Select Page
previous arrow
next arrow
Slider

Marques Curses Temporada 2018/19

DataLlocTipusAtletaSexeCategoriaProvaMarcaVentCompeticioM/E%Licencia
2020/02/16SabadellP.C.Jacopo Trabaldo TognaMSUB-161.000 m.ll.2'56"91Control Sub 16 i Sub18 en pista cobertaECL96872
2020/02/22L'HospitaletA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-101.000 m.ll.4'08"5Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL91676
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Sara Amo DiazFSUB-101.000 m.ll.4'04"3VII Lligueta AtlèticaMCL96855
2020/01/19SabadellP.C.Maia Salomon PagespetitFSUB-121.000 m.ll.3'31"5510è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieECL77939
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-101.000 m.ll.4'21"7VII Lligueta AtlèticaMCL84018
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Claudia Nielfa RocaFSUB-101.000 m.ll.4'23"7VII Lligueta AtlèticaMCL96865
2020/01/18GavàA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-161.000 m.ll.2'52"9Control de Promoció Baix LlobregatMCL91170
2020/02/22L'HospitaletA.LL.Alisa DyominaFSUB-101.000 m.ll.3'49"2Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL298
2020/02/22L'HospitaletA.LL.Sara Amo DiazFSUB-101.000 m.ll.3'58"3Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL96855
2020/02/16SabadellP.C.Maia Salomon PagespetitFSUB-121.000 m.ll.3'26"6210è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieECL77939
2020/02/22L'HospitaletA.LL.Chloe Bartoli MaciaFSUB-101.000 m.ll.4'21"0Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL93547
2020/01/26SabadellP.C.Joan Salomon PagespetitMSUB-161.000 m.ll.2'54"36Control Pista Coberta Sub16 - 4a. jornadaECL91170
2020/01/26SabadellP.C.Jacopo Trabaldo TognaMSUB-161.000 m.ll.3'00"35Control Pista Coberta Sub16 - 4a. jornadaECL96872
2020/01/18MataróA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-101.000 m.ll.4'08"0Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL91676
2020/01/18MataróA.LL.Pol Serrapiñana RamonMSUB-101.000 m.ll.4'35"3Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL89862
2020/01/18MataróA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-141.000 m.ll.4'30"4Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL85257
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Claudia Nielfa RocaFSUB-101.000 m.m.8'19"1VII Lligueta AtlèticaMCL96865
2020/02/15SabadellP.C.Javier Ricardo Subias ArillaMVET M-501.500 m.ll.4'37"71VIII Campeonato de Clubes Master en Pista CubiertaE88.30CT25471
2020/02/01SabadellP.C.Javier Ricardo Subias ArillaMVET M-501.500 m.ll.4'35"76Campionat de Catalunya de Clubs Màster Pista CobertaE88.92CT25471
2020/01/12SabadellP.C.Jordi Alegre LopezMSUB-201.500 m.ll.4'20"21Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECT25736
2020/02/15SalamancaP.C.Tomas Revilla SanguesaMSUB-231.500 m.ll.4'04"34XXXIV Campeonato de España Sub23 en Pista CubiertaECT24016
2020/01/19SabadellP.C.Tomas Revilla SanguesaMSUB-231.500 m.ll.3'58"37Control Absolut en Pista Coberta (6a. Jornada)ECT24016
2020/02/15SalamancaP.C.Tomas Revilla SanguesaMSUB-231.500 m.ll.3'59"36XXXIV Campeonato de España Sub23 en Pista CubiertaECT24016
2020/01/12SabadellP.C.Paula Blasi CairolFSUB-181.500 m.ll.4'50"38Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECT28518
2020/02/01SabadellP.C.Olivier DeldicqueMSUB-181.500 m.ll.4'52"66Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 4a. jornadaECL29890
2020/02/16SabadellP.C.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-181.500 m.ll.4'26"81Control Sub 16 i Sub18 en pista cobertaECL92336
2020/02/16SabadellP.C.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-181.500 m.ll.4'26"81Control Sub 16 i Sub18 en pista cobertaECL92336
2020/02/01SabadellP.C.Paula Blasi CairolFSUB-181.500 m.ll.4'51"99Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 4a. jornadaECT28518
2020/02/01SabadellP.C.Mathias DeldicqueMSUB-181.500 m.ll.4'41"22Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 4a. jornadaECL96856
2020/02/01SabadellP.C.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-181.500 m.ll.4'34"03Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 4a. jornadaECL92336
2020/02/01SabadellP.C.Jordi Alegre LopezMSUB-201.500 m.ll.4'13"18Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 4a. jornadaECT25736
2020/01/04SabadellP.C.Victor Blasi CairolMSUB-181.500 m.ll.4'06"14Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCECT27258
2020/02/23SabadellP.C.Manuel Salvador TarrasonMVET M-601.500 m.ll.4'50"9525è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE90.97CT87
2020/01/18GavàA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-122.000 m.ll.07'44"9Control de Promoció Baix LlobregatMCL77939
2020/01/18MataróA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-122.000 m.ll.08'25"1Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL84038
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Sebastian DeldicqueMSUB-142.000 m.ll.07'50"09Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL96857
2020/01/18MataróA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-122.000 m.ll.07'46"5Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL90148
2020/01/18MataróA.LL.Mario Alonso GarciaMSUB-122.000 m.ll.07'58"9Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL88013
2020/02/01SabadellP.C.Manuel Salvador TarrasonMVET M-603.000 m.ll.10'37"89Campionat de Catalunya de Clubs Màster Pista CobertaE86.52CT87
2020/01/12SabadellP.C.Paula Vall-Llovera AltesFSUB-233.000 m.ll.11'42"39Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECT26253
2020/01/04SabadellP.C.Joan Sole MoralesMSUB-203.000 m.ll.08'54"51Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCECT26246
2020/02/02SabadellP.C.Pol Quingles DaviMSUB-203.000 m.ll.10'31"84Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECL499
2020/02/02SabadellP.C.Victor Blasi CairolMSUB-183.000 m.ll.09'02"16Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECT27258
2020/01/26SabadellP.C.Joan Sole MoralesMSUB-203.000 m.ll.08'47"28Campionat de Catalunya Sub23 en Pista Coberta (+3.000 m.ll. Absolut)ECT26246
2020/01/04SabadellP.C.Josep Salomon PagespetitMSUB-183.000 m.ll.10'05"92Control Absolut en pista coberta (3a. jornada)ECT28428
2020/01/12SabadellP.C.Xavier Espino ComasMSENIOR3.000 m.ll.09'43"13Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECT25534
2020/02/15SabadellP.C.Manuel Salvador TarrasonMVET M-603.000 m.ll.10'27"53VIII Campeonato de Clubes Master en Pista CubiertaE87.95CT87
2020/01/26El VendrellMarxaMario Andreu Bassas GarrityMSUB-2010 Km marxa ruta0:48'41"0Campionat de Catalunya Absolut-Sub20-18 (10 Km)MCT24491
2020/02/16TorreviejaA.LL.Mario Andreu Bassas GarrityMSUB-2010 Km marxa ruta0:50'52Campeonato de España de Marcha por Federaciones Sub20 y Sub16ECT24491
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Sara Amo DiazFSUB-1060 m.ll.10"5Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL96855
2020/02/02SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-1860 m.ll.07"64Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECT28367
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Marta Llorca SimoFSUB-1060 m.ll.11"1Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL84018
2020/01/26SabadellP.C.Maria Cercos BallesterFSUB-2360 m.ll.08"52Campionat de Catalunya Sub23 en Pista Coberta (+3.000 m.ll. Absolut)ECL28753
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Claudia Nielfa RocaFSUB-1060 m.ll.10"7Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL96865
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Damia Vilanova FarreMSUB-1060 m.ll.12"6Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL92348
2020/02/02SabadellP.C.Iberic Alberola GrauMSUB-1860 m.ll.08"72Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECL177
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Bruno Rengel MorachoMSUB-1060 m.ll.12"0Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL95083
2020/02/01SabadellP.C.Alejandro Omedas GasionMVET M-3560 m.ll.07"72Campionat de Catalunya de Clubs Màster Pista CobertaE86.27CT25469
2020/01/25SabadellP.C.Maia Salomon PagespetitFSUB-1260 m.ll.11"7510è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieECL77939
2020/02/02SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR60 m.ll.08"02Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECL19973
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Sara Amo DiazFSUB-1060 m.ll.10"3VII Lligueta AtlèticaMCL96855
2020/02/02SabadellP.C.Maria Cercos BallesterFSUB-2360 m.ll.08"63Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECL28753
2020/02/16SabadellP.C.Ignasi Queralt AlarconMSUB-1460 m.ll.08"2910è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieECL92341
2020/02/23SabadellP.C.Juan Corominas CarreteroMVET M-6560 m.ll.10"0625è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE80.42CT110
2020/02/23SabadellP.C.Miquel Angel Revilla GarciaMVET M-5560 m.ll.08"9225è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE84.98CT148
2020/02/23SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-5060 m.ll.08"1625è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE88.48CT17223
2020/02/23SabadellP.C.Jordi Llansana ArnalotMVET M-4060 m.ll.07"7525è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE88.65CT4850
2020/02/23SabadellP.C.Alejandro Omedas GasionMVET M-3560 m.ll.07"6525è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE87.06CT25469
2020/02/22SabadellP.C.Cristina Lorente TresserresFSUB-1860 m.ll.09"44Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECL29335
2020/02/22SabadellP.C.Sara Iniesta JovaniFSUB-2360 m.ll.08"57Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECL25394
2020/02/22SabadellP.C.Marina Zafrilla LópezFSUB-2360 m.ll.08"43Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECT23789
2020/02/22SabadellP.C.Alessio CesaranoMSENIOR60 m.ll.07"60Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECT146
2020/02/22SabadellP.C.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-1660 m.ll.07"77Control Sub 16 i Sub18ECL71873
2020/02/19SabadellP.C.Albert Balada ElizondoMSENIOR60 m.ll.07"10Míting Internacional de Catalunya en pista cobertaECT21655
2020/02/16SabadellP.C.Jana Amat FerrerFSUB-1260 m.ll.08"7110è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieECL83992
2020/02/15SabadellP.C.Alejandro Omedas GasionMVET M-3560 m.ll.07"76VIII Campeonato de Clubes Master en Pista CubiertaE85.82CT25469
2020/02/02SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-2360 m.ll.08"79Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECL26244
2020/02/08SabadellP.C.Albert Balada ElizondoMSENIOR60 m.ll.07"1644è Campionat de Catalunya Absolut en Pista Coberta (-3.000 m.ll.)ECT21655
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Marta Osorio PeñaFSUB-860 m.ll.12"6VII Lligueta AtlèticaMCL96866
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-1460 m.ll.09"2VII Lligueta AtlèticaMCL71920
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Claudia Nielfa RocaFSUB-1060 m.ll.10"6VII Lligueta AtlèticaMCL96865
2020/01/25SabadellP.C.Cristina Campins OteroFSUB-1260 m.ll.10"2410è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieECL206
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-1260 m.ll.11"5VII Lligueta AtlèticaMCL88040
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Alba Malo GonzalezFSUB-1260 m.ll.11"1VII Lligueta AtlèticaMCL92333
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1260 m.ll.09"6VII Lligueta AtlèticaMCL77939
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Nil Roca RamirezMSUB-1460 m.ll.10"3VII Lligueta AtlèticaMCL96870
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Marc Malo GonzalezMSUB-1460 m.ll.09"8VII Lligueta AtlèticaMCL92334
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Arnau Esquius GuardiaMSUB-1060 m.ll.11"1VII Lligueta AtlèticaMCL96859
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Bruc Maestro BurrelMSUB-1060 m.ll.11"4VII Lligueta AtlèticaMCL96864
2020/01/25SabadellP.C.Martina Hurtado CampsFSUB-1460 m.ll.09"5110è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieECL77938
2020/01/04SabadellP.C.Lucas Sarro TaureMSUB-2060 m.ll.07"44Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCECL26032
2020/01/25SabadellP.C.Maia Salomon PagespetitFSUB-1260 m.ll.10"2210è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieECL77939
2020/01/18MataróA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-1260 m.ll.10"6Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL84039
2020/01/19SabadellP.C.Llorenç Gracia PuigMSUB-2360 m.ll.08"29Control Absolut en Pista Coberta (6a. Jornada)ECL27046
2020/01/19SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR60 m.ll.07"96Control Absolut en Pista Coberta (6a. Jornada)ECL19973
2020/01/18MataróA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1260 m.ll.08"9Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL83992
2020/01/18MataróA.LL.Cristina Campins OteroFSUB-1260 m.ll.10"0Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL206
2020/01/18MataróA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-1260 m.ll.09"1Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL90148
2020/01/18MataróA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-1260 m.ll.10"2Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL85260
2020/01/18GavàA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-1460 m.ll.09"4Control de Promoció Baix LlobregatMCL77938
2020/01/26SabadellP.C.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-1660 m.ll.07"76Control Pista Coberta Sub16 - 4a. jornadaECL71873
2020/01/17SabadellP.C.Albert Balada ElizondoMSENIOR60 m.ll.07"16Control absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)ECT21655
2020/01/17SabadellP.C.Albert Balada ElizondoMSENIOR60 m.ll.07"20Control absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)ECT21655
2020/01/12SabadellP.C.Jana Hurtado CampsFSUB-1660 m.ll.08"51Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECT28627
2020/01/12SabadellP.C.Lucas Sarro TaureMSUB-2060 m.ll.07"38Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECL26032
2020/01/12SabadellP.C.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-1660 m.ll.07"89Controls Pista Coberta Sub16 - 3a. jornadaECL71873
2020/01/10SabadellP.C.Cristina Lorente TresserresFSUB-1860 m.ll.09"87Controls Absoluts en Pista Coberta (4a. Jornada)ECL29335
2020/01/10SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-1860 m.ll.07"59Controls Absoluts en Pista Coberta (4a. Jornada)ECT28367
2020/01/19SabadellP.C.Alba Ferret BlancoFSUB-2060 m.ll.08"99Control Absolut en Pista Coberta (6a. Jornada)ECL26029
2020/02/23SabadellP.C.Mercedes Delgado GonzalezFVET F-6560 m.ll.11"1525è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE82.96CT111
2020/01/26SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-1660 m.ll.08"27Control Pista Coberta Sub16 - 4a. jornadaECL83995
2020/01/26SabadellP.C.Jana Hurtado CampsFSUB-1660 m.ll.08"54Control Pista Coberta Sub16 - 4a. jornadaECT28627
2020/01/25SabadellP.C.Cristina Campins OteroFSUB-1260 m.t. (0,5)12"4010è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieECL206
2020/02/22L'HospitaletA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-1260 m.t. (0,5)12"1Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL92349
2020/02/22L'HospitaletA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-1260 m.t. (0,5)11"5Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL90148
2020/02/22L'HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1260 m.t. (0,5)10"5Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL83992
2020/02/22L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-1260 m.t. (0,5)12"7Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL93546
2020/02/22L'HospitaletA.LL.Cristina Campins OteroFSUB-1260 m.t. (0,5)12"7Control Sub10, Sub12 i Sub14 (3a. jornada)MCL206
2020/01/18GavàA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1260 m.t. (0,5)11"7Control de Promoció Baix LlobregatMCL77939
2020/01/18MataróA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1460 m.t. (0,84)10"6Control Sub10, Sub12 i Sub14 (1a. jornada)MCL85257
2020/01/19SabadellP.C.Alba Ferret BlancoFSUB-2060 m.t. (0,84)10"70Control Absolut en Pista Coberta (6a. Jornada)ECL26029
2020/02/23SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-6060 m.t. (0,84)12"6025è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE73.25CT18134
2020/01/11SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-2360 m.t. (0,84)10"50Cnt. Catalunya Proves Combinades AbsolutECL26244
2020/02/22SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-2360 m.t. (0,84)10"56Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECL26244
2020/02/22SabadellP.C.Maria Cercos BallesterFSUB-2360 m.t. (0,84)11"36Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECL28753
2020/02/16SabadellP.C.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1460 m.t. (0,84)10"7110è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieECL85257
2020/01/11SabadellP.C.Maria Poch EsteveFSUB-2060 m.t. (0,84)10"29Cnt. Catalunya Proves Combinades AbsolutECT26047
2020/02/15SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-6060 m.t. (0,84)12"08VIII Campeonato de Clubes Master en Pista CubiertaE76.41CT18134
2020/01/12SabadellP.C.Alba Ferret BlancoFSUB-2060 m.t. (0,84)11"14Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECL26029
2020/01/26SabadellP.C.Maria Cercos BallesterFSUB-2360 m.t. (0,84)10"69Campionat de Catalunya Sub23 en Pista Coberta (+3.000 m.ll. Absolut)ECL28753
2020/01/26SabadellP.C.Sara Iniesta JovaniFSUB-2360 m.t. (0,84)10"59Campionat de Catalunya Sub23 en Pista Coberta (+3.000 m.ll. Absolut)ECL25394
2020/02/09SabadellA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-1860 m.t. (0,762)09"41Campionat de Catalunya Sub18 de Proves Combinades en P. C.ECT25924
2020/01/19SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-1860 m.t. (0,762)09"55Control Absolut en Pista Coberta (6a. Jornada)ECT25924
2020/02/01SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-1860 m.t. (0,762)09"56Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 4a. jornadaECT25924
2020/02/08SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-5060 m.t. (0,914)11"40Control Màster en pista cobertaE73.95CT17223
2020/02/08SabadellP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-4560 m.t. (0,991)09"76Control Màster en pista cobertaE85.04CT22243
2020/02/23SabadellP.C.Juan Manuel Sanchez LealMVET M-4560 m.t. (0,991)10"3825è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE79.29CT26999
2020/02/01SabadellP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-4560 m.t. (0,991)09"85Campionat de Catalunya de Clubs Màster Pista CobertaE84.26CT22243
2020/01/04SabadellP.C.Lino Lecuona MusolasMSUB-2060 m.t. (1,00)10"20Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCECT27251
2020/01/12SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR60 m.t. (1,067)10"43Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECL17308
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-14150 m.ll.23"2Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL71920
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Roc Palomar BocosMSUB-14150 m.ll.23"9Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL89861
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-14150 m.ll.24"5Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL88029
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-14150 m.ll.22"7Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL77938
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-14150 m.ll.23"6Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL92321
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-14150 m.ll.24"5Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL90788
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Nil Roca RamirezMSUB-14150 m.ll.26"8Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL96870
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14150 m.ll.21"9Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL85257
2020/01/17SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23200 m.ll.29"46Control absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)ECL26244
2020/01/12SabadellP.C.Pia Fontsere GelpiFSUB-20200 m.ll.28"50Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECL27363
2020/02/01SabadellP.C.Alejandro Omedas GasionMVET M-35200 m.ll.25"48Campionat de Catalunya de Clubs Màster Pista CobertaE81.12CT25469
2020/01/26SabadellP.C.Maria Cercos BallesterFSUB-23200 m.ll.28"20Campionat de Catalunya Sub23 en Pista Coberta (+3.000 m.ll. Absolut)ECL28753
2020/02/02SabadellP.C.Maria Cercos BallesterFSUB-23200 m.ll.29"09Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECL28753
2020/01/17SabadellP.C.Lino Lecuona MusolasMSUB-20200 m.ll.24"72Control absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)ECT27251
2020/02/02SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23200 m.ll.29"20Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECL26244
2020/02/23SabadellP.C.Francesc Bonfill BeneitMVET M-40200 m.ll.23"7525è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE88.38CT8717
2020/01/12SabadellP.C.Albert Balada ElizondoMSENIOR200 m.ll.22"85Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECT21655
2020/02/23SabadellP.C.Juan Corominas CarreteroMVET M-65200 m.ll.34"8625è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE72.26CT110
2020/02/23SabadellP.C.Miquel Angel Revilla GarciaMVET M-55200 m.ll.30"2225è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE77.83CT148
2020/02/23SabadellP.C.Alejandro Omedas GasionMVET M-35200 m.ll.25"2825è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE81.76CT25469
2020/02/02SabadellP.C.Iberic Alberola GrauMSUB-18200 m.ll.29"01Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECL177
2020/02/02SabadellP.C.Abebe Campos DiazMSUB-18200 m.ll.25"82Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECL29337
2020/02/02SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-18200 m.ll.25"18Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECT28367
2020/02/02SabadellP.C.Tomas Castells VanaclochaMSUB-18200 m.ll.26"77Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECL88016
2020/02/02SabadellP.C.Albert Balada ElizondoMSENIOR200 m.ll.22"70Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECT21655
2020/02/02SabadellP.C.Roger Pons OlivanMSUB-18200 m.ll.22"51Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECT26918
2020/01/04SabadellP.C.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-18200 m.ll.23"87Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCECT28427
2020/02/15SabadellP.C.Jordi Llansana ArnalotMVET M-40200 m.ll.25"63VIII Campeonato de Clubes Master en Pista CubiertaE83.11CT4850
2020/02/15SerrahimaA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-14220 m.t. (0,762)0'37"80II Control d hivernECL77938
2020/01/26SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16300 m.ll.0'48"85Control Pista Coberta Sub16 - 4a. jornadaECL80225
2020/02/22SabadellP.C.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16300 m.ll.0'39"86Control Sub 16 i Sub18ECL71873
2020/02/22SabadellP.C.Jana Hurtado CampsFSUB-16300 m.ll.0'43"83Control Sub 16 i Sub18ECT28627
2020/01/26SabadellP.C.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16300 m.ll.0'39"92Control Pista Coberta Sub16 - 4a. jornadaECL71873
2020/01/26SabadellP.C.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-16300 m.ll.0'49"39Control Pista Coberta Sub16 - 4a. jornadaECL90789
2020/01/12SabadellP.C.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16300 m.ll.0'40"15Controls Pista Coberta Sub16 - 3a. jornadaECL71873
2020/01/26SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-16300 m.ll.0'42"95Control Pista Coberta Sub16 - 4a. jornadaECL83995
2020/01/12SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-16300 m.ll.0'46"64Controls Pista Coberta Sub16 - 3a. jornadaECL83995
2020/01/12SabadellP.C.Jana Hurtado CampsFSUB-16300 m.ll.0'44"24Controls Pista Coberta Sub16 - 3a. jornadaECT28627
2020/01/26SabadellP.C.Jana Hurtado CampsFSUB-16300 m.ll.0'43"23Control Pista Coberta Sub16 - 4a. jornadaECT28627
2020/02/15SerrahimaA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16300 m.t. (0,762)0'48"88II Control d hivernECT28627
2020/02/22SabadellP.C.Pablo Morales FernandezMSUB-18400 m.ll.0'58"61Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECL95150
2020/01/10SabadellP.C.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-18400 m.ll.0'53"55Controls Absoluts en Pista Coberta (4a. Jornada)ECT28427
2020/02/22SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.ll.0'58"24Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECL17308
2020/01/10SabadellP.C.Francesc Bonfill BeneitMVET M-40400 m.ll.0'54"22Controls Absoluts en Pista Coberta (4a. Jornada)E85.17CT8717
2020/02/22SabadellP.C.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-18400 m.ll.0'57"98Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECL29050
2020/02/22SabadellP.C.Tomas Castells VanaclochaMSUB-18400 m.ll.0'58"68Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECL88016
2020/02/22SabadellP.C.Tomas Cañellas ClapersMSUB-20400 m.ll.0'52"22Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECT27252
2020/02/22SabadellP.C.Abebe Campos DiazMSUB-18400 m.ll.0'56"36Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECL29337
2020/01/10SabadellP.C.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-18400 m.ll.0'59"75Controls Absoluts en Pista Coberta (4a. Jornada)ECL29050
2020/02/22SabadellP.C.Lino Lecuona MusolasMSUB-20400 m.ll.0'56"17Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECT27251
2020/01/12SabadellP.C.Roger Pons OlivanMSUB-18400 m.ll.0'50"19Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECT26918
2020/02/22SabadellP.C.Albert Campins OteroMSUB-18400 m.ll.0'53"71Control Sub 16 i Sub18ECT29850
2020/02/22SabadellP.C.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-18400 m.ll.0'52"31Control Sub 16 i Sub18ECT28427
2020/02/22SabadellP.C.Paula Blasi CairolFSUB-18400 m.ll.0'59"75Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECT28518
2020/02/16SabadellP.C.Sara Amo DiazFSUB-10400 m.ll.1'23"0210è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieECL96855
2020/02/15SabadellP.C.Francesc Bonfill BeneitMVET M-40400 m.ll.0'55"09VIII Campeonato de Clubes Master en Pista CubiertaE83.83CT8717
2020/01/19SabadellP.C.Pablo Morales FernandezMSUB-18400 m.ll.0'59"68Control Absolut en Pista Coberta (6a. Jornada)ECL95150
2020/02/01SabadellP.C.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-18400 m.ll.0'58"09Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 4a. jornadaECL29050
2020/02/23SabadellP.C.Joaquim Bigorda BoschMVET M-50400 m.ll.1'07"4525è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE75.40CT25420
2020/01/19SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-18400 m.ll.0'56"35Control Absolut en Pista Coberta (6a. Jornada)ECT28367
2020/01/19SabadellP.C.Lino Lecuona MusolasMSUB-20400 m.ll.0'55"66Control Absolut en Pista Coberta (6a. Jornada)ECT27251
2020/01/19SabadellP.C.Albert Campins OteroMSUB-18400 m.ll.0'53"60Control Absolut en Pista Coberta (6a. Jornada)ECT29850
2020/01/19SabadellP.C.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-18400 m.ll.0'53"15Control Absolut en Pista Coberta (6a. Jornada)ECT28427
2020/01/19SabadellP.C.Tomas Cañellas ClapersMSUB-20400 m.ll.0'51"90Control Absolut en Pista Coberta (6a. Jornada)ECT27252
2020/02/01SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-40400 m.ll.1'00"28Campionat de Catalunya de Clubs Màster Pista CobertaE77.16CT25684
2020/02/01SabadellP.C.Albert Campins OteroMSUB-18400 m.ll.0'54"32Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 4a. jornadaECT29850
2020/02/01SabadellP.C.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-18400 m.ll.0'52"60Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 4a. jornadaECT28427
2020/02/01SabadellP.C.Tomas Cañellas ClapersMSUB-20400 m.ll.0'50"99Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 4a. jornadaECT27252
2020/01/04SabadellP.C.Roger Pons OlivanMSUB-18400 m.ll.0'50"46Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCECT26918
2020/02/08VallsA.LL.Miquel Sanchez PedretMSUB-23400 m.ll.0'52"05Control Febrer 2ECT23536
2020/01/10SabadellP.C.Tomas Cañellas ClapersMSUB-20400 m.ll.0'52"89Controls Absoluts en Pista Coberta (4a. Jornada)ECT27252
2020/01/12SabadellP.C.Irene Mas LloberaFSENIOR400 m.ll.1'09"53Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECL24239
2020/02/22SabadellP.C.Oliver Johnson MartiMSUB-18400 m.ll.0'59"33Control Absolut en pista coberta (8a Jornada)ECL94792
2020/01/19SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.ll.0'58"06Control Absolut en Pista Coberta (6a. Jornada)ECL17308
2020/01/12SabadellP.C.Joan Salomon PagespetitMSUB-16600 m.ll.1'34"89Controls Pista Coberta Sub16 - 3a. jornadaECL91170
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-12600 m.ll.2'29"5VII Lligueta AtlèticaMCL88040
2020/01/12SabadellP.C.Daniel Ibañez MuñozMSUB-16600 m.ll.2'14"34Controls Pista Coberta Sub16 - 3a. jornadaECL88032
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-12600 m.ll.2'04"0Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL88052
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Christian Prado CollMSUB-12600 m.ll.2'04"3Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL88042
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14600 m.ll.1'50"9Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL85257
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Nil Roca RamirezMSUB-14600 m.ll.2'15"6Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL96870
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-14600 m.ll.1'59"9VII Lligueta AtlèticaMCL71920
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Alba Malo GonzalezFSUB-12600 m.ll.2'39"3VII Lligueta AtlèticaMCL92333
2020/02/22SabadellP.C.Joan Salomon PagespetitMSUB-16600 m.ll.1'33"71Control Sub 16 i Sub18ECL91170
2020/01/26SabadellP.C.Abril Gonzalez CostaFSUB-16600 m.ll.1'48"32Control Pista Coberta Sub16 - 4a. jornadaECL88704
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-12600 m.ll.2'08"7Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL80231
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12600 m.ll.2'27"0Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL93546
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-12600 m.ll.2'34"9Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL88040
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-14600 m.ll.1'58"6Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL77938
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-14600 m.ll.2'01"6Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL71920
2020/02/02SabadellA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-12600 m.ll.1'57"7510è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieECL77939
2020/02/08L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-12600 m.ll.1'59"0VII Lligueta AtlèticaMCL77939
2020/02/01Sta Coloma de G.A.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-12600 m.ll.2'19"1Control Sub10, Sub12 i Sub14 (2a. jornada)MCL77140
2020/02/23SabadellP.C.Tomas Palleja EchevarrietaMVET M-60800 m.ll.2'25"4425è. Campionat de Catalunya Master en Pista CobertaE86.81CT21375
2020/01/04SabadellP.C.Joan Bru GomezMSUB-20800 m.ll.1'59"33Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCECT25737
2020/01/17SabadellP.C.Miquel Sanchez PedretMSUB-23800 m.ll.1'59"71Control absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)ECT23536
2020/01/11SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23800 m.ll.2'45"56Cnt. Catalunya Proves Combinades AbsolutECL26244
2020/01/11SabadellP.C.Maria Poch EsteveFSUB-20800 m.ll.2'51"21Cnt. Catalunya Proves Combinades AbsolutECT26047
2020/02/01SabadellP.C.Tomas Palleja EchevarrietaMVET M-60800 m.ll.2'26"05Campionat de Catalunya de Clubs Màster Pista CobertaE86.45CT21375
2020/02/02SabadellP.C.Tomas Revilla SanguesaMSUB-23800 m.ll.1'53"36Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECT24016
2020/02/02SabadellP.C.Joan Bru GomezMSUB-20800 m.ll.1'56"89Control Absolut en pista coberta (7a Jornada)ECT25737
2020/02/09SabadellA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-18800 m.ll.2'38"11Campionat de Catalunya Sub18 de Proves Combinades en P. C.ECT25924
2020/01/17SabadellP.C.Claudia Gallego SoteloFSENIOR800 m.ll.2'17"10Control absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)ECT21349
2020/01/17SabadellP.C.Paula Blasi CairolFSUB-18800 m.ll.2'14"43Control absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)ECT28518
2020/01/17SabadellP.C.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-18800 m.ll.2'05"64Control absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)ECL92336
2020/01/17SabadellP.C.Joan Bru GomezMSUB-20800 m.ll.1'59"43Control absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)ECT25737
2020/01/26SabadellP.C.Miquel Sanchez PedretMSUB-23800 m.ll.1'57"54Campionat de Catalunya Sub23 en Pista Coberta (+3.000 m.ll. Absolut)ECT23536
2020/01/26SabadellP.C.Tomas Revilla SanguesaMSUB-23800 m.ll.1'53"74Campionat de Catalunya Sub23 en Pista Coberta (+3.000 m.ll. Absolut)ECT24016
2020/01/12SabadellP.C.Claudia Gallego SoteloFSENIOR800 m.ll.2'19"59Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECT21349
2020/02/08SabadellP.C.Tomas Revilla SanguesaMSUB-23800 m.ll.3'53"8044è Campionat de Catalunya Absolut en Pista Coberta (-3.000 m.ll.)ECT24016
2020/02/08SabadellP.C.Paula Blasi CairolFSUB-18800 m.ll.2'15"7144è Campionat de Catalunya Absolut en Pista Coberta (-3.000 m.ll.)ECT28518
2020/02/15SabadellP.C.Tomas Palleja EchevarrietaMVET M-60800 m.ll.2'23"64VIII Campeonato de Clubes Master en Pista CubiertaE87.90CT21375
2020/01/12SabadellP.C.Tomas Revilla SanguesaMSUB-23800 m.ll.1'53"83Campionat Catalunya Clubs "B" - PCECT24016
2020/02/19SabadellP.C.Paula Blasi CairolFSUB-18800 m.ll.2'13"15Míting Internacional de Catalunya en pista cobertaECT28518
2020/02/15SabadellP.C.T. Blanco - T. Palleja - J. Manuel - A. OmedasMVET M-45Relleus 4x200 m.1'46"98VIII Campeonato de Clubes Master en Pista CubiertaE81.42
2020/01/25SabadellP.C.Amal Essaryati - B. Daoudi - C. Campins - M. SalomonFSUB-12Relleus 4x200 m.2'19"8110è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieE
2020/02/16SabadellP.C.J. Amat - C. Campins - l. Rubio - M. SalomonFSUB-12Relleus 4x200 m.2'11"3310è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieE
2020/02/16SabadellP.C.O. Bosch - O. Feliubadalo - I. Queralt - R. StasnyMSUB-14Relleus 4x200 m.2'01"53Cnat. de Catalunya de 4x200 Sub14 en Pista Cobertas (eliminatòries)E
2020/02/16SabadellP.C.J. Catala - V. Gasto - M. Hurtado - M. LlorcaFSUB-14Relleus 4x200 m.2'06"52Cnat. de Catalunya de 4x200 Sub14 en Pista Cobertas (eliminatòries)E
2020/02/02SabadellA.LL.J. Amat - C. Campins - l. Rubio - M. SalomonFSUB-12Relleus 4x200 m.2'15"0710è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. C.- 7è Memorial Natàlia AmieE
2020/02/01SabadellP.C.T. Palleja - C. Teruel - S. Martin - J. ManuelMVET M-35Relleus 4x200 m.1'50"78Campionat de Catalunya de Clubs Màster Pista CobertaE79.77
2020/02/16SabadellP.C.B. Arques - L. Bassas - J. Salomon - J. TrabaldoMSUB-16Relleus 4x300 m.2'54"49Cnat. de Catalunya de 4x300 Sub16 en Pista Cobertas (eliminatòries)E
2020/01/12SabadellP.C.J. Bru Gomez - T. Cañellas Clapers - R. Pons Olivan - A. Balada ElizondoMSENIORRelleus 4x400 m.3'27"57Campionat Catalunya Clubs "B" - PCE
2020/01/04SabadellP.C.M. Gonzalez Herrojo - R. Pons Olivan - J Tarrats Castillo - L. Lecuona MusolasMSUB-20Relleus 4x400 m.3'33"87Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCE
2020/01/12SabadellP.C.C. Gallego Sotelo - S. Perez Garcia - P. Vall-llovera Altes - M. Cercos BallesterFSENIORRelleus 4x400 m.4'13"67Campionat Catalunya Clubs "B" - PCE