Select Page
previous arrow
next arrow
Slider

Millors Marcas del Periode 2016-20 Per Temporades

TempDataLlocTipusAtletaSexeCategoriaProvaMarcaVentCompeticioM/E%Licencia
Temp. 17-182018/05/06MataróA.LL.C. Gallego - N. Ibañez - M. Poch - M. UrdampilletaFABSOLUTRelleus 4x400 m.4'14"88Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E-
Temp. 16-172017/07/05SerrahimaA.LL.C. Gallego - N. Ibañez - C. Odena - P. Vall-lloveraFABSOLUTRelleus 4x400 m.4'05"24Campionat de Catalunya de Relleus AbsolutE-
Temp. 17-182018/05/06MataróA.LL.R. Pons - J. Vilalta - A. Mañoso - F. BonfillMABSOLUTRelleus 4x100 m.0'44"92Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E-
Temp. 17-182018/07/04SerrahimaA.LL.J. Bru - J. A. Herrera- T. Revilla - F. BonfillMABSOLUTRelleus 4x400 m.3'27"96Campionat de catalunya de Relleus AbsolutE-
Temp. 17-182018/05/06MataróA.LL.A. Balada - J. Alberto - A. Valles - T. RevillaMABSOLUTRelleus 4x400 m.3'29"59Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E-
Temp. 16-172017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.C. Gallego - N. Ibañez - I. Mas - P. Vall-lloveraFABSOLUTRelleus 4x400 m.4'20"85Final Campionat de Catalunya de ClubsE-
Temp. 16-172017/07/05SerrahimaA.LL.A. Balada - T. Revilla - A. Valles - J.A. HerreraMABSOLUTRelleus 4x400 m.3'24"03Campionat de Catalunya de Relleus AbsolutE-
Temp. 16-172017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.A. Balada - X. Juanes - T. Revilla - A. VallesMABSOLUTRelleus 4x400 m.3'26"74Final Campionat de Catalunya de ClubsE-
Temp. 16-172017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.S. Iniesta - M. Poch - B. Tchoumo-nounjio - A. FerretFABSOLUTRelleus 4x100 m.0'55"16Final Campionat de Catalunya de ClubsE-
Temp. 16-172017/04/22L'HospitaletA.LL.A. Omedas - F. Bonfill - D. Sanz - I. LladoMABSOLUTRelleus 4x100 m.0'46"142ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE-
Temp. 17-182018/05/06MataróA.LL.R. Farriol - A. Ferret - S. Iniesta - S. MañosoFABSOLUTRelleus 4x100 m.0'53"40Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E-
Temp. 18-192019/05/05SerrahimaA.LL.M. Cercos - A. Ferret - J. Hurtado - P. BlasiFSENIORRelleus 4x100 m.0'52"53Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
Temp. 20202020/01/12SabadellP.C.Irene Mas LloberaFSENIOR400 m.ll.1'09"53Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECL24239
Temp. 18-192019/06/15GavàA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIORLlargada6.04 m.2.03a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàCL19973
Temp. 20202020/02/19SabadellP.C.Albert Balada ElizondoMSENIOR60 m.ll.07"10Míting Internacional de Catalunya en pista cobertaECT21655
Temp. 17-182018/04/15El PratA.LL.R. Farriol - S. Perez - M. Poch -S. IniestaFSENIORRelleus 4x100 m.0'51"971a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE-
Temp. 17-182017/12/02GavàA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIORLlargada5.96 m.0.0Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL19973
Temp. 17-182018/05/30SerrahimaA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR1.500 m.ll.4'57"051a Jornada Critèrium CampmanyECT27758
Temp. 18-192019/06/19SerrahimaA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR1.500 m.ll.4'59"21Criterium Josep Campmany (3a. jornada)ECT27758
Temp. 20202020/02/02SabadellP.C.Albert Balada ElizondoMSENIOR200 m.ll.22"70Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECT21655
Temp. 17-182018/01/21SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.ll.0'54"236ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECT17308
Temp. 17-182018/04/15El PratA.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR110 m.t. (1,067)18"201.41a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DECT17308
Temp. 17-182018/02/11SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR200 m.ll.24"788ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECT17308
Temp. 16-172017/06/21SerrahimaA.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.ll.0'55"074ª Jornada Criterium Josep CampmanyECT17308
Temp. 17-182018/04/21L'HospitaletA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR5.000 m.ll.20'44"222a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DECT27758
Temp. 18-192019/02/03SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.ll.0'55"83Control Absolut en Pista Coberta (7a. Jornada)ECL17308
Temp. 20202020/01/19SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.ll.0'58"06Control Absolut en Pista Coberta (6a. Jornada)ECL17308
Temp. 16-172017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.t. (0,914)1'01"08Final Campionat de Catalunya de ClubsECT17308
Temp. 17-182018/07/04SerrahimaA.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.t. (0,914)1'00"786a Jornada Critèrium CampmanyECT17308
Temp. 18-192019/06/26SerrahimaA.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.t. (0,914)1'06"06Criterium Josep Campmany (4a. jornada)ECL17308
Temp. 18-192018/12/23SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR500 m.ll.1'13"00Control Absolut en pista coberta (2a Jornada)ECL17308
Temp. 17-182018/02/11SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR60 m.t. (1,067)09"997ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECT17308
Temp. 20202020/01/12SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR60 m.t. (1,067)10"43Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECL17308
Temp. 16-172017/06/14SerrahimaA.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR800 m.ll.2'10"193ª Jornada Criterium Josep CampmanyECT17308
Temp. 17-182017/12/10SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR800 m.ll.2'10"661ª Jornada Control AbsolutECT17308
Temp. 18-192018/12/16SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR800 m.ll.2'12"22Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECL17308
Temp. 17-182018/06/16GavàA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR400 m.ll.1'04"142a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECT27758
Temp. 17-182018/05/30SerrahimaA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIOR100 m.ll.12"561.31a Jornada Critèrium CampmanyECL19973
Temp. 18-192019/04/14El PratA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR5.000 m.ll.20'51"14Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaECT27758
Temp. 16-172017/05/27PalafrugellA.LL.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR400 m.ll.0'54"78Miting Internacional d'Atletisme de PalafrugellECT24237
Temp. 20202020/01/12SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIORLlargada5.89 m.Campionat Catalunya Clubs "B" - PCCL19973
Temp. 17-182017/12/03GavàA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIORPerxa2.00 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL19973
Temp. 17-182018/02/11SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIORPes 7,260Kg07.42 m.7ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaCL19973
Temp. 18-192019/04/06L'HospitaletA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIORTriple12.35 m.0.1Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaCL19973
Temp. 17-182017/12/02GavàA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIORAlçada1.45 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL19973
Temp. 17-182018/01/21SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR60 m.t. (1,067)10"556ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL19973
Temp. 20202020/01/19SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR60 m.ll.07"96Control Absolut en Pista Coberta (6a. Jornada)ECL19973
Temp. 20202020/02/22SabadellP.C.Alessio CesaranoMSENIOR60 m.ll.07"60Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECT146
Temp. 18-192019/02/08SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR60 m.ll.07"84Control Absolut en Pista Coberta (8a. Jornada)ECL19973
Temp. 17-182018/01/14SabadellA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIOR60 m.ll.07"854ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL19973
Temp. 17-182018/04/21L'HospitaletA.LL.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR800 m.ll.2'00"622a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DECT24237
Temp. 16-172016/12/10SabadellP.C.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR800 m.ll.2'00"00Control Absolut en Pista Coberta (1a. Jornada)ECT24237
Temp. 17-182018/04/15El PratA.LL.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR1.500 m.ll.4'28"331a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DECT24237
Temp. 17-182018/07/04SerrahimaA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR800 m.ll.2'22"006a Jornada Critèrium CampmanyECT27758
Temp. 16-172017/04/22L'HospitaletA.LL.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR1.500 m.ll.4'24"772ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsECT24237
Temp. 16-172017/04/01ManresaA.LL.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR1.000 m.ll.2'42"64Campionat de Catalunya UniversitariECT24237
Temp. 18-192019/06/19SerrahimaA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIOR400 m.ll.0'55"40Criterium Josep Campmany (3a. jornada)ECL19973
Temp. 17-182017/12/17SabadellP.C.Marc Perello CampañaMSENIOR1.500 m.ll.4'41"542ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL28187
Temp. 17-182018/01/12SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR400 m.ll.0'54"763ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL19973
Temp. 18-192019/04/06L'HospitaletA.LL.S. Perez - M. Del - A. Ferret - M. CercosFSENIORRelleus 4x100 m.0'53"53Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaE
Temp. 18-192018/12/16SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR300 m.ll.0'39"94Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECL19973
Temp. 18-192019/06/15GavàA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIOR200 m.ll.25"010.53a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL19973
Temp. 17-182018/01/14SabadellA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIOR200 m.ll.24"684ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL19973
Temp. 17-182018/04/15El PratA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIOR110 m.t. (1,067)22"772.01a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DECL19973
Temp. 18-192019/06/19SerrahimaA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIOR100 m.ll.12"441.0Criterium Josep Campmany (3a. jornada)ECL19973
Temp. 18-192018/12/16SabadellP.C.Max Perez OmedesMSENIOR200 m.ll.25"83Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECL20263
Temp. 18-192019/06/26SerrahimaA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR800 m.ll.2'23"98Criterium Josep Campmany (4a. jornada)ECT27758
Temp. 18-192018/12/16SabadellP.C.Max Perez OmedesMSENIOR60 m.ll.07"91Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)ECL20263
Temp. 16-172017/04/22L'HospitaletA.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR110 m.t. (1,067)18"31-0.52ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsECT17308
Temp. 18-192018/12/31Sant CugatRUTAXavier Espino ComasMSENIOR10 Km. Ruta0:36'0420 edició Sant Silvestre BarcelonesaECL25534
Temp. 17-182018/07/04SerrahimaA.LL.Xavier Espino ComasMSENIOR5.000 m.ll.17'28"406a Jornada Critèrium CampmanyECL25534
Temp. 17-182018/01/12SabadellP.C.Xavier Espino ComasMSENIOR1.500 m.ll.4'30"833ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaECL25534
Temp. 16-172017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Xavi Juanes GinerMSENIORPes 7,260Kg08.49 m.Final Campionat de Catalunya de ClubsCL25470
Temp. 18-192019/07/03SerrahimaA.LL.Xavier Espino ComasMSENIOR1.500 m.ll.4'22"86Critèrium Josep Campmany (5a Jornada)ECT25534
Temp. 16-172017/06/14SerrahimaA.LL.Xavi Juanes GinerMSENIOR800 m.ll.2'02"953ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL25470
Temp. 17-182018/01/21BarcelonaRUTAXavier Espino ComasMSENIOR10 Km. Ruta0:35'4240a Cursa Moritz Sant AntoniMCL25534
Temp. 18-192019/07/10SerrahimaA.LL.J. Vilalta - L. Lecuona - D. Sanz - F. BonfillMSENIORRelleus 4x100 m.0'46"56Campionat de Catalunya de Relleus AbsolutsE
Temp. 16-172017/06/17GavàA.LL.Xavi Juanes GinerMSENIOR400 m.ll.0'51"831a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECL25470
Temp. 16-172017/04/01ManresaA.LL.Xavi Juanes GinerMSENIOR300 m.ll.0'37"61Campionat de Catalunya UniversitariECL25470
Temp. 18-192019/06/12SerrahimaA.LL.Xavier Espino ComasMSENIOR3.000 m.ll.09'58"16Criterium Josep Campmany (2a. Jornada)ECT25534
Temp. 20202020/01/12SabadellP.C.J. Bru Gomez - T. Cañellas Clapers - R. Pons Olivan - A. Balada ElizondoMSENIORRelleus 4x400 m.3'27"57Campionat Catalunya Clubs "B" - PCE
Temp. 18-192019/04/14El PratA.LL.J. Bru - T. Cañellas - M. Gonzalez - A. BaladaMSENIORRelleus 4x400 m.3'29"44Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaE
Temp. 16-172017/04/08L'HospitaletA.LL.X. Juanes - A. Valles- T. Revilla - A. BaladaMSENIORRelleus 4x400 m.3'26"631ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE-
Temp. 18-192019/05/05SerrahimaA.LL.C. Gallego - N. Ibañez - C. Odena - P. Vall-lloveraFSENIORRelleus 4x400 m.4'12"71Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
Temp. 20202020/01/12SabadellP.C.Xavier Espino ComasMSENIOR3.000 m.ll.09'43"13Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECT25534
Temp. 18-192019/04/14El PratA.LL.Xavier Espino ComasMSENIOR5.000 m.ll.16"58"09Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaECT25534
Temp. 18-192019/07/10SerrahimaA.LL.Xavier Espino ComasMSENIOR800 m.ll.2'05"85Critèrium Josep Campmany (6a Jornada)ECT25534
Temp. 18-192019/06/19SerrahimaA.LL.Irene Betriu RoselloFSENIOR1.500 m.ll.4'54"61Criterium Josep Campmany (3a. jornada)ECT22433
Temp. 18-192019/06/12SerrahimaA.LL.Irene Betriu RoselloFSENIOR800 m.ll.2'22"94Criterium Josep Campmany (2a. Jornada)ECT22433
Temp. 17-182018/04/15El PratA.LL.A. Balada - F. Bonfill - .Valles - J. VilaltaMSENIORRelleus 4x100 m.0'43"311a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE-
Temp. 18-192019/04/06L'HospitaletA.LL.A. Balada - G. Skordis - J. Vilalta - R. PonsSENIORRelleus 4x100 m.0'43"53Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaE
Temp. 18-192019/05/05SerrahimaA.LL.A. Balada - R. Pons - G. Skordis - J. VilaltaMSENIORRelleus 4x100 m.0'43"98Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
Temp. 18-192019/04/14El PratA.LL.C. Odena - N. Ibañez - C. Gallego - P. BlasiFSENIORRelleus 4x400 m.4'04"83Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaE
Temp. 20202020/01/17SabadellP.C.Claudia Gallego SoteloFSENIOR800 m.ll.2'17"10Control absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)ECT21349
Temp. 18-192019/05/05SerrahimaA.LL.J. Alegre - T. Cañellas - F. Bonfill - M. GonzalezMSENIORRelleus 4x400 m.3'36"97Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
Temp. 20202020/01/12SabadellP.C.C. Gallego Sotelo - S. Perez Garcia - P. Vall-llovera Altes - M. Cercos BallesterFSENIORRelleus 4x400 m.4'13"67Campionat Catalunya Clubs "B" - PCE
Temp. 16-172017/04/08L'HospitaletA.LL.C. Gallego - N. Ibañez - C.Odena - P. Vall-lloveraFSENIORRelleus 4x400 m.4'09"511ª Jornada Campionat de Catalunya de ClubsE-
Temp. 17-182018/04/21L'HospitaletA.LL.C. Gallego - M. Urdampilleta - P. Vall-llovera - N. IbañezFSENIORRelleus 4x400 m.4'16"992a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE-
Temp. 18-192019/07/10SerrahimaA.LL.C. Gallego - N. Ibañez - C. Odena - M. UrdampilletaFSENIORRelleus 4x400 m.4'11"12Campionat de Catalunya de Relleus AbsolutsE
Temp. 18-192019/07/10SerrahimaA.LL.J. Bru - M. Gonzalez - R. Pons - T. RevillaMSENIORRelleus 4x400 m.3'22"50Campionat de Catalunya de Relleus AbsolutsE
Temp. 17-182018/04/21L'HospitaletA.LL.A. Balada - A. Valles - F. Bonfill - J. A. HerreraMSENIORRelleus 4x400 m.3'27"422a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE-
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Jaume Darriba BacaMSUB-860 m.ll.12"6VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL92325
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Damia Vilanova FarreMSUB-8Pilota 250g06.14 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)CL92348
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Nathan Marchan VilaMSUB-860 m.ll.13"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)MCL84023
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Pep Castello RedondoMSUB-8Llargada2.09 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielCL92320
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Nathan Marchan VilaMSUB-8600 m.ll.2'32"06ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84023
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Jaume Darriba BacaMSUB-8Pilota 250g11.02 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL92325
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Olivia Mangas BoteyFSUB-8600 m.ll.2'45"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL95084
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Olivia Mangas BoteyFSUB-8400 m.ll.1'40"89Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL95084
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Nathan Marchan VilaMSUB-8600 m.ll.2'54"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)MCL84023
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-860 m.ll.11"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL82523
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Pep Castello RedondoMSUB-860 m.ll.11"7010è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielECL92320
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Pablo Lavandera MuletMSUB-8600 m.ll.2'30"44ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88706
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Pol Serrapiñana RamonMSUB-8600 m.ll.2'31"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL89862
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Eloi Escriche CabellosMSUB-8Pilota 250g04.25 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada007
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Eloi Escriche CabellosMSUB-860 m.ll.14"7VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM007
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Bruno Rengel MorachoMSUB-8Pilota 250g10.99 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL95083
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Chloe Bartoli MaciaFSUB-8600 m.ll.2'31"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL93547
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Bruno Rengel MorachoMSUB-860 m.ll.12"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL95083
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Nathan Marchan VilaMSUB-8Llargada1.53 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84023
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Nathan Marchan VilaMSUB-8Llargada1.44 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)CL84023
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Pol Serrapiñana RamonMSUB-8Pilota 250g17.71 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL89862
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Damia Vilanova FarreMSUB-8Llargada2.00 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielCL92348
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Damia Vilanova FarreMSUB-860 m.ll.11"6410è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielECL92348
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-860 m.ll.13"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL81394
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Marta Osorio PeñaFSUB-8Pilota 250g04.65 m.VII Lligueta AtlèticaCL96866
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Marta Osorio PeñaFSUB-8Llargada2.08 m.VII Lligueta AtlèticaCL96866
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Marta Osorio PeñaFSUB-8600 m.ll.3'12"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM015
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Marta Osorio PeñaFSUB-860 m.ll.12"4VII Lligueta AtlèticaMCL96866
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-8Pilota 250g06.18 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84018
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Max Villanueva OliverMSUB-8600 m.ll.3'06"35ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90099
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Max Villanueva OliverMSUB-860 m.ll.12"25ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90099
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-8Llargada2.06 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84018
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-8Llargada1.29 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL84018
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Claudia Jimenez RamonFSUB-860 m.ll.15"1IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84012
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Miquel Darriba BacaMSUB-860 m.ll.12"9VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL92326
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Claudia Jimenez RamonFSUB-860 m.ll.13"14ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84012
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Claudia Jimenez RamonFSUB-8600 m.ll.2'56"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84012
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Claudia Jimenez RamonFSUB-8Llargada1.05 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL84012
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Claudia Jimenez RamonFSUB-8Pilota 250g04.64 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84012
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Pol Serrapiñana RamonMSUB-860 m.ll.11"9VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL89862
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-860 m.ll.14"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)MCL84018
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.L. Rubio - M. Llorca R. Miralles - C. JimenezFSUB-8Relleus 4x60 m.0'58"3IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)M-
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-860 m.ll.11"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84018
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-8600 m.ll.2'39"64ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84018
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Max Villanueva OliverMSUB-8Pilota 250g04.22 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL90099
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Max Villanueva OliverMSUB-8Llargada1.74 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL90099
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Miquel Darriba BacaMSUB-8600 m.ll.2'50"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL92326
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Guillem Talavera MunmanyMSUB-8600 m.ll.2'38"35ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90097
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Miquel Darriba BacaMSUB-8Pilota 250g11.39 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL92326
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-8600 m.ll.2'42"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL82523
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Damia Vilanova FarreMSUB-8400 m.ll.1'37"52Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL92348
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Guillem Talavera MunmanyMSUB-860 m.ll.11"35ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90097
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-8Llargada2.02 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL82523
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Guillem Talavera MunmanyMSUB-8Llargada2.86 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL90097
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-8Pilota 250g11.43 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)CL82523
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-10Llargada1.89 m.0.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)CL88035
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-1060 m.ll.10"56a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL88035
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Sara Contreras PujolFSUB-10600 m.ll.2'30"7VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL91676
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-1060 m.t. (0,5)14"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88035
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-10Pilota 250g06.57 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88035
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Laia Castello RedondoFSUB-1060 m.ll.10"7710è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielECL92319
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-10600 m.ll.2'46"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88035
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Laia Castello RedondoFSUB-101.000 m.ll.4'33"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92319
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-1060 m.ll.10"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL91676
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Clara Llobell AntonijuanFSUB-10600 m.ll.2'28"8VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL88035
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-101.000 m.ll.4'25"96ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL89372
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.L. Coral - H. Osorio - M. Muñoz - C. VillanuevaFSUB-10Relleus 4x60 m.0'47"64ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
Temp. 17-182018/02/03Castellar del V.A.LL.Christian Prado CollMSUB-10Pilota 250g22.86 m.Control Pista Sub10-12-14CL88042
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Sara Contreras PujolFSUB-10Alçada0.84 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaCL91676
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.L. Castello - G. Gasto - M. Llorca - l. RubioFSUB-10Relleus 4x60 m.0'45"18Cnat. Catalunya Clubs Sub10E
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-1060 m.ll.11"06ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL89372
Temp. 20202020/01/18MataróA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-10Pilota 250g11.12 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)CL91676
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-101.000 m.ll.4'41"94ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88035
Temp. 20202020/02/22L'HospitaletA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-10Alçada1.03 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)CL91676
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Christian Prado CollMSUB-10Llargada2.85 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88042
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-10Llargada2.09 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL91676
Temp. 18-192019/06/08Castellar del VallésA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-10Pilota 250g14.10 m.Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub10CL91676
Temp. 18-192019/01/12L'HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-101.000 m.ll.4'42"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL88035
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Laia Castello RedondoFSUB-10Pes 2Kg03.65 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielCL92319
Temp. 17-182018/01/28SabadellP.C.Christian Prado CollMSUB-1060 m.t. (0,5)12"23Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL88042
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-101.000 m.m.09'13"05ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88035
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-1060 m.ll.13"85ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88035
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-10Llargada2.13 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88035
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-101.000 m.m.07'04"6Campionat Catalunya Clubs Sub10MCL77140
Temp. 17-182018/01/28SabadellP.C.Christian Prado CollMSUB-1060 m.ll.10"50Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL88042
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-101.000 m.m.07'40"25ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90098
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-10Pilota 250g06.67 m.VII Lligueta AtlèticaCL92344
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-10Pilota 250g13.20 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL92344
Temp. 18-192019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-10Llargada2.74 m.0.0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaCL92344
Temp. 18-192019/02/10SabadellP.C.Mauro Saiz AsensioMSUB-1060 m.t. (0,5)14"959è Trofeu Sabadell - Jornada 6ECL92344
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-10Pilota 250g06.19 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL90098
Temp. 18-192019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-10Llargada2.61 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)CL90098
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-10Llargada2.02 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL90098
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-10Alçada0.90 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub10CL90098
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-10600 m.ll.2'39"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL90098
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-1060 m.t. (0,5)13"66a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL90098
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-1060 m.ll.10"76a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL90098
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-1060 m.ll.11"05ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90098
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-101.000 m.ll.4'33"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL90098
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-10Llargada2.70 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL82523
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-101.000 m.ll.4'47"54ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90098
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-1060 m.ll.10"6VII Lligueta AtlèticaMCL92344
Temp. 18-192019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-1060 m.ll.11"2VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL92344
Temp. 18-192019/06/15GavàA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-1050 m.ll.09"293a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL92344
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-101.000 m.m.08'46"26a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL92344
Temp. 18-192019/02/10SabadellP.C.Mauro Saiz AsensioMSUB-101.000 m.ll.5'18"139è Trofeu Sabadell - Jornada 6ECL92344
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Matias Nerin FerreiroMSUB-10Llargada2.28 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL80237
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Mateu Fuentes FernandezMSUB-10Pilota 250g11.28 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)CL87732
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Mateu Fuentes FernandezMSUB-1060 m.ll.11"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL87732
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.C. Bartoli-A. Garuz-M. Salomon-M. YanezFSUB-10Relleus 4x60 m.0'43"5Fase Prèvia Campionat de Catalunya Relleus BenjaminsM-
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.C. Balleste - M. Yanez - M. Salomon - J. AmatFSUB-10Relleus 4x60 m.0'44"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M-
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Bruno Rengel MorachoMSUB-10Llargada2.12 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)CL95083
Temp. 18-192019/05/01El PratA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-10Llargada2.98 m.38è Trofeu Pratenc AA de PromocióCL82523
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Laura Rubio MirallesFSUB-10600 m.ll.2'13"4810è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielECL82523
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Christian Prado CollMSUB-101.000 m.ll.3'41"0Campionat Catalunya Clubs Sub10MCL88042
Temp. 17-182018/05/19AscóA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-101.000 m.m.07'40"52Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub10ECL82523
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-1060 m.t. (0,5)16"34ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL89372
Temp. 20202020/02/22L'HospitaletA.LL.Chloe Bartoli MaciaFSUB-101.000 m.ll.4'21"0Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL93547
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-10Pilota 250g10.38 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)CL80247
Temp. 16-172017/02/18L'HospitaletA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-10Alçada0.86 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)CL80247
Temp. 16-172017/02/18L'HospitaletA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-1060 m.t. (0,5)13"3IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)MCL80247
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-1060 m.ll.09"56ª Jormada de PromocióMCL80247
Temp. 16-172017/02/18L'HospitaletA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-101.000 m.ll.4'45"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)MCL80247
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-10Alçada0.81 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL89372
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-10Llargada2.35 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL89372
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Laura Garrido GarciaFSUB-101.000 m.ll.4'08"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL83062
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-101.000 m.ll.4'11"46ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL82523
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-101.000 m.ll.3'55"93Cnat. Catalunya Clubs Sub10ECL82523
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-1060 m.ll.10"96ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL82523
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-101.000 m.ll.4'19"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL77140
Temp. 18-192018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-1060 m.ll.10"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL82523
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Laura Rubio MirallesFSUB-1060 m.t. (0,5)12"11Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL82523
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Carlota Capilla PrincipalFSUB-10Pilota 250g07.16 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub10CL92316
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Carlota Capilla PrincipalFSUB-1060 m.ll.10"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL92316
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-10Llargada2.06 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL77140
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-10Alçada0.86 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL77140
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-10600 m.ll.2'35"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL77140
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-1060 m.t. (0,5)13"34ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL77140
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-1060 m.ll.10"46ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL77140
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-1060 m.ll.10"1IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL77140
Temp. 18-192019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-101.000 m.m.06'20"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL91676
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-101.000 m.m.8'17"5Campionat Catalunya Clubs BenjamíMCL77140
Temp. 17-182018/05/19AscóA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-101.000 m.ll.4'04"10Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub10ECL77140
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Sara Contreras PujolFSUB-10400 m.ll.1'30"76Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL91676
Temp. 17-182018/06/16GavàA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-1050 m.ll.09"822a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL88040
Temp. 20202020/01/18MataróA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-101.000 m.ll.4'08"0Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL91676
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Guiomar Gasto VidalFSUB-10Llargada3.07 m.VII Lligueta AtlèticaCL92328
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10600 m.ll.2'31"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL88040
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10600 m.ll.2'47"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88040
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-1060 m.t. (0,5)13"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88040
Temp. 17-182018/01/28SabadellP.C.Helena Osorio PeñaFSUB-1060 m.t. (0,5)13"55Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL88040
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-1060 m.ll.10'9VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL88040
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-1060 m.ll.11"76a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL88040
Temp. 17-182018/06/16GavàA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10500 m.ll.2'01"482a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL88040
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-101.000 m.ll.4'43"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL88040
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-101.000 m.ll.4'35"06ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88040
Temp. 18-192019/03/02Mar BellaA.LL.H. Osorio- D. Vilanova- M. Llorca - A. TerradillosFSUB-10Relleus 4x60 m.0'45"3VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Pol Serrapiñana RamonMSUB-1060 m.ll.11"6VII Lligueta AtlèticaMCL89862
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Guiomar Gasto VidalFSUB-10Pilota 250g06.17 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL92328
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Guiomar Gasto VidalFSUB-10Llargada2.63 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL92328
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10Llargada2.91 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub10CL88040
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Guiomar Gasto VidalFSUB-10600 m.ll.2'16"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL92328
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Guiomar Gasto VidalFSUB-1060 m.ll.10"76a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL92328
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Guiomar Gasto VidalFSUB-101.000 m.ll.4'08"8VII Lligueta AtlèticaMCL92328
Temp. 16-172017/02/04SabadellP.C.Guillem Martin SalarichMSUB-1060 m.t. (0,5)13"80VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL79865
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-1060 m.ll.11"16ª Jormada de PromocióMCL79865
Temp. 16-172017/02/04SabadellP.C.Guillem Martin SalarichMSUB-101.000 m.ll.4'41"24VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL79865
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Guifre Bota GualloMSUB-10Pilota 250g14.86 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL93548
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Guifre Bota GualloMSUB-10Llargada2.76 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub10CL93548
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Guifre Bota GualloMSUB-1060 m.ll.10"66a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL93548
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Guifre Bota GualloMSUB-101.000 m.m.08'01"16a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL93548
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Guifre Bota GualloMSUB-101.000 m.ll.4'10"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL93548
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Pol Serrapiñana RamonMSUB-10Llargada2.07 m.VII Lligueta AtlèticaCL89862
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Pol Serrapiñana RamonMSUB-10Pilota 250g15.86 m.VII Lligueta AtlèticaCL89862
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10Llargada2.30 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88040
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10Pilota 250g17.30 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL88040
Temp. 17-182018/05/26CalellaA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-1060 m.ll.10"29a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL90148
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1060 m.ll.09"46ª Jormada de PromocióMCL83992
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.J. Balsell- J. Lavandera - L. Martin- H. TerradillosMSUB-10Relleus 4x60 m.0'43"8Campionat Catalunya Clubs BenjamíM-
Temp. 16-172017/04/22MataróA.LL.J. Amat - C. Balleste - M. Hurtado - C. Sanchez-RieraFSUB-10Relleus 4x60 m.0'40"41Final Campionat de Catalunya de RelleusE-
Temp. 17-182018/04/21TarragonaA.LL.J. Amat - C. Bartoli - A. Garuz - M SalomonFSUB-10Relleus 4x60 m.0'39"38Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E-
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.J. Amat- C. Balleste M. Hurtado - C. Sanchez-rieraFSUB-10Relleus 4x60 m.0'40"0Campionat Catalunya Clubs BenjamíM-
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.J. Amat- C. Bartoli - A. Garuz - M. SalomonFSUB-10Relleus 4x60 m.0'40"5Campionat Catalunya Clubs Sub10M-
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.J. Amat-M. Hurtado-C. Sanchez-Riera -C. BallesteFSUB-10Relleus 4x60 m.0'41"4Fase Prèvia Campionat de Catalunya Relleus BenjaminsM-
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.J. Jaramillo - N. Ramírez - R. Bru - J LavanderaMSUB-10Relleus 4x60 m.0'47"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M-
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Jaime Quiles Merelo De BarberaMSUB-1060 m.t. (0,5)14"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90151
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Jaime Quiles Merelo De BarberaMSUB-10600 m.ll.2'51"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90151
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Jaime Quiles Merelo De BarberaMSUB-10Llargada2.80 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL90151
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-101.000 m.ll.9'21"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL83992
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-101.000 m.ll.4'13"96ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL83992
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1060 m.ll.09"16a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL83992
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10Pilota 250g08.42 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL88040
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Hugo Terradillos PericasMSUB-1060 m.ll.10"56ª Jormada de PromocióMCL77165
Temp. 16-172017/02/04SabadellP.C.Jana Amat FerrerFSUB-1060 m.t. (0,5)12"72VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL83992
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1060 m.t. (0,5)12"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL83992
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-10600 m.ll.2'49"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL83992
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-10600 m.ll.2'25"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL83992
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-10Alçada1.11 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL83992
Temp. 16-172017/05/27L'HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-10Llargada2.87 m.9ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilCL83992
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-10Llargada3.07 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL83992
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-10Pilota 250g8.59 m.Campionat Catalunya Clubs BenjamíCL83992
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-10Pilota 250g15.20 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL83992
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Pol Serrapiñana RamonMSUB-101.000 m.ll.4'34"2VII Lligueta AtlèticaMCL89862
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Helena Perez BatistaFSUB-10Llargada2.64 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada001
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Helena Perez BatistaFSUB-1060 m.ll.10"5VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM001
Temp. 17-182018/05/26CalellaA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-10Llargada2.81 m.9a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14CL90148
Temp. 17-182018/06/16GavàA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-10500 m.ll.1'45"582a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL90148
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-101.000 m.ll.4'38"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL91676
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Claudia Nielfa RocaFSUB-10Llargada2.54 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)CL96865
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Damia Vilanova FarreMSUB-10Pilota 250g12.15 m.VII Lligueta AtlèticaCL92348
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Damia Vilanova FarreMSUB-10Llargada2.23 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)CL92348
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Damia Vilanova FarreMSUB-1060 m.ll.11"7VII Lligueta AtlèticaMCL92348
Temp. 20202020/02/22L'HospitaletA.LL.Sara Amo DiazFSUB-101.000 m.ll.3'58"3Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL96855
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Sara Amo DiazFSUB-10400 m.ll.1'26"26Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL96855
Temp. 16-172017/05/27L'HospitaletA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-10Llargada3.37 m.9ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilCL80215
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-10Alçada0.95 m.Campionat Catalunya Clubs BenjamíCL80215
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-10600 m.ll.2'39"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)MCL80215
Temp. 16-172017/02/18L'HospitaletA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-1060 m.t. (0,5)12"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)MCL80215
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-1060 m.ll.09"76ª Jormada de PromocióMCL80215
Temp. 16-172017/02/18L'HospitaletA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-101.000 m.ll.4'40"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)MCL80215
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Claudia Nielfa RocaFSUB-10Pilota 250g09.18 m.VII Lligueta AtlèticaCL96865
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Claudia Nielfa RocaFSUB-10Llargada2.43 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielCL96865
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-1060 m.ll.10"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84016
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Claudia Nielfa RocaFSUB-10600 m.ll.2'41"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL96865
Temp. 20202020/02/08L'HospitaletA.LL.Claudia Nielfa RocaFSUB-1060 m.ll.10"6VII Lligueta AtlèticaMCL96865
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Claudia Nielfa RocaFSUB-1060 m.ll.10"6VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL96865
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Claudia Nielfa RocaFSUB-10400 m.ll.1'29"83Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL96865
Temp. 20202020/02/08L'HospitaletA.LL.Claudia Nielfa RocaFSUB-101.000 m.m.8'19"1VII Lligueta AtlèticaMCL96865
Temp. 20202020/02/08L'HospitaletA.LL.Claudia Nielfa RocaFSUB-101.000 m.ll.4'23"7VII Lligueta AtlèticaMCL96865
Temp. 20202020/02/16SabadellP.C.Sara Amo DiazFSUB-10400 m.ll.1'23"0210è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieECL96855
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Sara Amo DiazFSUB-1060 m.ll.10"7210è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielECL96855
Temp. 20202020/02/08L'HospitaletA.LL.Sara Amo DiazFSUB-1060 m.ll.10"3VII Lligueta AtlèticaMCL96855
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Sara Amo DiazFSUB-10600 m.ll.2'36"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL96855
Temp. 20202020/02/22L'HospitaletA.LL.Sara Amo DiazFSUB-10Alçada1.00 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)CL96855
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Sara Amo DiazFSUB-10Llargada2.70 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielCL96855
Temp. 20202020/02/09L'HospitaletA.LL.Sara Amo DiazFSUB-10Llargada2.73 m.VII Lligueta AtlèticaCL96855
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-10600 m.ll.2'18"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)MCL84016
Temp. 16-172017/06/10Castellar del V.A.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-101.000 m.ll.3'35"10Jornada Final Campionat Catalunya BenjamíECL84016
Temp. 17-182018/06/16GavàA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-1050 m.ll.08"752a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL90148
Temp. 16-172016/12/17El PratA.LL.Roger Bru GomezMSUB-10Llargada2.18 m.2n. Control Benjamí, Alevi i InfantilCL84002
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-10Llargada2.90 m.Campionat Catalunya Clubs BenjamíCL79866
Temp. 16-172017/02/04SabadellP.C.Gabriel Martin SalarichMSUB-1060 m.t. (0,5)13"51VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL79866
Temp. 16-172017/02/04SabadellP.C.Gabriel Martin SalarichMSUB-101.000 m.ll.4'43"80VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL79866
Temp. 16-172017/05/27L'HospitaletA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-10Llargada2.86 m.9ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilCL84011
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-10600 m.ll.2'20"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL84011
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-1060 m.t. (0,5)14"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL84011
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-1060 m.ll.10"8IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84011
Temp. 16-172017/05/01El PratA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-101.000 m.ll.4'28"07Trofeu Pratenc PromocióECL84011
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.g. Bota - M. Saiz - A. Terradillos- E. VosselerMSUB-10Relleus 4x60 m.0'42"8Jornada Prèvia Campionat de Catalunya de Relleus Sub10M
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.G Contreras- M. Nerin - M. Vilanova - C. PradoMSUB-10Relleus 4x60 m.0'41"4Campionat Catalunya Clubs Sub10M-
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Roger Bru GomezMSUB-1060 m.ll.11"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84002
Temp. 16-172017/02/04SabadellP.C.Roger Bru GomezMSUB-1060 m.t. (0,5)13"20VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL84002
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Roger Bru GomezMSUB-10600 m.ll.2'51"1IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)MCL84002
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-10Llargada3.42 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL92349
Temp. 18-192019/03/02Mar BellaA.LL.S. Contreras - M. Llorca - M. Saiz - B. RengelFSUB-10Relleus 4x60 m.0'46"6VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-10600 m.ll.2'17"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL92349
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-1060 m.ll.09"3VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL92349
Temp. 18-192019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-101.000 m.ll.4'10"1VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL92349
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Emma Darriba BacaFSUB-10Llargada2.63 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL92324
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Emma Darriba BacaFSUB-10600 m.ll.2'37"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL92324
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Emma Darriba BacaFSUB-1060 m.ll.10'8VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL92324
Temp. 18-192019/05/01El PratA.LL.Joanna Farre EsteveFSUB-101.000 m.ll.4'53"9438è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL94356
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Josep Balsells DionisMSUB-1060 m.ll.10"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL87409
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Josep Balsells DionisMSUB-1060 m.ll.10"36a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL87409
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Josep Balsells DionisMSUB-10Alçada0.82 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL87409
Temp. 16-172017/05/27L'HospitaletA.LL.Josep Balsells DionisMSUB-10Llargada2.72 m.9ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilCL87409
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Josep Balsells DionisMSUB-10Pilota 250g08.85 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)CL87409
Temp. 18-192019/03/09Mar BellaA.LL.S. Contreras - M. Farre - J. Farre - H. OsorioFSUB-10Relleus 4x60 m.0'51"5VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Bruno Rengel MorachoMSUB-1060 m.ll.12"0Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL95083
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Laia Castello RedondoFSUB-10600 m.ll.2'28"9210è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielECL92319
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Lucas Galceran BadiaMSUB-10Pilota 250g08.22 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub10CL93549
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Martina Muñoz PeralesFSUB-10Llargada2.19 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88038
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-10600 m.ll.2'25"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)MCL77938
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10Alçada0.86 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL77939
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-10Pilota 250g19.51 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL81394
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-10Pilota 250g16.20 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL81394
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10600 m.ll.2'15"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL77939
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Martina Muñoz PeralesFSUB-1060 m.t. (0,5)13"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88038
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Martina Muñoz PeralesFSUB-10600 m.ll.2'38"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88038
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Blanca Rognoni BondiaFSUB-1060 m.ll.13"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84034
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Blanca Rognoni BondiaFSUB-10Llargada1.76 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL84034
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-10600 m.ll.2'34"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL81394
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-101.000 m.ll.4'01"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL77938
Temp. 16-172017/02/18L'HospitaletA.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-101.000 m.ll.4'34"8IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)MCL86863
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-101.000 m.ll.3'59"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL77939
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-1060 m.ll.09"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL86863
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-1060 m.ll.10"6VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL81394
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-10600 m.ll.2'30"1IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)MCL86863
Temp. 17-182018/06/16GavàA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-10500 m.ll.1'45"502a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL88052
Temp. 16-172017/05/01El PratA.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-10Llargada2.42 m.Trofeu Pratenc PromocióCL86863
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-10600 m.ll.2'33"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88052
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10600 m.ll.2'21"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)MCL77939
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-101.000 m.ll.4'11"1VII Lligueta AtlèticaMCL84018
Temp. 18-192019/06/08Castellar del VallésA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-101.000 m.ll.4'06"88Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub10ECL84018
Temp. 17-182018/02/25SabadellP.C.Maia Salomon PagespetitFSUB-10400 m.ll.1'18"18Trofeu Sabadell de Promoció en Pista Coberta - FinalECL77939
Temp. 16-172017/06/07SerrahimaA.LL.Alex Giralt SalarichMSUB-10400 m.ll.0'54"172ª Jornada Criterium Josep CampmanyE-
Temp. 17-182018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-101.000 m.ll.3'39"09Jornada Final Campionat Catalunya Sub10ECL77939
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Marta Llorca SimoFSUB-10400 m.ll.1'33"05Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL84018
Temp. 16-172017/06/17GavàA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1050 m.ll.09"511a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECL77939
Temp. 18-192019/03/09Mar BellaA.LL.M. Saiz- A. Terradillos - D. Vilanova- B. RengelMSUB-10Relleus 4x60 m.0'47"1VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
Temp. 17-182018/06/16GavàA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-1050 m.ll.08"682a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL88052
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-1060 m.ll.10"66a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL88052
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10Pilota 250g08.52 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)CL77939
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10Pilota 250g15.48 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL77939
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.M. Arenas - E. Rodríguez - L. Garcia - M. HurtadoFSUB-10Relleus 4x60 m.0'43"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M-
Temp. 17-182018/04/21TarragonaA.LL.M. Alonso - J. Balsells - M. Vilanova - G. ContrerasMSUB-10Relleus 4x60 m.0'40"72Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E-
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Maiara Curiel DiogenesFSUB-101.000 m.ll.4'57"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92323
Temp. 17-182018/01/28SabadellP.C.Marti Vilanova FarreMSUB-1060 m.t. (0,5)12"36Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL88052
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Maiara Curiel DiogenesFSUB-10Pilota 250g08.73 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL92323
Temp. 18-192019/05/01El PratA.LL.Martina Farre EsteveFSUB-101.000 m.ll.5'07"9338è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL94357
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-101.000 m.ll.4'09"34ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88052
Temp. 16-172017/05/27L'HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-10Llargada3.58 m.9ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilCL77938
Temp. 16-172017/05/27L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10Llargada2.84 m.9ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilCL77939
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-10Pilota 250g05.84 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL84018
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-10Llargada2.61 m.VII Lligueta AtlèticaCL84018
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-10Llargada2.03 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL84018
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Marta Llorca SimoFSUB-10600 m.ll.2'28"4VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL84018
Temp. 16-172017/03/26GranollersA.LL.M.Yanez - M. Hurtado - C. Balleste - M. SalomonFSUB-10Relleus 4x60 m.0'42"7Control de Relleus de PromocióM-
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-10Pilota 250g13.06 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)CL77938
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Marta Llorca SimoFSUB-1060 m.ll.11"1Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL84018
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.M. Alonso - g. Bota - M. Saiz - A. TerradillosMSUB-10Relleus 4x60 m.0'41"79Cnat. Catalunya Clubs Sub10ECL81394
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-1060 m.ll.10"91Cnat. Catalunya Clubs Sub10ECL84018
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Aitana Rico HerasFSUB-10Pilota 250g09.21 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL92343
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Aitana Rico HerasFSUB-1060 m.ll.12"5VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL92343
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10Llargada2.92 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL77939
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-10Llargada2.24 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL85260
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-101.000 m.m.06'36"39Cnat. Catalunya Clubs Sub10ECL81394
Temp. 20202020/02/09L'HospitaletA.LL.Arnau Esquius GuardiaMSUB-10Pilota 250g11.84 m.VII Lligueta AtlèticaCL96859
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-1060 m.ll.12"56a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL88021
Temp. 16-172017/02/04SabadellP.C.Arhane Garuz MarinFSUB-101.000 m.ll.4'15"09VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL80231
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-1060 m.ll.09"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL77938
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.Xavi Molins GonzalezMSUB-10Pilota 250g16.00 m.Campionat Catalunya Clubs BenjamíCL84028
Temp. 17-182018/05/19AscóA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-101.000 m.ll.4'01"94Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub10ECL80231
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Arnau Esquius GuardiaMSUB-10600 m.ll.2'36"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM004
Temp. 17-182018/04/29CornellàA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1060 m.ll.10"27a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL77939
Temp. 17-182018/02/03Castellar del V.A.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-10Pilota 250g08.19 m.Control Pista Sub10-12-14CL88021
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-10Llargada1.62 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88021
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-10600 m.ll.3'11"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88021
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-1060 m.t. (0,5)17"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88021
Temp. 17-182018/02/03Castellar del V.A.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-101.000 m.ll.5'12"3Control Pista Sub10-12-14MCL88021
Temp. 16-172017/06/17GavàA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10500 m.ll.1'49"541a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECL77939
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-1060 m.ll.10"36ª Jormada de PromocióMCL80231
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-1060 m.ll.10"3Campionat Catalunya Clubs Sub10MCL80231
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-10Llargada2.70 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL80231
Temp. 16-172017/02/04SabadellP.C.Arhane Garuz MarinFSUB-1060 m.t. (0,5)12"60VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL80231
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-10Llargada2.72 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88052
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-10600 m.ll.2'18"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80231
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-1060 m.t. (0,5)12"44ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80231
Temp. 20202020/02/22L'HospitaletA.LL.Alisa DyominaFSUB-101.000 m.ll.3'49"2Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL298
Temp. 16-172017/02/11SabadellP.C.Alex Giralt SalarichMSUB-10Relleus 4x200 m.2'01"17Jornada Prèvia Relleus 4x200 Cadet en pista cobertaE-
Temp. 17-182018/01/13MataróA.LL.Mario Alonso GarciaMSUB-101.000 m.ll.4'10"03ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL88013
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1060 m.ll.10"76ª Jormada de PromocióMCL77939
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-10Alçada0.86 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL88052
Temp. 20202020/02/08L'HospitaletA.LL.Bruc Maestro BurrelMSUB-1060 m.ll.11"4VII Lligueta AtlèticaMCL96864
Temp. 18-192019/06/08Castellar del VallésA.LL.Mario Alonso GarciaMSUB-101.000 m.ll.3'38"15Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub10ECL88013
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Sergi Escriche CabellosMSUB-1060 m.ll.11"5VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM005
Temp. 20202020/02/08L'HospitaletA.LL.Arnau Esquius GuardiaMSUB-1060 m.ll.11"1VII Lligueta AtlèticaMCL96859
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1060 m.t. (0,5)12"84ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL77939
Temp. 16-172017/02/04SabadellP.C.Lucas Martin SalarichMSUB-1060 m.t. (0,5)13"63VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL85260
Temp. 18-192019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Mario Alonso GarciaMSUB-1060 m.ll.10"6VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL88013
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Bruc Maestro BurrelMSUB-1060 m.ll.11"3VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM006
Temp. 18-192019/02/10SabadellP.C.Mario Alonso GarciaMSUB-1060 m.t. (0,5)12"649è Trofeu Sabadell - Jornada 6ECL88013
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Arnau Esquius GuardiaMSUB-1060 m.ll.11"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM004
Temp. 16-172017/02/04SabadellP.C.Maia Salomon PagespetitFSUB-1060 m.t. (0,5)12"95VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL77939
Temp. 20202020/02/09L'HospitaletA.LL.Bruc Maestro BurrelMSUB-10Pilota 250g15.46 m.VII Lligueta AtlèticaCL96864
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Bruc Maestro BurrelMSUB-10Llargada2.32 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada006
Temp. 17-182017/12/09Can DragóA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-1060 m.ll.09"83ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL85260
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-1060 m.ll.11"56ª Jormada de PromocióMCL85260
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-1060 m.t. (0,5)14"52ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL85260
Temp. 20202020/02/22L'HospitaletA.LL.Bruc Maestro BurrelMSUB-10Alçada0.85 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)CL96864
Temp. 16-172017/02/04SabadellP.C.Lucas Martin SalarichMSUB-101.000 m.ll.4'34"57VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL85260
Temp. 16-172017/02/04SabadellP.C.Martina Hurtado CampsFSUB-1060 m.t. (0,5)11"73VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL77938
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-10600 m.ll.2'22"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL85260
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12Alçada1.15 m.Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14 (6a. jornada)CL85257
Temp. 16-172017/05/20Castellar del V.A.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Disc 600g25.09 m.Jornada Prèvia Campionat de Catalunya AlevíCL77138
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Ricard Casanova GarciaMSUB-12Llargada3.00 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL95124
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-122.000 m.ll.09'54"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90788
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Ricard Casanova GarciaMSUB-12Pes 2Kg06.32 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL95124
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.G. Contreras - C. Prado - H. Terradillos - M. VilanovaMSUB-12Relleus 4x60 m.0'39"29Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12Alçada1.00 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)CL85257
Temp. 18-192019/03/30AscóA.LL.G. Contreras - C. Prado - J. RicartMSUB-12Relleus 3x600 m.6'34"35Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-1260 m.ll.10"75ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90788
Temp. 18-192019/03/30AscóA.LL.G. Contreras - C. Prado - J. Ricart - H. TerradillosMSUB-12Relleus 4x60 m.0'38"74Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Robert Perez BatistaMSUB-12600 m.ll.2'20"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM013
Temp. 16-172016/12/17El PratA.LL.Fatima Subias TenlladoFSUB-12600 m.ll.2'07"72n. Control Benjamí Aleví i InfantilMCL79557
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Robert Perez BatistaMSUB-1260 m.ll.10"8VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM013
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Raquel Iniesta JovaniFSUB-12600 m.ll.2'32"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90149
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Ricard Casanova GarciaMSUB-1260 m.ll.10"1VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL95124
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-12Llargada2.79 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL90788
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Jana Llobell AntonijuanFSUB-12150 m.ll.26"7VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL90788
Temp. 18-192019/01/12L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-1260 m.ll.10"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL90788
Temp. 18-192019/01/12L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-121.000 m.ll.4'22"2Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL90788
Temp. 17-182018/05/26SerrahimaA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Alçada1.35 m.Camp. Catalunya Proves Combinades SUB12CL77138
Temp. 18-192018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-12600 m.ll.2'26"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL90788
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-1280 m.ll.13"1Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL90788
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Marti Vilanova FarreMSUB-12Pes 2Kg06.07 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielCL88052
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-12Pes 2Kg03.68 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL90788
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-122.000 m.m.15'28"05ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90788
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-12Pes 2Kg06.48 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)CL88052
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-12Pilota 400g21.29 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)CL88052
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12Pes 2Kg05.53 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL85257
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12Llargada4.04 m.Campionat Catalunya Clubs Sub12CL85257
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12Llargada3.23 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)CL85257
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Raquel Casatejada FloresFSUB-122.000 m.ll.09'15"84ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88700
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-12600 m.ll.2'34"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90788
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12600 m.ll.1'59"26a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL85257
Temp. 18-192019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12Alçada0.95 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)CL93546
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12600 m.ll.2'05"3IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL85257
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1260 m.ll.10"1IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)MCL84001
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Delia San Julian OlmedoFSUB-12Pes 2Kg04.74 m.Campionat Catalunya Clubs Sub12CL88708
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-12Disc 600g07.85 m.VII Lligueta AtlèticaCL84038
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-12Llargada3.14 m.VII Lligueta AtlèticaCL84038
Temp. 18-192019/01/19SabadellP.C.Martina Hurtado CampsFSUB-121.000 m.ll.3'54"729è Trofeu Sabadell - Jornada 3ECL77938
Temp. 16-172017/02/18L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-122.000 m.ll.07'53"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)MCL77138
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Jorge Ricart De La TorreMSUB-12600 m.ll.1'53"97Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL93551
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1260 m.t. (0,5)10"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84001
Temp. 16-172017/04/22MataróA.LL.V. Barrado - O. Feliubadalo - A. BartoliMSUB-12Relleus 3x600 m.5'58"58Final Campionat de Catalunya de RelleusE-
Temp. 17-182018/01/13MataróA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1260 m.t. (0,5)12"13ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL84001
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-122.000 m.ll.07'38"44ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL77138
Temp. 17-182018/06/16GavàA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1250 m.ll.08"132a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL77138
Temp. 16-172016/12/17El PratA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-12Llargada4.46 m.2n. Control Benjamí, Alevi i InfantilCL84001
Temp. 17-182018/02/03Castellar del V.A.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-12Llargada3.02 m.Control Pista Sub10-12-14CL84001
Temp. 17-182018/06/16GavàA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12500 m.ll.1'22"212a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL77138
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-12Pes 2Kg05.59 m.Campionat Catalunya Clubs Aleví MasculíCL84001
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.V. Barrado - O. Feliubadalo - N. BorrellMSUB-12Relleus 3x600 m.6'41"1IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)M-
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Alex Fabregat KirchinMSUB-1260 m.ll.09"56ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL91402
Temp. 16-172017/05/01El PratA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-1260 m.ll.10"61Trofeu Pratenc PromocióECL84006
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.David Alegre AiguabellaMSUB-1260 m.ll.11"0Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92305
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Daniela Teixido RoviraFSUB-12600 m.ll.2'12"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88050
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Daniela Teixido RoviraFSUB-12Pes 2Kg03.70 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88050
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Daniil RasnitsynMSUB-1260 m.ll.10"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)MCL84031
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Daniil RasnitsynMSUB-1260 m.t. (0,5)12"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84031
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Daniil RasnitsynMSUB-12Llargada2.72 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)CL84031
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Daniil RasnitsynMSUB-12Pes 2Kg03.94 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL84031
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.David Alegre AiguabellaMSUB-1260 m.ll.10"5VII Lligueta AtlèticaMCL92305
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Alex Fabregat KirchinMSUB-1260 m.ll.09"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL91402
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.David Alegre AiguabellaMSUB-1260 m.t. (0,762)15"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL92305
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.David Alegre AiguabellaMSUB-12Disc 600g10.29 m.VII Lligueta AtlèticaCL92305
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.David Alegre AiguabellaMSUB-12Llargada2.46 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL92305
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.David Alegre AiguabellaMSUB-12Llargada2.70 m.VII Lligueta AtlèticaCL92305
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Alex Giralt SalarichMSUB-122.000 m.ll.07'58"56ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL91612
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Alex Fabregat KirchinMSUB-12Llargada3.09 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL91402
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Alex Fabregat KirchinMSUB-12Alçada1.00 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL91402
Temp. 16-172016/12/17El PratA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-12Pilota 400g20.23 m.2n. Control Benjamí, Alevi i InfantilCL84001
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-1260 m.ll.10"0Campionat Catalunya Clubs Sub12MCL84006
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-122.000 m.ll.09'02"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL89861
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12Pilota 400g12.16 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)CL93546
Temp. 17-182018/04/07VicA.LL.G. Gonzalez - J. Lavandera - M. TorresMSUB-12Relleus 3x600 m.6'46"38Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12Alçada1.07 m.VII Lligueta AtlèticaCL93546
Temp. 18-192019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12Llargada2.68 m.0.0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaCL93546
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12Perxa1.60 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL93546
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Estela Alcantara MartinezFSUB-12Pes 2Kg03.59 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielCL93546
Temp. 20202020/02/22L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12Pes 2Kg04.60 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)CL93546
Temp. 17-182018/01/13MataróA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-12Pes 2Kg05.40 m.3ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14CL89861
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12600 m.ll.2'24"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL93546
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-122.000 m.ll.08'18"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL85257
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-122.000 m.ll.07'44"54ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL85257
Temp. 17-182018/01/13MataróA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-1260 m.t. (0,5)12"43ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL89861
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1260 m.ll.09"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL85257
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1260 m.ll.09"55ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL85257
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1260 m.t. (0,5)10"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL85257
Temp. 17-182018/01/13MataróA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1260 m.t. (0,5)11"63ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL85257
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12600 m.ll.2'27"0Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL93546
Temp. 20202020/02/22L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-1260 m.t. (0,5)12"7Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL93546
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-1260 m.t. (0,5)14"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84006
Temp. 16-172017/05/27L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12600 m.ll.1'47"29ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilMCL77138
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-12Pes 2Kg03.87 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL84006
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1260 m.ll.08"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)MCL77138
Temp. 17-182018/05/26SerrahimaA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1260 m.ll.08"18Camp. Catalunya Proves Combinades SUB12ECL77138
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Eric Capdepon SerrapiñanaMSUB-122.000 m.ll.09'01"04ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80221
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Eric Capdepon SerrapiñanaMSUB-1260 m.ll.10"01Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL80221
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Eric Capdepon SerrapiñanaMSUB-12600 m.ll.2'10"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL80221
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1260 m.t. (0,5)10"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL77138
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-1260 m.ll.09"3VII Lligueta AtlèticaMCL92349
Temp. 18-192019/01/12L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-1260 m.t. (0,5)13"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL93546
Temp. 20202020/02/22L'HospitaletA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-1260 m.t. (0,5)12"1Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL92349
Temp. 17-182018/05/19AscóA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12600 m.ll.1'44"05Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub12ECL77138
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-12Llargada3.81 m.VII Lligueta AtlèticaCL92349
Temp. 20202020/02/22L'HospitaletA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-12Pes 2Kg06.30 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)CL92349
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-122.000 m.ll.09'44"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL93546
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-1260 m.ll.09"9VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL93546
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-1260 m.ll.10"3VII Lligueta AtlèticaMCL93546
Temp. 18-192019/03/09Mar BellaA.LL.G. Contreras - C. Prado - M. VilanovaMSUB-12Relleus 3x600 m.6'26"6VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
Temp. 18-192019/06/01TarragonaA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-12Llargada3.26 m.Campionat Territorial Sub10, Sub12, Sub14 i Sub16 4a. jornadaCL79866
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.G. Gonzalez - M. Miralles - R. Palomar - M. TorresFSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"74ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Jana Amat FerrerFSUB-12Disc 600g09.50 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaCL83992
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Mario Alonso GarciaMSUB-12Llargada3.46 m.VII Lligueta AtlèticaCL88013
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Hugo Terradillos PericasMSUB-12Disc 600g08.16 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL77165
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Hugo Terradillos PericasMSUB-12600 m.ll.2'21"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL77165
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Hugo Terradillos PericasMSUB-1260 m.t. (0,762)12"76a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL77165
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Hugo Terradillos PericasMSUB-1260 m.ll.10"16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL77165
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Hope Sofia Rose Dru DruryFSUB-12600 m.ll.2'20"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88020
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Hope Sofia Rose Dru DruryFSUB-1260 m.ll.10"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88020
Temp. 18-192019/10/05RubíA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1260 m.ll.08"8Campionat de Catalunya de Tardor (1a Jor. clas.)MCL83992
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1260 m.ll.08"7VII Lligueta AtlèticaMCL83992
Temp. 18-192019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1260 m.t. (0,5)11"1Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL83992
Temp. 20202020/02/22L'HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1260 m.t. (0,5)10"5Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL83992
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-12600 m.ll.2'18"46a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL83992
Temp. 18-192019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-12Alçada1.25 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)CL83992
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-12Alçada1.33 m.VII Lligueta AtlèticaCL83992
Temp. 18-192019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-12Llargada3.56 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)CL83992
Temp. 20202020/01/18MataróA.LL.Mario Alonso GarciaMSUB-122.000 m.ll.07'58"9Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL88013
Temp. 20202020/02/02SabadellA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-12Llargada3.05 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieCL83992
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Jana Amat FerrerFSUB-12Pes 2Kg05.88 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielCL83992
Temp. 20202020/02/16SabadellP.C.Jana Amat FerrerFSUB-12Pes 2Kg06.23 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieCL83992
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Adriana Molina RiusFSUB-1260 m.ll.09"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL85261
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-12Pilota 400g18.35 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)CL83992
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Adriana Molina RiusFSUB-12600 m.ll.2'54"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL85261
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Adriana Molina RiusFSUB-12Pes 2Kg02.99 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)CL85261
Temp. 18-192019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12Pes 2Kg05.80 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)CL88029
Temp. 18-192019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12Perxa1.70 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)CL88029
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-12Alçada0.92 m.VII Lligueta AtlèticaCL88040
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-12600 m.ll.2'24"3VII Lligueta AtlèticaMCL88040
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12Llargada3.18 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL88029
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12Disc 600g05.94 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL88029
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12Alçada1.06 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)CL88029
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Mario Alonso GarciaMSUB-1260 m.ll.09"8VII Lligueta AtlèticaMCL88013
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-12Pes 2Kg03.89 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL84039
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-1260 m.ll.11"2VII Lligueta AtlèticaMCL88040
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.j. Ricart - M. Serrapiñana - J. VidalMSUB-12Relleus 3x600 m.3'14"13Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.A. Bartoli - N. Borrell - N. Escue H. VillalbaMSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"98Campionat Catalunya Clubs Aleví MasculíE-
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Ione Salsas GurruchagaFSUB-1260 m.ll.10"04Campionat Catalunya Clubs Sub12MCL88048
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.A. Bartoli - O. Feliubadalo - V. Barrado - J. LavanderaFSUB-12Relleus 4x60 m.0'36"74ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
Temp. 18-192019/03/02Mar BellaA.LL.J. Amat - A. Quer - C. Sanchez-riera Fontcuberta - M HurtadoFSUB-12Relleus 4x60 m.0'36"5VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-12Llargada2.62 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL71878
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.J. Amat - C. Bartoli - A. Garuz - M. SalomonFSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"76a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M-
Temp. 20202020/02/02SabadellA.LL.J. Amat - C. Campins - l. Rubio - M. SalomonFSUB-12Relleus 4x200 m.2'15"0710è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieE
Temp. 18-192019/03/30AscóA.LL.J. Amat - C. Cascio - E. AlcantaraFSUB-12Relleus 3x600 m.7'28"95Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 18-192019/03/30AscóA.LL.J. Amat - M. Hurtado - A. Quer - C. Sanchez-rieraFSUB-12Relleus 4x60 m.0'35"81Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 18-192019/04/06El PratA.LL.J. Amat F - M. Hurtado - A. Quer - C. Sanchez-rieraMSUB-12Relleus 4x60 m.0'34"50Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-12600 m.ll.2'03"96ª Jormada de PromocióMCL71878
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.A. Escrigas - M. Muñoz - H. Osorio - L. RubioFSUB-12Relleus 4x60 m.0'49"66a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M-
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-1260 m.t. (0,5)12"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL71878
Temp. 18-192019/03/02Mar BellaA.LL.j. Ricart - A. Giralt - D. Alegre - G. ContrerasMSUB-12Relleus 4x60 m.0'40"2VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
Temp. 18-192019/02/02SabadellP.C.A. Quer - J. Amat - M. Hurtado - M SalomonFSUB-12Relleus 4x200 m.2'12"309è Trofeu Sabadell - Jornada 5E
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-12Llargada3.00 m.VII Lligueta AtlèticaCL84039
Temp. 18-192019/02/16SabadellP.C.A. Quer - J. Amat - M. Hurtado- M. SalomonFSUB-12Relleus 4x200 m.2'09"099è Trofeu Sabadell - FinalE
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Jack Rubiralta KunzeMSUB-1260 m.ll.09"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88046
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Jack Rubiralta KunzeMSUB-12600 m.ll.2'15"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88046
Temp. 18-192019/05/01El PratA.LL.Jacobo Capilla PrincipalMSUB-1260 m.ll.11"0738è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL92315
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Jacobo Capilla PrincipalMSUB-12Disc 800g14.10 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)CL92315
Temp. 18-192019/03/30AscóA.LL.P. Serrapiñana - M. Serrapiñana - M. VilanovaMSUB-12Relleus 3x600 m.6'38"85Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-121.000 m.ll.7'51"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL71878
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-122.000 m.ll.08'04"48Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL84039
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-1260 m.ll.10"9VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL84039
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-1260 m.ll.10"4VII Lligueta AtlèticaMCL84039
Temp. 18-192019/05/01El PratA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-12600 m.ll.2'06"6238è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL84039
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-12600 m.ll.2'06"5VII Lligueta AtlèticaMCL84039
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-12Disc 600g13.82 m.VII Lligueta AtlèticaCL84039
Temp. 18-192019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-12Llargada2.75 m.0.0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaCL84039
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12600 m.ll.2'16"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88029
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-1260 m.t. (0,5)11"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL88029
Temp. 18-192019/03/09Mar BellaA.LL.G. Ibañez - H. Terradillos - R. RicardMSUB-12Relleus 3x600 m.7'22"3VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
Temp. 17-182018/05/19AscóA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-12Disc 600g15.99 m.Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub12CL79866
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Gerard Contreras PujolMSUB-1260 m.t. (0,5)11"35Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL90148
Temp. 20202020/01/18MataróA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-1260 m.ll.09"1Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL90148
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-1260 m.ll.09"7VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL90148
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-1260 m.ll.10"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL77139
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-12600 m.ll.1'59"26ª Jormada de PromocióMCL77139
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-12600 m.ll.1'56"66a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL77139
Temp. 18-192019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-122.000 m.m.11'32"2Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL90148
Temp. 20202020/01/18MataróA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-122.000 m.ll.07'46"5Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL90148
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-122.000 m.ll.08'02"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL90148
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Marti Vilanova FarreMSUB-1260 m.t. (0,5)11"29Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL88052
Temp. 18-192018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-12Pilota 400g18.22 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)CL79866
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-12Pes 2Kg07.91 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL79866
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Marti Vilanova FarreMSUB-12600 m.ll.2'03"9810è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielECL88052
Temp. 18-192019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-12Disc 600g17.72 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)CL79866
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Gabriel Martin SalarichMSUB-12600 m.ll.2'04"9410è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielECL79866
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-12600 m.ll.2'06"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL90148
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,762)13"26a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL79866
Temp. 18-192019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,5)12"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL79866
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-12Pes 2Kg05.49 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL77139
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-1260 m.ll.09"5VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL79866
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-1260 m.ll.10"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL79866
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-12600 m.ll.1'57"8VII Lligueta AtlèticaMCL88052
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-12Alçada1.09 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL84011
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-12600 m.ll.2'13"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL84011
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-12600 m.ll.2'28"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84011
Temp. 18-192019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-12Alçada1.10 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)CL88052
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-1260 m.t. (0,5)12"44Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL84011
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-1260 m.ll.10"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84011
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Marti Vilanova FarreMSUB-12Llargada3.50 m.Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)CL88052
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-12Llargada3.75 m.VII Lligueta AtlèticaCL88052
Temp. 20202020/02/22L'HospitaletA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-1260 m.t. (0,5)11"5Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL90148
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-12Alçada1.00 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL90148
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-1260 m.ll.09"4VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL88029
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Pilota 400g30.73 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL77138
Temp. 18-192019/03/02Mar BellaA.LL.H. Terradillos - G. Ibañez- G. Contreras - M. VilanovaMSUB-12Relleus 4x60 m.0'39"8VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
Temp. 20202020/02/08L'HospitaletA.LL.Alba Malo GonzalezFSUB-1260 m.ll.11"1VII Lligueta AtlèticaMCL92333
Temp. 20202020/02/08L'HospitaletA.LL.Alba Malo GonzalezFSUB-12600 m.ll.2'39"3VII Lligueta AtlèticaMCL92333
Temp. 18-192019/02/10SabadellP.C.Marti Vilanova FarreMSUB-121.000 m.ll.3'53"509è Trofeu Sabadell - Jornada 6ECL88052
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-122.000 m.ll.08'12"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL88052
Temp. 17-182018/05/26SerrahimaA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Tetratló SUB121.653 puntsCamp. Catalunya Proves Combinades SUB12CL77138
Temp. 18-192018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-12Pilota 400g21.56 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)CL79865
Temp. 18-192019/06/01TarragonaA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-12Perxa1.60 m.Campionat Territorial Sub10, Sub12, Sub14 i Sub16 4a. jornadaCL79865
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-12Llargada2.68 m.0.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)CL79865
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Guillem Martin SalarichMSUB-12Disc 600g14.53 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaCL79865
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Guillem Martin SalarichMSUB-12600 m.ll.2'30"3VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL79865
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-12600 m.ll.2'39"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL79865
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,762)13"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL79865
Temp. 18-192019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,5)12"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL79865
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-1260 m.ll.10"26a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL79865
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Gerard Contreras PujolMSUB-12Disc 600g11.06 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaCL90148
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.German Gonzalez BeneytoMSUB-1260 m.ll.10"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL88031
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-12Disc 800g20.05 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)CL90148
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-1260 m.ll.09"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (6ªJornada)MCL77139
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Gerard Contreras PujolMSUB-12Llargada3.78 m.Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)CL90148
Temp. 20202020/02/16SabadellP.C.Gerard Contreras PujolMSUB-12Llargada3.79 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieCL90148
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.German Gonzalez BeneytoMSUB-122.000 m.ll.08'36"94ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88031
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.German Gonzalez BeneytoMSUB-122.000 m.ll.08'32"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL88031
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-1260 m.ll.09"1VII Lligueta AtlèticaMCL88052
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-1260 m.ll.10"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL79865
Temp. 17-182018/05/19AscóA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-122.000 m.ll.07'04"41Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub12ECL77139
Temp. 16-172017/05/20Castellar del V.A.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-122.000 m.ll.07'30"41Jornada Prèvia Campionat de Catalunya AlevíECL77139
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-1260 m.ll.09"1VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL88052
Temp. 17-182018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Llargada4.48 m.Jornada Final Campionat Catalunya Sub12CL77138
Temp. 16-172017/06/10Castellar del V.A.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Pes 2Kg11.32 m.Jornada Final Campionat Catalunya AlevíCL77138
Temp. 17-182018/05/26SerrahimaA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Pes 2Kg11.61 m.Camp. Catalunya Proves Combinades SUB12CL77138
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Daniela Teixido RoviraFSUB-1260 m.ll.10"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88050
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-12Llargada2.97 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL84038
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Daniela Teixido RoviraFSUB-122.000 m.ll.08'47"74ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88050
Temp. 20202020/01/18GavàA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-122.000 m.ll.07'44"9Control de Promoció Baix LlobregatMCL77939
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Ariadna Montserrat RodriguezFSUB-1260 m.t. (0,5)12"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL71925
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Ariadna Montserrat RodriguezFSUB-12Pes 2Kg05.29 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL71925
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Ariadna Rognoni BondiaFSUB-1260 m.t. (0,5)14"5IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84033
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Alex Giralt SalarichMSUB-12600 m.ll.2'03"9Campionat Catalunya Clubs Sub12MCL91612
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Ariadna Rognoni BondiaFSUB-12Llargada1.98 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL84033
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Christian Prado CollMSUB-12Llargada3.63 m.VII Lligueta AtlèticaCL88042
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Christian Prado CollMSUB-12600 m.ll.1'58"5VII Lligueta AtlèticaMCL88042
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Christian Prado CollMSUB-1260 m.ll.09"0VII Lligueta AtlèticaMCL88042
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Christian Prado CollMSUB-1260 m.ll.10"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88042
Temp. 18-192019/06/15GavàA.LL.Christian Prado CollMSUB-12500 m.ll.1'48"703a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL88042
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Christian Prado CollMSUB-122.000 m.ll.08'01"66a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88042
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Chiara Cascio BartheFSUB-1260 m.t. (0,5)12"57Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL92318
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-12Llargada3.59 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL80247
Temp. 18-192019/01/12L'HospitaletA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-1260 m.t. (0,5)11"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL80247
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-12Llargada2.75 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL80231
Temp. 18-192019/06/22LleidaA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-122.000 m.ll.07'27"45Jornada Final Campionat Catalunya Sub12ECL77939
Temp. 18-192019/05/01El PratA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-1260 m.ll.09"2238è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL80247
Temp. 20202020/02/16SabadellP.C.Maia Salomon PagespetitFSUB-121.000 m.ll.3'26"6210è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieECL77939
Temp. 18-192019/02/16SabadellP.C.Maia Salomon PagespetitFSUB-121.000 m.ll.3'36"609è Trofeu Sabadell - FinalECL77939
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-1260 m.t. (0,5)12"8IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL71920
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Pes 2Kg03.62 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL77938
Temp. 16-172017/04/01VicA.LL.B. Arques - V. Barrado - N. Borrell - O. FeliubadaloMSUB-12Relleus 4x60 m.0'36"7Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
Temp. 18-192019/11/24GavàA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Pes 2Kg04.45 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL77938
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.B. Arques - V. Barrado - O. FeliubadaloMSUB-12Relleus 3x600 m.6'13"25Campionat Catalunya Clubs Aleví MasculíE-
Temp. 18-192018/12/15PalafrugellA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Tetratló SUB121.162 puntsJornada de proves combinades d´hivern de PromocióCL77938
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.B. Gonzalez - J. Llobell - R. Casatejada M. LlorcaFSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"04ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
Temp. 18-192019/11/23GavàA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Tetratló SUB14856 puntsControl de Proves Combinades per Pista CobertaCL77938
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-12Pilota 400g15.50 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)CL77140
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-12Pilota 400g13.50 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL77140
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-12Pilota 400g12.60 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)CL80231
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-12600 m.ll.2'08"7Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL80231
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.M. Salomon - J. Amat - C. Balleste - C. Sanchez-RieraFSUB-12Relleus 4x60 m.0'36"21Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-12600 m.ll.1'57"4VII Lligueta AtlèticaMCL77939
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-122.000 m.ll.07'42"16a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88044
Temp. 17-182018/05/19AscóA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-1260 m.ll.09"46Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub12ECL88044
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-1260 m.ll.08"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88044
Temp. 18-192019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-1260 m.t. (0,5)11"0Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL88044
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-12Pes 2Kg04.08 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL71920
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-12600 m.ll.2'06"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88044
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-12Llargada3.31 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL71920
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-12Alçada1.01 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL71920
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-12600 m.ll.1'50"66Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL88044
Temp. 17-182018/02/03Castellar del V.A.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-12Llargada3.01 m.Control Pista Sub10-12-14CL88044
Temp. 18-192019/01/12L'HospitaletA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-12Pes 2Kg05.45 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)CL88044
Temp. 17-182018/05/05L'HospitaletA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-12Pilota 400g17.01 m.8a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14CL88044
Temp. 18-192019/06/22LleidaA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-12Llargada4.10 m.Jornada Final Campionat Catalunya Sub12CL77939
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-12Disc 600g08.48 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL77939
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Maia Salomon PagespetitFSUB-12600 m.ll.1'56"8110è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielECL77939
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-12600 m.ll.2'10"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL80231
Temp. 20202020/01/18GavàA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1260 m.t. (0,5)11"7Control de Promoció Baix LlobregatMCL77939
Temp. 18-192019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1260 m.t. (0,5)12"0Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL77939
Temp. 20202020/02/08L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1260 m.ll.09"6VII Lligueta AtlèticaMCL77939
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1260 m.ll.10"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL77939
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-122.000 m.m.14'23"64Cnat. Catalunya Clubs Sub12ECL80231
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-1260 m.ll.09"5VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL80231
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-12600 m.ll.2'13"06a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71920
Temp. 16-172016/12/17El PratA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-12600 m.ll.2'25"82n. Control Benjamí Aleví i InfantilMCL71920
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Laia Capdepon SerrapiñanaFSUB-12600 m.ll.2'18"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL92314
Temp. 18-192019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Laia Capdepon SerrapiñanaFSUB-12Llargada2.59 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)CL92314
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Laia Capdepon SerrapiñanaFSUB-12Pes 2Kg04.41 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL92314
Temp. 18-192019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-1260 m.t. (0,5)13"0Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL80231
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Clara Purlund TorrasFSUB-12600 m.ll.2'13"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL84030
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Clara Purlund TorrasFSUB-1260 m.ll.10"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL84030
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-12Llargada2.79 m.0.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)CL77140
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-12600 m.ll.2'19"1Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL77140
Temp. 18-192019/02/16SabadellP.C.Anna Quer SalvadorFSUB-121.000 m.ll.3'27"589è Trofeu Sabadell - FinalECL88044
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.C. Bartoli - M. Hurtado - A. QuerFSUB-12Relleus 4x600 m.6'11"13Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Martina Muñoz PeralesFSUB-1260 m.ll.10"2Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL88038
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Boris LimborskyMSUB-1260 m.ll.11"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)MCL87411
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Boris LimborskyMSUB-12Llargada2.64 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)CL87411
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-1260 m.ll.10"52ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL86863
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-12600 m.ll.2'23"06a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL86863
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-12Llargada3.08 m.Campionat Catalunya Clubs Sub12CL86863
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Carla Gonzalez CaballeroFSUB-12Pilota 400g10.00 m.Campionat Catalunya Clubs Sub12CL80234
Temp. 18-192018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-12Pilota 400g15.09 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)CL85260
Temp. 18-192019/06/01TarragonaA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-12Llargada3.28 m.Campionat Territorial Sub10, Sub12, Sub14 i Sub16 4a. jornadaCL85260
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-12Disc 600g11.56 m.VII Lligueta AtlèticaCL85260
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-12Disc 600g12.16 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL85260
Temp. 18-192019/06/01TarragonaA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-12600 m.ll.2'16"23Campionat Territorial Sub10, Sub12, Sub14 i Sub16 4a. jornadaECL85260
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,762)13"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL85260
Temp. 20202020/01/18MataróA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-1260 m.ll.10"2Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL85260
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.C. Balleste - V. Gasto - A. Quer - D. San JulianFSUB-12Relleus 4x60 m.0'39"1Campionat Catalunya Clubs Sub12M-
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Martina Lafuente FauconFSUB-12Llargada2.24 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL84014
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.C. Balleste - M. Hurtado - A. Quer -D. TeixidoFSUB-12Relleus 4x60 m.0'40"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
Temp. 17-182018/04/07VicA.LL.C. Balleste - M. Hurtado - A. Quer - C. Sanchez-rieraFSUB-12Relleus 4x60 m.0'37"94Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
Temp. 18-192019/03/02Mar BellaA.LL.C. Balleste - C. Cascio - M. Salomon - M. HurtadoFSUB-12Relleus 4x60 m.0'39"6VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
Temp. 18-192019/03/30AscóA.LL.C. Balleste - C Cascio - A. Garuz - M. SalomonFSUB-12Relleus 4x60 m.0'40"12Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Lucas Martin SalarichMSUB-1260 m.ll.10"5110è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielECL85260
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Lola Daga CruañasFSUB-1260 m.ll.10"7IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)MCL84005
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Lola Daga CruañasFSUB-1260 m.t. (0,5)15"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84005
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Lola Daga CruañasFSUB-12Alçada1.10 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)CL84005
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Lola Daga CruañasFSUB-12Llargada3.00 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)CL84005
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-12Pes 2Kg05.32 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL83995
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-12Llargada3.57 m.Campionat Catalunya Clubs Aleví MasculíCL83995
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-12600 m.ll.2'03"46ª Jormada de PromocióMCL83995
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1260 m.t. (0,5)11"17Campionat Catalunya Clubs Aleví MasculíECL83995
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1260 m.ll.10"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL83995
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Berta Gonzalez BeneytoFSUB-122.000 m.ll.09'54"64ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88030
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Miguel Miralles BarbaMSUB-122.000 m.ll.08'43"64ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84026
Temp. 18-192019/12/21SerrahimaA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-12600 m.ll.2'11"78Meeting de PromocióECL77140
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-1260 m.ll.10"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71920
Temp. 17-182018/04/07VicA.LL.M. Llorca - I. Salsas - D. San Julian - C. Sanchez-rieraFSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"99Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
Temp. 18-192019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-1260 m.t. (0,5)12"1Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL77140
Temp. 18-192019/03/09Mar BellaA.LL.M. Hurtado- M. Salomon- A. QuerFSUB-12Relleus 3x600 m.6'17"6VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-1260 m.ll.09"8VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL77140
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.M. Hurtado - S. Mari - M. YanezFSUB-12Relleus 3x600 m.6'50"7Campionat Catalunya Clubs Sub12M-
Temp. 17-182018/04/07VicA.LL.M. Hurtado - M. Llorca - A. QuerFSUB-12Relleus 3x600 m.6'51"88Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
Temp. 18-192019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-122.000 m.ll.08'44"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)MCL77140
Temp. 18-192019/04/06El PratA.LL.M. Hurtado - A. Quer - M. SalomonMSUB-12Relleus 3x600 m.6'00"36Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 18-192019/02/10SabadellP.C.Carlota Bartoli MaciaFSUB-121.000 m.ll.4'19"039è Trofeu Sabadell - Jornada 6ECL77140
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Martina Lafuente FauconFSUB-1260 m.ll.11"3IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL84014
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Martina Lafuente FauconFSUB-1260 m.t. (0,5)14"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84014
Temp. 20202020/02/16SabadellP.C.J. Amat - C. Campins - l. Rubio - M. SalomonFSUB-12Relleus 4x200 m.2'11"3310è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieE
Temp. 16-172017/04/01VicA.LL.M. Blanco - M. Lafuente - C. Purlind - M. LlorcaFSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"0Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
Temp. 16-172017/04/01VicA.LL.M. Blanco - M. Llorca - A. MontserratFSUB-12Relleus 3x600 m.7'07"3Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-1260 m.ll.11"2IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (3ªJornada)MCL71920
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Miguel Miralles BarbaMSUB-1260 m.ll.10"45ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84026
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-122.000 m.ll.09'04"84ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71920
Temp. 16-172017/02/18L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-122.000 m.ll.09'33"0IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (4ª Jornada)MCL71920
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-121.000 m.ll.7'13"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL71920
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-12Pes 2Kg03.30 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)CL77169
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-12600 m.ll.2'34"58Campionat Catalunya Clubs Aleví MasculíECL77169
Temp. 16-172017/05/27L'HospitaletA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-1260 m.t. (0,5)13"89ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilMCL77169
Temp. 16-172017/05/01El PratA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-1260 m.ll.10"77Trofeu Pratenc PromocióECL77169
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.M. Alonso - J. Balsells - M. Nerin - M. VilanovaFSUB-12Relleus 4x60 m.0'43"36a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M-
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Martina Lafuente FauconFSUB-12600 m.ll.2'39"4IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (2ªJornada)MCL84014
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-12Alçada1.01 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88051
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-12600 m.ll.2'18"02ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88051
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-1260 m.ll.09"86ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88051
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-122.000 m.ll.08'41"74ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88051
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Miguel Miralles BarbaMSUB-12Llargada3.02 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84026
Temp. 17-182018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-122.000 m.ll.07'34"34Jornada Final Campionat Catalunya Sub12ECL88044
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Christian Prado CollMSUB-12Pilota 400g22.46 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL88042
Temp. 20202020/01/18GavàA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-12Llargada3.07 m.Control absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)CL77939
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Martina Hurtado CampsFSUB-12Disc 600g10.26 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaCL77938
Temp. 18-192019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-122.000 m.ll.08'23"7VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL84038
Temp. 20202020/01/18MataróA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-122.000 m.ll.08'25"1Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL84038
Temp. 20202020/01/25SabadellP.C.Amal Essaryati - B. Daoudi - C. Campins - M. SalomonFSUB-12Relleus 4x200 m.2'19"8110è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieE
Temp. 17-182018/05/26CalellaA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Alçada1.05 m.9a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14CL77938
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-1260 m.ll.10"3VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL84038
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Alçada1.06 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)CL77938
Temp. 18-192019/05/01El PratA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-12600 m.ll.2'11"6938è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL84038
Temp. 17-182017/12/09Can DragóA.LL.UniversitariMSUB-12Relleus 4x200 m.2'06"73ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Cristina Campins OteroFSUB-12Pes 2Kg04.21 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia Amiel016
Temp. 17-182018/05/26CalellaA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12600 m.ll.2'09"39a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL77938
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Cristina Campins OteroFSUB-12Disc 600g06.93 m.VII Lligueta AtlèticaCL206
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Cristina Campins OteroFSUB-12600 m.ll.2'07"9VII Lligueta AtlèticaMCL206
Temp. 20202020/01/25SabadellP.C.Cristina Campins OteroFSUB-1260 m.t. (0,5)12"4010è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieECL206
Temp. 20202020/01/18MataróA.LL.Cristina Campins OteroFSUB-1260 m.ll.10"0Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL206
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Cristina Campins OteroFSUB-1260 m.ll.10"3210è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielE016
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-12Llargada3.32 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL80215
Temp. 17-182018/02/03Castellar del V.A.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-12Llargada3.45 m.Control Pista Sub10-12-14CL80215
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-12600 m.ll.2'02"6VII Lligueta AtlèticaMCL84038
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Martina Hurtado CampsFSUB-12600 m.ll.2'01"9VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL77938
Temp. 18-192019/11/16ManresaA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-1260 m.t. (0,5)10"97Campionat Catalunya de Tardor FINALMCL77938
Temp. 17-182018/02/03Castellar del V.A.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Llargada3.53 m.Control Pista Sub10-12-14CL77938
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.N. Borrell - A. Fabregat - G. Martin - G. MartinMSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"1Campionat Catalunya Clubs Sub12MCL84001
Temp. 18-192019/06/01Sant CeloniA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-1260 m.ll.09"13a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàMCL77938
Temp. 17-182018/06/16GavàA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-1260 m.ll.09"422a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL77938
Temp. 16-172017/05/27L'HospitaletA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-12600 m.ll.2'07"09ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilMCL84024
Temp. 18-192019/06/15GavàA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12500 m.ll.1'36"303a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL77938
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-122.000 m.ll.07'46"44ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84016
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-12Alçada1.05 m.Campionat Catalunya Clubs Sub12CL84024
Temp. 17-182018/05/26CalellaA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-1260 m.t. (0,5)11"79a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL77938
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-12Pes 2Kg04.87 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84016
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Mykhaylo OskomaMSUB-1280 m.ll.14"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL87690
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-122.000 m.ll.08'24"04ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL77938
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Juli Vidal AlemanyMSUB-122.000 m.ll.08'33"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL92347
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Juli Vidal AlemanyMSUB-1260 m.ll.09"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92347
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-12Llargada2.67 m.IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)CL84024
Temp. 18-192019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Juli Vidal AlemanyMSUB-1260 m.t. (0,5)12"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL92347
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-1260 m.t. (0,5)13"6IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84024
Temp. 18-192019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Juli Vidal AlemanyMSUB-12600 m.ll.2'02"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL92347
Temp. 17-182018/06/16GavàA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12500 m.ll.1'44"682a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL77938
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-121.000 m.ll.7'08"9IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (1ªJornada)MCL84024
Temp. 18-192019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-122.000 m.ll.08'12"9VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL77938
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-12Alçada0.96 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL80215
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-1260 m.ll.10'1VII Lligueta AtlèticaMCL84038
Temp. 18-192019/05/01El PratA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Llargada4.22 m.38è Trofeu Pratenc AA de PromocióCL77938
Temp. 16-172017/03/26GranollersA.LL.V. Barrado - B. Arques - A. BartoliMSUB-12Relleus 3x600 m.6'16"4Control de Relleus de PromocióM-
Temp. 17-182018/04/07VicA.LL.V. Barrado - A. Bartoli - O. FeliubadaloMSUB-12Relleus 3x600 m.5'51"33Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
Temp. 17-182018/04/21TarragonaA.LL.V. Barrado - A. Bartoli - O. FeliubadaloMSUB-12Relleus 4x600 m.5'35"52Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E-
Temp. 17-182018/01/13MataróA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-1260 m.t. (0,5)12"93ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL80215
Temp. 17-182018/04/21TarragonaA.LL.V. Barrado - A. Bartoli - O. Feliubadalo - J. LavanderaMSUB-12Relleus 4x60 m.0'35"19Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E-
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-1260 m.ll.09"1VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL80215
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-12Pes 2Kg03.58 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)CL77939
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-12600 m.ll.2'32"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80215
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-1260 m.ll.09"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80215
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-122.000 m.m.15'28"45ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80215
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Llargada4.15 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL71873
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-14150 m.ll.22"7Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL77938
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Triple09.78 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14CL71873
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14220 m.t. (0,762)0'38"21Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL80225
Temp. 16-172017/05/20Castellar del V.A.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14220 m.t. (0,762)0'37"35Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL80225
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-143.000 m.ll.12'52"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL71873
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Llargada3.76 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)CL71873
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Marina Diaz-benito LopezFSUB-14Disc 800g12.02 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14CL88019
Temp. 16-172017/06/10Castellar del V.A.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-141.000 m.ll.3'29:48Jornada Final Campionat Catalunya InfantilECL74529
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Luis Baciero AlonsoMSUB-141.000 m.ll.3'35"66a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL83997
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Disc 800g15.38 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL71873
Temp. 17-182017/12/03GavàA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Alçada1.27 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL71873
Temp. 16-172017/02/04SabadellP.C.Matafe Gasset VilardagaFSUB-142.000 m.ll.07'54"77VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL74529
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-14Javelina 400g18.29 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL71878
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Alçada1.15 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)CL71873
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-143.000 m.ll.13'04"60Campionat Catalunya Clubs InfantilECL74529
Temp. 16-172016/12/17El PratA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14150 m.ll.23"02n. Control Benjamí Aleví i InfantilMCL80225
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Luis Baciero AlonsoMSUB-1480 m.ll.12"760.0Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL83997
Temp. 17-182018/01/28SabadellP.C.Luis Baciero AlonsoMSUB-1460 m.ll.09"94Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL83997
Temp. 17-182018/05/26CalellaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-1480 m.ll.11"29a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL80225
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-14220 m.t. (0,762)0'41"46a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL84001
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-1460 m.ll.10"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL77169
Temp. 17-182017/12/09Can DragóA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-1460 m.ll.10"63ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL77169
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14Triple08.67 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL80225
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-14150 m.ll.27"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL77169
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-14150 m.ll.26"45ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL77169
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-141.000 m.ll.4'41"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL77169
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14Llargada3.11 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL80225
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14Llargada3.68 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)CL80225
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-14Disc 800g11.56 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL88051
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-1480 m.ll.11"16ª Jormada de PromocióMCL80225
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Pes 3Kg06.47 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL71873
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-1460 m.ll.10"16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88051
Temp. 17-182018/01/13MataróA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-141.000 m.ll.3'39"63ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71917
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-141.000 m.ll.3'47"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL71917
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-141.000 m. Obs.3'40"56ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71917
Temp. 16-172017/05/20Castellar del V.A.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-141.000 m. Obs.3'41"69Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL71917
Temp. 17-182018/03/03SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14600 m.ll.1'50"30Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub14ECL80225
Temp. 16-172017/05/20Castellar del V.A.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14600 m.ll.1'52"15Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL80225
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-14150 m.ll.26"46a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88051
Temp. 17-182017/12/09Can DragóA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-1460 m.ll.08"93ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80225
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-1460 m.ll.10"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL80225
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Nabil Mehenni AlvarezMSUB-14600 m.ll.1'50"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL93550
Temp. 17-182018/06/16GavàA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-1480 m.ll.10"846.02a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL71873
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Maria Del Mar Garcia RossFSUB-1460 m.ll.09"02ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88028
Temp. 16-172017/02/18L'HospitaletA.LL.J.Hurtado-N.Dimitrov-G.Montbrió-G.MartínFSUB-14Relleus 4x200 m.2'06"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)M-
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.J. Hurtado - N. Dimitrov - M. Gasset - C. MontbrioFSUB-14Relleus 4x200 m.2'09"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M-
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-141.000 m.ll.3'40"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL71873
Temp. 17-182017/12/09Can DragóA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-141.000 m.ll.3'33"43ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71873
Temp. 16-172017/02/18L'HospitaletA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-14600 m.ll.2'16"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)MCL84019
Temp. 16-172017/02/04SabadellP.C.Jaime Lobera EliesMSUB-142.000 m.ll.08'56"92VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL84019
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-14150 m.ll.26"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCL84019
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-141.000 m.ll.4'02"46ª Jormada de PromocióMCL84019
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14150 m.ll.21"90Campionat Catalunya Clubs InfantilECL71873
Temp. 18-192019/03/30AscóA.LL.J. Catala - B. Gonzalez - J. Llobell - M. LlorcaFSUB-14Relleus 4x80 m.0'48"31Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Pablo Andrade BarbaMSUB-14Perxa1.80 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14CL91400
Temp. 20202020/02/16SabadellP.C.J. Catala - V. Gasto - M. Hurtado - M. LlorcaFSUB-14Relleus 4x200 m.2'06"52Cnat. de Catalunya de 4x200 Sub14 en Pista Cobertas (eliminatòries)E
Temp. 16-172017/02/11SabadellP.C.j. Hurtado - G. Martin - C. Montbrio - M. GassetFSUB-14Relleus 4x200 m.2'06"76Jornada Prèvia Relleus 4x200 Infantil en pista cobertaE-
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-14600 m.ll.2'06"6III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL74529
Temp. 16-172017/03/26GranollersA.LL.J. Hurtado - N. Dimitrov - C. Montbrio - E. SalinasFSUB-14Relleus 4x200 m.2'03"3Control de Relleus de PromocióM-
Temp. 16-172017/03/26GranollersA.LL.J. Hurtado - N. Dimitrov - C. Montbrio - E. SalinasFSUB-14Relleus 4x80 m.0'45"5Control de Relleus de PromocióM-
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Jacopo Trabaldo TognaMSUB-14600 m.ll.1'46"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL96872
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-141.000 m.ll.3'51"96a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71878
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-1460 m.ll.08"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL71873
Temp. 17-182018/06/16GavàA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14500 m.ll.1'27"382a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL71873
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Jacopo Trabaldo TognaMSUB-143.000 m.ll.11'09"10Controls Pista Coberta Sub16 - 1a. jornadaECL96872
Temp. 16-172017/02/04SabadellP.C.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-142.000 m.ll.07'56"61VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL71873
Temp. 16-172017/05/20Castellar del V.A.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-143.000 m.m.20'15"10Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL71873
Temp. 17-182018/05/05L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14220 m.t. (0,762)0'38"28a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71873
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-141.000 m. Obs.3'50"36ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71873
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-1480 m.ll.12"76ª Jormada de PromocióMCL74529
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-14220 m.t. (0,762)0'37"3VII Lligueta AtlèticaMCL77938
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.P. Badosa - R. Barrachina - C. Guinda - P. VeraMSUB-14Relleus 4x200 m.2'00"29Campionat Catalunya Clubs Sub14E-
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-1480 m.ll.11"96a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71878
Temp. 17-182018/05/26CalellaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-14600 m.ll.1'59"99a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71878
Temp. 17-182018/05/19AscóA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-141.000 m.ll.3'23"44Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14ECL80225
Temp. 20202020/02/08L'HospitaletA.LL.Marc Malo GonzalezMSUB-1460 m.ll.09"8VII Lligueta AtlèticaMCL92334
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-1480 m.ll.11"36ª Jormada de PromocióMCL71873
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Marc Malo GonzalezMSUB-14Alçada1.10 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL92334
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-141.000 m.ll.3'25"26ª Jormada de PromocióMCL80225
Temp. 17-182018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-141.000 m. Obs.3'19"27Jornada Final Campionat Catalunya Sub14ECL80225
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14600 m.ll.2'00"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71873
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-14150 m.ll.22"75ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88711
Temp. 17-182018/04/21TarragonaA.LL.P. Badosa - R. Barrachina - L. Bassas - P. VeraMSUB-14Relleus 4x80 m.0'44"32Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E-
Temp. 16-172017/05/20Castellar del V.A.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-14Javelina 400g13.40 m.Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilCL74529
Temp. 16-172017/05/27L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14600 m.ll.2'02"09ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilMCL71873
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-1460 m.ll.08"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71873
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Marianna MarinakiFSUB-14150 m.ll.23"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL89860
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-14Alçada1.05 m.Campionat Catalunya Clubs InfantilCL84019
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Jaime Lobera EliesMSUB-1480 m.ll.12"86ª Jormada de PromocióMCL84019
Temp. 17-182017/11/11L'HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-141.000 m.ll.3'55"61ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88711
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-1460 m.ll.09"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71878
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-14150 m.ll.24"56a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL71878
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-14600 m.ll.2'10"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL77169
Temp. 18-192019/02/09SabadellP.C.J. Catala - B. Gonzalez - J, Llobell - P. PerezFSUB-14Relleus 4x200 m.2'07"80Cnat de Catalunya de 4×200 Sub14 en pista coberta (elim)E
Temp. 18-192019/03/30AscóA.LL.J. Catala - B. Gonzalez - J. Llobell - M. LlorcaFSUB-14Relleus 4x200 m.2'12"87Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Nabil Mehenni AlvarezMSUB-143.000 m.ll.11'35"30Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL93550
Temp. 16-172017/05/27L'HospitaletA.LL.Joel Castarlenas MengualMSUB-1480 m.ll.11"29ªJornada Control Benjamí-Aleví-InfantilMCL87355
Temp. 18-192019/05/01El PratA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-1480 m.ll.14"42-1.938è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL77169
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-14Javelina 400g14.26 m.VII Lligueta AtlèticaCL77938
Temp. 17-182018/04/07VicA.LL.L. Baciero - P. Badosa - P. Herrero - J. SalomonMSUB-14Relleus 4x200 m.2'04"48Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
Temp. 17-182018/05/26CalellaA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14Triple09.05 m.9a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14CT28627
Temp. 17-182018/02/24SabadellP.C.Jana Hurtado CampsFSUB-14Tetratló SUB141.465 puntsCnat de Catalunya de Combinades de P. Coberta SUB14CL71917
Temp. 17-182017/12/23PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14Pes 2Kg07.39 m.Jornada de Proves Combinades d’Hivern de PromocióCL71917
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14Llargada4.55 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL71917
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.L. Bassas - B. Arques- P. Badosa - P. VeraFSUB-14Relleus 4x200 m.2'06"84ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
Temp. 16-172017/02/18L'HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14Llargada4.04 m.0.0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)CL71917
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-14600 m.ll.2'06"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL71920
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.L. R. Bassas - C. Garcia- E. Mumbardo - M. BlancoFSUB-14Relleus 4x80 m.0'48"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M-
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.L. Sampedro - E. Salinas - B. Gonzalez - C. PurlundFSUB-14Relleus 4x200 m.1'55"79Campionat Catalunya Clubs Sub14E-
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.L. Sampedro - E. Salinas - C. Montbrio - J. HurtadoFSUB-14Relleus 4x200 m.2'07"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)M-
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14Disc 800g14.39 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL71917
Temp. 18-192018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-14600 m.ll.2'13"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL92321
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-14150 m.ll.24"5Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL90788
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-1460 m.t. (0,762)12"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92321
Temp. 17-182018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-141.000 m.ll.3'02"86Jornada Final Campionat Catalunya Sub14ECL91170
Temp. 17-182018/02/17SabadellP.C.Joan Salomon PagespetitMSUB-142.000 m.ll.07'10"06Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL91170
Temp. 17-182017/12/03GavàA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14Alçada1.15 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL71917
Temp. 17-182018/05/05L'HospitaletA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-14220 m.t. (0,762)0'43"28a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71910
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-1460 m.ll.10"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL71910
Temp. 16-172017/02/18L'HospitaletA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-14600 m.ll.2'16"1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)MCL71910
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-1480 m.ll.13"06ª Jormada de PromocióMCL71910
Temp. 17-182018/05/26CalellaA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-14600 m.ll.1'41"39a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL91170
Temp. 17-182018/04/29CornellàA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-1480 m.ll.10"93.37a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL91170
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Nil Roca RamirezMSUB-14600 m.ll.2'15"6Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL96870
Temp. 18-192019/01/12L'HospitaletA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-1460 m.ll.09"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL92321
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Nil Roca RamirezMSUB-14Alçada1.17 m.VII Lligueta AtlèticaCL96870
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Nil Roca RamirezMSUB-14Javelina 500g09.43 m.VII Lligueta AtlèticaCL96870
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-1480 m.ll.12"85Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL71910
Temp. 20202020/02/08L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-14600 m.ll.1'59"9VII Lligueta AtlèticaMCL71920
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1460 m.t. (0,5)11"03Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL85257
Temp. 20202020/03/07SabadellP.C.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1460 m.t. (0,84)10"58Final Campionat de Catalunya Sub14 en Pista CobertaECL85257
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14600 m.ll.1'55"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL85257
Temp. 18-192019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14220 m.t. (0,762)0'35"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)MCL85257
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14600 m.ll.1'50"9Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL85257
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1480 m.ll.11"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL85257
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-1480 m.ll.12"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL92321
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Mireia Llorca SimoFSUB-14Pes 2Kg05.35 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaCL71920
Temp. 18-192019/05/01El PratA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-14Martell 2Kg11.45 m.38è Trofeu Pratenc AA de PromocióCL71920
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-14Llargada3.82 m.-0.4VII Lligueta AtlèticaCL71920
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-14Llargada3.43 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL71920
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14150 m.ll.21"9Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL85257
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14Llargada4.11 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL85257
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Nina Bigorda SorianoMSUB-141.000 m.ll.4'36"56a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL92308
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.L. Baciero - L. Bassas- P. Herrero - J. LazaroMSUB-14Relleus 4x80 m.0'49"09Campionat Catalunya Clubs Sub14E-
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14Triple09.58 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)CL85257
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Oriol Martinez SunyerMSUB-14600 m.ll.2'06"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88699
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Oriol Martinez SunyerMSUB-14Martell 3Kg13.90 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14CL88699
Temp. 18-192018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14150 m.ll.22"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL85257
Temp. 20202020/01/18MataróA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-141.000 m.ll.4'30"4Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL85257
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-141.000 m.ll.3'43"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL85257
Temp. 16-172016/12/17El PratA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-14150 m.ll.25"72n. Control Benjamí Aleví i InfantilMCL71910
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.O. Feliubadalo - G. Martin - I. Queralt - A. VergerMSUB-14Relleus 4x200 m.2'07"0010è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielE
Temp. 20202020/02/16SabadellP.C.O. Bosch - O. Feliubadalo - I. Queralt - R. StasnyMSUB-14Relleus 4x200 m.2'01"53Cnat. de Catalunya de 4x200 Sub14 en Pista Cobertas (eliminatòries)E
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Nina Bigorda SorianoMSUB-14Triple06.95 m.0.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)CL92308
Temp. 18-192018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Nina Bigorda SorianoMSUB-14600 m.ll.2'31"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL92308
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1480 m.t. (0,762)15"00Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL71917
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-14600 m.ll.1'58"6Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL77938
Temp. 17-182017/12/09Can DragóA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-14Llargada2.93 m.3ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL77169
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-14220 m.t. (0,762)0'41"0VII Lligueta AtlèticaMCL71920
Temp. 16-172017/04/01VicA.LL.M. Blanco - J. Lobera - E. Lopez - E. ClementeMSUB-14Relleus 4x80 m.0'49"7Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
Temp. 18-192019/05/01El PratA.LL.Nabil Mehenni AlvarezMSUB-141.000 m.ll.3'22"2538è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL93550
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.M. Blanco - C. Gallardo - A. Murtra - P. PerezFSUB-14Relleus 4x200 m.2'17"02ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
Temp. 17-182018/01/28SabadellP.C.Laura Sampedro RestrepoFSUB-1460 m.ll.09"84Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL87413
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-1480 m.ll.12"66ª Jormada de PromocióMCL87413
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-1480 m.ll.12"30.46ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL87413
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14220 m.t. (0,762)0'40"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL71917
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-14Llargada3.03 m.6ª Jormada de PromocióCL87413
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-14Llargada3.66 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL87413
Temp. 20202020/02/08L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-1460 m.ll.09"2VII Lligueta AtlèticaMCL71920
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1460 m.ll.08"7VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL85257
Temp. 16-172017/03/11L'HospitaletA.LL.Joel Castarlenas MengualMSUB-14Disc 800g25.77 m.Control Benjamí, Aleví i InfantilCL87355
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Joel Castarlenas MengualMSUB-14Javelina 500g12.38 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)CL87355
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1480 m.ll.12"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL84001
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Joel Castarlenas MengualMSUB-14Pes 3Kg11.96 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)CL87355
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-14150 m.ll.23"2Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL71920
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-14Llargada3.89 m.2.0Campionat Catalunya Clubs InfantilCL71877
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-1480 m.ll.11"86ª Jormada de PromocióMCL71877
Temp. 16-172017/05/20Castellar del V.A.LL.Marti Blanco JuanMSUB-14600 m.ll.1'55"72Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL71877
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-141.000 m.ll.3'40"95Campionat Catalunya Clubs InfantilECL71877
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Mireia Llorca SimoFSUB-14150 m.ll.25"2VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL71920
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-141.000 m.ll.4'02"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL71920
Temp. 18-192018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Nabil Mehenni AlvarezMSUB-142.000 m.ll.07'46"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL93550
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-14Pes 3Kg03.38 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL77169
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14150 m.ll.23"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCL71917
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1460 m.ll.09"46a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL84001
Temp. 18-192019/01/12L'HospitaletA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1460 m.t. (0,5)13"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL84001
Temp. 18-192019/06/08Castellar del VallésA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1480 m.t. (0,84)16"99Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub14ECL84001
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1480 m.t. (0,762)16"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)MCL71917
Temp. 20202020/02/08L'HospitaletA.LL.Nil Roca RamirezMSUB-1460 m.ll.10"3VII Lligueta AtlèticaMCL96870
Temp. 17-182018/05/26CalellaA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1480 m.ll.10"79a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCT28627
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1480 m.ll.11"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL71917
Temp. 17-182018/05/26CalellaA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14600 m.ll.1'49"69a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCT28627
Temp. 16-172017/03/11L'HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14600 m.ll.2'00"8Control Benjamí, Aleví i InfantilMCL71917
Temp. 17-182017/12/23PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1460 m.t. (0,762)11"491.0Jornada de Proves Combinades d’Hivern de PromocióECL71917
Temp. 16-172017/02/04SabadellP.C.Jana Hurtado CampsFSUB-1460 m.t. (0,762)13"06VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL71917
Temp. 17-182018/01/13MataróA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1460 m.ll.08"13ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL71917
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1460 m.ll.09"1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL71917
Temp. 17-182018/06/16GavàA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14500 m.ll.1'23"742a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECT28627
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Nil Roca RamirezMSUB-14600 m.ll.2'30"2610è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielECL96870
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Nil Roca RamirezMSUB-1460 m.t. (0,5)14"77Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL96870
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Mireia Llorca SimoFSUB-1460 m.t. (0,5)12"26Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)ECL71920
Temp. 20202020/01/18GavàA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-14Llargada3.92 m.0.0Control absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)CL77938
Temp. 17-182018/05/19AscóA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14220 m.t. (0,762)0'34"86Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14ECT28627
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Nil Roca RamirezMSUB-1460 m.ll.11"1810è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielECL96870
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-14150 m.ll.23"6Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL92321
Temp. 18-192018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-14150 m.ll.24"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL92321
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Nil Roca RamirezMSUB-14220 m.t. (0,762)0'44"8VII Lligueta AtlèticaMCL96870
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Nil Roca RamirezMSUB-14150 m.ll.26"8Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL96870
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-14Javelina 500g07.02 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)CL84006
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-14150 m.ll.24"60Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL84006
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-141.000 m.ll.4'12"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL84006
Temp. 20202020/01/18GavàA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-1460 m.ll.09"4Control de Promoció Baix LlobregatMCL77938
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.N. Dimitrov - I. De Pouplana - C. Montbrio - J. HurtadoFSUB-14Relleus 4x80 m.0'48"6III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M-
Temp. 20202020/02/29SabadellP.C.Martina Hurtado CampsFSUB-14Triple08.57 m.Jornada Prèvia Campionat Catalunya Sub14 en Pista CobertaCL77938
Temp. 16-172017/04/01VicA.LL.N. Dimitrov - J. Hurtado - C. Montbrio - I. Pouplana MiraFSUB-14Relleus 4x80 m.0'45"4Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
Temp. 16-172017/04/01VicA.LL.N. Dimitrov - M. Gasset - J. Hurtado - C. MontbrioFSUB-14Relleus 4x200 m.2'05"0Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-14220 m.t. (0,762)0'39"37Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL88711
Temp. 18-192019/01/12L'HospitaletA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-141.000 m.ll.4'08"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL92321
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-1460 m.ll.09"52ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88711
Temp. 18-192019/01/12L'HospitaletA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-1460 m.ll.10"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL88032
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.D. Ibañez - R. Palomar - M. Torres - N. EscueMSUB-14Relleus 4x80 m.0'50"75Cnat. Catalunya Clubs Sub14E
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Dani Faus MiquelMSUB-14600 m.ll.1'55"49Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL93722
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Dani Faus MiquelMSUB-1480 m.ll.11"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL93722
Temp. 17-182018/01/28SabadellP.C.Daniel Ibañez MuñozMSUB-141.000 m.ll.4'09"21Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL88032
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-14150 m.ll.26"55ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88032
Temp. 18-192018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-14150 m.ll.26"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL88032
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Daniel Ibañez MuñozMSUB-14300 m.ll.0'56"92Controls Pista Coberta Sub16 - 1a. jornadaECL88032
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-1460 m.ll.10"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88032
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-14600 m.ll.2'18"35Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL88032
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-14Alçada1.20 m.Campionat Catalunya Clubs InfantilCL77936
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-1480 m.ll.16"06a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL88032
Temp. 18-192019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-1480 m.ll.13"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)MCL88032
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-14Disc 800g09.80 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88032
Temp. 17-182018/02/10SabadellP.C.S. Bruchstein- N. Dimitrov - A. Gonzalez - J HurtadoFSUB-14Relleus 4x200 m.1'55"61Eliminatòries Campionat de Catalunya de Relleus Sub14E-
Temp. 17-182018/03/10SabadellP.C.s. Bruchstein - N. Dimitrov- A. Gonzalez - J. HurtadoFSUB-14Relleus 4x200 m.1'52"59Campionat de Catalunya Sub14 + RelleusE-
Temp. 17-182018/04/21TarragonaA.LL.S. Bruchstein - N. Dimitrov - J. Hurtado - A. GonzalezMSUB-14Relleus 4x200 m.1'53"48Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E-
Temp. 17-182018/04/21TarragonaA.LL.S. Bruchstein - N. Dimitrov - B. Gonzalez - J. HurtadoMSUB-14Relleus 4x80 m.0'42"46Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E-
Temp. 17-182018/04/07VicA.LL.S. Bruchstein - N. Dimitrov - B. Gonzalez - J. HurtadoFSUB-14Relleus 4x200 m.1'55"42Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-14Llargada3.28 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)CL77936
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-1480 m.ll.11"16ª Jormada de PromocióMCL77936
Temp. 17-182018/04/07VicA.LL.S. Bruchstein - N. Dimitrov - A. Gonzalez - J. HurtadoFSUB-14Relleus 4x80 m.0'43"94Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Sebastian DeldicqueMSUB-1460 m.ll.08"6VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM012
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-143.000 m.ll.14'23"96Campionat Catalunya Clubs InfantilECL84025
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-14Alçada1.07 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84025
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-14Disc 800g16.04 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14CL84025
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-14Llargada3.62 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84025
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-14Pes 3Kg06.12 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84025
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Sebastian DeldicqueMSUB-14Llargada2.95 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada012
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Sebastian DeldicqueMSUB-14Alçada1.20 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)CL96857
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Sebastian DeldicqueMSUB-14600 m.ll.2'03"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM012
Temp. 20202020/02/29SabadellP.C.Sebastian DeldicqueMSUB-142.000 m.ll.07'12"04Jornada Prèvia Campionat Catalunya Sub14 en Pista CobertaECL96857
Temp. 16-172017/05/20Castellar del V.A.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-14600 m.ll.1'55"56Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL77936
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-141.000 m.ll.4'30"86a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL88025
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-1460 m.ll.10"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88025
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-14600 m.ll.2'37"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88025
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-14Llargada2.39 m.Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14 (6a. jornada)CL88025
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Clara Purlund TorrasFSUB-14Pes 2Kg05.53 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14CL84030
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Claudia Farre EsteveFSUB-142.000 m.ll.08'55"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88022
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Claudia Farre EsteveFSUB-14Llargada2.84 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88022
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Claudia Farre EsteveFSUB-14Martell 2Kg11.92 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14CL88022
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-141.000 m.ll.3'39"06ª Jormada de PromocióMCL77936
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.s. Bruchstein - N. Dimitrov - A. Gonzalez- J. HurtadoFSUB-14Relleus 4x200 m.2'02"54ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.S. Bruchstein - J. Hurtado - E. Salinas - L. SampedroFSUB-14Relleus 4x200 m.2'05"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
Temp. 18-192019/12/21SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-14Triple10.58 m.Controls Pista Coberta Sub16 - 2a. jornadaCL83995
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-14Martell 3Kg11.58 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL89861
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-1480 m.ll.10"96ª Jormada de PromocióMCL80216
Temp. 17-182018/03/03SabadellP.C.Roger Barrachina ReixachMSUB-14600 m.ll.1'45"38Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub14ECL80216
Temp. 16-172017/03/11L'HospitaletA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-14600 m.ll.2'09"5Control Benjamí, Aleví i InfantilMCL80216
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-1460 m.ll.08"52ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80216
Temp. 16-172017/05/20Castellar del V.A.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-14220 m.t. (0,762)0'37"00Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL80216
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-14150 m.ll.21"200.0Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL80216
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-14150 m.ll.22"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCL80216
Temp. 16-172017/05/01El PratA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-141.000 m.ll.3'31"63Trofeu Pratenc PromocióECL80216
Temp. 18-192019/02/10SabadellP.C.Roc Palomar BocosMSUB-1460 m.t. (0,84)13"869è Trofeu Sabadell - Jornada 6ECL89861
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-14Alçada1.20 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)CL80216
Temp. 18-192019/01/12L'HospitaletA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-1460 m.t. (0,5)13"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL89861
Temp. 18-192019/01/12L'HospitaletA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-1460 m.ll.10"0Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)MCL89861
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-14220 m.t. (0,762)0'39"7VII Lligueta AtlèticaMCL89861
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Roc Palomar BocosMSUB-14150 m.ll.23"9Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL89861
Temp. 18-192019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-14150 m.ll.26"3-3.6VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL89861
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Fatima Subias TenlladoFSUB-141.000 m.ll.4'17"36a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL79557
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Fatima Subias TenlladoFSUB-141.000 m.ll.4'06"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL79557
Temp. 17-182018/05/19AscóA.LL.Fatima Subias TenlladoFSUB-14600 m.ll.1'57"09Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14ECL79557
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Fatima Subias TenlladoFSUB-14Alçada1.20 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14CL79557
Temp. 17-182018/05/05L'HospitaletA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-1480 m.ll.10"93.78a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL80216
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-14Llargada3.93 m.6ª Jormada de PromocióCL80216
Temp. 16-172017/04/01VicA.LL.s . Bruchstein - E. Feliubadalo - G. Martin - L. SampedroFSUB-14Relleus 4x200 m.2'13"0Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Elia Querol SamperFSUB-14Llargada3.11 m.0.7Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL92342
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.E. Salinas - E. Feliubadalo - G. Martín - I. De PouplanaFSUB-14Relleus 4x200 m.2'25"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M-
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Elena Salinas DiazFSUB-141.000 m.ll.4'17"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL84037
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Elena Salinas DiazFSUB-141.000 m.ll.3'33"43Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL84037
Temp. 16-172017/03/11L'HospitaletA.LL.Elena Salinas DiazFSUB-14600 m.ll.2'05"2Control Benjamí, Aleví i InfantilMCL84037
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Elena Salinas DiazFSUB-14600 m.ll.2'03"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84037
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Elena Salinas DiazFSUB-1480 m.ll.12"6III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL84037
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Elia Querol SamperFSUB-1460 m.t. (0,762)13"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92342
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Elia Querol SamperFSUB-14Alçada1.05 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)CL92342
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Elia Querol SamperFSUB-14Pes 2Kg06.68 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)CL92342
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Eric Lopez XandriMSUB-14Triple08.46 m.Campionat Catalunya Clubs InfantilCL87689
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-141.000 m.ll.4'34"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL85256
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-1460 m.ll.10"1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL85256
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-14600 m.ll.2'28"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL85256
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-1480 m.ll.13"9III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL85256
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Elisenda Feliubadalo BorrasFSUB-14Pes 2Kg03.97 m.Campionat Catalunya Clubs InfantilCL85256
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Enric Clemente MarsalMSUB-1480 m.ll.18"61-0.1Campionat Catalunya Clubs InfantilECL77141
Temp. 16-172017/05/20Castellar del V.A.LL.Eric Lopez XandriMSUB-141.000 m.ll.3'19"36Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL87689
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Eric Lopez XandriMSUB-1480 m.ll.12"26ª Jormada de PromocióMCL87689
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Eric Lopez XandriMSUB-14Llargada4.12 m.III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)CL87689
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-14220 m.t. (0,762)0'42"75ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84025
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-14Pes 3Kg08.13 m.Control de Proves Combinades en Pista CobertaCL83995
Temp. 20202020/02/22L'HospitaletA.LL.Ricard Casanova GarciaMSUB-14Disc 800g13.63 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)CL95124
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Antoni Verger LariosMSUB-14600 m.ll.2'10"8910è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielECL96873
Temp. 18-192019/12/07CambrilsA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Alçada1.27 m.Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernCT29794
Temp. 18-192019/05/11RubíA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1480 m.t. (0,84)14"5-0.1Control Sub10, Sub12, Sub14 (7a jornada)MCL77138
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1480 m.ll.09"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL77138
Temp. 18-192019/12/07CambrilsA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1460 m.ll.08"13Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernECT29794
Temp. 18-192019/06/08Castellar del VallésA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14150 m.ll.19"16Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub14ECT29794
Temp. 18-192019/02/23SabadellP.C.Victor Barrado OmenatMSUB-141.000 m.ll.3'18"46J. Prèvia Cnat. Catalunya Sub14 en Pista CobertaECL77138
Temp. 18-192019/04/06El PratA.LL.V. Barrado - O. Feliuba - I. Queralt - B. ArquesMSUB-14Relleus 4x80 m.0'42"36Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Alvaro Oller CarrionMSUB-1480 m.ll.12"39-1.1Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL92337
Temp. 20202020/01/18MataróA.LL.Antoni Verger LariosMSUB-14Javelina 500g11.20 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)CL96873
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Javelina 500g33.32 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL77138
Temp. 18-192019/05/01El PratA.LL.Teo Magri BayenMSUB-14Triple07.15 m.0.038è Trofeu Pratenc AA de PromocióCL94793
Temp. 17-182018/01/28SabadellP.C.Ariadna Montserrat RodriguezFSUB-1460 m.ll.09"44Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL71925
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Teo Magri BayenMSUB-14Pes 3Kg05.54 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaCL94793
Temp. 18-192019/04/06El PratA.LL.B. Arques - V. Barrado - O. Feliuba - I. QueraltMSUB-14Relleus 4x200 m.1'54"05Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.B. Arques - A. Oller - D. FausMSUB-14Relleus 4x200 m.1'57"22Cnat. Catalunya Clubs Sub14E
Temp. 18-192019/03/09Mar BellaA.LL.B. Arques - C. Farre - O. Feliubadalo- N. EscueMSUB-14Relleus 4x200 m.2'10"2VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
Temp. 17-182018/04/07VicA.LL.B. Arques - L. Baciero - P. Herrero - J. SalomonMSUB-14Relleus 4x80 m.0'50"06Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.B. Arques - P. Badosa - O. MartinezFSUB-14Relleus 4x200 m.2'13"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
Temp. 17-182018/04/07VicA.LL.B. Arques - R. Barrachina - L. Bassas - P. VeraMSUB-14Relleus 4x200 m.1'57"47Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
Temp. 18-192019/06/13CARA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Disc 800g33.14 m.Control de Llançament de DiscCT29794
Temp. 18-192019/03/09SabadellP.C.Albert Bartoli MaciaMSUB-14Pes 3Kg10.93 m.Final Campionat de Catalunya Sub14 en Pista CobertaCL77139
Temp. 18-192019/02/09SabadellP.C.B. Arques - V. Barrado - N. Escue - O. FeliubadaloMSUB-14Relleus 4x200 m.1'59"11Cnat de Catalunya de 4×200 Sub14 en pista coberta (elim)E
Temp. 20202020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-14150 m.ll.24"5Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL88029
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.A. Fina - C. Garcia - P. Giralt - J. LoberaMSUB-14Relleus 4x80 m.0'53"40Campionat Catalunya Clubs InfantilE-
Temp. 16-172017/04/01VicA.LL.A. Ortiz - C. Garcia - P. Herrero - E . LopezMSUB-14Relleus 4x200 m.2'13"6Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.A.Gonzalez - A. Murtra - C. Purlund - L. SampedroFSUB-14Relleus 4x80 m.0'49"09Campionat Catalunya Clubs Sub14E-
Temp. 17-182018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-14600 m.ll.1'43"22Jornada Final Campionat Catalunya Sub14ECL88704
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-14Llargada4.05 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88704
Temp. 16-172017/03/11L'HospitaletA.LL.Aiman Fina RubioMSUB-1480 m.ll.12"6Control Benjamí, Aleví i InfantilMCL86862
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-14Llargada3.53 m.0.0VII Lligueta AtlèticaCL88029
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-14220 m.t. (0,762)0'40"8VII Lligueta AtlèticaMCL88029
Temp. 18-192019/06/01SoriaA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Triatló SUB141.667 puntsCampeonato de España Sub14 IndividualCT29794
Temp. 18-192019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-14Javelina 500g18.62 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)CL77139
Temp. 18-192019/12/07CambrilsA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Tetratló SUB141.754 puntsCampionat Territorial de proves Combinades d´hivernCT29794
Temp. 18-192019/12/07CambrilsA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Pes 3Kg11.79 m.Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernCT29794
Temp. 18-192019/12/07GavàA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Llargada5.14 m.Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernCT29794
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-141.000 m. Obs.3'31"16Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL77139
Temp. 18-192019/05/01El PratA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-141.000 m.ll.3'23"2438è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL77139
Temp. 18-192019/03/09SabadellP.C.Albert Bartoli MaciaMSUB-142.000 m.ll.07'06"08Final Campionat de Catalunya Sub14 en Pista CobertaECL77139
Temp. 18-192019/06/08Castellar del VallésA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-143.000 m.ll.10'57"29Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub14ECL77139
Temp. 18-192019/12/21SerrahimaA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-14600 m.ll.1'46"14Meeting de PromocióECL77139
Temp. 18-192019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-1480 m.ll.12"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL77139
Temp. 17-182018/02/10SabadellP.C.B. Arques - R. Barrachina - L. Bassas -P. VeraMSUB-14Relleus 4x200 m.1'58"60Eliminatòries Campionat de Catalunya de Relleus Sub14E-
Temp. 18-192019/03/30AscóA.LL.B. Arques - V. Barrado - O. Feliubadalo - I. QueraltMSUB-14Relleus 4x200 m.1'53"18Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-14Llargada5.00 m.Control de Proves Combinades en Pista CobertaCL83995
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-143.000 m.m.20'27"84Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL83995
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-141.000 m.ll.3'41"36a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL87410
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-141.000 m.ll.3'43"66ª Jormada de PromocióMCL87410
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.BRUNO ARGUÉSMSUB-1460 m.ll.07"7VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM011
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.BRUNO ARGUÉSMSUB-14600 m.ll.1'49"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM011
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.BRUNO ARGUÉSMSUB-14Llargada4.72 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada011
Temp. 18-192019/12/15SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-141.000 m.ll.3'15"83Control de Proves Combinades en Pista CobertaECL83995
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-14150 m.ll.21"26a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL83995
Temp. 18-192019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-14220 m.t. (0,762)0'34"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)MCL83995
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1460 m.ll.09"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL83995
Temp. 17-182018/01/13MataróA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-1460 m.ll.08"63ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL87410
Temp. 18-192019/11/23GavàA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1460 m.ll.08"09-0.1Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL83995
Temp. 18-192019/11/24GavàA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1460 m.t. (0,84)11"58-0.1Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL83995
Temp. 18-192019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-14600 m.ll.1'41"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)MCL83995
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1480 m.ll.11"66a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL83995
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1480 m.ll.10"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL83995
Temp. 18-192019/12/15SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-14Alçada1.33 m.Control de Proves Combinades en Pista CobertaCL83995
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-14Disc 800g13.40 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL83995
Temp. 18-192019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-14Disc 800g17.00 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaCL83995
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-14Hexatló SUB162.301 puntsControl de Proves Combinades en Pista CobertaCL83995
Temp. 17-182018/06/16GavàA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14500 m.ll.1'32"152a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL87410
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14600 m.ll.1'57"64ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL87410
Temp. 18-192019/03/30AscóA.LL.B. Arques - V. Barrado - O. Feliubadalo - I. QueraltMSUB-14Relleus 4x80 m.0'42"69Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-14Triple08.03 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)CL90789
Temp. 17-182018/04/07VicA.LL.B. Gonzalez - P. Perez - E. Salinas - L. SampedroFSUB-14Relleus 4x200 m.2'10"20Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
Temp. 17-182018/04/07VicA.LL.B. Gonzalez - P. Perez - E. Salinas - L. SampedroFSUB-14Relleus 4x80 m.0'47"63Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Teo Magri BayenMSUB-14Javelina 500g14.58 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12CL94793
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-14150 m.ll.22"13Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL90789
Temp. 18-192019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-14150 m.ll.22"6-3.9VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL90789
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-14300 m.ll.0'49"66Controls Pista Coberta Sub16 - 1a. jornadaECL90789
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-1460 m.ll.09"22Controls Pista Coberta Sub16 - 1a. jornadaECL90789
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-1480 m.ll.11"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL90789
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Teo Magri BayenMSUB-1480 m.ll.13"1Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL94793
Temp. 16-172017/04/08El PratA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-1480 m.ll.11"56ª Jormada de PromocióMCL87410
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Teo Magri BayenMSUB-14150 m.ll.25"8VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL94793
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Berta Gonzalez BeneytoFSUB-141.000 m.ll.4'15"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL88030
Temp. 16-172016/12/17El PratA.LL.Bianca AndreoliFSUB-14150 m.ll.24"62n. Control Benjamí Aleví i InfantilMCL83993
Temp. 17-182018/05/26CalellaA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14Triple09.48 m.9a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14CL87410
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14Triple07.44 m.Campionat Catalunya Clubs InfantilCL87410
Temp. 17-182018/02/03Castellar del V.A.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14Pes 2Kg06.30 m.Control Pista Sub10-12-14CL87410
Temp. 17-182018/05/05L'HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14Llargada4.29 m.0.08a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14CL87410
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14Disc 800g12.73 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL87410
Temp. 17-182018/05/26CalellaA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-1480 m.ll.11"09a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL87410
Temp. 20202020/02/22L'HospitaletA.LL.Ricard Casanova GarciaMSUB-14Triple07.24 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)CL95124
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Christian Garcia ReyesMSUB-141.000 m.ll.3'52"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL80230
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Ignasi Queralt AlarconMSUB-14Pes 3Kg05.12 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)CL92341
Temp. 16-172017/05/01El PratA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-141.000 m.ll.4'00"92Trofeu Pratenc PromocióECL84008
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Gala Martin CastellaFSUB-14150 m.ll.22"51Campionat Catalunya Clubs InfantilECL85259
Temp. 20202020/01/18MataróA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-14Javelina 500g13.04 m.Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)CL79866
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-1460 m.ll.10"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL84008
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-143.000 m.ll.14'14"17Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL84008
Temp. 16-172017/02/18L'HospitaletA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-14600 m.ll.2'06"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)MCL81392
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-14220 m.t. (0,762)0'39"7VII Lligueta AtlèticaMCL79866
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-1460 m.ll.09"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88041
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.G. Martin - N. Puiggros - E. Salinas - E. FeliubadaloFSUB-14Relleus 4x80 m.0'52"89Campionat Catalunya Clubs InfantilE-
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-1480 m.ll.13"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL81392
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-1460 m.ll.09"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88041
Temp. 16-172017/05/20Castellar del V.A.LL.Gala Martin CastellaFSUB-14600 m.ll.1'54"63Jornada Prèvia Campionat de Catalunya InfantilECL85259
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-14Llargada3.35 m.-0.7Campionat Catalunya Clubs InfantilCL81392
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-14600 m.ll.1'56"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88041
Temp. 18-192018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-14600 m.ll.2'01"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL88041
Temp. 18-192019/03/23L'HospitaletA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-1480 m.ll.11"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)MCL88041
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Penka Gajans CasellesFSUB-1460 m.ll.09"6VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM009
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-14Pes 3Kg05.52 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88711
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-141.000 m. Obs.4'20"77Campionat Catalunya Clubs InfantilECL81392
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-1480 m.ll.11"80.16ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88711
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-14Llargada3.44 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88698
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Gala Martin CastellaFSUB-1460 m.ll.09"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL85259
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Paula Perez SoterasFSUB-14300 m.ll.0'51"97Controls Pista Coberta Sub16 - 1a. jornadaECL88041
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-14600 m.ll.1'56"14ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88698
Temp. 17-182018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-141.000 m.ll.3'25"15Jornada Final Campionat Catalunya Sub14ECL88041
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-14Javelina 500g17.46 m.VII Lligueta AtlèticaCL79865
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Pol Herrero SanchisMSUB-14Llargada3.96 m.-3.8Campionat Catalunya Clubs Sub14CL87356
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-14220 m.t. (0,762)0'44"1VII Lligueta AtlèticaMCL79865
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Pol Herrero SanchisMSUB-14600 m.ll.1'57"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL87356
Temp. 16-172017/05/13El PratA.LL.Pol Herrero SanchisMSUB-14600 m.ll.2'01"76Campionat Catalunya Clubs InfantilECL87356
Temp. 20202020/03/07SabadellP.C.Ignasi Queralt AlarconMSUB-1460 m.ll.08"25Final Campionat de Catalunya Sub14 en Pista CobertaECL92341
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-1460 m.ll.10"1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL81392
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Ignasi Queralt AlarconMSUB-1460 m.ll.08"4610è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielECL92341
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Ignasi Queralt AlarconMSUB-141.000 m.ll.3'43"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL92341
Temp. 18-192018/11/10L'HospitaletA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-141.000 m.ll.3'51"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)MCL88041
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Gemma Khan GimenezFSUB-1460 m.ll.09"9VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM010
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Paula Perez SoterasFSUB-14150 m.ll.23"0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaMCL88041
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-14Disc 800g11.38 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL84008
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-14600 m.ll.2'08"52ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84008
Temp. 16-172017/04/01VicA.LL.R. Barrachina - L. Bassas - A. Bustos - J. CastarlenasMSUB-14Relleus 4x80 m.0'45"2Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
Temp. 16-172017/02/18L'HospitaletA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-14600 m.ll.2'12"6III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)MCL84008
Temp. 16-172017/04/01VicA.LL.R. Barrachina - L. Bassas - M. Blanco - J. CastarlenasMSUB-14Relleus 4x200 m.2'04"9Jornada Previa del Campionat de Catalunya de RelleusM-
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-143.000 m.ll.13'14"69Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL88041
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-1460 m.ll.10"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL84008
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Gemma Khan GimenezFSUB-14Llargada3.40 m.0.0VII Lligueta AtlèticaCL96863
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Gemma Khan GimenezFSUB-14Javelina 400g10.35 m.VII Lligueta AtlèticaCL96863
Temp. 17-182018/05/05L'HospitaletA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-1480 m.ll.12"13.78a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL88698
Temp. 17-182018/05/05L'HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-14Llargada4.03 m.0.08a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14CL88711
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14Llargada3.97 m.Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14 (6a. jornada)CL88705
Temp. 17-182018/04/14Sta. ColomaA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-141.000 m.ll.3'28"06a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14MCL88698
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-14600 m.ll.2'04"94ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88711
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-1480 m.ll.12"40.16ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88705
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14600 m.ll.2'12"04ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88705
Temp. 18-192019/05/18El PratA.LL.Pol Asensio MartiMSUB-141.000 m.ll.3'45"36Cnat. Catalunya Clubs Sub14ECL92307
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-1460 m.ll.09"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88705
Temp. 17-182018/04/28Mar BellaA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14Pes 2Kg06.98 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88705
Temp. 17-182018/02/17HospitaletA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14Disc 800g12.02 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL88705
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Pol Asensio MartiMSUB-142.000 m.ll.08'48"76a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL92307
Temp. 17-182018/05/19AscóA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-141.000 m. Obs.3'18"69Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14ECL88698
Temp. 18-192018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Pol Asensio MartiMSUB-14150 m.ll.26"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)MCL92307
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14150 m.ll.24"15ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88705
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-143.000 m.ll.11'23"95ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88698
Temp. 17-182018/03/03L'HospitaletA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14220 m.t. (0,762)0'44"15ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88705
Temp. 17-182018/05/12El PratA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-143.000 m.m.21'10"48Campionat Catalunya Clubs Sub14ECL88705
Temp. 16-172017/02/04SabadellP.C.Lluis Ferret BlancoMSUB-163.000 m.ll.11'32"44VII Trofeu Sabadell Promoció - IV Memorial Natàlia AmielECL71900
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16800 m.ll.2'07"17Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 1a. jornadaECL92336
Temp. 16-172017/03/26GranollersA.LL.M. Buera - M. Carol - A. Jerez - M. TintoreFSUB-16Relleus 4x100 m.0'58"2Control de Relleus de PromocióM-
Temp. 16-172017/05/20SerrahimaA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-16Llargada4.09 m.-0.36a jornada Control Cadet-Juveni-JúniorCL82521
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Sergi Crespi SallasMSUB-16600 m.ll.1'50"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL84004
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Mathias DeldicqueMSUB-16600 m.ll.1'43"1VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM014
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16Pes 4Kg08.35 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL92336
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Mathias DeldicqueMSUB-1660 m.ll.08"6VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM014
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.M. Blanco - A. Campins - L. Bassas - O. CasanovaMSUB-16Relleus 4x300 m.2'51"91Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
Temp. 17-182018/06/16GavàA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-16100 m.ll.12"443.02a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL71900
Temp. 16-172017/02/18L'HospitaletA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-1660 m.t. (0,914)21"20.2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)MCL82521
Temp. 18-192019/03/30AscóA.LL.T. Castells - O. Johnson - P. Morales - J. SalomonMSUB-16Relleus 4x300 m.2'51"84Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 18-192019/03/30AscóA.LL.T. Castells - O. Johnson - P. Morales - J. SalomonFSUB-16Relleus 4x100 m.0'52"46Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 16-172017/01/28SabadellP.C.Lluis Ferret BlancoMSUB-161.000 m.ll.3'19"084rt. Control Cadet en Pista CobertaECL71900
Temp. 17-182018/01/13SabadellP.C.Sofia Cendoya ManenFSUB-16600 m.ll.2'34"582ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL90147
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Luis Ferret - D. E. Bassas - J. Alegre - V. BlasiMSUB-16Relleus 4x100 m.1'00"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M-
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-1660 m.ll.08"62.0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL82521
Temp. 16-172017/05/01El PratA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-16100 m.ll.13"741.7Trofeu Pratenc PromocióECL82521
Temp. 18-192019/03/02Mar BellaA.LL.C. Montbrio- S. Bruchstein- N. Dimitrov - J. HurtadoFSUB-16Relleus 4x100 m.0'54"4VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Bernat Miquel TuronMSUB-16300 m.ll.0'47"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCL82521
Temp. 17-182017/12/16SabadellP.C.Oscar Elizondo CerezaMSUB-16300 m.ll.0'48"402ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL90094
Temp. 18-192019/05/04L'HospitaletA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16300 m.t. (0,84)0'44"70Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL92336
Temp. 16-172017/03/26GranollersA.LL.M. Diez - A. Nuñez - S. Crespi - R. PousMSUB-16Relleus 4x100 m.0'49"7Control de Relleus de PromocióM-
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.M. Molas - M. Tintore - M. Buera - A. LloveraFSUB-16Relleus 4x100 m.0'58"98Campionat Catalunya Clubs CadetE-
Temp. 20202020/02/16SabadellP.C.B. Arques - L. Bassas - J. Salomon - J. TrabaldoMSUB-16Relleus 4x300 m.2'54"49Cnat. de Catalunya de 4x300 Sub16 en Pista Cobertas (eliminatòries)E
Temp. 16-172017/06/07SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Triple10.77 m.2.72ª Jornada Criterium Josep CampmanyCT25924
Temp. 17-182018/06/30CastellónA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Triple11.35 m.0.4XVII Campeonato de España Sub16CT25924
Temp. 16-172017/01/21SabadellP.C.Pau Pons EsteveMSUB-16Alçada1.46 m.Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista CobertaCL71931
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Sara Piedra AriasFSUB-16300 m.ll.1'23"6VII Lligueta AtlèticaMZ-3
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Sara Piedra AriasFSUB-16Disc 800g11.50 m.VII Lligueta AtlèticaZ-3
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.J. Tarrats - M. Diez - L. Lecuona - T. CañellasMSUB-16Relleus 4x100 m.0'50"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M-
Temp. 16-172017/01/21SabadellP.C.J.Alegre - T. Cañellas - M. Diez - Roger PonsMSUB-16Relleus 4x200 m.1'41"31Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista CobertaE-
Temp. 20202020/01/26SabadellP.C.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-16300 m.ll.0'49"39Control Pista Coberta Sub16 - 4a. jornadaECL90789
Temp. 20202020/02/16SabadellP.C.Jacopo Trabaldo TognaMSUB-161.000 m.ll.2'56"91Control Sub 16 i Sub18 en pista cobertaECL96872
Temp. 18-192019/05/01El PratA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-161.000 m.ll.3'00"9938è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL92336
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Sergi Crespi SallasMSUB-16100 m.ll.13"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL84004
Temp. 17-182018/04/21TarragonaA.LL.M. Diez - M. Gonzalez - R. Pons - J. TarratsMSUB-16Relleus 4x100 m.0'45"78Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E-
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Sergi Crespi SallasMSUB-16100 m.t. (0,914)21"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)MCL84004
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.Carla Gomez IzquierdoFSUB-16Pes 3Kg06.00 m.1.2Campionat Catalunya Clubs CadetCL79276
Temp. 16-172017/02/18L'HospitaletA.LL.Rafael Pous AndresMSUB-16600 m.ll.1'41"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)MCL87412
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-161.500 m. Obs.4'58"48Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL92336
Temp. 18-192019/06/15GavàA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16100 m.ll.12"452.53a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL92336
Temp. 18-192019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16300 m.ll.0'39"58Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL92336
Temp. 17-182018/01/13SabadellP.C.Lluis Ferret BlancoMSUB-163.000 m.ll.12'11"342ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL71900
Temp. 18-192019/12/22SabadellP.C.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16500 m.ll.1'11"45Controls Absolut en Pista Coberta (2a. jornada)ECL92336
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-1660 m.ll.08"11.46a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL92336
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.M. Gabarro - S. Perez - A. Canals - J. PongiluppiFSUB-16Relleus 4x300 m.3'22"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M-
Temp. 18-192019/06/22LleidaA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16600 m.ll.1'28"81Jornada Final Campionat Catalunya Sub16ECL92336
Temp. 20202020/02/29PalafrugellA.LL.Jacopo Trabaldo TognaMSUB-16600 m.ll.1'41"00Jornades de control Sub16 i més gransECL96872
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-16300 m.t. (0,84)0'46"90Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL71900
Temp. 17-182018/04/14Sant CeloniA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-16300 m.ll.0'39"96Control Sub16-18-20 (1a Jornada)ECL71900
Temp. 20202020/01/04SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-16Triple10.11 m.Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCCL83995
Temp. 17-182018/02/10SabadellP.C.P. Blasi - A. Jerez -G. Martin - S. PerezFSUB-16Relleus 4x300 m.3'11"58Eliminatòries Campionat de Catalunya de Relleus Sub16E-
Temp. 17-182018/04/07VicA.LL.P. Blasi - A. Jerez - G. Martin - S. PerezFSUB-16Relleus 4x100 m.0'57"14Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
Temp. 20202020/01/04SabadellP.C.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16Llargada5.07 m.Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCCL71873
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-16300 m.ll.0'42"0VII Lligueta AtlèticaMCL83995
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-16300 m.t. (0,762)0'58"91Campionat Catalunya Clubs CadetECL84007
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-16300 m.t. (0,84)1'00"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL84007
Temp. 20202020/01/26SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-1660 m.ll.08"27Control Pista Coberta Sub16 - 4a. jornadaECL83995
Temp. 16-172017/06/25Sta. Coloma G.A.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-161.000 m.ll.2'42"32Jornada Final Campionat de Catalunya CadetECT25925
Temp. 17-182018/05/05SerrahimaA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-161.000 m.ll.2'44"50Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECT25925
Temp. 17-182018/06/16GavàA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-16100 m.ll.11"920.02a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECT25925
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16600 m.ll.1'46"9VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL71873
Temp. 17-182018/01/13SabadellP.C.Oscar Elizondo CerezaMSUB-16Llargada4.92 m.2ª Jornada Sub 16 Pista CobertaCL90094
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Oscar Elizondo CerezaMSUB-16600 m.ll.1'56"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90094
Temp. 20202020/03/08SabadellP.C.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-1660 m.ll.07"66Campionat de Catalunya Sub16 en Pista CobertaECL71873
Temp. 17-182018/04/07VicA.LL.P. Blasi - M. Carol - C. Montbrio -A. MolinaFSUB-16Relleus 4x300 m.3'20"03Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
Temp. 18-192018/11/24L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-161.000 m.ll.3'44"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)MCL71873
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-1660 m.ll.07"4VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL71873
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-16Disc 1Kg22.37 m.VII Lligueta AtlèticaCL83995
Temp. 18-192019/05/04L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16100 m.ll.12"740.5Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL71873
Temp. 17-182018/06/30CastellónA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-16300 m.ll.0'37"46XVII Campeonato de España Sub16ECT25925
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Oscar Elizondo CerezaMSUB-1660 m.ll.07"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90094
Temp. 18-192019/04/13Sant CeloniA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16300 m.t. (0,84)0'51"421a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20ECL71873
Temp. 20202020/03/08SabadellP.C.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16300 m.ll.0'38"79Campionat de Catalunya Sub16 en Pista CobertaECL71873
Temp. 18-192019/12/21SabadellP.C.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16300 m.ll.0'40"26Controls Pista Coberta Sub16 - 2a. jornadaECL71873
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-16600 m.ll.1'39"7III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCT25925
Temp. 16-172017/06/25Sta. Coloma G.A.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-16Javelina 600g41.41 m.Jornada Final Campionat de Catalunya CadetCT25925
Temp. 20202020/01/12SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-16Llargada4.91 m.Controls Pista Coberta Sub16 - 3a. jornadaCL83995
Temp. 17-182018/06/23Barberà del V.A.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-16Javelina 600g44.58 m.Campionat de Catalunya Sub16CT25925
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16Triple10.23 m.-2.5Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL71873
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.P. Blasi - M. Carol - M. Gasset - C. MontbrioFSUB-16Relleus 4x300 m.3'21"68Campionat Catalunya Clubs Sub16E-
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16150 m.ll.20"12.76a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL71873
Temp. 17-182018/05/19SerrahimaA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-16600 m.ll.1'33"21Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL71900
Temp. 18-192019/03/30AscóA.LL.C. Montbrio - L. Hua - L. Sampedro - I. PouplanaFSUB-16Relleus 4x100 m.0'58"14Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Bianca Iemi YllaFSUB-16300 m.ll.0'50"3VII Lligueta AtlèticaMCL469
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-1660 m.ll.08"81.2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL71900
Temp. 17-182017/12/16SabadellP.C.Lluis Ferret BlancoMSUB-1660 m.ll.08"142ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL71900
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Bianca Iemi YllaFSUB-16Disc 800g09.93 m.VII Lligueta AtlèticaCL469
Temp. 17-182017/11/11L'HospitaletA.LL.Sofia Cendoya ManenFSUB-161.000 m.ll.5'00"71ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90147
Temp. 18-192019/05/11Sta. Coloma GramanetA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-16Triple10.02 m.0.3Controls Sub16, Sub18 i Sub20CL87410
Temp. 18-192019/03/09Mar BellaA.LL.P. Vera- P. Morales - P. Farre - O. JohnsonMSUB-16Relleus 4x300 m.3'05"0VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
Temp. 17-182017/11/11L'HospitaletA.LL.Lucia Simo SoloresFSUB-161.000 m.ll.3'59"71ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90096
Temp. 18-192019/03/02Mar BellaA.LL.P. Vera - J. Marti - T. Castells - P. GiraltFSUB-16Relleus 4x100 m.0'56"8VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-16600 m.ll.1'50"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL71900
Temp. 18-192019/06/12SerrahimaA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-16Llargada4.12 m.0.1Criterium Josep Campmany (2a. Jornada)CL87410
Temp. 17-182018/06/16AvilésA.LL.P. Mora- J.Gonzalez- P. Ferrer - Roger Pons OlivanMSUB-16Relleus 4x300 m.2'26"03Cto de España por Sel. Aut. Sub16E-
Temp. 17-182017/12/16SabadellP.C.Matafe Gasset VilardagaFSUB-161.000 m.ll.3'36"962ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL74529
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.P. Blasi - P. Fontsere - C. Bages - M. GabarroFSUB-16Relleus 4x300 m.3'24"23Campionat Catalunya Clubs CadetE-
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.I. Galarraga - C. Montbrio - J. Bres - M. JarqueFSUB-16Relleus 4x100 m.0'59"47Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
Temp. 18-192019/12/21SabadellP.C.Shelly BruchsteinFSUB-1660 m.t. (0,762)10"73Controls Pista Coberta Sub16 - 2a. jornadaECL87410
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-1660 m.ll.08"51.46a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL87410
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-16Disc 1Kg15.57 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL84025
Temp. 18-192018/12/22SabadellP.C.Bruno Miralles BarbaMSUB-1660 m.ll.10"10Control Pista Coberta Sub16 (2a Jornada)ECL84025
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-16100 m.ll.15"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL84007
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-16600 m.ll.1'57"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL74529
Temp. 18-192018/12/22SabadellP.C.Bruno Miralles BarbaMSUB-16300 m.ll.0'56"02Control Pista Coberta Sub16 (2a Jornada)ECL84025
Temp. 18-192019/05/04L'HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-16300 m.t. (0,762)0'51"89Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL87410
Temp. 18-192018/12/15SabadellP.C.Shelly BruchsteinFSUB-16300 m.ll.0'48"24Control Sub-16 en pista cobertaECL87410
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-16150 m.ll.21"62.26a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL87410
Temp. 18-192019/05/04L'HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-16100 m.ll.14"29-0.2Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL87410
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.Sergi Crespi SallasMSUB-16Pes 4Kg08.42 m.Campionat Catalunya Clubs CadetCL84004
Temp. 17-182018/02/03SabadellP.C.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-16Llargada3.86 m.Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaCL88023
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-1660 m.ll.07"601.3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCT27252
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-161.000 m.ll.4'44"37Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL81392
Temp. 16-172017/01/28SabadellP.C.Marta Carol EscolaFSUB-16600 m.ll.1'59"214rt. Control Cadet en Pista CobertaECL80222
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-16150 m.ll.22"42.86a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88711
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Violeta Gonzalez OspitalFSUB-161.000 m.ll.3'58"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)MCL87351
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Ines Reyes AlarcónFSUB-16Disc 800g13.10 m.VII Lligueta AtlèticaZ-1
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Violeta Gonzalez OspitalFSUB-1680 m.ll.12"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL87351
Temp. 18-192018/12/15SabadellP.C.Isabella Galarraga MaestrcciFSUB-1660 m.ll.09"23Control Sub-16 en pista cobertaECL92327
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-16600 m.ll.1'56"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80222
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-1660 m.ll.08"72.0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL80222
Temp. 16-172017/04/22MataróA.LL.J. Alegre - T. Cañellas - L. Lecuona - R. PonsMSUB-16Relleus 4x100 m.0'46"84Final Campionat de Catalunya de RelleusE-
Temp. 16-172017/05/06CornelláA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-16100 m.ll.14"411.33a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorECL80222
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-161.500 m. Obs.6'20"45Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL80222
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-161.500 m. Obs.6'16"38Campionat Catalunya Clubs CadetECL80222
Temp. 17-182017/11/11L'HospitaletA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-161.000 m.ll.3'45"31ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL80222
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-161.000 m.ll.3'25"1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL80222
Temp. 16-172016/12/17SabadellP.C.Marta Arranz SabadellFSUB-1660 m.t. (0,762)12"352a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL83996
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Ines Reyes AlarcónFSUB-16300 m.ll.0'55"7VII Lligueta AtlèticaMZ-1
Temp. 17-182018/04/28SerrahimaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-16600 m.ll.1'28"83Control Sub16-18-20ECT27258
Temp. 16-172016/12/17SabadellP.C.Marta Arranz SabadellFSUB-16300 m.ll.0'51"272a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL83996
Temp. 18-192018/12/22SabadellP.C.Marti Blanco JuanMSUB-1660 m.ll.08"08Control Pista Coberta Sub16 (2a Jornada)ECL71877
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16Javelina 600g24.13 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL71877
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16Javelina 600g23.77 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL71877
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Marti Blanco JuanMSUB-16800 m.ll.2'26"16Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 1a. jornadaECL71877
Temp. 16-172017/05/27PalafrugellA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-161.000 m.m.2'49"31Miting Internacional d'Atletisme de PalafrugellECT27258
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16600 m.ll.1'45"16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL71877
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16600 m.ll.1'54"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71877
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-1660 m.ll.08"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL71877
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-16600 m.ll.1'38"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCT27258
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Marti Blanco JuanMSUB-16300 m.ll.0'42"39Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)ECL71877
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16150 m.ll.19"22.86a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL71877
Temp. 17-182018/05/27SerrahimaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-161.500 m. Obs.6'03"424ª jornada Control Sub16-18-20ECL71877
Temp. 17-182018/05/05SerrahimaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-161.000 m.ll.3'35"05Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL71877
Temp. 16-172017/01/21SabadellP.C.Victor Blasi CairolMSUB-163.000 m.ll.10'10"06Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista CobertaECT27258
Temp. 17-182018/05/19SerrahimaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-163.000 m.ll.09'49"28Control Sub16, Sub18 i Sub20ECT27258
Temp. 17-182018/05/27SerrahimaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-16300 m.ll.0'38"424ª jornada Control Sub16-18-20ECT27258
Temp. 16-172016/12/17SabadellP.C.Marta Arranz SabadellFSUB-1660 m.ll.09"732a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL83996
Temp. 20202020/01/26SabadellP.C.Abril Gonzalez CostaFSUB-16600 m.ll.1'48"32Control Pista Coberta Sub16 - 4a. jornadaECL88704
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16Perxa1.80 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL71877
Temp. 18-192019/03/02Mar BellaA.LL.A. Campins- B. Morcego - N. Salomo - L. BassasFSUB-16Relleus 4x100 m.0'49"3VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Isabella Galarraga MaestrcciFSUB-16100 m.ll.14"83-0.5Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL92327
Temp. 16-172017/04/22MataróA.LL.A. Jerez - M. Ripoll - M. Tintore - M. GabarroFSUB-16Relleus 4x100 m.1'02"09Final Campionat de Catalunya de RelleusE-
Temp. 18-192019/01/12SabadellP.C.Pau Vera GarciaMSUB-16300 m.ll.0'49"86Control Sub-16 en Pista Coberta (3a jornada)ECL88711
Temp. 16-172017/04/22MataróA.LL.A. Canals - C. Gomez - M. Molas - S. PerezFSUB-16Relleus 4x300 m.3'14"13Final Campionat de Catalunya de RelleusE-
Temp. 16-172017/04/22MataróA.LL.A. Canals - C. Gomez - M. Molas - S. PerezFSUB-16Relleus 4x100 m.0'55"41Final Campionat de Catalunya de RelleusE-
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.A. Canals - A. Jerez - G. Martin - I. PouplanaFSUB-16Relleus 4x100 m.0'56"57Campionat Catalunya Clubs Sub16E-
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Florensa CidFSUB-1660 m.ll.09"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL87352
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-16150 m.ll.22"93.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88704
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Florensa CidFSUB-16600 m.ll.2'01"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL87352
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Marina Jarque FernandezFSUB-16Pes 3Kg12.85 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL92331
Temp. 17-182017/11/11L'HospitaletA.LL.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-161.000 m.ll.4'11"01ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88023
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-1660 m.ll.09"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88023
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-16600 m.ll.2'08"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88023
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-16Alçada1.25 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL88023
Temp. 18-192019/05/05SerrahimaA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-16100 m.ll.14"17-3.0Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"ECL88704
Temp. 18-192018/12/15SabadellP.C.Abril Gonzalez CostaFSUB-16300 m.ll.0'45"67Control Sub-16 en pista cobertaECL88704
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Maria Garcia ParadellFSUB-16300 m.ll.0'54"7VII Lligueta AtlèticaMCL477
Temp. 16-172017/02/18L'HospitaletA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16600 m.ll.1'40"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)MCL80224
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.Mariona Artis JunyentFSUB-16600 m.ll.1'58"23Campionat Catalunya Clubs CadetECL81961
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Mariona Artis JunyentFSUB-161.000 m.ll.3'58"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL81961
Temp. 17-182018/10/20SerrahimaA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16Triple10.90 m.0.5Campionat Catalunya de Clubs Sub-20CT28367
Temp. 17-182018/02/03SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-16Llargada4.99 m.Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaCT28367
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16Alçada1.64 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CT28367
Temp. 16-172017/05/06CornelláA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16Alçada1.64 m.3a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorCL80224
Temp. 17-182017/12/09SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-1660 m.ll.07"621ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL80224
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-1660 m.ll.08"11.46a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88704
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-1660 m.ll.07"90.9III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL80224
Temp. 17-182018/02/24SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-16300 m.ll.0'40"256ª Jornada Control de Pista Coberta Sub16-18ECT28367
Temp. 16-172017/01/07SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-16300 m.ll.0'44"023a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL80224
Temp. 17-182018/05/30SerrahimaA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16100 m.ll.12"111.31a Jornada Critèrium CampmanyECT28367
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16100 m.ll.12"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL80224
Temp. 18-192019/05/25Mollet del VallèsA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-16600 m.ll.1'42"76Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16ECL88704
Temp. 18-192018/12/15SabadellP.C.Isabella Galarraga MaestrcciFSUB-16300 m.ll.0'53"80Control Sub-16 en pista cobertaECL92327
Temp. 17-182018/06/10LleidaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-161.000 m.ll.2'38"95Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16ECT27258
Temp. 16-172017/06/25Sta. Coloma G.A.LL.Victor Blasi CairolMSUB-161.000 m.ll.2'43"67Jornada Final Campionat de Catalunya CadetECT27258
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16150 m.ll.22"93.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL81392
Temp. 17-182018/02/03SabadellP.C.Andrea Costa FerreFSUB-16Llargada3.26 m.Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaCL88018
Temp. 16-172017/01/07SabadellP.C.Anna Canals ProusFSUB-16Llargada4.70 m.3a Jornada Control Cadet en pista cobertaCL80220
Temp. 17-182017/12/16SabadellP.C.Anna Canals ProusFSUB-1660 m.ll.08"502ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL80220
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Anna Canals ProusFSUB-1660 m.ll.08"31.2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL80220
Temp. 17-182018/04/14Sant CeloniA.LL.Anna Canals ProusFSUB-16300 m.ll.0'45"15Control Sub16-18-20 (1a Jornada)ECL80220
Temp. 17-182018/05/05SerrahimaA.LL.Anna Canals ProusFSUB-16100 m.ll.13"58-0.5Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL80220
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Anna Canals ProusFSUB-16100 m.ll.13"6III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL80220
Temp. 17-182018/05/05L'HospitaletA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16Llargada3.71 m.0.48a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14CL89375
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-16150 m.ll.20"63.56a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL88016
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16Javelina 500g16.76 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL89375
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16600 m.ll.2'08"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL89375
Temp. 17-182018/06/10LleidaA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-16100 m.ll.12"030.0Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16ECT28427
Temp. 17-182017/12/09SabadellP.C.Anais Molina CastilloFSUB-1660 m.ll.09"621ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL89375
Temp. 17-182018/05/27SerrahimaA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16300 m.ll.0'49"684ª jornada Control Sub16-18-20ECL89375
Temp. 17-182018/01/27SabadellP.C.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-16300 m.ll.0'36"134ª Jornada Control Sub16 en Pista CobertaECL89373
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Anna Canals ProusFSUB-16Llargada4.75 m.2.7Campionat Catalunya Clubs Sub10CL80220
Temp. 18-192019/05/04L'HospitaletA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-16100 m.ll.13"271.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL88016
Temp. 17-182017/12/16SabadellP.C.Anais Molina CastilloFSUB-161.000 m.ll.3'58"172ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL89375
Temp. 17-182018/01/27SabadellP.C.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-1660 m.ll.09"554ª Jornada Control Sub16 en Pista CobertaECL81392
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.Arnau Pradas JoverMSUB-16Martell 4Kg20.10 m.Campionat Catalunya Clubs CadetCL87788
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.Arnau Pradas JoverMSUB-161.500 m. Obs.5'20"90Campionat Catalunya Clubs CadetECL87788
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.Arnau Casals CorralMSUB-16Disc 1Kg15.93 m.Campionat Catalunya Clubs CadetCL71886
Temp. 18-192019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16300 m.ll.0'53"0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaMCL81392
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16300 m.t. (0,762)0'59"44Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL81392
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-161.000 m.ll.3'20"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCT27252
Temp. 16-172017/06/17GavàA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-16100 m.ll.12"031.81a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECT27252
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-161.500 m. Obs.6'19"48Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL88016
Temp. 16-172017/01/07SabadellP.C.Tomas Cañellas ClapersMSUB-16300 m.ll.0'40"843a Jornada Control Cadet en pista cobertaECT27252
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-16Alçada1.25 m.Campionat Catalunya Clubs CadetCL71939
Temp. 16-172017/02/11SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-16Pes 3Kg09.00 m.Control Cadet-Juvenil en pista cobertaCT25924
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-16600 m.ll.1'38"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCT27252
Temp. 16-172017/06/25Sta. Coloma G.A.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-16Llargada6.01 m.1.5Jornada Final Campionat de Catalunya CadetCT27252
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Anna Llovera GuillenFSUB-1660 m.ll.11"3IV Lligueta atlètica de Barcelona Sub-11 (5ª Jornada)MCL87408
Temp. 16-172017/01/21SabadellP.C.Tomas Cañellas ClapersMSUB-16Triple11.78 m.Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista CobertaCT27252
Temp. 17-182018/05/05SerrahimaA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16100 m.ll.15"18-0.3Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL89375
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-1660 m.ll.07"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL89373
Temp. 16-172017/03/05SabadellP.C.J. Alegre - T. Cañellas - L. Lecuona - R. PonsMSUB-16Relleus 4x200 m.1'38"30Campionat de Catalunya Cadet P.C.E-
Temp. 18-192019/07/06GijónA.LL.Albert Campins OteroMSUB-16300 m.ll.0'37"78XVIII Campeonato de España Sub16ECT29850
Temp. 16-172016/12/17SabadellP.C.Albert Nuñez EscribanoMSUB-1660 m.ll.08"262a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL83361
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Martina Buera GonzalezFSUB-1660 m.ll.09"01.1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL84003
Temp. 16-172017/05/06CornelláA.LL.Martina Buera GonzalezFSUB-16100 m.ll.15"40-0.53a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorECL84003
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Albert Nuñez EscribanoMSUB-16100 m.t. (0,914)16"102.1Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL83361
Temp. 16-172017/05/06CornelláA.LL.Albert Nuñez EscribanoMSUB-16100 m.ll.12"950.33a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorECL83361
Temp. 17-182017/12/02GavàA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16Llargada3.63 m.2.2Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL81392
Temp. 17-182017/12/02GavàA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16Pes 3Kg03.15 m.Control de Proves Combinades per Pista CobertaCL81392
Temp. 17-182018/03/17SabadellP.C.Albert Nuñez EscribanoMSUB-1660 m.t. (0,914)09"65Campionat Catalunya Sub16 en pista cobertaECL83361
Temp. 18-192019/12/14SabadellP.C.Albert Campins OteroMSUB-16200 m.ll.24"21Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 1a. jornadaECT29850
Temp. 18-192019/05/04L'HospitaletA.LL.Albert Campins OteroMSUB-16100 m.ll.12"201.3Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL92312
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16Pes 3Kg05.58 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL81392
Temp. 17-182018/03/17SabadellP.C.Paula Blasi CairolFSUB-16300 m.ll.0'42"83Campionat Catalunya Sub16 en pista cobertaECL87786
Temp. 18-192019/05/11Sta. Coloma GramanetA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-16Llargada4.30 m.1.5Controls Sub16, Sub18 i Sub20CL88711
Temp. 16-172017/07/01MurciaA.LL.J. Alegre- R. Pons - L. Lecuona - T. CañellasMSUB-16Relleus 4x100 m.0'46"69Campionat d'Espanya Aire Lliure CadetE-
Temp. 16-172017/04/22MataróA.LL.J. Alegre - T. Cañellas - R. Pons - R. PousMSUB-16Relleus 4x300 m.2'39"42Final Campionat de Catalunya de RelleusE-
Temp. 17-182018/01/13SabadellP.C.Albert Nuñez EscribanoMSUB-1660 m.ll.07"952ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL83361
Temp. 16-172017/05/01El PratA.LL.Albert Nuñez EscribanoMSUB-16Llargada4.82 m.3.4Trofeu Pratenc PromocióCL83361
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Ana Jerez SanjurjoFSUB-16100 m.ll.14"80-1.0Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL83359
Temp. 18-192019/05/25Mollet del VallèsA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-16600 m.ll.1'36"73Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16ECL88016
Temp. 17-182018/04/28SerrahimaA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-16600 m.ll.1'30"00Control Sub16-18-20ECT28427
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.Ana Jerez SanjurjoFSUB-16100 m.ll.14"850.0Campionat Catalunya Clubs CadetECL83359
Temp. 17-182018/05/19SerrahimaA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-16Llargada5.09 m.-1.4Control Sub16, Sub18 i Sub20CT28427
Temp. 17-182018/01/13SabadellP.C.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-16Pes 4Kg08.89 m.2ª Jornada Sub 16 Pista CobertaCL89373
Temp. 17-182017/11/11L'HospitaletA.LL.Ana Jerez SanjurjoFSUB-161.000 m.ll.4'08"51ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL83359
Temp. 18-192019/06/15GavàA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-16300 m.ll.0'41"953a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECL88016
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-1660 m.ll.09"31.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL81392
Temp. 17-182018/05/19SerrahimaA.LL.Albert Nuñez EscribanoMSUB-16Llargada5.35 m.1.6Control Sub16, Sub18 i Sub20CL83361
Temp. 17-182017/12/16SabadellP.C.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-1660 m.t. (0,762)12"592ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL81392
Temp. 17-182018/04/07VicA.LL.V. Blasi - M. Diez - M. Gonzalez - R. PonsMSUB-16Relleus 4x100 m.0'46"39Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
Temp. 17-182018/04/21TarragonaA.LL.V. Blasi - M. Diez - M. Gonzalez - R. PonsMSUB-16Relleus 4x300 m.2'31"57Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E-
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.Valentina Pons MojerFSUB-163.000 m.ll.14'57"67Campionat Catalunya Clubs CadetECL86860
Temp. 17-182017/12/02GavàA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16600 m.ll.2'25"150.0Control de Proves Combinades per Pista CobertaECL81392
Temp. 18-192019/05/11Sta. Coloma GramanetA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16600 m.ll.2'04"38Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL81392
Temp. 18-192019/04/13Sant CeloniA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-16100 m.ll.14"512.71a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20ECL88711
Temp. 17-182017/12/27PalafrugellA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Pes 3Kg09.55 m.Jornada de Proves Combinades d’Hivern i ControlCT25924
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.Carla Gomez IzquierdoFSUB-16300 m.ll.0'48"54Campionat Catalunya Clubs CadetECL79276
Temp. 17-182018/02/24SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-16Pentatló SUB162.845 puntsCnat de Catalunya de Combinades de P. Coberta SUB16CT25924
Temp. 20202020/01/26SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16300 m.ll.0'48"85Control Pista Coberta Sub16 - 4a. jornadaECL80225
Temp. 20202020/01/26SabadellP.C.Jana Hurtado CampsFSUB-16300 m.ll.0'43"23Control Pista Coberta Sub16 - 4a. jornadaECT28627
Temp. 18-192019/07/06GijónA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16300 m.t. (0,762)0'46"63XVIII Campeonato de España Sub16ECT28627
Temp. 20202020/02/15SerrahimaA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16300 m.t. (0,762)0'48"88II Control d hivernECT28627
Temp. 17-182018/04/07VicA.LL.Q.Catalan - M. Florensa - L. Hua - I. PouplanaFSUB-16Relleus 4x100 m.0'58"42Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16150 m.ll.21"32.46a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL80225
Temp. 18-192019/04/06El PratA.LL.S. Bruchstein - N. Dimitrov - A. Gonzalez - J. HurtadoFSUB-16Relleus 4x300 m.2'50"91Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 18-192019/05/25Mollet del VallèsA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-163.000 m.ll.11'24"56Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16ECL80225
Temp. 18-192019/04/06El PratA.LL.S. Bruchstein - N. Dimitrov - A. Gonzalez - J. HurtadoFSUB-16Relleus 4x100 m.0'53"53Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1660 m.ll.08"40.96a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCT28627
Temp. 20202020/01/12SabadellP.C.Jana Hurtado CampsFSUB-1660 m.ll.08"51Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECT28627
Temp. 17-182018/06/30CastellónA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-16600 m.ll.1'22"71XVII Campeonato de España Sub16ECT26918
Temp. 16-172017/05/20SerrahimaA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-16600 m.ll.1'28"556a jornada Control Cadet-Juveni-JúniorECT26918
Temp. 17-182018/04/07VicA.LL.E. Neuwirt - J. Tarrats - C. Valls - N. SanmillanMSUB-16Relleus 4x100 m.0'49"82Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
Temp. 18-192018/12/15SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16300 m.ll.0'47"52Control Sub-16 en pista cobertaECL80225
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16300 m.t. (0,762)0'54"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL80225
Temp. 18-192019/04/13Sant CeloniA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16100 m.ll.14"66-0.91a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20ECL80225
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-1660 m.ll.08"81.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL80225
Temp. 18-192019/12/27PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1660 m.t. (0,762)10"630.3Jornada de Proves combimades d´hivern i controlECT28627
Temp. 18-192019/02/23SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16600 m.ll.1'52"02Control Sub16, Sub18 en Pista CobertaECL80225
Temp. 18-192019/06/01Sant CeloniA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16600 m.ll.1'45"43a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàMCT28627
Temp. 17-182018/01/27SabadellP.C.Gala Martin CastellaFSUB-16300 m.ll.0'48"794ª Jornada Control Sub16 en Pista CobertaECL85259
Temp. 16-172017/05/28RubiA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-16Llargada5.16 m.1.3Control de LlançamentsCT25736
Temp. 18-192018/12/15SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16Llargada3.79 m.0.0Control Sub-16 en pista cobertaCL80225
Temp. 16-172017/06/11El PratA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-16600 m.ll.1'29"89Jornada Prèvia Campionat de Catalunya CadetECT25736
Temp. 16-172016/12/17SabadellP.C.Jordi Alegre LopezMSUB-1660 m.ll.08"092a Jornada Control Cadet en pista cobertaECT25736
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16Triple08.41 m.1.36a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)CL80225
Temp. 16-172017/03/05SabadellP.C.Jordi Alegre LopezMSUB-16300 m.ll.0'39"89Campionat de Catalunya Cadet P.C.ECT25736
Temp. 16-172017/06/17GavàA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-16100 m.ll.12"263.21a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECT25736
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-1660 m.ll.07"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCT26918
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-1660 m.ll.07"61.7III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCT26918
Temp. 18-192019/03/09Mar BellaA.LL.S. Bruchstein - T. Claudia - L. Hua Saez - I. PouplanaFSUB-16Relleus 4x300 m.3'14"9VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
Temp. 18-192019/01/19SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-161.000 m.ll.3'22"999è Trofeu Sabadell - Jornada 3ECL80225
Temp. 16-172017/05/01El PratA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-161.000 m.ll.2'56"45Trofeu Pratenc PromocióECT25736
Temp. 17-182018/02/03SabadellP.C.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-16600 m.ll.1'47"33Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL71872
Temp. 17-182018/01/13SabadellP.C.Cristina Perez ManenFSUB-16600 m.ll.2'09"692ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL90150
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.D. Bassas - O. Elizondo - M. Gonzalez - R. PonsFSUB-16Relleus 4x300 m.2'54"52ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Carlos Valls ArenasMSUB-16Disc 1Kg14.18 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL80249
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Julia Bres PerezFSUB-16Javelina 500g07.46 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL92311
Temp. 16-172017/05/01El PratA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-161.000 m.ll.3'28"45Trofeu Pratenc PromocióECL71872
Temp. 17-182018/06/02Sant CeloniA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-161.000 m.ll.3'16"2III Memorial Josep Novell i OlivéMCT28425
Temp. 16-172016/12/10SabadellP.C.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-163.000 m.ll.12'00"901a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL71872
Temp. 16-172017/01/21SabadellP.C.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-163.000 m.m.18'36"45Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista CobertaECL71872
Temp. 16-172017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-16Triple08.12 m.-2.2Final Campionat de Catalunya de ClubsCL71904
Temp. 16-172017/05/01El PratA.LL.Monica Ripoll VadriFSUB-16100 m.ll.19"820.1Trofeu Pratenc PromocióECL85262
Temp. 17-182018/05/27SerrahimaA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-16300 m.ll.0'43"864ª jornada Control Sub16-18-20ECT28425
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.N. Bonafonte - s. Bruchstein - L. Hua - l. SampedroFSUB-16Relleus 4x300 m.3'17"88Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-165.000 m.m.32'01"38Campionat Catalunya Clubs CadetECL71872
Temp. 16-172017/02/18L'HospitaletA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-16600 m.ll.1'54"9III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (4ª Jornada)MCL71872
Temp. 18-192018/12/15SabadellP.C.Pol Herrero SanchisMSUB-16Llargada3.56 m.0.0Control Sub-16 en pista cobertaCL87356
Temp. 18-192019/06/15GavàA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16300 m.ll.0'42"793a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàECT28627
Temp. 18-192019/01/19SabadellP.C.Jana Hurtado CampsFSUB-161.000 m.ll.3'28"579è Trofeu Sabadell - Jornada 3ECT28627
Temp. 18-192019/06/01Sant CeloniA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16100 m.ll.13"20.53a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàMCT28627
Temp. 18-192019/03/23PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16100 m.t. (0,762)18"801.0Jornades de control Sub16 i més gransECT28627
Temp. 20202020/01/12SabadellP.C.Daniel Ibañez MuñozMSUB-16600 m.ll.2'14"34Controls Pista Coberta Sub16 - 3a. jornadaECL88032
Temp. 17-182018/01/27SabadellP.C.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-16Triple07.52 m.4ª Jornada Control Sub16 en Pista CobertaCL88023
Temp. 20202020/02/09L'HospitaletA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-16Pes 4Kg04.75 m.VII Lligueta AtlèticaCL88032
Temp. 17-182017/11/11L'HospitaletA.LL.S. Perez - E. Feliubadalo - C. Montbrio - M. CarolFSUB-16Relleus 4x100 m.0'58"61ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM-
Temp. 17-182018/04/28SerrahimaA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-16600 m.ll.1'39"29Control Sub16-18-20ECT28428
Temp. 16-172017/03/26GranollersA.LL.S. Perez - C. Gomez - M. Molas - A. CanalsFSUB-16Relleus 4x100 m.0'55"1Control de Relleus de PromocióM-
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.S. Perez - A. Canals - M. Buera - M. ArtisFSUB-16Relleus 4x100 m.0'58"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)M-
Temp. 16-172017/04/22MataróA.LL.S. Crespi - M. Diez - J. Tarrats - L. Lecuona MusolasMSUB-16Relleus 4x300 m.2'49"08Final Campionat de Catalunya de RelleusE-
Temp. 17-182018/06/23Barberà del V.A.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-163.000 m.ll.10'10"29Campionat de Catalunya Sub16ECT28428
Temp. 16-172017/05/14El PratA.LL.S. Crespi - M. Diez - A. Nuñez - R PousMSUB-16Relleus 4x300 m.2'48"63Campionat Catalunya Clubs CadetE-
Temp. 17-182018/05/27SerrahimaA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-161.500 m. Obs.5'21"954ª jornada Control Sub16-18-20ECT28428
Temp. 16-172017/05/27PalafrugellA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-161.000 m.m.2'54"31Miting Internacional d'Atletisme de PalafrugellECT25736
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-16Llargada3.23 m.0.2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)CL71904
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-16300 m.ll.0'56"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCL80241
Temp. 18-192018/12/15SabadellP.C.Fiona Lane LatorreFSUB-16Llargada3.54 m.0.0Control Sub-16 en pista cobertaCL88705
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Nil Salomo VendrellMSUB-163.000 m.ll.11'37"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL90153
Temp. 18-192019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Nil Salomo VendrellMSUB-16300 m.ll.0'44"19Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL90153
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Nil Salomo VendrellMSUB-16300 m.t. (0,84)0'50"58Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL90153
Temp. 17-182017/12/09SabadellP.C.Nil Salomo VendrellMSUB-16600 m.ll.2'10"991ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL90153
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Nil Salomo VendrellMSUB-16600 m.ll.1'41"39Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)ECL90153
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Nil Salomo VendrellMSUB-16Perxa2.10 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL90153
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-1660 m.ll.07"91.76a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL80216
Temp. 18-192019/02/23SabadellP.C.Nora Bonafonte PardasFSUB-16600 m.ll.1'49"99Control Sub16, Sub18 en Pista CobertaECL92309
Temp. 17-182018/04/07VicA.LL.O. Elizondo - E. Neuwirt - J. Tarrats - C. VallsMSUB-16Relleus 4x300 m.2'48"76Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E-
Temp. 18-192019/01/12SabadellP.C.Roger Barrachina ReixachMSUB-16300 m.ll.0'43"82Control Sub-16 en Pista Coberta (3a jornada)ECL80216
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.O. Johnson - P. Vera - P. Farre - T. CastellsMSUB-16Relleus 4x100 m.0'54"53Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
Temp. 18-192019/05/04L'HospitaletA.LL.Oliver Johnson MartiMSUB-16100 m.ll.13"20-1.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL94792
Temp. 18-192019/04/28SerrahimaA.LL.Oliver Johnson MartiMSUB-16300 m.ll.0'42"03Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL94792
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Oliver Johnson MartiMSUB-1660 m.ll.08"88Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)ECL94792
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-16150 m.ll.19"93.56a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL80216
Temp. 16-172017/04/29Sta. Coloma G.A.LL.Rafael Pous AndresMSUB-16100 m.t. (0,914)19"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (7ª Jornada)MCL87412
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Ona Rosas AresFSUB-16300 m.ll.0'55"0VII Lligueta AtlèticaMCL1722
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Ona Rosas AresFSUB-16Disc 800g13.04 m.VII Lligueta AtlèticaCL1722
Temp. 18-192019/05/04L'HospitaletA.LL.Oriol Casanova GarciaMSUB-16100 m.ll.13"80-1.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL95123
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Oriol Casanova GarciaMSUB-1660 m.ll.08"4VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaMCL95123
Temp. 18-192019/11/09La Mar BellaA.LL.Oriol Casanova GarciaMSUB-16Pes 4Kg08.28 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaCL95123
Temp. 18-192018/12/15SabadellP.C.Fiona Lane LatorreFSUB-1660 m.ll.09"24Control Sub-16 en pista cobertaECL88705
Temp. 18-192019/05/01SerrahimaA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-165.000 m.m.34'62"11Campionat Catalunya de Clubs Sub-20ECL88705
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Exequiel NeuwirtMSUB-16100 m.ll.12"540.8Campionat Catalunya Clubs Sub16ECL90562
Temp. 17-182017/12/16SabadellP.C.Exequiel NeuwirtMSUB-16300 m.ll.0'40"982ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL90562
Temp. 17-182017/12/16SabadellP.C.Exequiel NeuwirtMSUB-1660 m.ll.07"992ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL90562
Temp. 17-182017/12/09SabadellP.C.Exequiel NeuwirtMSUB-16Alçada1.45 m.1ª Jornada Sub 16 Pista CobertaCL90562
Temp. 18-192019/03/02Mar BellaA.LL.F. Lane- I. Pouplana - C. Gallardo - N. BonafonteFSUB-16Relleus 4x100 m.0'59"2VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
Temp. 18-192018/12/15SabadellP.C.Fiona Lane LatorreFSUB-16300 m.ll.0'58"23Control Sub-16 en pista cobertaECL88705
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-163.000 m.m.20'26"88Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL88705
Temp. 18-192019/01/12SabadellP.C.Nil Salomo VendrellMSUB-161.000 m.ll.3'09"85Control Sub-16 en Pista Coberta (3a jornada)ECL90153
Temp. 18-192019/11/16ManresaA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-161.000 m.ll.2'52"19Campionat Catalunya de Tardor FINALMCL91170
Temp. 18-192019/12/27PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16Alçada1.19 m.Jornada de Proves combimades d´hivern i controlCT28627
Temp. 16-172016/12/10SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-16600 m.ll.2'06"031a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL71889
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.R. Pons - M. Diez - T. Cañellas - J. AlegreMSUB-16Relleus 4x300 m.2'48"9III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M-
Temp. 17-182018/06/16AvilésA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-16300 m.ll.0'35"38Cto de España por Sel. Aut. Sub16ECT26918
Temp. 16-172017/06/11El PratA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-16300 m.ll.0'36"84Jornada Prèvia Campionat de Catalunya CadetECT26918
Temp. 16-172017/01/21SabadellP.C.Elvis Torrellas ChopardMSUB-16Llargada3.99 m.Campionat Catalunya Clubs Cadet en Pista CobertaCL84043
Temp. 17-182017/12/16SabadellP.C.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-161.000 m.ll.3'22"512ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL88049
Temp. 17-182018/05/30SerrahimaA.LL.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-16100 m.ll.12"920.91a Jornada Critèrium CampmanyECL88049
Temp. 17-182018/02/03SabadellP.C.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-16600 m.ll.1'43"39Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaECL88049
Temp. 17-182018/06/06SerrahimaA.LL.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-16Llargada4.82 m.0.62a Jornada Critèrium CampmanyCL88049
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-16Pes 4Kg09.22 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL88049
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Emma Cotonat DonatFSUB-16100 m.ll.15"8III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL71889
Temp. 16-172016/12/17SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-16300 m.ll.0'51"982a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL71889
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Emma Cotonat DonatFSUB-16300 m.t. (0,84)1'00"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL71889
Temp. 16-172017/01/28SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-1660 m.ll.09"884rt. Control Cadet en Pista CobertaECL71889
Temp. 16-172016/12/17SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-1660 m.t. (0,762)12"232a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL71889
Temp. 16-172017/01/28SabadellP.C.Emma Cotonat DonatFSUB-16Triple08.86 m.4rt. Control Cadet en Pista CobertaCL71889
Temp. 20202020/01/18GavàA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-161.000 m.ll.2'52"9Control de Promoció Baix LlobregatMCL91170
Temp. 18-192019/04/06L'HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16Llargada4.77 m.-0.1Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaCT28627
Temp. 17-182018/10/20SerrahimaA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-16200 m.ll.23"200.0Campionat Catalunya de Clubs Sub-20MCT26918
Temp. 18-192019/12/27PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16Pentatló SUB162.268 puntsJornada de Proves combimades d´hivern i controlCT28627
Temp. 17-182018/06/30CastellónA.LL.R. Pons - M. Gonzalez - M. Diez - J. TarratsMSUB-16Relleus 4x100 m.0'44"96XVII Campeonato de España Sub16E-
Temp. 18-192018/12/27PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16Pes 3Kg06.89 m.Jornada de Proves combinades d ?hivern i controlCT28627
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-16Martell 4Kg17.56 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL91170
Temp. 17-182018/06/10LleidaA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-16100 m.ll.11"370.0Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16ECT26918
Temp. 20202020/02/22SabadellP.C.Joan Salomon PagespetitMSUB-16600 m.ll.1'33"71Control Sub 16 i Sub18ECL91170
Temp. 18-192019/05/11Sta. Coloma GramanetA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-16600 m.ll.1'35"32Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL91170
Temp. 16-172017/05/01El PratA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-16100 m.ll.11"960.0Trofeu Pratenc PromocióECT26918
Temp. 18-192019/04/28SerrahimaA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-16300 m.ll.0'42"65Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL91170
Temp. 18-192019/05/25Mollet del VallèsA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-163.000 m.ll.09'57"19Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16ECL91170
Temp. 16-172017/06/07SerrahimaA.LL.Rafael Pous AndresMSUB-16100 m.ll.12"510.42ª Jornada Criterium Josep CampmanyECL87412
Temp. 18-192019/05/04L'HospitaletA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-16100 m.ll.13"670.1Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL91170
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-161.000 m.ll.3'58"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL80241
Temp. 18-192019/04/28SerrahimaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-161.500 m.ll.5'43"50Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL80225
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-1660 m.ll.09"21.0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL80241
Temp. 17-182018/01/13SabadellP.C.Laura Hua Saez MendozaFSUB-16300 m.ll.1'03"162ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL88047
Temp. 17-182018/01/27SabadellP.C.Carlos Valls ArenasMSUB-1660 m.ll.08"144ª Jornada Control Sub16 en Pista CobertaECL80249
Temp. 18-192019/04/28SerrahimaA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-16300 m.ll.0'55"25Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL88025
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-16300 m.ll.0'53"2VII Lligueta AtlèticaMCL88025
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-1660 m.ll.10"21.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88025
Temp. 18-192018/12/15SabadellP.C.Carlota Gallardo PingelFSUB-16600 m.ll.2'12"59Control Sub-16 en pista cobertaECL88025
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Laura Hua Saez MendozaFSUB-16Martell 3Kg14.34 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16CL88047
Temp. 17-182018/05/13El PratA.LL.Laura Hua Saez MendozaFSUB-16Martell 3Kg19.82 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10CL88047
Temp. 18-192019/12/15SabadellP.C.Laura Hua Saez MendozaFSUB-1660 m.ll.09"33Controls Absoluts en Pista Coberta (1a. Jornada)ECL88047
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Laura Hua Saez MendozaFSUB-1660 m.ll.09"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCL88047
Temp. 18-192019/05/04L'HospitaletA.LL.Laura Hua Saez MendozaFSUB-16100 m.ll.15"200.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECL88047
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Sara Molina SanchezFSUB-16Disc 800g09.99 m.VII Lligueta AtlèticaZ-2
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-16Disc 800g16.18 m.VII Lligueta AtlèticaCL88025
Temp. 18-192019/05/01El PratA.LL.Pol Farre EsteveMSUB-161.000 m.ll.3'46"5138è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL94358
Temp. 20202020/03/07L'HospitaletA.LL.Sara Molina SanchezFSUB-16300 m.ll.0'52"2VII Lligueta AtlèticaMZ-2
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-1660 m.ll.08"51.76a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL88711
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Clara Bages SanzFSUB-161.000 m.ll.4'08"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL85254
Temp. 16-172016/12/17SabadellP.C.Clara Bages SanzFSUB-16300 m.ll.0'53"742a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL85254
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Clara Bages SanzFSUB-1660 m.t. (0,762)10"80.7III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCL85254
Temp. 18-192018/12/01L'HospitaletA.LL.Pol Farre EsteveMSUB-163.000 m.ll.13'10"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)MCL94358
Temp. 16-172017/02/18SabadellP.C.Lino Lecuona MusolasMSUB-1660 m.t. (0,914)10"10Control Cadet-Juvenil i 60 tanques Júnior M en pista cobertaECT27251
Temp. 17-182018/06/10LleidaA.LL.Carlos Valls ArenasMSUB-16300 m.ll.0'40"51Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16ECL80249
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-161.000 m.ll.3'34"3III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCT25924
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.L. Lecuona - J. Tarrats - B. Miquel - L. FerretMSUB-16Relleus 4x300 m.2'58"6III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)M-
Temp. 16-172017/04/29Sant CeloniA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16300 m.ll.0'46"851ª Jornada Control Cadet-Juvenil-Junior (mati)ECT25924
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-16300 m.ll.0'41"5III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCT27251
Temp. 17-182018/03/17SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-1660 m.t. (0,762)09"11Campionat Catalunya Sub16 en pista cobertaECT25924
Temp. 16-172017/02/18SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-1660 m.t. (0,762)09"61Campionat de Catalunya Cadet de Proves Combinades en Pista CobertaECT25924
Temp. 17-182017/11/18Mar BellaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-1660 m.ll.08"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCT25924
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-1660 m.ll.08"50.7III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCT25924
Temp. 16-172017/06/17GavàA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-16100 m.ll.12"273.21a. Reunió de Velocitat "Ciutat de Gavà"ECT27251
Temp. 16-172016/11/05L'HospitaletA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-161.000 m.ll.3'21"2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (1ª Jornada)MCT27251
Temp. 16-172017/05/28SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16600 m.ll.1'52"54Campionat de Catalunya de Combinades JuvenilECT25924
Temp. 17-182018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16600 m.ll.1'48"40Camp. Catalunya Proves Combinades SUB16ECT25924
Temp. 16-172016/12/27PalafrugellA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Alçada1.40 m.Jornada Proves Combinades d´HivernCT25924
Temp. 17-182017/11/11L'HospitaletA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-161.000 m.ll.3'47"41ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaMCT25924
Temp. 17-182018/06/30CastellónA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16100 m.t. (0,762)15"111.6XVII Campeonato de España Sub16ECT25924
Temp. 16-172017/06/25Sta. Coloma G.A.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16100 m.t. (0,762)15"621.4Jornada Final Campionat de Catalunya CadetECT25924
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-1660 m.ll.09"52.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL87413
Temp. 17-182018/05/05SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16100 m.ll.13"670.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20ECT25924
Temp. 18-192018/12/15SabadellP.C.Laura Sampedro RestrepoFSUB-16300 m.ll.0'54"18Control Sub-16 en pista cobertaECL87413
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-1660 m.ll.07"51.2III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCT27251
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-16150 m.ll.24"02.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL87413
Temp. 18-192019/05/01El PratA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-16100 m.ll.16"12-0.738è Trofeu Pratenc AA de PromocióECL87413
Temp. 16-172017/05/07Sta. Coloma G.A.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16100 m.ll.13"892.2Final Campionat de Catalunya de ClubsECT25924
Temp. 17-182018/05/12PalafrugellA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Alçada1.42 m.Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"CT25924
Temp. 16-172017/05/28SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Hexatló SUB162.835 puntsCampionat de Catalunya de Combinades JuvenilCT25924
Temp. 16-172016/12/17SabadellP.C.Clara Bages SanzFSUB-1660 m.ll.09"382a Jornada Control Cadet en pista cobertaECL85254
Temp. 16-172017/06/11El PratA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-16300 m.t. (0,84)0'44"36Jornada Prèvia Campionat de Catalunya CadetECT27251
Temp. 18-192019/12/15SabadellP.C.Claudia Montbrio VilaFSUB-16200 m.ll.30"45Controls Absoluts en Pista Coberta (1a. Jornada)ECL77936
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Pol Farre EsteveMSUB-16300 m.ll.0'51"85Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)ECL94358
Temp. 17-182018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Javelina 500g17.16 m.Camp. Catalunya Proves Combinades SUB16CT25924
Temp. 18-192019/03/09Mar BellaA.LL.L. Bassas - T. Castells - B. Morcego- M. BlancoMSUB-16Relleus 4x300 m.2'49"3VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
Temp. 18-192019/02/09SabadellP.C.L. Bassas - M. Blanco A. Campins - B. MorcegoMSUB-16Relleus 4x300 m.2"48"59Cnat de Catalunya de 4×200 Sub16 en pista coberta (elim)E
Temp. 18-192019/03/30AscóA.LL.L. Bassas - M. Blanco - A. Campins - B. MorcegoMSUB-16Relleus 4x300 m.2'44"25Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 18-192019/03/30AscóA.LL.L. Bassas - M. Blanco - A. Campins - B. MorcegoMSUB-16Relleus 4x100 m.0'49"45Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 18-192019/04/06El PratA.LL.L. Bassas - M. Blanco - A. Campins - B. MorcegoMSUB-16Relleus 4x100 m.0'49"19Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
Temp. 16-172017/05/06CornelláA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Llargada4.81 m.1.63a. Jornada Control Cadet-Juvenil-JuniorCT25924
Temp. 18-192019/01/26SabadellP.C.Pol Farre EsteveMSUB-1660 m.ll.09"67Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)ECL94358
Temp. 18-192019/05/19El PratA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-161.000 m.ll.4'06"08Cnat. Catalunya Clubs Sub16ECL84008
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-1660 m.ll.08"91.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL77936
Temp. 16-172017/01/28SabadellP.C.Lino Lecuona MusolasMSUB-16Triple09.92 m.4rt. Control Cadet en Pista CobertaCT27251
Temp. 17-182017/12/09SabadellP.C.Claudia Montbrio VilaFSUB-16600 m.ll.1'54"951ª Jornada Sub 16 Pista CobertaECL77936
Temp. 18-192018/11/18La Mar BellaA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-16600 m.ll.2'02"76a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)MCL77936
Temp. 18-192019/04/27SerrahimaA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-163.000 m.ll.13'05"98Control Sub16, Sub18 i Sub20ECL84008
Temp. 17-182017/11/11L'HospitaletA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-16Alçada1.20 m.1ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaCL77936
Temp. 16-172017/03/04L'HospitaletA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-16100 m.ll.15"0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (5ª Jornada)MCL71904
Temp. 17-182018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Llargada4.99 m.-1.4Camp. Catalunya Proves Combinades SUB16CT25924
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-16300 m.ll.0'54"4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)MCL71904
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-1660 m.ll.08"802.0III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)MCL71904
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-16Triple07.69 m.0.1III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (2ª Jornada)CL80241
Temp. 16-172017/01/14Can DragóA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-16Llargada3.27 m.-0.4III Intercanvi Barcelona-Mataró INF-CAD (3ª Jornada)CL80241
Temp. 16-172017/02/18SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-16Pentatló SUB162.735 puntsCampionat de Catalunya Cadet de Proves Combinades en Pista CobertaCT25924
Temp. 16-172016/11/19Mar BellaA.LL.