Select Page

previous arrow
next arrow
Slider

Millors Marques Temporada 2018/19

DataLlocTipusAtletaSexeCategoriaProvaMarcaVentCompeticioM/E%
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-141.000 m.ll.4'41"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2019/05/01El PratA.LL.Martina Farre EsteveFSUB-101.000 m.ll.5'07"9338è Trofeu Pratenc AA de PromocióE
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-121.000 m.ll.4'22"2Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)M
2019/05/01El PratA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-141.000 m.ll.3'23"2438è Trofeu Pratenc AA de PromocióE
2019/11/16ManresaA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-161.000 m.ll.2'52"19Campionat Catalunya de Tardor FINALM
2019/06/08Castellar del VallésA.LL.Mario Alonso GarciaMSUB-101.000 m.ll.3'38"15Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub10E
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Guifre Bota GualloMSUB-101.000 m.ll.4'10"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2019/02/17SabadellP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-451.000 m.ll.3'12"22Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.E75.94
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-101.000 m.ll.4'42"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)M
2019/05/19El PratA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-161.000 m.ll.4'06"08Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
2019/06/08Castellar del VallésA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-101.000 m.ll.4'06"88Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub10E
2019/02/10SabadellP.C.Marti Vilanova FarreMSUB-121.000 m.ll.3'53"509è Trofeu Sabadell - Jornada 6E
2019/01/19SabadellP.C.Martina Hurtado CampsFSUB-121.000 m.ll.3'54"729è Trofeu Sabadell - Jornada 3E
2019/05/01El PratA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-161.000 m.ll.3'00"9938è Trofeu Pratenc AA de PromocióE
2019/01/19SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-161.000 m.ll.3'22"999è Trofeu Sabadell - Jornada 3E
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Fatima Subias TenlladoFSUB-141.000 m.ll.4'06"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)M
2019/05/01El PratA.LL.Nabil Mehenni AlvarezMSUB-141.000 m.ll.3'22"2538è Trofeu Pratenc AA de PromocióE
2019/02/17SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-601.000 m.ll.4'41"38Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.E59.38
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-141.000 m.ll.3'51"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2019/02/16SabadellP.C.Anna Quer SalvadorFSUB-121.000 m.ll.3'27"589è Trofeu Sabadell - FinalE
2019/05/19El PratA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-101.000 m.ll.3'55"93Cnat. Catalunya Clubs Sub10E
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-101.000 m.ll.4'10"1VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaM
2019/02/10SabadellP.C.Mauro Saiz AsensioMSUB-101.000 m.ll.5'18"139è Trofeu Sabadell - Jornada 6E
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-101.000 m.ll.4'38"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-141.000 m.ll.4'02"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)M
2019/02/17SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-401.000 m.ll.3'29"28Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.E65.99
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-101.000 m.ll.4'43"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2019/01/19SabadellP.C.Jana Hurtado CampsFSUB-161.000 m.ll.3'28"579è Trofeu Sabadell - Jornada 3E
2019/01/12SabadellP.C.Nil Salomo VendrellMSUB-161.000 m.ll.3'09"85Control Sub-16 en Pista Coberta (3a jornada)E
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-141.000 m.ll.3'43"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)M
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-161.000 m.ll.3'44"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)M
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-101.000 m.ll.4'33"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-141.000 m.ll.4'08"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)M
2018/12/09CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-451.000 m.ll.3'33"25Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernE70.31
2019/02/16SabadellP.C.Maia Salomon PagespetitFSUB-121.000 m.ll.3'36"609è Trofeu Sabadell - FinalE
2019/12/15SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-141.000 m.ll.3'15"83Control de Proves Combinades en Pista CobertaE
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Maiara Curiel DiogenesFSUB-101.000 m.ll.4'57"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2019/12/27PalafrugellA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-181.000 m.ll.2'52"85Jornada de Proves combimades d´hivern i controlE
2019/05/01El PratA.LL.Joanna Farre EsteveFSUB-101.000 m.ll.4'53"9438è Trofeu Pratenc AA de PromocióE
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Nina Bigorda SorianoMSUB-141.000 m.ll.4'36"56a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)M
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Laia Castello RedondoFSUB-101.000 m.ll.4'33"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2019/02/23SabadellP.C.Victor Barrado OmenatMSUB-141.000 m.ll.3'18"46J. Prèvia Cnat. Catalunya Sub14 en Pista CobertaE
2019/02/10SabadellP.C.Carlota Bartoli MaciaFSUB-121.000 m.ll.4'19"039è Trofeu Sabadell - Jornada 6E
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Ignasi Queralt AlarconMSUB-141.000 m.ll.3'43"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2019/05/19El PratA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-161.000 m.ll.4'44"37Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
2019/05/01El PratA.LL.Pol Farre EsteveMSUB-161.000 m.ll.3'46"5138è Trofeu Pratenc AA de PromocióE
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-141.000 m.ll.4'12"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)M
2019/05/18El PratA.LL.Pol Asensio MartiMSUB-141.000 m.ll.3'45"36Cnat. Catalunya Clubs Sub14E
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Berta Gonzalez BeneytoFSUB-141.000 m.ll.4'15"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Guifre Bota GualloMSUB-101.000 m.m.08'01"16a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)M
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-101.000 m.m.06'20"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)M
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-101.000 m.m.08'46"26a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)M
2019/05/19El PratA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-101.000 m.m.06'36"39Cnat. Catalunya Clubs Sub10E
2019/05/18El PratA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-141.000 m. Obs.3'31"16Cnat. Catalunya Clubs Sub14E
2019/05/19MadridA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-501.500 m.ll.5'54"91Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y CombinadasE67.91
2019/07/03SerrahimaA.LL.Javier Ricardo Subias ArillaMVET M-501.500 m.ll.4'32"55Critèrium Josep Campmany (5a Jornada)E89.19
2019/04/28SerrahimaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-161.500 m.ll.5'43"50Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/05/19MadridA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-451.500 m.ll.5'26"75Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y CombinadasE71.10
2018/12/22SabadellP.C.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-181.500 m.ll.5'07"59Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (2a Jornada)E
2018/12/22SabadellP.C.Oriol Rutllan DominguezMSUB-181.500 m.ll.4'29"78Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (2a Jornada)E
2019/01/18SabadellP.C.Jaime Ricart De La TorreMSUB-181.500 m.ll.5'16"46Control Absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)E
2019/05/18PalafrugellA.LL.Pau Salomo VendrellMSUB-181.500 m.ll.4'12"46Campionat de Catalunya Sub18E
2019/12/22SabadellP.C.Jordi Alegre LopezMSUB-181.500 m.ll.4'08"21Controls Absolut en Pista Coberta (2a. jornada)E
2019/06/19SerrahimaA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-181.500 m.ll.4'25"66Criterium Josep Campmany (3a. jornada)E
2019/03/30PalafrugellA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-201.500 m.ll.5'32"22Jornada de Proves combinades i ControlE
2019/06/19SerrahimaA.LL.Irene Betriu RoselloFSENIOR1.500 m.ll.4'54"61Criterium Josep Campmany (3a. jornada)E
2019/12/22SabadellP.C.Tomas Revilla SanguesaMSUB-201.500 m.ll.4'00"07Controls Absolut en Pista Coberta (2a. jornada)E
2019/06/19SerrahimaA.LL.Elias Abad RocamoraMSUB-201.500 m.ll.4'20"50Criterium Josep Campmany (3a. jornada)E
2019/02/02SabadellP.C.Manuel Salvador TarrasonMVET M-601.500 m.ll.4'54"50Cnat. Catalunya Clubs Màster Masculins Pista CobertaE89.16
2019/07/03SerrahimaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-181.500 m.ll.4'02"05Critèrium Josep Campmany (5a Jornada)E
2019/12/22SabadellP.C.Joan Sole MoralesMSUB-201.500 m.ll.4'03"49Controls Absolut en Pista Coberta (2a. jornada)E
2019/06/19SerrahimaA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR1.500 m.ll.4'59"21Criterium Josep Campmany (3a. jornada)E
2019/07/03SerrahimaA.LL.Xavier Espino ComasMSENIOR1.500 m.ll.4'22"86Critèrium Josep Campmany (5a Jornada)E
2019/06/05SerrahimaA.LL.Luca ChiodoMVET M-451.500 m.ll.4'23"09Critèrium Campmany (1a Jornada)E89.93
2019/05/19El PratA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-161.500 m. Obs.4'58"48Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
2018/11/18RipollRUTAManuel Salvador TarrasonMVET M-551/2 Marató1:26'32Campionat de Catalunya Mitja MaratóE83.82
2019/06/22LleidaA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-122.000 m.ll.07'27"45Jornada Final Campionat Catalunya Sub12E
2019/05/18El PratA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-122.000 m.ll.08'04"48Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
2019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-122.000 m.ll.08'44"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)M
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-122.000 m.ll.08'23"7VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaM
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-122.000 m.ll.09'44"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Pol Asensio MartiMSUB-142.000 m.ll.08'48"76a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Christian Prado CollMSUB-122.000 m.ll.08'01"66a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-122.000 m.ll.08'12"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-122.000 m.ll.07'42"16a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Juli Vidal AlemanyMSUB-122.000 m.ll.08'33"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Nabil Mehenni AlvarezMSUB-142.000 m.ll.07'46"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)M
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-122.000 m.ll.08'12"9VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaM
2019/03/09SabadellP.C.Albert Bartoli MaciaMSUB-142.000 m.ll.07'06"08Final Campionat de Catalunya Sub14 en Pista CobertaE
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Claudia Farre EsteveFSUB-142.000 m.ll.08'55"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2018/11/10L'HospitaletA.LL.German Gonzalez BeneytoMSUB-122.000 m.ll.08'32"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-122.000 m.ll.08'02"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)M
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-122.000 m.m.11'32"2Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)M
2019/05/18El PratA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-122.000 m.m.14'23"64Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
2019/06/16Castellar del VallésA.LL.Manuel Salvador TarrasonMVET M-602.000 m.Obs.07'34"29Campionat Catalunya Clubs Masculins MàsterE85.89
2019/02/17SabadellP.C.Javier Ricardo Subias ArillaMVET M-503.000 m.ll.09'58"68Cnat de Catalunya Master Individual i Relleus P.C.E84.71
2019/05/18El PratA.LL.Nabil Mehenni AlvarezMSUB-143.000 m.ll.11'35"30Cnat. Catalunya Clubs Sub14E
2019/02/10AntequeraP.C.Manuel Salvador TarrasonMVET M-603.000 m.ll.10'36"34Cnat. d’Espanya de Clubs Màster en pista cobertaE85.97
2019/12/14SabadellP.C.Jacopo Trabaldo TognaMSUB-143.000 m.ll.11'09"10Controls Pista Coberta Sub16 - 1a. jornadaE
2019/06/16Castellar del VallésA.LL.Luca ChiodoMVET M-453.000 m.ll.09'47"99Campionat Catalunya Clubs Masculins MàsterE84.19
2019/05/25Mollet del VallèsA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-163.000 m.ll.11'24"56Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16E
2019/04/27SerrahimaA.LL.Pol Giralt SalarichMSUB-163.000 m.ll.13'05"98Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-183.000 m.ll.09'36"60Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/05/25Mollet del VallèsA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-163.000 m.ll.09'57"19Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16E
2019/06/12SerrahimaA.LL.Xavier Espino ComasMSENIOR3.000 m.ll.09'58"16Criterium Josep Campmany (2a. Jornada)E
2019/05/01SerrahimaA.LL.Joan Sole MoralesMSUB-203.000 m.ll.09'03"02Campionat Catalunya de Clubs Sub-20E
2019/06/08Castellar del VallésA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-143.000 m.ll.10'57"29Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub14E
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-183.000 m.ll.09'53"251a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Pol Farre EsteveMSUB-163.000 m.ll.13'10"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2019/02/17SabadellP.C.Juan Gasch MalaretMVET M-453.000 m.ll.09'08"10Cnat de Catalunya Master Individual i Relleus P.C.E89.62
2019/05/19El PratA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-163.000 m.m.20'26"88Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
2019/05/01SerrahimaA.LL.Ines Alonso BadalFSUB-203.000 m. Obs.13'20"25Campionat Catalunya de Clubs Sub-20E
2019/05/05SerrahimaA.LL.Elias Abad RocamoraMSUB-203.000 m. Obs.10'47"88Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2019/06/09TarragonaA.LL.David Biarge MoncunillMSUB-203.000 m. Obs.11'01"62Campionat de Catalunya Sub20E
2019/03/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-185.000 m.ll.16'58"23Reunió Catalana de FonsE
2019/06/02Barberà del VallèsA.LL.Manuel Salvador TarrasonMVET M-605.000 m.ll.18'29"47Campionat Catalunya Màster Individual i RelleusE84.83
2019/07/10SerrahimaA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-185.000 m.ll.17'05"70Critèrium Josep Campmany (6a Jornada)E
2019/05/05SerrahimaA.LL.Joan Sole MoralesMSUB-205.000 m.ll.15"58"76Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2019/03/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-185.000 m.ll.16'48"14Reunió Catalana de FonsE
2019/05/05SerrahimaA.LL.Paula Vall-Llovera AltesFSUB-235.000 m.ll.21'55"26Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2019/04/14El PratA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR5.000 m.ll.20'51"14Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaE
2019/06/02Barberà del VallèsA.LL.Luca ChiodoMVET M-455.000 m.ll.17'09"92Campionat Catalunya Màster Individual i RelleusE82.70
2019/04/14El PratA.LL.Xavier Espino ComasMSENIOR5.000 m.ll.16"58"09Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaE
2019/05/01SerrahimaA.LL.Mario Andreu Bassas GarrityMSUB-205.000 m.m.25'06"13Campionat Catalunya de Clubs Sub-20E
2019/05/01SerrahimaA.LL.Fiona Lane LatorreFSUB-165.000 m.m.34'62"11Campionat Catalunya de Clubs Sub-20E
2019/06/16Castellar del VallésA.LL.Federico Blanco CardonaMVET M-505.000 m.m.28'20"14Campionat Catalunya Clubs Masculins MàsterE74.24
2018/12/31Sant CugatRUTAErnest Cotonat DonatMSUB-2010 Km. Ruta0:34'3920 edició Sant Silvestre BarcelonesaE
2018/12/31Sant CugatRUTAXavier Espino ComasMSENIOR10 Km. Ruta0:36'0420 edició Sant Silvestre BarcelonesaE
2018/12/31Sant CugatRUTAJose Antonio Tamayo GutierrezMVET M-4010 Km. Ruta0:36'5620 edició Sant Silvestre BarcelonesaE78.70
2019/02/10El VendrellRUTAMario Andreu Bassas GarrityMSUB-2010 Km marxa ruta0:48'53Cnat d'Espanya de Marxa per federacions SUB20 i SUB16E
2019/03/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Ernest Cotonat DonatMSUB-2010.000 m.ll.0:33'43"16Cnt Catalunya de 10.000 m.ll. Absolut Màster i Sub23 M i F i Sub20 ME
2019/03/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Manuel Salvador TarrasonMVET M-6010.000 m.ll.0:38'26"84Cnt Catalunya de 10.000 m.ll. Absolut Màster i Sub23 M i F i Sub20 ME85.16
2019/07/06GranollersA.LL.Mario Andreu Bassas GarrityMSUB-2010.000 m.m.0:50'43"22LXVI Campeonato de España Sub20E
2019/06/15GavàA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-1050 m.ll.09"293a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2019/12/21SabadellP.C.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-1860 m.ll.07"63Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 2a. jornadaE
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Gemma Khan GimenezFSUB-1460 m.ll.09"9VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-1660 m.ll.09"52.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1660 m.ll.08"40.96a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-1260 m.ll.09"5VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2018/12/22SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-1860 m.ll.07"55Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (2a Jornada)E
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-1260 m.ll.09"4VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/05/19El PratA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-1060 m.ll.10"91Cnat. Catalunya Clubs Sub10E
2018/12/22SabadellP.C.Marti Blanco JuanMSUB-1660 m.ll.08"08Control Pista Coberta Sub16 (2a Jornada)E
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Sergi Escriche CabellosMSUB-1060 m.ll.11"5VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/02/10AntequeraP.C.Alejandro Omedas GasionMVET M-3560 m.ll.07"57Cnat. d’Espanya de Clubs Màster en pista cobertaE87.32
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-1260 m.ll.09"1VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Alex Fabregat KirchinMSUB-1260 m.ll.09"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2019/02/03SabadellP.C.Madelin Velazquez MaciasFSUB-2060 m.ll.10"32Control Sub20 - Sub18 en pista coberta (4a. Jornada)E
2018/12/15SabadellP.C.Fiona Lane LatorreFSUB-1660 m.ll.09"24Control Sub-16 en pista cobertaE
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Sebastian DeldicqueMSUB-1460 m.ll.08"6VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/01/05SabadellP.C.Lucas Sarro TaureMSUB-2060 m.ll.07"46Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCE
2019/10/05RubíA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1260 m.ll.08"8Campionat de Catalunya de Tardor (1a Jor. clas.)M
2019/12/22SabadellP.C.Lucas Martin SalarichMSUB-1260 m.ll.10"5110è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielE
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-1660 m.ll.07"4VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/01/20SabadellP.C.Alvaro Mañoso OcaMSUB-2060 m.ll.07"47Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)E
2019/06/01Sant CeloniA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-1260 m.ll.09"13a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàM
2019/05/01El PratA.LL.Jacobo Capilla PrincipalMSUB-1260 m.ll.11"0738è Trofeu Pratenc AA de PromocióE
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Martina Muñoz PeralesFSUB-1260 m.ll.10"2Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Bruno Rengel MorachoMSUB-860 m.ll.12"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/12/22SabadellP.C.Yennifer Mireya Rodriguez MincholaFSUB-2060 m.ll.09"60Controls Absolut en Pista Coberta (2a. jornada)E
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-1260 m.ll.09"9VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-1060 m.ll.10"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)M
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1260 m.ll.10"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2019/12/07CambrilsA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1460 m.ll.08"13Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernE
2019/12/21SabadellP.C.Tomas Cañellas ClapersMSUB-1860 m.ll.07"36Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 2a. jornadaE
2019/01/04SabadellP.C.Albert Balada ElizondoMSUB-2360 m.ll.07"15Control Absolut en pista coberta (3a JornadaE
2019/02/10SabadellP.C.Alba Ferret BlancoFSUB-2060 m.ll.08"72Campionat de Catalunya Sub20 en pista cobertaE
2019/12/22SabadellP.C.Ignasi Queralt AlarconMSUB-1460 m.ll.08"4610è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielE
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-1260 m.ll.10"3VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/02/03SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-4060 m.ll.07"96Control Absolut en Pista Coberta (7a. Jornada)E84.30
2019/12/15SabadellP.C.Maria Cercos BallesterFSUB-2360 m.ll.08"54Controls Absoluts en Pista Coberta (1a. Jornada)E
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-1660 m.ll.09"31.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Hugo Terradillos PericasMSUB-1260 m.ll.10"16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2019/01/20SabadellP.C.Joan Vilalta BofillMSUB-2360 m.ll.07"44Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)E
2019/12/15SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-2360 m.ll.08"86Controls Absoluts en Pista Coberta (1a. Jornada)E
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Helena Perez BatistaFSUB-1060 m.ll.10"5VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-1060 m.ll.10'9VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2018/12/08CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-2060 m.ll.08"031.7Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernE
2019/12/15SabadellP.C.Maria Poch EsteveFSUB-2060 m.ll.08"71Controls Absoluts en Pista Coberta (1a. Jornada)E
2018/12/16SabadellP.C.Georgios SkordisMSUB-2060 m.ll.07"36Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E
2019/01/26SabadellP.C.Aitana Rico HerasFSUB-1060 m.ll.12"5VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaM
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Guiomar Gasto VidalFSUB-1060 m.ll.10"76a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-1060 m.ll.10"6VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/12/15SabadellP.C.Lino Lecuona MusolasMSUB-1860 m.ll.07"72Controls Absoluts en Pista Coberta (1a. Jornada)E
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-1260 m.ll.10"26a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Guifre Bota GualloMSUB-1060 m.ll.10"66a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2018/12/15SabadellP.C.Isabella Galarraga MaestrcciFSUB-1660 m.ll.09"23Control Sub-16 en pista cobertaE
2018/11/10L'HospitaletA.LL.German Gonzalez BeneytoMSUB-1260 m.ll.10"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-1660 m.ll.08"11.46a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Mario Alonso GarciaMSUB-1060 m.ll.10"6VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-1260 m.ll.09"7VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-1660 m.ll.08"51.46a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2019/02/17SabadellP.C.Juan Manuel Sanchez LealMVET M-4060 m.ll.08"20Cnat de Catalunya Master Individual i Relleus P.C.E84.39
2018/12/22SabadellP.C.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-1860 m.ll.09"69Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (2a Jornada)E
2018/12/22SabadellP.C.Bruno Miralles BarbaMSUB-1660 m.ll.10"10Control Pista Coberta Sub16 (2a Jornada)E
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Mathias DeldicqueMSUB-1660 m.ll.08"6VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-1060 m.ll.10"56a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)M
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-1660 m.ll.10"21.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-1660 m.ll.08"11.46a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2019/05/01El PratA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-1260 m.ll.09"2238è Trofeu Pratenc AA de PromocióE
2019/12/21SabadellP.C.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-1860 m.ll.07"71Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 2a. jornadaE
2019/12/14SabadellP.C.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-1460 m.ll.09"22Controls Pista Coberta Sub16 - 1a. jornadaE
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Christian Prado CollMSUB-1260 m.ll.10"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2019/01/26SabadellP.C.Pol Farre EsteveMSUB-1660 m.ll.09"67Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)E
2019/12/15SabadellP.C.Laura Hua Saez MendozaFSUB-1660 m.ll.09"33Controls Absoluts en Pista Coberta (1a. Jornada)E
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Carlota Capilla PrincipalFSUB-1060 m.ll.10"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)M
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1460 m.ll.09"46a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Pol Serrapiñana RamonMSUB-860 m.ll.11"9VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-1060 m.ll.09"3VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-1660 m.ll.08"81.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2018/12/08CambrilsA.LL.Jan Martinez PoloMSUB-1860 m.ll.07"950.9Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernE
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Jaume Darriba BacaMSUB-860 m.ll.12"6VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Robert Perez BatistaMSUB-1260 m.ll.10"8VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-1460 m.ll.10"0Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)M
2019/12/22SabadellP.C.Nil Roca RamirezMSUB-1460 m.ll.11"1810è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielE
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-1260 m.ll.09"8VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Claudia Nielfa RocaFSUB-1060 m.ll.10"6VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-1060 m.ll.10"76a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-1660 m.ll.08"51.76a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2018/12/08CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-4560 m.ll.07"820.6Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernE89.77
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-1460 m.ll.09"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)M
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-1460 m.ll.09"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1460 m.ll.08"7VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Oriol Casanova GarciaMSUB-1660 m.ll.08"4VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/23GavàA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1460 m.ll.08"09-0.1Control de Proves Combinades per Pista CobertaE
2019/02/03SabadellP.C.Julia Pongiluppi BrauFSUB-1860 m.ll.09"25Control Sub20 - Sub18 en pista coberta (4a. Jornada)E
2019/01/20SabadellP.C.Pia Fontsere GelpiFSUB-1860 m.ll.08"77Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)E
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Penka Gajans CasellesFSUB-1460 m.ll.09"6VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/01/26SabadellP.C.Oliver Johnson MartiMSUB-1660 m.ll.08"88Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)E
2019/11/09La Mar BellaA.LL.BRUNO ARGUÉSMSUB-1460 m.ll.07"7VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Bruc Maestro BurrelMSUB-1060 m.ll.11"3VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/12/22SabadellP.C.Pep Castello RedondoMSUB-860 m.ll.11"7010è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielE
2018/12/16SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-4560 m.ll.08"13Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E88.19
2019/12/22SabadellP.C.Laia Castello RedondoFSUB-1060 m.ll.10"7710è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielE
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-1260 m.ll.10"9VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-1660 m.ll.08"91.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Ricard Casanova GarciaMSUB-1260 m.ll.10"1VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2018/12/22SabadellP.C.Mateu Castellet TevaMSUB-2060 m.ll.07"90Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (2a Jornada)E
2018/11/10L'HospitaletA.LL.David Alegre AiguabellaMSUB-1260 m.ll.11"0Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-1460 m.ll.10"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-1460 m.ll.10"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)M
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-1260 m.ll.09"5VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-1660 m.ll.07"91.76a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-1460 m.ll.10"16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2018/12/16SabadellP.C.Max Perez OmedesMSENIOR60 m.ll.07"91Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E
2019/02/08SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR60 m.ll.07"84Control Absolut en Pista Coberta (8a. Jornada)E
2019/02/17SabadellP.C.Jordi Llansana ArnalotMVET M-4060 m.ll.07"76Cnat de Catalunya Master Individual i Relleus P.C.E87.76
2018/12/16SabadellP.C.Roser Farriol FiguerasFSUB-2360 m.ll.08"48Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-1060 m.ll.11"2VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaM
2018/12/22SabadellP.C.Dorian Christian MarinMSUB-2060 m.ll.07"78Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (2a Jornada)E
2019/12/22SabadellP.C.Sara Amo DiazFSUB-1060 m.ll.10"7210è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielE
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Eloi Escriche CabellosMSUB-860 m.ll.14"7VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Emma Darriba BacaFSUB-1060 m.ll.10'8VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/05/18El PratA.LL.Eric Capdepon SerrapiñanaMSUB-1260 m.ll.10"01Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-1260 m.ll.08"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-1060 m.ll.10"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)M
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Miquel Darriba BacaMSUB-860 m.ll.12"9VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/12/22SabadellP.C.Damia Vilanova FarreMSUB-860 m.ll.11"6410è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielE
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-1260 m.ll.10"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)M
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-1260 m.ll.09"1VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/02/03SabadellP.C.Monica Gabarro BenetFSUB-1860 m.ll.08"90Control Sub20 - Sub18 en pista coberta (4a. Jornada)E
2019/12/22SabadellP.C.Cristina Campins OteroFSUB-1260 m.ll.10"3210è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielE
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Juli Vidal AlemanyMSUB-1260 m.ll.09"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Arnau Esquius GuardiaMSUB-1060 m.ll.11"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,5)12"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)M
2019/02/10SabadellP.C.Mario Alonso GarciaMSUB-1060 m.t. (0,5)12"649è Trofeu Sabadell - Jornada 6E
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-1260 m.t. (0,5)12"0Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)M
2019/12/14SabadellP.C.Laura Rubio MirallesFSUB-1060 m.t. (0,5)12"11Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)E
2019/11/16ManresaA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-1260 m.t. (0,5)10"97Campionat Catalunya de Tardor FINALM
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,5)12"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)M
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-1060 m.t. (0,5)13"66a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-1260 m.t. (0,5)11"1Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)M
2019/12/14SabadellP.C.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1460 m.t. (0,5)11"03Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)E
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-1260 m.t. (0,5)13"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)M
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-1460 m.t. (0,5)13"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)M
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-1260 m.t. (0,5)11"0Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)M
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-1260 m.t. (0,5)11"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)M
2019/02/10SabadellP.C.Mauro Saiz AsensioMSUB-1060 m.t. (0,5)14"959è Trofeu Sabadell - Jornada 6E
2019/12/14SabadellP.C.Gerard Contreras PujolMSUB-1260 m.t. (0,5)11"35Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)E
2019/05/18El PratA.LL.Chiara Cascio BartheFSUB-1260 m.t. (0,5)12"57Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Juli Vidal AlemanyMSUB-1260 m.t. (0,5)12"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)M
2019/12/14SabadellP.C.Mireia Llorca SimoFSUB-1460 m.t. (0,5)12"26Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)E
2019/12/14SabadellP.C.Marti Vilanova FarreMSUB-1260 m.t. (0,5)11"29Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)E
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-1260 m.t. (0,5)12"1Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)M
2019/12/14SabadellP.C.Nil Roca RamirezMSUB-1460 m.t. (0,5)14"77Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)E
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1460 m.t. (0,5)13"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)M
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-1260 m.t. (0,5)13"0Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)M
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-1260 m.t. (0,5)11"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)M
2019/05/18El PratA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-1260 m.t. (0,5)12"44Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-1060 m.t. (0,5)13"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2019/02/10SabadellP.C.Roc Palomar BocosMSUB-1460 m.t. (0,84)13"869è Trofeu Sabadell - Jornada 6E
2018/11/25GavàA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-2360 m.t. (0,84)12"000.0Control de Proves Combinades per a pista cobertaE
2019/12/27PalafrugellA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-2360 m.t. (0,84)10"880.0Jornada de Proves combimades d´hivern i controlE
2018/11/25GavàA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-2360 m.t. (0,84)13"020.0Control de Proves Combinades per a pista cobertaE
2019/11/24GavàA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1460 m.t. (0,84)11"58-0.1Control de Proves Combinades per Pista CobertaE
2019/11/23GavàA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-2060 m.t. (0,84)10"660.0Control de Proves Combinades per Pista CobertaE
2019/01/27SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-2360 m.t. (0,84)10"42Campionat de Catalunya Absolut en Pista CobertaE
2019/02/10SabadellP.C.Maria Poch EsteveFSUB-2060 m.t. (0,84)09"63Campionat de Catalunya Sub20 en pista cobertaE
2019/02/10SabadellP.C.Alba Ferret BlancoFSUB-2060 m.t. (0,84)10"64Campionat de Catalunya Sub20 en pista cobertaE
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-1460 m.t. (0,762)12"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2019/12/27PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-1660 m.t. (0,762)10"630.3Jornada de Proves combimades d´hivern i controlE
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Hugo Terradillos PericasMSUB-1260 m.t. (0,762)12"76a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)M
2018/11/24L'HospitaletA.LL.David Alegre AiguabellaMSUB-1260 m.t. (0,762)15"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)M
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,762)13"06a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)M
2019/12/21SabadellP.C.Shelly BruchsteinFSUB-1660 m.t. (0,762)10"73Controls Pista Coberta Sub16 - 2a. jornadaE
2019/03/03SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-1860 m.t. (0,762)09"21Cnat de Catalunya Sub18 P.C. (-3.000)E
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,762)13"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)M
2018/11/25GavàA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-1860 m.t. (0,762)11"970.0Control de Proves Combinades per a pista cobertaE
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Elia Querol SamperFSUB-1460 m.t. (0,762)13"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)M
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-1260 m.t. (0,762)13"26a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)M
2019/11/24GavàA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-5060 m.t. (0,914)11"78-1.8Control de Proves Combinades per Pista CobertaE71.56
2018/12/09CambrilsA.LL.Jan Martinez PoloMSUB-1860 m.t. (0,914)10"124.0Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernE
2019/02/17SabadellP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-4560 m.t. (0,991)09"71Cnat de Catalunya Master Individual i Relleus P.C.E84.76
2019/02/17SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-4060 m.t. (0,991)11"85Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.E66.16
2019/02/24SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-4560 m.t. (0,991)11"11Control Master en Pista CobertaE75.79
2019/02/17SabadellP.C.Juan Manuel Sanchez LealMVET M-4060 m.t. (0,991)10"07Cnat de Catalunya Master Individual i Relleus P.C.E80.44
2019/02/17SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-6060 m.t. (0,991)11"58Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.E78.07
2019/01/05SabadellP.C.Llorenç Gracia PuigMSUB-2060 m.t. (1,00)10"70Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCE
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1480 m.ll.09"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)M
2019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-1480 m.ll.13"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)M
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-1480 m.ll.11"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)M
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-1480 m.ll.11"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)M
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-1480 m.ll.10"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)M
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-1480 m.ll.11"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)M
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-1480 m.ll.12"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)M
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-1480 m.ll.12"6Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)M
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Teo Magri BayenMSUB-1480 m.ll.13"1Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)M
2019/05/18El PratA.LL.Alvaro Oller CarrionMSUB-1480 m.ll.12"39-1.1Cnat. Catalunya Clubs Sub14E
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1480 m.ll.12"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)M
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-1280 m.ll.13"1Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)M
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Dani Faus MiquelMSUB-1480 m.ll.11"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)M
2019/05/01El PratA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-1480 m.ll.14"42-1.938è Trofeu Pratenc AA de PromocióE
2019/05/11RubíA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-1480 m.t. (0,84)14"5-0.1Control Sub10, Sub12, Sub14 (7a jornada)M
2019/06/08Castellar del VallésA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-1480 m.t. (0,84)16"99Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub14E
2019/03/23PalafrugellA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-18100 m.ll.12"37-1.4Jornades de control Sub16 i més gransE
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-16100 m.ll.14"29-0.2Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/04/27SerrahimaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18100 m.ll.11"572.1Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/06/19SerrahimaA.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35100 m.ll.12"560.1Criterium Josep Campmany (3a. jornada)E79.94
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-16100 m.ll.13"271.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/07/03SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-18100 m.ll.13"551.8Critèrium Josep Campmany (5a Jornada)E
2019/03/30CambrilsA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-40100 m.ll.12"192.3Campionat Territorial de Proves Combinades i Control MàsterE84.17
2019/06/15GavàA.LL.Mario Diez MuñozMSUB-18100 m.ll.12"20-0.13a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2019/05/01SerrahimaA.LL.Lucas Sarro TaureMSUB-20100 m.ll.11"90-0.7Campionat Catalunya de Clubs Sub-20E
2019/05/18PalafrugellA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-18100 m.ll.11"250.9Campionat de Catalunya Sub18E
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-18100 m.ll.13"850.4Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaE
2019/05/01El PratA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-16100 m.ll.16"12-0.738è Trofeu Pratenc AA de PromocióE
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-16100 m.ll.14"512.71a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Oriol Casanova GarciaMSUB-16100 m.ll.13"80-1.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16100 m.ll.12"740.5Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/06/15GavàA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-18100 m.ll.11"902.23a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Laura Hua Saez MendozaFSUB-16100 m.ll.15"200.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/04/27SerrahimaA.LL.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-18100 m.ll.12"482.6Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/04/27SerrahimaA.LL.Nerea Grau PozoFSUB-20100 m.ll.14"651.1Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16100 m.ll.14"66-0.91a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/06/19SerrahimaA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-18100 m.ll.14"100.1Criterium Josep Campmany (3a. jornada)E
2019/06/15GavàA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23100 m.ll.13"681.73a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2019/06/15GavàA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23100 m.ll.14"111.13a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Oliver Johnson MartiMSUB-16100 m.ll.13"20-1.0Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/06/19SerrahimaA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20100 m.ll.13"100.1Criterium Josep Campmany (3a. jornada)E
2019/07/20CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45100 m.ll.12"210.6Campionat de Catalunya Màster de Decatló i HeptatlóE87.55
2019/05/05SerrahimaA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-16100 m.ll.14"17-3.0Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2019/07/03SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20100 m.ll.13"911.2Critèrium Josep Campmany (5a Jornada)E
2019/06/15GavàA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16100 m.ll.12"452.53a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2019/06/19SerrahimaA.LL.Abebe Campos DiazMSUB-18100 m.ll.12"810.1Criterium Josep Campmany (3a. jornada)E
2019/05/18MadridA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50100 m.ll.12"801.6Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y CombinadasE85.78
2019/06/01Sant CeloniA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16100 m.ll.13"20.53a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàM
2019/06/15GavàA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-18100 m.ll.11"85-0.13a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Albert Balada ElizondoMSUB-23100 m.ll.11"24-0.2Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaE
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-16100 m.ll.13"670.1Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Albert Campins OteroMSUB-16100 m.ll.12"201.3Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/06/19SerrahimaA.LL.Alejandro Omedas GasionMVET M-35100 m.ll.12"221.0Criterium Josep Campmany (3a. jornada)E82.73
2019/05/30Mollet del VallèsA.LL.Joan Vilalta BofillMSUB-23100 m.ll.11"651.6III Míting Ciutat de Mollet del VallèsE
2019/05/11Sta. Coloma GramanetA.LL.Alvaro Mañoso OcaMSUB-20100 m.ll.11"573.2Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/06/19SerrahimaA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIOR100 m.ll.12"441.0Criterium Josep Campmany (3a. jornada)E
2019/05/19El PratA.LL.Isabella Galarraga MaestrcciFSUB-16100 m.ll.14"83-0.5Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
2019/07/03SerrahimaA.LL.Dorian Christian MarinMSUB-20100 m.ll.12"102.1Critèrium Josep Campmany (5a Jornada)E
2019/06/19SerrahimaA.LL.Jordi Llansana ArnalotMVET M-40100 m.ll.12"061.0Criterium Josep Campmany (3a. jornada)E86.82
2019/06/05SerrahimaA.LL.Armand Rouge CreusMSUB-23100 m.ll.12"46-1.4Critèrium Campmany (1a Jornada)E
2019/06/02Barberà del VallèsA.LL.Eusebi Manen ComasMVET M-60100 m.t. (0,84)20"35-2.2Campionat Catalunya Màster Individual i RelleusE72.58
2019/04/27SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20100 m.t. (0,84)16"431.2Campionat Catalunya Absolut Proves CombinadesE
2019/05/01SerrahimaA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20100 m.t. (0,84)17"121.8Campionat Catalunya de Clubs Sub-20E
2019/03/30PalafrugellA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23100 m.t. (0,84)19"910.0Jornada de Proves combinades i ControlE
2019/03/30PalafrugellA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23100 m.t. (0,84)19"210.0Jornada de Proves combinades i ControlE
2019/03/30PalafrugellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20100 m.t. (0,84)18"980.0Jornada de Proves combinades i ControlE
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23100 m.t. (0,84)17"510.9Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaE
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-18100 m.t. (0,762)15"830.1Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/03/23PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16100 m.t. (0,762)18"801.0Jornades de control Sub16 i més gransE
2019/07/10MálagaA.LL.Federico Blanco CardonaMVET M-50100 m.t. (0,914)25"030.0Campeonato de España de Clubes Master 1ª DivisiónE55.17
2019/05/19MadridA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50100 m.t. (0,914)18"910.9Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y CombinadasE70.07
2019/07/21CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45110 m.t. (0,991)17"670.7Campionat de Catalunya Màster de Decatló i HeptatlóE80.31
2019/05/01SerrahimaA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20110 m.t. (1,00)19"201.7Campionat Catalunya de Clubs Sub-20E
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Georgios SkordisMSUB-20110 m.t. (1,067)17"460.0Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaE
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20110 m.t. (1,067)19"60-0.4Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaE
2019/05/05SerrahimaA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45110 m.t. (1,067)19"49-0.2Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-16150 m.ll.22"42.86a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-14150 m.ll.24"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)M
2019/05/18El PratA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-14150 m.ll.24"60Cnat. Catalunya Clubs Sub14E
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-14150 m.ll.22"6-3.9VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaM
2019/01/26SabadellP.C.Mireia Llorca SimoFSUB-14150 m.ll.25"2VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaM
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-16150 m.ll.22"93.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16150 m.ll.19"22.86a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-14150 m.ll.26"46a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Roger Barrachina ReixachMSUB-16150 m.ll.19"93.56a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14150 m.ll.22"9Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)M
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-14150 m.ll.24"56a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Miquel Valls SobredoMSUB-14150 m.ll.27"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2019/01/26SabadellP.C.Paula Perez SoterasFSUB-14150 m.ll.23"0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaM
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16150 m.ll.22"93.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2019/01/26SabadellP.C.Teo Magri BayenMSUB-14150 m.ll.25"8VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaM
2019/01/26SabadellP.C.Jana Llobell AntonijuanFSUB-12150 m.ll.26"7VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaM
2019/06/08Castellar del VallésA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14150 m.ll.19"16Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub14E
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16150 m.ll.21"32.46a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Daniel Ibañez MuñozMSUB-14150 m.ll.26"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)M
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Marianna MarinakiFSUB-14150 m.ll.23"96a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-16150 m.ll.21"62.26a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-16150 m.ll.20"63.56a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-14150 m.ll.26"3-3.6VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaM
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Laura Sampedro RestrepoFSUB-16150 m.ll.24"02.16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-14150 m.ll.21"26a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Pol Asensio MartiMSUB-14150 m.ll.26"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)M
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16150 m.ll.20"12.76a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2019/06/12SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-18200 m.ll.27"480.6Criterium Josep Campmany (2a. Jornada)E
2019/03/23PalafrugellA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20200 m.ll.27"92-0.5Jornades de control Sub16 i més gransE
2019/01/20SabadellP.C.Amdewerk Oliver MartinezMSUB-20200 m.ll.26"43Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)E
2019/05/30Mollet del VallèsA.LL.Alvaro Mañoso OcaMSUB-20200 m.ll.23"870.3III Míting Ciutat de Mollet del VallèsE
2018/12/15SabadellP.C.Anais Molina CastilloFSUB-18200 m.ll.31"86Control Pista Coberta Sub20 - Sub18E
2019/06/12SerrahimaA.LL.Monica Gabarro BenetFSUB-18200 m.ll.29"52-0.3Criterium Josep Campmany (2a. Jornada)E
2019/03/30PalafrugellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20200 m.ll.30"61-0.8Jornada de Proves combinades i ControlE
2019/07/10SerrahimaA.LL.Joan Vilalta BofillMSUB-23200 m.ll.23"790.2Critèrium Josep Campmany (6a Jornada)E
2019/06/15GavàA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIOR200 m.ll.25"010.53a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2019/01/20SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-45200 m.ll.26"61Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)E83.62
2018/12/16SabadellP.C.Max Perez OmedesMSENIOR200 m.ll.25"83Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-18200 m.ll.23"462.2Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/12/16SabadellP.C.Roser Farriol FiguerasFSUB-23200 m.ll.28"04Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E
2019/06/12SerrahimaA.LL.Dorian Christian MarinMSUB-20200 m.ll.24"160.2Criterium Josep Campmany (2a. Jornada)E
2018/12/15SabadellP.C.Maria Camilas Ocampo SalazarFSUB-18200 m.ll.31"88Control Pista Coberta Sub20 - Sub18E
2019/03/03SabadellP.C.Roger Pons OlivanMSUB-18200 m.ll.22"42Cnat de Catalunya Sub18 P.C. (-3.000)E
2019/06/12SerrahimaA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23200 m.ll.27"704.1Criterium Josep Campmany (2a. Jornada)E
2019/12/15SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23200 m.ll.29"38Controls Absoluts en Pista Coberta (1a. Jornada)E
2019/04/28SerrahimaA.LL.Paula Blasi CairolFSUB-18200 m.ll.27"041.4Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/02/02SabadellP.C.Jordi Llansana ArnalotMVET M-40200 m.ll.25"35Cnat. Catalunya Clubs Màster Masculins Pista CobertaE83.39
2019/01/20SabadellP.C.Aaron Leal MedinaMSUB-20200 m.ll.25"43Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)E
2018/12/15SabadellP.C.Mateu Castellet TevaMSUB-20200 m.ll.25"47Control Pista Coberta Sub20 - Sub18E
2019/02/10AntequeraP.C.Alejandro Omedas GasionMVET M-35200 m.ll.24"69Cnat. d’Espanya de Clubs Màster en pista cobertaE83.07
2019/03/30PalafrugellA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23200 m.ll.30"81-0.8Jornada de Proves combinades i ControlE
2018/12/15SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-18200 m.ll.24"53Control Pista Coberta Sub20 - Sub18E
2019/12/15SabadellP.C.Claudia Montbrio VilaFSUB-16200 m.ll.30"45Controls Absoluts en Pista Coberta (1a. Jornada)E
2019/12/15SabadellP.C.Abebe Campos DiazMSUB-18200 m.ll.25"73Controls Absoluts en Pista Coberta (1a. Jornada)E
2018/12/16SabadellP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-45200 m.ll.25"28Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E86.16
2019/12/15SabadellP.C.Lino Lecuona MusolasMSUB-18200 m.ll.24"54Controls Absoluts en Pista Coberta (1a. Jornada)E
2018/12/16SabadellP.C.Mariona Garcia PastorFSUB-20200 m.ll.30"05Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E
2019/01/20SabadellP.C.Llorenç Gracia PuigMSUB-20200 m.ll.26"58Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)E
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-18200 m.ll.25"232.8Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/12/15SabadellP.C.Jan Tarrats CastilloMSUB-18200 m.ll.24"27Control Pista Coberta Sub20 - Sub18E
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-18200 m.ll.24"072.2Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/12/14SabadellP.C.Cristina Lorente TresserresFSUB-18200 m.ll.32"95Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 1a. jornadaE
2019/05/30Mollet del VallèsA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-40200 m.ll.25"031.9III Míting Ciutat de Mollet del VallèsE83.22
2019/04/14El PratA.LL.Albert Balada ElizondoMSUB-23200 m.ll.22"301.7Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaE
2019/06/15GavàA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18200 m.ll.23"370.13a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2019/06/15GavàA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20200 m.ll.29"060.63a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2019/06/30SaguntoA.LL.Francesc Bonfill BeneitMVET M-40200 m.ll.23"181.6LIV Campeonato de España MásterE89.86
2019/04/14El PratA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-18200 m.ll.28"110.3Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaE
2019/04/14El PratA.LL.Claris Odena TeixidorFSUB-23200 m.ll.27"640.2Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaE
2019/12/14SabadellP.C.Albert Campins OteroMSUB-16200 m.ll.24"21Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 1a. jornadaE
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Nicolas Borrell De SerasMSUB-14220 m.t. (0,762)0'41"46a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14220 m.t. (0,762)0'35"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)M
2019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-14220 m.t. (0,762)0'34"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)M
2019/12/14SabadellP.C.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-14300 m.ll.0'49"66Controls Pista Coberta Sub16 - 1a. jornadaE
2019/01/12SabadellP.C.Roger Barrachina ReixachMSUB-16300 m.ll.0'43"82Control Sub-16 en Pista Coberta (3a jornada)E
2018/12/22SabadellP.C.Bruno Miralles BarbaMSUB-16300 m.ll.0'56"02Control Pista Coberta Sub16 (2a Jornada)E
2018/12/16SabadellP.C.Georgios SkordisMSUB-20300 m.ll.0'37"11Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E
2019/01/26SabadellP.C.Marti Blanco JuanMSUB-16300 m.ll.0'42"39Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)E
2019/01/26SabadellP.C.Pol Farre EsteveMSUB-16300 m.ll.0'51"85Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)E
2018/12/16SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23300 m.ll.0'47"07Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16300 m.ll.0'39"58Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/12/14SabadellP.C.Paula Perez SoterasFSUB-14300 m.ll.0'51"97Controls Pista Coberta Sub16 - 1a. jornadaE
2018/12/15SabadellP.C.Fiona Lane LatorreFSUB-16300 m.ll.0'58"23Control Sub-16 en pista cobertaE
2018/12/15SabadellP.C.Shelly BruchsteinFSUB-16300 m.ll.0'48"24Control Sub-16 en pista cobertaE
2019/04/28SerrahimaA.LL.Oliver Johnson MartiMSUB-16300 m.ll.0'42"03Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/04/28SerrahimaA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-16300 m.ll.0'42"65Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/06/15GavàA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16300 m.ll.0'42"793a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2019/05/12Sta. Coloma GramanetA.LL.Nil Salomo VendrellMSUB-16300 m.ll.0'44"19Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/05/19El PratA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-16300 m.ll.0'48"94Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
2018/12/15SabadellP.C.Abril Gonzalez CostaFSUB-16300 m.ll.0'45"67Control Sub-16 en pista cobertaE
2018/12/15SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16300 m.ll.0'47"52Control Sub-16 en pista cobertaE
2019/12/21SabadellP.C.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16300 m.ll.0'40"26Controls Pista Coberta Sub16 - 2a. jornadaE
2018/12/16SabadellP.C.Albert Balada ElizondoMSUB-23300 m.ll.0'35"89Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E
2019/07/06GijónA.LL.Albert Campins OteroMSUB-16300 m.ll.0'37"78XVIII Campeonato de España Sub16E
2019/06/15GavàA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-16300 m.ll.0'41"953a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2019/12/14SabadellP.C.Daniel Ibañez MuñozMSUB-14300 m.ll.0'56"92Controls Pista Coberta Sub16 - 1a. jornadaE
2019/01/12SabadellP.C.Pau Vera GarciaMSUB-16300 m.ll.0'49"86Control Sub-16 en Pista Coberta (3a jornada)E
2018/12/15SabadellP.C.Isabella Galarraga MaestrcciFSUB-16300 m.ll.0'53"80Control Sub-16 en pista cobertaE
2018/12/16SabadellP.C.Daniel Sanz LopezMSENIOR300 m.ll.0'39"94Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E
2018/12/16SabadellP.C.Joan Vilalta BofillMSUB-23300 m.ll.0'38"70Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16300 m.ll.0'53"0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornadaM
2018/12/16SabadellP.C.Roger Pons OlivanMSUB-18300 m.ll.0'35"44Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E
2019/04/28SerrahimaA.LL.Carlota Gallardo PingelFSUB-16300 m.ll.0'55"25Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2018/12/15SabadellP.C.Laura Sampedro RestrepoFSUB-16300 m.ll.0'54"18Control Sub-16 en pista cobertaE
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16300 m.t. (0,84)0'44"70Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/05/19El PratA.LL.Nil Salomo VendrellMSUB-16300 m.t. (0,84)0'50"58Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16300 m.t. (0,84)0'51"421a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/07/06GijónA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16300 m.t. (0,762)0'46"63XVIII Campeonato de España Sub16E
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16300 m.t. (0,762)0'54"36a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)M
2019/05/04L'HospitaletA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-16300 m.t. (0,762)0'51"89Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/12/14SabadellP.C.Claudia Nielfa RocaFSUB-10400 m.ll.1'29"83Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)E
2019/12/14SabadellP.C.Olivia Mangas BoteyFSUB-8400 m.ll.1'40"89Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)E
2019/12/14SabadellP.C.Damia Vilanova FarreMSUB-8400 m.ll.1'37"52Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)E
2019/06/05SerrahimaA.LL.Claudia Gallego SoteloFSUB-23400 m.ll.0'59"14Critèrium Campmany (1a Jornada)E
2019/06/19SerrahimaA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-23400 m.ll.1'04"00Criterium Josep Campmany (3a. jornada)E
2019/05/05SerrahimaA.LL.Claris Odena TeixidorFSUB-23400 m.ll.1'01"19Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2019/06/29SaguntoA.LL.Francesc Bonfill BeneitMVET M-40400 m.ll.0'52"66LIV Campeonato de España MásterE87.69
2019/06/05SerrahimaA.LL.Nicolas-artiom Sanmillan UrnietaMSUB-18400 m.ll.0'58"65Critèrium Campmany (1a Jornada)E
2019/06/19SerrahimaA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIOR400 m.ll.0'55"40Criterium Josep Campmany (3a. jornada)E
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Dorian Christian MarinMSUB-20400 m.ll.0'54"391a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/06/08GetafeA.LL.Paula Blasi CairolFSUB-18400 m.ll.0'59"01V Ctº de España Federaciones Autonomicas Sub18E
2019/05/18MadridA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50400 m.ll.1'03"59Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y CombinadasE77.89
2019/03/30CambrilsA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-40400 m.ll.1'00"54Campionat Territorial de Proves Combinades i Control MàsterE76.28
2019/02/24SabadellP.C.Tomas Revilla SanguesaMSUB-20400 m.ll.0'51"21Control Sub20 en Pista CobertaE
2019/06/05SerrahimaA.LL.Pia Fontsere GelpiFSUB-18400 m.ll.1'06"01Critèrium Campmany (1a Jornada)E
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18400 m.ll.0'50"931a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/06/19SerrahimaA.LL.Irene Mas LloberaFSUB-23400 m.ll.1'06"09Criterium Josep Campmany (3a. jornada)E
2019/12/14SabadellP.C.Sara Amo DiazFSUB-10400 m.ll.1'26"26Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)E
2019/03/23PalafrugellA.LL.Lluis Ferret BlancoMSUB-18400 m.ll.0'55"56Jornades de control Sub16 i més gransE
2019/06/15GavàA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-18400 m.ll.0'51"853a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2019/06/22CastellóA.LL.Roger Pons OlivanMSUB-18400 m.ll.0'48"98LXVIII Campeonato de España Sub18E
2019/02/03SabadellP.C.Maria Cercos BallesterFSUB-23400 m.ll.1'11"20Control Absolut en Pista Coberta (7a. Jornada)E
2019/05/01SerrahimaA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-18400 m.ll.0'53"04Campionat Catalunya de Clubs Sub-20E
2019/03/30PalafrugellA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20400 m.ll.1'00"01Jornada de Proves combinades i ControlE
2019/12/22SabadellP.C.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23400 m.ll.1'07"30Controls Absolut en Pista Coberta (2a. jornada)E
2019/06/05SerrahimaA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18400 m.ll.0'55"12Critèrium Campmany (1a Jornada)E
2019/04/13Sant CeloniA.LL.Rafael Pous AndresMSUB-18400 m.ll.0'56"821a Jornada control Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/02/03SabadellP.C.Abebe Campos DiazMSUB-18400 m.ll.0'59"02Control Sub20 - Sub18 en pista coberta (4a. Jornada)E
2019/06/02Barberà del VallèsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45400 m.ll.0'55"98Campionat Catalunya Màster Individual i RelleusE86.07
2019/02/10AntequeraP.C.Jesus Fernando Montoliu AlconMVET M-45400 m.ll.0'55"35Cnat. d’Espanya de Clubs Màster en pista cobertaE39.91
2019/07/03SerrahimaA.LL.Joan Bru GomezMSUB-20400 m.ll.0'51"94Critèrium Josep Campmany (5a Jornada)E
2019/01/18SabadellP.C.Georgios SkordisMSUB-20400 m.ll.0'52"22Control Absolut en Pista Coberta (5a. Jornada)E
2019/02/03SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-18400 m.ll.0'55"36Control Absolut en Pista Coberta (7a. Jornada)E
2019/12/14SabadellP.C.Marta Llorca SimoFSUB-10400 m.ll.1'33"05Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)E
2019/02/03SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.ll.0'55"83Control Absolut en Pista Coberta (7a. Jornada)E
2019/06/02Barberà del VallèsA.LL.Juan Gasch MalaretMVET M-45400 m.ll.0'55"53Campionat Catalunya Màster Individual i RelleusE87.97
2019/02/03SabadellP.C.Joan Vilalta BofillMSUB-23400 m.ll.0'54"47Control Absolut en Pista Coberta (7a. Jornada)E
2019/12/22SabadellP.C.Yennifer Mireya Rodriguez MincholaFSUB-20400 m.ll.1'16"86Controls Absolut en Pista Coberta (2a. jornada)E
2019/12/14SabadellP.C.Sara Contreras PujolFSUB-10400 m.ll.1'30"76Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)E
2019/05/18PalafrugellA.LL.Lino Lecuona MusolasMSUB-18400 m.t. (0,84)1'01"34Campionat de Catalunya Sub18E
2019/06/12SerrahimaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18400 m.t. (0,84)0'56"91Criterium Josep Campmany (2a. Jornada)E
2019/06/26SerrahimaA.LL.Sara Perez GarciaFSUB-18400 m.t. (0,762)1'10"76Criterium Josep Campmany (4a. jornada)E
2019/04/14El PratA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23400 m.t. (0,762)1'15"43Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaE
2019/05/05SerrahimaA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23400 m.t. (0,762)1'11"88Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2019/04/14El PratA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20400 m.t. (0,762)1'10"80Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaE
2019/04/14El PratA.LL.Alvaro Mañoso OcaMSUB-20400 m.t. (0,914)1'07"43Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaE
2019/07/10MálagaA.LL.Josep Maria Mateo SanzMVET M-50400 m.t. (0,914)1'14"32Campeonato de España de Clubes Master 1ª DivisiónE78.92
2019/06/26SerrahimaA.LL.Victor Sanz LopezMSENIOR400 m.t. (0,914)1'06"06Criterium Josep Campmany (4a. jornada)E
2019/05/05SerrahimaA.LL.Georgios SkordisMSUB-20400 m.t. (0,914)0'57"31Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2019/06/28SaguntoA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45400 m.t. (0,914)1'00"80LIV Campeonato de España MásterE89.06
2019/06/26SerrahimaA.LL.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18400 m.t. (0,914)0'58"51Criterium Josep Campmany (4a. jornada)E
2019/12/22SabadellP.C.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16500 m.ll.1'11"45Controls Absolut en Pista Coberta (2a. jornada)E
2018/12/23SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR500 m.ll.1'13"00Control Absolut en pista coberta (2a Jornada)E
2019/06/15GavàA.LL.Christian Prado CollMSUB-12500 m.ll.1'48"703a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2019/12/22SabadellP.C.Paula Vall-Llovera AltesFSUB-23500 m.ll.1'21"82Controls Absolut en Pista Coberta (2a. jornada)E
2019/12/22SabadellP.C.Claris Odena TeixidorFSUB-23500 m.ll.1'22"09Controls Absolut en Pista Coberta (2a. jornada)E
2018/12/23SabadellP.C.Nuria Ibañez ColominaFSUB-23500 m.ll.1'23"34Control Absolut en pista coberta (2a Jornada)E
2019/12/22SabadellP.C.Claudia Gallego SoteloFSUB-23500 m.ll.1'19"53Controls Absolut en Pista Coberta (2a. jornada)E
2019/06/15GavàA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12500 m.ll.1'36"303a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàE
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Arnau Esquius GuardiaMSUB-10600 m.ll.2'36"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Sara Amo DiazFSUB-10600 m.ll.2'36"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Sebastian DeldicqueMSUB-14600 m.ll.2'03"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/01/26SabadellP.C.Nil Salomo VendrellMSUB-16600 m.ll.1'41"39Control Sub-16 en Pista Coberta (4a jornada)E
2019/06/22LleidaA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16600 m.ll.1'28"81Jornada Final Campionat Catalunya Sub16E
2019/11/09La Mar BellaA.LL.BRUNO ARGUÉSMSUB-14600 m.ll.1'49"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12600 m.ll.2'16"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Nina Bigorda SorianoMSUB-14600 m.ll.2'31"7Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)M
2019/12/21SerrahimaA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-14600 m.ll.1'46"14Meeting de PromocióE
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14600 m.ll.1'55"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/05/18El PratA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-12600 m.ll.1'50"66Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
2019/02/23SabadellP.C.Nora Bonafonte PardasFSUB-16600 m.ll.1'49"99Control Sub16, Sub18 en Pista CobertaE
2019/12/22SabadellP.C.Antoni Verger LariosMSUB-14600 m.ll.2'10"8910è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielE
2019/05/25Mollet del VallèsA.LL.Tomas Castells VanaclochaMSUB-16600 m.ll.1'36"73Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16E
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-10600 m.ll.2'39"86a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-12600 m.ll.2'10"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Pol Serrapiñana RamonMSUB-8600 m.ll.2'31"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Olivia Mangas BoteyFSUB-8600 m.ll.2'45"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Paula Perez SoterasFSUB-14600 m.ll.2'01"3Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)M
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-14600 m.ll.1'41"5Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)M
2019/01/26SabadellP.C.Sara Contreras PujolFSUB-10600 m.ll.2'30"7VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaM
2019/05/25Mollet del VallèsA.LL.Abril Gonzalez CostaFSUB-16600 m.ll.1'42"76Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub16E
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Robert Perez BatistaMSUB-12600 m.ll.2'20"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-10600 m.ll.2'34"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/05/01El PratA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-12600 m.ll.2'06"6238è Trofeu Pratenc AA de PromocióE
2019/05/18El PratA.LL.Jorge Ricart De La TorreMSUB-12600 m.ll.1'53"97Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
2019/12/22SabadellP.C.Nil Roca RamirezMSUB-14600 m.ll.2'30"2610è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielE
2019/05/01El PratA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-12600 m.ll.2'11"6938è Trofeu Pratenc AA de PromocióE
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Mathias DeldicqueMSUB-16600 m.ll.1'43"1VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-10600 m.ll.2'17"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12600 m.ll.2'24"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/01/26SabadellP.C.Martina Hurtado CampsFSUB-12600 m.ll.2'01"9VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaM
2019/12/22SabadellP.C.Marti Vilanova FarreMSUB-12600 m.ll.2'03"9810è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielE
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16600 m.ll.1'45"16a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Marta Osorio PeñaFSUB-8600 m.ll.3'12"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/01/26SabadellP.C.Marta Llorca SimoFSUB-10600 m.ll.2'28"4VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-12600 m.ll.2'13"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/12/22SabadellP.C.Gabriel Martin SalarichMSUB-12600 m.ll.2'04"9410è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielE
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-12600 m.ll.2'06"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/01/26SabadellP.C.Guillem Martin SalarichMSUB-12600 m.ll.2'30"3VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10600 m.ll.2'31"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Hugo Terradillos PericasMSUB-12600 m.ll.2'21"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/05/11Sta. Coloma GramanetA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16600 m.ll.2'04"38Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Emma Darriba BacaFSUB-10600 m.ll.2'37"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/12/22SabadellP.C.Maia Salomon PagespetitFSUB-12600 m.ll.1'56"8110è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielE
2019/05/11Sta. Coloma GramanetA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-16600 m.ll.1'35"32Controls Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Juli Vidal AlemanyMSUB-12600 m.ll.2'02"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)M
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Julia Catala TorrentsFSUB-14600 m.ll.2'13"8Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)M
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Laia Capdepon SerrapiñanaFSUB-12600 m.ll.2'18"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/12/21SerrahimaA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-12600 m.ll.2'11"78Meeting de PromocióE
2019/12/22SabadellP.C.Laia Castello RedondoFSUB-10600 m.ll.2'28"9210è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielE
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Jana Llobell AntonijuanFSUB-12600 m.ll.2'26"4Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)M
2019/06/01Sant CeloniA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16600 m.ll.1'45"43a Reunió de Velocitat Ciutat de GavàM
2019/12/22SabadellP.C.Laura Rubio MirallesFSUB-10600 m.ll.2'13"4810è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielE
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-12600 m.ll.2'18"46a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2019/06/01TarragonaA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-12600 m.ll.2'16"23Campionat Territorial Sub10, Sub12, Sub14 i Sub16 4a. jornadaE
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Jacopo Trabaldo TognaMSUB-14600 m.ll.1'46"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16600 m.ll.1'46"9VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Eric Capdepon SerrapiñanaMSUB-12600 m.ll.2'10"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Guiomar Gasto VidalFSUB-10600 m.ll.2'16"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-14600 m.ll.2'06"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Nabil Mehenni AlvarezMSUB-14600 m.ll.1'50"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Miquel Darriba BacaMSUB-8600 m.ll.2'50"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/05/18El PratA.LL.Dani Faus MiquelMSUB-14600 m.ll.1'55"49Cnat. Catalunya Clubs Sub14E
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Claudia Montbrio VilaFSUB-16600 m.ll.2'02"76a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)M
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Claudia Nielfa RocaFSUB-10600 m.ll.2'41"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2019/02/23SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16600 m.ll.1'52"02Control Sub16, Sub18 en Pista CobertaE
2018/12/15SabadellP.C.Carlota Gallardo PingelFSUB-16600 m.ll.2'12"59Control Sub-16 en pista cobertaE
2019/01/26SabadellP.C.Clara Llobell AntonijuanFSUB-10600 m.ll.2'28"8VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornadaM
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Chloe Bartoli MaciaFSUB-8600 m.ll.2'31"0VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornadaM
2018/11/25GavàA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-18800 m.ll.2'56"05Control de Proves Combinades per a pista cobertaE
2019/03/30PalafrugellA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23800 m.ll.3'03"96Jornada de Proves combinades i ControlE
2019/03/30PalafrugellA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23800 m.ll.3'03"37Jornada de Proves combinades i ControlE
2018/11/25GavàA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-23800 m.ll.3'11"33Control de Proves Combinades per a pista cobertaE
2019/01/20SabadellP.C.Roger Pons OlivanMSUB-18800 m.ll.2'00"08Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)E
2019/06/26SerrahimaA.LL.Marc Gonzalez HerrojoMSUB-18800 m.ll.2'06"65Criterium Josep Campmany (4a. jornada)E
2019/07/10SerrahimaA.LL.Xavier Espino ComasMSENIOR800 m.ll.2'05"85Critèrium Josep Campmany (6a Jornada)E
2019/07/10MálagaA.LL.Manuel Salvador TarrasonMVET M-60800 m.ll.2'29"53Campeonato de España de Clubes Master 1ª DivisiónE84.44
2019/06/12SerrahimaA.LL.Irene Betriu RoselloFSENIOR800 m.ll.2'22"94Criterium Josep Campmany (2a. Jornada)E
2019/03/24L'HospitaletA.LL.Josep Salomon PagespetitMSUB-18800 m.ll.2'12"94I Trofeu d´Atletisme de Sant Just DesvernE
2018/12/16SabadellP.C.Victor Sanz LopezMSENIOR800 m.ll.2'12"22Control Absolut en pista coberta (1a Jornada)E
2019/06/16Castellar del VallésA.LL.Juan Gasch MalaretMVET M-45800 m.ll.2'07"77Campionat Catalunya Clubs Masculins MàsterE89.43
2019/06/26SerrahimaA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-23800 m.ll.2'27"35Criterium Josep Campmany (4a. jornada)E
2019/11/23GavàA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20800 m.ll.3'03"51Control de Proves Combinades per Pista CobertaE
2019/06/26SerrahimaA.LL.Joan Bru GomezMSUB-20800 m.ll.1'57"74Criterium Josep Campmany (4a. jornada)E
2019/03/30PalafrugellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23800 m.ll.2'45"40Jornada de Proves combinades i ControlE
2019/06/26SerrahimaA.LL.Maddi Urdampilleta AramburuFSENIOR800 m.ll.2'23"98Criterium Josep Campmany (4a. jornada)E
2019/06/26SerrahimaA.LL.Victor Blasi CairolMSUB-18800 m.ll.1'58"35Criterium Josep Campmany (4a. jornada)E
2019/12/14SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-18800 m.ll.2'41"75Control de Proves Combinades en Pista CobertaE
2019/06/09TarragonaA.LL.Tomas Revilla SanguesaMSUB-20800 m.ll.1'52"17Campionat de Catalunya Sub20E
2019/01/27SabadellP.C.Claris Odena TeixidorFSUB-23800 m.ll.2'23"26Campionat de Catalunya Absolut en Pista CobertaE
2019/02/09SalamancaP.C.Claudia Gallego SoteloFSUB-23800 m.ll.2'17"02Campionat d’Espanya Sub23 en pista cobertaE
2019/02/10AntequeraP.C.Tomas Palleja EchevarrietaMVET M-55800 m.ll.2'27"52Cnat. d’Espanya de Clubs Màster en pista cobertaE84.89
2019/05/19GavàA.LL.Javier Ricardo Subias ArillaMVET M-50800 m.ll.2'14"276è Meeting Màster «Ciutat de Gavà»E87.34
2019/06/26SerrahimaA.LL.Luca ChiodoMVET M-45800 m.ll.2'05"94Criterium Josep Campmany (4a. jornada)E90.73
2019/04/27SerrahimaA.LL.Jordi Alegre LopezMSUB-18800 m.ll.1'59"81Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/01/19SabadellP.C.Oriol Rutllan DominguezMSUB-18800 m.ll.2'10"15Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (3a. jornada)E
2019/04/27SerrahimaA.LL.Daniel Edmon Bassas GarrityMSUB-18800 m.ll.2'25"07Control Sub16, Sub18 i Sub20E
2019/12/14SabadellP.C.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16800 m.ll.2'07"17Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 1a. jornadaE
2019/12/15SabadellP.C.Paula Blasi CairolFSUB-18800 m.ll.2'18"74Controls Absoluts en Pista Coberta (1a. Jornada)E
2019/12/14SabadellP.C.Marti Blanco JuanMSUB-16800 m.ll.2'26"16Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 - 1a. jornadaE
2019/04/27SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20800 m.ll.2'37·35Campionat Catalunya Absolut Proves CombinadesE
2019/05/01SerrahimaA.LL.Marta Carol EscolaFSUB-18800 m.ll.2'39"17Campionat Catalunya de Clubs Sub-20E
2019/03/30PalafrugellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20800 m.ll.3'06"57Jornada de Proves combinades i ControlE
2018/12/08CambrilsA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20800 m.ll.3'00"85Campionat Territorial de proves Combinades d´hivernE
2019/01/20SabadellP.C.Paula Vall-Llovera AltesFSUB-23800 m.ll.2'29"84Control Absolut en pista coberta (6a. Jornada)E
2019/05/18El PratA.LL.Gabriel Ibañez PeranMSUB-12Alçada1.09 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12
2019/05/18MadridA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50Alçada1.41 m.Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y Combinadas70.50
2019/12/15SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-14Alçada1.33 m.Control de Proves Combinades en Pista Coberta
2019/12/27PalafrugellA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23Alçada1.31 m.Jornada de Proves combimades d´hivern i control
2019/01/05SabadellP.C.Jan Martinez PoloMSUB-18Alçada1.70 m.Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PC
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Alex Fabregat KirchinMSUB-12Alçada1.00 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)
2019/02/10AntequeraP.C.Lucio Jose Martinez GonzalezMVET M-60Alçada1.44 m.Cnat. d’Espanya de Clubs Màster en pista coberta80.90
2019/05/18El PratA.LL.Marc Malo GonzalezMSUB-14Alçada1.10 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12
2019/02/17SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-40Alçada1.67 m.Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.75.23
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-12Alçada1.00 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)
2018/12/08CambrilsA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Alçada1.43 m.Campionat Territorial de proves Combinades d´hivern
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-12Alçada1.25 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)
2019/05/19El PratA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-10Alçada0.90 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub10
2019/07/10MálagaA.LL.Josep Maria Mateo SanzMVET M-50Alçada1.47 m.Critèrium Josep Campmany (6a Jornada)76.96
2019/12/14SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-18Alçada1.44 m.Control de Proves Combinades en Pista Coberta
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20Alçada1.65 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª Jornada
2018/11/25GavàA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23Alçada1.24 m.Control de Proves Combinades per a pista coberta
2019/12/27PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16Alçada1.19 m.Jornada de Proves combimades d´hivern i control
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Marti Vilanova FarreMSUB-12Alçada1.10 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Elia Querol SamperFSUB-14Alçada1.05 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)
2019/02/17SabadellP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-45Alçada1.61 m.Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.77.03
2019/02/02SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-60Alçada1.28 m.Cnat. Catalunya Clubs Màster Masculins Pista Coberta73.56
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12Alçada0.95 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)
2019/11/23GavàA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20Alçada1.36 m.Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-18Alçada1.40 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª Jornada
2019/12/07CambrilsA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Alçada1.27 m.Campionat Territorial de proves Combinades d´hivern
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12Alçada1.06 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)
2019/03/30PalafrugellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20Alçada1.30 m.Jornada de Proves combinades i Control
2019/03/30PalafrugellA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23Alçada1.33 m.Jornada de Proves combinades i Control
2019/05/01SerrahimaA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20Alçada1.40 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Alçada1.06 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)
2019/01/26SabadellP.C.Sara Contreras PujolFSUB-10Alçada0.84 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornada
2019/07/20CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Decatló M455.689 puntsCampionat de Catalunya Màster de Decatló i Heptatló
2019/05/19MadridA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50Decatló M505.746 puntsCto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y Combinadas65.36
2019/03/30PalafrugellA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Decatló SUB203.126 puntsJornada de Proves combinades i Control
2019/05/19MadridA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50Disc 1,5Kg31.78 m.Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y Combinadas42.90
2019/05/01SerrahimaA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-20Disc 1,750Kg21.19 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20
2019/03/30PalafrugellA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Disc 1,750Kg19.39 m.Jornada de Proves combinades i Control
2019/07/10MálagaA.LL.Domingo Sanchez SalicioMVET M-60Disc 1Kg45.45 m.Campeonato de España de Clubes Master 1ª División68.92
2019/05/01SerrahimaA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20Disc 1Kg20.38 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20
2019/04/14El PratA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23Disc 1Kg16.76 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª Jornada
2019/06/16Castellar del VallésA.LL.Joan Coll VintroMVET M-60Disc 1Kg29.23 m.Campionat Catalunya Clubs Masculins Màster44.32
2019/05/05SerrahimaA.LL.Nuria Ibañez ColominaFSUB-23Disc 1Kg16.96 m.Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"
2019/05/19El PratA.LL.Bruno Miralles BarbaMSUB-16Disc 1Kg15.57 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16
2019/05/05SerrahimaA.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35Disc 2Kg19.90 m.Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"26.86
2019/07/21CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Disc 2Kg21.09 m.Campionat de Catalunya Màster de Decatló i Heptatló30.46
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-20Disc 2Kg17.98 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª Jornada
2019/01/26SabadellP.C.Gerard Contreras PujolMSUB-12Disc 600g11.06 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornada
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12Disc 600g05.94 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-12Disc 600g17.72 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)
2019/01/26SabadellP.C.Guillem Martin SalarichMSUB-12Disc 600g14.53 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornada
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Hugo Terradillos PericasMSUB-12Disc 600g08.16 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-12Disc 600g08.48 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)
2019/01/26SabadellP.C.Jana Amat FerrerFSUB-12Disc 600g09.50 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornada
2019/01/26SabadellP.C.Martina Hurtado CampsFSUB-12Disc 600g10.26 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornada
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-12Disc 600g12.16 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Gerard Contreras PujolMSUB-12Disc 800g20.05 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Bruno Arques RamosMSUB-14Disc 800g17.00 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornada
2019/05/18El PratA.LL.Miguel Torres Lopez-almansaMSUB-14Disc 800g11.56 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Jacobo Capilla PrincipalMSUB-12Disc 800g14.10 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)
2019/06/13CARA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Disc 800g33.14 m.Control de Llançament de Disc
2019/11/23GavàA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50Heptatló M553.562 puntsControl de Proves Combinades per Pista Coberta
2019/04/27SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20Heptatló SUB203.797 puntsCampionat Catalunya Absolut Proves Combinades
2019/03/30PalafrugellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23Heptatló SUB232.862 puntsJornada de Proves combinades i Control
2019/03/30PalafrugellA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23Heptatló SUB232.568 puntsJornada de Proves combinades i Control
2019/03/30PalafrugellA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23Heptatló SUB232.378 puntsJornada de Proves combinades i Control
2019/03/30PalafrugellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20Heptatló SUB232.653 puntsJornada de Proves combinades i Control
2019/03/30PalafrugellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20Heptatló SUB232.470 puntsJornada de Proves combinades i Control
2019/12/14SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-14Hexatló SUB162.301 puntsControl de Proves Combinades en Pista Coberta
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Marina Blanco JuanFSUB-14Javelina 400g18.29 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Javelina 500g33.32 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)
2019/05/18El PratA.LL.Teo Magri BayenMSUB-14Javelina 500g14.58 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Nil Escue RoyoMSUB-14Javelina 500g07.02 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)
2019/05/19El PratA.LL.Julia Bres PerezFSUB-16Javelina 500g07.46 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16
2019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Albert Bartoli MaciaMSUB-14Javelina 500g18.62 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)
2019/03/23PalafrugellA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20Javelina 600g18.33 m.Jornades de control Sub16 i més grans
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23Javelina 600g19.11 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª Jornada
2019/03/23PalafrugellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20Javelina 600g20.45 m.Jornades de control Sub16 i més grans
2019/06/02Barberà del VallèsA.LL.Eusebi Manen ComasMVET M-60Javelina 600g20.64 m.Campionat Catalunya Màster Individual i Relleus32.36
2019/05/19GavàA.LL.Joan Coll VintroMVET M-60Javelina 600g22.76 m.6è Meeting Màster «Ciutat de Gavà»34.22
2019/05/01SerrahimaA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-18Javelina 600g15.74 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20
2019/03/30PalafrugellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20Javelina 600g12.68 m.Jornada de Proves combinades i Control
2019/06/09TarragonaA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23Javelina 600g22.07 m.Campionat de Catalunya Sub23
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Maria Carretero PonsFSUB-23Javelina 600g14.04 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª Jornada
2019/05/19El PratA.LL.Marti Blanco JuanMSUB-16Javelina 600g24.13 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16
2019/06/02Barberà del VallèsA.LL.Bernat Guerri SanchezMVET M-65Javelina 600g26.43 m.Campionat Catalunya Màster Individual i Relleus48.73
2019/03/30PalafrugellA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23Javelina 600g11.06 m.Jornada de Proves combinades i Control
2019/05/19MadridA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50Javelina 700g33.14 m.Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y Combinadas43.04
2019/07/10MálagaA.LL.Jaime Busto AbadiaMVET M-45Javelina 800g33.55 m.Campeonato de España de Clubes Master 1ª División45.04
2019/05/01SerrahimaA.LL.Jan Tarrats CastilloMSUB-18Javelina 800g38.68 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20
2019/05/19MadridA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Javelina 800g35.00 m.Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y Combinadas44.44
2019/03/30PalafrugellA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Javelina 800g18.10 m.Jornada de Proves combinades i Control
2019/05/05SerrahimaA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-20Javelina 800g32.16 m.Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"
2019/05/11Sta. Coloma GramanetA.LL.Pau Vera GarciaMSUB-16Llargada4.30 m.1.5Controls Sub16, Sub18 i Sub20
2019/05/01El PratA.LL.Laura Rubio MirallesFSUB-10Llargada2.98 m.38è Trofeu Pratenc AA de Promoció
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14Llargada4.11 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/11/09La Mar BellaA.LL.David Alegre AiguabellaMSUB-12Llargada2.46 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/05/19El PratA.LL.Guifre Bota GualloMSUB-10Llargada2.76 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub10
2019/12/14SabadellP.C.Gerard Contreras PujolMSUB-12Llargada3.78 m.Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)
2019/12/22SabadellP.C.Sara Amo DiazFSUB-10Llargada2.70 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia Amiel
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Elia Querol SamperFSUB-14Llargada3.11 m.0.7Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)
2019/12/22SabadellP.C.Pep Castello RedondoMSUB-8Llargada2.09 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia Amiel
2018/12/15SabadellP.C.Pol Herrero SanchisMSUB-16Llargada3.56 m.0.0Control Sub-16 en pista coberta
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-12Llargada2.75 m.0.0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornada
2019/06/01TarragonaA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-12Llargada3.26 m.Campionat Territorial Sub10, Sub12, Sub14 i Sub16 4a. jornada
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Sebastian DeldicqueMSUB-14Llargada2.95 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/03/03SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-18Llargada5.11 m.Cnat de Catalunya Sub18 P.C. (-3.000)
2019/06/02Barberà del VallèsA.LL.Juan Manuel Sanchez LealMVET M-45Llargada5.57 m.1.6Campionat Catalunya Màster Individual i Relleus73.39
2019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Laia Capdepon SerrapiñanaFSUB-12Llargada2.59 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Emma Darriba BacaFSUB-10Llargada2.63 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Erik Vosseler MasegosaMSUB-10Llargada3.42 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/11/23GavàA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20Llargada4.66 m.2.5Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-10Llargada2.09 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Ricard Casanova GarciaMSUB-12Llargada3.00 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/02/10AntequeraP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-60Llargada4.32 m.Cnat. d’Espanya de Clubs Màster en pista coberta71.76
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12Llargada2.68 m.0.0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornada
2018/12/15SabadellP.C.Fiona Lane LatorreFSUB-16Llargada3.54 m.0.0Control Sub-16 en pista coberta
2018/11/25GavàA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23Llargada4.07 m.0.1Control de Proves Combinades per a pista coberta
2018/12/15SabadellP.C.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16Llargada3.79 m.0.0Control Sub-16 en pista coberta
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-10Llargada2.03 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/12/27PalafrugellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23Llargada4.36 m.0.0Jornada de Proves combimades d´hivern i control
2019/12/22SabadellP.C.Damia Vilanova FarreMSUB-8Llargada2.00 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia Amiel
2019/02/03SabadellP.C.Jan Martinez PoloMSUB-18Llargada5.35 m.Control Absolut en Pista Coberta (7a. Jornada)
2019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-12Llargada3.56 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)
2018/12/27PalafrugellA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20Llargada5.17 m.-0.2Jornada de Proves combinades d ?hivern i control
2019/06/22LleidaA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-12Llargada4.10 m.Jornada Final Campionat Catalunya Sub12
2019/06/01TarragonaA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-12Llargada3.28 m.Campionat Territorial Sub10, Sub12, Sub14 i Sub16 4a. jornada
2019/02/23PalafrugellA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Llargada5.04 m.2.71era. Jornada de control Sub16 i més grans
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Marc Serrapiñana RamonMSUB-12Llargada2.97 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2018/12/22SabadellP.C.Maria Camilas Ocampo SalazarFSUB-18Llargada3.48 mControl Pista Coberta Sub20 - Sub18
2019/02/23PalafrugellA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23Llargada4.96 m.2.51era. Jornada de control Sub16 i més grans
2018/12/22SabadellP.C.Marina Shui Fernandez AlbaFSUB-18Llargada3.49 mControl Pista Coberta Sub20 - Sub18
2019/01/05SabadellP.C.Mario Diez MuñozMSUB-18Llargada5.33 m.Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PC
2019/12/14SabadellP.C.Marti Vilanova FarreMSUB-12Llargada3.50 m.Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-12Llargada2.68 m.0.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)
2019/05/01El PratA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Llargada4.22 m.38è Trofeu Pratenc AA de Promoció
2019/12/07GavàA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Llargada5.14 m.Campionat Territorial de proves Combinades d´hivern
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16Llargada4.77 m.-0.1Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª Jornada
2019/07/20CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Llargada5.72 m.2.6Campionat de Catalunya Màster de Decatló i Heptatló76.27
2019/02/23Sta. Coloma GramanetA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-10Llargada2.74 m.0.0VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 5a jornada
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12Llargada3.18 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/01/11SabadellP.C.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18Llargada6.14 m.Control Absolut en pista coberta (4a Jornada
2019/06/29SaguntoA.LL.Tomas Blanco FunesMVET M-40Llargada5.91 m.-0.9LIV Campeonato de España Máster73.42
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-14Llargada3.43 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/06/12SerrahimaA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-16Llargada4.12 m.0.1Criterium Josep Campmany (2a. Jornada)
2018/11/25GavàA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-23Llargada3.32 m.0.1Control de Proves Combinades per a pista coberta
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Helena Perez BatistaFSUB-10Llargada2.64 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/05/19El PratA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10Llargada2.91 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub10
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Guiomar Gasto VidalFSUB-10Llargada2.63 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/06/15GavàA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIORLlargada6.04 m.2.03a Reunió de Velocitat Ciutat de Gavà
2019/03/30PalafrugellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20Llargada4.42 m.1.1Jornada de Proves combinades i Control
2019/04/27Vilanova i la GeltrúA.LL.Carla Villanueva OliverFSUB-10Llargada2.61 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (6a jornada)
2018/12/08CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Llargada5.22 m.1.0Campionat Territorial de proves Combinades d´hivern72.30
2019/03/30PalafrugellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20Llargada4.27 m.1.3Jornada de Proves combinades i Control
2019/12/22SabadellP.C.Claudia Nielfa RocaFSUB-10Llargada2.43 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia Amiel
2019/07/10MálagaA.LL.Alejandro Omedas GasionMVET M-35Llargada5.56 m.3.1Campeonato de España de Clubes Master 1ª División67.48
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Clara Llobell AntonijuanFSUB-10Llargada1.89 m.0.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)
2018/11/25GavàA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-18Llargada4.30 m.0.2Control de Proves Combinades per a pista coberta
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Arhane Garuz MarinFSUB-12Llargada2.75 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/05/18El PratA.LL.Catalina Sanchez-Riera FontcubertaFSUB-12Llargada3.59 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Bruc Maestro BurrelMSUB-10Llargada2.32 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/11/09La Mar BellaA.LL.BRUNO ARGUÉSMSUB-14Llargada4.72 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/12/14SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-14Llargada5.00 m.Control de Proves Combinades en Pista Coberta
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-12Llargada2.79 m.0.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Cloe Balleste MurtraFSUB-12Llargada3.32 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/05/01El PratA.LL.Mireia Llorca SimoFSUB-14Martell 2Kg11.45 m.38è Trofeu Pratenc AA de Promoció
2019/05/19El PratA.LL.Laura Hua Saez MendozaFSUB-16Martell 3Kg14.34 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16
2019/05/18El PratA.LL.Roc Palomar BocosMSUB-14Martell 3Kg11.58 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12
2019/05/01SerrahimaA.LL.Ines Alonso BadalFSUB-20Martell 4Kg15.20 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20
2019/05/19El PratA.LL.Joan Salomon PagespetitMSUB-16Martell 4Kg17.56 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16
2019/05/01SerrahimaA.LL.Ignacio Llado CortesMSUB-20Martell 6Kg19.24 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20
2019/05/05SerrahimaA.LL.Jaime Busto AbadiaMVET M-45Martell 7,260Kg29.50 m.Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"43.68
2019/06/02Barberà del VallèsA.LL.Joan Coll VintroMVET M-60Martell Pesat 9,08Kg11.95 m.Campionat Catalunya Màster Individual i Relleus52.64
2019/12/27PalafrugellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23Pentatló ABS2.118 puntsJornada de Proves combimades d´hivern i control
2019/12/27PalafrugellA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23Pentatló ABS1.877 puntsJornada de Proves combimades d´hivern i control
2019/02/17SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-40Pentatló M402.388 puntsCnat de Catalunya Master Combinades P.C.
2018/12/09CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Pentatló M453.733 puntsCampionat Territorial de proves Combinades d´hivern
2018/12/09CambrilsA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Pentatló M454.073 puntsCampionat Territorial de proves Combinades d´hivern
2019/02/17SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-60Pentatló M602.499 puntsCnat de Catalunya Master Combinades P.C.
2019/12/27PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16Pentatló SUB162.268 puntsJornada de Proves combimades d´hivern i control
2019/12/14SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-18Pentatló SUB182.890 puntsControl de Proves Combinades en Pista Coberta
2018/11/25GavàA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-18Pentatló SUB181.928 puntsControl de Proves Combinades per a pista coberta
2018/12/27PalafrugellA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20Pentatló SUB203.005 puntsJornada de Proves combinades d ?hivern i control
2018/12/08CambrilsA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20Pentatló SUB201.904 puntsCampionat Territorial de proves Combinades d´hivern
2019/11/23GavàA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20Pentatló SUB202.228 puntsControl de Proves Combinades per Pista Coberta
2018/11/25GavàA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-23Pentatló SUB230.877 puntsControl de Proves Combinades per a pista coberta
2019/11/23GavàA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23Pentatló SUB232.028 puntsControl de Proves Combinades per Pista Coberta
2019/11/23GavàA.LL.Maria Cercos BallesterFSUB-23Pentatló SUB231.717 puntsControl de Proves Combinades per Pista Coberta
2018/11/25GavàA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23Pentatló SUB231.712 puntsControl de Proves Combinades per a pista coberta
2019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12Perxa1.70 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)
2019/05/18El PratA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12Perxa1.60 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12
2019/04/14El PratA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23Perxa2.00 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª Jornada
2019/06/01TarragonaA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-12Perxa1.60 m.Campionat Territorial Sub10, Sub12, Sub14 i Sub16 4a. jornada
2019/05/19El PratA.LL.Nil Salomo VendrellMSUB-16Perxa2.10 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16
2019/05/01SerrahimaA.LL.Carles Aymerich EscarpenterMSUB-20Perxa2.40 m.Campionat Catalunya de Clubs Sub-20
2019/05/19MadridA.LL.Javier Segovia FernandezMVET M-45Perxa2.60 m.Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y Combinadas50.58
2019/02/17SabadellP.C.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Perxa3.94 m.Cnat de Catalunya Master Individual i Relleus P.C.79.92
2019/03/30PalafrugellA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Perxa2.10 m.Jornada de Proves combinades i Control
2019/12/22SabadellP.C.Jana Amat FerrerFSUB-12Pes 2Kg05.88 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia Amiel
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Pere Serrapiñana RamonMSUB-12Pes 2Kg03.89 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Maia Salomon PagespetitFSUB-12Pes 2Kg03.58 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)
2019/05/18El PratA.LL.Laia Capdepon SerrapiñanaFSUB-12Pes 2Kg04.41 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12
2019/12/22SabadellP.C.Laia Castello RedondoFSUB-10Pes 2Kg03.65 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia Amiel
2019/12/22SabadellP.C.Cristina Campins OteroFSUB-12Pes 2Kg04.21 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia Amiel
2019/12/22SabadellP.C.Marti Vilanova FarreMSUB-12Pes 2Kg06.07 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia Amiel
2019/05/18El PratA.LL.Ricard Casanova GarciaMSUB-12Pes 2Kg06.32 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12
2019/01/12L'HospitaletA.LL.Anna Quer SalvadorFSUB-12Pes 2Kg05.45 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (3a jornada)
2019/11/24GavàA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Pes 2Kg04.45 m.Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2018/11/18La Mar BellaA.LL.Elia Querol SamperFSUB-14Pes 2Kg06.68 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (1a Jornada)
2019/12/22SabadellP.C.Estela Alcantara MartinezFSUB-12Pes 2Kg03.59 m.10è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia Amiel
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-12Pes 2Kg07.91 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/01/26SabadellP.C.Mireia Llorca SimoFSUB-14Pes 2Kg05.35 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornada
2019/05/25Castellar del VallèsA.LL.Vinyet Gasto VidalFSUB-12Pes 2Kg05.80 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (8a jornada)
2019/12/07CambrilsA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Pes 3Kg11.79 m.Campionat Territorial de proves Combinades d´hivern
2019/01/26SabadellP.C.Teo Magri BayenMSUB-14Pes 3Kg05.54 m.VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 4a jornada
2019/05/19El PratA.LL.Marina Jarque FernandezFSUB-16Pes 3Kg12.85 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16
2018/12/15SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-18Pes 3Kg09.36 m.Control Sub-16 en pista coberta
2019/12/14SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-14Pes 3Kg08.13 m.Control de Proves Combinades en Pista Coberta
2018/12/27PalafrugellA.LL.Jana Hurtado CampsFSUB-16Pes 3Kg06.89 m.Jornada de Proves combinades d ?hivern i control
2019/03/09SabadellP.C.Albert Bartoli MaciaMSUB-14Pes 3Kg10.93 m.Final Campionat de Catalunya Sub14 en Pista Coberta
2019/05/19El PratA.LL.Immaculada De Pouplana MiraFSUB-16Pes 3Kg05.58 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub16
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Ignasi Queralt AlarconMSUB-14Pes 3Kg05.12 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)
2018/11/25GavàA.LL.Anna Riera GazquezFSUB-18Pes 3Kg06.27 m.Control de Proves Combinades per a pista coberta
2019/05/30Mollet del VallèsA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23Pes 4Kg08.82 m.III Míting Ciutat de Mollet del Vallès
2019/03/30PalafrugellA.LL.Brisa Tchoumo-Nounjio LopezFSUB-20Pes 4Kg07.38 m.Jornada de Proves combinades i Control
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Oriol Casanova GarciaMSUB-16Pes 4Kg08.28 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/12/15SabadellP.C.Maria Cercos BallesterFSUB-23Pes 4Kg06.58 m.Controls Absoluts en Pista Coberta (1a. Jornada)
2018/11/25GavàA.LL.Mireia Xicoy CortadaFSUB-23Pes 4Kg04.76 m.Control de Proves Combinades per a pista coberta
2019/01/19SabadellP.C.Alba Ferret BlancoFSUB-20Pes 4Kg07.40 m.Control Pista Coberta Sub20 - Sub18 (3a. jornada)
2019/03/30PalafrugellA.LL.Helene Ballart TerralFSUB-23Pes 4Kg06.91 m.Jornada de Proves combinades i Control
2019/04/27SerrahimaA.LL.Maria Poch EsteveFSUB-20Pes 4Kg08.40 m.Campionat Catalunya Absolut Proves Combinades
2019/05/05SerrahimaA.LL.Nerea Grau PozoFSUB-20Pes 4Kg07.80 m.Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Benito Morcego BarrenecheaMSUB-16Pes 4Kg08.35 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/11/23GavàA.LL.Sara Iniesta JovaniFSUB-20Pes 4Kg07.42 m.Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2018/12/08CambrilsA.LL.Jan Martinez PoloMSUB-18Pes 5Kg07.94 m.Campionat Territorial de proves Combinades d´hivern
2019/06/29SaguntoA.LL.Joan Coll VintroMVET M-60Pes 5Kg10.09 m.LIV Campeonato de España Máster55.44
2019/07/10MálagaA.LL.Domingo Sanchez SalicioMVET M-60Pes 5Kg11.23 m.Campeonato de España de Clubes Master 1ª División61.70
2019/02/17SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-60Pes 5Kg08.44 m.Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.49.07
2019/05/18MadridA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-50Pes 6Kg10.45 m.Cto. España Master Milla, 10.000m, Pentatlón Lanzamientos y Combinadas51.84
2019/11/23GavàA.LL.Llorenç Gracia PuigMSUB-20Pes 6Kg08.40 m.Control de Proves Combinades per Pista Coberta
2019/06/02Barberà del VallèsA.LL.Joan Coll VintroMVET M-60Pes 6Kg09.71 m.Campionat Catalunya Màster Individual i Relleus53.35
2019/01/05SabadellP.C.Ignacio Llado CortesMSUB-20Pes 6Kg08.27 m.Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PC
2019/02/17SabadellP.C.Javier Segovia FernandezMVET M-45Pes 7,260Kg08.10 m.Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.39.80
2019/04/14El PratA.LL.Joan Coll VintroMVET M-60Pes 7,260Kg08.43 m.Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª Jornada46.32
2018/12/08CambrilsA.LL.Carlos Teruel OrtizMVET M-45Pes 7,260Kg09.39 m.Campionat Territorial de proves Combinades d´hivern49.16
2019/02/17SabadellP.C.Tomas Blanco FunesMVET M-40Pes 7,260Kg07.20 m.Cnat de Catalunya Master Combinades P.C.31.99
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Mauro Saiz AsensioMSUB-10Pilota 250g13.20 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Marta Llorca SimoFSUB-10Pilota 250g05.84 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Pol Serrapiñana RamonMSUB-8Pilota 250g17.71 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/05/19El PratA.LL.Lucas Galceran BadiaMSUB-10Pilota 250g08.22 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub10
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Miquel Darriba BacaMSUB-8Pilota 250g11.39 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Maiara Curiel DiogenesFSUB-10Pilota 250g08.73 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Jaume Darriba BacaMSUB-8Pilota 250g11.02 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Bruno Rengel MorachoMSUB-8Pilota 250g10.99 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Damia Vilanova FarreMSUB-8Pilota 250g06.14 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)
2019/05/19El PratA.LL.Carlota Capilla PrincipalFSUB-10Pilota 250g07.16 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub10
2019/11/09La Mar BellaA.LL.Eloi Escriche CabellosMSUB-8Pilota 250g04.25 m.VII Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a jornada
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Adria Terradillos PericasMSUB-10Pilota 250g19.51 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Aitana Rico HerasFSUB-10Pilota 250g09.21 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)
2019/06/08Castellar del VallésA.LL.Sara Contreras PujolFSUB-10Pilota 250g14.10 m.Jornada Prèvia Campionat de Catalunya Sub10
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Guifre Bota GualloMSUB-10Pilota 250g14.86 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)
2018/11/10L'HospitaletA.LL.Helena Osorio PeñaFSUB-10Pilota 250g08.42 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (1a jornada)
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Guiomar Gasto VidalFSUB-10Pilota 250g06.17 m.6a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)
2019/05/18El PratA.LL.Christian Prado CollMSUB-12Pilota 400g22.46 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Lucas Martin SalarichMSUB-12Pilota 400g15.09 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Jana Amat FerrerFSUB-12Pilota 400g18.35 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Guillem Martin SalarichMSUB-12Pilota 400g21.56 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)
2018/12/15Sta. Coloma GramanetA.LL.Gabriel Martin SalarichMSUB-12Pilota 400g18.22 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (2a jornada)
2019/05/18El PratA.LL.Carlota Bartoli MaciaFSUB-12Pilota 400g13.50 m.Cnat. Catalunya Clubs Sub12
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Estela Alcantara MartinezFSUB-12Pilota 400g12.16 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)
2019/05/18El PratA.LL.j. Ricart - M. Serrapiñana - J. VidalMSUB-12Relleus 3x600 m.3'14"13Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
2019/03/09Mar BellaA.LL.G. Ibañez - H. Terradillos - R. RicardMSUB-12Relleus 3x600 m.7'22"3VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
2019/03/30AscóA.LL.P. Serrapiñana - M. Serrapiñana - M. VilanovaMSUB-12Relleus 3x600 m.6'38"85Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/03/09Mar BellaA.LL.G. Contreras - C. Prado - M. VilanovaMSUB-12Relleus 3x600 m.6'26"6VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
2019/03/30AscóA.LL.J. Amat - C. Cascio - E. AlcantaraFSUB-12Relleus 3x600 m.7'28"95Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/03/30AscóA.LL.G. Contreras - C. Prado - J. RicartMSUB-12Relleus 3x600 m.6'34"35Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/04/06El PratA.LL.M. Hurtado - A. Quer - M. SalomonMSUB-12Relleus 3x600 m.6'00"36Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/03/09Mar BellaA.LL.M. Hurtado- M. Salomon- A. QuerFSUB-12Relleus 3x600 m.6'17"6VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
2019/03/30AscóA.LL.G. Contreras - C. Prado - J. Ricart - H. TerradillosMSUB-12Relleus 4x60 m.0'38"74Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/05/18El PratA.LL.M. Salomon - J. Amat - C. Balleste - C. Sanchez-RieraFSUB-12Relleus 4x60 m.0'36"21Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
2019/03/09Mar BellaA.LL.M. Saiz- A. Terradillos - D. Vilanova- B. RengelMSUB-10Relleus 4x60 m.0'47"1VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
2019/03/30AscóA.LL.J. Amat - M. Hurtado - A. Quer - C. Sanchez-rieraFSUB-12Relleus 4x60 m.0'35"81Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/04/06El PratA.LL.J. Amat F - M. Hurtado - A. Quer - C. Sanchez-rieraMSUB-12Relleus 4x60 m.0'34"50Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/03/02Mar BellaA.LL.C. Balleste - C. Cascio - M. Salomon - M. HurtadoFSUB-12Relleus 4x60 m.0'39"6VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2019/03/02Mar BellaA.LL.H. Terradillos - G. Ibañez- G. Contreras - M. VilanovaMSUB-12Relleus 4x60 m.0'39"8VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2019/03/02Mar BellaA.LL.j. Ricart - A. Giralt - D. Alegre - G. ContrerasMSUB-12Relleus 4x60 m.0'40"2VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2019/05/19El PratA.LL.L. Castello - G. Gasto - M. Llorca - l. RubioFSUB-10Relleus 4x60 m.0'45"18Cnat. Catalunya Clubs Sub10E
2019/03/09Mar BellaA.LL.S. Contreras - M. Farre - J. Farre - H. OsorioFSUB-10Relleus 4x60 m.0'51"5VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
2019/03/23L'HospitaletA.LL.g. Bota - M. Saiz - A. Terradillos- E. VosselerMSUB-10Relleus 4x60 m.0'42"8Jornada Prèvia Campionat de Catalunya de Relleus Sub10M
2019/05/18El PratA.LL.G. Contreras - C. Prado - H. Terradillos - M. VilanovaMSUB-12Relleus 4x60 m.0'39"29Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
2019/03/02Mar BellaA.LL.S. Contreras - M. Llorca - M. Saiz - B. RengelFSUB-10Relleus 4x60 m.0'46"6VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2019/03/02Mar BellaA.LL.J. Amat - A. Quer - C. Sanchez-riera Fontcuberta - M HurtadoFSUB-12Relleus 4x60 m.0'36"5VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2019/05/19El PratA.LL.M. Alonso - g. Bota - M. Saiz - A. TerradillosMSUB-10Relleus 4x60 m.0'41"79Cnat. Catalunya Clubs Sub10E
2019/03/30AscóA.LL.C. Balleste - C Cascio - A. Garuz - M. SalomonFSUB-12Relleus 4x60 m.0'40"12Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/03/02Mar BellaA.LL.H. Osorio- D. Vilanova- M. Llorca - A. TerradillosFSUB-10Relleus 4x60 m.0'45"3VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2019/04/06El PratA.LL.V. Barrado - O. Feliuba - I. Queralt - B. ArquesMSUB-14Relleus 4x80 m.0'42"36Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/03/30AscóA.LL.B. Arques - V. Barrado - O. Feliubadalo - I. QueraltMSUB-14Relleus 4x80 m.0'42"69Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/03/30AscóA.LL.J. Catala - B. Gonzalez - J. Llobell - M. LlorcaFSUB-14Relleus 4x80 m.0'48"31Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/05/18El PratA.LL.D. Ibañez - R. Palomar - M. Torres - N. EscueMSUB-14Relleus 4x80 m.0'50"75Cnat. Catalunya Clubs Sub14E
2019/03/02Mar BellaA.LL.A. Campins- B. Morcego - N. Salomo - L. BassasFSUB-16Relleus 4x100 m.0'49"3VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2019/05/04L'HospitaletA.LL.A. Ferret - N. Grau - M. Poch - B. Tchoumo-nounjioFSUB-20Relleus 4x100 m.0'54"33Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2019/05/01SerrahimaA.LL.A. Ferret - P. Blasi - M. Gabarro - A. GonzalezFSUB-20Relleus 4x100 m.0'53"05Campionat Catalunya de Clubs Sub-20E
2019/07/10MálagaA.LL.A. Omedas - C. Teruel - S. Martin - J. LlansanaMVET M-50Relleus 4x100 m.0'50"67Campeonato de España de Clubes Master 1ª DivisiónE82.09
2019/05/19El PratA.LL.I. Galarraga - C. Montbrio - J. Bres - M. JarqueFSUB-16Relleus 4x100 m.0'59"47Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
2019/03/02Mar BellaA.LL.F. Lane- I. Pouplana - C. Gallardo - N. BonafonteFSUB-16Relleus 4x100 m.0'59"2VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2019/03/30AscóA.LL.C. Montbrio - L. Hua - L. Sampedro - I. PouplanaFSUB-16Relleus 4x100 m.0'58"14Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/03/02Mar BellaA.LL.C. Montbrio- S. Bruchstein- N. Dimitrov - J. HurtadoFSUB-16Relleus 4x100 m.0'54"4VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2019/05/04L'HospitaletA.LL.C. Odena - N. Ibañez - C. Marginet - M. CercosFSUB-23Relleus 4x100 m.0'54"51Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2019/04/06L'HospitaletA.LL.A. Balada - G. Skordis - J. Vilalta - R. PonsSENIORRelleus 4x100 m.0'43"53Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaE
2019/05/19El PratA.LL.O. Johnson - P. Vera - P. Farre - T. CastellsMSUB-16Relleus 4x100 m.0'54"53Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
2019/07/10SerrahimaA.LL.J. Vilalta - L. Lecuona - D. Sanz - F. BonfillMSENIORRelleus 4x100 m.0'46"56Campionat de Catalunya de Relleus AbsolutsE
2019/05/05SerrahimaA.LL.A. Balada - R. Pons - G. Skordis - J. VilaltaMSENIORRelleus 4x100 m.0'43"98Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2019/05/04L'HospitaletA.LL.T. Cañellas - J. Tarrats - M. Gonzalez - R. PonsMSUB-18Relleus 4x100 m.0'44"38Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2019/05/04L'HospitaletA.LL.M. Gabarro - S. Perez - P. Blasi - P. FontsereFSUB-18Relleus 4x100 m.0'52"37Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2019/05/05SerrahimaA.LL.M. Cercos - A. Ferret - J. Hurtado - P. BlasiFSENIORRelleus 4x100 m.0'52"53Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2019/03/02Mar BellaA.LL.P. Vera - J. Marti - T. Castells - P. GiraltFSUB-16Relleus 4x100 m.0'56"8VI Lligueta Atlètica de Barcelona - 1a j. relleusM
2019/05/01SerrahimaA.LL.L. Sarro - A. Mañoso - L. Lecuona - L. FerretMSUB-20Relleus 4x100 m.0'56"71Campionat Catalunya de Clubs Sub-20E
2019/04/06El PratA.LL.S. Bruchstein - N. Dimitrov - A. Gonzalez - J. HurtadoFSUB-16Relleus 4x100 m.0'53"53Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/06/16Castellar del VallésA.LL.T. Blanco - J. Llansana - A. Omedas - J. ManuelMVET M-40Relleus 4x100 m.0'47"32Campionat Catalunya Clubs Masculins MàsterE87.32
2019/03/30AscóA.LL.L. Bassas - M. Blanco - A. Campins - B. MorcegoMSUB-16Relleus 4x100 m.0'49"45Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/04/06El PratA.LL.L. Bassas - M. Blanco - A. Campins - B. MorcegoMSUB-16Relleus 4x100 m.0'49"19Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/03/30AscóA.LL.T. Castells - O. Johnson - P. Morales - J. SalomonFSUB-16Relleus 4x100 m.0'52"46Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/04/06L'HospitaletA.LL.S. Perez - M. Del - A. Ferret - M. CercosFSENIORRelleus 4x100 m.0'53"53Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª JornadaE
2019/05/04L'HospitaletA.LL.J. Clavero - L. Gracia - L. Sarro - A. MañosoMSUB-20Relleus 4x100 m.0'46"89Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2019/02/10AntequeraP.C.J. Segovia - J.F. Monolio - C. Teruel - T. PallejàMVET M-50Relleus 4x200 m.1'47"59Cnat. d’Espanya de Clubs Màster en pista cobertaE83.34
2019/03/30AscóA.LL.B. Arques - V. Barrado - O. Feliubadalo - I. QueraltMSUB-14Relleus 4x200 m.1'53"18Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/02/02SabadellP.C.A. Quer - J. Amat - M. Hurtado - M SalomonFSUB-12Relleus 4x200 m.2'12"309è Trofeu Sabadell - Jornada 5E
2019/02/16SabadellP.C.A. Quer - J. Amat - M. Hurtado- M. SalomonFSUB-12Relleus 4x200 m.2'09"099è Trofeu Sabadell - FinalE
2019/04/06El PratA.LL.B. Arques - V. Barrado - O. Feliuba - I. QueraltMSUB-14Relleus 4x200 m.1'54"05Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/02/09SabadellP.C.B. Arques - V. Barrado - N. Escue - O. FeliubadaloMSUB-14Relleus 4x200 m.1'59"11Cnat de Catalunya de 4×200 Sub14 en pista coberta (elim)E
2019/02/09SabadellP.C.J. Catala - B. Gonzalez - J, Llobell - P. PerezFSUB-14Relleus 4x200 m.2'07"80Cnat de Catalunya de 4×200 Sub14 en pista coberta (elim)E
2019/05/18El PratA.LL.B. Arques - A. Oller - D. FausMSUB-14Relleus 4x200 m.1'57"22Cnat. Catalunya Clubs Sub14E
2019/03/30AscóA.LL.J. Catala - B. Gonzalez - J. Llobell - M. LlorcaFSUB-14Relleus 4x200 m.2'12"87Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/03/09Mar BellaA.LL.B. Arques - C. Farre - O. Feliubadalo- N. EscueMSUB-14Relleus 4x200 m.2'10"2VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
2019/02/02SabadellP.C.J. Llansana- A. Omedas - C. Teruel J.M. SanchezMVET M-45Relleus 4x200 m.1'43"46Cnat. Catalunya Clubs Màster Masculins Pista CobertaE82.35
2019/12/22SabadellP.C.O. Feliubadalo - G. Martin - I. Queralt - A. VergerMSUB-14Relleus 4x200 m.2'07"0010è Trofeu Sabadell d´atletisme en P. Coberta- 7è Memorial Natàlia AmielE
2019/03/09Mar BellaA.LL.P. Vera- P. Morales - P. Farre - O. JohnsonMSUB-16Relleus 4x300 m.3'05"0VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
2019/03/09Mar BellaA.LL.S. Bruchstein - T. Claudia - L. Hua Saez - I. PouplanaFSUB-16Relleus 4x300 m.3'14"9VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
2019/04/06El PratA.LL.S. Bruchstein - N. Dimitrov - A. Gonzalez - J. HurtadoFSUB-16Relleus 4x300 m.2'50"91Jornada Final Sub16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/03/09Mar BellaA.LL.L. Bassas - T. Castells - B. Morcego- M. BlancoMSUB-16Relleus 4x300 m.2'49"3VI Lligueta Atlètica de Barcelona (Relleus 2a Jornada)M
2019/05/19El PratA.LL.N. Bonafonte - s. Bruchstein - L. Hua - l. SampedroFSUB-16Relleus 4x300 m.3'17"88Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
2019/05/19El PratA.LL.M. Blanco - A. Campins - L. Bassas - O. CasanovaMSUB-16Relleus 4x300 m.2'51"91Cnat. Catalunya Clubs Sub16E
2019/02/09SabadellP.C.L. Bassas - M. Blanco A. Campins - B. MorcegoMSUB-16Relleus 4x300 m.2"48"59Cnat de Catalunya de 4×200 Sub16 en pista coberta (elim)E
2019/03/30AscóA.LL.L. Bassas - M. Blanco - A. Campins - B. MorcegoMSUB-16Relleus 4x300 m.2'44"25Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/03/30AscóA.LL.T. Castells - O. Johnson - P. Morales - J. SalomonMSUB-16Relleus 4x300 m.2'51"84Prèvia SUB16 Campionat de Catalunya de RelleusE
2019/02/09SabadellP.C.T. Cañellas - M. Gonzalez - R. Pons - J. TarratsFSUB-18Relleus 4x400 m.3'28"88Cnat de Catalunya de 4×200 Sub18 en pista coberta (elim)E
2019/05/04L'HospitaletA.LL.B. Tchoumo-nounjio - M. Poch - N. Grau - A. FerretFSUB-20Relleus 4x400 m.4'41"06Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2019/05/01SerrahimaA.LL.T. Revilla - J. Alegre - R. Pons - M. GonzalezMSUB-20Relleus 4x400 m.3'26"19Campionat Catalunya de Clubs Sub-20E
2019/05/05SerrahimaA.LL.J. Alegre - T. Cañellas - F. Bonfill - M. GonzalezMSENIORRelleus 4x400 m.3'36"97Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2019/06/08GetafeA.LL.R. Pons - A. Ariadna - P. Blasi - I. SeguraFSUB-18Relleus 4x400 m.3'37"51V Ctº de España Federaciones Autonomicas Sub18E
2019/01/05SabadellP.C.J. Bru - R. Pons - T. Revilla - G. SkordisMSUB-20Relleus 4x400 m.3'26"50Campionat Catalunya Clubs SUB-20 - PCE
2019/07/10SerrahimaA.LL.J. Bru - M. Gonzalez - R. Pons - T. RevillaMSENIORRelleus 4x400 m.3'22"50Campionat de Catalunya de Relleus AbsolutsE
2019/07/10SerrahimaA.LL.C. Gallego - N. Ibañez - C. Odena - M. UrdampilletaFSENIORRelleus 4x400 m.4'11"12Campionat de Catalunya de Relleus AbsolutsE
2019/05/05SerrahimaA.LL.C. Gallego - N. Ibañez - C. Odena - P. Vall-lloveraFSENIORRelleus 4x400 m.4'12"71Campionat Catalunya de Clubs - Final "C"E
2019/04/14El PratA.LL.J. Bru - T. Cañellas - M. Gonzalez - A. BaladaMSENIORRelleus 4x400 m.3'29"44Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaE
2019/05/04L'HospitaletA.LL.J. Bru - D. Biarge - T. Revilla - G. SkordisMSUB-20Relleus 4x400 m.3'30"70Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2019/04/14El PratA.LL.C. Odena - N. Ibañez - C. Gallego - P. BlasiFSENIORRelleus 4x400 m.4'04"83Campionat de Catalunya de Clubs - 2ª JornadaE
2019/05/04L'HospitaletA.LL.R. Pons - T. Cañellas - M. Gonzalez - J. TarratsMSUB-18Relleus 4x400 m.3'25"50Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2019/05/04L'HospitaletA.LL.P. Blasi - P. Fontsere - S. Perez - A. RieraFSUB-18Relleus 4x400 m.4'15"19Campionat de Catalunya de Relleus Sub18, Sub20 i Sub23E
2019/06/16Castellar del VallésA.LL.F. Bonfill - J. Gasch - T. Palleja - J. SegoviaMVET M-40Relleus 4x400 m.3'57"29Campionat Catalunya Clubs Masculins MàsterE82.37
2019/05/18El PratA.LL.C. Bartoli - M. Hurtado - A. QuerFSUB-12Relleus 4x600 m.6'11"13Cnat. Catalunya Clubs Sub12E
2018/12/15PalafrugellA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Tetratló SUB121.162 puntsJornada de proves combinades d´hivern de Promoció
2019/12/07CambrilsA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Tetratló SUB141.754 puntsCampionat Territorial de proves Combinades d´hivern
2019/11/23GavàA.LL.Martina Hurtado CampsFSUB-12Tetratló SUB14856 puntsControl de Proves Combinades per Pista Coberta
2019/06/01SoriaA.LL.Victor Barrado OmenatMSUB-14Triatló SUB141.667 puntsCampeonato de España Sub14 Individual
2019/12/21SabadellP.C.Bruno Arques RamosMSUB-14Triple10.58 m.Controls Pista Coberta Sub16 - 2a. jornada
2019/03/23PalafrugellA.LL.Alba Ferret BlancoFSUB-20Triple09.12 m.-1.7Jornades de control Sub16 i més grans
2019/02/02SabadellP.C.Eusebi Manen ComasMVET M-60Triple09.07 m.Cnat. Catalunya Clubs Màster Masculins Pista Coberta71.70
2019/04/06L'HospitaletA.LL.Daniel Sanz LopezMSENIORTriple12.35 m.0.1Campionat de Catalunya de Clubs - 1ª Jornada
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Beatriz Gonzalez VirueteFSUB-14Triple08.03 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)
2018/12/01L'HospitaletA.LL.Nedelka Dimitrov CasasFSUB-16Triple08.41 m.1.36a Lligueta Atlètica de Barcelona (3a Jornada)
2019/12/14SabadellP.C.Tomas Cañellas ClapersMSUB-18Triple13.16 m.Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (7è Memorial Natàlia Amiel)
2019/03/23PalafrugellA.LL.Maria Del Mar Ferret BlancoFSUB-23Triple08.81 m.-1.8Jornades de control Sub16 i més grans
2018/11/24L'HospitaletA.LL.Nina Bigorda SorianoMSUB-14Triple06.95 m.0.06a Lligueta Atlètica de Barcelona (2a Jornada)
2019/03/23L'HospitaletA.LL.Oriol Feliubadalo BorrasMSUB-14Triple09.58 m.Control Sub10, Sub12, Sub14 (5a jornada)
2019/05/01El PratA.LL.Teo Magri BayenMSUB-14Triple07.15 m.0.038è Trofeu Pratenc AA de Promoció
2019/05/19El PratA.LL.Luca Roger Bassas GarrityMSUB-16Triple10.23 m.-2.5Cnat. Catalunya Clubs Sub16
2019/05/11Sta. Coloma GramanetA.LL.Shelly BruchsteinFSUB-16Triple10.02 m.0.3Controls Sub16, Sub18 i Sub20
2019/06/16ValenciaA.LL.Sergio Martin AcostaMVET M-35Triple11.55 m.2.2Campeonato Autonomico Master A.L. +XV Control FACV65.40
2019/03/03SabadellP.C.Sara Perez GarciaFSUB-18Triple11.25 m.Cnat de Catalunya Sub18 P.C. (-3.000)
2019/02/10AntequeraP.C.Lucio Jose Martinez GonzalezMVET M-60Triple10.00 m.Cnat. d’Espanya de Clubs Màster en pista coberta76.63