previous arrow
next arrow
Slider

Millors Marques Temporada 2017/18

DataLlocTipusAtletaSexeCategoriaProvaMarcaVentCompeticioM/E%
2017/02/17HospitaletA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-101.000 m.ll.4'09"34ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/12/03GavàA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-451.000 m.ll.3'26"82Control de Proves Combinades per Pista CobertaE71.85
2017/12/03GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-181.000 m.ll.3'14"13Control de Proves Combinades per Pista CobertaE
2018/05/05SerrahimaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-161.000 m.ll.3'35"05Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/05/19AscóA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-101.000 m.ll.4'04"10Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub10E
2018/05/13El PratA.LL.Christian Prado CollMSUB-101.000 m.ll.3'41"0Campionat Catalunya Clubs Sub10M
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-141.000 m.ll.4'30"86a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2017/11/11L'HospitaletA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-161.000 m.ll.3'45"31ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-101.000 m.ll.4'47"54ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/12/16SabadellP.C.Matafe Gasset VilardagaFSUB-161.000 m.ll.3'36"962ª Jornada Sub 16 Pista CobertaE
2017/11/11L'HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-141.000 m.ll.3'55"61ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-141.000 m.ll.3'25"15Jornada Final Campionat Catalunya Sub14E
2017/12/16SabadellP.C.Anais Molina CastilloFSUB-161.000 m.ll.3'58"172ª Jornada Sub 16 Pista CobertaE
2017/12/16SabadellP.C.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-161.000 m.ll.3'22"512ª Jornada Sub 16 Pista CobertaE
2018/05/19AscóA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-101.000 m.ll.4'01"94Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub10E
2018/05/19AscóA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-141.000 m.ll.3'23"44Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14E
2018/02/03Castellar del V.A.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-101.000 m.ll.5'12"3Control Pista Sub10-12-14M
2018/01/13MataróA.LL.Mario Alonso GarciaMSUB-101.000 m.ll.4'10"03ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2017/11/11L'HospitaletA.LL.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-161.000 m.ll.4'11"01ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/28Mar BellaA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-101.000 m.ll.4'25"96ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/28Mar BellaA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-101.000 m.ll.4'11"46ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Fatima Subias TenlladoFSUB-141.000 m.ll.4'17"36a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/04/28Mar BellaA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-101.000 m.ll.4'35"06ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-141.000 m.ll.3'02"86Jornada Final Campionat Catalunya Sub14E
2018/05/05SerrahimaA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-161.000 m.ll.2'44"50Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/04/28Mar BellaA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-101.000 m.ll.4'13"96ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/01/13MataróA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-141.000 m.ll.3'39"63ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2017/12/03GavàA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-201.000 m.ll.3'17"81Control de Proves Combinades per Pista CobertaE
2018/05/12El PratA.LL.Elena Salinas DiazFSUB-141.000 m.ll.3'33"43Campionat Catalunya Clubs Sub14E
2018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-101.000 m.ll.3'39"09Jornada Final Campionat Catalunya Sub10E
2018/06/02Sant CeloniA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-161.000 m.ll.3'16"2III Memorial Josep Novell i OlivéM
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-141.000 m.ll.3'51"96a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/01/28SabadellP.C.Daniel Ibañez MuñozMSUB-141.000 m.ll.4'09"21Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaE
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Luis Baciero AlonsoMSUB-141.000 m.ll.3'35"66a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2017/12/09Can DragóA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-141.000 m.ll.3'33"43ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/11L'HospitaletA.LL.Lucia Simo SoloresFSUB-161.000 m.ll.3'59"71ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/11L'HospitaletA.LL.Ana Jerez SanjurjoFSUB-161.000 m.ll.4'08"51ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-101.000 m.ll.4'41"94ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/11L'HospitaletA.LL.Sofia Cendoya ManenFSUB-161.000 m.ll.5'00"71ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-141.000 m.ll.3'28"06a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-141.000 m.ll.3'41"36a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2017/11/11L'HospitaletA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-161.000 m.ll.3'47"41ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/06/10LleidaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-161.000 m.ll.2'38"95Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16E
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-101.000 m.m.07'40"25ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-101.000 m.m.09'13"05ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/13El PratA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-101.000 m.m.07'04"6Campionat Catalunya Clubs Sub10M
2018/05/19AscóA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-101.000 m.m.07'40"52Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub10E
2018/04/28Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-141.000 m. Obs.3'50"36ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/28Mar BellaA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-141.000 m. Obs.3'40"56ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/19AscóA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-141.000 m. Obs.3'18"69Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14E
2018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-141.000 m. Obs.3'19"27Jornada Final Campionat Catalunya Sub14E
2018/07/07CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-451.500 m.ll.5'40"91Campionat Catalunya Decatló i Heptatló MàstersE67.54
2018/06/27SerrahimaA.LL.Javier Ricardo Subias ArillaMVET M-501.500 m.ll.4'37"185a Jornada Critèrium CampmanyE86.95
2018/01/14SabadellP.C.Ernest Cotonat DonatMSUB-181.500 m.ll.4'32"10Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 en Pista CobertaE
2018/06/10Mollet del VallèsA.LL.Tomas Palleja EchevarrietaMVET M-551.500 m.ll.5'06"66Campionat de Catalunya Màster Individual i RelleusE84.19
2018/04/15El PratA.LL.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR1.500 m.ll.4'28"331a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE
2018/05/23Mollet del VallèsA.LL.Albert Lopez VidalMSUB-181.500 m.ll.4'46"77II Miting Ciutat de MolletE
2018/06/27SerrahimaA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-181.500 m.ll.4'14"955a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/06/02SerrahimaA.LL.Joan Sole MoralesMSUB-181.500 m.ll.4'16"83Campionat Catalunya Sub18E
2017/12/17SabadellP.C.Violeta Gonzalez OspitalFSUB-181.500 m.ll.5'47"442ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2017/09/17PalafrugellA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-451.500 m.ll.5'29"92Cnat de Catalunya de Pentatló i Pentatló de Llançaments de VeteransE71.71
2017/12/17SabadellP.C.Ines Alonso BadalFSUB-201.500 m.ll.5'30"362ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2018/04/28CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-201.500 m.ll.5'35"960.9Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterE
2018/01/12SabadellP.C.Xavier Espino ComasMSENIOR1.500 m.ll.4'30"833ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2018/04/15El PratA.LL.Claudia Gallego SoteloFSUB-231.500 m.ll.4'57"651a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE
2017/12/17SabadellP.C.David Biarge MoncunillMSUB-201.500 m.ll.4'38"952ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2018/05/06MataróA.LL.Juan Gasch MalaretMVET M-451.500 m.ll.4'14"00Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E92.30
2017/12/17SabadellP.C.Marc Perello CampañaMSENIOR1.500 m.ll.4'41"542ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2017/12/17SabadellP.C.Paula Vall-Llovera AltesFSUB-231.500 m.ll.5'09"212ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2018/05/30SerrahimaA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR1.500 m.ll.4'57"051a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/05/13El PratA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-161.500 m. Obs.6'19"48Campionat Catalunya Clubs Sub16E
2018/05/13El PratA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-161.500 m. Obs.6'20"45Campionat Catalunya Clubs Sub16E
2018/05/27SerrahimaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-161.500 m. Obs.6'03"424ª jornada Control Sub16-18-20E
2018/05/27SerrahimaA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-161.500 m. Obs.5'21"954ª jornada Control Sub16-18-20E
2017/02/17HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-122.000 m.ll.08'24"04ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-122.000 m.ll.08'41"74ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Miguel Miralles BarbaMSUB-122.000 m.ll.08'43"64ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.German Gonzalez BeneytoMSUB-122.000 m.ll.08'36"94ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-122.000 m.ll.07'46"44ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/19AscóA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-122.000 m.ll.07'04"41Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub12E
2017/02/17HospitaletA.LL.Eric Capdepon SerrapiñanaMSUB-122.000 m.ll.09'01"04ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Berta Gonzalez BeneytoFSUB-122.000 m.ll.09'54"64ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Raquel Casatejada FloresFSUB-122.000 m.ll.09'15"84ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17SabadellP.C.Joan Salomon PagespetitMSUB-142.000 m.ll.07'10"06Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaE
2018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-122.000 m.ll.07'34"34Jornada Final Campionat Catalunya Sub12E
2017/02/17HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-122.000 m.ll.09'54"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/28Mar BellaA.LL.Alex Giralt SalarichMSUB-122.000 m.ll.07'58"56ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Daniela Teixido RoviraFSUB-122.000 m.ll.08'47"74ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-122.000 m.ll.09'02"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-122.000 m.ll.07'44"54ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-122.000 m.ll.07'38"44ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-122.000 m.ll.09'04"84ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-122.000 m.m.15'28"45ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-122.000 m.m.15'28"05ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/01/20SabadellA.LL.Daniel Vazquez MunarMSUB-183.000 m.ll.10'16"21Control Sub20-18 en Pista CobertaE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Nil Salomo VendrellMSUB-163.000 m.ll.11'37"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/01/14SabadellA.LL.Pau Salomo VendrellMSUB-183.000 m.ll.09'24"004ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2017/12/10SabadellP.C.Ines Alonso BadalFSUB-203.000 m.ll.12'38"151ª Jornada Control AbsolutE
2017/12/09SabadellP.C.Ernest Cotonat DonatMSUB-183.000 m.ll.09'30"621ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaE
2017/02/18SabadellP.C.Juan Gasch MalaretMVET M-453.000 m.ll.09'18"59Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE87.25
2018/01/27SabadellP.C.Manuel Salvador TarrasonMVET M-553.000 m.ll.10'23"39Cnat de Catalunya de Clubs Màster en Pista CobertaE87.00
2018/06/23Barberà del V.A.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-163.000 m.ll.10'10"29Campionat de Catalunya Sub16E
2018/05/12El PratA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-143.000 m.ll.14'14"17Campionat Catalunya Clubs Sub14E
2017/02/17SabadellP.C.Joan Sole MoralesMSUB-183.000 m.ll.09'20"27Campionat de Catalunya Sub18 de 3.000 m.ll. en Pista CobertaE
2018/05/12El PratA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-143.000 m.ll.13'14"69Campionat Catalunya Clubs Sub14E
2018/05/19SerrahimaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-163.000 m.ll.09'49"28Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/06/17Castellar del VallèsA.LL.Javier Ricardo Subias ArillaMVET M-503.000 m.ll.09'57"89Campionat de Catalunya de Clubs MàsterE84.13
2018/01/13SabadellP.C.Lluis Ferret BlancoMSUB-163.000 m.ll.12'11"342ª Jornada Sub 16 Pista CobertaE
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-143.000 m.ll.11'23"95ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/07/15ElxA.LL.Federico Blanco CardonaMVET M-503.000 m.ll.12'35"64Campeonato de España de Clubes Máster 2ª DivisiónE67.66
2018/05/12El PratA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-143.000 m.m.21'10"48Campionat Catalunya Clubs Sub14E
2018/05/12El PratA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-143.000 m.m.20'27"84Campionat Catalunya Clubs Sub14E
2018/06/02SerrahimaA.LL.Ines Alonso BadalFSUB-203.000 m. Obs.13'27"70Campionat Catalunya Sub20E
2018/05/06MataróA.LL.David Biarge MoncunillMSUB-203.000 m. Obs.11'08"28Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2017/11/19ManresaM-RUTAMario Andreu Bassas GarrityMSUB-185 Km marxa ruta24'20Gran Premi de Marxa Ciutat de ManresaM
2018/07/04SerrahimaA.LL.Xavier Espino ComasMSENIOR5.000 m.ll.17'28"406a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/05/06MataróA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-185.000 m.ll.17'08"88Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Ernest Cotonat DonatMSUB-185.000 m.ll.17'20"592a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR5.000 m.ll.20'44"222a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Juan Gasch MalaretMVET M-455.000 m.ll.15'58"652a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE88.15
2018/06/10Mollet del VallèsA.LL.Joaquim Bigorda BoschMVET M-505.000 m.ll.20'08"45Campionat de Catalunya Màster Individual i RelleusE72.79
2018/05/19SerrahimaA.LL.Joan Sole MoralesMSUB-185.000 m.ll.17'03"65Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Mario Andreu Bassas GarrityMSUB-185.000 m.m.25'35"782a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE
2018/07/15ElxA.LL.Federico Blanco CardonaMVET M-505.000 m.m.28'05"41Campeonato de España de Clubes Máster 2ª DivisiónE74.25
2018/02/04El VendrellM-RUTAMario Andreu Bassas GarrityMSUB-1810 Km marxa ruta0:50'14Campionat de Catalunya de Marxa Atlètica en RutaE
2018/01/21BarcelonaRUTAEloisa Martinez TorregrosaFVET F-5510 Km ruta0:41'07Campionat de Catalunya de 10 KmM89.06
2017/12/31BarcelonaRUTAVictor Bassas BacchettaMVET M-5010 Km ruta0:41'09Cursa dels Nassos (10 Km)E76.43
2018/01/21BarcelonaRUTAXavier Espino ComasMSENIOR10 Km ruta0:35'4240a Cursa Moritz Sant AntoniM
2017/09/16NoruegaRUTAJoan Sole MoralesMSUB-1810 Km ruta0:36'0310 for GreteM
2017/12/31Sant CugatRUTAErnest Cotonat DonatMSUB-1810 Km ruta0:36'09Cursa dels Nassos (10 Km)E
2017/12/31BarcelonaRUTACarlos Teruel OrtizMVET M-4510 Km ruta0:49'40Cursa dels Nassos (10 Km)E60.84
2017/12/31BarcelonaRUTADaniel Vazquez MunarMSUB-1810 Km ruta0:53'58Cursa dels Nassos (10 Km)E
2018/01/21BarcelonaRUTADavid Biarge MoncunillMSUB-2010 Km ruta0:37'4040a Cursa Moritz Sant AntoniM
2018/01/21BarcelonaRUTAManuel Salvador TarrasonMVET M-5510 Km ruta0:37'59Campionat de Catalunya de 10 KmM87.14
2018/06/24GijónA.LL.Mario Andreu Bassas GarrityMSUB-1810.000 m.m.0:49'51"33Campionat d’Espanya Sub18E
2018/06/16GavàA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1250 m.ll.08"132a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/06/16GavàA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-1050 m.ll.08"682a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/06/16GavàA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-1050 m.ll.08"752a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/06/16GavàA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-1050 m.ll.09"822a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/01/14SabadellA.LL.Joan Vilalta BofillMSUB-2360 m.ll.07"474ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2017/12/16SabadellP.C.Lluis Ferret BlancoMSUB-1660 m.ll.08"142ª Jornada Sub 16 Pista CobertaE
2017/12/16SabadellP.C.Elisa Roig AlosFSUB-1860 m.ll.09"432ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-1060 m.ll.11"76a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/03/20MadridP.C.Jordi Llansana ArnalotMVET M-4060 m.ll.07"71Campionat d'Europa Master en pista cobertaE87.68
2018/01/14SabadellA.LL.Helena Vela GarciaFSUB-2360 m.ll.08"704ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2017/12/16SabadellP.C.Elisenda Loppacher SaballsFSUB-1860 m.ll.09"092ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2017/12/16SabadellP.C.Helene Ballart TerralFSUB-2060 m.ll.09"302ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2018/01/13MataróA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1460 m.ll.08"13ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/05/12El PratA.LL.Ione Salsas GurruchagaFSUB-1260 m.ll.10"04Campionat Catalunya Clubs Sub12M
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1060 m.ll.09"16a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/01/27SabadellP.C.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-1660 m.ll.09"554ª Jornada Control Sub16 en Pista CobertaE
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-1260 m.ll.10"75ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Hope Sofia Rose Dru DruryFSUB-1260 m.ll.10"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/03/20MadridP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-4560 m.ll.07"88Campionat d'Europa Master en pista cobertaE88.45
2017/12/16SabadellP.C.Ignacio Llado CortesMSUB-1860 m.ll.07"702ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Guillem Talavera MunmanyMSUB-860 m.ll.11"35ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/26CalellaA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-1060 m.ll.10"29a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/02/03SabadellP.C.Ferran Llagostera EstruchMSUB-1860 m.ll.07"62Control Sub20-18 en Pista CobertaE
2017/12/10SabadellP.C.Laura De Las Heras GarciaFSUB-2360 m.ll.09"311ª Jornada Control AbsolutE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-1460 m.ll.09"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/12/16SabadellP.C.Lino Lecuona MusolasMSUB-1860 m.ll.07"752ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2018/01/28SabadellP.C.Laura Sampedro RestrepoFSUB-1460 m.ll.09"84Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaE
2018/05/26SerrahimaA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1260 m.ll.08"18Camp. Catalunya Proves Combinades SUB12E
2018/04/28Mar BellaA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-1060 m.ll.10"96ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/12/16SabadellP.C.Exequiel NeuwirtMSUB-1660 m.ll.07"992ª Jornada Sub 16 Pista CobertaE
2017/12/02GavàA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-2060 m.ll.08"28-1.2Control de Proves Combinades per Pista CobertaE
2018/04/28Mar BellaA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-1060 m.ll.11"06ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-1260 m.ll.10"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Josep Balsells DionisMSUB-1060 m.ll.10"36a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2017/11/18Mar BellaA.LL.Laura Hua Saez MendozaFSUB-1660 m.ll.09"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-1460 m.ll.08"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-1260 m.ll.10"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/01/19SabadellA.LL.Jun Komura TrullenqueMSUB-1860 m.ll.08"335ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2018/02/11SabadellP.C.Julia Pongiluppi BrauFSUB-1860 m.ll.09"668ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-1260 m.ll.10"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-1260 m.ll.09"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/12/10SabadellP.C.Miquel Dalmau ValcarcelMSUB-2360 m.ll.07"961ª Jornada Control AbsolutE
2018/04/28Mar BellaA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-1260 m.ll.09"86ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/18SabadellP.C.Bernat Guerri SanchezMVET M-6560 m.ll.10"57Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE76.54
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Miguel Miralles BarbaMSUB-1260 m.ll.10"45ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/12/09Can DragóA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-1460 m.ll.10"63ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-1260 m.ll.10"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/02/25SabadellP.C.Natalia Grau PozoFSUB-2060 m.ll.08"84Campionat de Catalunya de Pista Coberta Sub20E
2017/12/16SabadellP.C.Monica Gabarro BenetFSUB-1860 m.ll.09"122ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2017/12/16SabadellP.C.Mireia Xicoy CortadaFSUB-2060 m.ll.09"702ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2018/02/11SabadellP.C.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-1860 m.ll.09"158ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1460 m.ll.09"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-1060 m.ll.11"05ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Daniela Teixido RoviraFSUB-1260 m.ll.10"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/12/02GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-1860 m.ll.08"25-0.6Control de Proves Combinades per Pista CobertaE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-1460 m.ll.08"52ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/12/16SabadellP.C.Carla Gomez IzquierdoFSUB-1860 m.ll.08"962ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2018/06/16GavàA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-1260 m.ll.09"422a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Max Villanueva OliverMSUB-860 m.ll.12"25ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/01/13SabadellP.C.Albert Nuñez EscribanoMSUB-1660 m.ll.07"952ª Jornada Sub 16 Pista CobertaE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-1260 m.ll.10"52ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/01/28SabadellP.C.Ariadna Montserrat RodriguezFSUB-1460 m.ll.09"44Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaE
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-1060 m.ll.12"56a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/03/20MadridP.C.Alejandro Omedas GasionMVET M-3560 m.ll.07"52Campionat d'Europa Master en pista cobertaE87.23
2017/11/18Mar BellaA.LL.Oscar Elizondo CerezaMSUB-1660 m.ll.07"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/12/16SabadellP.C.Anna Canals ProusFSUB-1660 m.ll.08"502ª Jornada Sub 16 Pista CobertaE
2018/02/03SabadellP.C.Oriol Mondejar PaniaguaMSUB-1860 m.ll.08"31Control Sub20-18 en Pista CobertaE
2017/12/09SabadellP.C.Anais Molina CastilloFSUB-1660 m.ll.09"621ª Jornada Sub 16 Pista CobertaE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-1460 m.ll.09"52ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/02/11SabadellP.C.Pia Fontsere GelpiFSUB-1860 m.ll.08"918ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2017/12/16SabadellP.C.Alvaro Mañoso OcaMSUB-2060 m.ll.07"692ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-1460 m.ll.09"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1260 m.ll.09"55ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/12/16SabadellP.C.Anna Ferrer ArnaldoFSUB-1860 m.ll.09"262ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2018/05/13El PratA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-1060 m.ll.10"3Campionat Catalunya Clubs Sub10M
2018/02/25SabadellP.C.Nerea Grau PozoFSUB-2060 m.ll.09"07Campionat de Catalunya de Pista Coberta Sub20E
2017/12/09Can DragóA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-1460 m.ll.08"93ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/02/03SabadellP.C.Rafael Pous AndresMSUB-1860 m.ll.07"78Control Sub20-18 en Pista CobertaE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-1460 m.ll.10"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/02/03SabadellP.C.Anna Llovera GuillenFSUB-1860 m.ll.09"30Control Sub20-18 en Pista CobertaE
2018/05/12El PratA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-1260 m.ll.10"0Campionat Catalunya Clubs Sub12M
2018/05/19AscóA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-1260 m.ll.09"46Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub12E
2017/11/18Mar BellaA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-1260 m.ll.10"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-1060 m.ll.10"66a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2017/12/16SabadellP.C.Maria Molas GaravitoFSUB-1860 m.ll.12"522ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Maria Del Mar Garcia RossFSUB-1460 m.ll.09"02ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/02/11SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-2060 m.ll.09"057ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2017/02/17HospitaletA.LL.Claudia Jimenez RamonFSUB-860 m.ll.13"14ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/01/21SabadellP.C.Maria Poch EsteveFSUB-1860 m.ll.08"666ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2018/02/03SabadellP.C.Sergi Crespi SallasMSUB-1860 m.ll.08"14Control Sub20-18 en Pista CobertaE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Florensa CidFSUB-1660 m.ll.09"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-1660 m.ll.08"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-1460 m.ll.09"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-1660 m.ll.07"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/28Mar BellaA.LL.Alex Fabregat KirchinMSUB-1260 m.ll.09"56ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/01/14SabadellA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-4060 m.ll.08"004ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE83.25
2017/12/16SabadellP.C.Lucas Sarro TaureMSUB-1860 m.ll.07"542ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2018/01/14SabadellA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIOR60 m.ll.07"854ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2017/12/09Can DragóA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-1060 m.ll.09"83ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/01/28SabadellP.C.Luis Baciero AlonsoMSUB-1460 m.ll.09"94Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-1460 m.ll.10"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/29CornellàA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1060 m.ll.10"27a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/01/13MataróA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-1460 m.ll.08"63ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2017/12/16SabadellP.C.Madelin Velazquez MaciasFSUB-1860 m.ll.10"672ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-1660 m.ll.08"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/02/11SabadellP.C.Claris Odena TeixidorFSUB-2360 m.ll.08"718ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-1660 m.ll.09"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/12/10SabadellP.C.Roser Farriol FiguerasFSUB-2360 m.ll.08"621ª Jornada Control AbsolutE
2017/12/09SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-1660 m.ll.07"621ª Jornada Sub 16 Pista CobertaE
2018/04/28Mar BellaA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-1060 m.ll.10"46ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-860 m.ll.11"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/01/27SabadellP.C.Carlos Valls ArenasMSUB-1660 m.ll.08"144ª Jornada Control Sub16 en Pista CobertaE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-1660 m.ll.07"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/12/16SabadellP.C.Marta Iniesta JovaniFSUB-1860 m.ll.09"362ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2018/02/25SabadellP.C.Sara Iniesta JovaniFSUB-2060 m.ll.08"41Campionat de Catalunya de Pista Coberta Sub20E
2017/11/18Mar BellaA.LL.Jack Rubiralta KunzeMSUB-1260 m.ll.09"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-1060 m.ll.13"85ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/12/16SabadellP.C.Alba Ferret BlancoFSUB-1860 m.ll.08"852ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2017/12/10SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-4560 m.ll.08"351ª Jornada Control AbsolutE85.27
2018/01/28SabadellP.C.Christian Prado CollMSUB-1060 m.ll.10"50Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-1460 m.ll.10"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/12/16SabadellP.C.Carlota Marginet AssensFSUB-2060 m.ll.09"292ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Jaime Quiles Merelo De BarberaMSUB-1060 m.t. (0,5)14"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1060 m.t. (0,5)12"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-1060 m.t. (0,5)14"52ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1060 m.t. (0,5)12"84ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-1060 m.t. (0,5)16"34ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/01/13MataróA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1260 m.t. (0,5)12"13ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/01/13MataróA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1260 m.t. (0,5)11"63ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2017/11/18Mar BellaA.LL.Martina Muñoz PeralesFSUB-1060 m.t. (0,5)13"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/26CalellaA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-1260 m.t. (0,5)11"79a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/01/13MataróA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-1260 m.t. (0,5)12"43ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/01/28SabadellP.C.Marti Vilanova FarreMSUB-1060 m.t. (0,5)12"36Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaE
2018/01/28SabadellP.C.Christian Prado CollMSUB-1060 m.t. (0,5)12"23Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaE
2017/02/17HospitaletA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-1060 m.t. (0,5)13"34ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-1060 m.t. (0,5)12"44ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-1060 m.t. (0,5)17"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-1060 m.t. (0,5)14"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/01/28SabadellP.C.Helena Osorio PeñaFSUB-1060 m.t. (0,5)13"55Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaE
2018/01/13MataróA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-1260 m.t. (0,5)12"93ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2017/12/09SabadellP.C.Sara Iniesta JovaniFSUB-2060 m.t. (0,84)10"961ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaE
2017/12/09SabadellP.C.Helene Ballart TerralFSUB-2060 m.t. (0,84)11"871ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaE
2017/12/02GavàA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-2060 m.t. (0,84)13"07-1.5Control de Proves Combinades per Pista CobertaE
2018/01/27SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-6060 m.t. (0,84)10"87Cnat de Catalunya de Clubs Màster en Pista CobertaE81.42
2017/12/02GavàA.LL.Claris Odena TeixidorFSUB-2360 m.t. (0,84)10"66-1.3Control de Proves Combinades per Pista CobertaE
2017/02/18SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-4560 m.t. (0,84)13"21Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE63.29
2017/02/18SabadellP.C.Bernat Guerri SanchezMVET M-6560 m.t. (0,84)13"21Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE75.55
2018/02/25SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-2060 m.t. (0,84)10"65Campionat de Catalunya de Pista Coberta Sub20E
2017/12/16SabadellP.C.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-1660 m.t. (0,762)12"592ª Jornada Sub 16 Pista CobertaE
2018/02/03SabadellP.C.Alba Ferret BlancoFSUB-1860 m.t. (0,762)10"70Control Sub20-18 en Pista CobertaE
2017/12/02GavàA.LL.Anna Llovera GuillenFSUB-1860 m.t. (0,762)13"51-0.3Control de Proves Combinades per Pista CobertaE
2017/12/02GavàA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-1860 m.t. (0,762)13"79-5.3Control de Proves Combinades per Pista CobertaE
2018/03/17SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-1660 m.t. (0,762)09"11Campionat Catalunya Sub16 en pista cobertaE
2018/03/04SabadellP.C.Maria Poch EsteveFSUB-1860 m.t. (0,762)09"72Campionat de Catalunya de Pista Coberta Sub18E
2017/12/02GavàA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-1860 m.t. (0,762)12"17-0.3Control de Proves Combinades per Pista CobertaE
2017/12/23PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1460 m.t. (0,762)11"491.0Jornada de Proves Combinades d’Hivern de PromocióE
2017/12/16SabadellP.C.Lino Lecuona MusolasMSUB-1860 m.t. (0,914)09"732ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2017/12/03GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-1860 m.t. (0,914)11"941.3Control de Proves Combinades per Pista CobertaE
2018/02/03SabadellP.C.Ignacio Llado CortesMSUB-1860 m.t. (0,914)09"57Control Sub20-18 en Pista CobertaE
2018/03/17SabadellP.C.Albert Nuñez EscribanoMSUB-1660 m.t. (0,914)09"65Campionat Catalunya Sub16 en pista cobertaE
2018/03/23MadridP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-4560 m.t. (0,991)10"28Campionat d'Europa Master en pista cobertaE79.47
2017/12/03GavàA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-2060 m.t. (1,00)10"870.3Control de Proves Combinades per Pista CobertaE
2017/12/03GavàA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-4560 m.t. (1,067)13"01-0.8Control de Proves Combinades per Pista CobertaE64.26
2018/01/21SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR60 m.t. (1,067)10"556ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2018/02/11SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR60 m.t. (1,067)09"997ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2018/04/28Mar BellaA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-1480 m.ll.12"30.46ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/05L'HospitaletA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-1480 m.ll.12"13.78a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/04/28Mar BellaA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-1480 m.ll.12"40.16ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/28Mar BellaA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-1480 m.ll.11"80.16ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/12El PratA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-1480 m.ll.12"85Campionat Catalunya Clubs Sub14E
2018/05/12El PratA.LL.Luis Baciero AlonsoMSUB-1480 m.ll.12"760.0Campionat Catalunya Clubs Sub14E
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-1480 m.ll.11"96a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-1480 m.ll.16"06a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/06/16GavàA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-1480 m.ll.10"846.02a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1480 m.ll.11"66a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/05/05L'HospitaletA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-1480 m.ll.10"93.78a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/05/26CalellaA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-1480 m.ll.11"09a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/05/26CalellaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-1480 m.ll.11"29a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/05/26CalellaA.LL.Jana Hurtado CampsMSUB-1480 m.ll.10"79a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/04/29CornellàA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-1480 m.ll.10"93.37a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/05/12El PratA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1480 m.t. (0,762)15"00Campionat Catalunya Clubs Sub14E
2018/06/16GavàA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18100 m.ll.13"912.72a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/06/16GavàA.LL.Ferran Llagostera EstruchMSUB-18100 m.ll.11"763.22a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/05/30SerrahimaA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20100 m.ll.14"352.81a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/04/15El PratA.LL.Albert Balada ElizondoMSUB-23100 m.ll.11"340.01a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE
2018/07/07CambrilsA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-40100 m.ll.12"872.6Campionat Catalunya Decatló i Heptatló MàstersE79.10
2018/05/13El PratA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-18100 m.ll.14"221.2Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/05/13El PratA.LL.Lucas Sarro TaureMSUB-18100 m.ll.11"582.8Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/04/28SerrahimaA.LL.Marta Iniesta JovaniFSUB-18100 m.ll.14"713.6Control Sub16-18-20E
2018/05/05SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16100 m.ll.13"670.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/06/27SerrahimaA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18100 m.ll.12"180.55a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/05/13El PratA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18100 m.ll.12"191.9Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/05/30SerrahimaA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIOR100 m.ll.12"561.31a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/05/30SerrahimaA.LL.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-16100 m.ll.12"920.91a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/05/30SerrahimaA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20100 m.ll.15"432.81a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/05/23Mollet del VallèsA.LL.Sara Mañoso OcaFSUB-23100 m.ll.14"371.4II Miting Ciutat de MolletE
2018/06/16GavàA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-16100 m.ll.12"443.02a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/05/30SerrahimaA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16100 m.ll.12"111.31a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/07/07CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45100 m.ll.12"603.0Campionat Catalunya Decatló i Heptatló MàstersE86.51
2018/05/27Mar BellaA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-40100 m.ll.12"1113è Meeting Català de Veteranes i VeteransE84.06
2018/07/07CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45100 m.ll.12"283.0Campionat Catalunya Decatló i Heptatló MàstersE86.48
2018/05/30SerrahimaA.LL.Carlota Marginet AssensFSUB-20100 m.ll.14"792.81a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/05/13El PratA.LL.Exequiel NeuwirtMSUB-16100 m.ll.12"540.8Campionat Catalunya Clubs Sub16E
2018/06/16GavàA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-16100 m.ll.11"920.02a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/06/02SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20100 m.ll.13"402.6Campionat Catalunya Sub20E
2018/05/30SerrahimaA.LL.Adriana Alvaro MartinezFSUB-20100 m.ll.14"982.81a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/04/28CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20100 m.ll.12"86-0.9Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterE
2018/05/30SerrahimaA.LL.Francesc Bonfill BeneitMVET M-35100 m.ll.11"541.91a Jornada Critèrium CampmanyE88.21
2018/06/29VitoriaA.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35100 m.ll.12"960.0LIII Campeonato de España MásterE76.93
2018/05/30SerrahimaA.LL.Jordi Llansana ArnalotMVET M-40100 m.ll.11"991.31a Jornada Critèrium CampmanyE86.74
2018/05/13El PratA.LL.Jordi Clavero GarciaMSUB-18100 m.ll.12"361.7Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/05/13El PratA.LL.Alvaro Mañoso OcaMSUB-20100 m.ll.11"802.4Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/05/30SerrahimaA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-18100 m.ll.14"011.91a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/05/13El PratA.LL.Ana Jerez SanjurjoFSUB-16100 m.ll.14"80-1.0Campionat Catalunya Clubs Sub16E
2018/05/30SerrahimaA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20100 m.ll.13"941.91a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/07/15ElxA.LL.Alejandro Omedas GasionMVET M-35100 m.ll.11"921.0Campeonato de España de Clubes Máster 2ª DivisiónE84.23
2018/05/30SerrahimaA.LL.Rafael Pous AndresMSUB-18100 m.ll.12"310.91a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/06/10LleidaA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-16100 m.ll.11"370.0Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16E
2018/05/23Mollet del VallèsA.LL.Joan Vilalta BofillMSUB-23100 m.ll.11"542.6II Miting Ciutat de MolletE
2018/04/28SerrahimaA.LL.Madelin Velazquez MaciasFSUB-18100 m.ll.16"233.6Control Sub16-18-20E
2018/04/28SerrahimaA.LL.Alejandro Espinosa PoloMSUB-18100 m.ll.12"442.0Control Sub16-18-20E
2018/05/30SerrahimaA.LL.Ines Kallenbach GuibelaldeFSUB-18100 m.ll.14"491.91a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/05/05SerrahimaA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16100 m.ll.15"18-0.3Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/06/10LleidaA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-16100 m.ll.12"030.0Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16E
2018/05/13El PratA.LL.Yennifer Mireya Rodriguez MincholaFSUB-18100 m.ll.16"021.4Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/05/13El PratA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-18100 m.ll.14"851.3Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/05/05SerrahimaA.LL.Anna Canals ProusFSUB-16100 m.ll.13"58-0.5Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/04/28SerrahimaA.LL.Anna Ferrer ArnaldoFSUB-18100 m.ll.14"873.5Control Sub16-18-20E
2018/04/28SerrahimaA.LL.Anna Llovera GuillenFSUB-18100 m.ll.15"063.3Control Sub16-18-20E
2018/05/12PalafrugellA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20100 m.t. (0,84)17"24-0.8Jornada de Proves Combinades i ControlE
2018/04/28CambrilsA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20100 m.t. (0,84)22"10-1.9Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterE
2018/06/12El PratA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20100 m.t. (0,84)18"190.63a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/04/28CambrilsA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20100 m.t. (0,84)21"55-2.2Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterE
2018/06/29VitoriaA.LL.Eusebi Manen ComasMVET M-60100 m.t. (0,84)18"730.4LIII Campeonato de España MásterE77.63
2018/10/20SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18100 m.t. (0,84)18"380.7Campionat Catalunya de Clubs Sub-20M
2018/05/26SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18100 m.t. (0,762)15"970.2Camp. Catalunya Proves Combinades SUB18E
2018/06/30CastellónA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16100 m.t. (0,762)15"111.6XVII Campeonato de España Sub16E
2018/05/30SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18100 m.t. (0,762)17"241.11a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/05/13El PratA.LL.Albert Nuñez EscribanoMSUB-16100 m.t. (0,914)16"102.1Campionat Catalunya Clubs Sub16E
2018/06/12El PratA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18110 m.t. (0,914)19"543a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/06/29VitoriaA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45110 m.t. (0,991)18"120.6LIII Campeonato de España MásterE77.70
2018/07/07CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45110 m.t. (0,991)21"26-2.1Campionat Catalunya Decatló i Heptatló MàstersE68.39
2018/06/10Mollet del VallèsA.LL.Eusebi Manen ComasMVET M-60110 m.t. (0,991)18"560.5Campionat de Catalunya Màster Individual i RelleusE78.34
2018/10/20SerrahimaA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20110 m.t. (1,00)18"980.7Campionat Catalunya de Clubs Sub-20M
2018/04/15El PratA.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR110 m.t. (1,067)18"201.41a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE
2018/04/15El PratA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIOR110 m.t. (1,067)22"772.01a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE
2018/05/12El PratA.LL.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-14150 m.ll.22"13Campionat Catalunya Clubs Sub14E
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14150 m.ll.24"15ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-14150 m.ll.26"55ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-14150 m.ll.22"75ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/12El PratA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-14150 m.ll.21"200.0Campionat Catalunya Clubs Sub14E
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-14150 m.ll.26"45ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/06/06SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18200 m.ll.29"251.02a Jornada Critèrium CampmanyE
2017/02/18SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-40200 m.ll.24"95Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE82.85
2018/06/06SerrahimaA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20200 m.ll.28"982.02a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/05/26SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18200 m.ll.27"681.2Camp. Catalunya Proves Combinades SUB18E
2018/07/04SerrahimaA.LL.Yennifer Mireya Rodriguez MincholaFSUB-18200 m.ll.33"531.66a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/02/11SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR200 m.ll.24"788ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2018/02/11SabadellP.C.Claris Odena TeixidorFSUB-23200 m.ll.27"018ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2018/04/28CambrilsA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20200 m.ll.33"30-1.4Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterE
2018/07/04SerrahimaA.LL.Anna Ferrer ArnaldoFSUB-18200 m.ll.31"121.66a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/06/02SerrahimaA.LL.Pablo Calsina CarrascoMSUB-20200 m.ll.23"421.1Campionat Catalunya Sub20E
2018/06/20SerrahimaA.LL.Madelin Velazquez MaciasFSUB-18200 m.ll.35"081.74a Jornada Critèrium CampmanyE
2017/12/10SabadellP.C.Nuria Ibañez ColominaFSUB-23200 m.ll.29"091ª Jornada Control AbsolutE
2018/06/20SerrahimaA.LL.Anna Mallol PonsetiFSUB-18200 m.ll.31"711.74a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/10/20SerrahimaA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-16200 m.ll.23"200.0Campionat Catalunya de Clubs Sub-20M
2018/04/14Sant CeloniA.LL.Amdewerk Oliver MartinezMSUB-18200 m.ll.26"62-1.3Control Sub16-18-20 (1a Jornada)E
2018/06/20SerrahimaA.LL.Rafael Pous AndresMSUB-18200 m.ll.24"930.84a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/06/06SerrahimaA.LL.Alejandro Cata HernandoMSUB-18200 m.ll.26"450.12a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/06/20SerrahimaA.LL.Alejandro Valles MontagutMSUB-23200 m.ll.21"990.94a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/02/11SabadellP.C.Pia Fontsere GelpiFSUB-18200 m.ll.29"438ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2018/05/23Mollet del VallèsA.LL.Alvaro Mañoso OcaMSUB-20200 m.ll.24"520.4II Miting Ciutat de MolletE
2018/06/06SerrahimaA.LL.Nicolas Cata HernandoMSUB-18200 m.ll.26"190.12a Jornada Critèrium CampmanyE
2017/12/09SabadellP.C.Anna Riera GazquezFSUB-18200 m.ll.29'451ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaE
2018/02/11SabadellP.C.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18200 m.ll.29"978ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2017/12/10SabadellP.C.Miquel Dalmau ValcarcelMSUB-23200 m.ll.25"681ª Jornada Control AbsolutE
2018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20200 m.ll.27"33-0.2Camp. Catalunya Proves Combinades SUB20E
2018/06/20SerrahimaA.LL.Sergi Crespi SallasMSUB-18200 m.ll.25"670.84a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/05/23Mollet del VallèsA.LL.Sara Mañoso OcaFSUB-23200 m.ll.0'30"230.2II Miting Ciutat de MolletE
2018/06/06SerrahimaA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-18200 m.ll.30"741.02a Jornada Critèrium CampmanyE
2017/12/09SabadellP.C.Nastia Puerto AgudoFSUB-18200 m.ll.35'631ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaE
2018/01/20SabadellA.LL.Nerea Grau PozoFSUB-20200 m.ll.31"84Control Sub20-18 en Pista CobertaE
2018/07/04SerrahimaA.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35200 m.ll.26"541.96a Jornada Critèrium CampmanyE76.07
2018/06/02SerrahimaA.LL.Albert Balada ElizondoMSUB-23200 m.ll.22"261.6Campionat Catalunya Sub23E
2018/01/20SabadellA.LL.Natalia Grau PozoFSUB-20200 m.ll.31"20Control Sub20-18 en Pista CobertaE
2018/02/11SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-45200 m.ll.26"758ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE82.58
2018/05/06MataróA.LL.Roser Farriol FiguerasFSUB-23200 m.ll.27"660.7Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2017/12/09SabadellP.C.Lucas Sarro TaureMSUB-18200 m.ll.25'391ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaE
2017/12/09SabadellP.C.Jun Komura TrullenqueMSUB-18200 m.ll.28'581ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaE
2018/01/19SabadellA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18200 m.ll.24"415ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2018/01/14SabadellA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIOR200 m.ll.24"684ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2018/05/23Mollet del VallèsA.LL.Joan Vilalta BofillMSUB-23200 m.ll.23"581.5II Miting Ciutat de MolletE
2017/12/10SabadellP.C.Laura De Las Heras GarciaFSUB-23200 m.ll.31"561ª Jornada Control AbsolutE
2018/01/14SabadellA.LL.Helena Vela GarciaFSUB-23200 m.ll.29"004ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2018/06/20SerrahimaA.LL.Julia Pongiluppi BrauFSUB-18200 m.ll.31"631.74a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/05/27SerrahimaA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18200 m.ll.24"550.04ª jornada Control Sub16-18-20E
2018/06/06SerrahimaA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20200 m.ll.26"370.12a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/01/20SabadellA.LL.Ferran Llagostera EstruchMSUB-18200 m.ll.24"62Control Sub20-18 en Pista CobertaE
2018/04/28CambrilsA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20200 m.ll.30"88-2.0Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterE
2018/02/11SabadellP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-45200 m.ll.25"918ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE83.44
2018/07/04SerrahimaA.LL.Francesc Bonfill BeneitMVET M-35200 m.ll.22"971.96a Jornada Critèrium CampmanyE89.99
2018/06/06SerrahimaA.LL.Jordi Clavero GarciaMSUB-18200 m.ll.25"462.32a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/01/27SabadellP.C.Jordi Llansana ArnalotMVET M-40200 m.ll.25"06Cnat de Catalunya de Clubs Màster en Pista CobertaE83.76
2017/02/18SabadellP.C.Joaquim Bigorda BoschMVET M-50200 m.ll.29"29Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE77.60
2018/05/05L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14220 m.t. (0,762)0'38"28a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14220 m.t. (0,762)0'44"15ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/12El PratA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14220 m.t. (0,762)0'38"21Campionat Catalunya Clubs Sub14E
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-14220 m.t. (0,762)0'42"75ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/19AscóA.LL.Jana Hurtado CampsMSUB-14220 m.t. (0,762)0'34"86Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14E
2018/05/05L'HospitaletA.LL.Martina Gonzalez HermosoFSUB-14220 m.t. (0,762)0'43"28a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/05/12El PratA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-14220 m.t. (0,762)0'39"37Campionat Catalunya Clubs Sub14E
2018/04/14Sant CeloniA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-16300 m.ll.0'39"96Control Sub16-18-20 (1a Jornada)E
2018/03/17SabadellP.C.Paula Blasi CairolFSUB-16300 m.ll.0'42"83Campionat Catalunya Sub16 en pista cobertaE
2018/01/13SabadellP.C.Laura Hua Saez MendozaFSUB-16300 m.ll.1'03"162ª Jornada Sub 16 Pista CobertaE
2018/06/16AvilésA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-16300 m.ll.0'35"38Cto de España por Sel. Aut. Sub16E
2018/06/30CastellónA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-16300 m.ll.0'37"46XVII Campeonato de España Sub16E
2018/01/27SabadellP.C.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-16300 m.ll.0'36"134ª Jornada Control Sub16 en Pista CobertaE
2018/01/27SabadellP.C.Gala Martin CastellaFSUB-16300 m.ll.0'48"794ª Jornada Control Sub16 en Pista CobertaE
2018/04/14Sant CeloniA.LL.Anna Canals ProusFSUB-16300 m.ll.0'45"15Control Sub16-18-20 (1a Jornada)E
2017/12/16SabadellP.C.Oscar Elizondo CerezaMSUB-16300 m.ll.0'48"402ª Jornada Sub 16 Pista CobertaE
2018/02/24SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-16300 m.ll.0'40"256ª Jornada Control de Pista Coberta Sub16-18E
2018/05/27SerrahimaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-16300 m.ll.0'38"424ª jornada Control Sub16-18-20E
2017/12/16SabadellP.C.Exequiel NeuwirtMSUB-16300 m.ll.0'40"982ª Jornada Sub 16 Pista CobertaE
2018/05/27SerrahimaA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16300 m.ll.0'49"684ª jornada Control Sub16-18-20E
2018/05/23Mollet del VallèsA.LL.Alejandro Valles MontagutMSUB-23300 m.ll.0'35"16II Miting Ciutat de MolletE
2018/06/10LleidaA.LL.Carlos Valls ArenasMSUB-16300 m.ll.0'40"51Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16E
2018/05/27SerrahimaA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-16300 m.ll.0'43"864ª jornada Control Sub16-18-20E
2018/05/13El PratA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-16300 m.t. (0,84)0'46"90Campionat Catalunya Clubs Sub16E
2018/05/13El PratA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16300 m.t. (0,762)0'59"44Campionat Catalunya Clubs Sub16E
2018/06/16GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-18400 m.ll.0'58"032a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/05/05SerrahimaA.LL.Pablo Calsina CarrascoMSUB-20400 m.ll.0'53"05Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/06/27SerrahimaA.LL.Juan Gasch MalaretMVET M-45400 m.ll.0'53"935a Jornada Critèrium CampmanyE89.95
2017/02/18SabadellP.C.Joaquim Bigorda BoschMVET M-50400 m.ll.1'04"88Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE77.36
2018/05/30SerrahimaA.LL.Anna Ferrer ArnaldoFSUB-18400 m.ll.1'08"181a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/02/24SabadellP.C.Sergi Crespi SallasMSUB-18400 m.ll.0'58"626ª Jornada Control de Pista Coberta Sub16-18E
2017/12/16SabadellP.C.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20400 m.ll.1'16"592ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2018/06/16GavàA.LL.Irene Mas LloberaFSUB-23400 m.ll.1'04"702a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/05/30SerrahimaA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18400 m.ll.0'56"261a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/04/28CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20400 m.ll.0'59"08-0.9Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterE
2018/06/27SerrahimaA.LL.Rafael Pous AndresMSUB-18400 m.ll.0'55"755a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/02/25SabadellP.C.Maia Salomon PagespetitFSUB-10400 m.ll.1'18"18Trofeu Sabadell de Promoció en Pista Coberta - FinalE
2018/04/15El PratA.LL.Joan Bru GomezMSUB-18400 m.ll.0'53"131a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE
2017/12/17SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-45400 m.ll.1'01"632ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE79.26
2018/01/28SabadellP.C.Claris Odena TeixidorFSUB-23400 m.ll.1'01"07Cnat de Catalunya Sub23 en Pista CobertaE
2018/06/16ElxA.LL.Alejandro Valles MontagutMSUB-23400 m.ll.0'48"39Campionat d’Espanya de Clubs Primera Divisió (3a Jornada)E
2018/06/16GavàA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR400 m.ll.1'04"142a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2017/12/16SabadellP.C.Carlota Marginet AssensFSUB-20400 m.ll.1'11"062ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista CobertaE
2018/05/05SerrahimaA.LL.Violeta Gonzalez OspitalFSUB-18400 m.ll.1'09"64Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/06/12El PratA.LL.Joan Vilalta BofillMSUB-23400 m.ll.0'53"773a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/07/07CambrilsA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-40400 m.ll.1'00"51Campionat Catalunya Decatló i Heptatló MàstersE75.76
2018/02/24SabadellP.C.Maria Poch EsteveFSUB-18400 m.ll.1'03"446ª Jornada Control de Pista Coberta Sub16-18E
2018/04/28SabadellA.LL.Claudia Gallego SoteloFSUB-23400 m.ll.0'58"77Liga Iberdrola 1D Mujeres 1ªE
2018/06/16GavàA.LL.Tomas Revilla SanguesaMSUB-20400 m.ll.0'51"132a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/01/21SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.ll.0'54"236ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2018/07/07CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45400 m.ll.0'58"45Campionat Catalunya Decatló i Heptatló MàstersE81.88
2018/05/30SerrahimaA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20400 m.ll.1'06"061a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/02/03SabadellP.C.Sara Iniesta JovaniFSUB-20400 m.ll.1'04"77Control Sub20-18 en Pista CobertaE
2018/06/16GavàA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-23400 m.ll.1'03"792a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/06/29VitoriaA.LL.Francesc Bonfill BeneitMVET M-35400 m.ll.0'51"69LIII Campeonato de España MásterE88.68
2018/01/12SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR400 m.ll.0'54"763ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2018/02/03SabadellP.C.Aaron Leal MedinaMSUB-20400 m.ll.0'56"01Control Sub20-18 en Pista CobertaE
2018/06/02SerrahimaA.LL.Joan Bru GomezMSUB-18400 m.t. (0,84)0'58"98Campionat Catalunya Sub18E
2018/04/28SerrahimaA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18400 m.t. (0,84)1'04"65Control Sub16-18-20E
2018/06/06SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18400 m.t. (0,762)1'10"122a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20400 m.t. (0,762)1'13"822a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE
2018/05/19SerrahimaA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18400 m.t. (0,762)1'05"89Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/05/19SerrahimaA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20400 m.t. (0,762)1'15"19Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Joan Bru GomezMSUB-18400 m.t. (0,914)1'03"122a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE
2018/06/29VitoriaA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45400 m.t. (0,914)1'03"29LIII Campeonato de España MásterE84.74
2018/10/20SerrahimaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18400 m.t. (0,914)1'04"52Campionat Catalunya de Clubs Sub-20M
2018/07/04SerrahimaA.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.t. (0,914)1'00"786a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/06/10Mollet del VallèsA.LL.Eusebi Manen ComasMVET M-60400 m.t. (0,914)1'04"95Campionat de Catalunya Màster Individual i RelleusE
2018/06/16GavàA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10500 m.ll.2'01"482a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/06/16GavàA.LL.Jana Hurtado CampsMSUB-14500 m.ll.1'23"742a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2017/12/17SabadellP.C.Claudia Gallego SoteloFSUB-23500 m.ll.1'18"632ª Jornada Control Absolut en Pista CobertaE
2018/06/16GavàA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14500 m.ll.1'32"152a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/06/16GavàA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14500 m.ll.1'27"382a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/06/16GavàA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-10500 m.ll.1'45"502a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/06/16GavàA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12500 m.ll.1'44"682a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/06/16GavàA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12500 m.ll.1'22"212a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/06/16GavàA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-10500 m.ll.1'45"582a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2018/02/03SabadellP.C.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-16600 m.ll.1'43"39Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaE
2017/12/09SabadellP.C.Nil Salomo VendrellMSUB-16600 m.ll.2'10"991ª Jornada Sub 16 Pista CobertaE
2017/02/17HospitaletA.LL.Pablo Lavandera MuletMSUB-8600 m.ll.2'30"44ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/12El PratA.LL.Alex Giralt SalarichMSUB-12600 m.ll.2'03"9Campionat Catalunya Clubs Sub12M
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Guillem Talavera MunmanyMSUB-8600 m.ll.2'38"35ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-12600 m.ll.2'39"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-14600 m.ll.1'56"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-14600 m.ll.1'56"14ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10600 m.ll.2'47"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Raquel Iniesta JovaniFSUB-12600 m.ll.2'32"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Pol Herrero SanchisMSUB-14600 m.ll.1'57"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-14600 m.ll.2'08"52ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-12600 m.ll.2'28"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/28SerrahimaA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-16600 m.ll.1'39"29Control Sub16-18-20E
2018/05/26CalellaA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-14600 m.ll.1'41"39a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/06/30CastellónA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-16600 m.ll.1'22"71XVII Campeonato de España Sub16E
2017/11/18Mar BellaA.LL.Oscar Elizondo CerezaMSUB-16600 m.ll.1'56"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Oriol Martinez SunyerMSUB-14600 m.ll.2'06"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-12600 m.ll.2'06"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16600 m.ll.2'08"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-12600 m.ll.1'56"66a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2017/02/17HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-14600 m.ll.2'04"94ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/03/03SabadellP.C.Roger Barrachina ReixachMSUB-14600 m.ll.1'45"38Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub14E
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12600 m.ll.1'59"26a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2017/11/18Mar BellaA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-14600 m.ll.2'10"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-10600 m.ll.2'22"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-14600 m.ll.2'37"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-16600 m.ll.2'08"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-10600 m.ll.2'46"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marina Florensa CidFSUB-16600 m.ll.2'01"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14600 m.ll.2'00"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-10600 m.ll.2'35"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/19SerrahimaA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-16600 m.ll.1'33"21Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2017/11/18Mar BellaA.LL.Elena Salinas DiazFSUB-14600 m.ll.2'03"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-8600 m.ll.2'39"64ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-16600 m.ll.1'56"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Daniela Teixido RoviraFSUB-12600 m.ll.2'12"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/26CalellaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-14600 m.ll.1'59"99a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/05/19AscóA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12600 m.ll.1'44"05Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub12E
2017/11/18Mar BellaA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-12600 m.ll.2'32"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/02/03SabadellP.C.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-16600 m.ll.1'47"33Trofeu Sabadell de Promoció en Pista CobertaE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10600 m.ll.2'15"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/01/13SabadellP.C.Cristina Perez ManenFSUB-16600 m.ll.2'09"692ª Jornada Sub 16 Pista CobertaE
2017/11/18Mar BellaA.LL.Jack Rubiralta KunzeMSUB-12600 m.ll.2'15"32ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/12/09SabadellP.C.Claudia Montbrio VilaFSUB-16600 m.ll.1'54"951ª Jornada Sub 16 Pista CobertaE
2018/04/28SerrahimaA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-16600 m.ll.1'30"00Control Sub16-18-20E
2018/04/28SerrahimaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-16600 m.ll.1'28"83Control Sub16-18-20E
2017/11/18Mar BellaA.LL.Jaime Quiles Merelo De BarberaMSUB-10600 m.ll.2'51"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/12El PratA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-14600 m.ll.2'18"35Campionat Catalunya Clubs Sub14E
2017/02/17HospitaletA.LL.Claudia Jimenez RamonFSUB-8600 m.ll.2'56"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-10600 m.ll.2'33"22ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16600 m.ll.1'54"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-12600 m.ll.2'13"06a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-14600 m.ll.1'43"22Jornada Final Campionat Catalunya Sub14E
2017/11/18Mar BellaA.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-10600 m.ll.3'11"12ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-12600 m.ll.2'18"02ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/28Mar BellaA.LL.Nathan Marchan VilaMSUB-8600 m.ll.2'32"06ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/26CalellaA.LL.Jana Hurtado CampsMSUB-14600 m.ll.1'49"69a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2017/02/17HospitaletA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14600 m.ll.2'12"04ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16600 m.ll.1'48"40Camp. Catalunya Proves Combinades SUB16E
2017/11/18Mar BellaA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-12600 m.ll.2'34"82ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/19AscóA.LL.Fatima Subias TenlladoFSUB-14600 m.ll.1'57"09Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub14E
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Max Villanueva OliverMSUB-8600 m.ll.3'06"35ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Matafe Gasset VilardagaFSUB-16600 m.ll.1'57"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/02/17HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14600 m.ll.1'57"64ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/26CalellaA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12600 m.ll.2'09"39a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2017/11/18Mar BellaA.LL.Hope Sofia Rose Dru DruryFSUB-12600 m.ll.2'20"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/01/13SabadellP.C.Sofia Cendoya ManenFSUB-16600 m.ll.2'34"582ª Jornada Sub 16 Pista CobertaE
2017/12/02GavàA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16600 m.ll.2'25"150.0Control de Proves Combinades per Pista CobertaE
2018/03/03SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14600 m.ll.1'50"30Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub14E
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-12600 m.ll.2'23"06a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2017/11/18Mar BellaA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-10600 m.ll.2'25"72ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-10600 m.ll.2'18"92ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.Martina Muñoz PeralesFSUB-10600 m.ll.2'38"42ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/01/14SabadellA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20800 m.ll.2'49"93Cnt. Catalunya Proves Combinades Absolut-Sub23-Sub20E
2018/06/17Castellar del VallèsA.LL.Tomas Palleja EchevarrietaMVET M-55800 m.ll.2'21"55Campionat de Catalunya de Clubs MàsterE87.76
2018/04/28CambrilsA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20800 m.ll.3'02"84Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterE
2018/05/19SerrahimaA.LL.Aaron Leal MedinaMSUB-20800 m.ll.2'08"65Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2017/12/02GavàA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18800 m.ll.3'11"050.0Control de Proves Combinades per Pista CobertaE
2018/06/20SerrahimaA.LL.Joan Bru GomezMSUB-18800 m.ll.2'00"924a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/01/28SabadellP.C.Irene Mas LloberaFSUB-23800 m.ll.2'37"55Cnat de Catalunya Sub23 en Pista CobertaE
2018/07/04SerrahimaA.LL.Jaime Ricart De La TorreMSUB-18800 m.ll.2'24"646a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/06/06SerrahimaA.LL.Tomas Revilla SanguesaMSUB-20800 m.ll.1'54"802a Jornada Critèrium CampmanyE
2017/12/10SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR800 m.ll.2'10"661ª Jornada Control AbsolutE
2018/10/20SerrahimaA.LL.Violeta Gonzalez OspitalFSUB-18800 m.ll.2'49"45Campionat Catalunya de Clubs Sub-20M
2018/04/28CambrilsA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20800 m.ll.2'50"72Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterE
2018/06/20SerrahimaA.LL.Claudia Gallego SoteloFSUB-23800 m.ll.2'13"934a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/06/20SerrahimaA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-23800 m.ll.2'28"544a Jornada Critèrium CampmanyE
2017/12/09SabadellP.C.Claudia Gonzalez HermosoFSUB-18800 m.ll.2'43"851ª Jornada Sub 18 i Sub 20 Pista CobertaE
2018/07/04SerrahimaA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR800 m.ll.2'22"006a Jornada Critèrium CampmanyE
2018/07/04SerrahimaA.LL.Juan Gasch MalaretMVET M-45800 m.ll.2'00"596a Jornada Critèrium CampmanyE93.94
2018/02/10SalamancaP.C.Paula Vall-Llovera AltesFSUB-23800 m.ll.2'22"60Campionat d’Espanya Sub23 en pista cobertaE
2018/05/26SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18800 m.ll.2'34"93Camp. Catalunya Proves Combinades SUB18E
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Jose Alberto Herrera De la CruzMSENIOR800 m.ll.2'00"622a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE
2018/04/28CambrilsA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20800 m.ll.3'05"65Cnat Ter. de Proves Combinades i Control MàsterE
2018/06/20SerrahimaA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-18800 m.ll.2'03"134a Jornada Critèrium CampmanyE
2017/12/02GavàA.LL.Claris Odena TeixidorFSUB-23800 m.ll.2'36"650.0Control de Proves Combinades per Pista CobertaE
2018/05/26CalellaA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Alçada1.05 m.9a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14
2018/03/04SabadellP.C.Maria Poch EsteveFSUB-18Alçada1.59 m.Campionat de Catalunya de Pista Coberta Sub18
2018/04/28CambrilsA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Alçada1.28 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/04/28CambrilsA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Alçada1.25 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/10/20SerrahimaA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-18Alçada1.35 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20
2018/04/28CambrilsA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20Alçada1.22 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2017/11/18Mar BellaA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-12Alçada1.01 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/05/13El PratA.LL.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-16Alçada1.25 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10
2018/04/28Mar BellaA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10Alçada0.86 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/05/13El PratA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-10Alçada0.86 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10
2017/11/18Mar BellaA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-12Alçada1.01 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/05/13El PratA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16Alçada1.64 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10
2018/04/28Mar BellaA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-10Alçada0.86 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/07/07CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Alçada1.52 m.Campionat Catalunya Decatló i Heptatló Màsters72.04
2017/12/03GavàA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14Alçada1.15 m.Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2018/04/28Mar BellaA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-10Alçada1.11 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/04/28CambrilsA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Alçada1.55 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Josep Balsells DionisMSUB-10Alçada0.82 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/07/07CambrilsA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-40Alçada1.64 m.Campionat Catalunya Decatló i Heptatló Màsters
2017/12/02GavàA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Alçada1.39 m.Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2017/12/03GavàA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Alçada1.27 m.Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2018/04/28Mar BellaA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-10Alçada0.81 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/04/28CambrilsA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20Alçada1.34 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/05/12El PratA.LL.Fatima Subias TenlladoFSUB-14Alçada1.20 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14
2018/06/17Castellar del VallèsA.LL.Lucio Jose Martinez GonzalezMVET M-60Alçada1.49 m.Campionat de Catalunya de Clubs Màster83.71
2017/12/02GavàA.LL.Claris Odena TeixidorFSUB-23Alçada1.36 m.Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2017/12/02GavàA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-18Alçada1.15 m.Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2018/04/28CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Alçada1.52 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster75.25
2017/11/11L'HospitaletA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-16Alçada1.20 m.1ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/11/18Mar BellaA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-12Alçada0.96 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/12/09SabadellP.C.Exequiel NeuwirtMSUB-16Alçada1.45 m.1ª Jornada Sub 16 Pista Coberta
2018/06/10Mollet del VallèsA.LL.Eusebi Manen ComasMVET M-60Alçada1.28 m.Campionat de Catalunya Màster Individual i Relleus72.73
2017/12/02GavàA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIORAlçada1.45 m.Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2017/12/02GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-18Alçada1.39 m.Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-14Alçada1.07 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/05/26SerrahimaA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Alçada1.35 m.Camp. Catalunya Proves Combinades SUB12
2018/05/12PalafrugellA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Alçada1.42 m.Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12Alçada1.15 m.Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14 (6a. jornada)
2018/10/20SerrahimaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18Alçada1.70 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-40Alçada1.60 m.2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D71.43
2018/01/14SabadellA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20Alçada1.39 m.Cnt. Catalunya Proves Combinades Absolut-Sub23-Sub20
2018/05/12El PratA.LL.Samantha Mari GonzalezFSUB-12Alçada1.05 m.Campionat Catalunya Clubs Sub12
2018/07/07CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Decatló M-455.343 puntsCampionat Catalunya Decatló i Heptatló Màsters0.00
2018/07/07CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Decatló M-455.625 puntsCampionat Catalunya Decatló i Heptatló Màsters0.00
2018/04/28CambrilsA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Decatló SUB182.114 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/04/28CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Decatló SUB203.052 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/04/28CambrilsA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Disc 1,5Kg25.00 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/10/20SerrahimaA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Disc 1,750Kg23.09 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20
2018/04/28CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Disc 1,750Kg14.32 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/05/13El PratA.LL.Carlos Valls ArenasMSUB-16Disc 1Kg14.18 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20Disc 1Kg15.33 m.2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Nuria Pons DalmauFSUB-18Disc 1Kg13.21 m.2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D
2018/10/20SerrahimaA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18Disc 1Kg21.17 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20
2018/06/10Mollet del VallèsA.LL.Joan Coll VintroMVET M-60Disc 2Kg28.46 m.Campionat de Catalunya Màster Individual i Relleus46.78
2018/09/22CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Disc 2Kg29.58 m.Campionat de Catalunya de Pentatló Master45.34
2018/06/10Mollet del VallèsA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-40Disc 2Kg40.77 m.Campionat de Catalunya Màster Individual i Relleus55.04
2018/09/22CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Disc 2Kg20.99 m.Campionat de Catalunya de Pentatló Master29.75
2018/05/19AscóA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-12Disc 600g15.99 m.Fase Prèvia Cnat. de Catalunya Sub12
2018/05/12El PratA.LL.Marina Diaz-benito LopezFSUB-14Disc 800g12.02 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14
2017/02/17HospitaletA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-14Disc 800g13.40 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/02/17HospitaletA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-14Disc 800g09.80 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/02/17HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14Disc 800g14.39 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/05/12El PratA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-14Disc 800g16.04 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14
2017/02/17HospitaletA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14Disc 800g12.02 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/02/17HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14Disc 800g12.73 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/02/17HospitaletA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-14Disc 800g11.38 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/07/01SerrahimaA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-40Disc 800g40.14 m.Campionat de Catalunya Absolut54.18
2017/02/17HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Disc 800g15.38 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/04/28CambrilsA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Heptatló SUB182.452 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/05/26SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18Heptatló SUB184.023 puntsCamp. Catalunya Proves Combinades SUB18
2018/04/28CambrilsA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20Heptatló SUB202.260 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20Heptatló SUB203.386 puntsCamp. Catalunya Proves Combinades SUB20
2018/04/28CambrilsA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Heptatló SUB202.635 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/04/28CambrilsA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20Heptatló SUB201.624 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/04/28CambrilsA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Hexatló SUB162.953 puntsCnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Javelina 500g17.16 m.Camp. Catalunya Proves Combinades SUB16
2018/05/12PalafrugellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Javelina 500g17.56 m.Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"
2018/05/26SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18Javelina 500g21.05 m.Camp. Catalunya Proves Combinades SUB18
2018/05/13El PratA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16Javelina 500g16.76 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10
2018/10/20SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Javelina 600g20.76 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20
2018/04/15El PratA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20Javelina 600g15.78 m.1a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D
2018/04/28CambrilsA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20Javelina 600g14.81 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/04/28CambrilsA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Javelina 600g16.54 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/06/23Barberà del V.A.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-16Javelina 600g44.58 m.Campionat de Catalunya Sub16
2018/04/28CambrilsA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20Javelina 600g25.08 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/05/13El PratA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16Javelina 600g23.77 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10
2018/10/20SerrahimaA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-18Javelina 700g27.62 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20
2018/04/28CambrilsA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Javelina 700g31.99 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Joan Vilalta BofillMSUB-23Javelina 800g26.66 m.2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D
2018/04/28CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Javelina 800g17.02 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Jaime Busto AbadiaMVET M-45Javelina 800g36.22 m.2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D47.71
2018/04/28CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Javelina 800g35.32 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster47.42
2018/09/22CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Javelina 800g32.53 m.Campionat de Catalunya de Pentatló Master40.57
2017/09/17PalafrugellA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-40Javelina 800g34.04 m.Cnat de Catalunya de Pentatló i Pentatló de Llançaments de Veterans37.77
2018/09/22CambrilsA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-40Llargada6.12 m.3.7Campionat de Catalunya de Pentatló Master75.09
2018/02/03Castellar del V.A.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-12Llargada3.45 m.Control Pista Sub10-12-14
2017/02/17HospitaletA.LL.Laia Coral HerreraFSUB-10Llargada2.35 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/04/28CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Llargada4.72 m.1.5Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2017/02/17HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-10Llargada2.13 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20Llargada4.84 m.-0.9Camp. Catalunya Proves Combinades SUB20
2018/06/06SerrahimaA.LL.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-16Llargada4.82 m.0.62a Jornada Critèrium Campmany
2017/02/17HospitaletA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-10Llargada2.06 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/02/17HospitaletA.LL.Christian Prado CollMSUB-10Llargada2.85 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/06/09Castellar del VallèsA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Llargada4.48 m.Jornada Final Campionat Catalunya Sub12
2018/05/13El PratA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-10Llargada2.70 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10
2017/12/02GavàA.LL.Claris Odena TeixidorFSUB-23Llargada4.54 m.1.3Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2017/02/17HospitaletA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-14Llargada3.66 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/11/18Mar BellaA.LL.Claudia Farre EsteveFSUB-14Llargada2.84 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/05/26CalellaA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-10Llargada2.81 m.9a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14
2018/05/27Mar BellaA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-40Llargada5.82 m.1.213è Meeting Català de Veteranes i Veterans71.41
2018/07/07CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Llargada5.44 m.0.8Campionat Catalunya Decatló i Heptatló Màsters75.35
2018/05/05L'HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14Llargada4.29 m.0.08a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14
2017/11/18Mar BellaA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-10Llargada2.24 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-12Llargada2.79 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/12/02GavàA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Llargada5.04 m.0.0Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2017/02/17HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Llargada4.15 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/02/17HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-10Llargada3.07 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/11/18Mar BellaA.LL.Jaime Quiles Merelo De BarberaMSUB-10Llargada2.80 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/12/02GavàA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16Llargada3.63 m.2.2Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2018/04/28CambrilsA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20Llargada4,16 m.1.7Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/07/07CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Llargada5.81 m.3.1Campionat Catalunya Decatló i Heptatló Màsters76.55
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14Llargada3.97 m.Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14 (6a. jornada)
2018/06/17Castellar del VallèsA.LL.Eusebi Manen ComasMVET M-60Llargada4.70 m.-2.6Campionat de Catalunya de Clubs Màster76.80
2018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Llargada4.99 m.-1.4Camp. Catalunya Proves Combinades SUB16
2018/04/15El PratA.LL.Elisa Roig AlosFSUB-18Llargada3.96 m.1.91a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D
2018/06/20SerrahimaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18Llargada6.21 m.0.74a Jornada Critèrium Campmany
2017/02/17HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14Llargada4.55 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/01/14SabadellA.LL.Lucas Sarro TaureMSUB-18Llargada5.14 m.Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 en Pista Coberta
2017/02/17HospitaletA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10Llargada2.30 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Guillem Talavera MunmanyMSUB-8Llargada2.86 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/12/02GavàA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIORLlargada5.96 m.0.0Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-14Llargada2.39 m.Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14 (6a. jornada)
2017/02/17HospitaletA.LL.Pol Badosa PedreñoMSUB-14Llargada3.44 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/12/09Can DragóA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-14Llargada2.93 m.3ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/05/26SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18Llargada5.03 m.1.8Camp. Catalunya Proves Combinades SUB18
2018/05/05L'HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-14Llargada4.03 m.0.08a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14
2018/01/13SabadellP.C.Oscar Elizondo CerezaMSUB-16Llargada4.92 m.2ª Jornada Sub 16 Pista Coberta
2017/12/02GavàA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Llargada3.97 m.0.3Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2017/02/17HospitaletA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-14Llargada4.05 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/05/05L'HospitaletA.LL.Anais Molina CastilloFSUB-16Llargada3.71 m.0.48a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14
2018/02/03SabadellP.C.Andrea Costa FerreFSUB-16Llargada3.26 m.Trofeu Sabadell de Promoció en Pista Coberta
2018/04/28Mar BellaA.LL.Alex Fabregat KirchinMSUB-12Llargada3.09 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/05/19SerrahimaA.LL.Albert Nuñez EscribanoMSUB-16Llargada5.35 m.1.6Control Sub16, Sub18 i Sub20
2018/06/06SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Llargada4.37 m.0.92a Jornada Critèrium Campmany
2018/02/03SabadellP.C.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-16Llargada3.86 m.Trofeu Sabadell de Promoció en Pista Coberta
2018/02/03SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-16Llargada4.99 m.Trofeu Sabadell de Promoció en Pista Coberta
2018/05/12El PratA.LL.Martina Yanez VelascoFSUB-12Llargada3.08 m.Campionat Catalunya Clubs Sub12
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Miguel Miralles BarbaMSUB-12Llargada3.02 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/12/02GavàA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20Llargada3.40 m.1.6Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2018/05/13El PratA.LL.Matias Nerin FerreiroMSUB-10Llargada2.28 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Max Villanueva OliverMSUB-8Llargada1.74 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/05/12El PratA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12Llargada4.04 m.Campionat Catalunya Clubs Sub12
2017/02/17HospitaletA.LL.Martina Muñoz PeralesFSUB-10Llargada2.19 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/02/17HospitaletA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-8Llargada2.06 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/12/02GavàA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-18Llargada3.84 m.0.2Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2017/02/17HospitaletA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-10Llargada2.72 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/02/03Castellar del V.A.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Llargada3.53 m.Control Pista Sub10-12-14
2018/05/13El PratA.LL.Anna Canals ProusFSUB-16Llargada4.75 m.2.7Campionat Catalunya Clubs Sub10
2018/05/12El PratA.LL.Pol Herrero SanchisMSUB-14Llargada3.96 m.-3.8Campionat Catalunya Clubs Sub14
2017/02/17HospitaletA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14Llargada3.11 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/11/18Mar BellaA.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-10Llargada1.62 m.2ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/02/17HospitaletA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-10Llargada2.70 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/02/17HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10Llargada2.92 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/12/02GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-18Llargada5.11 m.0.2Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2017/12/16SabadellP.C.Carla Gomez IzquierdoFSUB-18Llargada4.03 m.2ª Jornada Control Sub 20-18 en Pista Coberta
2017/02/17HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-10Llargada2.02 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/02/17HospitaletA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-14Llargada3.62 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/05/19SerrahimaA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-16Llargada5.09 m.-1.4Control Sub16, Sub18 i Sub20
2018/02/03Castellar del V.A.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-12Llargada3.02 m.Control Pista Sub10-12-14
2018/04/28Mar BellaA.LL.Nathan Marchan VilaMSUB-8Llargada1.53 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/02/03Castellar del V.A.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-12Llargada3.01 m.Control Pista Sub10-12-14
2018/05/12El PratA.LL.Claudia Farre EsteveFSUB-14Martell 2Kg11.92 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14
2018/05/12El PratA.LL.Oriol Martinez SunyerMSUB-14Martell 3Kg13.90 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14
2018/05/13El PratA.LL.Laura Hua Saez MendozaFSUB-16Martell 3Kg19.82 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10
2018/05/27SerrahimaA.LL.Lia Alsina VirgiliFSUB-20Martell 4Kg34.83 m.4ª jornada Control Sub16-18-20
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Madelin Velazquez MaciasFSUB-18Martell 4Kg11.54 m.2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D
2018/06/10Mollet del VallèsA.LL.Joan Coll VintroMVET M-60Martell 7,260Kg28.10 m.Campionat de Catalunya Màster Individual i Relleus46.34
2018/07/15ElxA.LL.Jaime Busto AbadiaMVET M-45Martell 7,260Kg29.38 m.Campeonato de España de Clubes Máster 2ª División42.60
2018/06/10Mollet del VallèsA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-40Martell 7,260Kg31.27 m.Campionat de Catalunya Màster Individual i Relleus38.32
2017/09/17PalafrugellA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-40Martell Pesat 15,88Kg10.40 m.Cnat de Catalunya de Pentatló i Pentatló de Llançaments de Veterans42.85
2017/09/17PalafrugellA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-40Pentatló M-352.321 puntsCnat de Catalunya de Pentatló i Pentatló de Llançaments de Veterans0.00
2018/09/22CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Pentatló M-452.711 puntsCampionat de Catalunya de Pentatló Master0.00
2018/09/22CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Pentatló M-452.544 puntsCampionat de Catalunya de Pentatló Master0.00
2018/02/24SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-16Pentatló SUB162.845 puntsCnat de Catalunya de Combinades de P. Coberta SUB16
2018/01/14SabadellA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20Pentatló SUB202.311 puntsCnt. Catalunya Proves Combinades Absolut-Sub23-Sub20
2018/07/07CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Perxa2.60 m.Campionat Catalunya Decatló i Heptatló Màsters49.90
2018/05/13El PratA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16Perxa1.80 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10
2018/05/06MataróA.LL.Anna Ferrer ArnaldoFSUB-18Perxa1.40 m.Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"
2018/03/19MadridP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Perxa4.00 m.Campionat d'Europa Master en pista coberta81.14
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Perxa2.00 m.2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D
2017/12/03GavàA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIORPerxa2.00 m.Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2018/04/28CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Perxa2.00 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/04/28CambrilsA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Perxa2.20 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-23Perxa1.70 m.2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D
2018/05/12El PratA.LL.Pablo Andrade BarbaMSUB-14Perxa1.80 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14
2017/12/03GavàA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-18Perxa2.40 m.Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2017/02/17HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Pes 2Kg03.62 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/02/17HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-12Pes 2Kg04.08 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/02/17HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-12Pes 2Kg05.53 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/12/23PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-14Pes 2Kg07.39 m.Jornada de Proves Combinades d’Hivern de Promoció
2017/02/17HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-12Pes 2Kg03.68 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/05/12El PratA.LL.Delia San Julian OlmedoFSUB-12Pes 2Kg04.74 m.Campionat Catalunya Clubs Sub12
2018/01/13MataróA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-12Pes 2Kg05.40 m.3ª Jornada Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14
2018/04/28Mar BellaA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-14Pes 2Kg06.98 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/02/17HospitaletA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-12Pes 2Kg05.49 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/02/17HospitaletA.LL.Juan Lavandera MuletMSUB-12Pes 2Kg04.87 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/02/17HospitaletA.LL.Daniela Teixido RoviraFSUB-12Pes 2Kg03.70 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/02/03Castellar del V.A.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14Pes 2Kg06.30 m.Control Pista Sub10-12-14
2018/05/26SerrahimaA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Pes 2Kg11.61 m.Camp. Catalunya Proves Combinades SUB12
2018/05/12El PratA.LL.Clara Purlund TorrasFSUB-14Pes 2Kg05.53 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14
2018/05/26SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-18Pes 3Kg08.29 m.Camp. Catalunya Proves Combinades SUB18
2018/05/19SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Pes 3Kg08.18 m.Control Sub16, Sub18 i Sub20
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-14Pes 3Kg03.38 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/12/27PalafrugellA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Pes 3Kg09.55 m.Jornada de Proves Combinades d’Hivern i Control
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-14Pes 3Kg05.52 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/12/02GavàA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-18Pes 3Kg05.38 m.Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-14Pes 3Kg06.12 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/04/28Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Pes 3Kg06.47 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/12/02GavàA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16Pes 3Kg03.15 m.Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2017/12/09SabadellP.C.Madelin Velazquez MaciasFSUB-18Pes 3Kg05.49 m.1ª Jornada Sub 16 Pista Coberta
2018/02/11SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-20Pes 4Kg06.68 m.8ª Jornada Control Absolut en Pista Coberta
2018/10/20SerrahimaA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-18Pes 4Kg07.23 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20
2018/05/26SerrahimaA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20Pes 4Kg09.07 m.Camp. Catalunya Proves Combinades SUB20
2018/04/15El PratA.LL.Claris Odena TeixidorFSUB-23Pes 4Kg07.18 m.1a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D
2018/04/15El PratA.LL.Anna Ferrer ArnaldoFSUB-18Pes 4Kg05.05 m.1a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D
2018/01/13SabadellP.C.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-16Pes 4Kg08.89 m.2ª Jornada Sub 16 Pista Coberta
2018/05/13El PratA.LL.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-16Pes 4Kg09.22 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10
2017/12/02GavàA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20Pes 4Kg06.24 m.Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2018/04/28CambrilsA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-20Pes 4Kg05,31 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2017/12/02GavàA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Pes 5Kg09.38 m.Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2018/02/03SabadellP.C.Oriol Mondejar PaniaguaMSUB-18Pes 5Kg09.66 m.Control Sub20-18 en Pista Coberta
2018/04/28CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Pes 6Kg06.80 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster
2018/02/11SabadellP.C.Joan Coll VintroMVET M-60Pes 6Kg11.92 m.Campionat de Catalunya Màster en pista coberta72.02
2018/10/20SerrahimaA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-18Pes 6Kg07.67 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20
2018/01/14SabadellA.LL.Oriol Mondejar PaniaguaMSUB-18Pes 6Kg08.51 m.Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 en Pista Coberta
2018/02/11SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIORPes 7,260Kg07.42 m.7ª Jornada Control Absolut en Pista Coberta
2018/04/28CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Pes 7,260Kg07.77 m.Cnat Ter. de Proves Combinades i Control Màster37.41
2018/07/07CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Pes 7,260Kg09.99 m.Campionat Catalunya Decatló i Heptatló Màsters52.30
2018/06/10Mollet del VallèsA.LL.Joan Coll VintroMVET M-60Pes 7,260Kg09.36 m.Campionat de Catalunya Màster Individual i Relleus56.56
2018/04/21L'HospitaletA.LL.Kirian Perez DiazMVET M-40Pes 7,260Kg11.79 m.2a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D52.10
2017/02/17HospitaletA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-8Pilota 250g06.18 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/02/17HospitaletA.LL.Max Villanueva OliverMSUB-8Pilota 250g04.22 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-10Pilota 250g15.48 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/05/13El PratA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10Pilota 250g17.30 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10
2018/02/03Castellar del V.A.LL.Christian Prado CollMSUB-10Pilota 250g22.86 m.Control Pista Sub10-12-14
2018/02/03Castellar del V.A.LL.Ariadna Escrigas CasañasFSUB-10Pilota 250g08.19 m.Control Pista Sub10-12-14
2018/05/13El PratA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-10Pilota 250g16.20 m.Campionat Catalunya Clubs Sub10
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-10Pilota 250g15.20 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-10Pilota 250g06.57 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/03/03L'HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-10Pilota 250g06.19 m.5ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2017/02/17HospitaletA.LL.Claudia Jimenez RamonFSUB-8Pilota 250g04.64 m.4ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/05/05L'HospitaletA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-12Pilota 400g17.01 m.8a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14
2018/05/12El PratA.LL.Carla Gonzalez CaballeroFSUB-12Pilota 400g10.00 m.Campionat Catalunya Clubs Sub12
2018/04/07VicA.LL.M. Hurtado - M. Llorca - A. QuerFSUB-12Relleus 3x600 m.6'51"88Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E
2018/05/12El PratA.LL.M. Hurtado - S. Mari - M. YanezFSUB-12Relleus 3x600 m.6'50"7Campionat Catalunya Clubs Sub12M
2018/04/07VicA.LL.G. Gonzalez - J. Lavandera - M. TorresMSUB-12Relleus 3x600 m.6'46"38Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E
2018/04/07VicA.LL.V. Barrado - A. Bartoli - O. FeliubadaloMSUB-12Relleus 3x600 m.5'51"33Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E
2018/05/13El PratA.LL.J. Amat- C. Bartoli - A. Garuz - M. SalomonFSUB-10Relleus 4x60 m.0'40"5Campionat Catalunya Clubs Sub10M
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.M. Alonso - J. Balsells - M. Nerin - M. VilanovaFSUB-12Relleus 4x60 m.0'43"36a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2017/02/17HospitaletA.LL.A. Bartoli - O. Feliubadalo - V. Barrado - J. LavanderaFSUB-12Relleus 4x60 m.0'36"74ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/07VicA.LL.C. Balleste - M. Hurtado - A. Quer - C. Sanchez-rieraFSUB-12Relleus 4x60 m.0'37"94Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E
2017/02/17HospitaletA.LL.C. Balleste - M. Hurtado - A. Quer -D. TeixidoFSUB-12Relleus 4x60 m.0'40"24ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.A. Escrigas - M. Muñoz - H. Osorio - L. RubioFSUB-12Relleus 4x60 m.0'49"66a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2018/04/21TarragonaA.LL.J. Amat - C. Bartoli - A. Garuz - M SalomonFSUB-10Relleus 4x60 m.0'39"38Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E
2018/05/12El PratA.LL.C. Balleste - V. Gasto - A. Quer - D. San JulianFSUB-12Relleus 4x60 m.0'39"1Campionat Catalunya Clubs Sub12M
2018/04/07VicA.LL.M. Llorca - I. Salsas - D. San Julian - C. Sanchez-rieraFSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"99Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E
2018/05/13El PratA.LL.G Contreras- M. Nerin - M. Vilanova - C. PradoMSUB-10Relleus 4x60 m.0'41"4Campionat Catalunya Clubs Sub10M
2017/02/17HospitaletA.LL.L. Coral - H. Osorio - M. Muñoz - C. VillanuevaFSUB-10Relleus 4x60 m.0'47"64ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/21TarragonaA.LL.V. Barrado - A. Bartoli - O. Feliubadalo - J. LavanderaMSUB-12Relleus 4x60 m.0'35"19Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E
2017/02/17HospitaletA.LL.G. Gonzalez - M. Miralles - R. Palomar - M. TorresFSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"74ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/12El PratA.LL.N. Borrell - A. Fabregat - G. Martin - G. MartinMSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"1Campionat Catalunya Clubs Sub12M
2018/04/21TarragonaA.LL.M. Alonso - J. Balsells - M. Vilanova - G. ContrerasMSUB-10Relleus 4x60 m.0'40"72Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E
2018/04/14Sta. ColomaA.LL.J. Amat - C. Bartoli - A. Garuz - M. SalomonFSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"76a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14M
2017/02/17HospitaletA.LL.B. Gonzalez - J. Llobell - R. Casatejada M. LlorcaFSUB-12Relleus 4x60 m.0'41"04ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/21TarragonaA.LL.P. Badosa - R. Barrachina - L. Bassas - P. VeraMSUB-14Relleus 4x80 m.0'44"32Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E
2018/04/07VicA.LL.S. Bruchstein - N. Dimitrov - A. Gonzalez - J. HurtadoFSUB-14Relleus 4x80 m.0'43"94Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E
2018/05/12El PratA.LL.A.Gonzalez - A. Murtra - C. Purlund - L. SampedroFSUB-14Relleus 4x80 m.0'49"09Campionat Catalunya Clubs Sub14E
2018/04/07VicA.LL.B. Gonzalez - P. Perez - E. Salinas - L. SampedroFSUB-14Relleus 4x80 m.0'47"63Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E
2018/05/12El PratA.LL.L. Baciero - L. Bassas- P. Herrero - J. LazaroMSUB-14Relleus 4x80 m.0'49"09Campionat Catalunya Clubs Sub14E
2018/04/07VicA.LL.B. Arques - L. Baciero - P. Herrero - J. SalomonMSUB-14Relleus 4x80 m.0'50"06Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E
2018/04/21TarragonaA.LL.S. Bruchstein - N. Dimitrov - B. Gonzalez - J. HurtadoMSUB-14Relleus 4x80 m.0'42"46Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E
2018/05/13El PratA.LL.L. Ferret- E. Neuwirt - J. Tarrats - C. VallsMSUB-16Relleus 4x100 m.0'50"71Campionat Catalunya Clubs Sub16E
2017/11/11L'HospitaletA.LL.S. Perez - E. Feliubadalo - C. Montbrio - M. CarolFSUB-16Relleus 4x100 m.0'58"61ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/05SerrahimaA.LL.De Las Heras - R. Farriol - H. Vela - S. MañosoFSUB-23Relleus 4x100 m.0'55"64Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2018/10/20SerrahimaA.LL.L. Sarro - A. Mañoso - F. Llagostera - L. LecuonaMSUB-20Relleus 4x100 m.0'47"64Campionat Catalunya de Clubs Sub-20M
2018/07/15ElxA.LL.C. Teruel - T. Blanco - A. Omedas - J. SegoviaMVET-M-50Relleus 4x100 m.0'47"48Campeonato de España de Clubes Máster 2ª DivisiónE88.21
2018/06/17Castellar del VallèsA.LL.T. Blanco - J. Llansana - A. Omedas - J. R. SubiasMVET M-40Relleus 4x100 m.0'46"96Campionat de Catalunya de Clubs MàsterE0.00
2018/04/07VicA.LL.E. Neuwirt - J. Tarrats - C. Valls - N. SanmillanMSUB-16Relleus 4x100 m.0'49"82Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E
2018/04/07VicA.LL.P. Blasi - A. Jerez - G. Martin - S. PerezFSUB-16Relleus 4x100 m.0'57"14Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E
2018/04/07VicA.LL.Q.Catalan - M. Florensa - L. Hua - I. PouplanaFSUB-16Relleus 4x100 m.0'58"42Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E
2018/04/15El PratA.LL.A. Balada - F. Bonfill - .Valles - J. VilaltaMSENIORRelleus 4x100 m.0'43"311a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE
2018/05/05SerrahimaA.LL.M. Ferret - S. Iniesta - C. Marginet - M. XicoyFSUB-20Relleus 4x100 m.0'55"66Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2018/04/21TarragonaA.LL.M. Diez - M. Gonzalez - R. Pons - J. TarratsMSUB-16Relleus 4x100 m.0'45"78Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E
2018/10/20SerrahimaA.LL.H Ballart - A. Ferret M. Gabarro - C. MarginetFSUB-20Relleus 4x100 m.0'56"69Campionat Catalunya de Clubs Sub-20M
2018/05/06MataróA.LL.R. Farriol - A. Ferret - S. Iniesta - S. MañosoFABSOLUTRelleus 4x100 m.0'53"40Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2018/06/30CastellónA.LL.R. Pons - M. Gonzalez - M. Diez - J. TarratsMSUB-16Relleus 4x100 m.0'44"96XVII Campeonato de España Sub16E
2018/05/06MataróA.LL.R. Pons - J. Vilalta - A. Mañoso - F. BonfillMABSOLUTRelleus 4x100 m.0'44"92Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2018/04/15El PratA.LL.R. Farriol - S. Perez - M. Poch -S. IniestaFSENIORRelleus 4x100 m.0'51"971a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE
2018/05/13El PratA.LL.A. Canals - A. Jerez - G. Martin - I. PouplanaFSUB-16Relleus 4x100 m.0'56"57Campionat Catalunya Clubs Sub16E
2018/05/05SerrahimaA.LL.A. Balada - A. Valles - J. Vilalta - M. PerezFSUB-23Relleus 4x100 m.0'44"47Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2018/06/29VitoriaA.LL.A. Omedas - J. Segovia - J. Llansana - S. MartinMVET M-35Relleus 4x100 m.0'47"76LIII Campeonato de España MásterE
2018/04/07VicA.LL.V. Blasi - M. Diez - M. Gonzalez - R. PonsMSUB-16Relleus 4x100 m.0'46"39Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E
2018/04/07VicA.LL.B. Arques - R. Barrachina - L. Bassas - P. VeraMSUB-14Relleus 4x200 m.1'57"47Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E
2018/02/10SabadellP.C.S. Bruchstein- N. Dimitrov - A. Gonzalez - J HurtadoFSUB-14Relleus 4x200 m.1'55"61Eliminatòries Campionat de Catalunya de Relleus Sub14E
2017/11/18Mar BellaA.LL.B. Arques - P. Badosa - O. MartinezFSUB-14Relleus 4x200 m.2'13"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/05/12El PratA.LL.P. Badosa - R. Barrachina - C. Guinda - P. VeraMSUB-14Relleus 4x200 m.2'00"29Campionat Catalunya Clubs Sub14E
2018/05/12El PratA.LL.L. Sampedro - E. Salinas - B. Gonzalez - C. PurlundFSUB-14Relleus 4x200 m.1'55"79Campionat Catalunya Clubs Sub14E
2017/02/17HospitaletA.LL.L. Bassas - B. Arques- P. Badosa - P. VeraFSUB-14Relleus 4x200 m.2'06"84ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/21TarragonaA.LL.S. Bruchstein - N. Dimitrov - J. Hurtado - A. GonzalezMSUB-14Relleus 4x200 m.1'53"48Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E
2017/02/18SabadellP.C.J. Bigorda - C. Teruel - T. Palleja - J. GaschMVET M-45Relleus 4x200 m.1'51"34Campionat de Catalunya Màster en pista cobertaE0.00
2018/02/10SabadellP.C.B. Arques - R. Barrachina - L. Bassas -P. VeraMSUB-14Relleus 4x200 m.1'58"60Eliminatòries Campionat de Catalunya de Relleus Sub14E
2018/03/02SalamancaP.C.S. Martin - J. Segovia- J. Llansana - A. OmedasMVET M-35Relleus 4x200 m.1'42"30Campionat d'Espanya Màster en pista cobertaE
2018/01/27SabadellP.C.T. Blanco - F. Bonfill - J. Llansana - J. SegoviaMVET M-40Relleus 4x200 m.1'41"15Cnat de Catalunya de Clubs Màster en Pista CobertaE
2017/02/17HospitaletA.LL.s. Bruchstein - N. Dimitrov - A. Gonzalez- J. HurtadoFSUB-14Relleus 4x200 m.2'02"54ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/03/10SabadellP.C.s. Bruchstein - N. Dimitrov- A. Gonzalez - J. HurtadoFSUB-14Relleus 4x200 m.1'52"59Campionat de Catalunya Sub14 + RelleusE
2018/04/07VicA.LL.L. Baciero - P. Badosa - P. Herrero - J. SalomonMSUB-14Relleus 4x200 m.2'04"48Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E
2017/11/18Mar BellaA.LL.S. Bruchstein - J. Hurtado - E. Salinas - L. SampedroFSUB-14Relleus 4x200 m.2'05"62ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/12/09Can DragóA.LL.UniversitariMSUB-12Relleus 4x200 m.2'06"73ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2017/11/18Mar BellaA.LL.M. Blanco - C. Gallardo - A. Murtra - P. PerezFSUB-14Relleus 4x200 m.2'17"02ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/07VicA.LL.B. Gonzalez - P. Perez - E. Salinas - L. SampedroFSUB-14Relleus 4x200 m.2'10"20Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E
2018/04/07VicA.LL.S. Bruchstein - N. Dimitrov - B. Gonzalez - J. HurtadoFSUB-14Relleus 4x200 m.1'55"42Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E
2018/04/07VicA.LL.O. Elizondo - E. Neuwirt - J. Tarrats - C. VallsMSUB-16Relleus 4x300 m.2'48"76Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E
2017/11/18Mar BellaA.LL.D. Bassas - O. Elizondo - M. Gonzalez - R. PonsFSUB-16Relleus 4x300 m.2'54"52ª Jornada Lligueta Atlètica de BarcelonaM
2018/04/07VicA.LL.P. Blasi - M. Carol - C. Montbrio -A. MolinaFSUB-16Relleus 4x300 m.3'20"03Fase Prèvia Cnat. de Catalunya de Relleus Sub12-14-16E
2018/06/16AvilésA.LL.P. Mora- J.Gonzalez- P. Ferrer - Roger Pons OlivanMSUB-16Relleus 4x300 m.2'26"03Cto de España por Sel. Aut. Sub16E
2018/05/13El PratA.LL.P. Blasi - M. Carol - M. Gasset - C. MontbrioFSUB-16Relleus 4x300 m.3'21"68Campionat Catalunya Clubs Sub16E
2018/02/10SabadellP.C.P. Blasi - A. Jerez -G. Martin - S. PerezFSUB-16Relleus 4x300 m.3'11"58Eliminatòries Campionat de Catalunya de Relleus Sub16E
2018/04/21TarragonaA.LL.V. Blasi - M. Diez - M. Gonzalez - R. PonsMSUB-16Relleus 4x300 m.2'31"57Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E
2018/07/04SerrahimaA.LL.J. Bru - J. A. Herrera- T. Revilla - F. BonfillMABSOLUTRelleus 4x400 m.3'27"96Campionat de catalunya de Relleus AbsolutE
2018/04/21L'HospitaletA.LL.C. Gallego - M. Urdampilleta - P. Vall-llovera - N. IbañezFSENIORRelleus 4x400 m.4'16"992a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE
2018/10/20SerrahimaA.LL.T. Revilla - J. Bru - R. Pous - J. ClaveroMSUB-20Relleus 4x400 m.3'40"04Campionat Catalunya de Clubs Sub-20M
2018/05/06MataróA.LL.C. Gallego - N. Ibañez - M. Poch - M. UrdampilletaFABSOLUTRelleus 4x400 m.4'14"88Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2018/04/21L'HospitaletA.LL.A. Balada - A. Valles - F. Bonfill - J. A. HerreraMSENIORRelleus 4x400 m.3'27"422a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup DE
2018/05/05SerrahimaA.LL.S. Iniesta - C. Marginet - M. Xicoy - M. FerretFSUB-20Relleus 4x400 m.4'47"16Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2018/05/05SerrahimaA.LL.A. Ferrer - A. Riera - M. Garcia - P. FontsereFSUB-18Relleus 4x400 m.4'35"33Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2018/05/05SerrahimaA.LL.J. Alegre - J. Bru - L. Lecuona - R. PousFSUB-18Relleus 4x400 m.3'37"92Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2018/01/14SabadellP.C.L. Lecuona - I. Llado- R. Pous - A. LealMSUB-18Relleus 4x400 m.3'46"30Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 en Pista CobertaE
2018/06/17Castellar del VallèsA.LL.F. Bonfill - J. Gasch - T. Palleja - J. SegoviaMVET M-40Relleus 4x400 m.3'48"74Campionat de Catalunya de Clubs MàsterE0.00
2018/05/06MataróA.LL.A. Balada - J. Alberto - A. Valles - T. RevillaMABSOLUTRelleus 4x400 m.3'29"59Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2018/01/28SabadellP.C.A. Ferret - C. Gonzalez - M. Poch - A. RieraMSUB-18Relleus 4x400 m.4'33"84Cnat de Catalunya de Relleus Sub18 4x400 en Pista CobertaE
2018/04/21TarragonaA.LL.V. Barrado - A. Bartoli - O. FeliubadaloMSUB-12Relleus 4x600 m.5'35"52Jornada Final Cnat. Catalunya Relleus Sub10E
2018/05/26SerrahimaA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-12Tetratló SUB121.653 puntsCamp. Catalunya Proves Combinades SUB12
2018/02/24SabadellP.C.Jana Hurtado CampsFSUB-14Tetratló SUB141.465 puntsCnat de Catalunya de Combinades de P. Coberta SUB14
2018/04/15El PratA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-40Triple11.39 m.1a Jornada Campionat de Catalunya de Clubs – Grup D65.99
2018/05/06MataróA.LL.Lucas Sarro TaureMSUB-18Triple10.55 m.1.0Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"
2018/05/26CalellaA.LL.Jana Hurtado CampsMSUB-14Triple09.05 m.9a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14
2018/05/12El PratA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-14Triple09.78 m.Campionat Catalunya Clubs Sub14
2018/06/29VitoriaA.LL.Lucio Jose Martinez GonzalezMVET M-60Triple10.34 m.LIII Campeonato de España Máster79.23
2018/06/27SerrahimaA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-20Triple09.45 m.-1.95a Jornada Critèrium Campmany
2018/03/22MadridP.C.Sergio Martin AcostaMVET M-35Triple10.68 m.Campionat d'Europa Master en pista coberta59.80
2018/01/14SabadellA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18Triple10.13 m.Campionat de Catalunya de Clubs Sub20 en Pista Coberta
2018/04/28Mar BellaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-14Triple08.67 m.6ª Jornada Lligueta Atlètica de Barcelona
2018/10/20SerrahimaA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-16Triple10.90 m.0.5Campionat Catalunya de Clubs Sub-20
2018/06/30CastellónA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-16Triple11.35 m.0.4XVII Campeonato de España Sub16
2018/05/26CalellaA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-14Triple09.48 m.9a. Jornada - Control Sub-10 Sub-12 i Sub-14
2018/01/27SabadellP.C.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-16Triple07.52 m.4ª Jornada Control Sub16 en Pista Coberta
2018/06/27SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-18Triple09.26 m.-0.45a Jornada Critèrium Campmany