja - J. Segovia - C. Teruel - J. BigordaMVET M-40Relleus 4x200 m.1'52"17Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.E74.30
2017/04/01VicA.LL.N. Dimitrov - M. Gasset - J. Hurtado - C. MontbrioFSUB-14Relleus 4x200 m.2'05"0Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM
2017/01/29SabadellP.C.T. Blanco - F. Bonfill - S. Martín - J. SegoviaMVET M-40Relleus 4x200 m.1'39"53CAMPIONAT CATALUNYA CLUBS VETERANS - P.C.E85.98
2017/04/01VicA.LL.R. Barrachina - L. Bassas - M. Blanco - J. CastarlenasMSUB-14Relleus 4x200 m.2'04"9Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM
2017/02/26SabadellP.C.T. Blanco - J. Llansana - S. Martín - A. OmedasMVET M-35Relleus 4x200 m.1'40"50Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.E79.77
2017/02/18L'HospitaletA.LL.J.Hurtado-N.Dimitrov-G.Montbrió-G.MartínFSUB-14Relleus 4x200 m.2'06"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)M
2017/04/01VicA.LL.A. Ortiz - C. Garcia - P. Herrero - E . LopezMSUB-14Relleus 4x200 m.2'13"6Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM
2017/01/29SabadellP.C.A.Ferret - L. Gonzalez - C. Gonzalez - N. PonsFSUB-18Relleus 4x200 m.2'03"09CAMPIONAT CATALUNYA RELLEUS 4X200 JUVENIL P.C.E
2017/02/11SabadellP.C.Alex Giralt SalarichMSUB-10Relleus 4x200 m.2'01"17Jornada Prèvia Relleus 4x200 Cadet en pista cobertaE
2017/01/21SabadellP.C.J.Alegre - T. Cañellas - M. Diez - Roger PonsMSUB-16Relleus 4x200 m.1'41"31Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista CobertaE
2016/11/19Mar BellaA.LL.E. Salinas - E. Feliubadalo - G. Martín - I. De PouplanaFSUB-14Relleus 4x200 m.2'25"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.L. Sampedro - E. Salinas - C. Montbrio - J. HurtadoFSUB-14Relleus 4x200 m.2'07"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)M
2017/01/29SabadellP.C.F. Lazaro - I. Llado - A. Mañoso - T. RevillaMSUB-18Relleus 4x200 m.1'39"89CAMPIONAT CATALUNYA RELLEUS 4X200 JUVENIL P.C.E
2017/04/01VicA.LL.s . Bruchstein - E. Feliubadalo - G. Martin - L. SampedroFSUB-14Relleus 4x200 m.2'13"0Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM
2016/11/19Mar BellaA.LL.M. Gabarro - S. Perez - A. Canals - J. PongiluppiFSUB-16Relleus 4x300 m.3'22"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/05/14El PratA.LL.P. Blasi - P. Fontsere - C. Bages - M. GabarroFSUB-16Relleus 4x300 m.3'24"23Campionat Catalunya Clubs CadetE
2017/04/22MataróA.LL.A. Canals - C. Gomez - M. Molas - S. PerezFSUB-16Relleus 4x300 m.3'14"13Final Campionat de Catalunya de RelleusE
2017/04/22MataróA.LL.J. Alegre - T. Cañellas - R. Pons - R. PousMSUB-16Relleus 4x300 m.2'39"42Final Campionat de Catalunya de RelleusE
2016/11/19Mar BellaA.LL.R. Pons - M. Diez - T. Cañellas - J. AlegreMSUB-16Relleus 4x300 m.2'48"9III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/04/22MataróA.LL.S. Crespi - M. Diez - J. Tarrats - L. Lecuona MusolasMSUB-16Relleus 4x300 m.2'49"08Final Campionat de Catalunya de RelleusE
2017/05/14El PratA.LL.S. Crespi - M. Diez - A. Nuñez - R PousMSUB-16Relleus 4x300 m.2'48"63Campionat Catalunya Clubs CadetE
2016/11/19Mar BellaA.LL.L. Lecuona - J. Tarrats - B. Miquel - L. FerretMSUB-16Relleus 4x300 m.2'58"6III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M
2017/07/05SerrahimaA.LL.A. Balada - T. Revilla - A. Valles - J.A. HerreraMABSOLUTRelleus 4x400 m.3'24"03Campionat de Catalunya de Relleus AbsolutE
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.A. Balada - X. Juanes - T. Revilla - A. VallesMABSOLUTRelleus 4x400 m.3'26"74Final Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.C. Gallego - N. Ibañez - I. Mas - P. Vall-lloveraFABSOLUTRelleus 4x400 m.4'20"85Final Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/04/08L'HospitaletA.LL.X. Juanes - A. Valles- T. Revilla - A. BaladaMSENIORRelleus 4x400 m.3'26"631ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/04/08L'HospitaletA.LL.C. Gallego - N. Ibañez - C.Odena - P. Vall-lloveraFSENIORRelleus 4x400 m.4'09"511ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE
2017/07/05SerrahimaA.LL.C. Gallego - N. Ibañez - C. Odena - P. Vall-lloveraFABSOLUTRelleus 4x400 m.4'05"24Campionat de Catalunya de Relleus AbsolutE
2017/07/02Can DragóA.LL.A. Dieste - T. Palleja - M. Salvador - T. FunesMVET M-53Relleus 4x400 m.4'25"41Cnat. de Catalunya de Clubs Veterans A.L.E76.14
2017/07/08CastellonA.LL.A. Dieste - T. Palleja - C. Teruel - F. BonfillMVET M-51Relleus 4x400 m.1'05"03XI Cnat. d'Espanya de Clubs Veterans A.L.E76.60
2017/02/26SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-60Triple08.87 m.Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.67.97
2017/06/21SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Triple09.05 m.1.54ª Jornada Criterium Josep Campmany
2017/01/28SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-16Triple08.86 m.4rt. Control Cadet en Pista Coberta
2017/05/13El PratA.LL.Eric Lopez XandriMSUB-14Triple08.46 m.Campionat Catalunya Clubs Infantil
2017/06/21SerrahimaA.LL.Gilbert Lurduy SabogalMSUB-20Triple10.86 m.-0.24ª Jornada Criterium Josep Campmany
2017/01/21SabadellP.C.Tomas Cañellas ClapersMSUB-16Triple11.78 m.Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista Coberta
2016/11/19Mar BellaA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-16Triple07.69 m.0.1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)
2017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-16Triple08.12 m.-2.2Final Campionat de Catalunya de Clubs
2017/06/21SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-18Triple09.95 m.0.44ª Jornada Criterium Josep Campmany
2017/04/22L'HospitaletA.LL.Pere Ricart VallesMSUB-23Triple11.06 m.0.02ª Jornada Campionat de Catalunya de Clubs
2017/02/26SabadellP.C.Lucio Jose Martinez GonzalezMVET M-55Triple10.13 m.Campionat de Catalunya Indiv. de Veterans P.C.75.32
2017/01/28SabadellP.C.Lino Lecuona MusolasMSUB-16Triple09.92 m.4rt. Control Cadet en Pista Coberta
2017/06/24ElxA.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35Triple11.40 m.2.3LII Campeonato de España de Veteranos63.12
2017/06/07SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Triple10.77 m.2.72ª Jornada Criterium Josep Campmany
2017/05/13El PratA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14Triple07.44 m.Campionat Catalunya Clubs Infantil